• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Puzzi, zrovna přede MNOU!!! ses teda s tím, žes zhubla chlubit nemusela! :angry: :grinning: :grinning: Ale néé, přeju ti to a jsi fakt kost :dizzy_face:
Sami, ony ty vlasy brzo přestanou padat. Mně už se to zlepšilo-i když jsem teda taky o dost zkracovala-ale tím to asi nebylo... Kdyžtak zkus ten chininovej šampon Klorane...
7. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ne neni mi blbe, nic, jen ted z toho malicku jsem mela sokovy stav, uplne na vybuleni... :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, určo to bude jen zpoždění. No ale i kdyby nebylo, ty bys to zvládla :dizzy_face: Ale ne, pokud si to ty sama nepřeješ, tak ať mrcha dorazí!!!
7. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus diky...at dorazi mrcha jedna zla :wink:
7. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, to bude fakt asi jen zpoždění, taky ti to přeju!
lao, a to se dostal Vítek na ten vrch postýlky jak? Na kolenou? Snižujete to až dolů? My máme jen dvě polohy v postýlce, ta horní je určitě 20 cm, takže zatím snad pohoda.
Lao, taky pletařka, jo? Jste dobrý holky, já stíhám jen dítě, cca domácnost a koně :grinning:
Lao, to víš, někdo má skoro předtěhu váhu a jinej má zas dítě, co vydrží 15 minut s taťkou koukat na TV, tak já ti nevim, co je lepší :grinning:
7. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak vaječina byla fájná, předtím jsme byli s MM na prochajdě u nás, pak se stavili na pivko a načepovali i do soudečku, no pohoda. Já mám dnes furt hlad, to je maras :angry: :angry:
V 18 jsme jeli domů, malou vykoupali, nakrmili a dneska byla premiéra krmení v židličce a celou porci kašičky papala lžičkou :wink:

Tak jsem vás dočetla ...
Andy, super, že sis užila plavčo jako pozorovatel :wink: A s těma domácíma pracema, to ani nemluv, taky někdy vidím doběla, jak vytáhnu prkno, že budu žehlit a MM se koukne od PC a řekne, jestli to nechci udělat jindy. No ono je toho víc, dnes jsem myslela, že MM půjde dopoledne s malu ven a já uklidím, ale byl po včerejšku unavený :angry: :angry: , tak jsem musela jít já a on samo doma neudělal nic. A pak se nenaser, že.

Sami,
tak to se nedivím, že tě ta baba nasrala. Fakt ohleduplnost jak blázen a je škoda, že si to pak Domi ani ty neužil. A s tou kamerou to byl pech a škoda!!
Mi taky padají vlasy a taky jsem si je nechala zkrátit.

Weli,
au au, pokud tě to bude zítra bolet, nechceš zajít raději na rtg? Pro klid duše. Jé, ZOO, tam jsem nebyla ani nepamatuju, to jste měli super den :wink:
Jsem zvědavá, co ukáže těhu test!

Puzzi,
vlést se do starých věcí, teda tiše závidím. Ale co tiše, pěkně nahlas!! No ale to bych nesměla tak jíst, resp. žrát :angry: A břicho mám jako v 5 měsíci těhu, akorát že je to třepajícíse rosol :confounded:

Lao,
přeji hodně trpělivosti u hladce-obratce :wink:
Lao,
7. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pouštím MM k PC, tak se loučím a přeju dobrou noc.
Měla bych jít spát dnes brzo, páč se Kája budí cca kolem 6 :confounded:
Zítra jedu hned ráno do Těšína na masáž, pak na nákup, pak k našim, odkud si nás MM vyzvedne po práci.
7. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus teeeeeeeda Vitecek je koumacek, sikulka mala, to je jasne to musis snizit. a jak se tam dostal?
Petis super ze jste si vajecinu uzili, urcite byla mnamozni.¨
Jj zitra jde MM rano na injekci do kolena a ja az na 2 na plavani sice nevim jak to tam zvladnu s tim malickem, ale asi si zitra radeji zajdu. :wink: diky holky, je to bolest jak svina
7. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky se loucim, jdi si zaledovat prst a spat. dobrou noc vsem :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi :grinning:
7. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, on to má docela vysoko, když se vzepře na ručkách a trošku natáhne, hlava je nad postýlkou :confused:
Petis, super, že jste si to užili :wink: Muselo to být super-to jako fakt slyším prvně vajíčka na ohni :slight_smile: Zítra si užij masage a u vašich odpočiň :wink:
7. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem pár fotek z předminulého plavča- album Poprvé a úspěch
7. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, hezký fotky :dizzy_face: Na Domčovi je vidět, že se mu to líbí :wink:
7. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravim vas po asi trech dnech :slight_smile: Ja to nejak nestiham. Behem tydne dite, domacnost a prace. Vrazedna kombinace. No a o vikendu porad neco.

Tak jsem cetla jak vsem tady jde plavani. :slight_smile: No my se dneska prvne napily. Nika reaguje super, ale musi me videt u rikani signalu a dnes jsme meli takove pokrocilejsi potapeni a jak na me nevidela, tak si lokla. :slight_smile:

Sami to je masakr ze vas tam bylo tolik. Mozna si to ta baba ani neuvedomila, kdyz je zvykla, ze tam jsou jeno vetsi deti..

Weli koukam ze jste si s majdou udelaly peknej vylet :slight_smile: taky bych razila do zoo.

Ja se dneska byla koukat na golfiky a celkem se me ty chicco multiway libily. Asi se s tim nebudu moc crcat vezmu je :slight_smile: jeste totiz budu muset vymyslet sportak. Chtela bych ctyrkolku s otocnym koleckama,tak jsem zvedava..

Laola, to musela byt slusna chlama, kdyz vitecek vykukoval z postylky :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami pekny fotecky :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikule, tak nekdy do ZOO muzem spolu,ja v Brne jeste nebyla:slight_smile: a to su tady 12tým rokem :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo :slight_smile: ja ted objevila jednu babu co prodava celkem ve velkym next a libi se me od ni par kousku a rikala, ze se neni problem se na veci juknout osobne a bydli v jundrove, tak bych to mohla nekdy spojit... :slight_smile:

Jsem ted koupila male krasne saty na svatbu a pak rifle, sukynku next, vse jako nove a po stovce :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, já dětem banán rozdělala podélně a škrábala ho malou lžičkou, udělá se tím taková kaše, dobře se jim to jedlo a kousky v tom nebyly. ... jinak včera šla Markétka spát trochu pozděj, asi v 21.00 a to ještě před spaním pila ode mě. ... dnes odpoledne spala jen 30 minut, od 15 hodin byla vzhůru, bohužel jsem šla navečer doprovodit Pavlu tady jen kousek od baráku a malá v golfáku zatuhla . spala 20 minut, pak jedla kaši - jahodovou, samozřejmně se spaní posunulo, usnula ve 21,30 a to ještě trošku pila ode mě. TAk uvidíme v noci. Ale včerejší noc byla po týdnu dobrá. Tak snad to vydrží
Sami, plavčo dobrá akce !!! Ty doháněcí hodiny jsou složitý vždycky, to je blbý. A škoda toho videa, fakt. Když už jste tam byli oba!!!
Peti, doufám, že už je líp. Migrény jsou svinstvo, a těžko si člověk od toho pomůže. Držím palečky ať je brzo líp!
Lao, fotky nemaj chybu!!!
Korcula: moc držím palečky, ať je všechno ok, a dobře zvládáš i s Honzíkem. Bude to náročný, ale člověk zvládne všechno, když se snaží ... aby sis užila obě děti!
Andu, gratulka jak Máli zvládla plavčo! .... mě jednou u jídla Markétka taky tak vyváděla, a to neměla hlad ... a jednou měla velikej a já ji s tou lžičkou rozčilovala, dávala jsem do pusy moc pomalu ..... jinak k Jendovi, to je normální, jak se zadívají na zprávy, nebo začtou do novin, tak na rozdíl od nás mají tu vzácnou vlastnost, že dokáží ignorovat okolí. ... kolikrát malá děla něco hezkýho, říkám mu to, ať se podívá, když už je doma, to je jak do vrby, nic .... někdy už mě to vytáčí, jako by ho to nezajímalo ... ale on neví, že jsem na něj mluvila. .... a že když hlídal, tak sis odpočinula. Tak pokud sis lehla, nebo četla knížku, tak sis asi odpočinula, ale to sis asi nelehla viď? domácí práce asi práce nejsou že? ... Je to někdy na zbláznění. Kdyby aspoň kolem toho nevedly tyhle chytrý řeči :unamused:
Andy !!! mlsáš stejný dobroty jako já - Fidorky, Horalky mňam
Weli, že by další mamina? ... jojo zlobím :grinning:
Lao, máš můj upřímný obdiv, že ses pustila do pletení. ... já bych pletla až bych brečela, ale nestihačka, s ničím, ani s žehlením nestihám, bída bída
7. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan. Mějte se a zítra ahoj....
7. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau mamci a miminaci.
Honzicek dekujem za pranicka. Jsem ani nedosla, pac ted teprva odesli susedi a ja su navalen jako doga :grinning: a nevim jak rano vstanem na chytani curanek.
joo Leni ty nepreganaj jako :sweat_smile: Dyk jsem mala cjulik. Odpoledme bylo fajn.
Pospisilko Janicce preji dodatecne k 5ti mesicminkam a prekulu.
Dokojila jsem a idu chrochro jsem jak prase.
Doctu zitra, mam toho dost dohanet. Tadytadydaa
7. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls hele jako odborník :slight_smile:, jaký je rozdíl mezi židlí chicco Polly a Magic...je jasný, že Magic je od narození, slouží i jako lehátko, ale ty vlastnosti od 6M dál jsou stejné nebo jsou vychytanější u něčeho???tys to viděla naživo určo... dík. Jank ty židle maji v akci ted v BabyExpertech

nikule, tož neskrbli a hoď odkaz na babu, co prodává, ne? :wink:

já kojila ve 23h už...asi fakt spurtík,ale v takovém pohodovém vydání...už týden si cucne kolem 23-00h, jinak pohoda. Sel spat driv dnes, uz v 19.15. Jo a jak cestuje v postylce vzdy napric, vzbudi se, jak si strci nohy mezi šprušle...:frowning2:. Chtelo by to mantinel kolem celé postylky..
7. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dnes vstávačka v šest, ještěže chodíme brzo spát, v deset většinou už zařezáváme.
Petis, taky ranní ptáčata? Hele ale potěší to, že je nás tu víc, co musej s dětma brzo vstávat :sweat_smile:
Sami, ty fotky z plavča jsou super, nejhezčí jak jste tam oba dva :wink:
Marti, to je přesný s tím neslyšením, když chci, aby se hned koukl, co hezkýho Honzík dělá :slight_smile: Ale často se koukne.
8. čer 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, u nás opět "úspěch" a vstávačka až 5:40 :dizzy_face: , sice bylo o půlnoci jedno kojo, ale to si jen cucl a šlo se chrupkat! :dizzy_face:
andy: super, že se v plavču líbilo, a tákové dobroty bych si taky dala...je před výplatou, takže skříň zeje prázdnotou! :sweat_smile:
sami: no manžu bych s tou kamerou pak praštila... :rolling_eyes: :sweat_smile:
weli: tak držím pěsti, ať to s testíkem vyjde tak, jak si ty přeješ! :wink:

a HOSIPA...už fakt nevím, na co jsem chtěla reagovat a dítěti se už dotočil kolotoč, tak je zas eeee - eeee - e - eeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
8. čer 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
u nás vstávačka pomocí sirény ve 4.48. Myslím to bylo slyšet až u Dedulků :grinning: no a pak nanomikrospánky do 6.30.... Jsem jak praštěná něčím moooc těžkým po hlavě :sweat_smile:
Stejně je to zajímavý, ale celou dobu do mého vylezení z postele se tam ozýval hekot, brekot atd. A až jsem se šla umývat a oblíkat, tak pohoda, úsměvy jak holywoodská hvězda :grinning: On prostě nechce spát, resp. abych spala já :grinning:
Jinak taky jsem kojila kolem 23.00 a pak ještě milionkrát, takže prsa vycuclý, jak ty zmiňovaný fusekle...
8. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE mamky :slight_smile:
Puzzi, my se též řadíme sis nedobrovolně do klubu ranních ptáčat. Už jsme vzhůru od 6h.
Dedul, tak dneska ses zase vyspala, co? Nejsi už z tak pozdního vstávání přespaná? :wink: :grinning:
Megn, blahopřejeme Hanýskovi k polovině ročku a snad se vám už spraví noční spinkání :wink:
Sami, fotky z plavča jsou moc hezké, mamina nějaká vykulená a Domča vypadá na té jedné fotce jako pěkný buřtík :sweat_smile:
A Laolka se dala na pletení, tož to taky vytáhnu konečně jehlice, ale teĎ zrovna vytáhnu žehličku, mám 2 kopy prádla zase, tak pletení odložím na večer a to už se mi zas nebude chtít. :unamused: Máme na dvoře kaluže a bahno a mladej se v tom furt rýpe. Tak chodí domů jak prase a furt dokola peru :angry:

Janula se poslední 2-3dny řadí mezi vosiny :frowning2:Tipuju si dolní zoubky. V noci se budí co 3hodky, mrzutá je, uplakaná, přes den nespí, včera kajdošila 3x!!! U nás je to neobvyklé, její frekvence je tak 2x týdně. Dneska mám k tomu očkování, tak potěš....

Přiznávám, že jsem četla letem světem, žádná poctivá práce jako třebas Lobka, takže podle toho vypadají moje reakce :pensive:
8. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao, dedul, pospi, nebojte, talls a petronuška budou spát do 10 a tím to naše vstávání vyruší .-D
8. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurňa, už mě to dvakrát vykoplo :confused: :angry:
Puzzi, jooo, tys to trefila :grinning:
8. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je, že mám teď pocit, že už je skoro těch deset, dopoledne ubíhá a ubíhá a vono je teprve osm :grinning:
Pospi, věřím, že za pár dní bude zas janička jako dřív. Honzík furt zuby nic, tomu asi narostou v roce ty první nebo co :grinning:
8. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hurá, Brána má nové webovky :dizzy_face:
Jj, Puzzi, taky už jsem si říkala, že to bude chtít skřet zalomit, ale má ještě hodinu a půl čas... :confused: :grinning:
8. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík zalamuje občas i hodinu a půl po vstávání, před chvílí jsem jak magor houpala, ale po přeložení brek, tak jsem na to dočasně hodila bobek, za půl hodiny bude mlíko a pak udělám druhej pokus. Teď už to nemá cenu, by se vzbudil hlady :sweat_smile:
8. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek