• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
na nově je předseda společnosti pro výživu MUDr. Tláskal :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre ranko,

tak hlasim, ze nikisek ma uz spicku zoubku venku :slight_smile: tak uz jenom kousek a snad trapeni s jednim zoubkem je pryc...

za chvilku ju dam spinkat, dnes vstavala v 6 ( na nas teda brzo) a zacina si mnout ocka...

Jo a taky mame tuhose guvnouse :slight_smile: a kakame prumerne 2-3 denne. To je parada. JInak to bylo tak snad 6-7x.

Laola a koukala ses na nove IB? Ja asi vezmu jedny puntiky :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes vše nejlepší k půl roku Maxíkovi :slight_smile:
nikul, vykukující zub super, to už je prý z nejhoršího venku! holky, bolí všech 28 zubů, když rostou? nebo ty první jsou nejhorší?
8. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zase hlásím po pár dnech :slight_smile:
U nás vstávačka v 5,25h :stuck_out_tongue_closed_eyes: poslední 4 dny je to vždycky v půl 6 :astonished: já neci stávat tak brzo... Ríšula tedy vždycky po ranním rituálu - kadění, přebalení, namazání ještě cca od 7 do 8 spí, ale já už jsem probraná, tak spát nejdu.

Dneska mi to ale ani moc nevadilo, v 6,45 jsme měli být u dr. na očkování, aspoň jsme to měli bez spěchu (od 7 měli být nemocné děti, tak nám řekla, že máme přijet trochu dřív, že už bude v ordinaci - a stejně nás vzala až v 7,15 :rolling_eyes: ) Ríšulka byl samý úsměv, pak když ho píchla chviliku plakal, ale jinak je moooc statečnej :dizzy_face: A já jsem zjistila, že nepatřím k té partě lítostivých maminek co brečí s mimčem :sweat_smile: (tím se nechci nikoho dotknout, jo :wink: ). Takže konečně v 5,5měs. dostal 1.hexu, doufám, že nebude mít žádnou reakci. Teď spinká asi půl hoďky, tak jdu snídat a dočíst :wink:
8. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi no slysela jsem, ze boli nejvic ty zadni... ale nevim. Ja doufam, ze s tim jednim uz to mame za sebou. Uz 2 dny tam mela nahore na dasni jako by diru..
8. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je dneska nějak moc ranních vstávačů, to budou muset spát Talls a Petronuška do oběda :grinning:
Hpaji, tak přeju žádnou očko reakci! A gratulace ke zjištění nelítostivosti :sweat_smile: Půjdete dneska ven po tom očko?
8. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, Nikul, puntíky mě lákají a tygr taky. Do pjerdele, to zas bude penisů.... :grinning:
Hehe, MUDr. Tláskal nemá chybu :grinning:
Valím zasejc balit
8. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja uz dlouho neinvestovala, tak jednu puntikatou poridim... jen je jeste musim videt v brane :slight_smile:

Paji, tak gratulka k prvni hexe...
8. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky moje,
tak my vstavali uz v pul5, no des, pakm brecel, pokrikoval a pak po hodine usnul na pul hodiny uz dole. no des bes. ach jo. myslim ze to dela i to denni svetlo jak je brzy vidno :wink:
Jinak moje nohy je uplne fialova, cely nart a malicek necitim, mluvila jsem se znamou dr. a rikala ze se s tim stejne nic nedela, pokud by to bylo skarede zlomene tak by to operovali jinak nic...ach jo...mam ho jak mrtvy ten prst.
Jinak nikul hod odkaz na babu..
talls mam na teeb dotaz, jak ty tak zkoumas, nektera sedacka maxi cosi tobi ma sustakovy potah a nektera latkovy ktery je lepsi a proc?
Sami moc pekne fotky z plavca, ale mohla ses usmat :grinning:
majdi ja neprehanim, je to tak, pravda pravda.
Holky---laus jak ten sraz? domluveno?
8. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, zatím jen v rychlosti - Markétba baštila v 0,50 a ve 4,30 a v 6,30. Vstávaly jsme v 7,30. Jsme do zítřka samy, ... půjdeme dopoledne koupit ještě nějaký plíny do Hypernovy. Tady je pod mrakem, tak snad nezmokneme. .... jak budu mít chvilku, tak vás dočtu ... zatím ahoj
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, Nikolce vylezl 1. zoubek nahoře?

Jako co je dneska za erupce na slunci, že všichni mimiši dneska brzy bantujou? :confused: Teda asi kromě Jaydiho :grinning:

Co sraz domluveno? Něco mi uniklo? Už máme i místo?

Pajo, jste stateční, Riška i Ty mamčo :wink: Tak přeju, ať jste bez reakcí na očkování :wink:

Je, Maxík má je už taky půlročňák, GRATULIRUJEME s Jaňulí :dizzy_face:

Už mám polovinu vyžehlenou, moc se s tím necrcám. Stejně to Riška zase hned zašpiní :sweat_smile: Richard odjel, jeli s kámošem obhlížet do Brna auto pro nás. Objevil tam další kousek toho našeho vyvoleného. :dizzy_face: Ale není v automatu :unamused:
8. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, díky za připomenutí nározek. Já jsem na to levá, tak jsem ráda, že to hlídáš. Všímám, že to máš teĎ pod patronátem, :wink:

Janka spí už skoro 1,5h. Mázla jsem jí dásně gelem, tak jí to asi trošku ulevilo od bolesti... anebo jen dospává včerejšek. Za celý den naspala po chvilkách stěží 2 hodiny.
8. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul to je super ze uz ma nIkolk zoubek, ale je stejne zvlastni ze nahore, ta priroda :wink:
Popsi prave ze jeste nic moc domluveno neni, jen snad kolem 2 hodiny... :slight_smile:
Dedulko maxikovi vse nej k pul rocku, a gratuluji k prvni hexe :wink:
8. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla k těm zoubkům, některé děti to snáší velice dobře, že si rodiče ani nevšimnou, že zoubek je venku.viz dcera mojí kámošky. Riška protrpěl první zuby, pak některé vylezly jen se srajdou, a u některé z posledních stoliček jsme byli i na pohotovosti s horečkou přes 39C. Vylítlo mu to v neděli z ničeho nic, tak jsme jeli. Vůbec mě tenkrát nenapadlo, že by to mohlo být zoubkama.
8. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko prajeme,
tak Luky mal noc super, akurat ja som nemohla zabrat po kojeni o tretej a cumela som do stropu hodku a pol :rolling_eyes: a po dalsom kojeni o pol siestej zase nemohol spat MM, tak sme si to rano sprijemnili :dizzy_face: ...sice som prdlajs naspala, ale mam naplanovany cely den a tiez dobru naladu :slight_smile:
Vcera sme boli u mojej krsnej na ceresniach, tak sa s tym idem piplat - odkostkujem a zamrazim + upecem 2 kolace a zvysok zjeme.
Pospi, ja a poctive reakcie? Najvacsi profik tu je predsa Puzzi :wink: ...Janke prajeme bezpolestne ockovanie :wink:
Lao, Vitecek sa opat raz zahral na kazispaca :grinning: ?.... a jak to, ze este nejde spat :confused: ? Kolko vydrzi hore?
idem este docitat, lebo som len nakukla na dnesok.
8. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, denní světlo taky určitě může za to vstávání, ještě týden a něco bude hůř a pak už se zas bude den zkracovat :wink: Jenže děti si zatím zvyknou vstávat brzo a pak budou strašit ráno po tmě :sweat_smile:
Tyjo, s tím prstem nic moc, jestli to máš celý modrý, tak bych možná někam jela?
Honzík od šesti vzhůru a celkem je furt dobře naladěn a ok, nechápu, spal kolem osmý pět minut u mě, jinak nic. Brzo půjde :slight_smile:
Pospi, jasan že s žehlením se necrcati :grinning:
Lobi, to znám, že někdy v noci nespím sama kvůli sobě, to je k nasr... :sweat_smile: Mňam, pošli pár třešní přes IP, děkuji :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi uz se bude zase zkracovat den? vzdyt se tec prodlouzil ... to neeeeee to je blbost ne?
no MM jel na chiru na tu injekci tak se mi tam zepta, ale to je proste rozlity hematom...ale kdyby to tak nebolelo, jsem zvedava jak dneska v plavcu :unamused:
Puzzi maty se taky chysta usinat, zatim mi mruci v kosi :unamused:
8. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočteno, dočítala jsem teda ještě včera večír, tak toho teď nebylo moc... ale teda reakce budou trochu oříšek, si toho už moc nepamatuju :sweat_smile:

Puzzi, díky, ven se po očko může, né? Kdyby měl teplotku, tak bysme zůstali doma, ale jinak mám v plánu jít :slight_smile:
Lao, no já jsem si nových stránek brány všimla už včera když jsem chtěla kouknout na ten odkaz co jsi dávala... ale jelikož už byly zaplý ty nový stránky, tak ten odkaz nefungoval... budu muset ty capáčky najít sama a omrknout :slight_smile:
Maxíkovi, Hanýskovi, Málince i Slávečkovi přejeme dodatečně vše nej k půlročinám a Janičce dodatečně k 5M :dizzy_face:
Andy, Jendovi plus za to jak se staral o Malinku a mínus za ty kecy :rolling_eyes: J. se včera taky trochu víc věnoval Ríšulovi, jsem si až říkala, aby ho moc nerozmazloval :sweat_smile: hlavně, že vim co chci, že :grinning:
Sami, TM má plus za zrušení golfu a že s vámi šel plavčit, ale teda mínus za tu kameru... chudák, asi ho to taky štve, co... Fotky jsem zkoukla a moc pěkný, Domi je fešák a ty fešanda :dizzy_face:
Weli, teda s malíčkem je to blbý, snad to nebude zlomený... já si ukopla na srazíku palec, mám zatrženej nehet až do půlky neht. lůžka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kupodivu to bylo bez krve... Jo a jsem zvědavá jak dopadne těhu test, jsem napnutá jak špagát... ať dopadne jak si ty přeješ :wink:
Lao, tak jsi se do pletení dala, jo? Přeju hodně úspěchů a ať není z deky nakonec šála :grinning: koukala jsem na fotky, Víteček se nádherně culí na té poslední fotce :dizzy_face: a je teda koumák, jak se opřel o okraj postýlky :wink: Petis, vaječinu taky znám jenom jako kakánky :sweat_smile: míchaný vajíčka jsou u nás míchaný vajíčka :slight_smile: Koukala jsem na tvoje fotky a Karolínka je fakt fakt fakt moc pěkná holčička :dizzy_face:

Radši to odešlu, aby se mi to nesmázlo a stejně chci jít omrknout Ríšu, už spí skoro 1,5 hodiny :confused:
8. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja to napsala asi zmatene. Ta dirka co se prvni udelala byla nahore, ale na spodni dasni.

Pospi a kdy lezou stolicky?
8. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to ID pani je jundrovacka, ale ona ma prej hlavne veci doma a ne vsechno na MMB.
8. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, 20.6. je nejdelší den, takže pak už bude pomalinku pořád víc a víc tma :slight_smile:
Honzík spí od půl desátý, teď jsem vysála a jdu ještě honem vytřít.
Hpaji, jj, já taky chodila ven po očko, tak fajn. my jdeme s lenkou asi v jednu, tak se pak ozvi :wink:
8. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, zoubky rostou do 2 let, ve 2 letech by měly být už všechny venku. To jsem tě moc nepotěšila, co? :wink: Já jsem si říkala, dírka nahoře.... ale to klidně může být, že nejdřív vylezou jedničky nahoře :slight_smile:

puzzi, ty máš dneska gruntovací den? :wink:

Do teď jsme blbly s Jájou a papkaly, maličká teĎ škytá v sedáku, tak jdu rychle dožehlit.
8. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, prid radsej uz na kolac :wink: a som ta chcela este pochvalit za tabulku, je suprova, dokonca su mimi zoradene od najstarsieho po najmladsie - perfis :dizzy_face: a pytala si sa este na banan - ja som ho mixovala samotny, ide to v pohodke ponornym mixerom, alebo mam este take sklenene babatkovske struhadlo na jablcko a banan - dost som to pouzivala. A tie kavicky - to proste milujem, neboj, jasne, ze tretie bude anjelik a necitaj to nahlas, nech sa teraz Honzik nenastve, ze on nie je :grinning: Ozaj a ako prebehla skuska otocenia za mliekom?
Megn, vy ste teda oslavili ako sa patri tie polrocniny, mama sa zotne a este nakoji, aby si aj Honzik dal do nosa :grinning: ....a stretko s Weli bolo urco super :slight_smile: .....a som nepostrehla, ze si ostrihana - ako? do postupna?
Weli, boooze ten prst :pensive: - myslis, ze ked je zlomeny malicek, ze ti nedaju celu nohu do sadry? Alebo aspon do dlahy? Ozaj aco mrcha?
Lao fotky tvojich chlapov su uzasne a tiez sa pridavam, ze Vitek je verna kopia TM :slight_smile:
Petri, co dnes migrena? Prespala si sa trosku?
Nikul, gratulujeme Nikolke k zubku - boli aj teploty, alebo srajda?
Paji, kooonecne ma aj Maxik hexu? Super, aspon hadam vyjde ta dovca :wink:
Sami fotky krasne, aj mne sa zda Domi uz trosku pribratejsi :dizzy_face: ...a ta baba sprosta egoisticka :angry:
Andy, J. si aspon nejake body nadhana latkovanim a teraz skvele zvladol aj plavco so zizalou :grinning:, sikovny chlap
Petis, nelam si hlavu s tym kocikom, Sami to dobre napisala, ze kazdy ma nejake muchy a Casual je proste naaadherny :dizzy_face: , urcite dobre posluzi :wink:
Inak s tou vajecinou ste ma pobavili :grinning: - u nas je to prazenica, ale od zaciatku ste to prirovnavali k hovienkam, tak mi bolo jasne, ze tym myslite miesane vajicka :sweat_smile:
a este na zaver aj Maxikovi vsetko naj k 6M a ste tu dnes mali tusim sutaz, kto skor vstane a vitazom sa staaava......nepamatam si :grinning: , tusim Vitecek?
8. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji, prepac, jasne, ze som chcela napisat, ze Riska :slight_smile: ...este, ze to po sebe citam :grinning:
8. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysáto, vytřeno. Pospi, zejtra přijedou dvě kámošky na návštěvu a pozítří přijede kámoška z Prahy s holčičkama na dva dny, takže úklid cca nutný :sweat_smile:
Lobi, to víš, miminka řazená od nejstaršího, hlavně že je náš Honzík první, víš? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo, zkouška otočení za mlíkem prdlačky, normálně on to na tu druhou stranu fakt ani nezkusí. Sahal po mlíku rukou a pak začal hrozně řvát :sweat_smile:
Dneska kvečeru pojedu nakoupit, tak koupím banán a zejtra to asi Honzíkovi zkusím nějak nastrouhat. I dyž zejtra dopo přijedou ty kámošky, tak možná nebudu mít čas na novinky stravovací.
Soutěž vstávání, ty brďo, já jsem soutěživý typ, to zas jo, ale jestli zítra soutěž pokračuje, tak já chci být až na některém pozdějším místě, prosím, račte, předbíhejte :grinning:
8. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, ja sa do tejto sutaze radsej nezapojim, nechame to zase vyhrat takeho.......Maxa ? Dedul nie, nebi maaa :grinning:
...musim ist spracovat tie ceresne, lebo zacnu hnit...inak urco jak si zapraskam ruky, tak zacne pistat chuva :grinning:
8. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaj baj
se mi ňák nekce písat, tak to tak nějak odbydu neva ni? Se pak nechytnu když budu psát rozsáhlé romány a pak nésu Puzzi :grinning: dosnídám a chci si pak skočit na solárko, prej i přes 30 faktor se v Alpách spálíme. MM je doma, jaksi tu včerejší ožraleckou siestu večer nedal. Prvně jsem dospávala já a teď on. Ráno zavezl tu moč Honzikovou. Chytli jsme ji do minuty, byli jsme dříve vzhůru než Hanýsek takže to byla tutovka, stačilo ho rozbalit a do minuty čůral.
a
Mám taky HOSIPU :slight_smile:
Dedulákům přeji hezký půlroček a tobě dedulko přeji poklidnějšího Maxíka.
Sami pěkná fotečka s Domim na bazéně, mooc vám to spolu sluší.
Lauš fotka chlapů i telky fajn, ještě jim chyběl lahváč do ruky :grinning:
Puzzi super se srazíkem že se vydařil.
Andy těším se na foto z plavečeníčka.
Leni nožka au au aaaauuu

Jo a prej má Honzík na tom očku ječné zrno. :confused: tak mu říkám ječmínku :grinning:
8. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, tak to byla dost dobrá provokace :grinning: Jojo, jen si jdi zaprasit ručky, Lukymu už se chce brzo vstávat! Bože a teď jsem si to pos.ala já, Honzík spí od půl a já si chci ještě udělat oběd, dokud je čas :sweat_smile:
8. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, takže akce pohoda, jo? Jsme se těšili a veselé story z chytání čůranců a vy jste nějaký dobrý, ne?
Pozdravuj ječmínka :wink:
8. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuwa kuwa kuwaaaaa
Jsem chtěla odeslat příspěvek a aby se mi to nesmázlo kdyby mi to náhodou odlogovalo, tak jsem si to chtěla zkopčit a dala jsem místo ctrl c ctrl v.... do pjerdeleeee
8. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek