• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky,
u nas noc docela ok. K ranu se ale desne vrtel a lehal si do zvlastnich poloh, coz mu vzdy vydrzelo jen na chvilku. Vstavali jsme v pul 8 :slight_smile: , to kdyz slysel, jak R se chysta do prace, hned vyskocil a zacal brecet a chtel jit k nemu. Takze zabava. Ale pak byl v pohode. Jsme si hrali, vytahl me skoro vsechny veci (jeho male) z jedny krabice, tak bordel jak svi.a, ale aspon se zabavil :sweat_smile: Desne ho bavi otevirat tu krabici a tahat veci ven, pak do ni vlez a vytahnul zbytek :grinning: jsem se musela smat. Skoda, ze jsem nemela u sebe kameru :grinning:
Pak jsem byla na poste a tedka prdolka spinka na balkone. Musim neco uklohnit na obed pro nej.

Sami ahoj, jak to, ze uz pojedete tak brzy? Ale snad sis aspon na chvilku spocnula, ne? S tim mejkapem nic moc, ale vydrzet se to da. A ta zenska se 4 detma :astonished: Rodit doma takove velke, pekne dekuju :astonished:

Weli chudak TM. S kolenem se to porad vraci, co? :frowning2:
Weli, to pridavas vanilkovej pudink?
Sami super, ze si rozumis s tou pani. A i si to tam uzivate i Domi :slight_smile: Tak stastnou cestu domu a at vam vyjde to kafco s Novinkou :wink:
24. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus jj vanilkovy povareny v te stave z ovoce. Mam takovy recept v detske kucharce, samozrejme dle mnozstvi odhadnes. a je to hustsi i chutne :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli zni to dobre :wink:
24. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
tak my si včera udělali pěkný výlet, jeli jsme na Karlštejn, jen se tak projít, ne do hradu, bylo to fajn, ani lidí zas tak moc ne. tobi byl hodnej v kočárku, zlatíčko naše...po cestě zpět jsme se stavili v Loděnici v takový moc pěkný restauraci - přestavěnej statek, fakt suprově udělaný...jako teda dražší, ale užili jsme si to...já si dala takovou netradiční kombinaci - candáta s houbama a vinnou omáčkou a k tomu špenátový noky (to byla doporučená příloha)...vůbec jsem si to nedokázala představit, ty chutě, ale nakonec to byla dobrota veliká...navrch ještě jsme si dali zákusek a kafíčko, Tobísek tam usnul...no, hezkej den. Završili jsme ho docela dobrou párty u sousedů (byli jsme domluveni že nám ukážou fotky z dovo) a nakonec jsme tam byli do půlnoci, vínko se rozlejvalo, dobroty papkaly.... :slight_smile:, tobi hodnej, ještě, že existují ty chůvičky... Kéž by každej víkend byl takovej...
Dnes Tobi vstávačka v 6 (uf), před 7 už jsem nevydržela, přebalila ho a dala mlíko a zkusila ještě uhladit k spánku a světe div se, vyšlo to, tak jsme spali do 9,45!!!! Tak jsem se dospala z únavy a dobrý, naštěstí mne hlava nebolela, nebo tak něco....

Teď mu vařím obídek...zkouším rýži, telecí, mrkev, malinko špenátu a dýni...uvidíme, co z toho vznikne...obdivuju to vaše zavařování přesnídávek. Já ani nevím, jak se zavařuje...stejně nemám domácí ovoce a kupovat to, to pomalu přijde jak ty přesnídávky...

Jinak Tobi naštěstí dnes už úplně normoš tuhoš hovnous, snad to už bude dobrý...ale mám mu minimálně týden dávat to spešl mlíko...nevadí, hlavně, že mu pomohlo...

Puzzi, na blinkání takovýhle ojedinělý fakt jen ten čaj, tekutiny...kdyby blinkal dlouho a hodně, je prostředek, jmenuje se to kulíšek a je to na doplnění všech minerálů a tak...taky to ORS je na blinkání...

Weli, ta svatba...teda, já bych se asi takhle vdávat nechtěla...ale vypadá to stylově. Ty kvítka, co měla nevěsta na hlavě, to bylo živý, nebo umělý?

Sami, tak super, že si to užíváš, i když krátce. A šminky...no, když holt nejsou, tak nejsou....ale taky bych se necítila...ale co, aspoň víš, že svět na tom nestojí, že jo...a super, že pokec s tou manželkou kolegy...

Marti, ježiš, ta vaše potopa...mne by odvezli...ach jo. Hlavně, že se vysouší dobře a nic dalšího se nestalo...
24. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak to zvracení bylo díkybohu jen ten večer, v noci dokonce 2x mlíko, asi že večer nic nejedl, jen 100 mlíka před spaním. Tak snad je to za námi, ale blbej pocit, když se dítě dáví a zvrací, bylo mi ho dost líto chudáčka.
Sami, super dovča, takže i když s někým, tak jste si bezva sedli a je to fajn :wink: Se teda trochu stydim, že se nemaluju, jak vás tak čtu :sweat_smile: Do práce jsem se malovala každej den, ale doma a ven s kočárkem apod. se mi nechce.
Petruš, Jaydi je šikula s hraním, Honzíka vytahování něčeho odněkud ještě tak nebere, i když z krabice s hračkama si vybírá.
Lezení super, dneska už udělal i víc krůčků na 4, jde mu to čím dál líp. takže ho k hračkám nejdřív na chvíli položím a on si leze a hraje si, až pak když ho to neba, tak na chvíli posadit. Snad se brzo naučí si sednout sám, několik málo skoropokusů bylo. Dneska dopo v kočáru si při procházce kleknul a zíral ven z boku, němel kšíry, šla jsem s tátou a ten ho jistil, kdyby padal -páč vsedě pruda, tak jsme mu nechtěli kazit náladu.
Talls, krásně strávenej den, pro mě sci-fi od začátku do konce - hodněj v kočáru, usnul, nechal vás naobědvat. :sweat_smile:
Dnešní ranní uspání se ti povedlo a super s tuhošem!
24. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls tak super ze uz je tobi ve sve kuzi a hovnousi jsou tuhousi :grinning:
Dyni? to jako sladkou v nalevu zavarenou a kopenou nebo jaK? maty mel dneska brambor, spenat a vajicko :slight_smile:
jj ja bych se tak taky nechtela vdavat ale pro ne je soubor zivot, tak fakt tim zijou. umele to bylo, ale celkem tezke a stahovalo to pry hodne. Ja jsem si predstavovala svatebni kroj bohaty, sukne atd, jak jsem tancila meli jsme vzdy 3 spodnice, sukne a bylo to moc bohate a nevesta mela jen jednu sukni, ale uzivali si to a to je hlavni :wink:
24. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: tak to byl surovej den, to je moc dobře, že jste si ho užili :wink:

Puzzi: Tak gratulka k lezení a neboj, jen co se Honzík rozleze, tak zjistí, jak dát nožičky pod sebe, aby si mohl sednout
24. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, jo, určitě na sezení brzo přijde :wink: Zatím teda leze jako ožralej, tzn. dá to práci, celej se houpe a tu a tam se rozmázne :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Víš jak je děsně těžký zjistit, na co všechno se dají ruce a nohy použít? A hlavně jak? Se koukni na štěňátka, jak se jim motají tlapičky a pak ocásek :grinning:
24. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy tak jsme zpatky z mini dovolene u babicky,bylo to super odreagovala jsem se a hlavne jsem si odpocinula.za to ted se mi nechce nic delat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Sami, super, že jsi našla spřízněnou duši :wink: A hezký poznání toho, že jste rodina :dizzy_face: :dizzy_face:

Puzzi, to jsem ráda, že zvracení ustalo! No to věřím, že to musela být hrůza vidět ho trpět :frowning2:
Gratuluju k lezení :dizzy_face:

Talls, bezva včerejšek :wink: A s dospáním to muselo být úúúža :confused: :dizzy_face:

My si teď užíváme se zoubkama, derou se mu tři vrchní a (tuším že) jeden spodní, tak slintá jak bernardýn :grinning: Spaní tradičně na velký kulový, když už ho večer uspím, tak se stejně aspoň 3x (do tté doby než jdu spát) vzbudí.... Vstávačka po šesté a přes den dá max. 2 hodiny...
24. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls tak jste meli fakt hezkej den :slight_smile: A Tobicek poslouchal, to je super :slight_smile:
Puzzi Honzik vybornej s lezenim. Z tech 4 se za chvilku v pohode posadi :slight_smile:
Beru vitej zpatky. Dobre, ze jste si to pekne uzili. Dnes nic nedelej, az zitra :wink: :grinning:
Lao tolik zoubku najednou leze :astonished: Chudacek Vitulka. At jsou brzy venku... My porad jen ty dva dolni :unamused:

Byla tu u nas svagrova s holkama, zkazila se jim pracka, tak si prinesla na 2 pracky. No bordel je tu jak v tanku, hracky uplne vsude a nadrobene taky. Ale tedka pojedeme za kamoskou, tak uklidim pozdeji.
Kamoska, co tu je (ceska) je mesic tehu :grinning: tak jdeme pokecat :wink:

Zatim py py
24. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru: Vítek zpět, zítra je taky času dost :wink:
24. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus tak vidim ze zoubky davaji nasem detem pekne zabrat :frowning2:
Holky muze uz maly vlockovou kasi? diky

Berunko vitej doma, aspon ze sis odpocinula :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju za privitani holky :wink: mam hned dotazek davate na noc kasicku a jak vam po ni prckove spinkaji?
24. srp 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau berušky...
dočetla jsem, jen reakce budou slabé...bo jsem nějaká vyšuměná...furt řešíme tu hypo, do pátku musíme dát vědět co a jak a teď se "perou" banky, ta naše nám snižuje úroky, ale v té druhé už to máme rozjeté na refinancování, do toho odhady bytu...to je šílenství, protože každá banka má své lidi a své "formuláře", jak to chtějí mít zpracované...my to máme jen od té jedné....a ta sranda stojí 5 tis Kč, tak se mi to zas nechce vysolit kvůli druhé...no hrůza děs.

Jinak Tobi je dnes nějakej maman obecnej, furt na mne nalepenej, když ho položím, řve jak siréna, na klíně když ho mám, tak je klid...achichi, snad na něj nic neleze, takovýho ho neznám.....v ohrádce normoš vydrží třeba půl hodiny, dnes tak 5 minut.....

Teď usnul, tak tu musím setřít, bo se trošku poblinkal a mírně to tu rozpatlal všude...
24. srp 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls tak to jsou asi nejaky erupce na slunci.Ela dneska predvadela presne to co popisujes u TObika :unamused: ze by fakt ten osmy mesic jako obdobi maminka a nic jinyho me nezajima :grinning:
24. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru: Já dávám kaši a obě děti spí dobře. Kubík se v noci nebudí, ale on spal dobře už když se narodil. Jinak kaše na spaní myslím vliv nemá. Páč Anička se budila normálne. Měla kaši v 19, pak mlíko ve 20, další mlíko v 1, pak v 5 a pak v 7 ...............

Talls: Banky jsou šílený, taky řešíme, ...............
24. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou ja si taky myslim ze ta kase na ten spanek az tak vliv nema,mozna ze ji trochu vic zasyti nez mlicko.no jak jsme se vratily z te mini dovci tak je mozna trochu rozhozena.
holky kolik vam za den vypijou prckove mlicka?
24. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru, já kaši dávám, pak si cucne ještě ode mě a vydrží tak hodinu... :grinning: Teď dostal sunar, tak jsem žádostivá...
24. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru: kuba má dohromady za 24 hod 270 ml mlíka A cca 300 ml voda(čaj, šťáva, .....)
24. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze kdyz ma Ela za 24 hod cca 500 mlika a pak vecer 150 vody na kasicku a cca 100 cajiku tak je to dostacujici?
24. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer přeju, právě jsme uspali v kočáru, byl to boj, nejdřív povídání, kopání, pak breky už skoro ze spaní, ale padla! :slight_smile: Jinak jsme si odpo užívali pohled na lezouna, je to super, já o tom furt melu, sorry, ale mám z toho fakt velkou radost, úplně vidím Honzíka za týden, jak si leze doma po obýváku a chvíli se zabaví, kéž by!
Beru, tak zas brzo nějakou dovču naplánuj :wink:
Lao, tyjo, hrůza zuby a to spaní, snad brzo vylezou, aspoň to máš při jednom a pak bude snad klid.
Talls, že by ta krize 8M, kdy děti mají strach o mámu? Četla jsem o tom, Honzíkovi se to zatím snad vyhlo.
Beru, Honzík má mlíko ránopo vyspání a večer před spaním a jednou v noci. Kaši má většinou, ale je to asi jedno, možná že pokaši často vydrží v noci třeba do 3-4, bez kaše do 2-3. Celkem mlíka za den má Honzík asi 500-600ml.
24. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru: No to nevím, ale určitě by mělo být vác "normálního" jídla než mlíčka. Voda na kaši se nepočítá.

Jdu do hajan holky, zítra mě čeká to EEG na neurologii ............... dobrou.
24. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, 500 ml mlíka je myslim doporučovaný pro tento věk. Tekutiny ala voda jsou i v ovoci a zelenině, kaše taky obsahuje trochu mlíka, myslim, že má Ela tak akorát :wink:
Momou, ať ti to dobře dopadne na EEG!
24. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babušky,
mám tady zase absenci, kurde, jak já bych chtěla všecko stíhat ...

Jinak my dnes dopo byly s Kájou plavat, pak odpo jsem byla v DM koupit plavečky, ptž už nám došly, pak jsme ještě zajely do hračkárny a koupili jsme žirafkový bazének, ještě do něj chceme koupit takové ty balonky a Kája bude mít doma novou atrakci. Akorát jsem to teda nafoukla a nemáme to kam dát, jelikož už teď má Kája místo na hraní převážně v ložnici, bazének jsme zatím dali do obýváku, ale je to tu jako pěst na oko. Máme málo místa.

Dnes jsme zjistili, že tchánům praskla trubka ve stěně. Máme mokrý strop ny WC, na chodbě a taky i venku na dlažbě je kaluž. Tak bude o zábavu postaráno, protože s budou vysekávat kachličky a dělat nová voda nahoře u nich. Maras.

SAMI, jsem ráda, že si dovolenku užíváš/užila sis, aspoň sis trochu odpočala a to, jak píšeš o rodině, tak to je moc hezké. Člověk si jinde uvědomí plno věcí, co by ho doma nenapadly, co? A fajné, žes tam našla i novou známou :slight_smile:
PUZZI, snad to blinkání přejde a bude OK. Třeba si jen fakt loknul víc vody, k tomu bych se přikláněla.Já se taky doma nemaluju, no jo, vesničanka :grinning:
WELI, super tip s tím pudinkem :slight_smile: Máš ještě něco podobného v záloze??? Fotka ze svatby jsou moc hezké, sluší ti to tam. Nevěsta je šmrncovní, ale já bych teda nechtěla být ochuzena o bílé šatičky :slight_smile:
SIMI, tak to jste si suprově užili den a ten obídek zní moc dobře. A spát pomalu do 10? To fakt neznám, my vstáváme kolem 6 a v 9 jde poprvé spinkat:wink:Super, že je hovňous v normě:grinning:
LAUŠ, tolik zoubků najednou? Achich jo, tak to jsou perné dny pro tebe, co. My máme pořád jen spodní 2.
BERUŠ, vítej z dovči zpátky. Mi se taky pořád nechce nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
SIMI, taky se přidávám k mamánkování, je to až na mašli, bez kraválu se ani neobleču, natož si zajít na WC.
BERU, já dávám na noc kaši, kolem 100ml sní lžičkou cca v 18 hodin, pak koupeme a kolem 18:30 se dopije mlíčkem. Budí se mi cca kolem 2 a pak kolem 6. Kája vypije cca tak těch 500ml mlíka a 100ml čaje. Nevím přesně, nikdy jsem to nepočítala, ale tak nějak zhruba myslím.
MOMOU, držím palce moc a moc na zítřejší kontrolu.
24. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, bezva, že jste Honzíka konečně uspali :wink: JJ, lezení je super, určitě se trochu dýl zabaví. No ale jak se začne zvedat, tak budeš mít po hehe :grinning: Dneska jsem objednala helmu... Náš mladej je rychlejší než já... :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za uklidneni,ja si prave rikam jestli nema malo tekutin.a kolik vam zvladnout mimiskove zdlabnout zeleninky k obedu?
24. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, dneska u bazénu lezl Honzík na takovým pódiu a je tam schod a snažil se na něj dostat, máma ho malinko držela, ale skoro to dokázal. Po hehe mít nebudu snad, s makačkou počítám, ale furt promě bude lepší běhat za zadkem spokojenýho než stát u zadku nespokojenýho :sweat_smile: Snad si to s tou spokojeností nemaluju moc na růžovo.
Helmu jsi objednala, jo? Ježiš, to jsou až tak držkopády?
Petis, bazének na sucho do obýváku super nápad! Máme takovej pidi, možná ho na podzim taky doma něčím naplním :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, klídek, Honzík pije teď v chorvatsku hodně čaje, 300-500 denně, ale doma pil hrozně málo, tekutiny jsou i v příkrmech, určitě má Eli dost.
Zeleniny k obědu sní Honzík poslední dobou odhadem 100-150.
24. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek