• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj babuliny,

my dneska byly zase na plavcu. Nikcu to strasne bavi.. jen teda byla nejaka utahana. Nejak ted malo a blbe spi..

Taky jsme se videli aspon na chvilku se Samickou a Domiskem. Ten byl opet vzornak nejvetsi a prisel me uz velikej, ale asi to bude optickej klam mensiho kocarku :slight_smile: Samicce to desne sluselo. Vypada jako spokojena a hlavne dokonale sladena mamina :slight_smile:

Paji, muzu prosim poprosit o seznam co nejist do jednoho roku?

Puzzi neuvazuji byt u nasich na stalo. :astonished: :grinning: O vikendu supem zpatky. Jen proste ted ocenuji jejich zahradu.
Talls my zahradu mame jedno velke bojiste a nikdy tam nebude 100%soukromi a je to ve svahu, takze ani pojezdeni s kocarem..

Petrus tak uz zpatky do Irska? To to leti.. A teda chudak Jaydi.. tak snad ty kapky zaberou..

Dedulka jestli ten hermes je napodobenina casualu, tak bych sla do nej.. tot nazor muj :slight_smile: ale kazdej ceka od kocaru neco jineho. Ja hlavne chci pohodli a prostor pro malou...
19. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis super curani do nocniku... :slight_smile: me uz prijde Nikca velika jak na nem sedi :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, to je mi líto, co vás potkalo ... ale zvládnete to a bude to dobrý ... moc na vás budu myslet!
19. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dojem ,že malá má něco v puse ... něco asi jako afty nebo co .... mám dojem, že o něčem takovým tady psala Samička ..... jakoby měla na rtech zevnitř bílý povlak, souvislý a na rtech takový divný červený, jako kdyby se tam kousla... jí teda dá se říct normálně, ale začala jsem jí to natírat dneska tou fialovou vodičkou na afty ... uvidím, jaký to bude mít ráno, možná se otočím k doktorce, ať jí na to koukne .... chystám se zítra KONEČNĚ do práce, ukázat malou ... budou tam jen kuchařky a zástupkyně (pracuji ve škole), škoda že nezastihnu uklízečky, jsou to fajn holky, snad někdy jindy .... těším se .... jinak zítra odpo se chystáme na chatu a vrátíme se v pátek navečer .... takový malý odreagování s opíkáním atd. .... se těším ....
19. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, taky mám zájem o seznam, co nesmějí děti do 1 roku ....
19. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky než zalezu do hajan, dneska jsem vařila tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3208 mňamka a ani nevím, kolik toho snědla Anička. Jen jsem vynechala to chili, kvůli malé.
19. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tohle dělám doma, výborný ... dobrota! ... jednou jsem návštěvu nechala hádat, co to je a neuhodli!
19. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukuji od PC a asi doctu v posteli, uz omdlevam :slight_smile:
zase jsem se sprajcla u netu...to jsem cela ja :slight_smile:
dneska jsem ale nahodou docela hospodynkovala (rano vytrit nez vypustim Krakena na podlahy :grinning: -stejne ma furt chlupatý ruce jak yetti..., umyt wc+koupelnu za asistence pana Nika :grinning:, který se sápe rukama po každé stěne, zrcadle, vaně a všem, čeho se může přichytit a kleknout si vzpříma...udělal si bebí na obočí...a vybarvila se mu mííírně modřina na líčku,jaxe máznul předevčírem o židli když se šplhal po noze...paxem vyprala povlečení a záclony a vyžehlila a pověsila...uf. A ještě stihla 3h kočárkovat s Nikulkama hodinu a pak 2 sama (sháněla jsem menší kastrůlek a taxem to vzala do Kauflandu a sehnala batáty, takže Domi zítra okusí dobrotu!)

jejda, koukam, že Nikulka mě hodila kompliment... :dizzy_face: :dizzy_face: ta je hodnáááá, děkuji. To byla náhoda, vytáhla jsem to triko a sukni uplne nahodou, vubec tyhle barvy nenosim...
jinak Nikule nenapsala sranda stroku jaxme sly po parku, najednou se k jejimu kocaru prichomejtlo cizi dite a ukradlo Nikolce z pusy dudla a vrazilo si ho do svy pusy :grinning: :grinning: to byla rychlost mega rychlost, haha...zavislak jak cip :grinning: :sweat_smile:

mam dost jsem kaput

jo, jen jsme cetla odpol, ze JD bude muste na operaci kvui ocim/nosu, chudatko nase, snad to bude dobry aspon potom
brou brou
20. srp 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak docteno

Marti na moucnivku je ještě boraxglycerol, bezbarvá voda z lékárny

Pospi taky miluji "poslední výkop a rozhozeni kopytek před smrti ":slight_smile:))

Puzzi taky delame indiana, Domi to miluje, vyluzuje ruzne vysoke zvuky a ja v ruznem rytmu klepu na pusu:slight_smile:

Jinak jsem zjistila, ze kdyz je krize a on breci z jakehokoliv duvodu, zabere "ja do lesa nepojedu" bezpecne! Jednu dobu jsem to zpivala dozblbnuti a on to ma zafixovane :slight_smile:

Laus 3,5tis... Jak dlouho to vydrží a vidis výsledek???

Novi ty slibotechno :slight_smile:), radsi reakce neslibuj, uz by byly stare :wink:). A radsi zavaruj :grinning:

Dedul mela sis nechat boldera a koupit pro radost nejaky jety golfky nebo sportak..

Holky mate pravidelně ms? Ja od te doby, co jsem se najlasila do klubu nic... A tehu nehro... Mame hur než DS frekvenci... Posmrtnou :slight_smile:

Uz spim
20. srp 2009 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky...
tak jen pro info - boldera si nakonec nechávám (na důvod se mě neptejte) - ale jsem nakonec snad i ráda :sweat_smile: , a ten xlander není vůbec pro nesedící mimča - je to už pro větší děťata a ten graco bych nedala na šířku do auta...takže bych taky musela vybrat něco úúúplně jiného...
no a jelikož to takhle dopadlo, tak si třebas příští rok na jaro koupím jen nějaké ty golfky, jak píše samička! :wink:

tak páčko, dneska bude asi nestíhačka, čus bus autobus! :grinning:
20. srp 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Janka ještě spí, dneska premierově chrupkala na bříšku a pak se převrátila na záda a spí dál :confused: :sweat_smile: , super, že si to včera natrénovala :grinning: Za to Riška už čučí na pohádku, já se prostě už asi ráno nevyspím. Kde jsou zimní časy, když se Ríšové dívali ráno spolu na TV a my s Jankou spaly i do 8h :pensive:
Dneska jsme sami, R. jel do Budějc pro auto.Vyjížděl ve 2h, snad bude odpo nazpět a ne zase až večer. Chci zajet dopo ke tchýni, slíbila mi zalívání kvítek a krmení kočky, tak jí musím zasvětit, kde co mám apod.

Sami, já jsem měla MS pravidelně, i teď na sobě pociťuji premenstruační syndrom a špiním cca pravidelně :unamused: (mám mirenu) Na udržení paní Jany v klidu používám Pásla ovečky nebo prdění pusou :slight_smile:

Moni, ten recept vypadá chutně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Určo vyzkouším :wink:

Marti, že by měla Markétka taky moučnivku? :frowning2:

Petis, nj, jak objeví mrňousi nohy, to je konec pohody, i té ranní :grinning:

Nikul, snad se vám spinkání zase spraví, Riška míval různé etapy spinkání, když docházelo ke změně režimu, spával špatně, a časem se spinkání zase upravilo do jiného času. Třeba je to u vás ten případ :wink:

Jdu nacpat pračku, uvařím si kafe, jestli se mezitím J. neprobudí. Dala jsem jí předevčírem i včera pozdějí spát. Chodívala do pelíšku kolem 18,30, posunula jsem jí to o hod. (taky jedna z rad z knížky od Novi) Přidali jsme jedno odpo zdřímnutí, možná dneska spinká líp i proto :slight_smile:
20. srp 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
ona prudiči vzhůru od 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ten mladší odpadne kolem 9 po snídani :grinning: Ještě se trochu pokusím uklidit, aby kámoška neomdlela hrůzou. A protože bude mít za chvíli mimi, tak jí tu připravím pár věciček.

Pospi: Tak nám posunuté spaní moc nevyšlo, i když odpoledne spinká :angry: no co, já jsem taky skřivan

Sami:MS pravidelná, páč beru pilule proti dětem :grinning:
20. srp 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtem
tak dnes to bola jedna z normalnych noci, dva krat sa zobudil, ale po cajiku hned spal. Vsatl 6.10 dostal mlieko a uz zase spi.

Puzzi ja som tu ryzu rozvarila uplne domeka a potom som to mixla aj s bananom a potom pridala 30 ml mlieka, ale dala som tam 4 odmerky. Bolo to sice trochu redsie, ale neva zbajznul to.

Aj mi mame dost tazky kocar, a ked idem nahodou autobusom tak mi to neva, ved mi vzdy niekdo s nim pomoze. Ale hlavne je dost velky. Ale od septembra budeme uz mat golfky Chicco C4, uz sa celkom tesim. Ale zas ja ked idem za kamoskou autobusom tak mi dost vyhovuje ten velky, lebo vzdy mam plny kosik, jedlo, veci na prezlecenie, hracky a pod.

Ded ten sa mi paci, ale som z toho mimo, pisu ze je to Hermes, ale podla mna to je Casualplay taky ma samizda Petis, opytaj sa jej. Ale mam kamosku co ho tiez ma a je s nim max. spokojna.

Petronuska, boze to je strasne pocut dieta tak plakat. Ale hlavne je ze mu aspon z casti pomohli. A snad operacia dobre dopadne.

Weli bundicka je super, a myslim ze pre Matyaska moze byt, preco nie?

Pospi ftip je supeeeeer.
Janka je v kocaru super.

Holky vy tak trenujete deticky aby robili paci paci, papa a pod, lenze ja ked to ukazujem, tak Tomi na mna kuka ako puk, ze co to zase stvaram.

Marti, nam na mucnivku predpisala doktorka niaku vodicku a hovorila nieco o tom ze je to ruzovy med, malo to taku nasladlu chut, potierala som mu to asi 3-4 dni a potom bol klud.

Hpaji posli aj mne prosim ta ten zoznam. Diki.

Dedul, to ma mrzi ze teraz novi kocar nebude, ale zato lepsie nakupis na rok, budes mat viac casu na rozmyslenie.

Sami ja teraz cakam na mrchu tak som zvedava ci dorazi, ale skor si myslim ze nedorazi na cas, kedze ja som to aj pred tehu mavala tak divoko.

Holky vcera sme mali nakupovaci den, kupili sme malemu hupacku, sedacku na bicykel, prilbu, okuliare, penove puzzle na zem a ja som si vybrala od MM botasky na meniny. A buduci tyzden ideme kupovat tuto sedacku do auta http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3143774&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D350277%26vReferer%3D%252Fbazar%252Findex.php%253FvSection%253D113 co na nu hovorite?
20. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, zviratko bylo vyspane uz něco kolem 5.40, tak hezky v 6 nocnik ( je sikula, ihned spusti cura a dnes i malá zizalka byla :slight_smile:) a ja jsem spustila robovysavac ( super ze to pobere aspon trochu chlupy a drobky než ho tam pustim), povesila jsem v noci zehlene záclony a ted povlikla to včera vyprane povlecko ( jsem spala bez povlecka :slight_smile:).
ještě se valim v posteli ale dablik se po me sape a dělá si ze me prekazkovou drahu a trampolinu, auu

Dedul :slight_smile:), ja jsem si rikala, ze by to bylo pro tebe nej, nechat si boldera dokud si to nepotěšíš, co vlastne chces :slight_smile:

Moni uzij si navstevu

Pospi, hm se dvema rarachama se fakt asi ještě dlouho nevyspis:frowning2:

Dnes jedem na 2. Prevenar i s kamoskou a její mimi a pak budem kocarkovat
20. srp 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

včera byl den na půču. Pořádně jsem se nazastavila... Milostpán usnul večer až po deváté hodině a do jedenácté byl vzhůru 2x.... No moje nervy!!!
Dneska to s prac. nasazením nevypadá líp, takže večer opět padnu na déržku :grinning:

Dedul, to mě mrzí s kočíkem, případně mám k dispozici Jane Carrera :wink: :grinning:

Sami, bělení poznat je, zdali to bude dlouhodobější, teprve uvidím, ale určitě bude potřeba dobělovat.
I DS frekvence je frekvence :wink: No to by mě porazilo, kdybys byla těhule :grinning:
Já jsem měla MS dvakrát asi po dvaceti dnech a teď naposledy to bylo víc než přes třicet....

Mou, pilule proti dětem :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, posezení večer na terásce v klídečku, jen s chůvičkou, to je paráda, jejda, to by se mi taky líbilo....

Petronuska, jejda, to je smutný, že má Jaydi tak špatné to očko...hlavně, že na to přišli a opraví mu to. Psala jsi, že ani nebudete dlouho v nemocnici, tak to je dobře.

Dedulka....teda mne zajímá, proč nakonec neprodáváš :grinning: ...paní si to rozmyslela, nebo ty? :wink: . Ale nakonec dobrá volba, ne...pak si koupíš jen golfky a bude :slight_smile:

Vanil, já dělám paci paci s Tobíkem, tleskám mu ručičkama....zkraje je měl do pěstiček, pak pochopil, že je má mít otevřený a teď už tleská...ale sám to neumí...teď když dělám pápá...tak někdy jako mu cukne ruka, ale ještě neví, co má dělat...ťunťík...

Dnes docela dobrá noc, párkrát "palačinkování" (otáčení z břicha na záda :grinning: ), ale nakonec jsme vstali až v 7.30...goood. Akorát mi pokáknul včera povlečený prostěradlo :confounded: , no nic, tak jsem to přemáchla...ty jeho hovňajzy jsou furt na pytel...futr je to zeleno divno, hlenovito...horší se to s mlíkem...dnes jsem mu dala k snídani jen ORS - takový ten kupovaný mrkvovo-rejžovej odvar....chudák, pořádně neměl mlíko už 4 dny, jen občas poloviční dávku odměrek do podílu vody (např 3 odměrky do 180)...nemůže mu to uškodit??? Ale už není tak malej, jinak jí, pije tyto ORS nebo rejžovej odvar nebo trochu čaje...už nevím, co mu mám dávat "dietního"...včera měl banán, tak ten mi přišel, že dobrý...jinak jí furt mrkev a rejži a kombinace z toho a rejžovou kaši z krabice...už by se mi z toho dělalo blbě...

Vanil, sedačka je pěkná! Taky jsem uvažovala o Concordu (je velká, prostorná, příjemnej materiál), ale nakonec bych chtěla tu, co má ještě bočnice kolem hlavičky. Tobi dost často v autě usne a jinak mu tak trochu visí hlava, což se mi nezdá nejlepší...

Marti, momou, ty placičky vypadají fakt chutňě, vyzkouším!

Sami, v jaké barvičce jsi včera zářila??? :wink:

A dudel storka je dobrá!!!

My jdem dnes na RHB...jestli mu nepřejde ten průjem, tak zítra ještě k pediatričce a budu chtít výtěry a odběr kve na alergii na KM....doprčic :frowning2:
20. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laola: Tolik stojí to bělení? No já bych do toho nešla, stejně nemůžu :grinning: Moje zubařka říká, že to sice vypadá dobře, ale ničí to sklovinu a čím častěji se bělej tím je to horší ....

Talls: Jsou opravdu moc dobré, my k tomu měli jen zeleninku :wink: Jediné co mi vadilo, bylo to maso krájet na pidi kousky :grinning:
20. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám dočteno :slight_smile:

Ten seznam potravin jsem už přepsala, Marti a Novinka ho mají už v mailu... Talls, Jumiku, Nikule (ještě někdo? si už nevzpomínám :sweat_smile: ) chcete to poslat přes IP nebo mi dáte mailíka?

Jdu posnídat, reakce neskor :wink:
20. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: jo toho scuka necháme na příští týden ju...Maxouš se už sice "odsypal", ale kdyby ten vir v sobě ještě měl, tak ať nenakazí i Víťulu! :wink:
20. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaja: Jaký seznam potravin? :confused: jsem zas něco nečetla pořádně :sweat_smile: já ci taky, chceš meilík?
20. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji diky, ono aj ked je Tomi celkom v poriadku, tak nabeh na alergiu moze mat, lebo ja som alergicka, ale dufam ze sa mu to vyhne.
20. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dedul, jj, i mně to tak líp pasuje, su furt v luftě...

Jo, pápá Vítek uměl, ale v poslední době na to dlabe :grinning:
20. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak ja jdu napsat co se dneska deje a co se uz nestalo snad pul roku!!!

Jak jsem vam psala, ze Nika ted spatne spi, tak vcera v plavcu uz byla tak unavena, ze i pri potapeni si pod vodou mnula oci. Samozrejme ale plavani bylo do 5 a ona uz unavena, brecela v aute, ale spat proste ne. Ani v kocare, az tradicne v 8 v postylce.

No a dneska vstavala v 6:30 evidentne unavena a spis chtela jist. Tak jsem si rekla, ze ji dle rad z knihy od novinky nedam najist hned a dostala trochu po pul hodce a po hodine ji nakojila poradne a dala znova spat. Tak si tam hrala asi 15min a svete div se ona spi jeste ted!!!! Tak mam aspon uklizeno :slight_smile: Proste to nechapu. Asi dohani deficit poslednich dnu....

Tak a jdu docist :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, kožní dr. mi dala seznam potravin, které bych měla vynechat do 1 roku... :wink:

Poslala jsem vám to do IP všem, tak snad se nebudou zlobit ty, které si o to nenapsaly...
20. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi uz spi dnes druhy krat, uvidime dokedy.
Ja mam aspon cas upiect kolac. Zatial je iba cesto hotove, este plnku a bude mnamka.

Momou to je super, som sa pobavila, aky vytrvaly bol ten bocian(čáp).
20. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mlade se probudilo jen co jsem to dopsala...

Jo a mimochodem se tu zacalo trochu plazit. Ma tady v tomto pokoji dost podmetu. Obyvak ji moc nebere. Tady je spousta veci po zemi a ruzne snury, tak i vyprodukovala pohyb...

Talls jdes na rehabku? Ja myslela, ze uz mate konec? Kdyby ti doporucili nejake cviky na lezeni, tak dej pls vedet.

My jdem pristi tyden na preventivku, tak se chci mudr zeptat na moznost rehabky, co si o tom myslim. Nika kdyz se plazi, tak dava dopredu jenom jednu nozicku a tu druhou taha, tak aby posilovala obe strany stejne.

Paji me muzes i do IP dekuji.. ;) poslu ti email, tak co bude vic vyhovat... :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, aj Tomi pri plazeni dava dopredu viac pravu nozicku, tou sa odraza, lavu len tak taha za sebou. A celkovo on viac preferuje pravu stranu, aj otacat sa zacal doprava a stale sa viac toci len na tuto stranu.

Kuknite videjko, co dnes ten maly sibal stvaral, ked sa vracal tak si trochu buchol hlavku. Ale zadne velke place neboli, len trochu zamrncal.
http://www.youtube.com/watch?v=AGoZZzDReqw
20. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, čápi jsou boží :grinning:

Vanil, a bude hůř :grinning: :wink:

Nikul, tak ses dočkala plazičky :wink:

Já jsem zanechala Rišku u babi, no spíše u tety, bo babi spala po noční a jela jsem si nakoupit, a jak jsem přendávala Janku s autosedačkou na kolečka, tak jsem sebou švihla, Janku jsem statečně držela, ta si ani nevšimla, že se jí matka válí po zemi, pěkně jsem si sedřela nohu :unamused: Pak jsem přijela dom a sbírala rychle prádlo, bo pan Péťa hned vedle skládal skelnou vatu :rolling_eyes: a podložil mi fošnama šňůry a ta jedna spadla s rubla mě přímo přes kotník, au :cry: Jsem dneska jak po boji :grinning: Janka se snaží už 20min usnout, ale nevím, nevím, za chvilku musím jet pro Rišku.

Pavli, díkes :wink: Ještě jednou přede všemi, jsi zlatá :slight_smile:

Dedul, si éro s tím kočíkem :grinning: A rozpoutala jsi vlnu zvědavosti :wink:
20. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme z poradny

70cm, 8kg a horni zuby uz se pry chystaji
vcelka v pohode, jen kniknul a byl klid.

Fest jsem se prosla... Doma nemile překvapení: kočky spolu :frowning2:... Asi jsem nezamkla dveře a ta kravka si je umi otevrit, no tak zas budu doufat a modlit se jako minule, aby nic...

Talls včera jsem byla hovnousova ;), hnědá sukně a triko a zlate baleriny
jinak musim rict, ze vyrazit s Bee je jako a ferrari,,, furt po me koukaj, mamky a kocarama spitaji a ukazuji a včera a dnes me zastavily paní a ptaly se na nej ( dnes jsem jela se siti tak za jako ufoni):wink:
20. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek