• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami, dobrá volba, když je to na doporučení, holt někdo má poblíž babičky, někdo má chůvu, dítěti určitě prospěje být občas taky s někým jiným než jen s mámou.
27. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
PUZZI:Honzíček je taky moc pěkný.kus klučiny.my máme v rodině 5Honzíků.Taťka Honza,švagr Honza,dva bráchové Honzové a synovec Honza.Myslíš,že tě bolí hlava z toho počasí?mě třeba ty vedra nedělají dobře,tak jsem ráda,že bydlíme na vysočině.tady už podzim začíná v polovině září :grinning: a já takový počasí miluji.
JJ.tchýni mám moc ráda..si vždy u ní odpočinu,a když na víkend spíme u ví´tových rodičů,tak kačka s babičkou v pokojíku a my můžeme spát až do desíti :grinning:

MEGN:a nebude se ti v tom semišákovém potahu Honzíček potit?my jsme teď vyřadili autosedačku a koupili větší,ale ne už tu semišovou.pokaždé když jsme jeli k našim do Mikulova,tak byla v tom úplně spocená.ten semiš totiž moc zahřívá.Taky ti malý rád šahá do jídla?my vždy večer,když dáme kašičku po koupání,tak můžu koupat znovu.dám ji to do papulky a ona začne dělat brm brm a pak si strkat prstíky do papulky.potom se o sebe otře a já zas můžu převlíkat.denně padne kolem pěti bodýček,protože kačka bryndák nechce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

SAMICKO:tak to je malý šikulka.ale snad ta rýmička ho přejde :frowning2: vím,jaký to je.my teď máme rýmu a kašlík. :cry:
To já mám maséra domácího.Manža dělal VŠ sporotvních studií a měli si udělat kurz masérství.je fakt v tom dobrý.chtěl to po škole dělat profesionálně v nějakém vellness centrum,ale pak dostal nabídku na hosp.kriminálku jako vyšetřovatel,tak si dodělal policejní akademii a teď šetří.
A jak zvládá odsávání?to u nás vždy bývá horor..ječí u toho,jako by ji někdo vraždil :cry:

PETRONUSKO:no,má po kom.Já bych taky furt spala a manža?tak to ani nemluvím.my dokážeme spát třeba až do jedenácti.kačka se o víkendu vzbudí v půl deváté,ale dáme ji k nám do postele a tam vydrží ještě hodku.
To znám s těma kapkama..se nedivím,že se nenechá.jak jsem psala.kačka ta nic,co by ji pak udělalo dobře.Taky jsme museli kapat,ale vzdala jsem to,protože jak brečela,tak mi to rvalo srdce,a stejně ji to za týden zmizelo..chudáček Jaydi :cry: já si myslím,že by mu č18 bylo..my máme botky č19.18 ji byla malá..
jj.máš pravdu.Ty botičky jsou drahé.na zimu až budeme kupovat kozačky tak už jen to se vyšplhne kolem 7stovek.a zkama jsi přesně?

Taky pak ještě napíšu.Musím nachystat Kačuli ven a půjdeme taťkovi naproti.Pak má fotbal,tak možná pojedeme s ním.kamsi k Jihlavě.Hrával kdysi první ligu v Blešanech,pak tam skončil,tak se ho nechtěl vzdát,tak si ještě přividělává ve skupině A,tak ho doma nemáme skoro vůbec.ráno v sedm do práce,ve tři domů,pak v půl šesté na trénink a v půl deváté doma.tak jsem furt s kačkou sama,tak spíš jezdívám čato za tchýní a za švagrem,ale ten taky hraje fotbal zas za skupinu B,tak taky moc doma není.a já tu nikoho ještě neznám..
Tak se mějte hezky.pa a dětičkám posíláme pusinku :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chůva na doporučení OK.. jinak bych dítě někomu cizímu nesvěřila.. bych doma byla nervéz co kdy kde a jak.. člověk nikdy neví :confounded:
Puzzi ááá bod jo? no to se teda mám jako, jdu si ho někam zapsat :grinning: už máš sbaleno? Mi dnes řešili Chorvatsko, páč je tam táta a psali a't dojedeme.. sic Honzík je už OK, ale snad by cestu zvládnul.. problém je, že nestihnem pas.. byl by až v pondělí :grinning: no jo akce narychlo.. mít ten pas tak už tu nesedím a balím. Chjo ať už jsou v EU. Mno moje blbost, měla jsem si ho po svatbě vyřídit no
Jo a na zabavení jsem zvědavá.. jak se doma Honzík rozkouká, páč určitě už zapomněl :grinning: tak ožije.. budu čekat na info od tebe :slight_smile:

Petruš Jaydinek ti nevydrží sedět jo? No to jsem viděla jak krmíš na videu.. :grinning: co si budem povídat k smíchu to není, ale všimla jsem si, že ho tam nemáš připásaného.. to nesnese? Já pásám, páč mládě je zvědavé a furt se předklání, zaklání aby mu něco neuteklo, to by byla nehoda.
Očko mě mrzí.. snad ta operace pomůže.. ať je to co nevidět!

jdu ještě něco proletět.. hanýsek ještě spinká, oběd se vaří, tak pohodka aspoň na chvíli
27. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachno, spíš mě bolí hlava z nevyspání, včera 5 hodin spánku, dnes celkem ok, ale už dýl jsem se nevyspala, jak bych chtěla. Anebo 3 dc vína včera večer. Z horka asi ne, už jsem tu 7 týdnů a hlava mě bolela asi jen 3x.
Týjo, Kačka u tchýně na noc je bomba, super!
To je výhoda tady Chorvatska a horka, že je Honzík celej den jen v pleně a po krmení do bazénku, nojo, to bude doma blbý to zaflákaný oblečení někdy. Honzík teda občas jí celkem ok, ale někdy mu dám moc plno nebo mi do toho strčí ruku a je to.
27. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
PUZZI:my jsme si taky museli pořídit chůvu.protože příští týden jdu už do školy na večerní školu a budeme začínat v půl druhé,tak dvě hodky by mi ji neměl kdo pohlídat.budeme platit 60kč/hod.
Jdu na nástavbu na podnikání.chci si dodělat maturitu
27. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, škoda s pasem, tož příště no :slight_smile:
Doma máma novej nábytek teď dvy týdny, obývák novej a děcák, tzn. i kdyby nezapomněl, tak to bude stejně jiný, velký prostor pro objevování, snad bude mít náladu objevovat a bude spokojen aspoň někdy! :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachno, právě proto jsme to psala o tom potahu, ta v té třídě Highline se nám líbí, ale nebude asi tak ideální.. nicméně to asi nebude klasický semiš.
jo a kde si se toulala, žes nezabrousila dříve? Před nedávnem jsme tady vyzývaly šmíráky :grinning:
malej šahá rád do jídla :grinning: dneska si rád šahal i na pindíka, když se mi totálně zesrajdil, že mu na pytlíka ani nebylo vidět, no řeknu vám, hovna všude! ruky jak stříhoruký Edvard, jsem nestačila ani zareagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jojo velké objevování, hlavně co poškrábat, čím přejet hračkou.. nový nábytku třes se :grinning:
to u nás jak Honzík jen sápe po ovládacím kolečku na zesilovači.. tím svým škrábacím stylem, tak mu MM hned říká že mu taky jednu škrábne :grinning:
27. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachno hodně štěstí se studiem!
27. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

jé, Majdi, nazdárek !!! Já jsem zapla PC, že budu písat, ale Kája se právě vzbudila, tak sem zavítám až večír.

Cvachno, vítej :slight_smile:

Včera jsem přihodila pár fotos do albíka, kdybyste se chtěly juknout.

Tak, vysílačka už huláká mamamamama, tak musím, ale večer jsem tu jak na koni :grinning: Snad :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Peti vidíš to na tebe jsem zapomněla... zkoukla jsem dovolenku, moc hezkééé. Víš co ti závidím, ale v dobrým.. to jak čančáš Kájku, má krásnou pletenou čepičku. Je to frajerka hotová :dizzy_face: jo a pěkná autosedačka :wink: Kde jste to byli, tady v Elánu nahoře jo? A tam jste ji i kůpili?
ja chci holkuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
mamama? to ještě neznám.. u nás tohle zatím e e e.. ale začal tak nějak divně povídat po tom co pookřál, tak nějak jinak.. asi mutuje :grinning:
27. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti bazénové fotky fajn, tatínkové jak se angažují.. a ten bazének má Kájka super.. kolikže má 10 kilo? ani nevypadá. Jste šik obě dvě :wink:
27. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn tak jsi hezky reakce zvladla :wink: A chod casteji, jsem se vzdycky nachlamala nad tvyma prispevkama :grinning: :wink:
Sami, tak super, ze to Dominek zvladnul a mas o hlidani postarano :wink: A Domikovi je lip, tak snad bude vse brzy zazehnano :wink:
Megn dodej nejake new foto Hanyska, at se podivame, jak ti roste a jak je ostrihanej :wink:

Sami Jaydiho pripoutam a je desnej rev :frowning2: Zkousela jsem i hracy a tak, ale proste nechce tam byt. Se stavi a toci na vsechny strany a pak zacne slezat :angry: Ale zase ho nejak nenahanim. On ji docela v pohode. Jen pochoduje okolo, ale otvira pusku a tak. A kdyz je daleko, ja za nim nejdu, at si prijde. A vetsinou prijde :grinning:
No, ale budu to muset zmenit, dyt ma prece u jidla sedet, ze? :angry:

Puzzi s listama aha, ale to by u nas nemelo smysl. Mam notas a ten menim podle toho, kde sedim. A tim padem i kabel leze za mnou. Ale mam to spis vedle sedacky, kde to je zahrazene zidlickou a krabici s blbostma pro maleho. Jinak kabely nikde takhle venku nemame :wink:

Cvachna s tchyni to mate super. Ja taky doma spim dlouho, kdyz jsme u nasich :wink: Jen bych to brala bliz :unamused:
a casteji :sweat_smile: A super s TM, taky bych brala masera....
Ja pochazim ze Vsetina, ale bydlim kousek od Dublinu :wink:
A teda vyborny se skolou. Ja nevim, jestli bych to tedka davala. Ale premyslela jsem o nejakem kurzu, jenze je to tady drahe a zrovna nemame moc penizek :frowning2:

Megn Hanys a hovinkovani :grinning: :grinning:

Petis moc pekne fotky. Jak jsi v ty cepici, tak jste si desne s Kajkou podobne :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš budu se snažit jako vždycky dříve a to každý den. Teď to jen nějak nešlo.
fjoto dodám jakmile bude chvilka. zítra asi vyrazím na zahradu, tož zítra asi ni.

To jezení JD niš moš, ale na druhou stranku aspoňže papká
27. srp 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
MEGN:no,já jsem chodila na odkaz regiony a Žďár nad Sázavou.ale ty maminy tam mají už 15měsíční děti a nějka se tam moc nepíše..pak jsem narazila na vás.

PETRO:no,my taky na tom nejsme zrovna nejlíp.máme 2+1 a jsm ev nájmu,protože na vlastní byteček nedej bože na baráček nemáme.Platíme 7500 se vším a jde na to celá moje mateřská.naštěstí manža vydělává moc,tak celkem to jde..já bych taky nešla na školu,kdyby byla placená.studium je zdarma.je to dálkově a na tři roky.jinak jsem cukrářka.
27. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zde :grinning:
Sami super ze sis uzila masage a Domi byl hodny. To my mame chuvu zadaco :grinning: no jo kdo umi ten umi.
S autosedackama uz nic nectu pac uz mame svoji. dneska v ni jel maty poprve a super, koukal jak vyjeveny ze vidi dopredu na tatu. :slight_smile: a libilo se mu tam. My taky mame semis, my meli treba vajicko sustak a tam se potil silene :frowning2:
Koupila jsem dneskana vyzkouseni plenky Babylove a zatim vypadaji dobre. uvidime. Matysek se pred schili prorval k spanku tak snad aspon pul hodky. da.
Majdi super ze uz je Hanysek lepsi. :wink:
Cvachna vitej, a Kacenka je princezna.
Puzzi mas iP :slight_smile:
Dedulka s Laus jsou nekde na pivku a pomlouvaji :grinning:
Petrus teda s jezenim nic moc, ja maleho pripoutavam a rve, ale co mam delat a nedavam mu pri krmeni zadne hracky. proste NE! :slight_smile:
Sami rposim te byla jsem v DM a divala se na tu ryzi ale nenasla jsem, kde to mam hledat a to je obyc ryze? dekuji moc
Prtis fotecky z plavani jsou moc pekne, slusi vam to.
Dneska malemu domlouvam a objednavam hopsadlo od fisher price tak uvidime jak ho to bude bavit :slight_smile:
Petrus a boticky no se delaji vetsinou od 17, jak ktere, dobra a zdrav. nezavadna obuv je bud elefanten, nebo fare nebo DPK. tak mrkni :wink:
27. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tu to zilo ve 3 a ted tu klasicky nikdo neni ach jo :frowning2:
Petrus ja jsem objednala treba tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23153747&tab=1
27. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
WEL:já jo :grinning: zrovna jsem dožehlila a malá mi dnes už usnula v šest.Maty je moc pěkný :wink: kdy se narodil přesně?koukám,že stejně starý jak naše Kačka.my 5.12.ve 12:04
27. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi...mno oni se mu prořezávali asi 4 najednou, ale zvládal to v pohodě, ještě že tak :wink:
27. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachna Maty se narodil 3.12. v 5.04 hodin Maty usnul az ted, konecneeeeeeeeeeeee :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se trosku pochlubit u vas mozna uz prckove povidaji,ale Ela dneska poprve zacla rikat baba :slight_smile: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Změna plánu, nejedeme zítra po o, ale dnes v noci cca mezi 2 a 4, jak se Honzík vzbudí ja otočku nebo mlíko. Super, ještě zítra kvečeru budeme snad doma! Takže zítra tu nejsem, myslete na nás na cestu prosím.
Cvachno, takže učení mučení? Tak snad tě Kačka nechá, když je hodná, tak snad to zmákneš v pohodě!
Megn, sračky všude a ruce na pindíkovi - to je děs, vím :grinning: Ale ať žijou tuhoše, mnohem lepší než vaječina po Nutroši.
Petis, Kajka je krásná! Jj, taky jako Megn závidím v dobrém to čančání holčiček. Ale my s Megn se můžeme těšit na to druhé dítě, máme v plánu holčičky, že? Já hodnou a Megn spavou - hlavně v noci :sweat_smile:
Megn, Honzík taky někdy jakoby mutuje, mluví strašně pískavě a skřípavě :sweat_smile:
Petruš, nojo, kabel od bůku budu mít taky, já chytrák :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak stastbou cestu a jedte opatrne a dej o sobe zitra vedet. :wink:
27. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady se toho zas napovídalo :grinning:

Holky nevíte o někom, kdo by měl zájem o "koloboty"? jsem vyhrála slevu 500,- ale boty se nám fakt nehodí :sweat_smile: Tak kdyby jste věděli o někom, tak písněte. Jinak jsou to tyhle boty:

www.koloboty.cz
27. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Tak snad budete mít na cestu klid. Jak dorazíš, tak se ozvy, ať nemáme strach :wink:
27. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi dobre dojedte a at je Honzik v pohode po ceste.

Ja jdu spat, za okem me tresti, to je des. Snad uz bude zitra po tom. Tak dobrou
27. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak my jsme byli s Dedulkou a klukama na kafi :slight_smile: Bylo to super, strašně rychle to uteklo :confused:
Na začátku jsem Dedul vykládala, že se mi ještě nestalo, že by Vitouš usnul v kočáru, když jsem někde na kafi-a ejhle, vrazil mi nůž do zad a usnul!!! :grinning: :grinning:

Jdu dočítat, koukám, že se zúčastnila Magdi a je tu nově příchozí Cvachna (ten nick mě zabíjí... :grinning: )
27. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste predchpzi strana a tato a zapojim se...
Domi nesel moc uspat a po cca 30min se probral a nemohl dychat...taxe se mnou dival na konec Ordinace (jinak by mi to uteklo :slight_smile:) a ted uz snad zase zabere

zdrimnul si necekane skoro 2h odpoledne a tak asi ted to ma rozhozene. je furt mokry, poti se,ale teplotu nema, no bobek nemocny proste

jdu cist,at uz jsem v realu...
27. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuknite videjka, neskor budu aj denne reakcie, musim to niako sosmolit.

http://www.youtube.com/watch?v=HIstDMNSYzg , ten zuk v pozadi je telka.

Dalsie dodam neskor
27. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zdravím takle pozdě .... jsem byla dneska s mýma dvěma holkama (Pavkou a Markétkou) u mojí mamky, dojelal jsem 15,15 zároveň s MM z práce, tak jsme pak poseděli, a utahali malou (spala jen 45 min a doma 10 min - nechápu), v 19 hodin odpadla totálně, tak uvidíme jaká bude noc ... měla na jídlo přes den snídani, pak u mamky brambory s koprovkou , na svačinu banán (celej - jsem koukala) a doma 6 švestek ,to do ní padalo jak Němci do krytu .... ještě něco ... moje problematická švagrová má nemocný obě děti - Matyáška bolí v krku a Adrianka má virozu, byla s oběma dětma u mojí mamky, a Adrianka se napila z Kubíkovy flašky s čajem .. u toho já ještě nebyla .... pak jsme dojeli my, Kubajs už byl nějakej divnej, pak u mamky spal hodinu, normálně tak dlouho nespí, i pak byl divnej, jako by na něj něco lezlo ... tak jeli domů ... tak můžu čekat jestli od nich Markétka něco nechytí , mi trefí fakt, jak jsou někteří lidi blbí opravdu!
Sami, že by další mimčo na cestě?!?
Holky, dávají nějaký dárkový balíček v DM za 35 bodíků, ale teda asi nic moc, ale zítra tam vyrazím, stejně tam potřebuju něco nakoupit ....
27. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek