• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
talls: díky za tvé postřehy! :wink:
Maxoš mi taky právěže spí hodně v kočáře - no asik to vyhraje ten trekko - uvidím, co mi písně petrosnuška - ještě jedeme stejně do ZLína, třeba nám tam trkne do očí ještě úplně jiný! :wink:
19. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: a nemohla bys mi prosím, Tobíse vyfotit, jak v tom kočárku "vypadá" - ať si to dokážu lépe představit :wink:
ale jen jestli se ti chce to fotit! :sunglasses:
19. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já zase nějak nemám čas sem dojít :pensive:
Včera večer přišli sousedi na pokec, teď trochu poklízím a peču švestkový koláč, pže v neděli přivezli naši od babi švestky a už začínají měknout, tak abych je nevyhodila, jsou totiž výborný. No a večer jdeme s mm na véču, dneska máme výročí svatby (3r.), tak zařídil hlídání a jdeme se nadlábnout, zatím teda nevím kam :slight_smile:

Puzzi, J. zvládl to páteční hlídání suprově, v noci se prý Ríša vzbudil 3x, dal mu 120ml mlíka a spali dál :slight_smile: Takže teď už se toho vůbec nebojím a těším se na další akci :slight_smile:
S mamkou to tam musí být fakt občas na nervy, holt ponorková nemoc funguje...
Holky, ještě jak jsem psala kolik jsem vylila toho MM... bylo to celkem za 15 hodin, takže sice asi dobrý, ale živ by z toho už Ríša asi nebyl :wink:
Talls, snad mít T. alergii na mlíko nebude, to by bylo vážně blbý, já se toho taky trochu hrozím. A ten rýžový nápoj z DMka zkus pohledat, já ho piju jako náhradu mléka už víc jak 2 měsíce... Ale teda dát ho malýmu mi zatím nenapadlo, dobrej nápad, Sami :wink:
Marti, super, že je M. OK :slight_smile:
Ríša zatím taky sám nesedí, ale asi by rád, když ho chvíli podpírám když si hraje, tak ho to víc baví, je to pro něj něco nového :slight_smile:
Novi, s tím ekzémem po rajčeti... já jsem dostala od kožní dr. seznam věcí co by děti neměli jíst do 1 roku, tak jestli chceš, můžu ti to přepsat až bude čas :slight_smile: Je toho dost a já se toho budu určitě držet.
Teď má Ríša kůži zase pěknou, snad to vydrží.
Sami, barák roste pěkně a super s dovčou, přeju, aby to mezi tebou a TM pročistilo vzduch... :slight_smile:
Dedul, kočárky pěkný, určo bych se taky zaměřila spíš na ty lehčí... :slight_smile:
Momou, super, že dneska bez migrény :slight_smile:
Petis, videjka pěkný, bylo vidět, kdo je v bazénku dominantnější :slight_smile: a supr, že máte novou kameru :slight_smile:

Víc už nestíhám, Ríša se mě dožaduje a začíná nasazovat... Tak páá
19. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč holky chcete všechny ty lehké?
já nevím, ale já zas radši ty těžší - Maxouš se v tom furt vrtí, tak chci, aby to bylo stabilné...k těm lehkým nějak nemám důvěru?! :confused:
19. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, foto Tobíka mám v albu (Tobi od půl roku), je to fotka tak měsíc a půl stará, ale za tu dobu zas tak nevyrostl...ale když si vezmeš, že ta vnitřní vložka má 42 cm záda a 27 cm nožky (uprostřed je takový šev, tak jsem to měřila od toho, ale ono je to takový "vajíčko", tak to jde blbě), a je to teda 69 cm...bála bych se mít jen o 10 (nebo 15?) cm delší kočárek....(ta vložka mu končí malinko nad hlavičkou-čepice to mate- a tak u kotníčků)...ale toť pouze moje myšlenky...vídám spoustu dětiček v x-landerech, casualech a pod a jsou tam spokojení, i když jsou kratší...ono taky já nechávám Tobiho dost často na ležící poloze, max malinkko přizvednu, bohužel ještě nesedí...to taky bude pak o něčem jiném...

Hpaja, poslala bys mi taky prosím ten seznam??? nerada bych něco pokonila v jeho jídle...

Hpaja, gratulka k výročí, přeju dobrou chuť k parádní baště už takhle dopředu...
když jsme u jídla, já včera vařila uzenou polívku s krupičkou a vejcem, a čočku s uzeným a vajíčkem....ty jo , to jsem něměla snad už rok, tak jsem si pochutnala...měla jsem takovou dobrou libovou krkovičku, mňááááám :slight_smile:

Sami, Hpaja....tak jsem v Dm našla ten rejžovej drink...já to furt hledala v dětským a ono je to "dospělácký"...sami, to ti poradila Dr, nebo kámoška nebo někdo, nebo tě to napadlo jen tak? Vidíš, mne by to nenapadlo ani omylem to koupit....nevadí tam ta sůl? Jinak je tam jen rýže, voda.slunečnicový olej, to by neměl být problém...chtěla jsem to zkusit Tobíkovi teď místo mlíka,ale trošku se bojím toho oleje, že by ho to mohlo ještě víc prohnat...
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, když např. jdeš do kopce, tak váhu kočárku dost poznáš! Je fakt, že já chtěla lehčí, protože ho občas tahám do busu a tak...ale časem budou golfky na takovéto akce...
19. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: no já tady nikde žádné kopce nemám, do busu netahám a ani nehodlám tahat! :grinning:
jeden kopec a fakt ooobr tu sice je, ale to jen když jdu k mamce a to je tak 1x za 2 týdny...to se dá vydržet! :wink:
na fotku už jsem mrkla...no huž mě to nebaví...ať to radši ta paní zruší a bude klid! :grinning:
19. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, a můžeš tvýmu taťkovi napsat, že tě to mrzí atd. a v pohodě? No ono psaný je to vždy lepší než to říkat, ale u nás by to i to blbě dopadlo.
Jj, já taky všechno moc studuju a prožívám, místo aby byli rádi, ono za nich se dělalo všechno líp, že. Já teda čím dál víc různé co se má porušuju, třeba v jídle tu a tam dáme něco Honzíkovi ochutnat, co by až tak neměl, ale jen trošku. No a výchovný metody z hlediska nějakýho rozmazlování atd., to snad ani dodržovat nejde, to by musely být manuály na konkrétní děti.
Pospi, zajímavej typ na prodloužení spaní, ale ráno v půl sedmý a dál už to asi nemá cenu, že? Nebo že bychom to praktikovaly a prodloužily dětem spaní do oběda? :grinning:
Honzík chápe někdy paci paci, ale papa zatím moc ne, moc to netrénuju, musím víckrát denně. Jo a umí dělat indiána, když mu rukou plácáme na jeho pusu, tak začne hučet, víte co myslim "indiánem" :sweat_smile:
Petis, kašlík taky dobrý :grinning: Honzík někdy kašlíkuje taky schválně, ale ne na povel.
Dedul, sakryš, tak ať máš brzo pořádnej kočár, s Maxoušem ho fakt potřebuješ!
Momou, užij si den bez bolení! No nevim, zda Honzík poleze, uvidíme.
Vanil, domácí rýžová ok? To musim taky zkusit, asi hodně rozvařit, viď?
Petis, přežij tetu a pak napiš třeba nějakej zážitek :wink:
Pošlu to, máma se šla někam projít s H., já mu dělám o, ale vyhlížím, až se objeví a notebook radši uklidím :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, no tak to je bomba úspěch se spánkem Janky, to taky doma někdy zkusim znovu do postýlky a necháme ho ráno v postýlce dýl si hrát. Tady já to vydržím vždy klidně půl hodiny, ale máma pro Honzíka vždycky pak už jde, což mi teda neva, to zas ne, ale chci, aby byl zvyklej po porbuzení si ještě chvíli hrát sám, je to příjemný se probouzet pomalu postupně.
Se těším domů, teď o víkendu nám strejda doveze zbylej nábytek, obývák, jídelna a hlavně dětskej pokoj, budu zařizovat!
Marti, super, že Markétka ok!
Nikule, uvažuješ být u rodičů na stálo, jo? :sweat_smile: Vaši v pohodě a s Nikčou pomůžou?
Talls, co to má chudák Tobí s tím mlíkem, achjo, furt něco...
Náš kočár je jinak na spaní super, jako sporťák ho jen dám do sedu a na spaní do lehu a nemám tam už tu vložku hlubokáčovou, tak se tam Honzík v pohodě vejde. Často si hodí nožku nahoru ven, na bok a spí :sweat_smile:
Hpaji, hezký výročí! Super, že TM zmákl noc, 3x krmení zmákl, super!
dedul, náš kočár je taky celkem těžkej a nevadí mi to, MHD nejezdím a tak. I když možná do kopce je to znát? Nevadí mi to, aspoň je to stabilní.
Dočteno, hurá, tak čau zas večer! Tyjo, máma to s H. vzala někam dál, no bezva :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem to asi ráno zakřikla ................. no uvidíme

Puzzi: Když nepoleze, nevadí, tak holt bude rovnou chodit :wink:
19. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: Ten je moc hezkej ......... no nevím nevím který vybereš :grinning:
19. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mládě spí..a já surfuji parááádááá!

Marti super, že malá je ok

Dedul teda vybírat novej kočár, to je vo nervy co :stuck_out_tongue_closed_eyes: já teda na rozdíl od Nik jsem s Cortinu max spokojená a jsem ráda že novej kočár nemusím řešit!

Hpaja - pošleš mi prosím taky ten seznam co děti nemůžou?

Jinak k tomu mléku..jsem o tom docela přemýšlela, proč se jim to vlastně cpe..všichni tvrděj že kvůli vápníku ale minimálně u kojených dětí je to blbost protože plně kojené dítě do 6m má zásoby vápníku min do roka věku a pokud se pak i dál dokojuje, tak na ty zásoby vůbec nešáhne a věřim, že i z UM je Ca dost....no já to teda s mléčnejma výrobkama přehánět nebudu aby je musela každej den ...
19. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
opet jen na skok, jsme venku. Musime si uzit posledni cely den na slunicku, a Jaydinek v bazenku. Zitra po obede uz pekne vlakem do Praglu a v noci zpatky do Irl. Prej je tam pekne hnusne a porad leje :angry: Mi bude to slunicko a teplo moc chybet :frowning2:

Byli jsme dneska v te nemocnici, tak mi i ukapla slza. To byl rev :cry: to jsme jeste neslyseli takhle plakat maleho. No ale zjistili se dve veci. Mel ucpanej kanalek, ten mu projeli. Ale bohuzel ma jeste nejakou tu sliznici nebo co prirostle k nosiku, takze to stejne nebude pruchozi a ma tam i infekci. No a pujde milacek na operaci. Jeste se nevi datum, protoze toho maji hrozne moc. Ale tedka mam na mesic nejake kapky a masticku a po mesici si mam zavolat, jak to vypada a daji nam datum na nastup do nemocnice. Prej tam budem na dva dny. Jo a je to v Ostrave Porube, takze pak bychom se mohli s nekym z vas na chvili treba i setkat. Ale to jeste chvilku potrva.

Jinak potom teda Jadinek chvilku plakal a porad nas objimal, ale pak uz byl zase v pohode a delal kravinky :slight_smile:

Dedul podivam se jeste na nejakej odkaz. Ale stejne nechces lehkej kocarek a ten muj ma 8 a neco kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dodatecne Petulam vse nej k svatku - Dedul a Petis :sunglasses:

Krasnej den vsem, py py
19. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, na te hlavni strance si odklikni odkaz Pushchairs, pak Travelsystem a vyjedou ti kocarky. No a ja mam ten Graco Mosaic. Kdyz kliknes na kocar, tak se ti tam pak zobrazi parametry a tak.
Tak dej vedet, jak se ti to podarilo :wink:
19. srp 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro. jé, chuděrta malý. Tak mu to snad teď dá na chvilku pokoj, když máte mastičku a kapky a pak mu to opraví :wink: No a ta cesta pro Vás bude šílená ..............
19. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja som fanatik do zavarania, som vam slubila ze sa vratim z obchodu a pridem ale nakupila som ovo-zele a zavaram :sweat_smile: o chvilu ideme do rakuska, vecer dojdeme a snad stihnem dobehnut, ak nie tak zajtra urcite!!!

Dedul ten Hermes či čo ten je perfektnýýýý!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kurnik, ze ja som taky nenasla ked som kupovala :confused: ja by som ho brala, ale urcite by som ho chcela najprv vidiet, vyskusat, posadit Maxa...no a za taku cenu a v takej vybave??? supeeer!

snad tie reakcie postupne nejak dam dokopy a po častiach napisem este dnes, uvidim...zatim pypy :grinning:
19. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petri zlatinko Jaydi, operacia :frowning2: aj ja som zazila vyplach kanalikov ale niesom typ co kvoli tomu place, len mi ostalo zle, tazko sa mi dychalo :pensive:

Sami super s dovčou v Maď. a s domčekom skveléééé!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pospi Ty perlíš :grinning: ...hlásím se z Bartošek"..... :grinning: :grinning: :grinning: ja zdochnem
Petis no ktovie čo stvárate v tej posteli keď tak zvlhla :grinning: ale nie, vazne...vetraj co najviac sa len da a postriekaj, vykefuj zbytky a snad to bude oukej a s tou tetou, to je sila :angry: niektori ludia su taki zvlastni :rolling_eyes:
19. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu zas, Honzík spí ve stínu olivy, dneska je internetu příznivý den, páč jsme nikam nejeli, takže spí tady "doma".
Jumi, já myslim, že u starších dětí fakt zbytečný je nalejvat mlíkem, ale mléčný výrobky zakysaný, bílý jogurty, sýry, to určitě neuškodí. Honzík má prakticky denně bílej jogurt, ráno a večer mlíko.
Včera a dnes, jak spal ráno do osmi, tak nám vypadlo jedno jídlo (kaše), tak má ráno a večer mlíko a mezi jogurt s ovo, oběd, přesnídávka s ovo.
Petruš, to vám to tady v čr pěkně uteklo teda... Kdy se uvidíte příště s vašima? Jé, chudák Jaydi s tím nosem, snad ta operace bude v pohodě a pomůže mu.
Novi, ty seš blázen, nemáš co dělat, tak zavařuješ? :slight_smile: Vtipné reakce máš, např. na Petis :grinning:
19. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, zase hlava zlobí?

Puzzi, romatičko, prý H. spí ve stínu olivy :grinning: :wink: S tím ranním dalším usnutím, je to kvůli tomu, aby se dítě naučilo déle ráno spát. Janka ale dělá v postýlce celkem rachot, povídá si nahlas, někdy zabrečí, když se převrátí omylem na břicho. Jednu dobu se uměla vrátit zpět, ale co se praštila na podlaze 2x do hlavy, tak už se zpět na záda netočí :unamused: No a když ráno Riška spí, nechci, aby ho vzbudila, takže jí stejně budu z postýlky vytahovat a nosit dolů, a od září nám začne ráno vstávání do školky, takže to byl dneska víceméně hokus pokus, který vyšel :grinning: :wink: Jen se hrozím, aby za chvilu nebantovala ráno v 5 jako Riška v jejím věku :confounded:

Dedul, kočárky se mi od pohledu líbí všechny :sweat_smile: Já osobně nechci tříkolku, mám strach z našeho nerovného terénu. Ale to slyšet nepotřebuješ, že? :sweat_smile: :wink: Ten poslední se mi líbí moc :dizzy_face:
V duchu Dedulčina nakupování a dnešní kočárkové konverzace jsem se rozhodla vyzkoušet přeměnu našeho hlubokého na sporťák. Pak hodím foto. Richardovi se líbí, já nevím. :unamused:

Novi, no co, no co, skoro jako televizní reportérka, ne? :grinning: :wink:

Petři, božatko malé J., trápili ho a ještě budou. Ale snad mu pak bude dobře. Pak se domluvíme, až budeš znát termín, kdy budeš v O.-Porubě a můžeme dát konečně spicha :dizzy_face:

Petis, s roštěm a plísní to máte blbé, ještě když píšeš, že větráš a máš pohlcovač. Tak to nevím, kde udělali soudruzi z NDR chybu :confused:

Odesílám, bo už jsem vám za odpo 2x psala a nikdy neodeslala.
19. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráľ Slavomír zaspal, tak som si pozrela nieco o tom Hermes.
Dedul takze je to taka dokonala napodobenina Casualplay S4, ze ho museli stiahnut z predaja :grinning:
uff, som hotovoušn, umyt horu riadu, obliect sa a ideme. Slavka som dala spat radsej rovno do sedacky.
Puzzi ja neodolam ked je to ovo-zele teraz take lacne a ja vzdy radsej doma uvarim, viem co tam dam a nie nejake korenie, sol :angry: :angry: :angry: vcera som mu davala prikrm od 4.mes a bola tam sol a biele korenie :angry: :angry: :angry: :angry: iny som nemala, normalne ma to sralo!!!
utekáááám, bežíííííííííííííííííííím, šprintuééééééééééjééééém!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vas pozdravit.
Zijeme, ale nestiham. Jsem od pul 6 na nohach a zabavuji a zabavuji. ted maly usnul v kocarku huraaaaaaaa, jsem hotova a uz ted se tesim na vecer az pujdu spat.
Venku je hnusne vedro, a ma byt jeste do knce tydne.
Holky jak se vam libi tato bundicka? myslite ze muze byt pro matyho? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24294847

a Dedul kocarky, krasne, Hermes je verna kopie casualu a casual je strasne nizky co se tyce operatka, ale je moc pekny, tak jsem zvedava jaky vyberes :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, moc pěkná bundička, pro Janku by se mi líbila moc :grinning: To jsem ti moc nepomohla, ty si chtěla vědět, jestli se hodí i pro kluka, co? :wink: Myslím, že klíďo, proč by nemohl mít kožešinku, no ne? :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čumím, jak máte ty kočáry nastudované, já to pořádně neumím ani vyslovit :grinning: Ještě jak začne Talls házet parametry, tak čučím přímo jak puk :dizzy_face:
19. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě něco pro zasmání a jdu žehlit:

Dědeček s babičkou jsou v nebi. Leží na lehátkách pod slunečníkem na nádherné pláži, popíjejí ledové drinky.
Všude kolem nich jsou šťastní lidé, nikdo nemá žádné starosti, hraje rajská hudba - no prostě ráj.
V tom dědeček vstane a vlepí babičce facku.
"Proč jsi to udělal?" ptá se babička
"Protože nebýt té tvojí zasrané zdravé výživy, mohli jsme tady být už dávno".
19. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Jo jo, zlobí, ale ne tolik, dá se to zvládat bez pilulek.

Jsme se vrátili z venku, nakoupili jsme a já jdu teď připravovat na zítra, páč dorazí kámoška, tak ať tu není takový bordel a mám navařeno :wink:

Weli: Bundička je super :slight_smile:

Pospi: vtip :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

zatím nemám dočteno, jen jsem jukla, než malá zalomí (už spí - 19:07) a jdu ještě ven pod pergolu s chůvičkou :slight_smile:
Jen jsem jukla na poslední odkaz od Dědulky na Hermes. Jak píše Weli, je to kopie Casualu - ten máme, kupovali jsme ho celkem nedávno taky starší. Jsem s ním moc spokojena, teď jsem ho byla přeměřit, abys věděla, tak délka zádíček je těchh 44cm a délka nožek 40cm - jako myslím opěrky.
My už ho máme odzkoušený i v terénu, zvládnul Tatry a fakt se nám sním jezdilo moc pohodlně.
Kája je v něm spokojená a spinká krásně. Na šířku tam má místa dost, nikde se nemačká, s délkou je to zatím OK, ale už má k dobru jen cca 5 cm. http://petiska.rajce.idnes.cz/Cervenec_2009_-_Dovolena_Zuberec/#P7302455.JPG Třeba tady je Kája spící, aby sis představila, kolik tam má ještě místa. Tak jen pro představu a dobře vyberte :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, vybrala si super foto, Kája s volně pohozenýma nohama :grinning: Miluju to u Janky, jak jí položím, ona nadzvedne kopýtka a rozhodí je :dizzy_face:

Dneska jsem jí tu pomlouvala, že se přestala přetáčet z bříška na záda, a hned se mi odpo na postelích předvedla. Válela sudy, aby se ke mě dostala blíže, prdelka moje zlatá :dizzy_face:
19. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste dneska všechny? Tady je liduprázdno :confused:

Hážu sem video z dnešní zkoušky sporťáku, Janka si přitom střihla tak tak všelijak, ale trochu to podle mého odbyla :wink: http://picasaweb.google.cz/pospichalka/VsichiPospichalci#5371744409579003330 Omluvte, prosím, sníženou kvalitu obrazu :wink:
19. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem z venku doma, doštípaná od komárů jak ďas :frowning2:
No návštěva byla kupodivu OK, teta byla v poho, bylo co pít, tak byla spokojená. Kája se předváděla, dělali s Palem závody v běhu po čtyřech z obýváku do kuchyně, večer totálně vytuhla, jak byla KO.
Teta ani nijak zvláštní hlášky neměla, akorát nechápala u koupání, to bylo furt ... ježiš, nepolívej jí tu hlavu ... nenamáčej jí ouška ... nedávej ji na bříško :slight_smile:

Simi,
tak kino paráda, oddych je potřeba. A ten kočár babydesign vypadá dobře, něco takového bych pak brala jako golfáče. I když tohle je asi přímo sporťák, že? ty brďo, nedokážu si představit mít mimi jen něco málo nad 1kg, snad bude malá v pořádku. Narodila se o hodně dříve?
Hpaji,
Jé, třetí výročí svatby :slight_smile: Užijte si papáníčko a třeba i romantiku :wink: My oslavíme třetí výročí od svatby 9.9.:slight_smile:
Puzzi,
super Honzula jako indián :slight_smile: My trénujeme kašlík, paci paci a pápá. Jo a ode dneška nám přineslo ovoce dávání pusinek. Pořád jsem do Káji hučela, dej mamice pusinku a ona nic a dnes se začala ke mě točit a jde ke mě papulkou. Je to strašně roztomilé a dojemné, fakt :slight_smile: :slight_smile:
Pospi,
tak to budu muset vyzkoušet s tím ranním vstáváním. Teď se Kája budí už kolem 6, chvíli si hraje, ale pak jde hned do stoje a začne se domáhat ke mě.
Momou,
snad tě nebolí hlava :frowning2:
Petruš,
tak zítra už zase směr Irsko, jo? Uteklo to...
Je mi líto, že čeká Jaydiho operace, ale určitě mu pomůžou a bude OK. Zase si to aspoň nebude pamatovat, to je na tom to dobré.
Novi,
no právě že na té posteli nic, abychom nevzbudili malou :grinning: Zítra jdu do drogerky a pokoupím něco na plíseň a budu likvidovat. Kéž by to moc nesmrdělo, ptž si v ložnici hraje Kája, má tam nejvíc prostoru a trávám tam s ní nejvíc času.
Pospi,
vtípek :grinning: :grinning:
Weli,
bundička je hezká, proč by ne pro klučinu, Matymu bude slušet :slight_smile:

Zítra má Palo volno, jupí !!! Tak s námi jde ráno plavat a natočí nás s Kájou :slight_smile: A odpoledne jdeme ke kamarádům - k Anetce na kafíčko ještě s dalšími kamarády - s Kubíčkem :slight_smile:

Jo, musím se pochlubit, před koupáním jsem Káju posadila poprvé na nočník, říkala jsem lulu lulu a nevím, asi ji zastudil, ale každopádně se vyčůrala :slight_smile: To bylo slávy :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek