• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Honzík spí momentálně asi 45 minut, je po sváče, hlady by se budit nemusel, tak jen ať spí a spí a spí :sweat_smile: A za trest se teď za pět minut vzbudí, achjo achjo :grinning:
Taky nám došly Pampers, dneska jedeme jedny koupit, aby byly do konce srpna. Kupujeme 5ky! Minule jsem tady chtěla koupit 4ky a hrábla jsem nějak mimo a vzala 5ky a Honzíkovi jsou trochu líp. :sweat_smile: I když i do 4ek se vejde, ale není to ono.
22. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, tobě přeju hezkou párty a gratuluju k "mama", na to se taky těším :slight_smile:
22. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík se právě vzbudil a posadil se v kočáru, asi z kleku, včera už se dvakrát skoro posadil sám :sweat_smile: Doufám, že nám jednou z kočáru nevypadne...
Tak čau odpo nebo večer!
22. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis krasne fotecky z dovolene :slight_smile:
Andy ty golfky jsou pekne :slight_smile:
Hpaji akorat ctu o tech tvych starostech s dr ohledne rh neg. Tak snad se to vyresilo. Ja jsem taky rh neg a maly je taky rh neg. Tak ja vubec nevim, co u pristiho tehu. To by snad melo byt v poho, ne?
Talls zase nakupovala :grinning:
Talls s tema prestavkama mlecnyma to nedodrzuju. Vecer davam kasi a hned asi po pul hodce mliko a jde spat.
Novi a David s vesenim pradla :grinning: :wink:
Sami super s domeckem, jak vam roste :wink:
Vanil teda Tomik uz ma tolik zubu? :astonished: Gratulka k sedmemu :wink:
Puzzi super videa :grinning:
Talls ja koupila JAydimu pastu a zubni kartacek a cistime zoubky rano a vecer. Zatim ho to hrozne bavi :grinning:
Novi snad to s Davidem je porad dobry a bylo to jen chvilkove vypadnuti mysli zase :unamused: Jinak Jaydi miva taky to "hledeni do blba" a aspon kazdej den mi to pripada, ze to dela... Co to je?
Dedul ctu, ze u Maxika je zase nejake trapeni. Snad se doctu dobreho konce :pensive:
Novi Slavko toho tolik sni? :astonished: To je teda mega :sweat_smile:
Vanil super fotky Tomika spiciho :grinning: A Novi Slavecek nema chybu :grinning: :grinning:
Petis hezke videja :wink:
Talls super, ze jsi si uzila parbicku :slight_smile:
Momou fotky z toho Offparku super. Hned bych na neco takoveho sla :slight_smile:
Sami ajeje, Domik taky pada :frowning2: A taky pod dohledem chlapa :angry:
Talls dodatecne Tobikovi vse nej k 8M :slight_smile:
Marti taky pekne fotecky. Marketka je krasna :dizzy_face:
Momou zase migrena? Ty ji mas teda pekne casto, co? :frowning2:
Viteckovi taky vse nej k 8M :slight_smile:
Dedul tak Maxik prodelal taky 6. nemoc. Tak hlavne,ze uz je v pohode :wink: a s tema uzlinkama se to taky vysvetlilo.

Dekuji za prani k svatku :wink:

Ted jdu na stranu 221, ale prdola se akorat vzbudil. Tak snad jeste kousek zvladnu.
Radeji posilam, aby nebyl smazek :wink:
22. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Petruš, tys to shnula...koukám, jak poctivě dočítáš :slight_smile: , to teda klobou dolů....já když mám skluz několik dní, tak se připojím do aktualní diskuze, nedočítám, to bych asi nezvládla...

Puzzi, ty brďo, ty 5ky jsou jakože na jakou váhu??? Když 4ky jsou do 18 kg :grinning: ...Já dnes taky ještě kupovala, v akci, vzala jsem 4ky oboje....to snad vynosí...teda Huggies už musí mít 4+, ty jsou nějaký menší či co...ale v Pamperskách mi přišel ještě OK, maj mega pérovací ty pásky...

Chlapíci mi oba odpadli po obídku (tobi sblajsnul jeden a půl via pohárku polívky z kuřecího,mrkve,brambory a rýže a ještě jsem mu tam dala 100 ml ORS /drink na doplnění elektrolytů při průjmu)...tak snad už to bude dobrý...už zvládl 3 dávky mléčné od včera bez průjmu...dnes ráno sice nálož, ale celkem OK...včera a dnes bez Smecty....tak to asi fakt byla nějaká střevní chřipka, myslím, že to nebylo ani z jídla ani z mlíka...dnes zkusím už zas "lepkovou"...pšeničnou s ovocem, ať furt chudák nejí rýžovou. :wink:

Uvažuju, že v říjnu pojedem na 5 dní s Tobíkem na dovo s plavčením pro děti. Sice je to docela drahý, dospělý asi 4 tis a dítě 1 tis, tzn. s MM skoro 10 tis, ale mohlo by to být fajn. Byli jsme na dovče jen týden, tak toto by bylo taky ještě dovolená...i když těch výdajů je nějak mega moc poslední dobou.
22. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík už zase spí, to vedro ho nějak umořilo, to je dobře :sweat_smile: Pak k moři, tam pobydeme, večer do marketu nakoupit, do města na zmrzku a den v čudu. mezitím nějakej ten bazének a hraní, snad se zas Honzík vyspí do dobrý nálady jako před polednem
Talls, ty pětky jsou 11-25kg, ale jsou fakt dobrý, že má Honzík výš pas, ty 4ky jsou moc nízký. Pásky kolem pasu u 4ek ok, ale tu výšku maj lepší pětky, že když to dám pod zadek moc, tak to nemusím tak tahat dopředu.
To je dobře, že už e Tobimu dobře, tyjo, 1,5 Via pohárku dobrý, to Honzík sní tak 3/4 jednoho Via pohárku, tý zelenině tolik nedá, 200 teda nesní ani náhodou, zas až tak mu to nejede. Nejvíc má rád asi přesnídávky, ty sní celý.
Jinak k jídlu, taky vaše děti tak u jídla zdržujou? Honzík si dá lžičku, pak se předkloní, kouká na zem, pak druhá lžička, pak mu dáme něco do ruky, páč jinak je celej nesvůj, takže si hraje, mezitím občas lžička, pak se na židličce otáčí dozadu, aby všude viděl, takže pauzy pauzy pauzy :sweat_smile:
Petruš, zírání do blba podle mě dělaj, když jsou unavený, buď před spaním anebo odpočinek?
22. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, zrovna krmím malou švestkama, tak jsem celá upatlaná, ale moc jí chutnají, už zblajzla si 4 .... na chatě bylo super, malá tam právě objevila ty švestky, taky jí moc chutnají ostružiny, se uplně olizuje ... dneska jsem vařila špenát s bramborama a vajíčkem, normálně zasmažený zásmažkou s česnekem, malá jedla jak zběsilá .... včera měla utchýně polívku jako my, zeleninovou s bramborem, jsem jí to jen pomačkala vidličkou, moc jí chutnalo .....

Puzzi, já malé dávám taky k jídlu hračky a různě zabavuju, pak ani neví, že baští a sní všechno .... dost se zlepšila s jídlem .... teď dva dny po sobě mi snědla skoro celou velkou přesnídávku, uplně jsem koukala ....

S plínama, my dojíždíme Huggies 3, 4-9 kg, ale už je to fest, mám snad poslední 3 plínky, jinak už mám 7-18 a od švagrové jsem dostala 9-25 myslím, po velkým Kubíkovi :grinning: ale budu muset nějaký 4 koupit, hned po neděli ....

Jinak Markétka začíná lézt !!!!! hodně se otáčí a přitom staví na kolínka, fakt zírám, zatím couvá, a houpe se ... a přemisťuje zatím pomocí rukou ... ale u nás to jsou pokroky ... tak snad přece jen polezeme .

Hlásili na noc hrozný krupobití, bylo prd, jen teď po polednu prší takový zahradnický deštík, zrovna, když jsme chtěli jít ven, MM odjel na fotbal, tak se tady pleskáme, snad se to trochu probere a přece jen půjdeme ....
22. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jinak Markétka spí přes den špatně, dnes např. vstávačka v 6,10 (večer už v 18,30 spala) - spala dopo 1 hodinu, odpo 30 minut, a počítám, že to bude všechno, poslední dva dny spala jen 45 minut denně, tak je to náročný
22. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme s malou něco požehlily, koukám tady mrtvo .... teda venku hnus
22. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malou si vzal MM protoze ja jsem uz fakt vyrizena. Nejak nechapu proc zrovna ja mam tak casto protivny dite. Minulej tyden jak mela takovy ty 3 dny v pohode, tak jsem si rikala, jak muze byt i materska prima a jakej je to fakt rozdil... Ona potrebuje furt podmety a akce a odmita se zabavit sama. Do toho MM chodi domu z prace pozde a o vikendu chodi casto na barak a tak to na me nejak dneska padlo a mam nejakou depku... mozna to bude i pocasi...

Ty jo Marti a neni v normalni polivce sul? a taky by do jednoho roku nemela bobulovite plody - ostruziny, jak jsem se docetla v mailu od Paji. Ja to taky nevedela, tak mela mala minulej tyden asi jednu malinu a pak normalne mela cervenou sisku :slight_smile: a gratuluji k lezeni! :slight_smile:

Puzzi my posledni 3 dny mame u jidla super hru.Mala se me snazi trefovat do lzicky a vyhodit jidlo. Takze obcas takto behem jidla mame pet zasahu vseho kolem nas samozrejme i vcetne nas...

Petrus krasny slyset mama, co? Uz se nemuzu dockat :slight_smile:

Talls tak kajdoseni se lepsi? Super! :slight_smile: no a tyden s plavanim je super napad. Taky jsem o tom uvazovala, jen bohuzel u nas jdou prachy smer barak.
22. srp 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, tchýně téměř nesolí, není zvyklá, já taky moc ne, my dosolujem až na talíři, jinak ostružiny už párkrát měla, dávám jí po kousíčkách, nemá moc zuby, tak aby to v puse zpracovala .... ale už sezona končí, tak už nic nebude, taky jsem měla strach, ať se neosype ... ale to přijde vždycky nátlak příbuzných, znáte to ... ostružině jsem neodolala .... a švestky jsou jak bláto a sladký, tak si pomlaskovala ....

Jinak si z toho nic nedělej, člověk občas potřebuje dobít síly i nervy ... znám to z dřívějška, děti byly hodně živoučký, .... malá teď taky bývá protivka, ale naštěstí ne moc dlouho, teď si u pračky hraje s kramlíkama ... tak už letím za ní ....
22. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, Markétka pár dnů říká ve stavech nouze takový "mamama" sice to není mama, ale už je jasný koho volá, je to fajn ....
22. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambiny :slight_smile:
tak nestihacka jako vzdy, neco sem docitala ale nestiham reagovat.
petka sa vratila z tabora a jasne ze chora bolelo ju v kraku hlava... tak som ju liecila kloktanim a brufenom a tak sme to nejak zmakli bez dr sak za tie roky uz viem co a jak na ktoreho plati a mohla bych kluuudne dostat doktorat :grinning: :grinning:
len som sa bala ze to dostanu prcci ale zatial nic musim si zaklopat klop klop :slight_smile:

prdolkovi leze dalsi zub!!! osmi v poradi ide ma slahnut baby on ma vzdy dvoj trojdnovu pauzu co dobre spi po vylezeni zuba a nanovo...teraz mu leze spodna dvojka jezis je to des!

puzzi aj my pouzivame plenky 5 nic si z toho nerob neodieraju ho tak jak 4 aj keby mu este mohli aj byt :wink:
a minule ma nastvalo to ze kupuvam tesco fialove maxi a teraz ze kupim maxi+ je ich tam o 6 menej tak som ich teda kupila v domnenke ze budu o neco vacsie od maxi ale prd ta ista velkost a este ich je tam menej!!! su to vyderaci a ojebavaci na deckach takto vyrabat!!!takze kupujeme uz tie najvacsie :wink:

pozerala som na fotky Matyaska od welinky je uzasny krasny jaky smejko u sufliku aj za sedackama aj jak krasne haca no milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dneska sme sa vybrali kupovat skolske potreby a papucky do skoly a skolky ale nic sme nekupioli nemaju nase cisla jak naschval :angry: Petka uz sa tesi do skoly a Bejka do skolky, keby ste videli jak sa tie dve zvitali boli uzasne a Petka hned prechytla šimonka a hrali sa spolu no krasaaaaaaa mam najuzasnejsie deticky v skalici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holyk,

tak dnes jsme byli od rána v čudu. Dopoledne jsme jeli do Havířova omrknout, co mají nového v Elánu a taky jsme zase chtěli hodit oko na nějaké ty autosedačky. A jupí, koupili jsme:slight_smile: Pak jsme pochodili, dali si bájo zmrzku, stavili se na oběd, Kája tam bavila celou restauraci, ptž jsem ji taky posadila do jídelní stoličky a krmila ji a ona byla děsně důležitá a taky se náležitě tvářila :slight_smile: Pak jsme byli u našich, na nákup a pak domů. Dnes jsme Káju koupali ve vaně, ode dneška už to tak budeme dělat, akorát je blbé to, že my vanu nemáme, tak budeme muset chodit k tchánům o patro výš.

Kája už od 19 chrní, to je super, akorát není super vstávání před 6, ale co narobím ...

MARTI, je mi líto tvého bráchy, snad mu zjistí, co to je, musí být hrůza být takhle v nejistotě, držím moc palce, ať je brzy OK. Super, že Markét leze :slight_smile:
PUZZI, super, že už Honzík taky leze, motivace je úspěšná :slight_smile: A taky už sedí, vidíš, jak se zdokonaluje :slight_smile:
TALLS, teda ty jsi frajerka s dárkama na Vánoce, to obdivuju, já si každý rok říkám, že musím nakupovat dřív, ale nikdy to nedodržím. jak píšeš o akci na pampers, tak ve schleckeru je taky akce-když koupíš 2 balíky, tak tě jeden vyjde na 269,- Kč a jsou to vy, kde je jich 62ks. Super, že máš vybranou sedajdu. My se bavili s MM a nakonec vybírali mezi Maxi cosi, Recado a Storchenmühle. Vyhrála to ta poslední a nakonec jsme koupili už 9-36kg, ptž v těch menších byla Kája celkem na knap a takhle má zmenšovací vložku a jde i polohovat, když mimi usne. Jsem nadšená a MM taky, tak jsem ráda. Vím, že vy jste doporučovaly ty sedajdy 9-18, ale snad mě nezavrhnete, že jsme koupili tuhle:wink: Snad vám klapne ta dovolenka.
PETRUŠ, vítej doma v Irl. A moc gratuluju k "mama", je to krása, že? Taky si to užívám.
NIKUL, chápu tě, že jak je Nikča protivná, tak i ty jsi vyřízená a KO. Máš recht, ať ji pohlídá MM a ty si odfrkneš. Maliny se nesmí? A já jsem viděla i malinovou přesndávku od 4M:confused:
BARTALKO, ty jsi hotový doktor, super, že to máš tak zmáklé a že jsi Peťku vyléčila. Ty brďo, už 8mý zub? To je síla, takový zubateček :slight_smile:
22. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bartalko, usper ze ses zase ukazala.. :slight_smile:

Petis, jakou jste koupili autosedacku? Ja uz mam 2 favority... :slight_smile:

Holky potrebuji se poradit. Mala posledni tri dny chyta takove hnusne vzdoruji hysteraky. Treba ji nesu a pak polozim a ona se propne do luku a zacne hrozne rvat. Proste normalne drsnej vzdor a vztek a ja nevim co s tim... Jak se k tomu postavit?
22. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo baby citam ze vase mrnata uz sem tam neco vypravaju a mama a tata no to je sila super :wink:
ten nas maly prdola necekne ani slovo je ticho jak mucha :grinning: ale zato preleze vsecko a sem tam ked sa postavi atk sa aj pusti ked sa zamysli a potom baaaaac na ritku :grinning:

co sa tyka jedla este puzzi tak nas prdolka je u jedla ukazkovy vzdycky zje vsecko a nejak sa s tym nemazna hned vsecko zje a ked uz mu nedavam tak zacne plakat ale nikdy mu nepridam pac si myslim ze 2oo ml mu staci a je ho dost :wink:

marti este gratulujeme k lezenu ci plazenu :wink:

tals snad vam dovolenka vyjde ale teda je to za radne prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za tu cenu to urcite stoji :wink: :dizzy_face:

petronus my taktez kukame do blba a tez ked je tak jaksy unaveny optom sa zacneme na nem smit a on sa z teho blba zacne tez usmivat je to krasne je taky srandovny :grinning: :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul my mame tez problem a nevim ci je to vzdor alebo co ale ked si umane tak ho musim mat stale na rukach stale! a ked ho chcem na chvilu polozit na zem alebo do postelky alebo to je jedno kde strasne sa rozkrici zalostny plac jak keby sa mu neco stalo a ked si ho dam znovu na ruky ticho :unamused:
uz mna boli z neho cely bok mam co nosit ale ked uz mam teho fakt plne bryle tak ho necham revat a nevnimam a pocitam ... inac bych dosla o nervy :sweat_smile:
takze neporadim :pensive: baby take nebyli alebo si to nepamatam :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je špatně, když dávám Káji ovocný jogurt-Aktivii???
22. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Ahoj Bartalka. Ty si hotová doktorka. A že 8 zubov :confused: , Zuzka má 6. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tuším jej lezie ďalší, lebo je umrčaná a veľa kaká. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka už asi dva týždne hovorí mama, ale cielene na mňa. Inka ešte hovorí ba ba, to keď búcha hračkou. :slight_smile:
Talls znie to dobre, len tá cena.
Ináč Kubko má plienky na noc a na poobedné spanie 4+. Ale on je štíhly. :slight_smile:
22. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul,
koupili jsme tuhle sedačku : http://www.babyportal.cz/autosedacka-storchenmuhle-starlight-sp-vzor-2008
Já bych asi Niku nechala chvíli vykřičet se, aby se "dovtípila", že ne vždy ji hned vezmeš a budeš nosit. Mi to Kája dělá, jak ji dám do ohrádky, taky hned začne křičet, zpočátku jsem ji brala, ale teď už ji aspoň chvíli nechávám, ptž si pak ani nezajdu na WC :frowning2:
22. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vida, jak se nám ty děti rozlejzaj :slight_smile: Honzík dneska fakt hodněkrát kousek popolezl, snad to bude každej den lepší a lepší a doma za týden se rozleze - tady přece jen venku na trávě a jedný nebo dvou podložkách toho moc nenaleze. I když tu máme lino v předstanu, ale tam je zas vedro.
Taky u hraní zabavuješ hračkama? Si říkám, jestli to pak není blbý učit je jíst jen tak mimochodem.
Nikule, tu depku mám taky tu a tam proč zrovna Honzík je takovej v kočárku zpruzelej a na zábavu náročnej, njn, bude líp, musíme vydržet. Si tak říkám, jak musí bejt mateřská super, když je dítě většinou veselé a hraje si a je šťastný za málo, snad příště, nebudu si ale dělat naděje, asi to nemáme v genech :sweat_smile:
Nikule, jj, Honzík někdy u jídla začne tak máchat nenádale rukama, že to lítá :grinning: To mě vždycky trochu nase.re v dobrým :sweat_smile:
Bartalko, takhle rychle rostou zuby? Honzíkovi za měsíc vyrostly 4 a taky dost za sebou, tak uvidíme dál.
Super, že máte taky pětky plenky :wink:
Petis, tak budou mít vždycky tcháni zacákanou koupelnu a vy čisto :sweat_smile:ikul, vzdorující hysteráky Honzík asi nemá, jen občas krátce a pomůže dudlík, ne jakože pomůže do spokojenosti, ale hysterák se změní na nadávání a pobrekávání. Kdybych ho položila na zem a nechtěl si hrát, tak se otočí na břicho a začne rejt hlavou a nadávat a nevim jak dál, páč ho do hysteráku nenechám. Ale Nikča začne asi hysterák hned, to nevim.
Bartal, to máš super s krmením šimonka, to u Honzíka takhle teda nehrozí, i když je docela žroutík, ale asi ne až tak. A 200 sní málokdy a ke konci už mu to někdy strkám, že jakoby ani už moc nechce nebo je už dost rozptýlenej.
Petis, ovocný jogurty nedávám, strouhám ovoce do bílýho. Ale nevim, jestli se to nesmí, asi ovocná Activie v pohodě.
Miruss, mama je krásný, Zuzka je super :slight_smile: Honzík furt to dada, dědě a dobrý je ajajaja.
22. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzka sa tiež niekedy jeduje keď ju položím na zem, ale po chvíli sa väčšinou začne hrať a keď nie, tak ju vezmem na ruky alebo zabavím nejakou hračkou tak idem preč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi niekedy tak ľútostivo volá mama, keď ju napríklad dám spať a princezná to nemala v pláne. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby caute, od Samicky este odpoledne:

Jsme v HEGYKÖ takova prdylka:slight_smile:.Penzion pekny, 5min chuze termalni kupko. Zapomnela jsem si makeup(rasenku, tuzku,tvarenku..),asi se zblaznim :-/ ja-samicka! :slight_smile:

Inak ja neslubujem kedy pridem a zareagujem, slubotechna ma bankrot :grinning:
Yo, a mozno sa so Sami stretnem ked pojde z Mad., snad to klapne!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Puzzi Slavko podobne ako Simonko, on proste hlta jak o preteky, ked ma jedlo, nic ine ho nezaujima :grinning: :wink:

Ostatne reakcie snad mozno niekedy ale - NESLUBUJEM!!! :grinning:
Py py
22. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Puzzi no kdyz to dela uz druhy den tak me to teda nasra*lo ale ne moc v dobrym :slight_smile:

No ja jak posloucham jaka jsem byla, tak to bude spis horsi... Doma jsem byla nezvladatelna. Jedine co na me platilo byly akce a kolektiv... Si rikam, jestli by treba druhe nepomohlo... na druhou stranou, druhe s temperamentem niky a vezou me do blazince :grinning:

No my ty vzdorujici hysteraky mame posledni 3 dny. Fakt neni zadna mezihra. Proste ji polozim a ona se propne do luku a hysterak...

Holky asi zacnu nechat vyrvavat taky trochu bo bych se jinak fakt zblaznila. Prijde me to, ze se to zhorsuje a ja nemam behem dne klid... Jak ty deti rostou tak je to veselejsi, ale i narocnejsi. Fakt nechapu, proc treba nepopoleze a nezkusi se zabavit sama...

Petis ja myslim ,ze ovocne aktivie jsou o.k. Ja se snazim vyhybat zbytecnym cukrum, jsme cvaldove. Takze davam bilou aktivii s ovocem. No ona me taky jinak ovoce moc nechce..

Jinak Petis autosedacka vypada dobre
22. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, ja tiež dávam bielu aktiviu s do toho dám banán, jabko a pod. Ja nechcem dávať cukor do roka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

super, že se Sami spojila se Zuzafi :dizzy_face: To je docela mazec, že nemůže na ihahá...

My jsme dneska byli se známýma na obědě, Vítek teda dneska nebyl moc společensky naladěn, no ale zvládli jsme to :slight_smile:

Gratuluju všem lezcům :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdyby se vám chtělo, pošlete nám hlásek, zregistrovala jsem Kájčinu fotečku do soutěže : htttp://www.hipp.cz/aktuality/fotoweb/hlasovani.htm
Díky :slight_smile:

Nikul,
díky, já jsem někde četla, že ovocné jsou OK, jinde, že ovocné nee ... a pak babo raď. My jsme taky cvaldové, tak doufám, že Káji nezadělávám na nadváhu, jestli bude po mě, tak mi pak poděkuje.
Jj, sedačka vypadá dobře, vychází dobře i v testech, je robustní a vymakaná. Jsem hlavně ráda, že jde naklopit, když mimi usne a tak celkově se nám zamlouvala. Ale zatím ještě budeme jezdit ve vajíčku, i když už jí hodně visí nohy ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Novi,
díky za zprávy od Sami. Jejda, Samička bez malovátek :sunglasses:

Vidím, že vás víc dává jen bílý jogurt, tak budu muset pokoupit a udělat Káji změnu.
22. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehe, Sami bez makeupu, no to musí být skoro smrt :grinning: Já jak nemám šminky, tak jsem taky v pjerdeli :grinning:
22. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko super, ze jsi byla zaparit a dobre jsi se bavila. To je potreba! :slight_smile: A co ze Simonko se zase osypal?

Jaydi papka rajcata v pohode. U mamky snedl cele rajce, jen mu sloupala kuzicku. A druhej den mel na obed rajcata s bramborem a krutim masem. Chutnalo mu hooodne :slight_smile:

Weli vy jste dneska na ty svatbe, co? Pak musis hodit phota svatbu v krojich. To musi byt zajimave :slight_smile:
Weli s tim pitim caje jsme ted meli stejne, kdyz jsme byli v CR. Asi to horko. Ale byla jsem rada, ze Jaydinek pil :sunglasses:

Tak jsme zpet z narozeninove party. Bylo to vyborne, spousta jidla a piti (ja nepila, jsem ridila, ale nevadi mi to), Jaydi byl taky super a ke konci uz byl hotovy a usnul. Dojeli jsme domu, prevlikla jsem ho do pyzama a spinka, milacek nas krasnej :dizzy_face:
V tv davaji XFactor, tak se chlamu :grinning: co tam zase chodi za blbce. Tak a jdu pokracovat v docitani :wink:

Weli krasny fotky Matyho. Jak jde videt ten rozdil, kdyz ho mas v tom prvnim albicku :dizzy_face: NAdhernej Matyasek je :slight_smile:
Petis super nova kamera, to se bude tocit u vas o 106 :wink:
Nikule snad uz je Nikca ok. S tou rymou je to taky des. No a ta migrena :angry: Jinak gratulka k nocnickovani :slight_smile:
Nikule ta knizka, co jsi cetla to je maso! :grinning:
Marti gratulka Marketce ke druhemu zoubku :wink:
Vanil super s tim Nutrilonem Ha, ze zabira :slight_smile:
Momou super fotky, jak si deticky umi vyhrat :slight_smile: A videjo taky super :grinning:
Berunka ahoj. Eliska je narozena jako nas Jaydinek :slight_smile:
Marti super, ze jsi si kosmetiku uzila :slight_smile:
Sami, tak vy budete mit holcinu na kocarkovani? Aspon budes mit chvilky klidu na neco jineho nebo jen na relax. Ti bude super :wink:
Nikule Nikolka ma po plavani jeste toliko energie? Ja bych byla mrtva...
Puzzi tvoje mama :angry:
Holky s tema znakama jste dobry :wink:

Holky jak pisete o tom reagovani prcku na to, co rikate, tak u nas taky. A je super, jak Jaydi proste vi, kdyz neco reknu ja a pak kdyz neco rekne Ray v angline. Se tesim, az pak nekdy zacne mluvit, jak to bude rozdelovat :grinning:

Nikule super, jak si to u rodicu taky uzivate :wink:
Hpaji vse nej k vyroci svatby :wink:
Pospi gratulka Janicce k soudkum :wink: Janicka v kocarku dobra...tak tak vselijak :grinning:
Peti gratulka Kajce a nocniku :slight_smile:
Dedul tak nakonec zustavas pri svem kocarku? :grinning:

Holky dekuju za podporu k Jaydiho operaci. I kdyz to teda prej nebude do konce rijna urcite, protoze maji toho hodne, Ale stejne mi bude prdolky lito, jak tam bude. Prej 10min v narkoze. Ale hlavne, kdyz uz pak bude v pohode a bude to mit dobre :pensive: ¨

Nikule s tim spanim vcera dobry. Jen tak dal. Treba se to Nikolce zalibi :wink:¨
Momou videjo s capama :grinning:
Sami krasny miry Domika :slight_smile: ¨
Karolince vse nej k 8M vcera :slight_smile:¨
Talls super s rhb. A dobry nakupy :grinning: :wink:
A gratulka ke vcerejsim Honzikovym Puzzium 9M...tyyy jo :astonished: :slight_smile:
To uz budou dalsi cisla do te nasi tabulky, ne? :grinning:
Talls my polstarek mame uz dlouho. A je to taky takova placka :sunglasses:
Taky vsechno nejlepsi Janickam :slight_smile:
Novi bozatko, snad nebudes muset do nemocnice :frowning2: At te ty vsechny bolesti a trapeni brzy opusti :pensive:
Puzzi gratulka ke dalsimu zoubku :slight_smile: A super s ponorem :grinning:
Sami tak konecne nejaka dovca. Si to uzijte a s TM si i zaspasujte :wink:
Pospi taky preju hezkou dovolenou :slight_smile:
Super zprava o Zuzafi. Doufam, ze tu napisne neco a da foto. Jsem zvedava na Anetku :slight_smile:
Marti Marketka je sikovna s jejima pohybama. Super :slight_smile:
Talls ty uz kupujes na vanoce :astonished: :grinning: A teda segra s mamkou se maj. At si to uziji :slight_smile:
Tobi uz konecne lepsi v kajdoseni
:wink:

U nas je to s jidlem tedka docela fuska. Jaydi vydrzi sedet jen na par lzicek, nez se asi zasyti trosku a pak vymysli kraviny. Sedet nechce, hracky strka neustale do pusy nebo shazuje a to nestiham davat mu lzicku. Tak se ruzne krouti a stoupa a sliza ze zidlicky, nebo chodi okolo nabytku a pod a ja za nim se lzickou :angry: Musim nejak zmenit, ale jak? :sweat_smile:

Bartal tak Petku mas uz zpatky :slight_smile: ale teda nemocnou nic moc :pensive:
Nikule s tema hysterakama moc neporadim... :pensive: Ale je to na palici, co?

Holky chybi mi uz jen posledni stranka, ale pro dnesek to zvladam. Uz jsem mrtva a zaviraji se mi oci.
Takze py py a brou nocku :slight_smile:
23. srp 2009 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdyby jste se chteli podivat na nejaky novy fotecky, jak jsme byli na Morave, tady jsou:

http://picasaweb.google.cz/Petronuska/8Srpen2009#
23. srp 2009 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek