• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
18. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, ten je bozsky, a ako si pri tom aj pospevoval a keby vedel tak aj tancuje. Mas to teda o zabavu postarane.
A ako na nom Anicka sedka, ze mu to tak nevadilo.

Hpaji to je dobre ze si si akciu uzila. A s tym mlieckom si fakt dobra, to je celkom dost velke mnozstvo.
Tolko by som neodsala ani v najlepsich casoch kojenia.

Varim Tomimu to hovedzie meso, ale to sa snad nikdy neuvaru tak domeka ako kuracina.
Dieta sa mi zobudilo, tak sa mu idem venovat.
18. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOMOU, krásné fotky, dětičky jsou nádherné, moc se mi líbí ta stojící fotka. A vám jako rodince to moc sluší :slight_smile:
Video je super, Kubulka bude muzikant :wink:
HPAJI, super, že sis akci užila !!! A odsávání teda síla, to jsi dobrá, že máš ještě tolik mlíčka. Já už asi s kojem pomalu končím, kojím už jen 1x denně :frowning2:
VANIL, ať malému chutná hovězí. Já jsem vařila králíka a teď jdu vyzkoušet, jaký bude mít úspěch.

Kája se dnes vůbec nezabaví sama, pořád leze po schodech, hračky ji neba. teď před oběděm jsem vyrazila s kočárem dolů do dědiny, už jsem nevěděla, co s ní doma dělat.
18. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: Anička neseděla úplně :wink: Hovězí je lepší vařit v papiňáku :wink: Já ho prostě uvařím všechno a pak něco zavařím a něco zamrazím :wink:
18. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak obídek měl úspěch, snědla tu malou 125gr skleničku, jsem moc ráda.
A teď jsem ji snad uhladila a usla.
18. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz je po obede, celkom to bolo nakoniec mekke. Dakujem za radu Momou, nabuduce vyskusam tak.

Aj to Tomimu chutilo, ale ja by som asi potrebovala na krmenie kazajku, to co on stvara pri tom jedeni. On by chcel asi vyletiet, tak strasne trepe rukami, nohami. :sunglasses:
Uz som ho skusala aj v tej stolicke krmit, ale to bolo este horsie.

Vcera u svokrovcov som ho krmila presnedavkou, a tak mi buchol do ruky, ze to bolo vsade, ja isla domov ako prasiatko zaspinena.

Zda sa mi ze v izbe je ticho, ze by uz zaspal? Idem to kuknut.
18. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky super den. Od rána mě třeští hlava, po piluly už míň, si tu jako uspím děti po obídku, začnu skládat prádlo a zvonek. No přijel pošťák a dovezl mi pro járu poslední objednaný dárek - GIN :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, tak si z neho upi, mozno to bude lepsie. :grinning:
18. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

My sme ešte stále v Poprade. Máme sa super. :sunglasses:
Zajtra poobede už ideme domov.
Boli sme aj v Aquacity aj v Tatralandii aj na dvoch túrach v Tatrách, v Zoo v Spišskej a pod. Proste si to užívame. :sunglasses:
Dúfam, že ste všetci zdraví a ok . :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirus, to je dobre ze si to uzivate. A tie vylety vam zavidim, isto bolo krasne.
18. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil výlety super, len nosiť princeznú v nosiči bola dosť fuška, ešte že sme sa striedali so setrou, lebo MM občas nosil Kubka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: To bych tu lezla pod stolem :grinning:

Miruss: Ahojky
18. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, ty jsi srandistka, myslím narážku na Momou s ginem :grinning:

Miruss, ahoj, super dovolenka :slight_smile:

Ta malá holka nechce dneska vůbec spát, v noci bantovala, nevím, co se to s ní děje :frowning2: Dneska jsem nějaká znavená matka. Mamka mi před chvílí volala, že jestli nechci přivézt Rišku, že jde do práce až ve čtvrtek. Tak tam zajedem.
18. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem sem do alba pár fotek, ale víc jich je na : http://petiska.rajce.idnes.cz/Karolinka_od_pul_rocku/, kdo by se chtěl juknout.
18. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vy tam máte hafíka, já ci taky takovýho krásnýho berňáka .......... karolínce to moc sluší :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,vim ze uz je tu urcite rozjeta debata ale mohla bych se k vam pridat?jsme narozeny 10.prosince.puvodne jsem byla v lednaccich protoze jsme mely termin 4.ledna ale male se chtelo na svet driv.lednacky bohuzel plachly na facebook a me se vic zamlouva debata tady na konikovi. :wink:
18. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berunko !
18. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunko, mě teda koník vyhovuje taky víc ... mám na facebooku album, ale teda docela v tom plavu :grinning:
18. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Berunko,
Já čekala Kubíka v prosinci a je v listopadu (Anička je taky o měsíc dřív :wink:) Facebook mi nevyhovuje, něja se v něm nevyznám :sweat_smile:
18. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunko, prolítla jsem fotečky, Eliška je moc krásná princezna.
18. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Berunko, ja by som zas mala skor patrit do lednoviek, kedze sa Tomik narodil 7.1 ale temu decembrovky som citala dost dlho pred porodom, kedze som mala termin 22.12. Kludne sa pridaj ja som tu tiez este celkom nova.

Momou, ale ja som nemyslela ze mas vypit celu flasu :grinning: , to len tak glgnut. Aby presiel hlavybol.
18. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunko, ahoj, klidně se přidej... já bych měla být dle DP Janky v ledňáčkách, ale plánovaný TP jsem měla na konci prosince a holky tady mám ráda, jsem zůstala věrná. :slight_smile:
Fakt, jsem koukala a ledňačky tady nekecají už asi 2 dny :confused: Já mám taky založený svůj profil na FB, ale moc tomu nehovím. :unamused:

Petis, Kajka se nechá uhladit až ke spaní? :sweat_smile: Janka naposledy jako mimino. :sweat_smile:
18. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsme na tom Vanil podobně :grinning:
18. srp 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunko, Eliška je krásná a podle očiček bych si tipla, že máte doma všetečku, po našem vosinku, že?
18. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, tak u nás je to s pitím naprosto stejné ..... a užij si tu maďarskou dovolenou !!!
Holky, kosmetika paráda - si připadám jak člověk ... byla jsem pryč od 9,30 do 13 - ještě jsem byla nakoupit ... ale teda už se mi po malé stýskalo ... čekali už na mě za oknem a mávali ... .MM prohlásil, že by s ní pořád doma být nemohl ( jsem na ten okamžik čekala), že myslel že něco udělá a nemohl od ní vůbec odejít ... prostě je dneska slabší den ... ale jsem ráda ,že to uznal, že je to s ní občas taky náročný, něco při ní udělat, poklidit atd.
Pospi, dneska jsem taky špatně spala ... pořád nějaká vyspaná, 2x jsme byla se v kuchyni napít, divný .... a ráno bych spala do nevidím .... ale tento týden ráno dospávám, MM si bere malou dolů a můžu se ještě válet, tak paráda.
Vanilko, teda paráda noc !!! By to tak mohlo být pořád co? .... jinak záda se mi začínají ozývat taky, s přibývajícími kily Markétky, kterýsi den mě docela bolely i ruce, už to začínám pociťovat. S tím zoubkem je to zvláštní, no uvidíme, jak to bude probíhat ... už se bojím, že mě pokousá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Simčo, teda to jste měli noc, co? ... chudák Tobík - a vy taky! ... ty vzpomínky rodičů, co dělali oni mě taky dostávají .... Princezna Zubejda si hraje se špulkou ....
Ahoj Pavli !!!!!!!!!!!!!!
18. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja tomu mojmu dietatu vobec nerozumiem, vcera spal cez den dokopy hodinu a tristvrte a dnes uz ma za sebou jednu hodinovku a teraz uz buva 2 hodiny. Dufam ze to neznaci niaku blbu noc. Keby som vedel ze bude tak dlho spat tak vytiahnem zehlenie, mam tam dve pracky, a ked sa zobudi chcem ist vyvesit dalsiu.
Boze ja to zehlenie tak nemusim.
18. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: To bych měla ještě větší :grinning: mě to nijak nepomáhá :frowning2: ale neboj, s Járou ochutnám si nemysli. A to si piš, že i když má jednu jinou načnutou, tak stejně dá vychladit tuhle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou: tak si potom vecer trosku ginu frkni, mozno pomoze, ked nie aspon budes drzat partu s TM.
18. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka, si dám panáčka a půjdu hajat :grinning:
18. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak drobca som si zobudila po 2 hodinach a 10 minutach, isla som nanho kuknut a v tu rano bol hore, ale neva, ved spal dost dlho.
18. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek