• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Holky, ještě že jste moc nekecaly, jinak bych nestihla dočíst .... dneska Markétka docela hodná, jsem zjistila, že jak se nudí, nebo nemůžu pochopit co chci, nebo není čas dělat, co ona chce, tak to je hrozný, pokříkuje, ale hrozným nepřehlédnutelným způsobem. Dnes se to stalo "jen" 2x ale včera to bylo daleko horší .... :grinning:
25. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ta druha fotka je suprova.

Puzzi uzi si grilovacku. A s tym Honzikovim spanim nic moc, ale neboj zajtra ta prekvapi a bude spat tak ako obvykle.
Ja som to svokrovi vysvetlovala ze ved ma este na dospelacke jedlo cas, este sa toho naje dost za cely zivot, ze naco mu teda zatazovat organizmus, ale on je taka stara skola ze si mysli ze to ako sa krmili deti kedysi bolo spravne a ze teraz su to len hlupe vymozenosti.
Ale ja si bude tvrdo stat za svojim, ja sa len tak nevzdam. A ked budu stale pokusat, tak akurat sposobia to, ze im Tomiho nenecham ani na jeden den sameho, aj ked bude starsi.
Dufa ze sa umudria.

Holky idem hodit sprchu a do postele, dnes som ako keby ma presiel parny valec.

pa a dobru nôcku
25. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem šla dopoledne k našim, pobyla tam až do odpolka, kdy pro nás Palo přijel. U našich jsem plela v bramborech, takže žádný odpočinek, doma pak taky ne, ptž Palo robil venku a já byla s Kájou, ta měla protivnou a nic ji nebyvilo, já pak nevím, co mám dělat. Ach jo, ona si vůbec nechce hrát sama, musím u ní být, ale i tak ji nebaví hračky, ale chce lozit, prozkoumávat a to je o nervy.

SIMI, to s pudinkem musím vyzkoušet, Kája mi odmítá mnou vařené ovocné přesnídávky :frowning2: Já taky nepřevařuju vodu, ze které dělám mlíčko, dávám Tomu Naturu.
HPAJI, pěkná nová fotečka :slight_smile: Na aquaaerobik chci chodit taky od září :wink: A super Riška lezoun, to už se nezastavíš...
NOVI, krása, že jste si se Sami povykládali a teda, krásné komplimenty Samiččiné rodince :slight_smile: Jejda, ať tě klouby nebolí. Super, že sis našla sousedku kámošku :slight_smile:
MOMOU, ať máš dobré výsledky!!
NIKUL, to je super cena za to mlíčko Babylove. A s přechodem jste neměli problém? Teda to je rozdíl mezi touto cenou a cenou Beby. Já ty křupky kupuju ve zdravé výživě a taky se dají koupit v Polsku na trhu:wink:
PETRUŠ, tak to jsem si těch křupek ještě v Tescu nevšimla, musím to tam detailně prozkoumat. Jakto, že malý nepapal, nebyl hlad? Jj, taky dávám křupky na zabavení :wink:
MARTI, máš moc krásné dětičky :slight_smile:
VANIL, porovnávání dětiček je prdel, Kája je většinou větší než všechny dětičky okolo :grinning: Kamarádka má dvojčátka, co teď v neděli měli roček, a Kája je větší než oni a to jsou kluci:slight_smile:
PUZZI, užijte si grilovačku. Lezení je moc fajn, ale fakt už se pak nehneš od Hunzulky ani na krok, ptž se budeš bát, aby se mu něco nestalo, bude chtít lézt tam, kde by neměl, aspoň tak je to u nás. jak ti Honzík spal dnes, tak tak mi Kája spává obvykle normálně, akorát že po obědě zaspí tak max. na hodinu. Mazec.

Měla bych žehlit, jsem nemožná, že to zase odkládám, akorát jsem povytírala a jinak se na vše vybodla. A koukám na Ordinaci s Kozlíkem v ruce :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj, urco nechcete slyset, ze nestiham :slight_smile:)

no dobre, tak se flakam...haha

chlap nemocny skuhra od rana...do toho vybalovani, hlidani maleho "pomocnicka" a vareni, krmeni, uspavani...Domi mel dnes totalne zmenu rezimu, takze super :frowning2:...no alezvladla jsem to. jeste me ceka zehleni a aresty na mailu atd tad

Domi ode dneska krasne a ukazkove hačá=sedí bez opírání o ručku a hraje si třeba s něčím..je děsně sladkej, jaxem ho neposazovala, je to teď obrovská změna ho vidět! No a taky mi začal kramařitvěci v kuchyni :slight_smile:

jo a božsky usnul v postýlce, ale nestihla jsem vyfotit: hrál si vsedě a usnul tak, že se předklonil a čumáčkem zabořeným před sebou usnul... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jaá jdu robit a dočtu až v posteli, jste zlaté, že dnes jen 2 strany, tož 6celkem mě čeká pypy
25. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Markétka pá pá a od včera nově paci paci ....
Sami, tak máš o jedno dítě navíc, jo?
25. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak Honzik dnes se spanim nic moc. Ale odpolko docela ok. At mate dobrou noc. Uzijte si grilovani :wink:

Vanil dobrou noc, at se citis zitra lip :wink:

Petis to je nekdy des s detma, kdyz ani nevedi, co chtej. Nastesti to ma Jaydi jen malokdy. Tedka si cim dal vic sam zahraje :dizzy_face:
Jinak maleho jsem nechala na chvilku tak, a pak obed snedl, kdyz krouzil okolo stolku :sweat_smile:

Sami tak super Dominek se sezenim :slight_smile: Sikovnicek :slight_smile: A to spani je super takhle, co? Mne tak usina prdola hlavne v kocarku :grinning:
25. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, malá dneska nějak nechtěla jíst, tak jsem ji nechala být, pila jen ode mě (horší je, že ona by pila při každém náznaku únavy) a oběd snědla až ve 3, pak měla v 6 přesnídávku co dopo nechtěla a to byla už večeře, protože v 19,15 už spala a usnula u kojení .... asi je to tím teplem ... no tak už máme za sebou první kojení, to je model posledních dní .... usnutí po 19 hodině, jídlo 21,30 pak 0,30 pak kolem 3 a v 6 vstávačka .... tohle zažívám poslední asi týden ....
25. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Marti, tak to mas docela perny takhle :frowning2: Ale snad se to brzy uz nejak vstreba a nebude Marki vstavat takhle v noci, ne?
Na tuto stranu jsem treba rada, ze nekojim, ze nemusim kazdou chvilku vytahovat kozenku :sweat_smile: A v noci hlavne. Sice se tedka budime kvuli tomu, ze sebou desne sije, stejne je to kvuli tomu, ze chce mezi nas si myslim :sweat_smile: , ale jidlo ma kolem pul 8 vecer a pak az mezi 5 - 6 rano. Dneska dokonce az v 7.
25. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme vcera byli na 9ti mesicni kontrole. Kristinka vazi 8,220kg a meri 75,26cm. Je dost dlouha a nezapada do americkych tabulek. Vahove je presny prumer.
Jinak jeste porad neleze. Jenom se porad prevaluje z jedne strany na druhou.

Operaci zvladla na jednicku. Minule pondeli ji nastrihovali kuzicku pod jazykem. Od te doby vice zvatla. Tak nevim, jestli je to tou operaci, nebo je uz na zvatlani starsi.
25. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau ženy, kvákaleny :slight_smile:

Paji, super fotka a vlastně všechny fotky v albu :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě nemám vše dočteno, jen jaksi taksi přeskakuju... Holt furt v pohybu...

No dneska mě málem švihlo, obědvala jsem, tak jsem dala V. na deku a v nestřeženém okamžiku se (nejspíš) opřel o taburet a asi mu podjela ruka a já už jsem jenom slyšela strašnou ránu a řev.... Tak jsem byla fakt hodně vyděšená, ale hlídala jsem ho a pozorovala, tak doufám, že se mu opravdu nic nestalo... :confused:
Zítra nebo pozítří by měla dorazit helma-no sláva, nemůžu se dočkat!!!
25. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, právě mám taky dojem, že ani hlad nemá, ale teda když si k ní lehnu, tak hned pije .... ona se takle budí už docela dost dlouho, ale vstávala kolem 7,30 tak mi to tak nepřišlo .... teď nějak změnila návyky i přes den ... opět spí 2x 1,5 hodiny ... a večer jde spát dřív (dříve chodila 20,30) ale to vyplývá asi z toho posunu vstávání ... tak uvidíme. Ono to vždycky nějaký čas trvá, a pak se to zas změní ... teď si zvykla se ode mě napít i ve vaně, když se koupeme, to nikdy nedělala, ale asi i víc vnímá, ... mě to neva ... ta známá z porodnice, co jsem ji tady měla, kojila předchozí 2 děti 19 měsíců a 2 roky, a dává malýmu napít, kdy chce ... a nemůže si to vynachválit .... já s tím teda zatím taky problém nemám, a když jsme někde venku, tak buď jdu do ústraní, nebo na WC pokud je slušný atd.

Mirkson, Kristinka je opravdu dlouhá ... Markétka měla v 8mi měsících 8080 g a 73 cm, do další poradny jdeme až v 10ti měsících ... my s lezením taky teprve začínáme neboj ... je dobrý, že máte operaci za sebou ...
25. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Lao !!!
Holky, jdu spát .... dopo dojde kamarád MM, dojde opravit tu hadičku pod tím umyvadlem ... tak snad bude pokoj .... zatím dobrou ! A čest v šest !!!!! :grinning:
25. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

momou: teda ta tvá migréna, to je síla...no pak dej vědet, co výsledky?! :confused:
hpaji: tjo - a já si říkala, kdo to je?! :grinning: - jé další lezoun... :dizzy_face:
novi: super, že jste se sami scukly - paráda! :dizzy_face:
vanilka: tjo 250g zeleniny?! fíha... :sweat_smile: :dizzy_face: , ale víš co buď ráda, aspoň nemáš problémy, jak nakrmit dítě! :wink:
nikule: Max mi vůbec kupované příkrmy nejí kruciš - zkusím teda to babylove...a které je tak nejlepší?! co malé nejvíc chutná? :slight_smile:
puzzi: jé grilovačku bych si taky nechala líbit! :dizzy_face: Max mi taky z ničeho nic začne u někoho ječet...je to prostě maman! :rolling_eyes:
petis: to znám s tím zabavováním - Max je to samé...furt musím být u něj! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sami: tjo už sedí?! teda - Domís jede.... :dizzy_face:
m1rti: taky už sem tam Max udělá paci paci - no konečně...se mi stejně zdá, že je tady "nejopožděnější"... :grinning:
mirkson: téda, ta je dlouhán!!! :dizzy_face: - ani jsem nepostřehla, že měla jít na nějakou operaci :confused: - chuďátko malé!
lao: říkáš - až bude helma, budu o 100% klidnější, co?! :wink:

no nic, jdu vařit - teda už vařím, ale jdu to dodělat, než mi přijde tch. z kočárkování! :wink:
26. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my dnes vstávaly v 7,15 tak paráda, v noci jedla 2x, ale jsem vyspaná
26. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau babulky,
tak my dnes vstávačka zas až o 8 hod, a to nebyl Tobík ani u nás v posteli...vzbudil mne v 7:30...byla jsem nějaká totál mrtvolka...já mám zlatý dítě...
Včera jsme byli v Tescu, kupovala jsem takový ten velký míč na cvičení a měli Cherokee zas 30% slevu, tak jsem mu koupila jedny pyžámka (12-18 měs)a tílka na zimu...měli i krásnou podzimní-zimní bundičku s pejskama za 200 Kč, ale nepotřebuju, tak jsem odolala...jinak pro kluky nic moc extra, ale něco by se dalo ještě vybrat..
Pak mi volala kámoška, jesti nepůjdem večer na procházku a pivko, tak jsme šli a dorazili domů asi ve 21, Tobík spinka, ale vzbudil se a pak nemohl usnout, tak jsem si lehla vedle a držela ho za ruku a usnula jsem taky :grinning:

Jo, jak píšete, že děti umí paci paci a tak...no, tak sice to na Tobíka zkouším, ale zatím nedělá nic...sice jako ví, ale nedělá...ani pápá.

Dedul, to je supr, že ti furt tchyne kočárkuje...paráda.

Sami, Domino teda se rozjel ve velkém stylu...sezení apod. Vzal teda rychlost...asi se kluci zas budou muset vidět, aby Tobík trošku popojel...minule na srazu od Domíka okoukal to zvedání nohou.

Mirkson, teda ty budeš mít modelku, dlouhánku :slight_smile: A šmikali jí hrazdičku v pusince? čím dřív tím líp...mne to dělali v dospělosti a byl to hnus.

Marti, super fotky, teda Martin s Pavkou už jsou dospěláci ....

Lao, držím palce, ať helmička přijde co nejdřív! Jsou to naši otloukánci...

Já musela tobíkovi sundat mantinely z ohrádky, protože byl nepříčetnej...no, tak tam má jen jeden tak napůl...ale zatím se ani jednou necvakl o špricle...

Jo a přijde mi, že se tobíkovi na polštářku spí líp, palačinkování totiž v noci třeba jen 2x...předtím tak 4x...
A taky rozumí, když říkám nenene...obvykle leze do kuchyně, kde mám malý vysavač v zásuvce...a tahal za kabely...a já na něj, Tobi, nenene, nebo bude bacina na ručičky....a on se koukne, zamrká...zkusí to znova, tak já taky a obvykle se otočí a leze zpátky, nebo to obleze. :grinning: ...Ale jak se vždycky koukne, jako jestli to myslím vážně :grinning:
26. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko,

sakvvva, ja se nemohu po te absenci dobrat konce, ja jsem docitaci typ...no ale skrzeva toho nemocnyho chlapa a navraove silenstvi s vybalovanim atd a nejake balickovani na MMB a tak, rozhozeny rezim Domiho nejak to furt nemohu docist. Chybi mi vcerejsek.

Domi uz pred spanim mirne rýma...v noci horsi, u koja mu to bublalo, z toho kasel, nemohl dychta, tak odsavacka nejdriv ta mala do pusy...v 5h rano na vysavac, to bylo rodeo...je silnej jako svina, udrzet ho a neublizit (mam strach, at mu nezlomim neco nebo neposramotim nos tim nacucem, bo se furt mele)...no sila. Pak ale spinkal se mnou do 7h. je mrzutý...tece mu sopel, on ho s gustem líže :grinning:
no nic...je po presnidavce, snad odpadne

chci si valit do trafiky pro Marianne, jsou tam ty kupony na slevy na dny marianne (myslim 12-13.9, ten vikend) a na postu s balikama, prodavam ten kos na plenky, toz potrebuji ruce, MM pohlida

tak trpelivost, jaxe hodim do klidu, zapojim se jako driv
hezky den vsem
26. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a smeju se, mirkson zas dosla a zmizla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
megn, nakukujes aspon? holka, po tobe tu je nejak nula nic...dobry u vas?chlap uz usi v poho? honzulajda utika? :sweat_smile:
26. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy:slight_smile: my vcera taky razili do Tesca,potrebovala jsem male sehnat plavecky.od pondeli nas ceka plavco:slight_smile:
26. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, taky bych brala procházku a pivko .... jsem byla s kámoškou předevčírem, dala jsem jedno nealko a musely jsme pryč. Malá vylízá z kočárku, když ji chovám, tak mi stoupá na nohy a pořád se otáčí a na všechno sahá, otrhala jim tam kytky v květináči !!! Fakt se to nedá, už jí nestačí sedět za stolem a bouchat !
26. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunky, a kupovala jsi ty plínkový? .... já totiž koupila normální plavky, a pak když jsme čekali, než půjdem do vody, tak mě malá několikrát počůrala :grinning:
26. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, já pod časovým presem píšu blbosti .... berunko!
26. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, mě to taky překvapuje, že jsou děcka tak velký, zvlášť když dojdou jednou za 14 dní .... a na té fotce teda to je hrozný .... uplně mě to dojalo
26. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
m1rti: my musime mit na ty kurzy plavani prave normalni plavecky :unamused: tak jsem na to taky zvedava kolikrat me pocura :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, čekáme na dědu a asi půjdeme plavat. Za chvíli půjdu udělat jídlo a uvidíme.

M1rti: Tý jo ten čas letí. Ta fotka s dudlíkem je super :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Nikul: Křupky kupuku i u Alberta, v Globusu i v Tescu ..........

Talls: Kuba se směje, když dělám paci paci a když mu vezmu ručky a dělám to s ním, když mávám jeho ručičkou tak se může zbláznit smíchy, ale sám taky nee.

Beru: Tak my jak konečně taky půjdem plavat, tak můžeme mít jaké chceme. Tak mám papírovky a nebo dám Kubovi po Anduli (i když jí ještě jsou, ale už má "dospělácký")
26. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jdu vás zase pozdravit :slight_smile:) občas čtu co a jak, takže závidím Puzzi moříčko :slight_smile:) Sami byla v Maďarsku a zvládla to bez šminek :wink: Domča umí sedět, je to šikula :slight_smile:)
Dedul...co Max a spaní? lepší? myslím přes den...
Bartalko..četla jsem co se stalo, hlavně že už je všechno v pořádku, stejně si super mamka

jinak my se máme docela fajn, akorát Toma zajímají kabely, boty a tak :unamused: 2x na sebe shodil stojan s reprákama od domácího kina, ale ne na hlavu :sweat_smile: Má 7 zubů a už se snaží lézt ale většinou začne a pak to doplazí, bo je to rychlejší :slight_smile:)
26. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čavec ženy,
jdu hodit čučku :wink: Jsem ostuda ostudná a kurewsky vás zanedbávám :angry: Ale fakt je toho teď vel´a privel´a...

Jo jsem si při Domčově sezení vzpomněla, že jsem chtěla napsat, že se Víťuín předevčírem posadil-zatím je teda jak mávátko, no ale dobrá psovi mucha :grinning:
jinak se dnes ráno švihl do pelesti bradou-mě jebne, fakt budu muset asi vstávat v šest hodin a jít s ním prxč z postele, bo se mi zmrzačí....

Sami, nikam neval, kupony ti dám!!! Klidno i marjánku :wink:
26. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Talls, super nákupy :wink:
Já jsem dnes doobjednávala prckovi půldupačky, nestíhám prát... :grinning:
26. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji: ahoj, taky že se ukážeš - tý jo 7 zubů - tak to tedačučím! :dizzy_face:
Max přes den spaní dobrý - spí dopo, odpo a pak ještě tak po 17 hod...dopo většinou venku v kočáře, odpo (resp. kolem poledne) v kočáře v garáži a navečer většinou usne u mě na posteli! :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky den,
tak u nas noc normalne super. Jaydiho jsem jen jednou musela pohladit a dat mu cumel, asi se mu neco zdalo, ale jinak spinkal v postylce az do 6 :slight_smile: Sice to mohlo byt o hodku dyl, ale i tak je to rozdil bez toho vstavani. Pak jeste usnul kolem 8 do pul 10 jsme spali a tedka mi spinka na balkone zase asi 15min :astonished:
Asi citi, ze mi neni dobre. V noci mi zacala bolet hlava, ale uplne jinak, nez kdyz na me jde migrena, tak jsem si rikala, ze to prejde. Jenze to bylo cim dal horsi. V 6 jsem si vzala nejake prasky, no ale sice trosku to pomohlo, ale porad me boli. Uplne zezadu hlavy. Des. Uz mam dalsi prasky v sobe :frowning2:

Laus chudak Vitecek s tim padem. Ale nastesti je to dobry :wink:
Ja bych treba tu helmu asi moc nevyuzila. Jaydi zase nejake drzkopady moc nema. Sem tam spadne na zem, ale tak nejak tu hlavicku dava pomalu k zemi :sweat_smile: Jinak se tady zase tak moc nema o co bouchat. Asi vyhoda toho, ze to mame hodne velke i.
Marti tak noc u vas docela taky dobra, co? :slight_smile: At vam to ten znamej dneska opravi
Teda Talls u vas vstavacka super! JA chci taky.... :sweat_smile:
Talls v tom Tescu na kluky je tady taky pekne houby. Chtela jsem mikinu, ale nebyla zadna. Tak jsem nakonec koupila takovou modrou vestu, vypada super. Vysla na 8eur. A pak jeste bodycka s dl.rukavem (3ks staly 2eura). No nekup to, ze?
Tobi s tim nenene je dobry. Ja mam Jaydiho takhle vycviceneho na kvitka, co mam na zemi. Vzdycky leze okolo, zadiva se na kvitko, pak po mne a leze dal :grinning:
Sami chudacek Dominek s rymou. Snad se mu to zlepsi. :pensive:
Momou uzijte si plavani
26. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jaji, tak Tomi taky akcnacek? A ma uz taky hodne zubu :slight_smile:
Laus gratulka Vitkovi k posazeni :wink:
26. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek