• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
jako co to jeeee....mi ted jako padla brada, megn, co ty o me pejes za ody...no to me po*er :dizzy_face:
dekuji, jako se stydim... :pensive: :sweat_smile:
jinak storka s psima granulema, jak bych psala o nasich kocicihc...taky se uz parkrat umyl v misce s vodou a pak prebral vsechny granulky... :grinning:

mmch uz usnul a v chuve mi to roztomile chrupká, jak nemuze dychat nosem...doufam, ze nebude i bez rymy po svem otci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

puzzi zitra stastnou cestu,to je fajn, ze jedete driv,ale teda pátek...nic moc vyber dne :rolling_eyes: , bude provoz, snad se nikde nezaseknete! uz at jste doma,co?
Fuj a to vybalovani...ale zase ti zavidim zarizovani novych nabytku atd.

cvachna zarec palec, my jsme mely v kvetnu sraz kousicek od Zdaru, mam ted sklerozu jak cip...jak se to tam jmenovalo? jo, Škrdlovice...toz skoda, ze ses zapojila z ted...

beru ahoj

petrus, chudacku s tema bolestma hlavy, to je strasny, ja se toho nastesti zbavila, ale kdysi (cca 4roky zpatky) jsem trpela jako zvire. bylo to od zad, zacala jsem cvicit sem tam powerjogu a zlepsilo se to. nemela jsme zadny svaly kolem paterea furt se mi neco blokovalo a ja musela chodit za tchyni,aby mi škubala s krkem...uf. a JD s ocickem je bobisek...to je ale blby,aze mu to nemuzes osetrovat...anikdyz na nej budes mluvit a treba mu to jako vysvetlovat a u toho poctat jeden, dva tri a pryc?Talls to tu psala s tou morskou vodou a ja taky zacala pocitat,aby Domi vedel, ze na cislo 3 je stříík
27. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já slibotechna jsem nahlásila účast a my jsme šli opékat klobásky, když Kája usla a nějak s koněm nestíhačka. A dokonce jsem i zapomněla, že už hraje Ordinace...
Snad bude dnešní noc lepší než ta včerejší, včera se Kája s velkým pláčem vzbudila už ve 23, nedařilo se jí pak usnout, usla u mě, pořád sebou mlela a kňourala, ve 3 vzhůru, totálně pokaděná, ale totál od pupku až po čáru na dupě, pak už naštěstí spala, ale zase jí jsem byla sice KO, ale nešlo mi spát.
Dnes dopo jsme byly plavčit, odpo jsem byla u tety, kde je sestřenka s dětma z Šumpru, pak na 18 šupky domů krmit a koupat.
Dnes tchán začal sekat tu koupelku, tak máme doma pěkný kravál, zítra hned ráno vyrazím s Kájou k našim, snad bude pěkně, ať můžu pěcho.

MEGN, teda to je trápení s Honzíkem, teď čtu, že už jemu líp, to jemoc dobře. Ať je brzičky OK. S tím pasem je to na prd, vidím, že taky vše děláš na poslední chvíli :wink:Pěkná hovíno story:grinning: Díky moc za pochvaly dcerušky, úplně se tady nadnáším pýchou :slight_smile: Jj, sedačku jsme koupili v Elánu nahoře. Kájka bude mít cca 10kg, víc budu vědět ve středu-jdeme na 8M prohlídku. Já si šik moc nepřipadám :frowning2:
PUZZI, moc velká gratulace k sezení. Neboj, Honzík to brzy vypiluje :wink:
SAMI, super Domíkovo paci paci. Mrzí mě to jeho nachlazení, ať je mu brzy líp:slight_smile: A super, že máš aupair na kočárkování, že je spolehlivá, aspoň si buď odfrkneš nebo něco uděláš bez neustálého stresu, že se něco Domimu stane, otluče se atd.
VANIL, vstávání po 8 hodině, to zní pro mě jako pohádka ... nereálné :sweat_smile:
MOMOU, sedačka je hezká :slight_smile: My tu naši už máme taky v autě a Kája už v ní 2x jela a dnes dokonce usla, takže super !
PETRUŠ, copak, taky tě trápí hlava? Víš z čeho, migréna? Ať je ti líp.
CVACHNA, krásnou holčičku máš a teda vlasatou :slight_smile: Vypadá taková dospělejší s těmi vlásky :slight_smile: A teda to spaní, to je mazec, nepředstavitelné pro mě, co mi Kája spí přes den jen 2x po půl hodině až hodně.
DĚDUL, tak co, sešly jste se s Laolou?
WELI, taky uvažuju o první botičkách. Jaké kupuješ? Já právě nevím, jestli hend koupit přímo botičky a nebo jen nějaké bačkůrky, ať si na ně zvykne. Já nevím, jak se to dělá. Taky občas kupuju babylove plenky, připadají mi moc dobré a srovnatelné s pampers.
Jak tu píšete o poutání/nepoutání do židličky, tak já jsem nepoutala, ale budu, ptž se mi v ní Kája dnes postavila :frowning2: Teda měla snahu, já jsem ji hlídala, páč jsem chtěla vidět, jestli to dokáže, a taky že jo.
PUZZI, šťastnou cestu a jeďte opatrně !
MOMOU, o koloboty zájem nemám, ale prodávají je mí sousedé, z Ropice pocházím :slight_smile:
LAOL, tak super, že kafíčko klaplo a Vítek se ukázal, jaký umí být hodňous :slight_smile:
VANIL, teda Tomi je hotový akrobat, je to šikulka :slight_smile:

Tak teď už nevím, na co jsem chtěla reagovat ... jo, holky, dnes Kája začala dělat indiánka na ručičce, je to krása, hustila jsem to do ní dlouho a dnes s tím začala - a nejvíc se jí to líbilo, když jsem jí krmila kaší, tak byla celá špinavá a lepkavá.
27. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Nejako nestíham. Tí dvaja drobci mi dávajú zabrať. Zuzka je tiež malý šinter. :grinning:
A ešte do toho obchod, domácnosť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Skúsim niečo dočítať.
Puzzi zajtra šťastnú cestu. :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
MARTI, snad Markétka nic nechytne. A za 35 bodíků, myslím, nedostaneš nic :frowning2: Nevím přesně, min. kolik bodů musíš na kartě mít, myslím min. 100. Já jsem si teď vybrala za 150 bodů slevovou knížečku
27. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, aha, to nebyla otázka na ty body, jsem trdlo. :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, Simčo, 400 ml za hodinu není moc, to je větší sklenice na vodu, to dám na ex ... no problema ...
Cvachna: vítám tě do "klubu" .... máš extrémně spavý dítě teda koukám ... my spíme čím dál míň, ale hlavně že ve zbývajícím čase se zabavíme .... koukám, že máte stejnou židličku jako my !
Sami, teda masakr s rýmou ... já to jednou zažila a stačilo ... i bez teplot .... držím palce, snad dočtu, že jste na tom líp ....
Majdo, doporučení k bateriím mi dal vodař kamarád, tak mu věřím, ... povídal, že ty co jsem popisovala, se špatně usazují, brzo tečou a jsou jen na parádu ... počítám, že má nějakou zkušenost ... ale věřím ,že pokud ji máte taky a jste spokojení, tak ok .... my ji máme ještě na dvou dalších místech a tam no problema :wink:
Petři, to je taky martýrium s očičkem co? ... pevný nervy, to je hrozný takový záležitosti a s tím krmením ... malá pořád u jídla šťouchala do stolu a včera šťouchla tak, že se málem převrátila, tak ji dávám dál od stolu ... je to rarach! Ale jinak v židli jí úplně nejlíp, jinde dělá blbostě.
27. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, ok .... já ještě pořád dočítám, jsem na str. 241 :grinning:
27. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
27. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
cvachna teda ty se mas s babickou, to je bomba, ze tak s malou pomaha a to vyspani..hmmm, sen nas vsech! a manzel maser..jeje, to je idelani manzel :slight_smile:

ad botky, ja chchi ty capáčky, co jsme tu davala odkaz a tam je mereni nohy: obkreslit tlapku na papir, zmerit (DOMI 10,5cm a +0,6cm a to je velikost, jakou tam maji v tabulce. Beru jeste o kousek vic,na ponozku a at chvilinku vydrzi, takze c.19

petis super fotky, ted ale blbe, ze na plavcu musite mit cepku :frowning2: a aky zavidim holcicku na cancani :slight_smile:---snad si taky jeste nejakou dopřeji až nekdy MM premluvim :slight_smile:..ikdyz nedavno jsem se nejak ze srandy zminila o druhem, tak rikal, ze at si najdu jinyho tatku (ve srande), no ale tak jo, super, si jeste uziju i jinyho chlapa :grinning:

weli, neprovokuj s chuvou zadarmo :frowning2:...nj, nemam proste no. Me to neva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: DM ryze se jmenuje MILCH REIS je to od Alnatura, pruhledny pytlik, vidis v nem ryzi a bude to nekde v tech potravinach,jak maji ty nudle atd...hledej šmudlo

jezis, tak puzziovi nedockavci uz vali dnes v noci, schvaluji! statsnou cestu jeste raz

no huraaa, budem slavit, baby se v Kunovicich nebo jaxe to tam v te pjerdeli jmenuje ( :grinning: :grinning: :grinning: sranda jo?) knecne sesly!!!necahpu, ze ot trvalo tak dlouho...to ja jsem akcni extrovertni typ...:slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty vogo, cvachna, ja si s Tebou zamenim to spanie, mne dnes Tomi spal hodinu aj 15 minut a viac nic, skoro rozbil postielku, tak tam vyvadzal, uz si vie klaknut na kolienka a hned mi vybera veci co mam vo vreckari zavesenom na boku postielky.

Weli gratulujem k plazolezeniu, a to paci, paci a papa zavidim, to u nas este ani naznakom.

Sami to je fajn, ze chuvicka sa osvedcila. Snad ti este niekedy pomoze ked nebudes stihat. A to je dobre ze uz je Domimu trochu lepsie.

Petronuska, tak to ti nezavidim to krmenie, ja si to teda neviem predstavit. mne staci ked mi pri tom mava rukami.
V stolicke som uz par krat skusala ale musi byt taka hustejsia strava, ked je to riedke tak mu to z pusy vyteka, kedze ma stale sklonenu hlavu a sleduje pultik.

Cvachna, teda to bol prispevok. A mas to teda u svokry dobre zariadene, ze ti takto malu postrazi a ty sa mozes vyspat. Ale je skoda ze ste dost casu s Kackou same doma. Treba sa porozhliadnut, mozno tam jazdi aj niaka ina mamina.

Megn, to mame aj mi na dennom poriadku natahovanie pipika. Uz som sa to chcela viac krat opytat ci to robia aj iny chlapci, ale ako vidim nie sme jediny.

Puzzi stastnu cestu, nech to Honzik dobre zvladne.

Lao, to je super ze ste si to s Dedulko uzili. A to ti Vitecek spravil naschval, preco si si ho dovolila ohovarat, ze nezaspi v kociku pri kafe :grinning: .

Tak uz som to zvladla, ale dokial som to spisala tak ste nakecali dalsiu stranu, idem na to.
27. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Cvachna: já mám doma taky fotbalistu .... hraje od 6ti let, hrál za Drnovice, když byly v lize, a ještě pořád hraje, přece jen věk pokročil, tak ty soutěže klesají , že jo ... jsem ráda, když je vůbec doma :grinning: ale já jsem zvyklá ...dřív jsem jezdila všude na fotbaly s nima, ale teď už to nejde že jo
Sami, chůva super !!!!!
Holky, já se po botách zatím nekoukala, ale budu muset rozšířit obzory!
Puzzi, nevyspání jo? to je mrzuté ... a koukám, že budete mít doma všechno nové? Chápu to dobře? To bude paráda! .... jinak šťastnou cestu a dobře dojeďte !!!!!
Lao, super scuk s Dedulkou !
Holky, ordinačku jsem neviděla, venku krásně teploučko, jsme zasedli na terase a loupla jsem pivko, taky dobrý ...
27. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Cvachna vitaj. Máš šípkovú ruženku ako ja. Aj Zuzka lozí, má 6 zubov a povie, mama, baba a papa. :slight_smile:
Sami Dominikovi je už lepšie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi Honzíkovi gratulujem k posadeniu. :slight_smile:
Aj Zuzka sa mi tavia v stoličke na kŕmenie a vie vystúpiť zo sedátka vo vani. :unamused:
27. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzka má capačky, tiež číslo 19. :slight_smile:
Ja mám zadarmo chúvu pre Kubka, skoro každé doobedie si ho berú svokrovci. :sunglasses:
27. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Miruš, věřím, že toho máš taky moc ... ještě si to pamatuju dvě takle malé děti ... ˇ
Vanilko, malý zloděj super ... říkám, že dětičky mají na prstíkách přísavky ... malá má hrouznou sílu v rukách
27. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
petis a co je v te slevove knizce za 150bodu??dik

marti ahcjo, snad Marketka nic nechytne...sakra lidi blbi

holky, paci-paci se dockate, ja to zkousela uz dlouho a rikala jsem si, sakra, zadny naznak...nic a predevcirem koukam jak si tleskaruckama, taxem hned zacla rikat rikanku Paci paci...a on usmev a pak znova aznova a ted staci rict paci paci a on zacne a dela to i sam od sebe, kdyz si hraje. To je sladke. jsme zvedava, jestli nekdy taky zacne s tim znakovanim...ikdyz ja ted dost zapominam. reaguje mi na mliko...nojo,ale to staci ukazat kozu a hned je v rauši :grinning:, ale myslim, ze reaguje jeste na par veci...otazka je, jestlit bude pouzivat

vanilko Tomi je pekny akcnak, pry vybia veci z kapsare :grinning: a pipika:slight_smile: si Domi taky natahuje, kdyz nema nic jineho po ruce :grinning:

jinak dnes nekolikrat kajdosil tekute a zda se mi ta horni dasen nejaka cervenejsi...tak mozna uz to nebude dlouho trvat a bude zubak....uvidime
27. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, já tu slevovou knížku za 150 mám taky ale dost jsem toho dala dětem (jsou tam různý typy řasenek, sprcháčů atd. spíš kosmetika) to já přiznám moc neužiju .... nějaký potravinový doplňky atd. ... víc používám ty slevový knížky pro děti, co mi chodí pro Markétku ....
Jinak ke švagrové se nevyjadřuju, to by bylo na dlouho ..... taky budu doufat, že z toho nic nebude, druhá švagrová, hned jak se jí malej nezdál, tak vyklidila pole, ta má aspoń rozum ...
Sami, Markétka jak víc vnímá, tak stačí, když si ji otočím k sobě, tak bouchá do prsou a dělá "hehe" a běda jak se přeslíkám tak se hrozně směje, a když se koupeme, tak chce ode mě pít .. .se to parádně stupňuje ... ale je zvyklá se takle chovat hlavně doma, nemám problém ji nakojit venku, ale spíš někde v ústraní, přece jen jak je větší, tak od toho pořád kouká někam jinam, tak to není tak jednoduchý ... ale před spaním je to uspávadlo .... jinak co to znamená to znakování ... už jsem o tom slyšela, ale nějak moc nerozumím o co jde ....
27. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
miruss cauky, no jo, chapem, 2 deti aobchod, to je zaprah. vsak uz tady nikdo nebyva tak casto...je to cim dal narocnejsi, ale aposn fajn, ze se tu po vecerech sejdem nebo tak prubezne,poradime si a tak

Domi spi, dufam v lepsi noc

a ja dnes musim bezpodminecne jit spat drive a to jako fakt. hura, docteno, snad se uz ted budu lepe chytat

joo, jeste jsme moc nestihla napsat ke srazu s Novinkou a Slaveckem. chudaci na nas cekali skoro 2h...jsem jim psala, ze vyrazime driv a asi tam budem driv...no ale znate z mych storekvypravovani MM...nikdy nikde nejsme vcas...natoz driv. takze jsme jeli uplne debilni cestou...uz zpozdeni a on ze uz za kopcem je Blava a najednou cedule, ze blava 60km..ja myslela, ze me klepne...Domi uz hotovej...ja kojila vzadu za jizdy Domiho do sedacky..si me predstavte :slight_smile:))koza vytahnuta az do aleluja, v polostoji...svaly na ohach me boli jeste ted:slight_smile:
Novinka je mile stvorenicko, nohem hezci nez na fotkach, taková Víla :dizzy_face: , byla teda vyčančaná jak na rande, hm :wink: . Slavecek spinkal, je to teda čahoun, fakt sila. Obesly jsme jejich aupark, mimochodem, lepsi nakupni centturm jsem nenavstivila nikde v CR...mazec, takovejch znackovejch obchodu a v mega provedeni: mothercare, next, mango, bla bla...no super. tam chchi jet na nakupy nekdy:slight_smile:. Fotily jsme se,ale nejak mi blbne Pc nejde mi to stahnout, takmusite jeste vydrzet

tak a uz jdu spat, pypy
27. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, já mám na kartě takových 130 bodíků ....
27. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jdu do hajan .... dneska spala Markétka do 8mi !!!! Tak snad zůstane v duchu této tradice ... a běda jak ne ... a 6:06 to jistí ! :grinning: dobrou!
27. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
marti, stjen, to si libujes, jak dlouho ted kojis, co? dik za info o knizecce

jinak znakovani je pouzivani znakovych prostredku (ruce, pohyby) soucasne s mluvenim, deti to odkoukaji a pak se s tebou tim dorozumivaji ikdyz jete neumi mluvit, je to moc fajn, umi si rict jidlo, piti, ze chteji spat, ješte, dost a nejaka zviratka atak. Existuji na to kurzy BABYSIGNS, kde te to nauci, daji ti materialy s knizeckama, obrazkama... nebo si na netu najdes par povidani a ukazek znaku a sama si to doma delas.
Ja se snazim znakovat : mliko, spinkat, jídlo, papa, koupat se, ptáček a uz nevim.

uz jsem gumova, papa
27. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, čest v šest, u nás 100%
27. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Jejda, jste se nějak rozjely...zato já jsem nějakako tako kantáre voláre...jsme dali flaštičku Irsai Oliver...vajnoš jak hrom a já nacamraná :grinning: :grinning: :grinning:
Asi nestihnu reakce, bo si nic nepamatuju :grinning:

Cvachna...teda taková tchýně, to je zlato...prej nechaj nás vyspat do 10...jeje, kde ty časy jsou, kdy jsem toto zažila...mám sice zlatý dítě, ale dýl než do 7.30 to teď nedá...byly časy, kdy jsem ho dala po obědě na balkon spát a probudil se na večerní jídlo :slight_smile: ...to už je tak dávno...to byla ještě zima...

Puzzi, šťastnou cestu!!!!!!!!!!! To jsem zvědavá, jak budete spokojeni s nábytkem a Honzula doma...

Sami, fajn, že chůvička dobrá...tak co, párkrát holt budeš muset dát kilčo...já jako děcko hlídala zadara a ještě ráda :grinning: :grinning: :grinning: , no jo, to byl ještě komunismus :grinning: :grinning: :grinning:

Megn, já u Romera chci takovu tu látku "kostičkovanou"...mi nějak přijde, že je taková prodyšná...uvidíme....

Vanil, tak gymnasta je dobrej!!! Tobík furt jen "souloží"...se picnu, když to takhle nazve např. tchán...tu byl a tobi péroval a on.....jojo, jako souloží :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes jsem Tobíkovi docela namlátila ručky, protože tahal za kabely od vysavače v kuchyni a ví, že nesmí...a dnes ho to vůbec nebralo...a furt za kabelem...tak nejdřív byly výhrůžky, pak baci baci na ručky, pak fakt plácance a furt po tom hrabal...tak jsem mu teda jako vynadala, a docela ty ručky naplácala, tak začal plakat, jako zkoušel to,, ale já se nenechala ...za 5 vteřin přestal a kabel pak radši obplazil :wink:

Marti, snad bude Markétka v pohodě , nic nechytí...!!!

Megn, mám hezký písmo, jo??? Ti zas něco napíšu :slight_smile: , Jsem ráda, že Mandučka je neoslimákovaná...Tobi se snažil :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky diky za pochvalu, ale niekedy mi nieje do smiechu, normalne mam strach nech sa mu nepodlomia ruky a nepadne na cumak.

A chcela som sa vas, ktore mate tie penove puzzle na zem, opytat, ci aj vam to tak deti hryzu. My ich mame asi tyzden a uz su dokusane skoro vsetky cisla. Mam strach aby to neodkusol uplne, ved uz ma tie zubale dost velke a hlavne ostre.

Talls: z teba bude za chvilu matka alkoholik :grinning: , ved popijas skoro kazdy druhy den.
To ma trochu nastartovalo a uz aj si idem uliat z kozlika, mam v chladnicke 1,5 litra.
27. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Vanilka: Video super. Přesně tohle mi dělal Kubík a pak zjistil, že takhle mu to moc nepoleze :grinning: Teď už i kočka zdrhá co může. Neboj, ručičky mají děti pěkně silný :wink:

Jinak u nás noc super. Anička spala u dědy a Kuba mi přes den spal dohromady 40 minut, tak to zalomil a vstávačka před 7, ale kolem 9 to ještě na chvíli zalomí. Jinak včera mi ten bambula přelítnul přes kočár a i ho převrátil (Aničce se to nepovedlo ani jednou), ale v pohodě. Jára chytil kočár, takže Kuba vysel kus nad zemí - má kšíry. Jen se lekl a taky už byl k večeru utahaný, tak řev byl šílenej, ale nic se mu nestalo.

Jdu snídat, dokud mě to torpédo nechá :sweat_smile: :grinning:
28. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno

dočtu později - za chvíli musím s malým ven...

s laolou jsme se sešly - bylo to super, Víťula je zlaté miminko a laola super ženská! Fotky dodám později...tak zatím pááá :wink:
28. srp 2009 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

tak vcerajsi dlhy spanok sa nekonal.Vyhnal ma z postele o 6.20, ale neva, hadam s nim este zalomim. MM sice spravil malemu mlieko, aby som si pospala, ale Tomi sa rozhodol ze spat nebude. Tak som ho zobrala z izby aby mohol MM spat po nocnej.

Teraz si blaboce v cestovnej postielke, ja ranajkujem a popritom kavickujem.

Momou: to sa ako podarilo Kubkovi? Z tohto mam najvecsi strach, co ked ho zrovna nestihnem nahodou zachytit? Brrr, az mi zimomriavky behaju po chrbte pri tej myslienke.
28. srp 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás super noc, palačinkování asi jen 2x, spíš jsem se preventivně budila, abych ho přikryla...no a vstávačka před 8 hod, parádička...
Vanil, jojo, rádi si dáme vínko nebo pivko...ale proč ne...nekojím, tudíž to ničemu nevadí...obvykle je to taková spontání akce, žádný plány...dám obvykle max. tak 2 skleničky, žádný opíjení!!! A u toho něco uzobávám, a pak se divím, že nemůžu zhubnout :grinning:

Dávám si k snídani "těho chutě"...chleba s máslem a medem...tehdy jsem to jedla furt, nebo s marmeládou, to jsem prostě musela mít.

Jo jinak Ordinačka včera fakt už trochu trapná...už mne nějak nebere...těším se na to Vyprávěj na ČT1...uvidíme, co z toho vyleze...

¨Vanil, Momou...ty cviky, co předvádí Tomi na videu Tobík ještě vůbec nedělá...Nejradši se válí na břiše, plave, nebo je na čtyřech...nebo na posteli válí sudy....jinak teď dlouho žádnej pořádnej pokrok...ani s mluvením....achich... :pensive:
28. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilka: Na držedle je taška s věcma, na tu tašku lezl Kubík a už to byla jen otázka času, kdy se kočár převrátí. Tak naštěstí my s tím počítali, že by se to mohlo stát, jinak ten kočár převrátit nejde :sweat_smile: Ale Kubík je mnohem klidnější, než byla Anička, tak se docela divím, že jemu se to povedlo.
28. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko
noc docela usla, ikdyz si nejak vybavuji, ze fnukal a furt sosal, ale teplotu nema a docela mohl dychat
jsme ready, odjizdime k mudre a pak se jedu podivat do Babyparku na sedacky, jste me naockovaly :grinning:

ty jo, momou, jeste ze mel ksiry!!

dedul, tesime se na fotky

talls, jj, Ordinacka divna, jako ta Moravkova tam hraje naprosto divně...tak prkenně...jako Munzarka a Hruška, to je taky divnost sama...neprirozeny par jak svina!uz to zacinaji prekombinovavat :frowning2:

vcera se vratil starsi syn z USA, ty jo, to uteklo jak svina, byl tam cele prazdniny

jak jste prisly na těhu a já?to je nejaky omyl, ne? ja psala jen o OVu...u nas nehro, DS se zmenilo v PS (predsmrtny) :slight_smile:

jedem
28. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls: Kubík nemluví vůbec :wink: Ale zas mi tu leze - honí kočku, sedí, ochutnává úplně všechno - i hlínu z květináče a chodí kolem všech věcí a jak dojde na konec, tak se začne rozčilovat, že už není kam jít. Ještě se bojí pustit se druhou rukou, ale už přišel na to, že stačí si zas sednout a popolézt :grinning:
28. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek