• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petis, tak z toho by mi jeblo, tak otravovat dítě, tahat ho po nocích .... by mi ho bylo líto, když by plakalo ... to taky nesnáším ....
18. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky. Docitala som (reakcie zajtra, PC mam uz off) ale som mimo ohladne Puzzi. Co je to 'ryba ako trab'? Okaty smajl
Ahoj Berunka, vitaj, tak Ta berieme do nahradnej starostlivosti, ja som myslela ze mate zraz ked ste zmizli. :grinning:
Talls super kaša story
Sami tiez fajne perlila 'idiot kocourek milacek' :grinning: zaujimava kombinacia :grinning:
A co este? Gratulka Marketke k zubalku, to vyfot, Marti! :grinning:
Pospi David vtedy dosiel az po 21:00 co som bola nasrana -nemohla som mu cinknut lebo bol v rakusku- ale Slavko spal jak drevo cely cas, ani sa nezobudil ked som ho prelozila. V cyklovoz. ma vacsiu pohodu ako v autosedacke, ma tam kojenecku vlozku.
Ostatne reakcie zajtra, py py, bru nočku :slight_smile:
18. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, u nás na téma pořádek a úklid už taky dlouho nic nebylo ...
Nikul, MM se nikdy nevyjadřoval, protože nikdy všechno nedělal, dokud byla Markétka malá, tak až na chování a vožení kočárku se mi do péče "nepletl" ale už čas pokročil a malá dobře komunikuje, tak ho to baví .... a za poslední dny byl párkrát doma s ní sám víc než 2-3 hodiny, do toho se vejde jídlo, spaní, hraní atd. ... odpo jsme si šli všichni lehnout ... a usnul jen taťka, ale fest .... :grinning:
18. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Novi, Puzzi má rýmu jako trám :wink: Po vašem: má nádchu (předpokládám) ako to čo sa dáva pod strechu-ten kus dreva, vieš? :wink: :grinning: :grinning:

Ty jo, Puzzi, jsem si nemyslela, že mamča je taková striktní vůči koni a vůči mateřské apod.... :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ty jsi borka! tak hra na hlasite letadlo patri bohuzel u nas k nejoblibenejsim. (ne teda u me) :slight_smile: Jinak teda jsem fakt rada, ze je jeste nekdo v klubu nelezoucich mimin, protoze jak jsem ted cetla u Laola a Jumika jak uz stoupaji, tak me trochu chytla depka...

Ja navic nechapu, ze obcas za super motivaci se teda pohne, ale sama od sebe nema zajem. Si rikam, ze by aspon zabavila taky trochu sama.

JInak s tvoji drahou pani matkou, ze MD je nuda... no nemam slov. Zrovna u Honzika, kterej taky vyzaduje znacnou davku pozornosti to fakt sedi... :angry:

Marti, ja myslim ,ze Market nesedlo nejake jidlo a zitra bude urcite ciperka. Neboj. :slight_smile:

Petrus super ze si to tak uzivate! to musi byt!
18. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, o fotce přemýšlím, ale to bude oříšek ... pokud se zadaří tak přihodím (horní zub ještě není vidět, vyčuhuje jen špička) ... nejnovější hit je, že se manža zeptá: Martkétko, ukážeš mi zoubek? a Markétka kýve hlavou, že NEE a hrozně ji to baví, tak to teď dělá skoro pořád a na všechno ....

Holky, je správný, jak už malá rozumí o čem mluvím ... dneska povídám, pustíme si nějakou muziku? ... a ona kouká na rádio a pokřikuje, jsem teda zírala ... :grinning:
18. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, Markétka neleze ... ale už stoupá na nohy, tak budeme taky asi případ !!! :grinning:
18. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, tak MD je nuda, jo? ... koukám, že to říká zrovna tvoje mamka, sákriš, když máš takovýho akčňáka !Nechceš si konečně udělat dovolenou a dát jí ho na starost, třeba na celý den a tak ...
18. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Domi jako taky sam bez opory nesedi...kdyz leze, tak si nasedava na obe strany do boku a rukou se pridrzuje a je v predklonu, jinak nic vic

marti chudak Markyska, ale stane se, no...hele, Domi, jakmi zvracel pred tydnem, taky to bylo cca 1,5h po jidle a nebylo to straveny..tezko rict, zda spejle byla pricina nebo co...snad bude zitra ok

jumik, ty vogo, psi tabor...jeste, ze neni kocici...to by nase kocky zavidely a chtely by taky...ale to ja bych zcvokla natotata...pac 5kocek a dite a chatka :sunglasses: :grinning: :zipper_mouth:...staci mi doma ted ty 3, z toho 2 vasnive po sobe touzici a oddelene

puzzi, se bavim vzdycky u tvych reakci, to je fakt super. Hm, tvoje mamka je brucoun...mozna svym zpusobem jako muj tatka, no, ja to poustim 1 uchem hned ven,ale nekdy me to i mrzi a cim jsem starsi, tim vic mu to vzdy dam najevo nebo mu to aspon napisu, ze me to mrzi. Jako ted si ze me delal sprtouchlata, ze mam vsechno nastudovany a tak (ohledne vyzivy a bla bla)...no misto aby byl rad, ze nekupuju nejaky polotovary a blafy a tak...no comment

petrus, jasny, uzivej CR, na MK dojdes az budes v IRL. Pohoda, mas to od nas podepsany. Pobavila me tva formulace anglickych myslenek prelozenych do cestiny : "hlavne ma rad byt na zahrade" :grinning:...hehe

laus, beleni zubu?ups...kolik to stoji, pani? a to boli? :confused: :confounded:

taxem to pozehlila, hura a muzu zitra zapnput dalsi varku :unamused:
18. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja se cca mesic snazim trosssku znakovat na Domiho par veci: mliko, jidlo, koupat se, ptacek (pipi na hrani ve vode) a ja uz nevim a zacina se mi zdat, ze kdyz to na nej udelam, ze se mu vic rozzari oci a usmev a ze uz vi, co bude..hlavne u mlika :grinning:

jo jinak je uplne bozi, kdyz lezim treba a on kolem me leze a zkusim se nenapadne odhalit...jak zmerci cisternu, hned si prijde natankovat...je to uzzzasne, sezrala bych ho laskou, kdyz prijde si cucnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, je to podšívka :wink: Ten náš prďolín s náma taky pěkně cvičí :grinning: Taky může mjůzik :grinning: Ale jen pokud zpívá ženská, jakmile je tam chlap, otáčí se od obrazovky a nezájem :grinning:

Sami, tak s nastudováním ohledně výživy a bezplenkovky a prostě všeho, co se týká malého (a co stihnu přečíst), to mám podobně... Kolikrát si připadám trapně už když jen vyslovím: " četla jsem že...." Pak mi mamka (nebo někdo jiný) řekne, že to moc prožívám, a že se dřív nikdo s nikým "nesral"....
Bělení stálo 3 a půl :rolling_eyes: A při tom je to v pohodě-sic huba otevřená asi hodinu, ale dobrý. No ale asi po pěti hodinách to ožilo a je to fakt hodně citlivé-teda teď už míň, páč jsem to razantně zapila :grinning:
18. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, snad to nic nebude, my to měli minulý týden 2x. Zkus si zapamataovat, co jedla, kdyby se to náhodou opakovalo, ať můžeš třeba porovnat :wink:
Puzzi, mamka až tak znuděná mateřskou, jo? No toto.... :grinning: Knížku, rady na spaní, jsem nestihla celé přečíst. Bylo tam, že pokud se ráno brzy budí, tak hned nedávat mlíko nebo jídlo, počkat hoďku, nakrmit a dát znovu spát. Aby si prodloužilo spaní.
Sami, jj, rušička bude zítra budit mamku. Ty ty svoje rušiče spaní bohužel nikam poslat na prázdniny nemůžeš :unamused:
Jak jsem odjela, tak se i s klukem zdejchli na cestu (chodník) před barák za ostatníma klukama, už poměrně velkýma k Riškovi. Tam pochytá zbytek, co ještě neumí. :confounded: :grinning: Mamka ho hlídala, stála celou dobu u branky a kluci závodili na kolech a Riška jezdil za nima na odrážedle.
Nikul, neboj, Nikolka se rovnou postaví a půjde a všem vytře zrak:wink: Co by se obtěžovala nějakým lezením, ne? :wink: :grinning:
JAnka chápe tak tak všelijak. Se jí zeptám, ona se podívá na ručičku, nachystá si jí a začne nepatrně točit, pokrok :dizzy_face: A taky papa, ale jen hýbe prsty, lenoška :slight_smile:
Novi, to věřím, že si byla nasraná, já bych určo pěnila :grinning:
Lauš, tleskám, super překlad do slovenčiny :wink:

Padám do hajan, klíží se mi oči. páček
18. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, to je super se znakováním :dizzy_face: Máš na to nějakou knížku, nebo jenom zkoušíš něco z netu?
S tím natankováním je to sranda :grinning: včera mi mladej taky pěkně podlachmal prso, jsem se musela smát... Vzpomněla jsem si na švagrovou- má o rok staršího chlapečka a ten ji posledně natvrdo odhalil v bance :grinning: Se máme na co těšit :wink: :grinning:
18. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAuš, tak si namol? :grinning:
Sami, jsem si to představila, jak Domču vábíš do mléčného baru :wink:
Já jsem měla poctivě nastudované stravování a východu u Rišky, a snažila jsem se doržovat, teď u Janky už to více dlabu a dělám věci po paměti, ale prý to tak u druhého bývá. :unamused:
18. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAmi, nechceš dojít k nám? .... mám taky haldu na žehlení :grinning:
18. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, jak čiko :grinning:
18. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš, tak jestli jsou čiko i zubky, super :dizzy_face: :grinning:

Vypínám book, py py. :astonished: (pusa)
18. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
včera bylo u mamči fajně...jen Maxoš byl zas jakýsi uječený...ale dnes už není ani osypaný, tak snad to bude lepší.

Jinak implast je prodaný - zítra ho vezeme paní do Hodonína (je ze slovenska, tak jsme dali sraz někde na půli cesty). Jsem to teda nečekala taky rychle...takže jsem včera ještě kočár opucovala...a musela zavolat kámošce, zda mi na pár dní půjčí její kočár (už má velkou holku)...bo ještě nemám nic jiného v merku! No sranda veliká!

dočtu později, až půjde tch. s malým ven, teď nestíhám, musím jít dát pračku, udělat mu čajík atd. atd. atd....však to samy znáte! :grinning: :wink:
19. srp 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
noc v pohodě, takže super. Jen už je mám zas oba vzhůru :sweat_smile:

Jumík, neboj to zvládneš, počasí snad bude v pohodě a Soninka bude zlatíčko

Laola: Taky jsem stavbu Samičky četla blbě :grinning:

M1rti: Jak je Markétce?

Puzzi: Neboj, Honzík poleze, ale až se mu bude chtít a ne proto, že to Ty chceš :wink: Moje sestra nelezla vůbec a v roce se postavila a rovnou zkoušela chodit. Kubík se asi rozhodl, že musí dohat ségru :grinning: jenže ta se lezení a sezení a všechno učila pomalu od 4.měsíce a Kuba to dohání od 7.měsíce :grinning:
Jinak s tím časem, já ho mám čím dál míň ............ a to jsem si říkala, jak až budu na MD, jak budu mít na všechno čas ........ a prd z toho.

Dedul: Dobré ráno.

Tak Anička by chtěla ještě spinkat, ale mladej tu dělá bubeníka. - stojí u krabice a mlátí do ní ručičkou :grinning:

A jedna novinka: DNES MI NEBOLÍ HLAVA :slight_smile:
19. srp 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od maminy mi přišel úžasnej meil o dětech :dizzy_face: je strašně krásnej, kdo by chtěl, pošlu, když mi do IP pošlete meilíky.
19. srp 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: ještě jsi zapomněla na Maxoše - ten tak nesedí! :sweat_smile: a taky je to takový otesánek! :sweat_smile:
mirrus: tý jo - super výlet! :dizzy_face:
beru: vítej... :slight_smile:
sami: odpočinek taky potřebuješ, takže paní na kočárkování - super! :dizzy_face:
m1rti: já myslím, že jí jen něco nesedlo - uvidíš, že už to bude dobré! :wink:
laola, jumik - tjo - další děťata, co se už staví?! :confused: :dizzy_face:
sami: tý jo - znakování - to musí být super, a cisterna taky dobrýýý! :grinning:
mně už teda Maxouš přes den odmítá pít z prsa...no co nadělám, že! :sweat_smile:
momou: super, že hlavule si dala dnes říct! :dizzy_face:

a jdu ještě omrkonout fotky stavby samičky! :sunglasses:

omlouvám se za krátké komentáře...ale dítě je zas vosina...tak jsem ráda, že jsem stihla aspoň dočíst :confused:
19. srp 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jen co jsem se dala do povidani s vama tak zase plachnu,jedeme do konce tydne k moji babicce.tak se na malou klepe :grinning:
a jak jste na dnesek spinkaly?
19. srp 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru: Jen si to hezky užijte :wink: Babička bude určitě nadšená. A kam to jedete?
19. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dnesna noc zas OK, zobudil sa raz o 4.15 dala som cajik a spal do 6.25 dala som mlieko a este zaspal.
Vecer som mu davala doma robenu ryzovu kasu, celkom mu chutila. Tak asi budem pripravovat doma.

Sami to je fajn ze stavba pokrocila, uz sa to pekne rysuje.

Marti nerob si vycitky, to asi nebolo z tej spajdle. Asi jej nieco nesadlo ked vrackala aj vecer.

Petronuska, drzim na dnes palce, aby to dobre dopadlo. A hlavne aby Jaydenkovi pomohli. A pekne si uzivaj rodiny, ved na nas budes mat zas dost casu ked sa vratite.

Jumik to je super ze sa Sonicka uz vstava. A uvidis dovolenka dopadne super.

Lao aj ja som najskor precitala svadba. :grinning:

Puzzi gratulujem k Honzikovmu dlhemu rannemu spanku. Len tak dalej.

Holky a trochu zabudate aj na nasho valibuka, on uz ma tiez skoro 10 kg. A moje zada to celkom dobre pocituju.

Momou to je super ze ta neboli hlava.

Beru uzi si navstevu u babicky.

Prdola mi uz spi pol hodku, mohol by si este pospat aspon raz tolko, lebo idem za komoskou a potom nas vyzdvihne MM a ideme na nakup. Chceme malemu kupit hupacku a sedacku na bicykel. A ja si idem vybrat tenisky k maninam.

Momou, vy ste tak sportovo zalozeny. Od kedy si vozila Anicku v sedacke na bicykel? Ja uz nutne potrebujem pohyb, a ten bike by mi dost pomohol. Len neviem ci to este nieje skoro. A aku sedacku by si skor odporucila dopredu alebo dozadu. Diki za radu.
19. srp 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: Pro takhle malinké děti bych spíš doporučila vozík za kolo. Je to pro dítě pohodlnější a i bezpečnější. Na takhle malou hlavičku bys nesehnala helmu. Jinak Aničku jsme ve vozíku vozili od 3,5 měsíce, měli jsme takovou tu vložku pro miminka.
19. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak my už bantošíme od 6:15, ale dobré, zase bylo noční krmení jen po 3 hodině :slight_smile:
Dnes čekáme návštěvu - Palovu tetu, co se přijde podívat na malou. Je to takový podivín, bydlí 2 chalupy od nás, ale přijde se podívat až teď, je taková zvláštní, asi i trochu nasává. No ale my to zmáknem. Tak potřebuju zajít dopo do obchodu cosi pokoupit, s malou sem do našeho krámu nevjedu, tak poprosím babi o asistenci, jestli se nechce se mnou projít a pohlídat mi malou před obchodem :wink:

Momou,
to je jasně něco jiného, jak ti mimi spinká a jsi někde dýl:wink: To jsem nemyslela zle:slight_smile:Ale jim vyloženě brečí a chce klid a spánek a oni ji mají na rukách a sedí na návštěvě dál.
Super, že nebolí hlava !!! Ať to tak vydrží i nadále :slight_smile:
Puzzi,
myslím, že kdyby byla mamka s honzíkem nonstop sama pár dní, tak by asi změnila na MD názor. Teda nejen s Honzíkem, ale s kterýmkoli mimčem tady :wink:
Sami,
závidím, že máš požehleno, já dnes zase peru a ještě mám 2 várky čistého na žehlení :confounded: To s odhalením kozeny je super, taky to u nás funguje. Ale zvláštní je, že když ji přiložím normálně, tak nechce ani za nic.
Dědul,
paráda, že je kočár prodaný !!! Já jsem dala včera inzerát na náš hluboký, ale zatím jen na místní web, tak uvidím.
Lauš,
snad není kocovina.

je paráda, jak děti reagují. My sice neznakujeme, ale Kájka už ví, jak ji řeknu, ať se podívá, kdo jde, tak se hned točí ke dveřím a nebo k nim leze a teď se naučila kašlat na povel :slight_smile: To ji naučila má mamka, furt dokola opakovala : Káji, máš kašlík a kašlala a Kájka to začla dělat a má z toho prdel.

Jinak jsme měli včera držkopád, lezla na schody, postavila se a ohlídla a nějak se přitom zapomněla držet, jejda, to bylo pláče :frowning2:
19. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme do Mlade Boleslavi.tak aspon na par dni zmena ze stereotypu :grinning:
19. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis: tak proč si pořizovali děti?

Beru: To nejedete moc daleko :grinning:
19. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou,
asi to vyzní blbě, ale s manželem jsme se bavili, že mají děti, ptž je mají všichni kolem.
Je to blbé, ale je to tak. A oni se jim podřizovat nebudou :frowning2: Starší syn je nezvladatelný, má i nějakou mozk.poruchu, teď půjde do školy o rok později, plynule čte, ví o planetách tolik, co ani já ně, ale zase se neumí oblíknout, pozdravit a najíst. No ono je to na dlouhé povídání.
Berun,
užijte si dovču:slight_smile:
19. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolkýýý - potřebuju nutně radu ohledně kočárku.
jsem od zítřka bez něj a jak většina z vás ví, Max mi spí jen v kočáře...a já nemám vybraný žádný jiný (naštěstí mi jedna kámoška asi jeden starší půjčí, ať má Maxoš v čem spát :grinning:)...tak poraďte please:

a která barva?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22413208&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22413139&tab=2

pak ještě tyto dva

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25443331&tab=6

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17087884&tab=7

dotaz na TALLS: ten x-lander má zádovou opěrku jen 40 cm - fakt je to málo? já nevím no, implast měl 39 cm...
dotaz na Samicku: sami - kolik má cm zádová opěrka u bugabooo??? :wink:
19. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek