• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
dobre ranko

taxem vas zase nedocetla, pac jednak bobek hořel (v dupce bez odectu 38,7) a chroptel, plakal, tak odsavani, kojkani, huštání. No a kocky mi pohnuly v obyvaku s wifi,takze konec docitani na mobilu.
V noci parkrat fnukani a kojo, pak uz se mu dalo dychat a spinkal se mnou.

Ted zase hori (38,5) a usnul. Jdu se chystat na tu masaz, no asi si to moc neuziju,ale tech 30min snad utece rychle. Bobecek se bude vozit v kocarku, snad si zase dachne. Od 13h mudra ordinuje, radsi tam zajedu.
Porad mysim na vas, co jste meli s bobkama hrozne zdravotni trable (momou, bartalka, atd) a rikam si, ze teda jako z rýmy nebudu delat sceny, no ale je to nase 1. teplota a nemoc, tak to vite, taky mi je ho lito. Kdyz ho chovam, ze je takovy teploucky, koblizek maly...

holky dik, za hodinu cca vyrazime, tak ja jdu chytsat veci i do poradny pak, at to sfouknem vsechno
27. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, dnesna noc nebola idealna,ale dalo sa to prezit. Cajik som davala asi 3 krat a prevracala asi 3 krat. Ale rano som sa mohla dospat, maly zdriemol do 7.40 dostal mlieko a este sa valal v postielke do 8.25 takze OK.

Puuzi: snaz sa oddychnut, nie ze budes cely cas sediet na koni.Spanok je treba.
A ver tomu ze to skusim ntocit, ale neviem ci aj dnes bude taky akcny.

Idem mu dat vari papu a poobede valim do mesta.

zatial ahoj
27. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Sedačku už máme v autí :wink:

Sami: Dej vědět jak jste dopadli s Domim u doktorky. užij si masáž :wink:
27. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamulky davno som tu nebola ale sem tam vas stihnem citat...my sa mame fajn, len nas stale trapia zubky, nie a nie sa prerezat!!!! :confounded:
27. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: uzi si masaz, aj ked to bude asi horsie, lebo budes mysliet na Domika. A potom daj vediet ako ste dopadli u doki.Snad to bude len nieco kratkodobe a Domi sa z toho rychlo dostane.
27. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tete: Ahoj, a co dojít k mudře, třeba by Vás poslala na zubní, aby zoubkům pomohli - prořízli by dásně.
27. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nas noc nic moc. Jaydi docela ok, jen se pred 5 vzbudil s desnym revem, ale mliko ho pak jeste uspalo do 7. Asi mel hlad? No ale me bolela celou dobu hlava, zase na jinem miste a porad boli. UZ me to nebavi :angry:
Potom jsme jeste usnuli v pul 9, jaydi na balkone a ja na gauci az do 10, tak to pomohlo trosku.
Tedka si chvilku hraje, tak snad me necha docist :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.můžu se k vám přidat?Kačka se nám narodila 5.12.2008.je to živel.už lozíme,máme 3 zoubky a už umíme říct táta,máma,babi,deda a hají..
a už plánujete druhý?
27. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvacha: Ahoj, odkud jsi
27. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...mám vás dočtený...ale dnes nemám fakt sílu reagovat....
byla jsem na gyndě - tak mi malého hlídala tch. a jak na potvoru se jí hned po půl hodině probral - tak s ním musela být něco přes půl hoďky - dávala mu jídl o a tak..a měla toho plné brýle :grinning:
já samozřejmě vystreslá, ať už jsem doma, že! :sunglasses:

teď jsem ho uhondala v garáži, tak snad dá chvíli pokoj, jo a podržte se....dnes se možná srazíme KONEČNĚ s laolou a Víťulou! :dizzy_face:

cvachna: jasný, přidej se! :wink: . To ten můj Maxoš je rarach - ale nelozí, nesedí, zuby nemá...je to prostě lenoch - ale i tak mi dává zabrat! :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík leze, zuby má, ale nemluví :grinning:
27. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachna: ahoj, kludne sa pridaj, Kacenka je fesanda.

Dedulka: nech vam s Laolou vyjde stretko, a hlavne nech si Maxik este pobuva.
27. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
DEDULKO:tak na sezení je Kačka taky lenoch.ona radši všude lozí a sedět se ji vůbec nechce.a když ji posadíme,tak ona je schopná sebou praštit na zem.ale všechno jiný ji jde..ale tak kluci jsou pohodoví,uvidíš,to ještě dojde.Tak to já mám tchýni super.pokaždé mi volá,jestli dojedeme na víkend a že chce zas malou hlídat..a když tam jsme,tak mi malou ani nedá.prý ji mám doma pořád :grinning: a to rozmazlování!!to vždy musím přivřít obě oči,abych to moc neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

MOMOU:jsem ze Žďáru nad Sázavou.Ale bydlela jsem v Březí u Mikulova do té doby,než jsme se s manžou vzali a pak si ěm přestěhoval sem.Má rodinu v Novém Městě Na Moravě.

Jinak naše Kačule je dost ochrápaná.usne nám v půl deváté večer,vstává v půlk deváté ráno.pak zas usne v deset a spí až do dvanácti,pak zas ve tři a spí až do pěti.a pak až zas v půl deváté..ale čím starší,tím hodnější.ani kolikrát nevím,že ji máme..
Jinak koukla jsem do alb a dětičky máme moc pěkné.
27. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpj holky,
mam docteno, ale nejsem schopna reagovat a navic mam HOSIPA :slight_smile:
Dedkulko no konecne po tak dlouhe dobe se scuknete no hura........ tak pak dodejte photos :grinning:
Majdi ahoj..chudak Honzulka, a jak mu je? uz je to lepsi? mas toho taky plne kecky co.
Sami jak Domi u pani dr? nejaka viroza nebo co? a jak sis to uzila na masazi? :slight_smile:
Puzzi uzivej more, dneska posledni den co. ti tak zavidim, ale uz se asi tesis domu po tak dlouhe dobe ze? :slight_smile:

Tak Maty se plazoleze, i leze nekdy na trave, ke vsemu se stavi, kolem kotce i v postylce udela asi 3 krucky, no je to drak. uz kupuju prvni boticky. vcera jsem byla u kamosky fyzioterapeutky, tak mi poradila dobre znacky boticek, jako kvaliutni, tak kupuju uz č.17, ale ty ceny :unamused: a Paci paci uz umi taky a uz zacina pomalu i papa je to nas sikula. a miluje knizky ale jak :slight_smile:

Jinak jsem dneska malemu dala poprve na obed tresku tak uvidime. Mela jsem navareno, ale opet zkysle :angry: tak jsem mela jen toto snad bude ok. ted spinka :slight_smile:
Momou sedacka pekna, ale mi by vadilo ze nema podhlavnicek.My uz mame taky sedajdu v aute nainstalovanou tak se tesim jak poprve vyjedu, snad se bude matymu v ni libit. :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a sedet umi sam i se posadit, takze uz toho zvlada fakt hodne :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachna: tím se taky uklidňuju, že je to kluk...a já s mým jsme byli prý lenoši neskuteční...no jo, geny hold fungují! :grinning: , a jinak malá je zlatá - už jsem ti prolustrovala albíčko! :sunglasses:
weli: no vidíš foťák...ještě že tě máme! :grinning: akorát se nám to tu jaksi kaboní a máme scuka na zahrádce jedné kavárny...a nevím, jak je to tam uvnitř pro kočáry...jestli to neklapne kvůli počasí, tak mě už fakt hrábne! :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul no to nemyslis vazne? :grinning: i kdyby lilo apson si reknete ahoj vyfotte a sejdete se priste :grinning:
27. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli: upppsss :sweat_smile: se polepším - slibuju! :grinning:
27. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Podhlavníček? Já koukala u kámošky, a moc to u jejich holčiny nepomáhalo :grinning: Anička je v té sedačce spokojená (má stejnou, jak jsme kupovali Kubíkovi).
27. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se trochu proležela, spát mi moc nešlo, jsem si tak přemýšlela, co budu doma dělat a co Honzík atd., ale odpočinula jsem si. Teď vařím, naši tu ještě nejsou, tak užívám klídek.
Sami, ono taková velká rýma u nesmrkajícího dítěte je docela blbá věc, strach z toho samozřejmě nejde, ale nepříjemný to je dost, chudák Domi.¨
Vanil, to je super vstávací čas :slight_smile:
Petruš, taky mě bolí dneska hlava, tak ať nás to přejde!
Vítám Cvachnu, Kačenka má krásný vlásky, koukám na fotky :slight_smile: To mluvení Kačky super!
Dedul, užijte si sraz s Lao! Tchýně není zvyklá na Maxíka, když je vzhůru? Poprvý dnes s ním sama, jo? Bych myslela, že když bydlíte u sebe, že ví, jak na něj. I když to občas nevíme ani my, jak na ně, viď :sweat_smile: A buď v klidu s nelezením atd., Honzík teprve začíná, uvidíš třeba za týden se i Maxík rozleze a bude trochu zabavitelnější.
Cvachno, tchýně teda fakt dobrá, to bych tam jezdila furt, máš pak klídek :slight_smile: kačka je teda super spáč a úžasná, to je krásný :slight_smile:
Weli, Maty je moc šikovnej, to se holky hezky čte, co ty naše děti už umí, jak jsme na ně pyšný :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauko..
kaj začít? Jako rekace zpětně za 14 dní u mě nečekejte, tady jsou na to jiní odborníci že Puzzi, Petruš :grinning:
já jen v krátkosti na co si vzpomenu...

Talls mandučka došla v pořádku, ani nebylo poznat, že ji měl slimáček :dizzy_face: jsem ráda, že posloužila.. za psaníčko děkujeme, jsem už psala že máš krásné písmo. Tys odborník na ty kajdoše fakt :grinning: je fajn, že Tobík má hovňouse normální! Jo k sedačce, my kupujeme Romera, máme ji vybranou přes dva měsíce. Jen nevíme potah, páč se nám líbí Highline, ale tam jsou pouze tři barvy, potah je fajn semišákový... nicméně u Trendline je větší výběr barev a potah se jeví prodyšně, načež u Highline ne.. Honzíka jsme jednou zkoušeli v červené a ta se mu prej moc zamlouvala :slight_smile:

Puzziii no super s Honzulákem, gratuluji k lezení, sezení a nevím čemu ještě! žeby vidiny dobré a ještě lepší nálady? :grinning: Tak si se dočkala, to je dobře! Jinak šťastnou cestu přeji!

Petruš auau s hlavou, to mě mrzí.. nic ti nepomáhá? chjo to musí být zápřah běhat s bolením kolem prcka.. Snad brzy odezní! Dovolenka doma tady u nás se vyvedla, paráda.. fotky jsem zkoukla a super, moc hezké. JD je velký spokojený kluk :dizzy_face: a moc vám to sluší všem třem.. vlastně i mamce a taťkovi :slight_smile:
Hovězí maso jen vařím.. v tom svém šikovném hrnci, vše dokupy.

dedulko dobré kafčo s laolkou :wink:

cvachno, beru čau holky s holkama. Máte to ale fešandy, to je dobře, páč ti naši kluci potřebujou nevěsty.. tady ty holky nějak chybí :slight_smile:

leni matyášek je šikovníček ! Nové fotečky mooc hezké, na svajbičce si byla jako panenka :slight_smile:
jo a to videjooo jak se ti sápe po mobjulu je bjoží :grinning:

lauško jak s helmou, už bez nehod? A ty símtě žádná kilča neřeš, jsi pěkná maminka :dizzy_face:

sami ajééé nemocný Domísek to mě mrzí.. ať je co nevidět dobře! U nás to bylo hroznéé, už nikdy více, Honzík plakal, já s ním... ta bezmoc je příšerná....
takže jste dovolenkovali? to je fajn a setkáni s Novinkou proběhlo, príma..
Jojo Novinko samička je kus, s popisem souhlas.. figura jak ze žurnálu :wink:

Marti se tu směji nad tvým popisem té baterie :grinning: teda nejní pravda, že baterie s mechanickou výpustí je na pikaču. spíše problém je pouze v tom, že to byla šmejka no ni? Nicméně já bych si nekoupila baterku ani bohový pod 800, ale asi tím, že tomu rozumím :wink:
zkoukla jsem fotečky tvých dětiček jak tam jsou všichni tři. No jsou všechny moc vyvedené!!!

jaji ahoooj, kde se touláš! Tomík je takový zubejda? fijůů, kdy mu to stačilo narůst? U nás furt nic, prostě nula nula prd, ani nevypadá, že by mělo něco vylézt :grinning:

u nás kable všeho druhu taky vedou, to je asi všude.. prostě na zemi je nejvíce láká vše to, co je právě zakázané..
Mi dopoledne Honzík honil granule psí v misce, jaksi jsem ho na chvíli neměla pod kontrolou, páč chvíli předtím byl v obýváku a pak slyším chýbající misku.. přiběhnu, Honzík v kaluži vody, hezky si umyl ruce.. granule v ruce, naštěstí nic nežvýkal :grinning:

vanilko ano Hanýsek má diletaci, chodíme na nefrologii.. on má ještě nějaké kalíšky v nálezu, které tam taky nemaj být, takže je v hlídání.. 9.9 jdeme na kontrolní sono jak je na tom..
gratuluji k mostování.. je to príma a hezké je jak maj holý zadek a do toho dělaj i kliky.. to Honzík taky rád dělává :slight_smile:

mno chybí mi toho dočíst.. jsem to tak nějak proletěla..
27. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu vařit.. pak si vás v klidu zas dočtu, jestli drak dovolí. No jo mladému otrnulo, všude musí kramřit, psa poškádlit atak :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky, moc diky za povzbuzeni
masaz skvela, thajka me prokrupala jako blazen!superb. Chuvicka v pohode, Domi si pry brblal a zpival, na chvili si s nim hrala venku z kocaru a cca 10min pred predanim usnul :slight_smile:. Libil se ji, jak je hodny a ze klidne pohlida kdykoliv zas :slight_smile:.

volala jsem mudre, nez ji zacla poradna a rikala co a jak na teplotu a ze mame dojit zitra rano (pred vikendem) a hlavne mi nedoslo, ze asi s nemocnym mimcem do poradny je blbost jit mezi zdrave deti, jeste, ze jsem nejdriv volala. Domi vypada lip, prave si hraje s vysavacem, kt. mi tu lezi na odsavani, snad si taky da chrupku, mozna pujdu s nim .-)

jinak jak objevil paci-paci, tak si furt pleska tlapkama o sebe a jak ho zmercim a zacnu mu do toho povidat Paci paci pacicky, tata.... tak usmev od ucha k uchu

puzzi jo, mas pravdu, ty pokroky super a zdokonalovani, gatulka Honzickovi k sedu atd

jako snad uz se hodim do klidu, doctu a zapojim se noumauně, Uďo :grinning:
27. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami chudacek Domi s rymou :frowning2: Snad mu brzy prejde.
Jaydi je zase alrgicky se jenom dotknout jeho oka. Mam mu kapat 5x denne kapky a 3x denne mast plus masaz. Jako nehrozi, protoze me vubec nenecha. To je jak valka tady u nas a ja to pak vzdam :frowning2:
A tu masaz dneska zavidim. Doufam, ze jsi si ji uzila :wink:

Tak vetsi prestavka. Jaydiho jsem krmila, na 2x. Jednou v kuchyni za pochodu a podruhe kolem stolku v obyvaku :angry: Ale nechce mi vubec sedet v te zidlicce :angry: No a nejak se unavil, tak spinka na balkone :slight_smile:

Puzzi to je dobre, ze ti mamka vzala Honzika, tak doufam, ze jsi si na chvili spocinula :wink:
A super Honzulka s posazenim a vstavanim :wink: Sikula
Co jsou to ty listicky?

Cvachna ahoj. Kacenka je moc pekna a kolik ma vlasku :slight_smile: A teda to ti tak hodne spinka? ¨

Dedul aspon si tchyne konecne zkusila, zac je toho loket :wink: :grinning: Jen aby se tedka nebala si ho brat, aby se ji nahodou neprobudil :wink:
Jo, a at se vam podari scuk s Laolou :wink:

Weli dej odkaz na nejake boticky :wink: Ja davam tedka doma Jaydimu ty papucky od Bati, co se nosivaly driv. :wink: A na ven mam tenisky, ale ty jsou nic moc. Ale venku tolik nelozi jako doma. Ted mu chceme poridit takove boty na prvni chozeni, ale jsou taky docela drahe. Jenze prodavaji az od 18 a to Jaydi jeste nema.

Holky zbytek pozdeji, budi se mi malej a jeste jsem si potrebovala umyt vlasy, nebo by se vajicka daly na tom smazit :grinning:
27. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám na fotky od cachny.. týýjo Kačka je ale zlatovláská.. to se nebudou stačit odhánět ženichové až povyroste :grinning:

Honzík nemá tak husté vlásky, ale už byl 2x stříhaný, jinak bych mu musela vázat copky :grinning:
27. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a jak budou ty dny Marianne (kupony na slevy v časopisu si musite poridit), taxem kukala, ze v Babyparku ma byt 25% sleva na autosedacky, kcoarky atd...toz jeste to musim zjistit presne a snad mi to nevykoupite :slight_smile:, ale 25% to uz je slusna sleva (zalezi, za kolik prodavaji), To bych uz mozna koupila s predstihem taky...
27. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeni mi litaji oci

cau megn, pak musim docist co pisas

petrus a poutas JD do zidlicky nebo ne?teda jako nezavidim pochod a ty za nim s lzickou..to je fakt jedna z veci, kt. se chchi nejakym zpusobem vyvarovat, proste rozhodne nechchi decko nahanet a premlouvat k jidlu...vidim to u kamosky a je to silene...takze se snazim delat z jidla v zidli ritual. vzdy neco do ruky na zabaveni, jednu lzicku nebo neco a cekam az zacne spolupracovat a tak. Zatim se to docela dari. Nastesti
27. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau paní Megnová :slight_smile:, to je dobře, že jste se na nás přišla podívat :grinning: Reakce taky slušný, máš bod!
Hehe, vidiny dobré a lepší nálady - na to já jsem odborník, ale povíme si za týden :grinning:
Honzíček tvůj už je ok? Chudák, fakt nejdůležitější, ať jsou zdravý!
Megn, Sami, kdo máte ještě bezzubáka? Dedul vlastně taky.
No co, kdyby si dal Hanýs granulku, ono je to psí žrádlo možná kvalitnější než lidský :grinning:
Jo, mostík Honzík taky tu a tam umí.
Sami, přes den je to lepší, že jim ta rýma při pohybu vytečer, ještě že už nemáme ležící mimina. Tu chůvu jsi sehnala kde?
Petruš, oko blbý, achjo :frowning2:
Lištičky myslím takový bílý lišty, MM na to hodně je, máme je hlavně v pracovnách a tak, je to taková rourka umělohmotná, přidělá se do rohů podlah a skrz to se vedou kabely, takže kolem PC a televize se nikde neválí spousta kabelů.
27. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Honzík jí naštěstí taky jen v židličce, musí mít v ruce něco na bouchání do stolu, příp.při zhoršení dudlíka na mezidudání, ale sedí.
27. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi chuvu mi doporucila kamoska, je to mlada holka, nedostala se ted na VS a pry delala v nejake agentrue uz a ma mladsi sourozence, taxnad ok. 100.-/hod...njn, ale lepsi nez se obcas zcvoknout, ze nic nes::tiham
¨
27. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek