• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nikulkovic Nikolce gratulka k zoubečku!
pospíchalkům ať brzy vyleze!
Michané jajca jsou jasně vaječináááá odjakživa, tak neva však my vás čechandy naučíme našemu jazyku :slight_smile:
Puzzi akčňačka, vysává, vytírá, tabulku spravuje. Ty vojcle ta ženská taky jede na bjaterky :grinning: vstávačka v 6, ble ble blebleble.. sis zvykla? :slight_smile:
Nu lauš webovky mají nové nu.. však jak jsi dvala odkaz na ty capáčky, tak už byly nové stránky když jsem jukala a odkaz mi to nevyhodilo, tak nevím které jsi měla namysli.. je jich tam dosti. Jak jsi spokojená s CT? Jsou fajn, ale uši možná mohly být delší dle mého.. Honzík ji měl asi 1,5 hod tak ani nevím kolik nasaje.
8. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Hpaji :sweat_smile: To nasere :angry:
Megn, símtě, ty máš doma naklizeno imrvére, tak nekecej :sweat_smile: Vstávání v 6 ujde, chodíme spát nejpozději v 10. A ráno se střídáme, takže obden spím trochu dýl.
8. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
weli: maxík ještě žádnou hexu nemá...ale gratulaci vyřídím! :wink:
jinak Maxouše se od včera pořád přetáčí na bříško a nazpět :grinning: - sice jen na tu jeho oblíbenou stranu, ale aspoň už to není jen jednou za 14 dní! :grinning:
megn: jéjda klidnějšího Maxíka...no čéče, to je asi spíš jen zbožné přání... :grinning: , ale je fakt, že v neděli byl docela zlatíčko...tak snad bude i dnes! :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Paji takžeRiška je konečně naočkovaný? No to je super, hlavně ať to bobek dobře snáší!
Co ta jeho vyrážka? Nemám ještě dočteno, tak nevím.. semtam jsem něco přeskočila, tak se za chvíli budu vracet.
Puzzi fíí to je super taková návštěva, děcka si vyhrajou a třeba budeš mít chvilku klid :grinning: takže mléko na neoblíbenou stranu nic jo? hmm zajímavé, musíte více trénovat :grinning:
8. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Paji, tak konečně je Riška naočkovaný :wink: Teď ještě aby nebyla žádná reakce... :cry: Jj, na capáčky se mrkni, fakt jsou krásný :dizzy_face:
Maxíkovi taky přeju všechno nejlepší, ať je na maminku hodnější :dizzy_face:
Teda, Magdi, u vás to včera muselo vypadat :grinning: Hehe, prý lahváč do ruky :grinning:
Tak jsem něco málo pobalila a teď bych se měla pokusit uklohnit oběd...
Holky, jsem úplně rozhozená-zítra mám jít na seminář, má to trvat 4 hodiny + přestávky a hodinu cesta. No to bude teda masakr... Neodstříkám vůbec nic, protože Vítek všechno zpracuje, tak tam se mnou bude muset jet MM a vartovat tam někde s kočárem... :unamused: Beztak z toho budu prd vědět, protože budu myšlenkama u prcka.... :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holt znova, ale hopem a možná něco vypustím, protože zapomenu... :frowning2:
Díky za přání, aby byl R. bez reakce :slight_smile:
Nikul, tak snad už vyklubanej zoubek nebude zlobit.
Pospi, Jaňulce ať zoubek vykoukne co nejdřív :wink: a gratulka k přetočení :slight_smile: R. už se v sobotu taky málem přetočil, ale nějak si to na poslední chvíli rozmyslel :slight_smile:
Weli, nohu máš fialovou :confused: to bych se možná trochu bála... a už jsi testila? S tím ranním světlem si to taky myslím...
Majdi, chytli jste čůranec? Škoda, že jste se nevyfotily s Weli, jsem chtěla vidět účes...
Hihi, se mi líbí, jak jste udělaly z Talls odbornou poradkyni :grinning: já chci taky koupit ty golfky chicco multiway, ale až v červenci :slight_smile: a byla jsem teda rozhodnutá ještě než je Talls ohodnotila :slight_smile:
Dedul, já tě obdivuju, to musí být mazec, když ti M. spí přes den jenom na prochajdě... a to když se nechce chovat, to se nechce ani mazlíkovat?
Lao, úsměv holywoodské hvězdy si dovedu představit, si vzpomínám jak se V. tlemil v noci na srazu :grinning:
Lobi, noční nespaní je naprd, aspoň že jste se s TM příjemně zabavili :grinning: Koláč bych si taky dala, u nás jsou třešně zatím zelený.
Puzzi, ok, pak zavolám nebo písnu sms.
Jinak jsem si řekla dr. o ten seznam co s sebou vzít na dovču za léky a je to spíš pro dospěláky... myslela jsem, že je to seznam pro miminka... ale když bude někdo chcít, tak písněte a pošlu vám to...

Ještě jsem něco chtěla, ale R. se vzbudil, spinkal 2,5h... to se dlooouho nestalo... jdu za ním :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
lauš a co to je za seminář?
Honzík byl od rána už 4x pokajděný, takže pro mě furt scifi kajdošení 1-2x za den, natož tuhá stolička, jaktože Nikul máte tuhou? Příkrmy?
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Paji mám nějaké fotky. Něco pošukám a dodám, aspoň jednu fotku. Páč je ani ještě Leňa neviděla, tak aby mi prošly schválením :grinning:
jůůů počli mi sjeznam léků, díky!
8. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Magdi, pracovní, ohledně změn tarifů, výpočty jízdného a kdoví co ještě :rolling_eyes: Nejlepší na tom je, že jsem za ten rok všechno pozapomínala, takže to bude asi zápich :sweat_smile:
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdi, jsem si na tebe vzpoměla, kámoška byla na screeningu v Porubě a dělal jí ho dr. Pětroš :slight_smile:

Lauš, jsem zvědavá, na jaký seminář? Z práce? :confused:
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Paji, mně ho taky pošli, kuji :wink:
8. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, odpověĎ :grinning: Mamka byla minulý týden v Brně na školení ohledně plateb v pokladnách kartama.... neměli ani možnost si to vyzkoušet, tak z toho byla celkem rozhozená, a stresuje, jestli to zmákne. Ale já myslím, že jo :wink:
8. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdi, nevím, jestli bys neměla hodit překlad slova pošukám, kdyžto tady čtu o té vaječině..... :sweat_smile: :wink:
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pospi, jasně že to zmákne. Ono to vypadá děsně složitě, ale je to v poho :dizzy_face: nejlepší je situace, kdy někdo doběhne na poslední chvíli, vlak už koro odjíždí, dotyčný chce platit kartou a platba se kousne někde na cestě :grinning:
8. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooj, odborná poradkyně se hlásí :grinning:
Ale obávám se, že Welince moc neporadím...nevím, že by Maxi cosy Tobi měly jiné potahy...možná je to kolekcí, že starší mají jinej potah, než ty nové...fakt nevím...mne se nejvíc líbí potah u Romera (i teda ta sedačka je hodně dobrá)...je to takový příjemná tkanina jakoby do čtverečků, ani bavlna, ani šuták...taky moc příjemnej potah má Concord Trimax...U toho maxi cosy ani nevím zatím, jaká je ta látka...zatím jsem tak hluboce nezkoumala :wink:
Jo, sami, tu Polly magic jsem viděla, ale až tak moc jsem jí nezkoumala, protože teda 4,6 tis se mi za ní dávat nechtělo...a přišla mi taková užší než ta normál polly (ale možná se mi to jen zdálo). Asi jde více polohovat do lehu a má takovou hrazdičku s hračkou a ten vrchní polstr je takovej macatější (pro mimi)...má teda hezčí nohy, takový dokulata, ale jinak myslím, že žádnou jinou vychytávku nemá...
Nikule, tak další do skupinky golfáčů Multiway??? Já jsem pro ně taky rozhodnutá...ještě tak jako občas kouknu po nějakých jiných, třeba se mi i líbí, ale pak zjistím, že to má debilní polohování, že to nejde skoro vůbec do lehu, nebo jsou úzký, nebo krátký, nebo tak rozviklaný ještě nov ý, že po používání se rozpadnou...Ty Multiway mají teda fakt jako nejšírší kolečka, což vypadá dost masivně, ale dají se ty přední sundat, takže myslím, že do auta OK...my to řešit teda nemusíme, máme kombíka, takže pár cm sem nebo tam...nevadí :wink:

Weli, jejda malíček...jo, zrovna jsem si to taky prožila...nejdřív bolest jak kráva, pak modrá noha - celej nárt, bolest, že jsem si zhuntovala klenbu, jak jsem blbě našlapovala...ale je to asi 14 dní a lepší se to...já s tím nikde nebyla, v lékárně mi paní magistra říkala, že to nemusím ani obinadlovat, jen třeba přelepit..nakonec jsem to nechala být. Ten první týden ale mazec bolest...dnes už risknu jít cvičit...uvidíme.
Hpaja, ty zas ukoplý palec, jo??? My jsme teda skupina...
Weli...a co teda testík????

Puzzi...prej Talls a Petronuska budou spát do 10... :grinning: :grinning: :grinning:
My standrardně spíme do 7 hod (už asi 4 dny stejný scénář...usíná po 20 hod a probudí se v 7, v noci žádná bašta, občas uklidnění, dudlík)....pak si dal baštu, chvilku relax, cvičení (dnes se mi asi po týdnu podařila ta debilní pozice!!!!! :slight_smile: ), pak chvilku chrupka, já umýt vlasy a v 9.30 plavčo u nás ve vaně...tak chvilku pobreky, ale dobrý , polejvání hlavy OK, vždy tak jako pomrkával, hubička do podkovy, ale hned se chytil :slight_smile: ...pak zas bašta, a teď mi vytuhl na ruce, takže postýlka a chrní mi to tam, to moje sluníčko...
Jen teda měl zas trochu těch černej ťupklů v hovňajzu...no, nevím, co to je...neřeším...uvidíme zítra...kdyby přetrvávalo, zkusím mu nedat 2 dny příkrm...jinak sežejre už celou 125 :slight_smile:

Dnes mi dal Tobi hubana...fakt boží...kouká na mne, culí se, pak se hlavou přibližuje s otevřenou pusinou a mlask, už mne líbá :grinning:

Jinak já u mamky přes víkend boží...nic jsem nedělala, jen jsem se flákala, servis až do pusy s jídlem...kávičky a tak..Tobi zlatáček...v neděli si pro nás přijel MM, fakt fajn :slight_smile:

Lao...Viťula takhle gaunersky chce spadnout z postýlky, jo??? Opatrně.... :wink:

Jinak nesejřete mne s úklidem, mám to tu jak po výbuchu....
8. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
lauš a to máš povinné nebo co? Dyk jsi doma s dítětem a asi jen tak rychle do práce nepůjdeš no ni?
Pospi určitě to mamka zmákne.
dodala jsem jednu fotku s Leňou, později snad dodám více, až v tom MM udělá pořádek. Ale já nevím co kcete vidět, normální Majda šmajda, s valasama nic extra astejně tam jde vidět velké kulové :grinning:

jj pošukat = pohledat pro zapomětlivé :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
lao dodej prosímtě ty capáčky ještě na ně juknu.
Jdu konečně dočíst, jestli mě zas něco neodvolá :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Magdi, jít bych nemusela, ale taky by se mohlo stát, že mě pošlou na přezkoušení a to eeeee, bojim bojim :grinning:
Sloup od Talls přečtu posléze, teď jdu makat
8. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdi mame tuhou s prikrmama. Ja mam radost jako blazen, protoze fakt jsme kajdosili co kojeni. Ted je to parada. Za ty tri dny jenom jedna pokadena plina, ostani v kyblu. Me mala zase odpadla. Dneska jsme totiz obe blbe spaly. Teda ja diky ni, tak to asi dohani. Jinak ale je to dneska vosina s velkym V. No a ja musim byt chapava, ze se klube ten zoubek... Zkousela jsem to natrit, ale teda bez velkeho uspechu. Jazyk byl rychlejsi a uz me tam ani nepusti.

Laus jdes se vzdelavat? tak to bude narocne, ale urco to zvladnete.

Ja jdu delat brambory a udelam si dneska asi smazak... :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak R. je krásně vyspinkanej do růžova... :slight_smile: :dizzy_face:

Lobi, jsem to pochopila :wink: tak ať si Luky ještě pospí, abys to stihla odpeckovat...
Puzzi, ty jsi ale dneska pracant... já chci umýt koupelnu, ale nevím kdy... :sweat_smile: jsem na to měla vlítnout když R. spal...
Majdi, tak čůranec koukám chycen bez problémů... :slight_smile: na fotku se těším... Ekzém je v pohodě, kůžičku má krásnou jak novorozeňátko :slight_smile: zatím, mazali jsme ho totiž kortik. mastičkou... tak čekám, že zítra nebo za pár dní to bude zase hrůza... předtím to pomohlo taky jenom asi na 2 dny... :unamused:
Dedul, gratulka k imrvere přetáčení :slight_smile:
Lao, s tím seminářem je to na hjovno (Majdi, píšu to správně? :grinning: )... :unamused:
Holky, je to v pdf, tak mi kdyžtak pošlete do IP adresu na váš mail a já vám to přepošlu :wink:
8. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpátky, ještě jsem se stihla stavit na "životním prostředí" pro ty moje papíry, schválili nám to. Zbývá už jen ve středu na "město" a na stavební úřad, a snad už KONEČNĚ bude pokoj ... plíny jsem koupila, Markétka to všechno prospala a ještě teď spinká v kočárku. Jinak je strašný dusno, šla jsem jen v riflích a triku a jsem zpocená jako čuně. Tak se liju vodou .... snad vás teda konečně dočtu ...
8. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
hapaj: ale jo mazlíkovat jo, ale on u toho musí ležet a já se k němu přitulit..nošení prostě nemá rád... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lao: s tím seminářem ti to nezávidím...bych z toho byla pěkně vynervovaná... :fearful:
8. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
paji jasně, ještě pjár cviků a bjudeš umět pmluvit jako Mjajda. Akurát teda, že u nás doma to je teda ještě horší a horší, neb jsem začla před měsícem změkčovat I ve slovech sanItka, automatIcky, vanIlka, tIp aj.. prostě co mi do gemby zrovna vpluje. a teda asi budu muset přestat, nebo to už je pak vážně hrůza a venku mezi lidmi se zapomínám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mjejla pjošlu přes i Pjé :angry: :grinning:
Dobře že mastička zabrala a co ta tvoje dieta?

Nikul to se taky těším na tuhoše, jako co druhá plína posrajděná je teda ble. Nech si chutnat se smažákem.

Chlapi ještě spí. Já v pyžamu, dočeteno nemám, hlavněže skájpuju :grinning:
8. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Lao, tak to čumim se seminářem, bych myslela, že na MD seš proti zkouškám a seminářům chráněná.
Hpaji, s ekzémem super, že kortikoidy zabraly, kéž by dlouhodoběji. Teď v pátek jedete do té Phy, viď?
Nikule, drž se se zubama!
Dedul, až začnou děti lézt a chodit, tak už se většina z nich nebude chtít moc nosit, to máš na druhou stranu dobrý, že nemusíš maxíka moc tahat :wink:
8. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
cože to maj za plíny v Hypce Marti? Gratulka ke zdárnému dovyřízení!

Jak pojedeme na dovču tak vezmu nějaké Pjapírovky, mušám něco koupit, ale budu i látkovat. Budeme mít pro sebe celý barák, takže tam šňůru někde natáhnu.

Talls fajn víkend, konečně sis trošku spočla?
černé ťupky má i náš Honzík semtam v hovňaujzu, jsem to už párkrát popisovala, že to vypadá jak lněné semínko.
Jsi šikula, že se ti podařilo to cvíčo!!
8. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, mne na RHB říkala, že překulování jde od ruky, že jako když dá ručku přes střed těla na nějakou stranu, tak by se mu mělo pak líp překulit...takže já teď s Tobim trénuju, protože na tu stranu přes jeho levý bok se moc nepřekuluje...vždy ho to vrhne na druhou...ale párkrát už se teda přetočil i sem....trénujeme, že mu dám hračku nad ruce, aby jako víc zapojil tu (jeho pravou), "přehodil" jí přes svou půlku těla na druhou stranu a pak už mu tam jdou i nohy a překulismus je na světě...ale někdy se taky nezadaří...někdy té ručce musím pomoct, pak to jde....

Hpaja, super, že Riškovi se ekzem zlepšil, třeba to zabere na dýl :slight_smile:

Megn s Weli, teda vy jste kočandy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ... :dizzy_face: a ty postavy, vám závidím ty vypracovaný těla...já ty moje špekouny furt tahám s sebou :unamused: :grinning:
8. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdo, zítra tam končí akce, mají 1+1 (koupíš dvě balení za cenu jednoho). Měli takle Hugiesky, ale už ne ty Premium ale už jen classic, ale vzala jsem je (120 plín za 329,-)
8. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
talls jako jaké postavy?? Jo Leňa jo, jako proč myslíš, že sedím vzadu?! Se podiv jaký mám podbradek, jaký mám kulatý obličej a pneumatIka nejde ani vidět!
vypracované tělo já hihihihihihi híííí, se tu řežu jak blázen. Sis všimla že bych tady někdy psala kolik vážím? :sweat_smile: začíná to sedmičkou a končí to hodně vysoko :sweat_smile:

díky za lichotku, potěší :slight_smile:

marti díky za infošku.. Si počkám na Pjampersky asik teda, páč nikam dneska nepoletím. Stačí že za hodinu musíme jít k doktorce, ale teda nevím kdo, když tady všichni chrápou
8. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
megn a weli: na fotce vám to moc slušíííí! :dizzy_face:
8. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Megn, teda mne rohlíkem neopiješ...jsi kočanda a basta :slight_smile: ...a za welinkou tam nikde nepřetýkáš, tak neke... :grinning: (jako nekecej :grinning: )

Já ty Huggies kupovala ještě Premium a vyšly na 419 - ve velikosti 4 to bylo teda dohromady 144 plen a ve velikosti 4+ 132 plen....tzn něco málo pod a něco máló přes 3 kč za plenu....to je mega dobrý...pampersky vycházejí v akci tak za 4,5...ty active baby...jo, ještě že ty akce jsou...teda jako jsem se nezbláznila platit plný ceny...jako jedna plína za 7 Kč apod... :angry: :angry: :angry: Snačí mi pixla mlíka na 3 dny za 250 :frowning2: ...Dnes bude mít Tobi mrkev s bramborem bio...to si pošmákne :slight_smile:

Jdu umýt stoly (jak jídelní, tak konferenční), jsou jak prase....oba skleněný....to byl nápad.... :confounded:
8. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek