• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
dedul ahoj, mne sa najviac paci ten sivy, aj ked zalezi od toho v akom terene najviac jazdis. inak vaha 14,2 toho Graco sa mi zda MEGAmoc, ja uz teraz budem pozerat tak 7 kg kociky. kolko vazi ten X-lander? ked si priratas vahu Maxika + nejake potreby so sebou + nakup, ufff!!!
som merala moj, vysku zadovej opierky ma 50 cm a sirku 37, mam Patron F4R

holky idem do obchodu (snad Slavko po ceste zaspi) a hned som tu! :wink:

........................................................... :slight_smile: :dizzy_face: breee raaaanko :dizzy_face: :slight_smile: ...........................................................
19. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
yo, a supeeer ze sa Ti Implast tak rychlo predal :slight_smile: :wink:
19. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulka, mne sa najviac paci ten X-lander sivi, ale hlavne rozhodnutie je na tebe.
19. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis: Tak to si měli pořídit psa ......... :frowning2:

Ded: no já jsem ujetá na červenou, takže bych šla do toho prvního X.landera :dizzy_face: ale jinak vypadají všechny moc krásně.
19. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky mňouky! :slight_smile:
Janka se vzbudila sama v 6h :angry: , nechala jsem jí 45 minut, pak jsem jí přebalila, převlíkla, nakojila a šup zpátky do postýlky a spala až do teď, už jí slyším. Vyrážíme na nákupy před dovolenou, využíváme, že je Riška na prázdninách.

Četla jsem vás, ale rce budou až později. páček zatím :wink:
19. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mně se taky líbí ten šedivý (hned na druhém místě ten modrý)...ale trochu mě zaráží jen těch 40 cm délka opěradla :confused: - zas na druhou stranu vím, že tohle ještě asi nebude poslední kočár :grinning: - tak za rok bych chtěla jít jen do nějakého golfáče...ježiši kriste - já nefíííím
jo a ten traco jsem právěže zkoušela v obchodě a zdál se mi strašně lehounký! :sweat_smile:
19. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no moc daleko nejedeme ale v Boleslavi jsou moc hezky prochajdy a hlavne tam jedu s moji maminou takze si odpocinu :grinning: :grinning: no mela jsem dat Elisce presnidavku a vyrazit pro mamku a mlade si usnulo :sunglasses:
19. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: Já tu mám 3 kočáry. ten největší po Aničkce - používám ho nejčastěji a teď ho mám jako sporťák. Pak golfáče po Aničce - to už na mě byl kočár moc těžký (když jsem čekala Kubu) a tak jsem potřebovala něco lehčího. No a poslední kousek je kočár pro dvojčata, když někam jdu a nejedu autem, tak aby se mi dětičky nerozutekly :grinning: A myslím, že s tím vystačím i u třetího prcka :sweat_smile:
19. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Markétka je dobrá, řádí jako vždycky :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mohli byste mi ohodnotit tuhle fotku? 5 hvězdiček - super, 1 hvězdičky - nelíbí se.

http://www.kudyznudy.cz/cs/fotografie/2009-08/2009-08-18-103750-priroda-cerna-v-posumavi.html?bl=true

Díky
19. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Tak super :wink:
19. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou mas to tam.

Marti to je dobre ze je Marketka OK.
19. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

my uz znova spinkame... :slight_smile: Se me normalne od rodicu nechce. To je takova parada. Dopoledne hodim malou do kocaru a ukocarkuji ji na zahrafe. Maji maximalni soukromi, tak tam muzu jak koste, neucesana a nenamalovane a nikoho nedesim :slight_smile:

Dedulka, me se libi sedivy. Jen doporucuji jit zkusit dat Maxika do nej. My o nem taky premysleli, ale prislo me, ze je tam nikca trosku jak sardinka. No a kdyz tam hodne spi, tak potrebuje asi prostorny kocar...

Marti, super ze je Market o.k.

Momou to je hnedka lepsi den, kdyz hlava neboli,co? Jdu dat hvezdicky..
19. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka, Niki: Díky :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou,
hvězdičky přidány, krásná fotka :slight_smile:

Dědul,
já bych šla do toho červeného Xlanderu.
U našeho sporťáku Casualplay je taky tak vysoká zádová opěrka (myslím) a Káji to stačí a jak píšeš, za rok půjdeš do golfáče :wink: Ten Graco mají teta se strejdou a přijde i hodně mohutný. Ale je to samo věc názoru :wink:
19. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis: Děkuji
19. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedul bgb ma operku cca 50cm /ted jsem to merila /, ale je uzky, cca 30cm
19. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobre dopolko
vcera jsem zas, blbec, ponocovala a sla spat v 1h, ale vstavalo se nejak pred 7h, to se dalo.
Domi ted hajka, meli jsme jet za kamosem na mnavstevu a na menu, ale neklapne to , neva, porobime cosi doma

dedul , me se ty xlandery docela libi a me se taky vic libi cerveny...hehe
graco ma myslim petronuska,ale nevim jiste...mozna se pletu, koukni k ni a fotky

mou mas 5*

narti to je fajn, ze marektak je ok

dedul, co ti na prodej kocaru rekl dedulak? koukala jsem, zes sla s cenou hodne dolu...nenadaval?se ani nedivim, ze se tak rychle prodal.jen ted blbe, ze jsi ve "stresu", tak si to rozmysli,at nejsi nastvana, ze koupis neco narychlo a bude ti smutno po bolderovi. zajed si nekam ty kocaryomrknout a vyzkouset...a chvilu vydrz s tim pujcenym od kamosky

nikul cau, to verim, vasi maji fakt paradni barak, ten klid by se mi libil!

ja se asi dnes budu nudit :confused: :rolling_eyes:
19. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami. Díky
19. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, máma si ráno v 7:45 vzala Honzíka, opět spal takhle dlouho, já že se mám vyspat, někam šli či co a já se probrala v 10:45. Byli u moře a pak H. usnul, tak jsem chvíli na netu, ale asi se brzo vzbudí, možná to pošlu až večer.
Marti, Honzík taky občas rukama hrábne dopředu, ale když už je při tom na čtyřech, tak okamžitě klesne na břicho.
Novi, rýma jako trám :grinning:
Marti, super se zapojováním TM!
Holky, máma a MD je nuda - já ani nevim, jak to myslela, ona možná jen měla rejpavou, zas jindy si to nemyslí, to je tak normální, já jen abyste si představily druh řečí, co mi lezou na nervy. Pak když ho má chvíli na starost, tak mi zpětně povídá, jak v kočáru nesedí a tohleto a tamhleto. Co na to říct no, nic!
Nikule, H. když má super motivaci, tak si o to super zařve :grinning:
Musim.
19. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...dočteno... :slight_smile:
Tobi masakruje časopis, tak mám klídek, i když dneska po ránu byl hysterickej jak hrom, chudák má úplně opruzenou dupku z toho kajdošeni (furt to není dobrý)...byla jsem s ním včera i u Dr a doporučila mi teď mu dávat mlíko AL110, je bez laktozy, ta prý u průjdu dělá neplechu....no, ale nějak mega super to nepomáhá, jakmile dostane mlíko, začíná zase srajdit...snad proboha nebude mít tu alergii, to bych si to šla hodit...

Dedul, já osobně bych asi do kočárku se 40 cm zádama nešla...v mém kočárku je jen ta vložka 43 cm a tobi jí má tak tak, že mu kouká tak 2 cm nad hlavou....jestli ti prcek spí v kočárku, určitě bych volila nějaký větší...a Xlander i Graco jsou dost těžký si myslím....
Co tento, nelíbí? Sice má záda asi taky jen 46...ale byl to dlouho můj favorit :slight_smile: http://www.moje-miminko.cz/sportovni-kocarky/kocarky-baby-design-sprint-2009-s-nanoznikem-a-plastenkou...viděla jsem naživo ten zelený, ani jsem nevěřila, že je to on, ta zelená byla moc krásná...a na fotce se mi líbí ten tyrkysový...a ta váha..cca 9 kg, to myslím nemá konkurenci...

Jinak kino bylo OK, taková oddychovka - romantická komedie...jako nevím, zda má cenu na to jít do kina, až tak úchvatný to není, ale já si aspon oddychla a zrelaxovala...a ten Filip Tomsa...hezky se na něj kouká :slight_smile: ...zato teda J. Kocurová se mi nelíbí vůbec. Pak jsme daly lahvinku chardonney, mňamka, dorazila jsem domu po půlnoci...pak mi to dal Tobi sežrat, protože se v noci vzbudil asi 5x, takže jsem měla po hodině vždy budíček, takže ráno jsem byla jak přejetá parním válcem...

Puzzi, ta tvoje mamka...no jo, no...trošku prudička... :wink:
Nikule, vždyť vy taky máte baráček se zahrádkou, ne??? nebo zahrádka ještě asi není hotová, co? a pomáhaj vaši, když tam jste??? Ale neboj, doma se vám bude určo zas líbit... :slight_smile:

Tak Tobi ještě nepřeklenul hranici 10 Kg, v neděli měl 9750...možná trochu teď zhubl tím průjmem...trošku "pod nátlakem" švagrové jsem půjčila její nejlepší kámošce váhu (tu holčinu taky znám, znám ji i MM, mám takový pocit, že "za mlada" spolu i něco měli :wink: ), protože se jí narodila holčička 1030 g, teď už má skoro 1700 tak jí brzo pustí domů, tak aby jí mohla vážit, kolik toho spapá...vím, jak na nervy jsem byla já, tak jsem se vžila do její kůže a váhu jí půjčila, i když občas jsem Tobíka vážila taky, ale jen pro zajímavost...tak asi bohužel tu hranici 10 kg minu....
19. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
tak jsme byli vyzkoušet ten x-lander - a max je v něm asi tak jak v bolderu - není nijak extra prostorný...takže na spaní nič moč, ale zase se mi zdá božííí :dizzy_face: - a dobře se s ním manévruje a taky bude asi hodně skladný do auta...stejně si myslím, že už moc dlouho mi maxoš v kočáře spávat nebude...no nevím no - sakra fix! :grinning:
sami: tj - bgb má 50 cm? tak 10 cm je teda docela dost rozdíl! :confused:
19. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jednou kočárek, nějak to nejde zobrazit, ten původní odkaz...
http://www.kocarky.cz/kocarek-babydesign-sprint.html
19. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: já nerada tyhle kočárky s těmata kolama...já chci nafukovací :wink:
19. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls. no ale užila sis to :wink: A Tobi musí pozlobit, to víš, asi abys věděla, že ho máš doma :grinning:
19. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: teď jsem ještě omrkla ten tvůj odkaz - tam píší, že celková délkaxšířka je: 90x35 a váha 8,5 kg
u toho x-landeru mi paní psala, že délkaxšířka je 85x32, váhu měli v obchodě udanou taky 8,5 kg...mně těch 5 cm zas tak málo nepřijde ... ježiš, já fakt nevím, zda to řešit, když chci za rok jen nějaké golfky?! co říkáš děvče - ty ses o to vždy tak zajímala - tak chci slyšet tvůj názor?! :wink:
19. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, tak s nafukovačkama bych určo doporučila Jane Slalom....i holky ti potvrdí, že je dobrej. Lehkej a přitom prostornej. Xlander XA má taky nafukovací...a záda má myslím 46 cm...je teda obecně jakoby kratší, ale docela širokej...ale celkově takovej mohutnej, těžší...

Dítě se mele už půl hoďky v postýlce a nic z toho...uf.
Pořád má tu srajdu, jde z něj zelený hlenovitý cosi s kouskama bílýho...prostě jakmile si teď dá mlíko (i to bez laktozy), tak to hned profičí traktem....co to zas má...jestli to nebude zítra Ok, tak v pátek jdu znovu k Dr na výtěry...ať mám klid.
Ani se mi nechce ven, je tam mega vedro...ale o víkendu bych jela si někam oddychnout k vodě, snad překecám MM, on na to moc není...

Tak se dítě konečně nechalo uhladit...
19. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: jj, o janéčku jsem to slyšela, ale když na MMB prodávají bud celou trojkombinaci nebo debilní barvy - :rolling_eyes:
a x-lander xa necu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a sami - dedulák nenadával - to on mně řekl, ať cenu snížím! :grinning:

kurnik fix - já se omlouvám, že vás s tím tady furt otravuju...ale víc se mi líbí asi x-lander ten šedivý, ale pohodlnější pro Maxe je asi ten graco (jo a petronuska ho asi má - už jsem jí psala do IP o reference :wink: )... a to že má 14 kg mi zas tak neva - já se s tím nikde po autobusech netahám! :wink:
19. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Dedul, těžko říct....já chtěla sporťák prostě co nejprostornější, protože Tobi v kočárku dost často spí, prostě usne na prochajdě a tak...a to ten náš má asi 100 x 33-40...podle toho jak se to měří (ta látka...vnitřek je těch 33, ale ta vnitřní vložka 36 a ještě tam jsou takový bočnice), rozteč kovových bočnic cca 45 cm. A jelikož je Tobík kus chlapa, tak mi nepřijde, že by tam měl mega prostoru...takže určo menší kočárek bych nechtěla...ale je fakt, že u nožiček má ještě spousta místa, tak15 cm....třeba ta velikost dětem ani nevadí, když jsou tam trošku natěsnaní...nevím, ale zas když vidím, jak si spokojeně rozpřáhne ruce a tak, tak myslím, že "je rád", že se může vyvalit....je mi někdy úplně líto těch spících dětiček v miniaturních golfáčích..což není případ tvých vybraných kočárků...
19. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek