• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobrej den, tak je konecne nadherne! Vcera jsem tu ani nebyla, nejbyl cas. Rano jsme byli s Jaydin na krev a pak jsme byli celej den na zahrade. Vecer jsme jeli s brachou a tou jeho na vecu do rest.
Dneska jsme od rana venku, budeme grilovat a tak. Jaydi tedka spinka. Ale v noci nic moc. Meli ho teda nasi, ale slysela jsem, jak se asi 2x vzbudil s brekem :frowning2: Ale jinak je spokojenej. Na zahrede porad nekam lozi a ma 3 psi okolo sebe a spoustu lidi. To se mu libi.
Snad se mi podari docist vcerejsek a dnesek, ale asi az vecer nebo zitra.

Tak vsem preju krasnej den a zatim py py
15. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranecko -ups, to len ja mam este ranecko? :sweat_smile: Andy ten golfac je super, kamoska (dost narocna na kociky) ho ma a je max.spokojna. hovori, ze najsuper je ze sa da strieska dat uplne dopredu, to nema hocijaky kocik. okrem toho super ovladatelny, lahucky (s 1,5 rocným dietatom ho cez schody chytila do ruky a vyniesla :confused: ) a ja som sa so 4 mesacnym horko-tazko predrala cez nabehy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...proste je uzasny!!! :dizzy_face: s tym Slavkom som to nemyslela tak ze sa bojim aby uz nebol medzi prvymi akcnakmi, to nie! som rada ze je kludnejsi, je to o dost pohodovejsie ale co ak sa mu vyvoj spomaluje a raz zastane..? ja viem, malujem čerta na stenu, ale poznam jedneho, co ked bol maly spadol a vsetci doktori na x vysetreniach povedali ze mu nic nie je. par rmesiacov sa to tak aj zdalo ale zrazu prestal napredovat, nejaky nerv sa mu blokol či čo a je z neho uplny debilko, ma 48 rokov a cely den sedi na bus zastavke, usmieva sa nonstop a kyve telom zo strany na stranu :unamused: a nevie rozpravat. toho sa bojim...super, ze sa Mali tak rozjedla :dizzy_face: cestoviny som este neskusala, ani rajcinu, Sl. ma ten ekzem tak sa bojim...Slavkovi chuti najviac brokolica, tu by mohol kazdy den :grinning: potom zemiak, kukurica - to su vsetko moje chute :slight_smile: a ostatne rovnako, on zje vsetko co nezje jeho :grinning: kua kua zas mi nejde Enter, porazi ma!!! :angry:
15. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamky, zdarec :slight_smile:
Jsme všichni u mojí mamky, tak jsem si vás dočetla, zkoukla perfektní Honzíkovu cestu. Nejvíce se mi líbil Honzík a zrcátko :grinning:
Ráno jsme měli premiérový pád z postele na plovoučku, ale spadla na boček, zabrečela a klid, hned si hrála se štěrkátkem, tak to vůbec neřeším. Měla ráno hovínko obalené mým vlasem, uvažovala jsem, jestli jí včera nevadil v bříšku ten vlas, že blila :unamused: Časem zkusím zase žloutek, ale až po dovo.
Jé, Jaňule je vzhůru, jdeme obědvat.
15. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můj objevila za krkem maxovi zas jakou bouli - uzlinku...snad je to jen nějaký zbytek té dřívější...bo mě už fakt picne... :pensive:
15. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy a bylinky som davala petrzlen (som nevedela) ale hovorim, jemu chuti vsetko aj bez ochucovadiel, tak uz nadavam. jezis jak ja budem pisat bez Enteru? vsetko v kope? no jedine. TALLS multiway kupim aj ja, asi radsej az po zime, aj ked som na ne pocula samu chvalu co sa tyka terenu a snehu...ale tento sa mi zda taky teplejsi, pockam po zime. SAMI ja Ta obdivujem ako si na tom s MM :slight_smile: ze davas aj do kase, to ja som skusala odstriekat ze dam do kase a podarilo sa mi 30 ml. vzdala som to. jasne, na masaz treba raz za 3 mesiace pokial mas problemy s chrbticou (pateri) to mam od odbornikov. PUZZI akvarko urcite prospelo, mate tam asi stereotyp, ze? sice kecam, doma mame rovnaky, nie? :grinning: TALLS ja som dala ako prvy prikrm zemiak s petrzlenom, no yo, nevedela som. bol kupovany a bolo na nom od 4.mes :angry: a mna nenapadlo...ale reakcia ziadna, chvalabohu! TALLS Slavko spadol prvy krat zo 70 cm, druhy krat zo 45 cm a treti zo 70 cm...tiez mame vysoku postel a tvrdu podlahu..pri prvom a tretom 3 dni grcal, bol nervozny, urevany a mal bouličku na hlavičke. PETIS super s Kajkou, nech je uz okey! DEDUL len tak novy kocik??? niekto sa ma... :wink: ANDY ano, presne. Davidovi som to vycitala ako to vyvesil a on sa ohradil ze sa snazil a uz nikdy nebude vesat saty :angry: ach, skoda slov...baby chlapi odisli na bajky a ja chcem zatial nieco porobit nech sa len neflakam, zehlenie a tak, to si so Slavkom netrufam, potom chcem ist do Ikea, snad stihnem a ak mi vystane cas, dobehnem. krasny dnik zelam! :slight_smile:
15. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaach, jaj Dedul...snad to zmizne same a nie je to nic horsie... :frowning2: Ty mas stale trapenia...
15. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi: no chci sice nový kočár, ale ten co mám musím první prodat...jinak na něj nebudu mít! :grinning:
15. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jste me nahlodaly s tim ze maty ji malo, ale co mu mam jeste mezi tim davat? dopoledni svacinku treba v 10? ale to mi zase nesni obed ve 12?
A ZAPOMELA JSEM ZE JI JESTE VE 3 RANO MLIKO 150ML. dneska chci zkjusit jednu lzicku jogurtu do presnidavky tak nam drzte palecky.
Puzzi videa jsou uzasne, jak hoznik papa :grinning: jsem se nasmala. ja bych tak jela k mori :slight_smile:
15. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem ci mam pisat ako jedava Slavko, podla toho sa nedrzte lebo je to extra jedák. (jeeej, funguje Enter)

rano kojo 2 pamely, okolo 10-tej 200g ovocia o pol hodinu mlieko 200ml. 14:00 250g príkrmu (1 a pol vacsej sklenicky) -zjedol by aj viac ale nebudem ho prežierať, potom cca 17:00 200g ovocia + kukuricne lupienky pol hrste + ovsenne vlocky pol hrste a za hodinu kaša 200ml. o 20:00 kaša 200ml, pred spaním mlieko 150 ml, 02:00 kojo, 04:00 kaša 200ml. cize dokopy je 11x. moj ty bože, to som si az teraz uvedomila... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: ale co mam robit, on je fakt hladný!!!
15. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, naši mě dneska nechali spát, vstávala jsem v devět, hned je den lepší :slight_smile: V noci jsem asi 5x otáčela, už ani nevim.
Moc díky za komentáře k videu :slight_smile: prdění pusou dělá Honzík x-krát denně, vaše děti taky?
Vanil, to vlnobití bylo jednou po bouřce, dopoledne, některý čluny to rozmlátilo (asi 3), většina přežila, ale bylo to napínavý.
Talls, Tobi je taky blonďáček? Honzíkovi tady hrozně narostly vlasy, už není plešoun ani náhodou. Paci paci mu jde, ale jen když jemu se chce, ne že bych řekla paci paci a on by to udělal, spíš naopak :sweat_smile: Honzík stání taky miluje a poslední dny dělá i krůčky, to natrénoval v tom bazénu. Lézt asi fakt nebude, i když ho párkrát denně motivujeme a hejbeme mu dopředu rukama nohama, ale nic.
Zoubky Honzíkovi nečistí, doma v září asi začnu. Horní jednička je dost velká, že? Mě to až překvapilo, jak je to velkej zub :sweat_smile:
Mazlení souhlas, mě někdy i trochu mrzí, že si to Honzík neužívá víc, i když začíná dávat pusinky na tvář a sahá rukama na obličej.
MAM dudlíky Honzík jedině, Avent mu vypadávaj :sweat_smile:
Zbytek večer, H. je vzhůru.
15. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak mi sme mali zas jednu z horsich noci, vstavali sme 1.45, 3.30, 5.00 a o 6.15 uz bol definitivne hore.
Este stastie ze mu staci dat napit cajik a buva.
Dnes som si dala zavezok ze budem na MK len ked bude Tomi spat, a celkom sa mi to dari. Zaspal asi pred 10 minutami.
Mali sme dnes hraci den.Vytiahla som take stare kocky a pekne sme si spolu hrali. Stavala som vezu a Tomi ju stale zhadzoval. Snazila som sa najst este po mne take tie stare knizky leporela ci ako sa to volalo, ale ani za b..a si nespomeniem kde som ich videla. Budem musiet vsetko poriadne presmejdit.

Petis, to je fajne ze uz je Kajka v poriadku.
Ja som zacala davat dopo jogurt od 7M.

Andy, vy to mate tiez vesele s tym kocikovanim. Ja uz musim mat Tomiho stale zapasaneho popruhmi, ale on sinter to uz dokazal asi 5 krat odopnut. A vzdy sa taha dopredu a snazi sa postavit. U nas najviac zaberaju tie kukuricne chrumky v kaciku, hracky ho az tak neukludnia, ale chrumka robi divy.

Petronuska krasne si to uzivate u vasich. To je fajn ze si maloho zoberu na noc, aspon si trochu pospis.

Pospi, tak aj u vas uz bol letecky den, tak tomu sa asi nikdo nevyhne. Ale je dobre ze je Janka OK.

Novi teda Slavko toho zje poriadne. Ale vobec sa tym netrap, ved ho predsa nenechas hladneho.
15. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jasne, aj Slavko prdi pusou, najviac ho to bavi ked v nej ma jedlo :angry: rehoce sa ako to vsade prská
zubky umyvam odkedy ma 2.zub a denne, teraz asi pred 2 tyzdnami sa to uz naucil aj sam, len mu podam kefku a on uz vie :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, rychlo musim nieco napisat lebo mam v pocte prispevkov 1666 a tie 3 šestky mi robia nervozitu :grinning:
Vanil, uff, teda to bola noc! u nas ziadna slava, bol hore kazdu pol hodinu!!! ale mne to az tak nevadilo, kedze som nemohla spat kvoli tomu "takmer pádu". Vanil a aky mas kocik/zapinanie, ze si to majster Tomi vie odopnut? ja mam detsku poistku na zapinani len na stolicke :confused:
15. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, ja mam Tako Fast Rider. On ked to natahuje tak sa mu to padari jednu stranu odopnut, lebo to staci zatlacit, a ide to celkom lahko.
15. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked ste sa bavili o tom ako vam deticky spavaju, ja som sa moc nezapajala, ale teraz som mala trochu casu tak som upravila fotky ako Tomi spava, tak ak chcete tak kuknite.
15. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil supeeer pózy, najlepsia je ta 11 s 1 ponozkou :grinning: mne sa najviac paci zo Slavkovho albumu "do pol roka" foto č. 3, 4, 36 a 37 a z "po pol roku" 14, 39 a poslednu som teraz pridala :wink:
15. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi tak ta najnovsia fotka je uplne uzasna, ja mam ale z toho strach, ked si zacne tak pchat nozicky medzi tie tycky, aby si ich tam niako nevykrutil.
15. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil neboj, aj ja som mala strach ale ked ho to zacne boliet on rychlo zisti ako von :grinning:
no, robila som vsetko mozne, aj moje kazdodenne zavaranie a teraz idem konecne na to "oblubene" zehlenie :confounded: chlapi este nedosli...
15. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
wau, to si tu kecam sama od stvrtej? :confused:
Sami a dufam ze sa na strtku pofotite spolu, chceme foto! :slight_smile:
15. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, ze strtku!!!??? STRETKU!!! :grinning:
15. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
oukej, tak dojdem vecer, o chvilu su doma vyletnici a ideme vecerat :slight_smile: py py
15. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi ako si si pekne pokecala sama. A ten oblecok je zlaty, boze ja by som tak rada chcela zas take male babo.
15. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

dnes byl akční večer, Kája usla až ve 20:30, to je u nás nezvyklé, od 19 jsme ji hladili a otáčeli, no celkem nervičky.
Jinak přes den byla celkem OK, malinko mrzutá a zvýšená teplota. Volala jsem kvůli toho stěru a má to prý OK, nejpozději do úterka by měly teploty zmizet, pokud je to ta viroza. Ale kdo ví, jestli to nebylo i od zoubků, má k tomu i mega průjem :unamused:

Holky, jak čtu, kolik vám toho dětičky sní, tak jsem z toho marná. Kája už úplně odmítá příkrmy, jak ovoce, tak i zeleninu, nevím, co dělat. Na oběd jsem jí udělala rýži, snědla asi 2 lžičky a pak řev. Na svačinku měla banán s broskví a to nesnědla nic :frowning2: Ach jo, jsem zoufalá. Jo, ale když jsem jí dala půl banánu v celku do ruky, tak ho žužlala.

Dnes jsem dělala takové taštičky z listového těsta se super mrkvovou náplní, tak se tu tím láduju. Bože, já snad nikdy nezhubnu :cry: :angry:

Novi,
neboj, SLávek určitě nezastává. Ten příklad, co jsi uvedla, to se vás nebude týkat. Hold si dává pauzu, to dětičky dělají, všechny to máme doma :wink:
Pěkně sis tady odpoledne povídala :grinning:
Vanil,
fotečky jsou boží, super spací polohy :wink:
Pospi,
to je dobře, že Janka ten pád tak zmákla:wink:
Dědul,
snad ta boulička nic nebude.
Puzzi,
tak Honzík přeskakuje lezení? Třeba to bude první chodící dítko tady:wink:
15. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jste mě nahlodaly tím jogurtem, asi nakoupím a zkusím dávat, kéž by mi jedla aspoň něco. A dáváte ochucený nebo bílý?

http://www.youtube.com/watch?v=dwk19U-ACCo
http://www.youtube.com/watch?v=yJSnCl7BupQ

Ještě cosi z dovolenky, nějaká fota jsem přidala i sem na koně.
15. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, videjka su perfektne, ale nesiel mi tam zvuk. Je to bez zvuku, alebo mam ja nieco pos...e.
A foto som uz komentovala, ale musim teda este raz, su proste perfektne, a hlavne ta co je vo vodicke.

A dnes su vsetky maminy zaneprazdnene? Myslela som ze navecer sa to tu rozbehne a ono je tu ticho aj teraz.
15. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil,
ten zvuk je problém, je to natáčeno na foťák a nevím proč, se mi to tam nahrálo bez zvuku :confused: Ty máš PC v pohodě:wink:
15. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak si ma ukludnila.
15. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, moc vás zdravím ... dnes byl náročný den ... ráno malá vstávala 6,30 jsem se nějak nemohla probrat, tak ji MM vzal do kuchyně a nechali mě dospat ... jsou hodní ... po snídani jsme jeli ke tchýni, bylo potřeba otrhat rybíz a MM ho pomlel, moje mamka z něj jako každý rok udělá marmeládu ... se pak vždycky podělíme .... ještě sekal trávu, s tchýní jsme navařili, Markétka se zvládla vyspinkat u MM v pokoji (je tam chládek, spinká tam hezky) ... MM hrál odpo ještě fotbal, tak jsme valili tu rybízovou šťávu odvézt mojí mamce ... cestou jsme jeli kolem místa, kde měl brácha tu havárku, teda škaredý, skácel strom a bylo to i dost vysoko, 2 m za tím místem už jsou svodidla na mostě ... měl opravdu štěstí ... mimochodem je to uzavřeno jako fyzické vyčerpání (taky by se měl naučit odpočívat sakra) ... no na tom místě mi nebylo moc dobře .... Markétka odpoledne už neusnula ... chtělo se jí ale nešlo to prostě, tak to bylo trochu trápení, sice došla odpo Pavka ale ona s ní být nechtěla ... dovezla jsem si švestky a "špendlíky" - někde se tomu říká mirabelky ... ještě jsem z toho udělala přesnídávky, ale docela babračka, to už dělat nikdy nebudu ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malinká odpadla ve 20 hodin, tak jsem zvědavá na tu noc ... se chudinka odpo tak trápila ... to taky nepamatuju. ... zítra bude klídek, ve Vyškově je pouť, tak se půjdeme podívat do města, a hlavně musím ohlídat, aby malá fakt šla spát, jak má, dnes se nám to krutě vymklo z rukou ... mám od pátku uvařenou svíčkovou, tak vařit nemusím ...

Ve Vyškově je Rockshock ... jsem Martinovi koupila před 3 měsíci lístek ... byly dost levný, když se koupily dopředu ... na 3 dny 440,- Martin je tam dneska od 15 hodin a prý paráda (teď právě hrají Sapport Lesbiens, byl tam David Koller, UDG, Bende, Citroni atd.) největší pecky jsou na zítra. Jsem ráda, že se toho Marťa chytil, má aspoň prázdninový zpestření, nic takovýho tady u nás nikdy nebylo. Aspoň jsem mu nějak mohla udělat radost.

Jdu se vás pokusit dočíst holky ....
15. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, fotečky z dovolené jsou krásný, fakt ... s malou jste jak dvojčata, úžasná podoba ! ... jinak u nás pet flaška je taky velmi oblíbená a kornoutek od zmrzliny nemá konkurenci !!! .... doufám, že až dočtu dnešek, tak zjistím, že jsi na tu "pracovní akci" šla, ať se trochu odreaguješ ! ... mám podobný problém, dočítám ale velmi pomalu ... jéžiš malá je tak nemocná, chudinka ... tak ať jste brzo zdravoučcí, držím palce ...
Puzzi a ostatní, klídek ..Markétka taky neleze ! A Simčo, mám tady v okolí dvě další "miminka" narozená ve stejném měsíci jako Markétka a ani jedno nesedí .... jsem koukala teda, takže to není až tak vyjímečný ....
Nikul, děti neoblafnem, co? ... jste měli veselou noc koukám ... na čajový fígl vám malá neskočila co? ...
Pavli, teda s tou krví, to jsou pěkní bordeláři !!! To není žádná sranda, že jo ... dej vědět, jak jsi dopadla ... až ti teda dají vědět..... jinak Markétka sní jakýhokoliv příkrmu maximálně tu malou skleničku, a po obědě taky kadí ! :grinning: a ještě pořád dost kojím, v noci i ráno, před každým spaním ... mezi jídly jsou taky tak 2 hodinky, max 3 ale dýl určitě ne ... jak něco jíme, tak chce taky ...
15. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek