• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak uz mam vzhuru prdolku. Aj pul hodinka dobra. Sice jsem nic neudelala krome jeho obedu, ale dobry :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, s hlavou je to naprd, snad to brzo přejde....
26. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, o půlnoci jsme chtěli jít spát a asi jsme Honzíka vzbudili, nepomohlo ani mlíko,v postýlce nemohl zabrat a hrozně řval, nakonec kočár a tam spal do 5ti do rána. Pak mlíko, postýlka a v půl sedmý vstávačka. To usínání tady šlo do kytek, to budou doma boje, Honzík prostě už neumí usnout z bdělého stavu mimo houpání kočáru, snad ho to doma zase naučím.
Dnes jsme se rozhodli, že pojedeme domů už pozítří v pátek, o víkendu má být trochu horší počasí a máma má nějakou práci do práce a já už se těším domů, tak pojedeme místo v pondělí v pátek. Vyjedeme po o na Honzíkovo spaní, pak odpo to snad nějak s ním zmákneme v autě a večer snad usne a někdy v noci dojedeme domů.
Petis, u Honzíka s hračkama taky musím asistovat, jinak vydrží jen malinko, a lezení zatím jen začíná, takže to ho zabaví na chvilku, tzn. fakt nevim co s ním. To denní spaní na prd,když je krátký, dnes dopo zas jen necelá půlhodina, ale teď usnul zas.
Sami, sezení super, gratuluju!A usnutí v předklonu muselo být sladký :slight_smile:
Marti, gratuluju k paci a pápá:slight_smile:
Talls, Tobík je fakt hodňoučkej, si zaslouží nový Cherokee ohozy :slight_smile:
Sami, rýma Domiho blbý, s Honzíkem se to tu táhne už skoro 3 tejdny, vždy dobrý a pak zas nudle, se nedivim, furt ve vodě, horko atd., v noci se možná budí někdy i kvůli tomu.
Momou, a ty křupky v Tescu jaký a kde? Takový ty z lékárny čistě kukuřičný tam mají taky?
Jaji, čau! Moře závidíš? Já už se těším dom, už jsem přesycená, vyměním na poslední dva dny :wink: Tomík je velkej šikula, borec, na to, že mu je teprve 7M :slight_smile:
Dedul, tak to denní spaní není špatný v garáži a na posteli, to se trochu zlepšilo, viď?
Lao, kde objednáváš půldupajdy? Mají i velikost 86? :sweat_smile: Já bych to s Honzíkem na posteli já spící taky už neriskla a to Honzík teprve začíná lézt. Ono stačí,když se převalí a párkrát otočí.
26. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave v tom baziku kam budem chodit maji v provoznim radu ze se musi pouzivat normal plavecky s gumickama okolo nozicek.ty jednorazovky se muzou jen vyjimecne.no byla to prca vybirat takovymu prckovy plavky :grinning:
26. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk holky jsem tady, dětičky jsou v trapu, Pavka došla na oběd s nějakým kámošem, Martin se najdel a mazal domů, mají nějakýho kluka nocležníka, co s nima jde dneska trénovat, tak ho má na starost ... ráno jsem zvládla takovou perníkovou buchtu, dle vlastní fantazie jsem na ni ještě nastrouhala za tepla na drobno margotku a teda nehorázná dobrota ... jinak koprovka měla úspěch, určitě zbyde i na zítra pro manžu, páč s Pavkou se chystáme dopo k mojí mamce, a dorazím až ve 3, Marťa si odnesl na zítra obalenej smažák, si udělá sám doma, oni jsou na vaření šikovní ..... tak baterie taky spravená, jen holky, jestli si budete domů kupovat vodovodní baterii, tak prý pod 800,- Kč nemáme kupovat a hlavně nekupovat ty co máme my, mají za pákovkou tyčku, kterou se zastrkává špunt, to prý je špatenka .... takže už nikdy více!

Markétka spala 1,5 hodiny, probudila zrovna když opravář došel, tak dobrý že ji neprobudil ... už je vzhůru přes 2 hodiny, tak možná usne dřív než MM dojede, si dám kafčo a bude veget teda .... chodíme tento týden ven až po odpolední spaní, nakoupit a projít se a je to lepší. Chodila jsem ráno, pak jsem měla rozlítanej celý den a teď s tím jejím brzkým spaním to ani nejde ....

Berunko, já jsem tam právě byla vyjímka, protože jinak všichni měli ty plenky do vody
26. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, já se taky smála, když jsem malé ty plavečky vybírala. Máme je v tom prvním albu, kdyžtak koukni, jak pozovala
Puzzi, to usínání, to je vždycky sázka do loterie, co? .... Snad se to doma zase upraví .... budu na vás myslet, ať cestu dobře zvládnete...
Lao, gratulace Vítečkovi k posazení ! Malá vleže couve, ale teda nic moc, snad pokročíme dál ... ona se nejlíp přesunuje tak, že sedí na žabáka, šlapky má až pod sebou a poskakuje směrem dopředu ... to ji baví, je jak robotek
26. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem poslední dobou zanedbávala pitný režim, a jak malá dost ode mě pije, tak teda někdy to byly nervy .... jsem dneska začla dodržovat takový systém .... každou hodinu vypiju sklenici 400 ml, ono se to pěkně nasbírá ty tekutiny, a ani nevím, že jsem toho tolik vypila .... taky když víc piju, tak tolik nežeru :grinning:
26. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobiskove
oba chlapi chrupkaji /velkej varil,tak si zaslouzi a malej bobik taky, zda se mi teply, ikdyz teplomer neukazuje ani 37 a ta ryma hnusna...tecou mu nudle, bubla, moc ani nechtel papat,jak nemuze dychat nosem, u koja trochu mu to vadi, ted spinka a chrupka.../, snad to nejakpodchytnu a nebude to horsi jako do prudusek atd. nevim, z ceho...nemyslim, ze by oto chytil od MM, spis vcera navecer jaxem s nim byla po 17h venku, tak si furt smrdlal nohama a sundaval ponozky a pak na nakupu ho asi střeplo u mlecnych vyrobku a tam si pamatuju, ze kychal asi zimou. sakra.

v 17h mame sraz na kafco s par deckama z VŠ, slibila jsem ucast, snad Domimu neuskodi mala prochajda na cerstvem vzduchu. Oblecu ho.
Joo a u sezeni si vcera delal sam od sebe paci paci a dneska na to uz vice reagoval a delal paci paci zase. No tak neni mozna, ze jsem se dockala :slight_smile:.

holky, vy tu resite pro me naprosto scifi pocty zubu-7,8,6,4...Domi furt duchodce a nic!!!

jako Jajinčin Tomik 7zubu,jo? nechapu :slight_smile: a kabely a spol jsou oblibene i u nas. Domi uz nam i něco pomačkal na ekvalizeru u domaciho kina...ajééé :grinning:

vcera se zehleni nekonalo, sakva, tak dnes me cekaj 3 pracky...aha, pliny jsou uz hodinu vyprane, musim je supnout do susicky, at uz mi tu nestrasi vesak

jinak od 31.8. v Lidlu maji detske veci a libi se mi tam fleecovy kompletek za 199.- a 2ks body s dlouhym za 99.- a nejake ponožky. Toz hlasim, ze se to vyplati :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, dík za tip na Liedl, zítra tam vyrazim ....
26. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, kupovala jsem je na MMB, ale největší tam jsou 80. Objevila jse jeden typ tady: http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

Sami, jééé, super věci v Lídlešce, vypravím se tam příští týden :dizzy_face:
26. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, zitra nechod, je to v akci az od pondeli :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami :sweat_smile: mě máš přečtenou :grinning:

no čijaoo, zdravím všecki :grinning:
U nás totálka havárka, velkej šel v pondělí do práce, ale malej je od pátku marůdek.. měl horečky 39-40, furt plakal, chtěl být jen na rukou, nebo u prsa :confounded:, takže zábaly, mnoho pláče.. o víkendu na pohotovosti.. do toho mu brali krev a museli jsme pak ještě chytat moč kvůli Hanýskově diletaci.. tož tak u nás. Naštěstí jen nějaká viróza a né nic vážnějšího, hlavně močové cesty, páč v jeho případě by to znamenalo hospitalizaci a to bych nedala. Bobík je dnes první den OK, dospává, ale ještě ho bolí v krčku, hůř polyká.. ale konečně dneska začal baštit, jinak furt prso, i v noci nonstop. Jsem totálka, kruhy pod očima, záda v pytli.. ale zhubla jsem aspoň 2 kila :grinning: tož tak u nás.
To jeho baštění sic nic moc, ale lepší jak drátem do oka.. Dneska mi ho sestřička převážila a má jenom 8,5 kg takže zhubl.. on vlastně ani moc nepřibral od 6M prohlídky.. no a co přibral to shodil..

no co tady? Jsem to jen jedním oknem prolítla, tak snad stihnu nějakou reakci, ale asi až zítra...
tož mě vomluvte jako, ď :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAmi, dík
Majdo, teda u vás veselo.... tak snad to vezme už lepší cestu ....
26. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, to mě mrzí s Hanýskem :frowning2: No snad už bude v pohodě!!! :dizzy_face: Hoho, takže říkáš zápřah je dobrej na hubnutí, jo? :grinning: Já z toho naopak přibírám, páč se celej den nenažeru a večer nevím co by.... Ale seru na to, jsou to moje kila, tak je mám ráda :grinning:

Jináč náš malej je pěkná vzteklina, začne se rozčilovat, tahá to až z paty, pak když na něj dělám čoviny, tak se začne chlámat... No blázinec je to tu... :grinning:
26. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Jo jo, kukuřičný křupky natural mají i v tescu, přesně ty z lékárny.

Tak plavání bylo super a asi ještě pojedeme koupit autosedajdu, jsem zjistila, že mám korunky .............. :sweat_smile: jinak Kubík zapomněl, že nespal přes poledne a byl úplně v pohodě. Anička měla jen křidýlka (má to jako hračku) a zjistila, že se nemusí bát, že by se potopila :wink:
26. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si s malym na chvili zdrimla po obede. Jist moc nechtel, tak jsem mu dala mliko. Tedka spapal jogurtik s broskvi a jeste se dojizdi mrkvovou krupkou :grinning: Hlavne je hodnej. Porad me ta hlava vzadu boli :frowning2:

Magdi chudacek Hanysek, nastesti uz je to lepsi :pensive: a ty by jsi si mela taky nejak spocnout.
Puzzi tak uz pojedete domu za chvili? No aspon si uzijete uz vikend doma s TM a muzete na to poradne skocit :sweat_smile: jestli vas teda Honzik necha :grinning: A snad se mu ta ryma ztrati az prijedete.

Momou super, ze jste si uzili plavani. A super zjisteni, ze mas kacky, sedajda za to bude dobra :wink:

Laus JAydi se taky nekdy pekne vzteka, ale ja ho necham. At vi, ze takhle to nejde. A vetsinou to zjisti docela rychle :wink:
26. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi...tak joo vyměním :slight_smile:)

dedul...to je super, u nás se spí za den max 2 hodiny a to fakt max, většinou 30min dopolko a 30 odpolko :sweat_smile:

sami..jo jo Tom 7 zubů :sweat_smile: jo jo domácí kino vede, nejradši má ovšem čudlík na ovládání hlasitosti :grinning:

ty jo než napíšu pár vět tak už jsem ho byla dát asi 10x od kabelů, pomoooc

majdi...teda chudák Honzík, snad bude už ok :wink:
26. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vojcle, tož toho zítra asi moc nesepíšu, když mušám do toho Lidlu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme koupili tuhle sedajdu:

http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=13&r=0&ri=124

Máme s ní dobrý zkušenosti, Anička má tu samou jen červenou a byla v ní od narození. :wink: teď jsem dala děti spát, ještě cumlají mlíko, a já jdu prát - teda prát bude pračka :grinning: Jára šel cvičit, tak jdu na to prádlo, mám tu plný koš - to už jsem dlouho neměla :sweat_smile:
26. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak delate malym hovezi maso? Jen povarite? nebo se pred tim i trosku osmahne? :confused: Diky

Momou hezka sedajda :wink:
26. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, já hovězí jen povařím do měkka.
26. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes som si zasadla az teraz k PC, cely den som mala akosi rozbehani, a ked bolo chvilu klud tak som si pospala s Tomim.

Ked sa zobudil tak sme sa vychystali ten krat poprve na cestu na bicykli, bola to makacka ale Tomi ju zvladol perfektne, ja som sice bola spotena az za usami, ale citim sa celkom OK. Presla som tak asi 15 km.
Potom vecer uz len kupacka, papanie a hned zabuval.

Idem skusit docitat a potom napisem niake reakcie.
26. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen na chvilku před spaním... :wink:
Sami, super odkazy na Lidl...to tam zas bude nával maminek, vše vypadá moc krásně :slight_smile: A držím Domískovi palce, ať rýma brzo odezní...mne Dr doporučila na rýmu Mukoseptonex 4x denně pár dní...dá se koupit bez předpisu. Tobi bohudík od doby, co stříkám tu mořskou vodu, tak rýmu neměl...

Megn, ahoj kočko, teda tak to máš teda veselo doma...kurdec. Hlavně, že je to "jen " viroza a nic dalšího, snad to taky přejde co nejdřív. Doufám, že ti dobře došla zpět Manduca, máš tam v kapičce "líbesbríf"

Petronuska, já hovězí jen povařím, jako každý jiný maso...nic jinýho s masem nedělám.

Jáji, teda ty máš Tomíka taky "zubejdu"? My si hýčkáme ty dva dolní zubejdy, už je má tak půl centimetrový.... :wink:

Marti, teda každou hodinu 400 ml vody, to jseš kádr...

Dnes jsem zkoušela s Tobim cvičit na míči, ale jako velkej úspěch to nemělo, jen když jsem ho chovala a houpala se já, jak jsem seděla...to se řehnil...a ještě zvládne být na břiše a koulet se...ale ty cviky na postranní břicho a posílení podpory ručky do sedu, to ho nebere...lumpík jeden...

Zítra jdu k zubaři...jejda, po roce...snad to zvládnu i s Tobim. Doufám, že nechytne nerva...

Dnes jsem kupovala v DM přesnídvávky kelímky Hami a cena na regálu 42,90, což je normoš a na účtence jsem nakonec měla jen 34,90...jsem čučela...brala jsem troje, tak i nějaká úspora :grinning: a kuponek na čistidlo na plovoučku 50 Kč, tak jsem byla za šetřílka dnes :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukuji, mam vyzehleno, uf, tak nejak pofackovano :slight_smile: a muzu si jit dat sprchu. Mozna jeste neco zblajznu, mam nejaky hlad.

Domisek ma festovni rýýýbu...u koja chudakovi bublalo a chrcelo,jak nemohl dychat, bobes muj...na dotek nosu uz je alergicky, hned place, nesnasi uz odsavacky jakehokoliv typu.Obavam se, ze v noci ale bude nutno , pac dycha pusinkou,takze bude mit zizen a nepujde mu kojkat :frowning2:
Talls ja taky strikam morskou vodu, denne pred spanim, ted jsem 2 dny nesplichla jak jsme byli na dovci a ejhle...uz je tu rýma jako svina. Vcera jsem ale v 17h s nim byla venku jen v tricku a plince a ponozkach, byl hic, ale byl prikryty deckou a furt se odkopaval, ponozky ztratil, taxme se pro ne vraceli do obchodu a v obhcode teda u mlecnych pultu,jak je tam chlad, tak akckoliv byl prkryty, tak kychal...asi ho streplo, zmena teplot, sakra :frowning2:
no hlavne at mu to nevleze na prudusky, to jako nevim, co bych....pockam,jaxe to bude zitra vyvijet, kdyztak od 13h ma mudra poradnu, nebo aspon zavolam

jinak na 10.30 jdu na tu masaz zadara, ja nakonec ten kupon nasla...ufff! takze me ceka 30min relaxu, coz se hodi a Domi bude poprve kocarkovan slečnou chuvickou. Uvidim, jak mu bude, jestli jen hodinu nebo 1,5h a ja mezitim si objehnu nejaky obchudek nebo nevim

hm, z Lidla bych to rada vse omrkla, snad bude moznost, MM mi naplanoval na pondeli zrovna v ten den akce zas pana na PC...sakris, zase prachy v cudu, snad to chlap poresi tentokrat rychleji ...
26. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
objehnu...no to me poser.... :grinning: ...oběhnu, se omluvuji
tak ja jdu neco zakousnout (mela jsem dnes jen kachní stehno :grinning: , medovník :grinning: a pred cca 20min slepičí vývar :grinning: ).
Jo, ale bylo mi nejak soufl...holky, ja kdybych byla snazilka, tak uz jsem v tom. Ja mam tak desne bourlive OVU :confounded: ...desne me boli podbrisek, konkretne vajecniky, treba i 4 dny v kuse, a ostatni pruvodni zanky taky sedi...pamatuji, ze presne takmi bylo v Australii, kdyz jsme pocali, ja vedela, ze na 99% to klapne...ale nechapu, ze ovu mam a MS nikde... :confused: ...se asi objednam teda ke "kunďabě= jak rika MM"..pac prece jen moje mamka mela s timhle velke trable :pensive:

nic, mazu, v posteli vas zkusim definitivne docist at nemam resty

drzte palce, at tu dnesni noc prezije Domi, chudak, bublina moje
26. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, tak aj u vas bol pidi pad, nic si nevycitaj to sa stava.

Marti, ja som niekedy aj rada ze uz Tomi nechce prso, z toho dovodu, ze ja ked som len cisto kojila tak som byvala aj kazdu hodinu hore, a to ma unavovalo. Az casom si zvykol vstavat tak 3-4 krat. A teraz ked sa zobudi 2 krat tak to je vinimocne. Ale samozrejme su aj zle noci.

Dedul ja praveze niekedy mam problem nakrmit dieta, ale nie v tom zmysle ze by nechcel jest, ale on strasne mava rukami a snazi sa mi triafat lyzicku, a ked sa to podari, co je minimalne 3 krat pri kazdom krmeni, tak sa tomu strasne rehoce. Niekedy si pripadam ze by som potrebovala asi kazajku na neho.

Talls: tak si zas bola nakupovat. Ja musim tiez skocit na nakup. Od pondelka maju mat detske veci v lidli su tam pekne supravy a aj pancusky. A bodinka su tiez fajn, tak asi zas neodolam.

Sami: chudatko Domi s rymou, snad mu to coskoro prejde. Ja som taka rada, ze Tomiho niako tieto choroby obchadzaju, on si to pretrpel uplne na zaciatku, vtedy ho to trapilo asi 2 tt a od vtedy mame zatial klud. klop, klop, klop...

Puzzi tak si este uzi posledne dni pri mori. Snad vam cesta dopadne OK.

Je tak Sami ma predbehla s hlasneim akcie v lidli.

Megn: ty si to tiez doma uzivas, ale hlavne je ze uz je Hanysek na tom trochu lepsie. A nevedela som ze aj Hanysek ma dilataci oblicky, aj Tomi to ma, ale naposledy nam povedala ze je to OK, tak uz pojdeme asi iba na kontrolu samizda v oktobri.

A este som zabudla napisat, Tomi ma najnovsie zabavku, ze sa da na brucho zaprie sa spickami noh o zem a zdvihne zadok do vzduchu, takto vydrzi tak 10 sekund a potom bach na bok, ale celkom ho to bavi.
26. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAmi prajem aby bola noc OK, a aby sa Domi dalo aspon trochu dychat.
26. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
noc ok, ale stejně bych ještě spala.

Petro. Já hovězí taky jen vařím do měkka, žádný smažení.

Vanilka: Tak přesně tohle dělal Kubík po tý operaci :grinning: Je to legrační vidět, jak dělají "stříšku" a pak jak sebou plácnou na bok.

Talls: Super nákup v DM :slight_smile:

Sami: Jak v noci Domi? A co Ty? nebude druhý? :wink:
27. srp 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, jsem mrtvá, unavená, spánkovej deficit, tak mě naši teď nechali "doma" a jeli sami s Honzíkem k bazénu, počítám, že se vrátí po poledni, nemůžu zabrat, tak vás jdu dočíst a pak zkusim spát.
Noc dneska celkem ok, mlíko ve 2 a v 6, takže to šlo. A zítra domů :slight_smile:
Marti, 400 ml za hodinu super - neutop se :sweat_smile:
Honzík si včera odpoledne poprvé sám sedl! :slight_smile: Dnes ráno to zkoušel jakoby a nic, ale povedlo se jednou, tzn. umí to a musí trénovat. Je to super, jak když dítě objeví novou věc (lezení), jak jde pak vývoj každej den hrozně dopředu (zrychlování lezení, posazení, pokusy o postavování). Včera odpo u bazénu na lehátku jsme mu lehátko zvedli (pro dospěláka do sedu jakoby), nahoru na podložku jsme mu dali hračku a Honzík normálně vyšplhal do toho kopce. Večer u koupání se chytil okraje vaničky, klekl si, postavil se a jednou rukou se pustil. Já asistovala jen jako jištění, ale vůbec jsem nepomáhala. Fakt super, jak to jde teď rychle a to nás čeká za čtvrt roku cca chození, bomba, ne? :slight_smile:
Sami, paci paci super :slight_smile:
Lao, aha, na MMB, tak to popátrám, 80ky už jsou Honzíkovi menší.
Megn, to je mi líto ta nemoc Hanýska, chudáček malej, tak ať už je líp.
Momou, tak hurá vybírat sedačku :wink:
Petruš, Lao, necháváte vztekat, taky jdu na to pozejtří doma, panáček bude mít přitvrzený režim :sweat_smile:
Holky, přinuťte manžele koupit na kabely lištičky a máte aspoň trochu pokoj :sweat_smile: Se docela těším, co doma začne Honzík objevovat, doufám, že vám tu nebudu za tejden psát, že to lezení je teda fakt hrozný :grinning:
Petruš, hovězí jen povařím.
Sami, aspoň že Domi není dudlíkovec, si představ pak když nejde dejchat nosem, tak nejde mít dudlík, to je nejhorší! Jaká byla noc?
Vanil, Tomiho zvedání na nohy musí bejt super pohled, to natoč!
27. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek