• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Lao Sami to ma z MMB za 649,- Kc, dufam ze som mohla bonznut :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mou no jasne, ani ten najdokonalejsi muz pre nas nikdy nebude dokonaly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, Honzík spí, kéž by mě nechal vás dočíst a reagovat :slight_smile:
Máma už odvezla tátu na letiště a odpo se vrátí. Talls, ptáš se, jestli už se netěším domů, jo, těším, tady je to fajn hlavně pro H., že má bazének a to je pro něj fakt přínosný a venku, pro mě taky super, že víc zábavy pro H., i když zas furt to stejný už a nemůžu ho nechat chvíli vyvztekat kvůli sousedům, uspávání jedině v kočáru, to se bojím, co bude pak doma. A hlavně už se těším na MM a s mámou si lezeme na nervy, no prostě už jen dva tejdny a hurá domů, děkujeme, bylo to krásné, stačilo :sweat_smile:
Momou, lituju tě s těma bolestma hlavy, snad ti doktoři nějak pomůžou, to je jinak hrozný trápení. Tchán a učení se spát ve hluku no comment, částečně se to samozřejmě naučit dá, ale každej člověk i dítě má určitý tendence, někdo dobře spí v autě, někdo při hudbě, někdo za ticha...
Vanil, dej vědět co dr. na Nutrilon AR, to jde předepsat, jo?
Talls, holky tě hezky uklidnily s tím mluvením, Honzík taky někdy povídá a pak zas ne. A ze začátku měl taky delší období, kdy to jakoby zapomněl.
Novi, to je blbý, že je Slávko tak citlivej na ten ekzém, budeš muset opatrně, další komplikacička, viď...
Petry mají svátek? Vše nej Petronušce, Petis a Dedulce (to jsem ani nevěděla, že je Dedulka Petra). :slight_smile:
Dedul, to je sranda, tady holky ti udělaly diagnózu pro maxíka dřív než dr. :sweat_smile:
Talls, s TM je to teda blbý, takovejch chlapů je spousta, co hodně makaj a myslí si, že tím je jejich role splněna :confounded: Třeba zkus dopis?
17. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: No právě s tím spaním ......... já potřebuji ticho a děti bohužel taky. Oni usnou v pohodě, ale tak třeba teď co jsme tam byli. Jsme seděli venku a dojela Jardova sestra ve 22 hod a zatroubila, no jsem jen procedila mezi zuby, že jako dík, že zbudila děti. A prý, nevzbudila, oni to ani neslyšely. A v tu chvíli se ozval řev jak od Aničky, tak od Kubíka .................. Mám je prý naučit spát v hluku :angry: debil, no.
17. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to, kdybysme přijeli takhle my a zatroubili a J. sestra by spala, tak dostanem vynadáno, že ji zbudíme.
17. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, tak to je síla, ono vůbec ve 22 hod. večer troubit může jen debil, mimochodem i přes den troubí většinou jen blbci, budí děti :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: To víš, je to tatínkova holčička :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji všem za přání! :dizzy_face:
malého jsem uspala, tak si jdu dát "ranní" kafe - nějak jsem dnes furt v poklusu...
kua...pošťačka :angry:
...uff dobrý, nevzbudilo ho to! :sunglasses:
17. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zenske :slight_smile:
takze nestiham jako vzdy, v piatok som bola zaparit s kamoskou a vratila som sa o troch rano boooze to bola tazka sobotaaa :confounded: nie ze by som bola napita to neee len malilinko, skor sme sa perfektne zabavili ja som to potrebovala ako sol ale potom sa starat o decka ufff fuska...
potom poobede som dala šimonko vi prikrm od sunarky maso so zeleninou a baby zase zacal vysypavat som myslela ze mna klepne, rychlo som mu dala cipok co mi predpisali ze keby nahodou a zabral(sice su to kortikoidy ale co uz insie nezabeza :unamused: ), cela som sa trasla neviem co mu nesadlo myslim ze rajcinovy pretlak co tam bol neviem.no hruza.

vcera sme mali zase doma vymenu nazorov des a hruza :angry: :frowning2:

zajtra pride Petka z tabora toto utieklo tak sa tesime.
maly ma trosku soplik ale ako tak citam deticky maju teploty a vselijake viroze tak ani nas to asni neminie :angry:
inak strasne zle šimonko spava stale sa budi place mrvi sa neviem ci zuby uz nam slavnostne dneska vyliezol 7 zub a tlacia sa dalsie :confounded:chuda male potom sa mam divit ze nespi, co?

puzzi video suprove Honzika je teda riadna kopa :wink: a jak vylizuje tanier je bohovske, more tak isto parada :slight_smile:
petis fotecky tiez krasne

boze maleho som uspala a tady zacali kosit travu moje nervy!!!!!!!!!!

sice som nieco docitala ale nestihacka vsetky vas zdravim a vecer sa snad na chvilu pridam :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko: Ve všech jídlech pro děti je rajský protlak, i když by ho ještě neměli (no ve všechn úplně nee, ale skoro jo) spíš něco uvař, abys měla jistotu :wink: Ještě, že jsi tak rychle reagovala, snad bude brzy líp.
17. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu se vam jen ohlasit, s tim nasim malym torpedem tady fakt nestiham chodit, natoz docitat, tak se omluvuju :wink:
Mame se dobre, Maly je uzasny, vsude ho je plno. vyhraje si lepe slunicko moje. jedl dneska uz o pul 12 a ted uz spinka jako kazdy den po obidku. je to sikulka.
Porad jsme venku, nebo nekde na navstevach takze toho mam fakt dost. k tomu povinnosti nas zen, uvarit, ukldiit, atd atd...vsak to vsechny znate.
Bartalko Bobinek Simonko, myslis ze rajsky protlak? to je zvlastni, tak jak pise Momou radeji mu uvar sama. Ja kvuli mrkvi zase varim sama.
Momou ty s tou hlavou mas trable vidim, chudatko, snad ti nejaka lecba konecne zabere.

Jinak holky, kolik se tak dava na svatbe za jednoho cloveka 1000kc? asi jo ze? a jak byste to vtipne zabalili? nechci davat penize v obalce dekuji moc za rady.
Vsem Petkam vse nej nej at deti poslouchaji :slight_smile:

Sami s tim kafickem me to mrzi, ale bohuzel, musime se podridit detem a ty pak vystave tak snad to klapne jindy a nebo ja prijedu do brna :slight_smile:, chtela bych tak na dva dny nekam, nevis tam o nejakem peknem a ne moc drahem penzionku?

Puzzi ja bych te sla na tech 14 dni zbyvajicih bavit, hned bych jela k mori, uz se tesim na pristi rok :slight_smile:
Holky mate nektera hopsadlo? :wink: a jake?
Majdi vidim ze taky nestihas, je toho hodne co...jak ty nase deti se zacaly hybat :grinning:
17. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli. No je to cca 1000/os. Já bych to dala třeba na špejličky a svázat jako kyti (jako máš papírový růže na střelnici, tak tak nějak). Jdete na svatbu? A nebo můžeš penízky připevnit na strom (jako, že rodí korunky - ten bych potřebovala :grinning:) - třeba malinký v květináči a pak dát zbytek penízků do košíčku, jako že už úroda :wink: A když budu ještě přemýšlet, tak mě napadnou ještě větší blbosti :grinning:
17. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou to je super napad dekuji. tak klidne jeste premyslej.
jj jdeme v sobotu moji dobre kamaradce na svatbu, ma to ve velkem v roznove pod radhostem a vsechno v krojich i nevesta :slight_smile: tak se tesim.
Kurnik no 2tis v korunách se uvážu na ten strom pak i ja :grinning:
17. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holt musíš použít jiné mince :grinning: Jé v krojích ........... to by se mi moc líbilo.
17. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem Petruškám všechno nejlepší k dnešnímu svátečku !!!!!
Novi, už ty kšíry musím koupit, protože malá začíná dělat psí kusy ... začíná to být o hubu ... i tak se od ní nehnu na krok, ale jeden nikdy neví ... Martin mi svýho času visel i za kšíry z kočárku hlavou dolů, koukal jak se točí kola :grinning:
17. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, teda s tím troubením, to fakt může udělat jen kretén, fakt ... od jisté doby jsem na tyhle lidi alergická :angry:
17. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli: taky bych řekla tak 1000 na osobu! :wink:

a ozvala se mi nějaká paní ze slovenska na můj kočárek...a teď sama nevím, zda ho chci ještě prodat?! :grinning: :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byli s Tobíkem na nákupu a po cestě usnul, tak jsem si sedla na lavku a četla časák....jeje, to jsem už dlouho nezažila...pak se probudil, tak jsem mu dala studenou skleničku ranná mrkev, byla dobrá, sladká a cellou jí sbaštil a doma ještě dostal "dobrůtku", rozmixovanou rýži s glukopurem (hroznový cukr), doporučili mi ho v lékárně, tak měl takovou kašičku nasladko...budu mu rýžovou kaši vařit občas i normálně, přidám ovoce a mlíčko, je to moc dobrý, než ty instantní.....doufám, že mi ty rejže a mrkve bude ještě chvíli jíst...no, trochu se zatím bojím dát to mlíko...ale pak mi paní v lékárně doporučila smectu, já debil jí mám doma a vůbec jsem si na ní nevzpomněla, už jsem mu jí mohla dát včera :angry: ...no, tak dostal smectu do čaje a vypil 120 ml, jakože normální čaj ani štávčku nevypije nic, tak ochucený smectou, to jooooooo :grinning:
Tak snad to zažehnáme...je dobrý, že už je starší, ta vím, že když mu nedám 2 dny mlíko, tak se nic nestane...

Jinak je mu asi dobře, furt se na mne ksichtí a frká jak kůň, to se zas naučil věc :slight_smile: . Teď se tu popelí kolem mne a hraje si s ponožkama... :grinning:

Weli, jeje, svatba v krojích, to bude zajímavý a krásný!!!

A jeje, tak jsem to zařekla...průjem zase slyším bublat...jdu přebalit, kuwa...
17. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky za tipy...
Talls porad to Tobika trapi? chudatko male, ta mrkev by mu mela pomoct. anemyslim si ze to je z toho jidla jak jsi psala. kdyz jsi ho zkusila a bylo dobre. tak snad ho to brzy pusti.
Jj oni oba ti budouci manzele jsou vasnivi folkloristi tak maji i svatebni kroje.
Venku je sileny parak, az hnusne, jsme ted doma s malym :wink: byl uplne horky
17. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, to bude určo super, hoď pak fotos :wink: Švagrovce jsme dávali teď 3litry, ale to je Ríšova ségra, vy jdete na svatbu kámošce, takže bych asi taky dala 2 :wink:

Talls, chůdě Tobís se srajdou, už musí mít opruzenou dupku, co? :frowning2: Ponožky Janku taky baví :wink:

Moni, ty máš dobré nápady :grinning:

Bartal, ty vojcle, budeš muset Šimonkovi baštu hodně hlídat :unamused: Snad se to s věkem upraví :unamused:

No a víc jsem nestihla, slečna nahoře se vzbudila, ach jo, já padám.....
17. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko, teda to tě museli omejvat u toho osypávání a to je jídlo od 6M, žejo :frowning2: Hlavně že všude píšou rajčata nejdříve od 8M, ale výrobci to rvou všude.
Zítra dorazí Petka, super :wink: Výměna názorů s TM? :frowning2:
Weli, no bomba s Matym, jak leze a je veselej, to ti přeju :wink: Jé, přijeď, jsme se měly domluvit dřív, to by bylo dobrý tady s tebou u moře!
Marti, Honzík taky kouká z kočáru, jak se točí kola, že by to byla doména kluků?
Talls, z čeho asi ten průjem, taky mě napadlo, že průjem může být i u zubů...
Pospi, mně mladík ještě spí, to jsem na tom dočasně líp než ty :sweat_smile: No nic :grinning:
17. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka zbaštila 2nastrouhané ryngle s 3ks rozmačkaných kuk.křupek a zajedla to dalšími 4ks :sweat_smile:

A všem PeŤkam, Dedulce, Petronušce, Petis a Peťce od Bartalky přeju zdravíčko a štestíčko :dizzy_face:

S troubením to taky mám zkušenost, uspávala jsem zjara Janku na procházce v kočárku, už chvilku spala, tak jsem jela domů, že jí postavím na dvůr, okolo jel levý tchán a troubil na mě jak jebly, myslela jsem v tu chvilu, že ho zabiju, Jana oči navrch hlavy a já jsem mohla jezdit dál. :angry: My bydlíme hned u křižovatky, věčně tu někdo troubí, nebo turuje atd. :unamused:

Mláďě se zlobí na zemi, jdu ju bavit. Za chvilku jedem pro Rišku.
17. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi no akorat nevim jak bych tam dojela, treba letadlem a kluci by se alespon zabavili spolecne. no ji, hned by si skocila do more juuuuuuuuuuuuu, ja jsem splavena, ted jsem prisla z prochazky.
Holky maly mi vypije za den asi 500ml caje to je silene ne? :wink: kolik pijou takj vam?
17. srp 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, Honzík taky zmákne 300-500 ml čaje, buďme rády, v tom horku a mlíko jen ráno a večer, čím víc čaje tím líp :wink:
To by byla bomba tady být ještě s nějakým miminem, hlavně v noci by to bylo bomba - časovaná :sweat_smile:
17. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj aspon by si decka vice vyhraly...musime zase spachat nejaky sraz.
a jaky davas caj?
17. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaje tu mám teď dva, ovocný od 6M, nějakej malina+šípek a něco podobnýho ještě. Mám i bylinkovej, ale ten Honzík vůbec takhle ve velkým nepije.
17. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja davam jen babylove fenyklovy caj s jabkem, to maty jenom pije, ty ovocne stavy mi nechce, navic to v horku kvasi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ovocné šťávy Honzík taky ne, myslim ty granulovaný čaje ovocný.
17. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Krásný pohodový den, tak to má být. A Tobík bude v pořádku :wink:
17. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Puzzi tak to mi pit nechce, mam tady zasobu, ale ne.
Uaaaaaaaaaa u nas je vichr sileny, plno svestek pod nasima stromama a ulovila jsem od souseda vybornou hrusku ktera k nam spadla :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek