• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Sami, díky :dizzy_face: Možná kilo nebo dvě-nic zásadního... :grinning:
Tobi dopadla jen o bod hůř než Romer, takže snad žádná křeč a s chutí do ní... :wink:
28. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
lauš, je, jeste odbornice Talls kdyby mi ji posvetila a uz se na ni budu tesit:slight_smile:

momou, isofix je takova zakladna pro sedacky, ktera jeste zvysuje jeji bezpecnost, je to na sedadle upevnene a na tom ta sedacka a je to stabilnejsi. Ale pak uz jsou to palby kolem 8tis a vic
28. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpet od kamosky. Klucici si trosku vyhrali u krabice s kremama a kravinkama :grinning: a ruzne na sebe sahali a tak, bylo to hezke to pozorovat. My s Ludkou pokecaly. No a pak zacali byt oba unaveni, tak jsme jeli domu, supla jsem Jaydiho do kocaru na balkon a ani vozit nepotreboval :grinning: Taky od pul 11 nespi, tak se ani nedivim :slight_smile:

Mam rozecteny casak jak dlouho, tak se do nej zase podivam. Hlidani jeste nevim, jestli vyjde. Je to nejak na rychlo :frowning2: Ale aspon na dve hodky :pensive:
Se sedackama moc neporadim. Ja je jeste ani neobhlizela, abych pravdu rekla. :wink:

Sami a u dr dobry, aspon to neni nic vazneho. Snad ta ryma brzy odezni :wink:
28. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Sam: Aha :sweat_smile: No jo, dvě děti a stejně se v tom nevyznám. Ale jak říkám, s tím patronem jsme spokojený :wink: A děti očividně taky :grinning:

Laola: Hele, Ty jsi ale opravdu hubenější, jsem se teď pořádně podívala na fota ..................... :wink: :dizzy_face: Sluší Ti to.
28. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já dnes vstávala v 8,15!...ráno jsem byla nakoupit ... potkala jsem ve městě naši kolegyňku z plavání, aniž bychom se domluvily, tak jsme se na pokračovací plavání nahlásily na naprosto stejný čas .... tak paráda .... doma fofry, vařila jsem polívku, květákový karbenátky s bramborama, táč se švestkama .... děti došly na čas, všechno se stihlo, Marťa odešel před chvílí ... a malá už asi odpo spaní nezvládne, spala přes poledne asi něco přes hodinku .... tak to bude do večera náročný .... ještě chci zpracovat na přesnídávky ovoce od babičky, poslala nám jablka, broskve, švestky .... tak to bude s malou náročný ....
28. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
se musím smát - Max se snaží dostat k jedné hračce a je teda docela vytrvalý....pomaličku se centimetr po centimetr k tomu dostává - plazení to rozhodně teda není...ale o pár cenťáku se už posunul! :sweat_smile:
ááá, páneček se už začíná vztekat! :grinning:
28. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dedul jsi mela tocit! :wink:
Marti s kolegynkou dobry ohledne plavca :wink: A nejake presnidavky posli aj sem, Fedexem :wink:
28. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, Markétka je poslední dva dny strašně "ukecaná" .... dla, dla, pokřikuje, na prodavačky huláká a vyvolává konverzaci ... je to sranda ....
Sami, sama žasnu, kam jsem to s tím kojením dokráčela, se mi o tom nezdálo ani ve snu ..... o tom znakování jsem slyšela, jen jsem nechápala podstatu ... tady u nás kurz byl, ale bylo to dost drahý, tak jsem to vypustila ...
Simčo, teda vajnový večer jo? ... my měli včera pivní večer .... ale teda v noci se spát nedá, já byla pořád vzhůru, ty horký noci to je smrt .. ... jinak Ordinačku jsem moc nemusela už před prázdninama ... už jsem občas jen koukla, abych byla v obraze a na to Vyprávěj se taky těším, snad to bude dobrý (léta mého mládí :grinning: ) ... chleba máslem medem můžu taky furt ....
Cvachna: teda já se asi nějak blbě vyjádřila, když jsem psala o fotbalistovi, tak jsem měla na mysli manžela (ale synek hraje taky ale spíš futsal - malou kopanou) ..... sice teda mám let dost, ale tak velkýho syna, aby hrál 1.ligu fakt nemám - měl před měsícem 18 let - teprve :grinning: ale já jsem to tam napsala tak šalamounsky, že nešlo poznat, o kom píšu .... koukám, že bys mohla být moje dcera, téda 20 let ... říkala jsem si na fotkách, že vypadáš mlaďoučká!
Holky, Markétka zatím vypadá dobrá ... usnula v 17 hodin, už byla moc unavená, do večera by to nedala teda, je děsný vedro, asi padnu ....
Moni, Anička je plavec šikula!
Lao, zhubla si, přiznej se babo ! Moc ti to sluší!
Nikul, tak jdete na Vojtovku, jo? ... tak pak nás poinformuj, jak to probíhá ....
Sami, to je dobrý, že je to "jen" ta rýma .... už aby tomu byl konec, co?
Petři, tak jsem dočetla a zareagovala a jdu na ty přesnídávky .... :grinning:
28. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Maxi cosi tobi taky vysla v testech hodne dobre. A vim ze ji ma Puzzi, my jsme na ni dlouho vahali, ma krasne potahy :slight_smile:
Pak dondu, jdu koupat. Maty je protivecek a plny energie, kde se v nem bere, od 2 nespi a fakt porad neco dela a vymysli :slight_smile:
28. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja mam tedka chvili klidu. Ray je doma a hraje si s malym. Chtela jsem se podivat ns VKV, ale jeste nejsou na netu :angry:
Jinak jdeme teda dneska ven na tu tatkovu party, tak se tesim, ze pujdeme na chvili ven. I kdyz jsem si rikala, ze pit nebudu, budu ridit. Ale nevadi mi to. Hlida Rayuv kamarad, tak kdyby neco, abych tu hned byla. A taky abych byla schopna k Jaydimu vstanout, ze? :wink: Ale sklenicku jednu si dam :sweat_smile:

Weli to by ti Maty mohl rychle odpadnout dneska, ne? Po tak namahavem dni :wink:
28. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrus jj uz spinka, huraaaaaaaaaa.jdu na presnidavku pak se ukazu :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky havky mňauky :slight_smile: nebudem sa opakovat ze nestiham, to je bezna vec.

som totalka KAPUUUUT :pensive:
včera som bola cely den v meste, rana som sa stretla s kamoškou (odchadza

na pol roka do Ameriky :cry: ) a boli sme v parku, potom prechadzka po

meste, ona isla do roboty a ja som este isla na pláž, máme tu taku skvelu

plaz pri Dunaji, piesok, lehatka, palmy, hudba, atrakcie no svetove je

to! pojdem tam este buduci tyzden a pisala som Lobke, prida sa aj ona :dizzy_face:
holky ja som vas docitavala na mt (v rade pri pokladni, v elektricke, na

wc :grinning: -robim co môzem) ale nemala som si to kde zapisovat, reakcie budu

slabsie :pensive:
dnes som mala navstevu a poobede isiel David so Slavkom na bajk :slight_smile:

boooze, ten dnes vstaval o piatej a zarezal až o 14-tej :confused:
yasne, Sami...Mirkson je pripad :grinning: :angry:
gratulujem k sedulákom Domčovi a Viťulovi, su to borci!
Peti s tou hlavou to musi byt horor! chuda, mavas to casto?
moc myslim na Puzzi ale snad uz su doma a okey, dnes som vsetko

nedocitala, musela som konecne pisnut.
Marti teda Ty mas fantaziu! margotka by ma nenaadla N-)
Magdi ach aj vy ste mali trapenie...a snad coskoro zacne Honzik priberat,

vsak je poriadny chlap! a ako papava, kolko zje?
yo, na Laolku som este davnejsie nereagovala ako mi krasne prelozila

"rýbu" :grinning: no svetova si, Mirka! :grinning:
Mou sedacka vyzera okey, ja mam kocik Patron a je fajn ale hladam lahsi,

kurňa ale ked ja mam vysoke naroky. chcem velke kolieska, stabilny, velky

zvnutra, male rozmery celkovo, madlo-nie golfky!, atd...a nemusel by stat

nad 10 000,- Sk. ups, vsak my mame €, takze nad 333,-€ :grinning:
Petri ja hovadzie nakrajam na male kocočky a varim cca pol hodinu.
jezis, pisem jak tatar kazdu chvilu po sebe opravujem
ahoj Cvachna, vitaj a pisaj :slight_smile: Katuška je krasne dievčatko, vyzera na

viac ako 8M asi kvoli tym vlaskom :dizzy_face: ja nebudem detailne popisovat co

vie Slavko, nerada sa chvalim a bude to tak lepsie...:zipper_mouth: :wink:
Dedul jezis, ti su zlatiiii (Lao a Víťa) a tie nechty, supeeer!
Weli vdaka za rady ohladne boticiek, zide sa.
Nikul aj Tebe vdaka za potahy sedaciek, ja chcem Romer Lord-ta sa mi zda

fajn cena/kvalita a je taka mäkučká
Sami ja tiez davam Slavkovi jest jedine v stolicke (vonku v kociku) to je

moja zasada, nezniesla by som keby som ho nahanala a vsade bordel!!!!

David mu da aj v postielke, hocikde, to ma dost sere. ale neda si

povedat!
Cvachna drzim päste so skolou a Katuska je dobra ze tolko haja, inak by

si si asi netrufla na skolu, ze?
Weli aj ja Slavka vzdy priputavam v zidlicke, predtym reval (co som

ignorovala) a zistil ze to nikam nevedie tak prestal. vie, ze ked sa naje

tak ho dam prec a asi aj preto hlta jak o zivot :grinning: hracky mu tiez

nedavam, ked sa je, tak sa ma JEST!
Vanil Tomi je bohovskyyyy na videu!!!
Marti ta Tvoja svagrova je teda pizda! ach, sorry...:angry:

holky ja este nemam vsetky rekcie ale musim ist aj nieco porobit, plienky vyvesit a saty poskladat a tak...este som nic nespravila jak odisli, snad dojdem, dufam! verim, myslim...:slight_smile: pypy zatim
28. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis, to sa mi ako podarilo???? :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
a pridala som par fotos do albumku :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ano, to som este chcela ze vtedy jak Dominik zaspal v sede, presne vtedy aj Slavko tak zaspal a mam to v albume
28. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Novi supeeero fotky :grinning: a vyborne komentare :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
dnes jsem byla celý den u našich, bájo, malá se rochnila v bazénku, pohodička, až teda na to vedro :frowning2: Kája odpadla ještě před 19, tak to asi zase bude ráno brzské vstávání.

SAMI, ta čepka na plavču je fakt blbá, ptž se mi pod ní strašně potí hlava a tak celkově je to nepohodlné. V té knížce za 150bodů je sleva 50% na kaj co - třeba tekuty perwool, ariel, zubní kartáčky, krémy, pěna do koupele, barva na vlasy, řasenka, voda po holení, papírové kapesníky,potravinové doplňky,makeup ... pak je tam žolík sleva 25% na cokoli, co si vybereš a pak je ještě sleva 10% na příští nákup.
Taky jsme uvažovali na Maxicosi Tobi, ale jak jsme tam šupli Káju, tak jsme měli obavy, že bychom museli za rok kupovat sedačku novou. Ale jinak je super :slight_smile:My máme bez isofixu. To je moc dobře, že Domi nemá nic vážného.
VANIL, Kája taky hryže puzzlíky na zemi. Teď jsem jí na plavču koupila i takové ty vodolepky, tak ty jí šmakují taky.
MOMOU, teda Kubík je takový letec, whaw, ještě že se nic nestalo
CVACHNA, spaní od 17 do 7 do rána? Teda to je fakt Šípková růženka, nechápu :sweat_smile: Jé, to jsi mladinká, asi nejmladší z maminek tady, tuším :slight_smile:
PETRUŠ, super, že ses vzbudila do růžova a bez bolesti hlavy. Jj, indián je super, máme i kousek na videu, tak to snad pak hodím na web.
DĚDUL, hezké foto Lauš ze srazíku a teď se těšíme na to tvé :wink:
NIKUL, krásné míry Nikolky, tuším, že vám budeme s Kájou v patách, srovnáme příští týden:wink: Držím palce k Vojtovce.
MARTI, to jsi dnes byla hotová kuchařinka:slight_smile:Taky nechápu podstatu toho znakování, jak k tomu přimět dítě
:confused:
PETRUŠ, užijte si akci, super, že jste našli hlídání, šikovný kamarád.
NOVI, to je mega příspěvek, fakt poctivě dočítáš, klobouk dolů. A fajňacké fotečky, ta se sedícím spícím prckem, ta je boží.
28. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
vdaka za pochvaly fotos dokumentos komentaros :slight_smile:
Petis to sa len zda, bolo to o polovicu mensie, neviem preco mi to robilo medzery a pisalo to v uzkom stlpci, asi zo mňa šibe už aj koňovi :sweat_smile:
Petronuska uzi si oslavu a pridi po svojich :grinning:
baby co mate problemy s uzkymi sedackami, videli sme so Sami zn.Mothercare a tie su sirsie ako bezne sedacky, aj tu co chcela Nikul-Britax First Class sme videli tak Nikul, Sami Ti poda referencie :wink:
idem sa najest a snad to este dnes dopisem
28. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Přidala jsem fotos a valím dočítat :wink:
28. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme dnesky sli na autosedacky a konecne nekdo ochotnej a poradne vysvetlil..

Takze jdem do maxi cosi priori xp. Tu king plus nam taky chvalila, ale rikala, ze ten limec kolem hlavicky je na zacatku mozna dobrej, ale pak ze byvaj rodice nestastni, ze nejde dat pryc, kdyz je dite vetsi. Taky je v ni uz ditko dost utopeny a pak spatneji vidi ven. Ale hlavicku na bocni naraz ma krytou pekne...

Sami uz jsem ti psala do IP ze maxi cosi tobi nam nedoporucovala. Jednak opet ten limec kolem hlavicky nejde dat pryc a pak ten pas, kterym pripoutavas sedacku, tak jedna cas je chycena na uchytkach nahore na sedacce a druha cast spodek autosedacek (jako pod nozickama). No ale u te priori jde ten pas skrz, tou sedackou a je tam takova packa, ktera ten pas vysponuje.

Taky rikala, ze isofix je samozrejme lepsi, ale ne o tolik o kolik je drazsi ( u Maxi Cosi a Romer)

Tak a jdy konecne docist.
28. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tý jo, Novi, to byl příspěvek jako kráva :grinning: :grinning: Úplně cítím tu energii, s jakou jsi psala :wink: Téda já se divím, že po takovým dni ještě vůbec sedneš k PC :grinning: Já su dneska teda taky mrtfola-zastavila jsem se až teď... Malej si dal sice přes den hoďku a půl, takže rychle večer usnul, ale už byl jednou vzhůru, tak uvidíme, jak to bude dál...
Dnes v noci se vrací tcháni a švagrová z dovo, tak máme po klídečku...

Petï, užij si párty i jednu skleničku, určitě bude Jaydi v pohodě :dizzy_face:

Weli, tož kde sííííííííííííííí?
28. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zde.
Novi krasne fotecky, Slavko je uzasny, a bobinek ze ho neboli zada jak tak spinuska :slight_smile:
Nikul tak super ze jste vybrali. aha na sundani toho podhlavnicku jsem se ani neptala, no kdo vi, to zjistim jestli mi pujde sundat. musim se podivat.
Laus a Dedul musim vas pochavlit, moooooooc pekne fotecky a konecne jste se scukly :slight_smile: a Laus musim rict, ze Sami ma pravdu, slusi ti to :slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dračí mládě spí a chrčí :frowning2:, občas zakucká...ale snad dobrý

sousedka podstupuje poslední IVF (ted uz jen transfer), tak zas už 3 dny a následujícíh nevím koli (14dní?) budem pichat kazdý vecer injekce...dnes mi donesla fazolky na smetane...hm, jdu si je ohrat, moc jsem dnes nejedla :unamused:

novi, fotky bozi a ty komentare fakt paradni!!!ja jeste fotky nestahla, zkusim to zas, nejak mi blbne pc nebo co :rolling_eyes:
28. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojte holky, tak proběhla večerní hygiena a malá tady se mnou ještě sedí, jedním okem sleduju Jakuba Skláře, za chvíli to končí, tak ji dám spát ... si super hraje s nabíječkou od kamery :grinning: jsme tady dneska samy,taťka nám odcestoval ...

Novi, téda obr příspěvek .... o švagrové se nezmiňuju, nazvala jsi to docela trefně .... jinak margotku používám na některý moučníky dost, super dochutí a není to takový obyčejný .... dala jsem ji párkrát i do bábovky spolu s nasekanými vlašskými ořechy, bylo to parádní
28. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím z domova v ČR, vyjeli jsme ve 4 ráno a doma ve 3 odpo, cesta bez zácep, Honzík ok, takže super. Doma po 7 týdnech zvláštní hodně, Honzík spal poslední hodinu, pak probuzenej, vyjukanej, začal brečet, když to tu viděl a Pepa na něj, nějak ho to vzalo, mně úplně přijde, že tuší, že to tu zná, ale neví odkud, 7 týdnů je holt dlouhá doba. Ještě k tomu novej nábytek - nádhera, už trochu zařizuju, nevim co dřív.
Snad bude zítra Honzík ok. Večer v půl sedmý jsme šli koupat, Honzík unavenej, i ta cesta byla pro něj záhul. V 7 do postýlky a do půl osmý spal. Brečel chvílema, chvílema i dost, ale holt to teď bude mít trochu tvrdý, ale zajíždíme opět režim a trochu chci i nechat vyvztekávat u hraček atd., není to možný, aby měl 100% pozornost, kdy chce, nechám ho chvíli vztekat u hraček atd. Plány pěkné, uvidíme realitu, ale snad se to vyplatí, zvlášť to usínání bych si přála zas jako dřív a věřím, že to vyjde.
Zítra jedeme na oběd k babi, zas cesta, sice krátká, doufám, že z toho Honzíka nejebne, snad ne, snad bude ráno v pohodě.
Na MM se začal smát asi 15 minut po příjezdu, vzpomněl si a pohoda, snad si vzpomene i na domoc, i když je to tu teď jiný.
I pro mě je to teda trochu šok doma po takový době :sweat_smile:
Teď si jdu užívat MM, dočtu zítra nebo pozítří, hodně mě teď láká to zařizování. Snad chápete, ale jsem závislák, tak mě tu zejtra stopro máte a určitě dočtu :wink:
28. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi vitej v ČR :slight_smile: je super ze jste cestu zvladli v pohode a bez kolon..jak jsem to videla v TV jsem si na vas vzpomela :wink: a jasne uzivej si TM, chapu, mas abstak, dlouhodoba absence keksiku :grinning: a Honzik se aklimatizuje a bude dobre, uvidis
28. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Novi, zkoukla jsem fotečky, teda famózní a ty komentáře parádní !!!! Jsme koukali s Markétkou a jak tam nakupujete mlíčko se Slávkem, tak na tu fotku pořád pokřikovala :grinning:
28. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kdo chve kouknete, jsme byli dneska u babi na zahrade a Maty byl nabity energii :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=XVzfqOvxZIE
28. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Puzzi!!!
To jsem ráda, že jste v pořádku doma :dizzy_face: Neboj, nejebne ho, přes noc se vyklidní z dlouhé cesty a bude ok :wink:
Hezkej oplodňovací večír přeju :grinning:

Holky, díky za chválu :dizzy_face:

Novi, jdu nakrknout do alba
28. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, vítej doma!
28. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek