• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
jejda!!!já nestíhám ani číst :slight_smile: Kačka mi zas teď usnula.vstávali jsme ráno v sedm,protože taky včera už šla spát v pět a spala až do rána.asi byla nějaká utahaná.tak,vezmu to popořadě:

SAM:máte kočičku nebo pejska?a jak na sebe malý a zvířátko reagují?my když jsme byli u prababičky a kačka viděla psa,tak mu začala nadávat a vyhrožovat pěstičkou :grinning: jsme dostali záchvat smíchu a ona chudinka nechápala proč.ale bylo to dost srandovní..jo,je masér,výživář a policejní vyšetřovatel.co víc si přát...Ale že bych držela dietu... :grinning: čokoláda je moje nejlepší kamarádka :grinning:

PETIS:karolinka je taky moc pěkná..no,někdy jsem aj áda,že tolik spinká,aspoň si můžu pouklízet,ale někdy mi to vadí.zrovna když se nudím a chtěla bych si s ní hrát a ona mi usne.

M1RTI:No,mě se líbí,že tady tu co máme,je taková praktičtější než ta umělotina.Ona ji má sestra a mě se moc nelíbí.Ty dřevěné mají výhodu,že se pak dají udělat jako židlička a stoleček.pak si třeba na tom může kreslit.Ale každý má na to názor jiný.
JInak s tím fotbalem:my chodíme na manželovy zápasy pořád.bude mu 26,tak říkal,že do 30ti bude hrát.
Hraje 1A třídu za SFK Vrchovina Nové Město na Moravě.tak myslím,že s Vyškovem taky.třeba tvůj syn si s manželem zahrál :grinning: a pak jeho brácha hraje zas za B třídu SFK Vrchovina Nové město na Moravě.

VANILKO:No,zatím co jsem poznala maminy,tak samé,co mají děti 2-3 roky a už moc zaměstnané.a taky asi blíže k mému věku nenajdu.Je mi 20.s manželem jsme si miminko moc přáli a za rok jsme se dočkali.

MIRUS:nebydlíš kousek od Rajeckej lesnej?

TALLS:taky se těším na ten seriál na jedničce.Ordinačka už je skoro o ničem.A Kde ty bydlíš?

JInak na večer k nám dojede sestra se svýma klukama.mají 4 kluky.věkově 11,7,6 a 2 roky.ale ten nejstarší zůstane doma,protože už u nás byl na týdenních prázdninách a do zoo se mu znovu nechce.Taky jsou nadšení,že budou v pokojíku spát s Kačenkou.Ji úplně milují..vždy když dojedou,tak ji každý začne pusinkovat a jí se to ale moc nelíbí.pak si s ní hrají a ona je kouše :grinning:
mějte se moc hezky.Já půjdu ještě poklidit.tak pa pa a přeji "snad" pěkný den :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Momou ešte že ste ho zachytili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je to tak už máme doma malé torpéda. :grinning:
Kubko je s dedkom vonku, Zuzka spí, tak ja idem upratovať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes obaja vstali už o pol siedmej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirrus: No chytili, ale odnesla to kreveta :sweat_smile: Já ji měla napíchnutou a jak jsme oba s Járou chytali, on kočár já pak Kubu, tak mi krevetka z vidličky letěla ............. ani pá pá jsem nestihla udělat :grinning: Ale dobře, že se Kubíkovi nic nestalo. Moje sestra byla takhle s kočárem několikrát, vždycky jsme ji s mamkou našly na zemi, a to měla kšíry zkrácený ...........
28. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak konecne se citim dobre. Pres noc to preslo. Jaydi sice spinkal v nasi posteli a vstaval v 6, ale jsem vyspana :slight_smile: Tedka spinka na balkone milacek :slight_smile:
Varim mu to hovezi, ale nevim jak dlouho to varit?! :confused: A k tomu brambor a spenat asi.

Potrebuju jeste povysavat a vytrit tady. Tu se desne porad prasi, to je des :angry: Po o chci jet za kamoskama, jedna uz bude pristi tyden odjizdet zpatky na Sk na furt :frowning2: Tak si kluci jeste musi uzit :wink:
Dneska ma R tata 65 narozeniny a k tomu jeste konci v praci, jde do duchodu. Vecer je party pro nej v nejake hospe, ale nevim, jestli sezeneme nekoho na hlidani aspon na dve hodky :frowning2: Ale rada bych sla. Jinak pujde jen Ray samozrejme.

Tak jdu docist a pak pujdu neco delat :wink:
28. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli ty boticky vypadaji moc hezky. Se mi libi ty modre :slight_smile:
Je Laus a Dedul se konecne sesly! Super. Tak snad se tedka uvidite casteji, ne? :wink:
Vanil videjo super :slight_smile:
Marti tak Marketka snad nic nechytne :pensive:
Sami diky za radu. Nezkousela jsem pocitat. Jen na nej mluvit, ale drzi oci zavrene a toci s hlavou a macha rukama, do toho rev. Des. Zkusim to s tim pocitanim :wink: I kdyz to bude nejmin do 100 :sweat_smile:
Petis Kaja s indianem pri jidle, to musi byt super :grinning: :wink:
Vanil druhy videjo taky dobry :grinning: Jo a natahovani pipika mame taky porad :grinning:
Sami ze by uz byl na ceste konecne prvni zoubek? :wink:
Sami kojeni v aute to musel byt teda pohled :grinning: :grinning:
Tals super noc :slight_smile:
Sami at dobre poridite u Dr :wink:
Cvachna uzijte si dneska vecer. Kluci jsou vyborni na Kacenku. Ale teda 4 kluky si nedovedu moc predstavit :astonished:
28. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus to je super, že ti je už dobre. :slight_smile:
Ja som tiež vysávala a umývala dlážky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je video z plavání

http://www.youtube.com/watch?v=uBQylhWNMfY

Anička si i trochu lokla, tak jsem jí chtěla dát ruku, ale nevnímala mi a přes hluk v bazénu asi ani neslyšela. Jinak křidýlka má spíš jako hračku :wink:
28. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - hodila jsem foto ze včerejší srazíku s laolou do alba - za chvíli jdu uspat mládě, tak vás snad konečně dočtu.... :wink:
28. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu vas pozdravit, kdyz mlade uslo. Jeste nemam vse dosteno, ale planuji vecer a pak hodim i nejake reakce.

Ja tento nemela vubec cas. Byly jsme na prevence, teda diky prazdninam uz to byla prevencka skoro v 9 mesicich a mame 10,5kg a 75cm. No a prej pomer vyska/hmotnost hubneme. :slight_smile: i kdyz to pri tech 10,5 zmi neuveritelne,co? ale :grinning: jsme i dlouhy. No a taky jsem rikala, jak divne leze, ze taha tu jednu nohu a celkove se ji lozit nechce, tak nas poslala na Vojtovku... Primar na ni kouknoul a rikal, ze bude chtit popostrcit.. Tak jsem zvedava, zaciname za 10 dnu...

Jo a rostou nam normalne dvojky nahore, ale jeste nemame jednicky :slight_smile: budeme mit upirka.. :slight_smile:

Taky jak jste se bavily o sedackach, tak jdem juknout jeste na jednu do protismeru a pokud nevyjde, tak jdem do romera king plus. Fakt velika sedacka a prijde me tam mala takova bezpecna. Taky super podhlavnik, ze kdyz usne, tak ji ta hlavicka nebude vyset.. A co se tyka latek, tak to chci znova omrknout, ale ac se me moc nelibi, tak nejlepsi bude asi ta kosticka...to je ta classicLine. Toto jsem nasla, treba se nekomu bude hodit...

POTAHY AUTOSEDAČEK RÖMER se v závislosti na vzorové řadě skládají z různých látek.

Potah autosedačky Römer ClassicLine
Potah autosedačky z 1 až 2 látek ze 100% bavlny, prodyšný, příjemný na dotek, snadno udržovatelný, jednobarevný nebo s pestrým motivem s kostkovaným potiskem nebo kombinace obou, klasický nadčasový vzor látky.

Potah autosedačky Römer TrendLine
Potah autosedačky ze 2 až 3 různých látek ze směsové tkaniny z umělých vláken, prodyšný, příjemný na dotek, snadno udržovatelný, kombinovaný v souladu s módními trendy, částečně pruhované, strukturované a lesklé provedení zvyšující vizuální dojem.

Potah autosedačky Römer HighLine
Potah autosedačky ze 2 různých látek ze směsové tkaniny z umělých vláken, částečně velurová látka v provedení Alcantara, potah flaušově měkký, dodatečně efektní olemování jako ozdobný prvek, prodyšný, příjemný na dotek, snadno udržovatelný, vizuální dojem velmi vysoký.
28. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni videjko dobry. Skoda jen, ze je to takove rozmazane :wink:
Dedul hezke fotky. Lausce a Viteckovi to moc slusi :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jeste na jinem servru psali, ze classic line je vhodny i pro atopiky... takze bude podle me nejvic prodysny..
28. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikuloe Nikolka ma pekne miry. A vidis, uz hubne :wink: za chvili bude modelka :slight_smile: A s tou Vojtovkou at vam to jde a NIkolka u toho moc nerve...jak to zname od Talls :wink: Super se zubikama :grinning:
28. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: Fotečky super - mamky i dětičky jsou super :dizzy_face:

Nikule: Tý jo, to s potahama je zajímavý :sunglasses: jinak míry moc hezký.

Petro. Bohužel je to jen z mobilu :frowning2: mám nějakej divnej, známá má stejnou řadu telefonu a má i videjko mnohem lepší.
28. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja sa na to vys...m, prispevok dlhy jak tyzden pred vyplatou a mne sa to zmaze.

Tak to aspon trochu zhrnem. Maleho som ulozila a ked zaspal chvilu potom som ulozila aj seba, takze sme si pospali, maly spal necele dve hodky.

Peti to je fajn ze sa citis dobre. Ja to hovedzie varim docela dlho, mozno aj dve hodky, ale ak mas kuchtu tak by to mohlo byt rychlejsie. Snad sa podari zohnat niekoho na strazenie, aby si si uzila aj ty party.

MOmou video je dobre :slight_smile: .

Dedulka, alebo skor Laola: foto vyzera dobre a mamce to pristane.

Nikul, mala ma dobre miery, ale bude riadne dlha. A neboj ta vaha pojde dolu. Snad vam Vojtovka pomoze Niku trochu rozhybat, a mozno bude nakoniec skor behat ako ine deti co uz teraz davno lozia alebo sa plazia.
28. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak JAydinek spapal celej obed a v zidlicce celou dobu :slight_smile: Ke konci ho to sice uz prestavalo bavit, ale slo to bez kriku a bez vseho mozneho. Jen jsem teda porad zvedala hracky ze zeme :grinning: Ale super. Asi mu chutnalo moje kucharske umeni :grinning:

Vanil parada, ze jsi si taky zdrimla :wink:
28. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak drobečkové po obědě a oba už spí. A hádejte co jdu dělat já :grinning:
28. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, tak si pekne pospi aj ty, dobre to padne aj maminam, si takto pospat.

Ja tu akurat nahanam divu zver, lezie vsade kde je nieco nebezpecne. Momentalne mi skrabe vrchnakom od flasky po podlahe.

Predtym si posuval pred sebou choditko a lozil za nim, to bolo teda srandy.

Idem ho strazit nech si cosi nevivedie.

Pa a snad vecer sa sem este dostanem.
28. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák, dítě spí, uklizeno, pračka pere, jdu na to dočítání…ufff, dnes fakt jaksi nestíhačka..

Sami: super s tou „hlídačkou“ – snad si konečně i trochu odpočineš a né, že vše ve spěchu! :wink:
Puzzi: ať je cesta zpět do ČR vpohodě a malý ať to pokud možno celé prospí!!! :grinning:
Cvachna: tý jo – při dětech škola – obdivuju a držím pěsti! X-)
Weli: jj, tebe jsme na srazíku zrovinka „pomlouvaly“, že musíme udělat ty fotky pro MK! :grinning:
Beru: super, že malá začal vykládat, baba je u nás teď taky „ v módě“ 

Kua fix – zas nejde net, ještě že jsem si to psala do wordu 

M1rti: téda – spánek malé nic moc a švagrová teda – no comment!!!!
Petis: jé špekáčky – taky bych si dala
Ad ordinačka – dívala jsem se jen na první dvě série, teď už je to ubohé – každý s každým…to už mě fakt neba :-P
Miruss: tý jo – to máš super, že máš každé dopolko volné!!!! :wink:
Talls: teda ty jsi ale macecha, tak mlátit dítě – že na tebe pošlu sociálku :grinning: ))))

Kurnik – dítě zas řev neskutečný…no ještě jsem ho uhondala…snad bude ještě chvíli chrupat, bo bude zas protivný 

Talls: chleba s medem jsem měla včera na véču… :grinning:

Ježišííí, ten MK se dnes načítá ku*evsky dlouho…to snad není možné (jsem dneska nějaká sprostá, se omluvuju )

Momou: ježíšku, už tak chodí jo – to je skvělé, jak se ty dětičky všechno rychle učí!!!
Nikule: no vidíš, malá bude za chvíli modelka!!! Mám obavy, aby nás na Vojtovku taky brzy neposlali…, ale já už necííííí…ten můj lenoch je prostě lenoch lenivá…hrůůůza!
Vanilka: a kdybys ještě viděla, jaké měla krásné nehtíky!!!!
28. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, tie nechtiky som tam zazrela, ale nie moc detailne.
Vyzeraju perfektne.
28. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj hoj, matky koblih :dizzy_face:

Tak jsem zatím dočetla jen včerejšek, musím mrknout na zbytek a taky dodat foto ze včerejšího rande s Dedulákama :dizzy_face: Snad večer to zmáknu...

Puzzi, dobře zvládněte cestu!!!!

jdu číst dál
28. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul Kubka síce nemám doobeda doma, ale malé tornádo áno. Ale je to pre mňa veľká pomoc. Aspoň kým spí Zuzka stihnem upratať, navariť a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petronus, konečně bolehlav přešel!!! By mě fláklo....

Jééé, Dedul, se ouplně červenám... :dizzy_face:
Počkejte, až dodám Dedulí fotku :wink: To teprv budete koukat!!! :wink:

Nikul, super výtah potahů. Musím taky mrknout na tu sedačku... Též jsem vybrala Romera dle testu, ale už nevím jakýho....

Holky, co jste byly s dětma v cizině, máte jejen zapsané v pase? Je k tomu potřeba osvědčení o státní příslušnosti? Ď.
28. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nez doctu, napisu

u mudry dobry, pry ted jsou ruzne virozy, poslechla ho a neslysela nic, tak dobry, mame odsavat, strikat vodu a sledovat teploty. ma pry nalite horni dasne (jo, je to tam cervenejsi) tak snad i od toho a zda mel prujem -jo vcera kadil vickrat a tekuteji. Takze nic se nedeje, proste virozka nebo ryma, no.

paxem jela do shopp.centra kuknout na ty autosedacky. Holky, co rikate na MAXI COSI TOBI 9-18kg? \me se moc libi...Domi v ni sedel jako kral, jsem se bala, ze se v ni ztrati,ale ani ne. proč ne maxi cosi? kde najdu vysledky tech testu atd? Ty Romery se me nelibily... :confused: ...teda ukazala mi jen 2 s takovym e-e potahem...ja vim, ze o potah nejde,ale nejak me nezaujaly...
dik za odpoved

Domi byl az do navratu domu andelicek, doma zacal byt narocny na udrzbu...stoupal si u konferaku...delal psi kusy...chlupatej od kocek jako svina :rolling_eyes: ...nechtel moc obedvat, tak to bylo na dlouho s blbinama a celej zas*anej... :rolling_eyes: ...ted si nastesti hrae v postylce a kez by chtel vytuhnout jsem nejaka pouzita :unamused:

jdu docitat
28. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam tak to je super, že Domi nemusí brať žiadne lieky. :slight_smile:
Cvachna ja bývam pri Novom Meste nad Váhom, Rajecká Lesná je dosť ďaleko od nás. :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam: Tak super, že Domi v pohodě, že to není nic vážného. Výsledky testů sedaček nevím, my koupili co má Andulka, jsme s ní spokojený :wink:
28. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachna: mame kocky...momentalne 3, jinak celkem 5..v byte :slight_smile: a Domi je miluje, je topro nej velka motivace k pohybu, porad je nahani a smeje se, kdyz kolem nej projdou a otrou se a polechtaji ho ocaskem a tak:slight_smile:

petrus, kez byste nasli hlidani, abys mohla na oslavu!super ze JD hezky papal

juvam nikule, tak miry mate hezke a dej nikolce najist,at nehubne :grinning: :grinning:. Snad Vojtovka pomuze a trochu ji popostrci. A dvojky upirkovske, no teda!!!!

snad puzziovi maj pohodvou cestu domu

ja uz hci at malošek spinkaaa, pomoooooc, pisu to uz asi 40minut, furt odbiham, furt řevy, asi je Ko a nemuze usnout, chvilu si hraje, chvilu rve...ja uz chchi volno :grinning:
28. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cece, laus, nezhublas trochu? nebo ti tak porostly vlasy a zuzuji oblicej? na fotce u dedulky vypadas šlank :slight_smile:, slusi!
28. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
huraaaa...po hysteráčku (zpocenej jak žaba) a asi 4. koju v poradi usnul...at si da klidne 2hodiny :grinning:

laus dik za odkaz na sedacky, sakrja....toz to nastuduju no a jeste obhlidnu...se mi libi ta Tobi, no. Kdyz vy tu vsechny romerujete , to musim jeste prozkoumat.
A berete bez isofixu nebo s?
28. srp 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Vůbec nevím o čem tu mluvíš :grinning: Jaký isofix? :sweat_smile:
28. srp 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek