• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Holky, teď mi psala kámoška, že si její mamina zlomila ruku v krčku (u ramene) :confounded: Její maminka je po 3 mozkových mrtvicích a trochu ochrnutá, ještě, že si zlomila tu, s kterou nemůže hýbat (štěstí v neštěstí), jinak by si nemohla dojít sama ani na záchod. :pensive:
21. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek holciny,
jen pisu, ze jsme uz zpatky v Irlandu. Cesta nic moc, ale nakonec jsme to zvladli. Zatim zadnej cas na kone nemam. Musime na nakup a pouklizet tady (desne se tu prasi) a pak jeste na navstevu. Nejradeji bych si lehla, jsem desne unavena. Ale Jaydi ma energie na rozdavani.

Tak doufam, ze je tady vsechno v poradku a deticky jsou zdrave a krasne rostou :wink:

Zatim py py a hezky den
21. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: Fajn, že tu cestu máte za sebou a dojeli jste v pořádku.
21. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls Romer se me taky libil. Ono prej firma britax je nejak dohromady s romer.

Ja mam ale zuzenej vyber tim, ze chci aby sla do protismeru. Je to pry 5x bezpecnejsi. No proste jak jsem si o tom cetla, tak me to presvedcilo... Bylo me doporuceno jako bezpecna tato a pak jeste Besafe IZI combi. Dneska chci nastudovat jeste dalsi znacky... Jen teda jako nechci kupovat autosedacku jenom podle obrazku...

Novi teda takove zdravotni problemy... Supek k doktorovi!
21. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny Janky, Novi, Lobuš, Vanilko, Sami, vlastně jsem zapomněla popřát na oplátku k jmeninám, takže blahoželám vše nej, hlavně zdravíčko :wink:

Dneska je to hrůza. Péťa na půdě od rána tluče, Janka spala 2x 45min, já potřebuju makat, žehlit, balit, uklízet, ať to tu neopustíme jak po výbuchu a večer chci ještě něco upéct. Za chvilku máme jet do Bartošek se rozloučit, a pro rajčata, cest.tašku a postýlku.

Simi, díkes za recept, musím si zapamatovat, že ho mám na str. 230 :grinning: :wink:
21. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

opožděně přejeme s Kájkou Puzzíkovic Honzíkovi vše neeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjj !!!

My jsme byly dopo na dlouhou prochajdu s kámoškama, přišla jsem durch zpocená a mokrá, blééé :confounded:

Jejda, Novi, to je mi líto, co tě potaklo za zdravotní problémy. Přeju moc síly a ať je ti brzy líp.
21. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, leze druhej horní zub, už je skoro ve finále, v noci od 4 do 5 H. nemohl zabrat, takže v 5 do kočáru. Ráno cestou k bazénu v autě vůbec nechtěl dudlíka, ale bez něj nemohl usnout, pak teda u bazénu vše ok, cesta zpět taky ok. Ráno to vypadalo i na rýmu, ale nic, akorát blbě spal přes den, spí až teď, páč odpo hroznej uspávací hysterák. Mají to tak podobně taky vaše děti u zubů, že cca dobrý dobrý a u usínání a spaní je to trápí?
Dnes významný den - Honzíkův první ponor, heslo bylo "Ježíšmarjá, on z toho kruhu vypadne", zahučel po hlavě pod vodu, takový 3 sekundy určitě trvalo, než ho máma vytáhla, nic mu nebylo, ani se nenapil, nekuckal, voda v očích, promrkal a dobrý, nechápu :grinning: lekla jsem se teda hrozně, ale teď se tomu směju :sweat_smile:
Talls, polštářek zatím ne, ani nevim, kdy se s ním má začít? Ten slaboučkej asi nic nezkazí, že by děti spaly líp? Honzík ale dost cestuje, tak nevim.
Když už mě uklidňuješ s pohybem Honzíka i ty, talls, tak to beru, dík :slight_smile: Dnes se Honzík trochu pohnul ve vývoji, asi 3x malé plazení 20 cm vpřed a několikrát na 4 jeden až dva kroky, že by?
Sami, maso jen 1-2x týdně, jo?
Slovenským Jankám Novince, Lobce a Vanilce vše nej k svátku :wink:
Novi, ty bláho, astma, klouby, lituju tě :frowning2:
Talls, Honzík se taky odkopá a v noci se tu ochladí, ale snad kdyby jim byla zima, tak breknou. Taky někdy v noci vylezu i při šustnutí a rovnám a přikrejvám, doma to bude lepší, Honzík bude ve svým pokoji a vzbudí nás chůva až fakt při větším hluku.
Pospi, ale Riška má janku hodně rád, ty nehody jsou omylem? Nebo to riška nedomyslí?
Momou, to je sranda s Aničkou a věcma Kubíkovo :sweat_smile:
Petruš, drž se, rychle se aklimatizu!
Petis, kdybys viděla, jak jsme se dneska tady zpotily my! :sweat_smile:
21. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík spí od 6 a spí dost tvrdě, to jsem zvědavá, jestli bude pak chtít bejt vzhůru nebo pokračování do rána.
21. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do hajan, ale ještě Vám musím napsat - Kubík chodí čím dál víc :grinning: jsem ho dnes držela za ruce a jsem mu nestačila :grinning:
21. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nestihacka:slight_smile:

dopoledne jeste pouklizet, dosel počítačovej pán a byl tu 2h, mezitim Domi, vareni a pak jsme vyrazili na stavbu kuknout a za tchanama pro cestovni postylku a paxem musela balit veci, zitra teda jedem. Jedem mirne naslepo, hotel zaridili az dnes a co bude namiste, nevim :slight_smile:, ale je mi to fuk, nastesti je to max. 200km, tak kdyztak pojedem dom driv

MM se za chvilku vraci po celym dni domu, tak uz se zdejchnu, jeste musim udelat nejake procedury jako depilace aspol a pobalit si kosmetiku, elektroniku, nabit baterky atd

talls vceras me nahlodla, dnes spi Domi na tom mikro polstai co byl z ebutiku v sade k perine

už mi z toho kočiččího mnoukani asi hrabne :rolling_eyes: :grinning:

pa, dojdu pak
21. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, užijte si dovču!
Momou, Kubík je šikula :slight_smile: Honzík taky dělá kroky, když ho držím za ruce, ale většinou ještě pomalu.
21. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem zpátky ... ve čtvrtek jsme byly s malou v práci, byla jsem tam 2 hodiny, to jsem ani nečekala .... malá ok, moc se líbila! Pak jsme jeli na chatu, přespali jsme tam, posekli trávu, večer jsme opíkali co šlo (párky, chleba, brambory - jsem myslela, že puknu) .... noc ok, vrátili jsme se dnes po polednu. To jsme vzali tchýni a jeli jsme k mojí mamce .... bylo to fajn .... jinak brácha ještě není ok, zdravotně je dobrej, ale pořád se neví, co se vlastně stalo, tak není jasný, jak dlouho bude doma, chodí k neurologovi, nemůžou přijít na to, proč za jízdy padl do bezvědomí ... mikrospánek to nebyl ... a můj otec měl něco podobnýho, jsem to ani nevěděla. ... tak se hrozím, co bude .... se chudák bude bát sednout do auta, aby se to neopakovalo a někoho nechtíc ještě nezabil ...
21. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, též se loučím, dobaluju, jdu se rovněž odchlupit, ale musím počkat až dopeču buchtu.

Puzzi, Riška Jance neubližuje asi schválně, dneska teda určitě ne, je to náš hromdopolice :sweat_smile:

Marti, s bráchou teda to není žádná sranda :frowning2:

Moni, beztak se vrátím z dovči a Kubík bude běhat sám :wink:

Petronuš, ajoj doma :slight_smile:

Já se loučím, mějte se tu ten týden jenom a jenom pěkně, ať čtu po návratu jen samé dobré zprávy :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, holky, já teda mám od šestinedělí antikoncepci, doktorka mi řekla, že se u kojení může a nemusí při ní MS vůbec být, pokud budu dost kojit, ale teda taky nevím proč ji beru, páč jako důchodce, teda néni potřeba, jinak jsem párkrát třeba 2-3 dny zašpinila, to nebylo krvácení a teď už dlouho nic .... malá ještě pořád dost pije ode mě, poslední dva dny dokonce po 3 hodinách, nějak se to stupňuje, o noci ani nemluvím, ale je horko, tak si myslím, že je to tím .... ale teda se mi po MS vůbec nestýská .... :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, moučnivka -..... jsme mazali 2 dny (asi 3x ) fialovou vodičkou a je to ok, tak snad to tak i zůstane!

Simčo, "palačinkování" ... se tady chlámu, ty si číslo!
21. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen pro zajímavost .... synovec Kubík měl teďka 11.8. 1rok a váha/míra .... se podržte: 12,60 kg a 81 cm !!!! je to macík po bráchovi .... a já jsem takový prcek
Sami, tak s kočárkem si kuriozita .... však ať, je parádní !....
Simčo, teda ty mi děláš chutě .... romadůžek , kruci !
Holky, dodatečně .... Honzíkovi všechno nej k 9 měsícům a Kájce k 8mi měsícům !!!!!
21. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Všetkým Jankám prajem len to najlepšie k meninám. :slight_smile:
Aj my sme dnes oslavovali, lebo svokra je Janka, tak sme grilovali a domov sme prišli až o pol deviatej, ale drobci už od deviatej spia. :slight_smile:
Puzzi, tak čo Honzík ťaha spánok do rána? A kedy sa vraciaš domov? :slight_smile:
Aj Zuzka je pri prerezávaní zúbkov nervózna, aj teraz jej idú ďalšie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vankúš sme Kubkovi dali keď mal 18 mes., myslím, že do roka sa nemie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja tiež nič nestíham, vybaľovala som, varila, prala, čaká ma žehlenie, upratovanie, do toho obchod, decká, no nenudím sa. :grinning:
21. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, šťastnou cestu a užij si to ...... :wink:
Pospi, právě že to sranda vůbec není .... můj otec měl pár takových podivných záchvatů, když byl starší, já to pamatuju jako dospívající , no jenže brácha má přece jen "už" 35 tak se to pomalu blíží, pokud zdědil nějakou dispozici tak potěš pánbůh .... on říkal mamce, že pokud by mu naznali tuhle dispozici, tak by sháněl práci u které nemusí jezdit autem (to je o hubu), ale to mu zatím nikdo neřekl, zatím je podezření, že to tak asi může být .... mýmu tatovi po prvním záchvatu na mozku taky nic nenašli, až po druhým .... a teď čekej, kdy bude mít brácha ten druhej .... navíc, se švagrovou moc nikdo nevycházíme, to mu taky moc nepřidá .... je to složiitý prostě ... je mi z toho dneska tak divně na těle ... už chápu mamku, když jí umřel brácha (měl 44 let a moje mamka 40, jako já teď), takový divný pocit, když mají problémy vrstevníci .... snad to bude nějak dobrý, chápu, že má bráchza strach :frowning2:
21. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, diky za pranicko

zapomnela jsem napsat udalost dne

konecne jsme se rozhoupala a napsala sms ZUZAFI. Taxe hned ozvala taky, ze na nas mysli, ale ze ji Anetka neda klid, ze spi pres den jen po minutach a vecer ona pada za vlast.-+ ze -je 01pr-+o+ ni net tabu. Pak taky, ze se na jaře pohadali s JM kvuli konovi...tak to nemuze zapnout, aby to nevidel. chtela vedet, co umi Domi, taxem ji v par sms shrnula, co je tady novyho, kdo jsou nejvetsi akcnaci, ze byl sraz a ze teda jsme zavislacky a po sraze jeste vic, ze casu uz nema nikdo nazbyt,ale je fajn najit tady pochopeni, zastani a probrat jidlo, spani, zuby, nemoci, pokroky atd. Tak moc zdravi a ze se pokusi pristi tyden dodat foto a napsat (jsem ji rikala, at dojde aspon obcas,ale ze pry ji to bylo blbe jen dojit nahlasit novinky a zmizet-asi jako Mirkson :wink: , ale te to blbe neni :grinning: ).
takze jen at vite. Snad se fakt objevi. Jo a An/9ka pry uz pomalinku a opatrne chodi, asi ne uplne super, no ale takhle.
cau Miruss, taxte zpet
no tak ja ten polstar asi dam pryc, ikdyz ono je to jak nic...jako 4 pliny na sobe treba, tak uvidim, jestli rano bude na svem miste nebo co.

otevrela jsem vino a jdu jeste balit, nejaxe mi nechce nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

puzzi 1. ponor bez signalu "Honzi, ááá šup" dobrý :wink:, at zub da pokoj. Honzikovy lezou ty horni jednicky? Domimu asi taky pujdou nejdriv tyhle...mudra vcera koukala a ukazovala mi, ze mu to tam mirne cervena. a furt hryze a slini jak slintavka

u tchanu se Domi opet stavel o parapet a udelal i 2 kroky...tchyne hotova, ze jeste ne :grinning:, no a ja taky uprimne jeste nechhi, jeste ze doma tech pomucek neni tolik, ikdyz on si kleka vzprimene i o skrin, o cokoliv

pospi hezkou dovcu!!!

novi ty brdo, chudaku, bacha borelioza je humus, davej na sebe pozor at na stara kolena nejezdis na voziku :confounded: a astma? uff...at je ti lip
21. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miruš, zatím jsem tě moc nestihala .... k těm zoubkům, malá má teprve druhej, ale taky sleduju, že prorazil v poho, ale teď 2 dny je taková podrážděná, ale baští jedna radost .... dneska snídani (chleba s máslem-asi čtvrtku, pak 2 švestky a ještě kojení) .....
jinak polštář pod hlavu má malá od začátku,ale je tak placatej, že je to spíš dekorace :grinning:
21. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, dík za novinky o Zuzafi - znám ji jen z povídání ....
21. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Zuzka už má šesť zubov a idú jej dole dva a hore jeden sa mi zdá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka je malý expert už. Postaví sa v obývačke k stolu a chodí okolo neho a zhadzuje všetko čo je na ňom, to je jej najväčšia zábava teraz. :grinning:
Sam dík za správy od Zuzafi. :slight_smile:
Sam Dominik je šikovný, aj ja si hovorím ako dobre bolo keď som ju našla tam, kde som ju nechala, nie ako teraz. Nemuseli by tak rýchlo rásť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, máš pravdu, zdá se mi, že najednou Markétka dělá ohromný pokroky, by to nemuselo jít tak rychle :grinning: jinak představ si, včera jsem pila z pet lahve minerálku a najednou se dívám, Markétka se pokouší dát čepek na minerálku, jsem se divila, že ví, že to tam patří .... odpoledne si dávala zas ponožku na nohu .... myslela jsem, že je to náhoda, ale asi nebyla .... jinak Markétka už "konečně" začíná pohyb po břiše .... dneska byla už i na kolenou, tak snad přece jen to vypadá, že se naučí lozit, zatím se přesunuje rukama kolem dokola ..... je to docela problém, když už sedí, ji učit lozit, nejlíp jí to jde na posteli, na zemi moc ne.....
21. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty voe, závislost jak sviňa, aspoň nakouknout musím :grinning: Děcka zatím spí, tašky mám na verandě, tak rychle rychle k pc.

Sami, dík za popis smskování se Zuzafi :wink: a za přání k dovo, a nápodobně :wink:
Miruss, Zuzanka má ráda na stole pořádek, to se nedá nic dělat :grinning: :wink:
Polštář nemáme a zatím nebudu dávat. Riškovi jsem dala až po roce. V rodině z MMstrany jsou hrbatí, tak nechci, aby kulíšci dopadli taky tak :slight_smile:
Puzzi, heslo k ponoru, bez chyby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Páček za týden shledáček :astonished: (pusa)
22. srp 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sobotní ránko!!!
Tady je pěkně hnusně, i zima...ale zas tak hrozně mi to nevadí, žádný velký plán jsme neměli...
Tobík vstával po 7 a už zase hajinká...on ty rána má nějaký spavý...ale ať si dá, bobánek....je fajn, že vím, že mám dopo chvíli čas...umeju si vlasy a tak....

Marti, teda s tím tvým bráchou je to síla...a to mu nechtějí udělat magnetickou rezonanci? Nebo na ní už byl? Tam by přišli na jakoukoliv odchylku...trvala bych na tom...trošku to u Dr ještě zveličit....To bych taky měla velkej strach sednout za volant...a že z toho máš divnej pocit, to je jasný...

Sami, je, super za zprávu od Zuzafi...jejda, tak měla hádku kvůli koňovi, jo??? Ten její manža je trošku háklivka, ne??? Škoda, ale může klidně nakuknout a dát o sobě vědět, abysme věděly, jaký maj novinky.

Pospi, šťastnou cestu a hezkou dovču, Sami, tobě takýýý!

Já včera nakoupila dárky na Vánoce :slight_smile: ...tchánovi mikinu, ségře kabelku a spoustuuuuu kosmetiky body basics, mají slevu 65%!!!! A to jako fakt....nechápačka....takže např. nádhernej dárkovej balíček cca za 200-400 Kč, např. sprcháč, kterej tam stojí normoš asi 160 kč, tak teď byl za 59 apod...fakt krásný dárky. A mají tam věci, co používá každej (sprcháče, peelingy, krém na ruce, balzám na rty), že to fakt je praktický dárek, spotřební...

No a ségra s mamkou a dětma odjeli na dovču, ze dne na den...byla to mega rychlý last minute...chytli prej nádhernej hotel na Džerbě za 13 tis sakum prdum na 11 dní...jeeeeee :dizzy_face: ...I když já bych radši do Ŕecka nebo na Mallorku, Maltu, Menorku....

Já jsem tobíkovi ten polštářek nechala, je to taková placka, že nemůže vadit ...a přijde mi, že se míň obrací na břicho v noci, takže je to fajn.
22. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jen kuky kuky a Pospi a Sami krásnou dovolenku, odpočiňte si, holky a pak se těšíme na vaše zážitky :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

taky zavislacky nakukuji, protoze nika spi.. Rano me dosel novej email z rodiny a zjistila jsem, ze nika nedela skoro nic z toho co by mela :astonished: :slight_smile: No ale mam pocit, ze se ji proste nechce, ne ze by nemohla.

Vcera jsem ji motivala na plazeni a doplazila se do kuchyne (no nadavala me ale u toho, jeste ze neumi mluvit :slight_smile: ) a tam se rukama oprela o dolni policku a sla na chvilku do kleku... jsem cumela jak puk.. takze nohy ma asi silny...

Jinak tady se taky ochladilo, ale nejak me to teda nevadi spis to uvitam... Pospi a Sami peknou dovcu preji :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu přeji :slight_smile:
Honzík vstával v 6, ale dobrý, na to, že spal včera od 6 s necelou hodinou pauzou na koupání, mlíko a uspání v osm, to je dost dobrý, noc paráda, jedno mlíko, jinak snad ani nic, druhá jednička nahoře už je krásně venku, tak teď bych si dala chvilku od zubů klid, 4 prozatím stačí :sweat_smile:
Marti, chudák tvůj brácha takhle v nejistotě, co se vlastně stalo, bezvědomí jen tak není žádná sranda určitě.
Marti, míra a váha tvýho synovce dobrý, se obávám, že tak nějak bude Honzík v roce, musim ho doma změřit, tady nedávno jsme měřili cca něco přes 75 cm. Kila teď netušim, ale klidně může mít i 11, nevim, snad tady moc nepřibral.
Miruss, domů jedeme příští pondělí 31.8., už se hrozně těším, strejda nám včera dovezl všechen zbylej nábytek, mj. i dětskej pokoj, už to chci vidět! Ale doma si to ještě užiju dost :sweat_smile:
Miruss, tak to zvládej makačku, ať rychle vybalíš apod.!
Sami, to je super, žes napsala Zuzafi, takže Anetka je šikula pořád dál a dál, chodí sama trochu, jo? Super, snad Zuzafi občas koukne. Já teda mám výhodu, že Honzík přes den 2x spí min. hodinu, tak je na koně čas plus večer, ale tak cca se to dá stíhat trochu i s dítětem, ne? A díkybohu za mýho MM, ten kecy na koně nemá ani náhodou, on má svoje PC hry, já mám koně.
Honzík měl nejdřív dolní jedničky, ty byly celkem bez problémů, nenateklý, mírně nevrlej víc možná byl, ale těžko říct. Teď mu lezly ale ty horní a ty byly teda asi bolestivý víc, nateklý dýl dopředu a to konečný prořezání vždy blbá noc + blbý denní spaní.
Domča a Zuzanka šikulové s chozením okolo nábytku!
Jo vlastně to jsem chtěla napsat! Honzík dnes konečně trochu začíná lézt, za motivací udělá po 4 dva až 3 kroky, ne vždy, musí to bejt jó motivace a jó nálada, ale snaží se častěji a častěji. Snad se teda rozleze, co myslíte?
Talls, dárky na vánoce? :sweat_smile: No dobrý, budeš v prosinci za vodou!
Nikule, viz výše moje info o lezení. Honzík by podle mě dolezl s pauzičkama mezi 2-3 krokama kamkoli, ale nenapadne ho to, nechce se mu, moc těžký na něj, nevim, ale fyzický schopnosti na to má, páč když je dobrá konstelace hvězd, tak se vyhoupne na 4 a krokuje. Ty buď v klidu, Nika to umí a za motivací se plazí a leze.
22. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek do Chorvatska :slight_smile:
Vidíš, že se Honzula snaží, ono to půjde....Tobi se někdy taky snaží jako udělat na 4 krok, nohama to jakž takž jde, ale ruce ho zradí a pak padne na pupek :grinning: ...chtěla jsem ho zvážit teď, jak tak různě matláme to jídlo, aby to bylo "stavící" , ale bohužel nemám tu váhu...to je tak, když jí člověk půjčí, tak zrovna by jí docela potřeboval....no, neva...

Dnes už mi spí přes 2 hodiny dopo...nechápu...má tu už hodinu připravenou svačinu (rejži s jablkem...zkusím malinko ovoce, co to s ním udělá)...bude to mít nastudeno...
A to jsem chtěla jet do Tety pro Pampersky, mají do dnes akci 84 ks za 359,90...akorát se musí vzít 2 balení. Snad to tam ještě stihnem, protože MM kafral , když jsem mu řekla, jestli by tam nesjel sám...ach jo, ti chlapi...
jinak tu mám už připraveno na oběd....budou ty placičky, co dělala momou, s bramborem a Tobi kuře,brambor,rýže, mrkev.

A jsem více-méně rozhodnutá o autosedačce...Romer king plus trendline robbie...taková šedo-černo-bílá (nebo je to světlulince. šedá nebo béžová...na tý fotce to nějak nevím)...cena jakž takž 4,5 tis.
22. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Aj ja nakukujem. Upratujem, Zuzka spí a Kubko je s MM vonku. :slight_smile:
Noc ok. Kubko spal do siedmej a Zuzka do pol deviatej. :sunglasses:
Sam, Pospi príjemnú dovolenku prajem. ja musím stiahnuť fotky a upraviť z tej našej. :slight_smile:
Talls tak budeš mať pokoj darčekmi, super ceny. :slight_smile:
Puzzi to ti verím, že sa tešíš a gratulujem Honzíkovi k 4. zúbku. :slight_smile:
22. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mam chvilku casu a jdu se dat do docitani. Jen to asi rychlejc preletnu, protoze mam skluz tyden :astonished:
Jinak vcera jsme do obchodu nemohli, zjistili jsme, ze mame pichle kolo u auta :angry: Tak tu byla svagrova s holkama, vzali si Jaydiho na 3 hodky a my se trochu dospali. Jsem byla rada. Pak tu byli vsichni odpoledne. Jesteze jsem neuklizela predtim, nebo by me jeblo :sweat_smile:
Vecer byl Jaydinek unavenej, tak v pohode usnul a spinkal az do 7. Tedka haja v kocarku na balkone :slight_smile:

Jo a dneska rekl poprve mama mama :grinning: milacek nas :dizzy_face: JInak nic noveho asi neumi, jen se ve vsem zdokonalil a dela to rychleji :wink: Zuby ma porad jen dva spodni, tak jsem zvedava, kdy vyrasi dalsi :unamused:

Dneska musime jeste do obchodu na nakup potravin a pak jeste koupit darek pro kamoscinu Karolinku, dneska ma rok a delaj party. Se tesim, jak se se vsema zase uvidime :slight_smile:

Tak jdu docitat :sunglasses:
22. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek