• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Simčo, Markétka umí pá pá ... momentálně to probíhá tak, že mává kdekomu, stačí jen říct, že někdo přijel nebo že někam půjdeme ... když jsem byla v týdnu u kamarádky v Újezdě uBrna, tak vedle jejich baráku stála u obchodu Elektro Spáčil na ulici paní s krabicí na chodníku, nikde nikdo a malá mávala jak o život ... jinak já taky pořád Markétku ňuchlám a pusinkuju, jako blázen či co ... z koření dávám do masozeleninových příkrmů vyvařit petrželovou nať nebo celerovou nať - hezky to pak voní, jinak jsem nic nezkoušela ..
Novi, Markétka taky kouká do blba ... oni se nad něčím zamyslí a zakoukají se, je dobrý dát bacha, aby se nelekly něčeho ... synovec takle kouká dost často a ta jeho starší sestra je hodně živá a vždycky na něj bafne a on chudák pak tak pláče ... bych ji zazdila, ona z toho má srandu.
Andy, fáze, že děti budou chtít v kočárku stát nás čeká všechny, neboj ... žádná tomu neujdem ... to mám ještě v paměti se staršíma dětma .... asi budu fakt muset koupit ty kšíry, fakt ...
15. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, to je dobře, že si užíváš teploučko na Moravě ....
Dedulko, tak snad ta boulička nebude nic vážnýho, sákriš ...
Petis, jestli ti malá nic z příkrmů nechce, tak jí nic nedávej a udělej pár dní pauzu, na Markétku platilo, když jsem ji posadila do židličky a ona koukala, jak my jíme ... jsem jí dala na stoleček její lžičku ... a ona byla zvědavá a šlo to, pomalu si zvykla, že u stolu se jí a že my taky jíme, taky ji jinde nekrmím, nikde tak pěkně nebaští, jak v židličce, už ani moc nedáváme bryndák, zvládáme i bez něj, když to není řídký jídlo ...
15. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A sakra, si tady píšu sama se sebou .....
15. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrou holky, zítra na vás kouknu, jak my vyjde chvilka ....
16. srp 2009 v 00:19  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
m1rti: tjo - rybízovou marmošku bych si taky dalááá :dizzy_face:

jako to moje dítě včera snad 5x srajdilo...už třetí den, co tak moc kadí :unamused: Ještě k tomu včera moc nechtěl pít, dneska si v 6 hod jen cucnul...ale fakt jen tak 3x.., tak jsem mu dala čaj - nechtěl, přesnídávku - snědl jen tak půlku, tak čaj - nechtěl...teď jsem mu dala UM - nechce, tak prso - taky nechce...jako co mám dělat? normálně už by za sebou měl tak jednu velkou porci mléka a celou přesnídávku a možná ještě tak 100 ml čaje... :confused:
je ukňučený, nic nechce...teplotu má jen 37,4 - což je v poho - (večer měl zas 38)...snad to jsou fakt zuby...a doufám, že jich vyleze víc najednou, protože toto zažívat víckrát ... no ouuu jééé! :sweat_smile:
16. srp 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, jsem tu včera už nebyla, večer jsme neplánovaně zkejsli na pokec u známých tady. Teď vás dočítám rychle, ale reakce asi nestíhám, večer dneska snad to doženu!
Andy, tak kočárek probíhá u vás podobně.
16. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko maminy a deticky, u nas noc taka akurat, dve vstavania 1.55 a 3.25, a o 6.35 uz som musela vyliezt z postele.
Dnes som mu skusila zahustit to mliecko nemliecnou ryzovou kasou, uz sa mu 2 krat podarilo grcnut,ale este stale to nieje take strasne.

Dedulko, ty si to teda uzivas. Teba srajdenie prekvapuje a ja som rada za kazdu naloz v plienke, aspon viem ze mu tie ovocne stavy pomahaju sa lepsie vykakat. Snad to budu len zuby a Maxik bude coskoro fit.

Dnes sa tu moc nebudem zdrziavat, tak toho moc nenakecajte.
16. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dedul, Honzík ze zubů taky jeden den málo jedl, určitě to může být z toho. I když zas nic nepodcenit, žejo, ale myslim, že tyhle příznaky na zuby svést můžeš.
Mám vás dočtený, ale omluvte nereakce :sweat_smile: Mizíííím.
16. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak u nás noc jak nikdy... Usnula jsem někdy kolem čtvrté... :rolling_eyes:
MM vezl v 1 ráno tchány na vlak-jedou na dovču. Já jsem šla spát kolem půlnoci a pak ne a ne zabrat, no a když se mi začali kolem půl čtvrté zavírat oči, ožilo dítě... Vstávačka v sedm-a to jsem Vítečkovi neskonale vděčná :dizzy_face:
Dneska chceme sfrknout do Jysku, odpoledne asi něco málo pobalím, udělám Intrastat a pak jsme domluvení s kámošema "na jedno"-se těším :dizzy_face:

Dedul, to jsou určo zuby!!!
16. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdrarec...
tak my jsme úspěšně zapařili, jako bylo to fakt fajn, jsem se nalejvala vínkem :slight_smile: a všechno v pohodě, doma klid, Tobi spal...jen teda odpoledne, než přijela mamka, tak vůbec nechtěl spát, takže nespal skoro 6 hodin, což je u něj mega dlouhá doba, tak pak odpadl v 19 hod. My odjížděli z hospůdky v 00.30, protože jsme slíbili mamce, že do 1 budem doma. Takže fajn, šli jsme spát asi v 1.30...tobi se pak trošku budil, takže jsem s ním tak 3x vstávala a pak ráno kolem 7 skončil v posteli (když jsme v posteli oba i s MM,m tak tam tobíka vezmu, nemá kam padat a ještě na chvíli vytuhl, tak jsme vstávali před 8...no, jsem trošku přejetá parním válcem...

Marti, tak to jsem ráda, že Tobi není jediný 8m (má dnes :slight_smile: ) mimi, co nesedí...no, už mne to trošku znervoznuje...teď nějak přestal i povídaat, říkal furt tatatata, dede a teď jen vejská a hejká...kurna, co to je....

Petis, Kájinka je moc krásná a šikovná holčička!!!

Marti, na ten Rockshok bych taky šla, zní to dobře, supprorty mám moc ráda...

Dedul, jejda, tak to neporadím, co s jídlem...zkus mu dát mlíčko po lžičkách aspoň...aby měl nějaký tekutiny...když nebude den dva jíst, tak se snad nic nestane...

tobi měl zas dnes v hovňajzu dost těch bílých kousků...fakt i dost velký...kurňa, snad to není tím mlíkem...

Jo, Marti, tak to je markétka šikovná s pá pá....Tobi ví, co to je, kouká, když to dělám já a nic...stejný s paci paci...konečně po 2 dnech řekl slabiku zase...dada... :grinning:

Dedul, co s tou bouličkou budou dělat u Maxíka???
16. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky za uklidnění, že jsou to fakt jen zubíky...no uvidím, jak dnes přes den a kdyžtak zítra sfrknu k mudře
talls: ta boulička - nevím, co to zase je, ale pak jsme to s mojim ještě zkoušeli a vypadá to spíš jak jen nějaká uzlinka...taková maličká...takže asi jen zbytečně plaším! :wink:
16. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
lao: teda noc na prd... :confounded:
talls: to je fajn, že jste zapařili!!! jééé taky se těším, až budu moct maxe někomu nechat! :wink:
16. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Lao, tak to bola teda ku..a noc.... Dobre nakupte, a to "jedno" s kamosama si uzite.

Talls to je dobre, ze ste si to uzili, a Tobik sa hral na vzorneho pokial ho strazila babka. A nic si z toho nerob ze Tobik teraz moc nechce rozpravat, aj Tomi ma teraz take obdobie, iba zrana nieco povie, a cely den vydava take divne zvuky, niekedy mi to pride ako niekde v blazninci. Takze asi to budo normalne, ked to robia aj ine deti.
16. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
cau mamky, doufam, ze se moc nekecaaa, ja nejako nestiham v OV ...

vcera vystava ok, ale bylo to nekonecny, furt cekani, narocne, no ale mame to z krku. Ale dnes noc-teda zacatek nic moc-kocka tady u tatky blbla, neznala to tu, tak furt mnoukala, skakala po dverich, shodila kvetinac...MM chrapal..no moje enrvy:slight_smile:, taxem ho vystrnadila do obyvaku a byl klid a Domi spal nejak do 7h skoro. Dobryy.

dnes jedem uz dom, se zas tesim, precejen doma je to s ditetem lepsi, znam, kde by co by...tady on furt objevuje nejake neplechy...kazdopadne jak ma se o co oprit, hned jde na nohy,a vzprimuje se... :confused:

kafco ani s wellinkou neklaplo, asi to tu psala...no nejak jsme se nemohly synchronizovat s vystavou, Matyskem a pak nam tam dojel tatka a bracha a uz to moc neslo, a hlavne, vystavy vzdy mam pod palcem ja, i kocky, takze jsem tam nemohla chybet u pezentovania td
16. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
jediné co jsem zvládla jsou fotečky a videa - úžasný dětičky :dizzy_face:

včera jsme byli s Járou v Sušici v OFFparku - lanový park, koloběžky, skákací boty. Tady jsou fotky(dost nepovedené, ale neva):

http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2009/OFFpark/

Den byl super a fakt jsme si to užili. Pokud by se někomu zdálo, že ty boty byli jednoduché, doporučuji vyzkoušet, je to dost těžký a pěkně z toho bolí nohy. Koloběžky byly fajn, jen jeden úsek byl přes kameny a to byla hrůza. Lanový park, náročný na fyzičku, ale super :grinning:
16. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Je Momou, to vyzera super, skoda ze u nas nic take nieje. Rada by som si to vyskusala, a hlavne tie boty.
A kde ste mali deticky?
16. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
momou: super fotky...ty skákací boty bych chtěla někdy zkusit! :sunglasses: :sweat_smile:
16. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: taxerm docetla,ale 100x odbehla kouknout klicovou dirkou do loznice, zda je Domi jeste tam, kde byl...nemam s sebou chuvy ani cestovku a spi na manzelske posteli , tak mam nervy, at neslitne...

chtela jsme se sebrat a jet do maks and spencera tady v OV, bo u nas neni detske,ale neverim, ze by chlapi ohlidali,aby nespadl, az se probudi a zcne lozit :frowning2: tak radsi nejedu, achjo.

marti jaxme jeli kolem vyškova, taxem videla to obr podium a vsechno na ten fesťak, hm, pcoasi vyslo, to musi byt fajn

dedul, to budou zoubky, uz at vylezou a boulicka snad taky nic zavazneho

laus...voe to byla noc na mašli...hnus humus

talls jee, vy jste parili, to muselo byt good.

holky, nejak na nas prdi megn, snad ty sve dva chlapy zvlada...chudak

videa omrknu doma, tady neni na to klid

Domi vcera snedl cca 100g Zeleninove rizoto od Hami a studeny (na yvstave nebylo kde ohrat) a bez bryndani a krasne otvirl pusu, jeee :dizzy_face: ...vcera poprve vubec
kuwa...tak ted slitnul...se na to vy*eru...beham tam furt, ted 3min nejdu...chlapa to nenapadne ani jednoho a je na zemi...achjo, mizim
16. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Mamky zdrarec :slight_smile:
Omlouvám se za včerejšek, vlítla jsem sem, podala info, že jsem vás přečetla a zmizela :grinning: Jsme furt u mamky, a tady se to nějako s netem nedá, furt něco děláme. Byli jsme večer s R. u známých posedět, vrátili jsme se o půlnoci, právě v čas na kojo :slight_smile: Janka na dnešek nějak blbě spala, tak nejsem moc vyspaná, též se těším do svého, stejně jako Sami. :wink:

Lauš, tak na tvoji noc ale nemám :confused: To musel být maras, a dneska funguješ?

Dedul, k té bouličce, moje děcka mají obě uzlinky vzadu jakoby jak končí lebka a Riškovi se dělají hrčky často za ušima, stačí, když ho poštípou komáři a jak se mu nadělají protilátky, hned mu uzlinky zduří. Když byl mimiš, tak jsem se vylekala a byla jsem s tím kdysi u dr., a byly to uzlinky :wink: Ale jak se objeví, též mě to vždy vyleká :wink:

Mám oběd na stole.
16. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo, gratulace Tobíkovi k 8mi měsícům !!!! Markétka s tím pá pá začla tak nějak najednou, jsem to ani nečekala, nějak jsem ji to neučila ...

Sami, jo počásko vyšlo, jen tady lidi nadávají, že je to tam hlučný, večer je to slyšet, no, to se nedá nic dělat ... po letech tady něco konečně je a zrovna na pouť, tak taky se nezblázní pro jednou, že jo ....
16. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, tak to je pech s pádem Domíka, je OK?

Momou, super atrakce!!! Kdeže to je?

tobík už dnes 3x kajdošil, fakt začíná průjem....dost hlenitý a ty bílý kousky , ted naposled teda bez kousků, už všechno mlíko asi vyprdnul, měl ho jen ráno...uvidíme, co se stane teď po obědě...jdu mu uvařit rejžovej odvar a k svačině a večeři dostane to...jen tak se 2-3 odměrkama mlíka, aby to pil...narvala jsem do něj lactobacil, tak snad se to srovná...snad se nebudeme muset vracet k HA mlíku :angry:
16. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
sami: krucipísek - to je jak naschvál, co - člověk se na chvíli nepodívá a ty chlapy to nenapadne...chjo chjo... :pensive: ...snad je Domi ok?! :frowning2:
pospi: díky za uklidnění, ale stejně s ním zítra jdu k mudře - ještě k tomu se strááášně osypal po celé hlavičce - za ouškama...no fakt nevím co mu může být?! teplotu přes den neměl...tak doufám, že už nebude ani večer!
talls: Tobi má furt nějaký problémy s tím kajdošením, co?! achich - ty děti nám dávají ale zabrat! :confused:
16. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dedul, a není to tá 6.nemoc? :confused: Tam jsou taky myslím nejdříve několik dní horečky (myslím 4 dny, jestli se nepletu) a pak se dítě vysype. A hrčky běž ukázat, aspoň budeš klidnější :wink:

Talls, tak myslíš, že srajda je z mlíka?

Sami, snad to byl neškodný pád :pensive:

Marti, a vy si rock užíváte, co? :wink:

A jj, Magda tu už déle nebyla, snad jsou v poho :unamused:

A my jsme doma. Rišku teĎ přinesl R. spícího z auta, ale už čučí na Bílé jeleny a Janka chrní v kočárku. Nespala od 14h, tj. pro ní dlouho. Byla by moc přetažená a v noci by stejně špatně spala. Tak jsem jí uvozila.
16. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
caute holky, nemam teraz cas ale hodim vam sem nieco.
Pre baby co sa im miminka v noci budia - ak chcete, mam knizku v PDF-ku "Každé dieťa sa vie naučiť spať" a je tam pisane: Ak dojča v šiestich mesiacoch ešte neprespí noc, budú rodičia s veľkou istotou ešte aj o rok v noci „v pohotovosti“. Ak chcete, poslite mi do IP vasu mejlovu adresu a poslem vam to. ma to 134 stran. idem to preluskat a musim s tym nieco robit, ja denne padam na hubu :rolling_eyes: py py
16. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
celý den jsme byli v ZOO ........... jsem úplně ucaprtaná.

vanilka:Ty boty byly úplně nejhorší :grinning: Jára si dal na "hubu", ale v pohodě. Tak ho tam učili vstávat, ale nakonec ho museli zvednout :grinning: Děti hlídal děda :wink:

Talls: Tohle bylo v Sušici, ale jsou i jiné, což jsem zjistila až pak :grinning: A co Tobi, už lepší nebo ještě průjem?
16. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Novi: jo jo, to jsem četla, ale jen takový "výtah", a fakt to na Aničku zabralo. Ale tu jsem si sama pokazila :grinning:
16. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Něco pro zasmání :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=ygToBqK60XU&feature=related

Moni, myslím, že něco podobného je třeba v Rožnově pod Radhoštěm. Já bych tam ale nevlezla, brrrr, máš můj obdiv :wink:

Novi, anebo o 4roky později budou k dojčeti vstávat viz Riška :grinning: :wink:
16. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi: prolízat to, bylo v pohodě, ale pak tam byla "skluzavka" a to se mi fakt nechtělo. Ale zas tam byla blbá prolézka a na tu se mi taky nechtělo ............ a celé to zpátky se mi nechtělo už vůbec :grinning: Ale bylo to fajn protažení.

Video super :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Fuj, holky, tak jsme zpět z piva. Mimno usnulo cestou, bohužel po vyndání z kočárku see probral a šije to s ním ještě teď... A to spal přes den opět max 2 hodiny.... No a já bych teda usnula hned... jsem hotovson...
dočtu zítra, py py
16. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak dnes je Kájka už úplně bez teplot, tak fakt nevím, co jí bylo. Snad už bude OK, ale na plavčo ještě raději zítra pro zichr nepůjdeme.
Jo, taky si mi zdá, že ji krapet obsypaná, stejně jak píše Dědul, tak uvidím, jestli to neměla jen z potu nebo to bude mít i zítra. Při té 6. nemoci prý jsou teploty ty 4 dny, pak se obsype a to pak za cca 4 dny zmizí a je dobře. Ale my jsme pořádně teplotovali jen 2 dny, tak nevím, jestli to může být ono.
Dědul, jasně, k mudře zajdi, budeš aspoň klidnější.

My jsme dnes byli u našich, dělali jsme rojberku a slavili svátky, mamka je Hana. Dnes Kájka usla ukázkově cca v 19:15, byla jsem ráda.

TALLS, super, že sis užila akcičku, odreagování je třeba. A Tobi šikula, že to zmáknul taky dobře. My si taky dáváme ráno Káju k sobě do postele, jak se vzbudí, tak máme hned budíček, jak po nás začne lozit.
Jé a moc gratulujeme k 8M a Kájka posílá pusinečku :slight_smile:
SAMI, a co kočičky, umístily se nějak? Nebo jak se to na takových výslavách bere, mají dobré hodnocení? Jej, to je blbé, že Domi spadnul, ale snad je OK, to jsou fakt ti chlapi :angry:
MOMOU, super fotky, museli jste si to tak užít, ale vypadá to na velkou makačku.
POSPI, všude dobře, doma nejlíp :wink:

Dnes mi Kája opět nechtěla ovoce, tak dostala půl banánu do ruky a dlabala jak divá. Sice jsem ji pak musela komplet převlíknout, ale hlavně že něco snědla. na oběd byl úspěch cca 100gr, jupí a dnes dostala poprvé jogurt, jahodovou aktivii a snědla taky cca 100gr., tak snad se blýská na lepší časy :wink:
16. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek