• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
MARTI, koukám, že jsi přidala fotečky. Markétka je kočanda a vidím, že má kelímek od zmrzky taky úspěch :wink: Kája se ho taky nemohla na dovči nabažit.
16. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráno jsem vás dočítala, ale nereaguji, bylo toho dost :sweat_smile:
Holky my měli tak krásnej víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: včera odpo jsme šli na koupák, máli tam řádila, cizí lidi se pořád divili, že chce v tý ledový vodě plavat, pak jsme měli sr :slight_smile: z se známými, super a večer jsme šli do zahradní restaurace s dalšími známými, máli s náma v kočáře spala, já pila(3 malý pivka a 2 rumy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), Jenda dělal mámu, dimu jsme šli ve 12, Máli nás nechala vyspat do půl 8, tak super, dopo jsme šli na prochajdu a odpo jsme jeli k přehradě, no parádní víkend, akorát dnes je mi celej den tak divně blbě od žaludku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petis super, že Kája bez teplot a že se malinko rozjedla :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen vás jdu rychle dočíst, jdeme grilovat. Naštěstí toho tu moc není. Zítra odjíždí táta na týden, máma ho veze na letiště, tak tu zas budu sama do odpol s Honzíkem. Jinak nic novýho.
Talls, pařba dobrý, ale mělas nechat mamce Tobiho až do rána :sweat_smile: Honzík taky někdy má kecací den a furt jede dada atd. a např. dnes neřekl skoro nic, zase toho dnes hodně nahejbal, je to různý.
Sami, tak už ať jste doma a Domi ve svý postýlce, úspěch s jídlem!
Novi, o tý knížce jsem četla debatu, možná až budu v čr, tak tě poprosím o mail s ní, zajímavý.
Lao, přeju lepší noc!
Petis, určitě s jídlem bude postupně líp a líp a hlavně že už je Karolínce líp :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme dnes byli na pouti, Markétka dokonce spala v kočárku i za řevu decibelů, byli jsme přes 4 hodiny venku, pařák úděsnej ale prolívali jsme se ..... přihodila jsem nějaký fotečky, tak koukněte ...
16. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Super víkend :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Markétka je úžasná :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, co je to rojberka? :confused: :sweat_smile: Neználek :sweat_smile: Hned je líp, když se dítku udělá líp, že?

A teď mi došlo, jak psala Dedulka, že se udělaly MAxíkovi pupeny nejvíce za ušima, že Janka to tam měla po těch horečkách taky a já jsem si řikala, že to jsou potničky, tak kdoví, co to je.... :confused:

Andy, taky super pařba, jako Talls, a vlastně i jako my :wink: A bylo ti divně, no, nepovídej :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Moni, no, já bych tam se svou phyzičkou určo nelezla, a jsem pos.atá z výšek :confounded: :wink: Jste s manžou fakt dobří :wink:
16. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, teda parádní víkend!
Moni, obdivuju ten váš adrenalinový výlet, jste fakt dobří !!!!
Holky, nestrašte, vám se osypávají děti? ... teda snad to nedojde až k nám sákriš
Simčo, teda jste dobře zapařili ... já už nevím, co to je ani ... ale neva, dávám doma pivko ... na žízeň i na spaní ... :grinning:
16. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamky, dojeli jsme OK, ale jeste jsme po ceste se stavovali k tete a Domi uz mi tesne pred parkovanim usinal, taxem ho jeste dloubala,aby ho videli ziveho a drzela umele pri zivote cca 40min, pak odladl a ikdyz kocka celou cestu vedle neho v prepravce mnaucela jak blbec, spal :slight_smile:, je trenovanej:slight_smile:. Jeste jsme jeli pro zradlo pro zverinec a Domi uz byl probuzenej a zacal plakat, no jo....4,5h bez jidla :confused: ...jsme zastavili asi5min od baraku, ja to nemohla vydrzet a dala jsem mu kojo aspon trchu a pak sedela s nim vzadu,aby byl v pohode. Bobisek muj.

ten pád...jako mě to taaak bolelo u srdicka...kdyz jsem ho chodila hlidat furt jak blbec, chlapi zabava, pohoda (furt me srali tim, ze hystercim: at jsou zticha, at netriskaj- u tatky je jina akustika a vcera jsem uspavala pres hodinu pac kdyz uz mi usinal, tata si prisel pro neco do loznice :angry: nebo pak s necim bouchal, srali me..oni jaxou spolu, tak se spolcujou a delaji machry-ze moc nadelam atd...ale MM jsem rekla svy, ze prd vi o rezimu Domise a at mi laskave rekne, jestli ma nejakou chybu jako mimino...tak uznal, ze ne, ze je naprosto pohodovy a super, ale nezapomnel me zdrbnout, ze to prehanim s tim aby bylo ticho atd....) nj, uz jsem nemela silu mu vysvetlovat, ze oni maji volno a pohov kdy se jim zachce, ale ja cely den jsme v pohotovosti,aby se neco nestalo, aby nebyl unaveny, pretazeny, hladovy atd...a pak proste chci aby usnul co nejdriv a ja mela konecne klid...takze vyrušovaní me se*e :angry: no chlapi, no...achjo
no a jaxem tam byla 3min pred padem, koukala jsme klicovou dirkou, byla presne záběr na jeho hlavu a spal...taxem si rikala, dopisu prispevek a pujdu otevrit dvere a reknu chlapum,at se ztisi, ze bude otevreno pro zichr...hrala TV a ja pri kazdym podezrelym zvuku litala jak debil...no a najednou beeee...rikam si, je vzhuru, honem tam, asi se divi, kde se probudil,ale on uz lezel na zemi :frowning2: :frowning2: ...smarja, je mi nanic...taxem mela vycitky, hned jsem ho chlacholila a chlapi zas---nedelej, to musis, ze se nic nestalo a tak...machrovali. doprddeleuz..taky nedelam z kazdyho tukance velbloudy, ale po sladkem spanku takovehle probuzeni, nic oc teda...achjo..spadl na čelo, měl tam růžovo...ale na koberec...ni ikdyz asi nic moc. snad vse ok,ale uz bez chuvy a cestovky nejedu :confounded:
16. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vybaluju veci a nebere to konce, nemuzu najit slevovy kupon, co mi dali na tu thajskou masaz zdrama...vypada to, ze jsem to ztratila, sakra...mam tu hrooomadu zehleni...nejak jsem zase zavalena, doprčic...
se prevelice omluvuji...
dobrou noc
16. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Markétce to na fotkách sluší, ona je pohadářka jak cyp :slight_smile: A na té poslední fotce sedí jako slečna, s tou kosmetikou :grinning:

Ivi, užíjte si grilovačku :slight_smile: a odpo ti určo rychle uběhne :wink:
16. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak som docitala ale (ako Sami) sa prevelice ospravedlnujem, reakcie budu zajtra, odpadavam! Ale aspon jedno:
Sami je mi moc luto Domiho a aj Teba, dobre si TM povedala, kurnajz zasluzil by si poriadne skolenie! A cestovku ste preco nebrali? Nezmestila sa? Ked to bolo na koberec tak to bude okey, neboj X-)
Bru nočku
16. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
no vidíte - 6. nemoc, to mě nenapadlo...no zajdu po 10 hod. k mudře a dám vědět, co mi řekla! :wink:
dítě se mi teď furt jaksi budí, asi to bude tím, že není ještě úplně ve své kůži...ale novi - asi tě o tu knížku v pdf poprosím - hned ti jdu poslat mail do IP :wink:

my včera už dali postýlku úplně dolů, páč Max se mi včera hooodně přitáhl v kočárku o boudičku...tak pro sichr! A jak jsem mojemu přidžovala ten rošt, tak jsem si asik nějak hnula se zády, bo mě bolí už od včera dosti pekelně ani nadechnout se nemůžu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy,
tak už od 3 mi třeští hlava, v půl 6 jsem si brala piluly a teď druhou ....... Anička zatím spí, měla nějakou divnou noc, párkrát se probudila a kňurala. Kuba už je vzhůru a pronásleduje kočku. Chudák číča, ta právě zjistila, že musí být rychlejší, jinak ji Kubík uloví.

Sami: Když jsme u tchýně, tak tam taky všichni se vším mlátí a třískají a řvou ....... předposledně se mi tchán snažil vysvětlit, že se děti MUSÍ naučit spát v hluku. No vysvětlovat mu, že to se fakt nikdo nenaučí, by byla blbost. A já se svýma poruchama spánku .....

Ded: 6. dětskou nemoc jsme měli. kuba měl teplotu a nic jiného a pak se mi osypal a to do druhého dne zmizelo, jsem na to koukala jak tele na nový vrata :grinning: A protože jsem o tom slyšela poprvé, tak jsem si myslela, že si ze mě holky dělají srandu :grinning:
17. srp 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Petis to je super ze uz je Karolinka bez teplot.

Andy super ste si uzili vikend, a to ako "Jenda delal mamu" ma pobavilo :grinning: . Este ze uz nekojis, lebo to by som si uz nevedela predstavit, ako by potom delal mamu.

Marti Marketka je uzasna. Moc jej to pristane.

Sami, snad Dominikovi nec nebude. A ty chlapi to je kapitola sama o sebe asi vsade.

Dedul, to je mi luto so zadami, s nimi nieje sranda. Aj mna dost bolia, ale to mam z nosenia toho nasho macka.
Prejem aby si dobre dopadla u mudr.

Momou, boze ty mas zas problemy s bolestou hlavy. To je strasne. Nech to co najskor prejde.

Dnes chcem ist k doki, opytat sa o Tomiho vysledky mocu, a opytam sa jej aj na ten NUtrilon AR, mozno mi ho aj predpise. Bolo by to lepsie, aspon by som nemusela calovat celu sumu.
17. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko!
Puzzi, to je sranda, jak se tam střídáte...ty brďo, netěšíš se už na jednu stranu domů?? Ale spíš si člověk zvykne na Chorvatskou pohodku, co, furt venku, že se domů ani netěší...

Sami, uf, tak to jsi měla náročnej den, snad se ta poukázka najde...mrni do peněženky, jestli sis ji tam už nepřipravila :slight_smile: A k chlapům....no, není co dodat...

Momoou, zase migrena??? Do pytle, to je dost často, ne?

My měli včera nějakou krizovku, jak Tobi ten průjem (asi 6x), tak pak večer s MM...zas se naježil, že jsem si mu dovolila říct, že trochu pomoct by mi mohl ...(ráno po pařbě jsem ho nechala vyspávat...pak jsem uklízela aby tu nebyl bordel, až přijde chlap na odhad...uspávala řvoucího Tobiho,prala věšela prádlo, vařila tobimu ty různý rejže, pak ho tím krmila, což byla taky zábava, protože to moc nechtěl...pak přišla švagrová, tak jsem udělala pár jednohubek, no a večer úklid kuchyňě, a myla jsem ty lahvičky a říkám MM, že už to nějak zazdil (jeden den myl on, jeden já), teď nemyl min 14 dní a už byl oheň na střeše....ach jo...

Jinak jsem vyděšená, protože Tobi přestal povídat, denně mlel tata a dada a teď už tak 4 dny prostě nemluví, jen hejká a vydává ze sebe vše možný, ale slabiky ne...Tak se děsím, jestli to nemůže být tím pádem...naposledy vykecával ten večer, co se mu to stalo...ale zas si říkám, že tím, že fakt neblinkal, nebyl spavej nic, tak přeci nemohl mít nic s mozkem, že jo...já už dělám souvislosti tam kde nejsou...doufám...fakt mám strach, jsem na nervy...novinka mi tady s tím příběhem taky moc nepřidala...(o tom pánovi ze zastávky). Fuj , nesmím na to myslet, fakt je mi z toho zoufale...
17. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: To že děti přestanou mluvit, je normální :wink: Neboj Tobík zas začne. Kuba si jen hraje na auto :grinning: nějaký mluvení ho zatím vůbec nebere. Jediné co říká je mam :wink: Anička kolikrát řekla nějaký slovo a odmítla ho zopakovat, prostě jednou a dost :wink:
17. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak jsem si vzala dnes 3. prášek v pořadí a asi bude muset Jára domů z práce, jinak to tu asi nezvládnu. Mám i teplotu a leje za mě ........ hlava se mi motá a to piju jak velbloud.
17. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, Markétka dneska vstávala v 6, asi zapracovalo to teplo ... ale MM si ji vzal dolů a já spala do 8, tak paráda ... znovu usnula před devátou .... jsem chtěla využít toho že má MM dovolenou a že zajdu k holičce, ale má bohužel tento týden dovolenou ...ještě zkusím kosmetičku, když už mám to hlídání .... snad mi taky nikam neodjela ....
17. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, to bude dobrý, Markétka o dovolené taky žvanila, a pak jen nějaký pokřiky, začíná znova až zase teďka ....
17. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko! tak ja som dala včera rajčinu a dnes má ekzém jak sviňa! dokina je az od 14-tej, tak cakam a pojdeme. minule som bola ale nasa mala dovolenku a co zastupovala uz neordinovala.
Petis fotecky z dovci su supiš, fakt pekne :dizzy_face: som rada ze Kajka je uz okey a lepsie papa
Talls s tym TM je to na maslu. aky je citlivy, Ty sa mozes aj roztrhat a on sa pánko urazi ked mu nieco len naznacis! :angry: s tym typkom som to tak nemyslela, ze Tobi by mohol. prepac, nechcela som Ta nastrasit :confused: holt, je to uz 50 rokov a technika pokrocila, starostlivost lekarov sa zlepsila a je to pripad jeden z mnoha! pozri, ked Tobi nevracal, urcite sa mu nic nestalo, nostek ho asi boli ale nic vazne. Slavko po 2 padoch grcal 3 dni, bol spavy a nervozny, myslim ze to je horsie. a rozpravat tiez prestava, ja si z toho hlavu nerobim. aj ja mavam naladu ked sa mi nechce kecat, ved to je normalne.
Sami skoda ze to kafčo nebolo, hmm nabuduce :wink: tesila som sa na fotečky
Mou trocha adrenalinu nezaskodi, nie? mate riadnu galeriu! :grinning: hmm a nemozes mat upal? (úžeh)
Pospi hriesny tanec dobryyy :grinning:
Andy takych vikendov by mohlo byt viac, ze?
Puzzi jasne ze to s Honzikom zvladnes, si skusena matka ktoru nic nezaskoci!
Marti jezis, ta je klaaasna!!! a nebojis sa ze vypadne s kocika ked nema pasy? ja by som asi neriskovala. ale ved Ty ju poznas a vies co si mozes dovolit.
Sami ja som ten vecerny prispevok (s tou otazkou n apostielku) pisala uz polomrtva z postele a nedocvaklo mi ze ved ste tam boli len na navsteve :sweat_smile:
Dedul tak u dokiny prajem same dobre spravy, nech je Maxik uz v poriadku :wink:
17. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi: Jé kdyby to bylo od sluníčka nebo z vedra .......... to by byla paráda. Ale v noci větráme a tohle je bohužel zas migréna. :angry:
17. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky kozlíci..
nejní čas, ale všichni žijeme.. :slight_smile:

PEŤKÁM přejeme s Honzíčkem krásný svátek. Pohodu, zdraví Vašich miláčků a posíláme mlááááááááááásk
Pre Peťku s Kájkou (ženské maj přednost žejo) :astonished:
Pro Peťku s Jaydinkem :astonished:
Pro Peťku s Maxíkem :astonished: jak horečky šmudlíK?

Tobíkovi dodatečně k osmi měsíčkům :astonished:
Vítečkovi dopředu k 8 omi měsíčkům :astonished:

:grinning:
Simi děkujeme za Mandučku, dorazila v pořádku. Máš pěkné písmo, hezké psaníčko :dizzy_face:

a já pájdím, nejní time
17. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky, jdu vás v rychlosti pozdravit, ať víte, že žijem :wink:
Od rána jsem zase v zápřahu, snad budu mít odpo více času, ikdyž nevím, nevím, povezu Rišku ke tchýni, tak se možná dám do většího úklidu, jestli mě slečna nechá, že jo :wink:
V noci super, jen 1x kojo, Riška spal úplně celou noc :dizzy_face: Čekala jsem, že bude dobře spát, bo si zdříml včera odpo v autě.

Moni, už zase migréna? Je mi tě líto, vždyť jí máš nejméně 1x týdně :frowning2:

Simi, uvažuju nad tím povídáním, Jance semtam vyletí nějaká srozumitelná slabika, jinak jen tak žvatlá a heká, a ani ne každý den.
17. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme zpět od mudry - maxík má 6. nemoc :grinning:
já ještě před 14 dny nevěděla, co to je, a teď to prožíváme na vlastní kůži! :grinning:
horečky už nemá, jen je celý osypaný... :wink: a to vymizí samo - nic se na to nedává!
a ty uzlinky - co jsem mu našla, tak to je prý normoš při této nemoci! :wink:
17. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, a budou ti dělat nějaký ty vyšetření??? Radši zajdi co nejdříve, není radno to podcenovat...chudáku, to si musíš užívat...uf, já bohužel migrenu v životě neměla ,párkrát mi bolela hlava, toť vše..zabere mi půlka ibalginu, jak léky nejím, je to hned, to je fajn...

Holky, to jste mne uklidňily s tím mluvením...já vím, už jsem jak hysterická matka, jenže vždy se něco semele v nějké souvislosti (pád a přestal mluvit), že jsem z toho na nervy...volala jsem i mamce a ta už ze mne nemůže....jak tu byla v sobotu, tak říkala, že Tobík s ní blbnul, vyluzoval vše možný (teda slabiky ne) a že na 100% mu nic není, max tím "šokem" to mohl zapomenout, ale že spíš teď prostě dělá něco jiného...začal místo slabik hejkat :grinning: ...Fakt už si někdy připadám děsně neschopná a přecitlivělá...
Novi, já vím, že jsi to s tím týpkem nemyslela tak, aby jsi mne vyděsila, ale to víš, mne vyděsí všechno... :wink:
Na pařbě jsem se bavila zrovna s doktorem chirurgem (jeden z těch kamarádů) a on říkal, že ani to zvracení obvykle nevadí. Že to obvykle nic neznamená. Ale že ty maminky s dětma, co spadly nemá rád, že je to prostě takový blbý něco poznat...ale že většinou je vše v pořádku.

Marti, teda Markétka už je velká slečna, hrozně se mi líbí na předposlední fotce v růžovém pyžamku, k sežrání...

Andy, jejda, to jste měli krásnej víkend...super...mne mrzí, že jsme nebyli za celý léto nikde na koupáku...jen na dovče jsme se koupali v bazenu...ach jo...

novi, no s MM je to tak...on dělá v práci, přijde domů tak v 18.30, pak si chvilku hraje s Tobim, dá si večeři a zaleze do pracovny a dělá na kšeftu extra...v 22.30 vyleze, jde se umýt a spát...no a takhle to je už několik týdnů...a mne z toho hrabe...vím, že vydělává prachy pro nás všechny , abysme mohli třeba na dovču nebo tak, ale prostě chybí mi ta komunikace a všechno a pak to ještě poseru vyčítáním, že mi nepomáhá...jenže mne to všechno už prostě leze na mozek....víš, mne by stačilo, kdyby přišel a řekl, hele, teď ti nemůž pomoct, protože toho mám hodně, ale třeba v pátek ti pomůžu, udělám si práci v sobotu....takový trochu uchlácholení, popovídání, pohlazení....prostě teď náš vztah není ideální a mne je z toho smutno.

Jinak Tobík furt průjmuje, tak k sváče zas dostal rezžovo-mrkvovou kaši (rozvařená rýže a mrkev, rozmixuju s tím vývarem), bohudík to jedl...dostane to i odpoledne a k obědu mu koupím ve skleničce tu mrkev první lžička, tím se taky nemůže nic zkazit...dnes mlíko asi nedostane, uvidíme, co se stane...ráno jsem mu dala jen slabounký (na 210 vody 4 odměrky) a kajdošil po tom....
Večer mu zkusím obyč rejžovou kaši z krabice do vody s 1 odměrkou mlíka (nebo koupím to rýžový mlíko, jak říkala Sami) a osladím glukopurem, ať to má nějakou chuť...a zkusím zas to HA mliko, líp se tráví kvůli tý naštěpený bílkovině...i když si myslím, že to nemá primárně z toho normálního mlíka, protože týden nic a teď až průjem....kurňa, doufám, že to není z toho jídla, jak jsem mu dala za 48 hodin....doperdele fix.
17. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ja by som skor povedala ze si starostliva matka :slight_smile: :wink:
17. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Peťám vše nej k svátku :wink:

pospi: Spíš ji 1x týdně nemám :sweat_smile:

Talls: No já už byla u mudry minulý týden. mi napsala pilule a jdu na EEG - příští týden. No a podle výsledku mi pak napíše další pilule, ty budu brát každý den a to by mělo pomoct, tak uvidíme. Ještě mi napsala rehabilitace, to prá taky pomáhá, ale tam mají dovolenou.
S MM to nemáš jednoduchý. Jára když něco takového mu říkám, jak to třeba máte některé doma, tak vždycky říká: Peníze jsou potřeba, ale vztah to nezlepší a společné chvíle nenahradí. Jára mi pomůže a pak si ještě sedne ke svojí práci, když toho má moc. On je prostě úplně jiný, ale to neznamená, že mi kolikrát nesejří :grinning:
17. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

všem Petruškám vše nej k dnešnímu svátku :dizzy_face: Muuuck :grinning:

Já jsem dneska opět plně vytížená, zabaleno, trochu kancelářského krysářství učiněno :grinning: Malej je v pohodě, tady má spoustu prostoru k plazení a zkoumání, takže se zabaví.
To mi připomíná, Sami, kde a za kolik jsi koupila tu helmu pro Domču? :sweat_smile: Asi u nás najde uplatnění, bo ten náš truhlík se furt plance někde u nábatku apod....
17. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn vitaj holka, uz sme polemizovali ako sa mas...
u vas ma Petka sviatok? tak vsetko naaaaj vsetkym Petkam zelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Talls a Tobimu som zabudla k vcerajsim 8.mesiacikom zablahozelat, nech robi samu radost, nech je zdravucky a negrcka, nekaka zvlastne kaky, nepada :dizzy_face: :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek