• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Je, ono se tu ani nekecalo...
Tak my na RHB slušný, rehabačka byla spokojená, Tobí docela předváděl co umí....pěkně na čtyři a tak, otočky, přetočky....jen teda je trochu lenoch lézt přes překážky (třeba nepřeleze mi nohu) a na zvedání se do sedu...jako takový ten vzpěr...takže na to budem trochu trénovat na míči, ukázala mi asi 3 cviky...jedno je jen že leží na břiše a houpe s ním člověk ze strany na stranu, nahoru dolů a kolečko, musí se držet pevně jakoby za pánev, aby neslítl, ale zas musí mít prostor, aby právě vyvažoval tu stabilitu...ty další 2 se bohužel nedají popsat, ale jakoby mi leží na nohách, já sedím na míči, trošku se může poskakovat a on je na boku a snaží se vyhoupnout do vzpěru...takový podpory jen, není to klasika cvičení ...

Sami, to je jasný, že všichni koukaj, když je to kočárek jak z jiný planety :slight_smile: ...někdy koukají i na můj obyč concord...někdy se tu potkávám s paní, co má holčičku v zeleném concordu, ta jsme po sobě poprvé taky pokukovaly...já to mám někdy taky jak vesmírný plavidlo, když je tam ta velká clona :slight_smile:

Jejda, kočky se měly, jo??? Já myslela, že u zvířat je to více-méně tutovka, když na sebe vlítnou, že spíš je náhoda "když to nevyjde"...tak držím palce, ať to ta náhoda je...A Domík je pěknulinkej, akorát míry.

Jinak já potřebovala do banky, tak jsem jela na Zlčín a po cestě (banka je na konci shop centra) jsem pokukla slevy a neodolala několika nabídkám, tak jsem si krásně zashopovala :grinning: :grinning: :grinning: . V Tchibu 2 overálky na spaní pro Tobiho za 249 Kč,(kurňa, vzala jsem 74-80 a je mu to teda ještě s vůlí, ale za chvíli nebude...ale co, právě potřebuju na teď, tak plně využijem) a pak kudlu za 199 Kč(jednu jsem před nedávnem zničila - padla mi na zem a křup)...pak pro MM triko v Kenvelu (fakt pěkný za 150!) a pro sebe šatičky v Cameiau (ani nevím, jak se to píše) za 249 kč. Z nich mám mega radost , protože nějako zeštíhlují, to se hodí :grinning: :grinning: :grinning: ...Jo a ještě mám předvyhlídlou voňavku v Nextu - Signature pro MM k Vánocům asi a v Timeout takovou mikino-bundičku ...jen nevím, jestli jí mám vzít, mikin má celkem dost...ale tahle je taková jiná.... :wink:
Takže super den. Tobísek byl moc hodnej, spinkal a pak koukal a povídal...bohudík vyloženě neprůjmoval (i když nějak super ta stolice nebyla, taková smradlavá, mrkvově červená hrudková, řidší), ...jsem si pak říkala, že jsem debil, že ho beru mezi lidi, no, ale zas tak strašně dlouho jsme tam nebyli ...a teplotu nebo tak něco nemá, tak to nemá snad vliv...Dnes snědl asi 1,5 banánu (k svačinám ), pak měl skleničku mrkev,rýže, telecí...a k večeři rozvařenou rejži s banánem a trochou mlíka...takže rejžovou kaši ne z prášku a přes den vodu se smectou (kupodivu to dnes pil) a ORS...to taky vypil celou tu skleničku 200 ml...takže bohudík dehydratace snad nehrozí...před spaním jsem mu prubla dát mlíko (to bezlaktozový), tak děj se vůle boží.....

Holky, dnes jse si tak pošmákla na večeři....křupavá pletýnka namazaná bylinkovým máslem a k tomu romadůžek (něco jako romadůr švihnutej hermelínem) a hrnek mlíka...ty brďo, to jsem neměla snad leta...kurňa, byla to lahoda. :slight_smile:
Jo a když rozvaříte tu kulatozrnou rýži pro děti na kaši a odebere si pro sebe, smícháte s jogurtem - např. já s hruškovou jogobelou, sypnete na to trochu skořice, příp malinko dosladíte glukopurem, máte mega dobrou mléčnou rýži, výborná sváča nebo večeře....jako fakt luxus...jsem se rozhodla, že rejžovku mu budu vařit sama. Sice to chvíli trvá, ale není s tím bůhvíjaká práce a za tu chuť to stojí...než všechno instantní.
20. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se dnes hlásím a jsem hotová. Dnes má Kája 8M, strašně to letí. Palo měl dnes volno, tak jsme toho náležitě využili ... dopoledne jsme byli plavčit, taťka nás natáčel, pak jsme jeli do Ovy pokoukat se po obchodech, ale neměli jsme moc času, ptž nás odpo čekala návštěva. Tak jsme v Ově zkoukli v Shopping centru nějaké autosedačky pro Káju, MM se nejvíc líbila Maxi cosi Tobi, pak taky casualplay, ale tyceny, to je teda síla. No ještě uvidíme, co nakonec vybereme, páč já mám zálusk na tu Recado nebo Strochenmuhle. No uvidime. Koupili jsme Káji takového hrajícího kocoura, teda taťka jak ho viděl, tak ho musel mít :grinning: a taky silikonovou lžičku, kamarádky ji hodně chválily, tak jsme koupili taky. Pak jsme si dali u číňana jídlo a jeli domů. V 15 jsme šli ke známým na návštěvu, to byl div, 3 děti, tak jsme se pomalu nemohli mezi sebou domluvit, ale bylo moc fajn. V 19:30 Kája padla za vlast a já asi dopíšu tento příspěvek a půjdu za ní, jsem hotová a navíc je mi blbě, přejedla jsem se, koza no.

Koukám, že se tady dnes moc nekecalo ...

Sami,
krásné Domiho míry, pak modelák je to :wink: Ani se nedivím, že na kočárek lidi koukali, je to fajn pocit, co? Já jsem se taky dneska vznášela, když asi 2 kolemjdoucí paní pronesly, že je Kája krásné miminko :slight_smile: Jsem pak moooc pyšná :slight_smile:
Talls,
Na rehábce dobré, to je paráda. A k tomu super nákupy, hned je lepší pocit, co?A ta kaše zní moc dobře. To je nějaká spešl rýže pro děti??? Já Káji vařím normoš paraboiled, ale ta moc rozvařit nejde.
20. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, není to spešl rýže pro děti, myslím, že to byla Lagris kulatozrnná. Ta právě je rozvařující se do takových kousků, neřekla bych, že ve sladký verzi to může být tak dobrý...
Jinak pro mimi to jen trošku mixneš, nebo rozňahňáš vidličkou, pridáš ovoce a mlíka trochu a je kaše....pro dospěláky a větší děti je to super např. s tím jogurtem, jak jsem psala...pásla by na to třeba i čoko poleva...mňááááám :grinning:

Gratulejšn k 8 m , Kajka je skoro jako tobík :slight_smile:

Mne dnes taky jedna paní chválila to naše pometlo, tak jsem se tetelila... :slight_smile:
On vypadá teď srandovně, jak nějaký "zvířátko"...nějak mu dost rostou vlásky a na temeni hlavy je má takový odstávací, fakt sranda :wink: , a vepředu tu loknu :grinning: ...když mu udělám pořádnou patku, tak zakryjem už i hemangiom :slight_smile:

Jo a Maxi cosy Tobi se nám taky moc líbila, ale ona je dost těsná...na ty naše buřtíčky to asi není ta nejlepší volba...ta sedačka má vydržet cca do 3 let...se bojím, že v roce a půl bysme museli kupovat novou...asi půjdu do Romera king plus, nebo Maxi cosy priori a dokoupim hlavovou operku.
20. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls tak RHB docela good, hlavne, ze se predvedl a nakupy- ty cthibo overaly mam tez,ale ty vetsi 86/92, psala jsem to tu, dostane je na vanoce :slight_smile:. No a o kudle jsem uvazovala,le nevzala. kazdopadne jsme vcera delala objednavku pres net u Tchiba a temer 1800.- bude v tahu :grinning: , ale neco tam ma i kamoska...no jo, kdyz oni maj takove vychytavky...
zrovna dneska jsem si udelala poradek ve svym supliku s "majtkama"= čili kalhotkama a jako mám zakaz si jakykoliv kupovat....mam toooolik milionu krasnych, ze to ani nestiham unosit. od tehu a po porodu mam oblibeny jen klasicky strih a bavlneny, nejak me ted tangáče nebavi...no ale mam tam krajeckove a nohavickove...jsem si to seskladala do tech uloznych boxu z tchiba, no super...

petis cau, ta ryze je z DM drogerie "Milch reis", proste takova kulata a asi specialni typ na rýžové kaše. Tak tuhle varime tady vetsinou,ale mozna je to fuk, kterou. tato je i BIO.

dik za pochvaly modela, vyridim. Jaxme dojeli tak Domi byl hotovson,ale usnout ne...ja padla, ze si dame 20min slofika, on ravl jak tur...pak i na zemi uz protiva...boooze...jsem natahovala koupani, bo v 18.20 prijel do Brna MM, tak v 18.45 dorazil a ja mu ho hned vlepila,at se jdou koupat, ze uz toho Krakena nemůžu :grinning: . Tak Krakení mládě okoupal, já nachystala veci na spaní a odpadl ihned...uf.
20. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a Kajce vse nej k 8M!
není s vama nekdo jeste dnes oslavenec? hm, nejak si nemuzu vsechny zapamatovat porad...
20. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, nebyla jsem tu včera večer ani dneska a tady jen dvě stránky přibyly, hurá, to mám teda velkou radost! :slight_smile:
Tady dnes bylo hrozný snad rekordní vedro, uf, celkem makačka den.
Petis, závody po 4 dost dobrý, to si teda s Honzíkem dost těžko představuju :sweat_smile:
Sami, já do lesa nepojedu je moje největší odrhovačka, kterou Honzíkovi zpívám, já tu písničku už nesnáším, ale furt mi leze jako první na mozek vždycky :grinning:
Talls, palačinkování v noci je bomba výraz, na to si v noci vzpomenu :grinning:
Nikule, to ranní spaní dost dobrý!
Pospi, doufám, žes je po pádu fajn, hlavně žes neměla Janku v náručí.
Petis, gratuluju k 8M, Honzíkovi je dnes 9M, síla :sweat_smile: A neleze a neleze, jak čtu Talls a rehábkou a Tobíkem, co vše umí, tak mám mírně depku, ale kašlu na to, co mi zbejvá.
Talls, Petis, chvály vždy potěší, já se taky tetelím, když okolní koukají, jak se Honzík cachtá ve vodě a tak.
Maxi Cosi Tobi máme a snad do těch dvou let bude ok, nepřijde mi ani moc úzká.
20. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a u kocek...no jako uz v minulych 2 cyklech se mi podarilo je nechat si poskakat :confounded: a nastesti to asi neklaplo, pac mela dalsi a dalsi říji. Ted uz po asi 5ti dnech ci vice (uz mi to splyva) řvaní jde do utlumu, ale porad by jeste na ni skocil...no takze si dnes poskakali tutove, ale jestli z toho neco bude...snad ne.teda modlim se! tohle neni zenich pro ni...idelane se kocka vozi ke kocourovi 3. den rije, aby to klaplo a ony mivaji tzv. provokovanou ovulaci...tzn, ze az pri styku se jim uvolnuje vajicko...
20. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak Honzik je ten spoluoslavenec Petis, aha, tak vsechno nej ke 3/4 roku :confused: :confused: ...strasny, ne? dyt jsme ted slavily pulrocniny... :confused:

jo a vlastne Pospi, chudaku, tys mela dnes blbec...otloukanku :frowning2:, ja su ale taky sama modrina...furt do neceho narazim...
20. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, díkes za tip na rýžu, vyzkouším, ale musím si někam napsat ten název, bo to zapomenu, než se vrátíme z dovo. A na rebabce dobrý, super :wink:

Gratulujeme k 8M Karolínce, ještěže si, mamko Petis, připomněla :sweat_smile: Jsme ostudy :pensive:

Sami, Domís je kus chlapa, tak akorát :wink: Budíte s kočíkem pozornost, jo? Já dneska řeším ten náš cigánský vůz :grinning: S tím bych asi taky budila pozornost, ale opačnou než ty :grinning: :wink: Sestřenka mi nabídla na odprodej její 1. kočárek, jen za 700Kč, asi si pro něho zítra zajedu. Nevím, přesně název, zkoušela jsem najít nějaké foto, přečetla jsem jen nápis Kiddy, a zelená barva, je 2 roky starý. Na jaře už budem mít jen golfky, ty chci pak nějaké fajnovější.

Autosedačku zatím neřeším, Janka se vůbec nebere do sedu, musí jezdit ve vajcu :slight_smile:

Jdu pokračovat v balení, peru pračku Richardových hadrů, snad mi to za dopo uschne, ať už mám zítra večer nabaleno a klid.
20. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, v autosedačce. Vybulila jsem podvozek a jak jsem padala, tak jsem autosedačku položila na převrácený podvozek, ale furt držela. Byl to hnusný pocit :pensive: A Honzíkovi posíláme s naší malou lalinou :astonished: k 9M. Ty vodžo, ty děcka stárnou.....
20. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, mě se líbí ty tvoje příspěvky, poctivě ke každému něco, máš holt vymakaný systém. U tvého shrnutí dne si povzpomínám vždy, co jsem přes den četla a na co třeba chtěla reagovat a hosipa :grinning:
20. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila jsem přetočit ten náš sporťak naopak, měla jsem ho blbě zacvaknutý, a vypadá o mnoho lépe. Uvidím ráno, jak se rozhodnu. Vyhovuje mi velký koš pod kočárem a že je hodně houpací.
20. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, dík, ale dneska jsem ty reakce ošulila, ještě dočítám jednu diskuzi a už se mi chce spát, tak jsem to vzala dost hopem :sweat_smile:
Já hnusných pocitů, kdy mi Honzík skoro spadl apod. už zažila taky dost. Nebo mě občas napadne, kdybych uklouzla, kdyby mi vypadl v moři atd. Naštěstí mám štěstí, zatím mi H. ani nespadl z postele a nic, díkybohu! Abych to nezakřikla...
sami, doufej, že má kočka mírné problémy s plodností a za nic nebude :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Super míry kapříka :wink:

Talls: Tobi je úžasnej a nemůže přeci předvíst všechno, musí si nechat něco i na jindy :grinning:

Pospi: Puzzi zapomněla na moje krásný čápi :grinning:
20. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, holky, dáváte dětičkám už polštářek pod hlavu v postýlce? Já dnes Tobimu poprvé dala, ale je to taková placka placatá, vůbec ne naducanej, je asi 3 cm vysokej...Přijde mi, že na něm nebude mít tak zakloněnou tu hlavu...uvelebil se na břicho-boku, ručku dal pod polštářek a spinká :slight_smile:
Teď už to snad neva...nebo furt bez polštářku?

Puzzi, teda honzulajdovi je už 3/4 roku???? Se picnu....a Tobi s tím pohybem taky trošku válčí, ale co...např moje pediatřička to vůbec neřeší, když jsem jí řekla, že vůbec nechce sedět, tak koukala na mne jak na blázna a odvětila, co byste od něj chtěla, dyť je mu teprve 8 měs...no, tož tak...uvidíme...
Hele a Honzula je zdravej pěkněj kluk, prostě bude rovnou chodit, někdo to tak má...buď ráda, že ho nemusíš někde hlídat v Chorvatsku...ať si pěkně sedí v bazénku :slight_smile:

Pospi, jejda ty tvoje otlučeniny dnes....to už bych asi kuwowala...auuuuu.

Jo, Sami, až vypotřebuju tu mojí rejži, zkusím tu DM...ani nevím, že jí tam maj...ty to máš zmáklý :slight_smile: ...A s tím reis drinkem...někdo ti ho doporučil pro mimi, nebo jsi to jen tak zkusila???
20. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vlastne reis drink mi doporucila kamoska, co ma 10M holku a ona jako hodne resi zdravou vyzivu uz davno pro sebe a taky jogu a prirodni medicinu, homeopatii atd. Toz jsme se bavily, kdy tem nasim deckam dame to maso (na zacatku jsme rikaly, ze do roka ne...) a a tak ruzne o vyzive a shodly jsme se na zlatym stredu, takze maso jen sem tam 1-2x tydne,ale uz zacnem a ona mi dala tipa na to mliko ryzovy. mylsim, ze morska sul neva, neni tam vubec citit...kdybys mela resit uplne do detailu kazdy pidi mnozstvi, tak fakt nemuzou nic...ja koukala na slozeni tech kukuricnych lupinku, co dava novinka,le tam je cukr, sul...mozna dava nejake spesl, nevim

mmch novinka slibovala predpredevcirem, predevcirem, vcera...reakce a zas tu neni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neee, v poho Jani, mas fofry.

moje mudra se dneska taky ptala, jestli kdyz Domiho posadi na vahu, bude sedet, rekla jsem, ze ne, ze se vyvrati, ale dala mu nejakou hracku a delala mu obranu kdyby padal a na zvazeni to stacilo...ale sila pohled, takovy velky decko...kdyz jsme tam byli poprve 23.12. tak takovy maly nahaty mimusko se choulilo na vaze a cislice 3200g nebo tak nejak tam blikala...:slight_smile:

uf udelala jsem rychlou ale hoodne viditelnou debordelizaci tady nasi pracovny/skladiste/ zviretniku/ boudy pro chtivou kocku-coura/bordelpokoje/susarny/tridirny sbernych surovin/skladu veci k prodeji na MMB/susarny pocuranych plinek :slight_smile: a ja nevim k cemu vsemu to tu jeste slouzi. zitra prijde pan počitačolog zas neco tady instalovat a jak prisel minule myslela jsem, ze se hanbou propadnu...MM mi to rekl asi 5minut nez zazvonil, ze prijde...ja stihla rychle posbirat susici se plinky a hromadu veci na zehleni a to bylo vse....sedel tu asi 3,5h a musel videt tu hruzu...fuj...se mu zitra musim omluvit. Ja tady absloutne nestiham nic resit s uklidem...delaj se nam tu pavuciny :sweat_smile: pac jsou tu terarka a broucci a tak...haldy papiru, krabic od spotrebicu, kocary, susak..kocici pelechy...no proste pokoj jak z uplne jinyho sveta oproti tem ostatnim, co doma vedem...achjo. nesnasim ten pokoj,ale zase nekdy jsem rada, ze tady muzu nahazet a schovat kramy, co mi prekazi...

MM si byl schladit žáhu na odtahovce zas...pravidelne v noci od 23-1h rana jezdi tak 2x tydne tady k nam do ulice pod okna sbirat auto z jednoho konkretniho parkovaciho stani..je to čirá buzerace, nicemu to neva, uz vubec ne v noci kdyz se tu neda parkovat nikde...no a tak uz podruhe byl dole a delal zle, ze ruší nocni klid (odtahovka tu stoji se zaplym motorem cca 20min) a ze nam budi dite (neni pravda :slight_smile:) a ze si bude stezovat- asi uz sesmolil email...nejsou tu namalovany parkovaci lajny a tak obcas lidi parkujou jak blbci,ale kdyby meli sbirat auta, ktera stoji tak jako tohle, tak sberou v kazde ulici aspon 2

nic, jdu se asi opit mirne a spat, pac jsme zase az nejak moc ziva :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
brou noc...jsem marna s tim mym ponocovanim...
21. srp 2009 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky
Noc jako vždy :slight_smile: Kuba už je vzhůru, Anička zatím spinká, a mě nezbývá nic jiného, že být vzhůru taky. Jdu snídat a pak něco dělat

Talls: kubík má malinký placatý polštářek od začátku a vše je v pohodě. Aničce jsem dávala "mazlíka" v roce a taky má páteř v pořádku. Ona na něm spí jen chvíli a pak ho má spíš jak plyšáka :wink:
21. srp 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Sami: Domi ma krasne miery, aj ja chcem take lahucke dieta. A super ze sa ludia otacaju za kocikom, za takym by som sa asi otocila aj ja.

Talls ja som robila ryzovu kasu uz tri krat a vobec sa mi nezda ze by to niak dlho trvalo, ryžu si dam varit ked idem kupat maleho, a potom to iba mixnem aj s trochou ovocia, naj je banan. A vcera som nedavala vobec vodu, ale UM som tam po trochu nasypala a zamixovala, aby to nebolo take riedke, lebo to ovocie to trochu zriedi.

Dodatocne vsetko naj Kajke k 8 M. Tomi posiela pusinku.
A taktiez aj Honzikovi k 9 M.

TAlls: ja uz davam Tomimu polštár, ale to je tiez taky tenucky, tak sa s tym snad nec nepokazi.

Noc bola OK, jedno cajikovanie, ale to mi neva. Vstal uz o 6.15. Len sa bojim ako bude zas cez vikend spat, ideme k svokrovcom na chalupu, to zas budu boje.

A Novinke, Janke od Pospi a myslim ze aj Samicka je Janka prajeme vsetko naj k dnesnym meninam. Tomi posiela cmuk. (neviem ci aj v CR je dnes Jany, ale ak nie tak to neva, ved mozete mat gratulejsn aj podla SK). Ak je este niekdo Janka tak prepacte, ze som zabudla.

Idem balit veci, nech to mam uz za sebou.
21. srp 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

vcera jsem uz nestihla dojit. Nebyl vubec cas :(

Mlade uz mam znova v postylce. Jsem zvedava jestli se bude opakovat vcerejsek...

Sami tak Domi ma uplne vystavni miry. Jsem zvedava na nase. My misto 8.mesicni budem mit 9mesicni.

Holky ja tu ryzovou kasi delam z uplne normalni ryze. Kouknu teda i na tu z DM a co pouziva Talls. Porovnam i cenove.

Juknu i na to ryzove mliko, ale asi ho jeste pouzivat nebudu. Prijde me, ze UM bude lip vyvazene na vitaminy atd. Casem ale urco zkusim... :slight_smile: Zatim pouzivam Babylove bio mliko a naprosta spokojenost :slight_smile: I male chutne mnohem vic nez Beba a je levnejsi. Takze ideal :grinning:

Vanilka u nas maji svatek Johanky, aspon co jsem slysela.. ale kazda gratulace potesi :wink:

Polstarek jsem pouzivala kratce, kdyz jsme prechazeli ze zavinovacky, tak aby to nebyl sok hned na tvrdy. Ale ma do sirky snad jenom pul centaku a tehdy byl az do pulky zad, takze urco neuskodil. Ted zatim jeste nedavam...

Holky, koukam na autosedacky, protoze vajicko je nam uz fakt tesnejsi a kratke. Jsem cetla, ze ve vajicku se ma byt max. kdyz je hlavicka 2cm pod hornim okrajem a to uz pomalu budem mit. Chci jit do te, aby sla pripovnit aspon do roku proti smeru a dobre reference ma Britax first class. http://www.autosedacky-kocarky.cz/autosedacka-first-class-plus-2009/ Nevideli jste ji nekdo live?
21. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul: Ta sedačka je super, my máme podobnou, zatím v ní sedí Anička a ta ji má od narození. Tak teď budeme kupovat Aničce větší a Kubíkovi dáme tuhle. A nebo oboum koupíme už větší, to nechám na Járovi. Páč, když Kubíka posadíme do sedačky po Aničce, tak bude Anička plakat.
21. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik, aj ja robim ryzovu kasu z normalnej ryze, co jeme aj my.
Tu sedacku som este nazivo nevidela, vyzera dobre, ale zda sa mi ze je taka akasi uzsia, asi preto ze je aj pre deti hned od narodenia. Ale treba to okuknut nazivo a skusit tam dat dieta.
21. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave ze bych chtela vedet jak je siroka... Blbe je, ze ji nikde v Brne nemaji aspon co jsem se divala :( myslim, ze uzka vypada diky te novorozenecke vlozce, ktera by se samozrejme dala uz pryc...
21. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, zelam vsetko naj Jankam= Lobke, Vanilke, malej pospichalkovej Janičke a Samičke do ČR aj keď oni majú koncom apríla, ale aj oni nám gratulovali ked mali :wink: :dizzy_face:
brutus u nas, pri Slavkovi sa nezastavim, nemame ochranu nabytku (na šuflíky a skrine) chcem to kupit v 1 obchode nech niesme jak v cirkuse ale nikde nemaju co potrebujem a hlavne to chcem vidiet nazivo, aby to pasovalo. uz 2x mi pustil plyn ze som si to ani nevsimla, gombik bol malilinko otoceny, len zrazu plyn citim :confused: :confounded: prsty si zacvakne do dvierok hocikedy, atd...
a okrem toho sa mi asi znova ozvala borelioza, hrozne ma bolia klby, ledva chodim. bojim sa s tym ist doktorke lebo si ma zakazdym nechaju v nemocnici, uz som tak ležala 7x. teraz to fakt nepotrebujem!!! kurnik ale budem musiet ist, bude sa to len zhorsovat...David hovori, ze ak by si ma tam nechali, ostane so Slavkom doma :confused: :sweat_smile:
a zhorsila sa mi brutalne Astma...fakt brutalne...par krat som uz mala zachvat ale rozdychala som to bez spreju, ten sa pri kojeni nemoze. 2 roky som mala klud a zrazu... :frowning2:
baby naozaj nestiham, uz sa budu susesia stazovat ze ten Slavo reve, musi mist
21. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi: Tak Janinkám taky vše nej :wink: Sprej se nemůžu při astmatu? Chůdě, snad se to zas brzy zlepší.
21. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko...
Tak spánek na polštářku se asi líbil, dnes se skoro vůbec nebudil, to spíš já tak preventivně, že jsem na něj kukla, příp. přikryla....to je děs, jak je člověk zblblej. Teda ráno ležel na břiše, prdku vystrčenou, holý nohy...snad mu nebyla zima (spí ve slabounkým triku s dlouhým rukávem a plence a ponožkách, nohy holý....přikrytej fleece dekou. ...k ránu fest odkopanej)

Kajdoš po včerejší dávce mlíka o něco lepší, ale furt ne 100%....no, snad to bude už dobrý...

Jinak máme odhad bytu a vyšel cca o 400 tis víc, než cena, za kterou jsme ho koupili...tak super. Snad nám vyjdou díky tomu i nějaký lepší procenta u tý hypo...kéž by...

Niku...autosedačka vypadá dobře...ale naživo jí neznám. Jdeš do 0-18? Já sama za sebe už mám vybráno ten romer...ale jsem zvědavá, co MM,....ten by radši tu Tobi...

Jo, Nikul , já zatím rejži používám normál, jen je kulatozrnná, ta se dobře rozváří....tu z DM má Samička a možná i ostatní...ale myslím, že v nich nebude mega rozdíl...ta DM má být teda BIO.

Dítě uslo (ten má v hlavě snad budík, ta 9 hod je jeho...), jdu si upravit, naláknout nehtíky :slight_smile:

Jo a teď mne láme, ať objednám teda ty golfky (multiway , což mám předvybraný už dlouho), ale barvu wallstreet, což je antracitová s béžovou...no, přiznám se, že jsem o nich taky uvažovala, ale pak jsem si říkala , že bysme měli oba kočáry hrozně neutrální, nebarevný...MM zas tvrdí, že ostatní barvy jsou jak z cirkusu...no, já to tak divoce nevidím, ale teď nevím...je fakt, že k tý antracitový se hodí vše, chlapeček i holčička v jakémkoliv oblečení...ale zas jsou takový jakoby smutný...kurňa, ten mne dokáže nahlodat...ale kdybych si na ně koupila béžovej ten vak od emitexu, tak by to bylo trošku rozjasněný a mohla bych ho používat i na concorda...tož nevím, poraďte.

Málem se mi smazal příspěvek, ještě, že jsem si ho copla...

Koukám, Novi, teda co máš za problémky zdravotní...ty brďo boreliozu v kloubech, uf tak to je marasd...a astma...teda holka, to teda je něco. Držím palečky, ať se ti to zlepší....a možná, kdyby David zůstal pár dní doma s malým, že by mu to neuškodilo. On by měl takovou větší zodpovědnost, kdyby zůstal prostě doma sám, neboj, nic by se Slávkovi nestalo. Radši bych byla v nemocnici, abych věděla, že mi to vyléčí, než se zhuntovat doma...uf.
21. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Vanilko, děkujem, vyřídím ten cmuk :grinning: a budem dneska oslavovat. Já teda totálně nestíhačka, mám toho tolik v plánu dneska stihnout a nevím, kde začít. Akorát jsem vytřela vrch, pofoukala dceři bouli na čele (přistálo jí tam autíčko z poschoďovky, já blbka jí nechala v pokojíku u Rišky a furt si říkala, že už jí vezmu, jen co tohle dodělám, a řev a už bylo pozdě :frowning2:), pověsila prádlo, dala prát další a už se tu mě tlemí koš plný prádla. Jdu na věc.

Moni, to máte jako u nás, nesmím Riškovi říct, že to bylo jeho štěrkátko, nebo že ty dupačky nosil on, je schopný si je obléct :grinning:

Holky a tu rýžovou kaši z rýže děláte tak, že rýži vaříte ve vodě až úplně změkne nebo se rozvaří, necháte trochu vody a pomixujete?
Já Jance zatím jiné mlíko než MM nedávám. Jen kojím a čaj. Ale kdoví, kolik se toho mojeho mlíka napije :unamused:

Sami, mě by se taky hodila nějaká skladovací místnost. Sestřenka má obrovskou šatnu, schovává si tam prkno, prádlo, sušak apod. a to je super. My tu máme vše poschovávané ve skříních a mě neba to furt vytahovat, např. vysavač 3x za den atd. :sweat_smile: To je pro mě hroooozný problém.

Doprala pračka, jdu makat.
21. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, přesně, rýži vařím tak půl hoďky, já vařila ve větším množství vody, protože tu vodu jsem pak používala jako základ na mlíko (má "stavící" účinky a taky výživné), takže jsem to slila, do misky dala tu rýži, v troše toho vývaru udělala mlíko, zalila na požadovanou hustotu, přidala 1/4 banánu a mixla...ani ne úplně do hladka, někdy nechávám i kousky....je fajn, že hustotu si taky můžeš regulovat, čeho přidáš víc....už se těším, až zas bude moct přesnídávky, že mu tam dám trochu, nebo jiné ovoce než banán...budu mu asi ujídat...

Je, tak Janka je ocejchovaná autíčkem, jo???

Dneska se asi vypravím do Šestky, to je nákupní centrum, protože tam chci MM koupit tu mikču (na Zličíně měli, ale měla dirku, tak mi jí rezervli na Sestce) a pokuknu ještě něco, pomalu už kupuju vánoční dárky, fakt...pak mne to nebaví lítat někde v prosinci...ale bohužel nakoupené věci, co mám, tak stejně ještě rozdám na narozeniny...uf, je toho hodně...(do konce roku narozeniny všichni synovci, MM, můj táta, děda.) Pro 2 synovce mám boží svetr se Spidermanem, MM dám asi tu mikču, nebo flašku koupím - zas tak nebudu řešit....a chlapům nevím nikdy nic....
21. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Já jí to ani říkat nemusím, ona to ví sama :grinning: Ale normálně je to v pohodě, jen u věcí, které nosila nedávno řekne Any moje ...... tak si musíme říct, že jí je to už malinký, na to řekne:malinký jo a je to v poho :grinning:
21. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi tak ty sa teda nezastavis, ale mala by si ist k doki, nech sa to neprihorsi. Radsej stravit par dni v nemocke ako si uskodit. A neboj David by to zvladol doma so Slavkom.

Talls: super ze Tobik kajdosi uz lepsie, ono sa to upravi uplne.

Pospi: chuda Janka, takto si ju bratricek oznackoval autickom.

Ja uz mam zbalene veci, este prilozim potom veci z chladnicky a mraznicky, a ked dojde MM z prace tak vyrazame smer chalupa. Bude tam aj MM sestrenica s JM s detmi tak bude OK, trochu sa odreagujem a snad na tie meniny aj cosi upijem, niaku sladku vodku, to ja mozem.

Je a zabudla som na Lobku, aj tej vsetko naj k dnesnym meninkam.
21. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek