• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
jo, Novi, presne tak, jak jsi vyfotila Slavka spiciho vsede, tak usnul ten Domi :grinning:

petrus, to je super, ze kamos pohlida...stejne..to je rarita...kamos chuva...mate super partu!

petis to znakovani delas vzdy u slov nebo cinnosti, pro ktere mas znak a chces, aby se to dite naucilo..trva to ruzne dlouho, treba i mesic, dva, nez se decko chytne.Je potreba ale to delat vzdy a nejlip cela rodina...aby si to spojilo, ze ta cinnost je tohle a pak samo zacne ukazovat. vem si, ze napr. papá, paci paci, to je ono! To je taky znakovani :wink: . dik za vypis slevy v DM :slight_smile:

laus, dedul, hezke fotky, fakt
28. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, super video :dizzy_face: Tatínek měl plné ruce práce, co? :grinning: :grinning: Maty je fakt šídlo a fešák!!! Super tríčo :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Novi, fotky parádní!!! :grinning: Jsem si u té lehátkové s dudlem málem učůrla :grinning: Fakt super popisky :grinning:
28. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus teda chuva kamos, co to ctu? to je super. hlavne ze se na to citi :slight_smile:
Laus jj mel co delat, a to uz je trochu unaveny, predvadel se neskutecne. a dneska mel poprve ty capacky fotbalove tak jsou super :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi cau matko cestovatelko, jasny, uzivej si vybalovani :sweat_smile: a TM a vubec, navratu domu. rezim klapne, uvidis.
tak super, ze jste doma.

weli, Matysek je koblizek, fakt :slight_smile:.akcnaci jsou to sileni uz...tolik energie,co?
je, vy uz mate ty capacky? jsi spokojena? jak dlouho trvalo nez prisly. Jdu kouknout jeste jednou na video :wink:
28. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami mame a jsou super, vzala jsem 18 a jsem spokojena moc, uz se stavi a v ponozkach mu to klouzalo a toto je super. trvalo myslim asi 14dni urcite. :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi vitej doma! Vyvztekani obcasne schvaluji. ja si ted uzila s takovym vztekanim. To co delaji normalne normalne dvoulete deti, ze si lehnou a busi a jeci. Takovej ten vzdor, tak to predvadela Nikule. Tak jsem uz cetla diskuzi o cholerickych detech.. trvalo to 3 dny a kazdej den to stupnovala. Jsem myslela, ze se me jebne. No ale kdyz to zacala predvadet, tak jsem u ni stala a mluvila na ni, ale nevzala ji a pockala az zachvat pomine. Fakt to bylo neco noveho. No a pak prestala a udela to jen sem tam...

Lao na te posledni fotce ma Vitek helmu? Vypada fakt dobre... :slight_smile:

Novi jak jsem videla jak slavko tam uz stoji u lehatka, tak opet jsem si rikala, jak jsou ty deti kazde jine.. my problemy s plazenim a vy uz stojite... a fotecky moc pekne...!

Tak jsem se ten koukla na video od Welinky a Maty taky slusnej akcnak. Jsem prave rikala MM, ze to nechapu, ze jsme tam pozadu. Ta nase kralovna sedi a pekne diriguje nas...

:slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul neboj, jednoho dne na to prijde a budes se divit :slight_smile: ja jsem rada ze uz se zabavi, ale zase ho nemuzu nechat uýzbez dozoru vubec, nevim totiz co prave vymysli :slight_smile:
a uz je to fakt narocne a nechapu kde maty bere tolik energie, uz spi jen 2 krat denne a to je porad v zaprahu, no silene, ale jsem rada
a neboj Nikulka se do toho taky brzy dostane :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak konecne som vas docitala. Dnes som mala OK den. Maly spal doobeda necele 2 hodiny a navecer tiez necele 2 hodky, som zvedava aka bude noc. Ani sme neboli dlho vonku, lebo ked je taketo teplo on nechce v tom kociku spat.

Novi teda ten tvoj prispevok je ozaj mega. To je fajn ze si si uzila den. A tu plaz, palmy.... ticho zavidim.
Fotky su perfektne. Slavko je bozsky.

Petis: ty si si to tiez uzivala, a hlavne Kajka, ja som uz dobre davno nedavala maleho do bazena, lebo u nas tu stale strasne fuka, a bojim sa aby neochorel.

Laola: foto pekne, svedci to aj Dedulke s Maxikom.

Petronuska: to je fajn ze ides na party aj ty, pekne si to uzite.

Puzzi vitaj doma, to musel byt sok aj pre teba, nieto este pre Honzika, to ti verim.
Ale neboj on si raz dva zase zvykne. A ty si pekne teraz uzivaj TM, nech ma HOnzik co najskor dobru sestricku.
A samozrejme pozariaduj.
kde jste vsichni?
asi to balim a jdu k TV tak pekny vecer a klidnou noc vsem
tak jako kolikrat si rikam, ze je to jednoduche, ze skoro kam ji dam, tak tam ji najdu... ale tesim se, ze se taky trosku zabavi sama... zatim nam to moc nejde,,,
28. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, video je perfektne, Maty liezol ako by mal v zadku vrtulu, to mas ozaj co robit, ked ti aj doma takto lezie.

Nikul, neboj dockas sa aj ty, a potom budes chciet naspet to dieta co pekne sedkalo na mieste, a nie stale otacat a premiestnovat uz lezuce dieta. Ja som tiez velmi tuzila aby uz liezol, a teraz by som bola najradsej keby lezal iba na mieste, lebo jeho najviac zaujima radiator, a my mame take tie o ktore sa da dobre rozbit hlava, takze ho musim stale strazit.
28. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako kdybych mela dite co si spokojene hraje na miste, tak bych asi taky nechtela aby lezlo... no ale kdyz mas nespokojene ditko, co chce po matce porad pozornost, tak proste doufas, ze se lezenim neco zmeni... no a mozna se nezmeni nic a budu nadavat jeste vic... :slight_smile:

Holky ja se tak navnadila na tu autosedacku... :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde videt, ze jste dali ditka spat a keca se tu teda :slight_smile:
My za chvilku budeme odchazet, tak jsem jeste v rychlosti docetla.

Weli to bodycko je super, kdes ho? I ty capajdy :wink: A Maty pekny sikula teda rychlej :grinning:

Puzzi vitej v CR a uzij si dneska krasnej vecer bez kone. A at se ti dobre zarizuje doma :wink:

Holky ja bych lezici dite uz ani nevymnenila :sweat_smile: mne se libi, jak si Jaydinek vsude leze a stoupa a zkouma ruzne nove veci, u toho dela ruzne xichtiky. Pak za mnou dojde a jakoby obejme a da mi pusku :dizzy_face: Ted je to nadhera :slight_smile: A teda i sam si vyhraje docela dost, tak spokojenost :wink:

Uz nevim, co jsem chtela. Ale preju prijemny vecer vsem. A pekny vikend tem, co tu pres nej nechodi :wink:
28. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My sme grilovali, tak drobci zalomili až o deviatej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Zuzka bola v pohode lebo spala cez deň 3x, od 9 do 11, od 13 do 14 a od 17 do 18. :slight_smile:
Novi super fotky, najmä tá ako zaspal v sede a tá pláž vyzerá uper. :slight_smile:
Lao tiež super fotky. :slight_smile:
Cez víkend sa pohrám s fotkami, už by sa patrilo pridať nejaké. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi to je super, že ste zvládli cestu. :slight_smile: A užívaj si vybaľovanie.
Nikul ty máš doma vážne choleričku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Weli super video. :slight_smile:
Vanilka ani Zuzka nechce v tom teple spať vonku, sú to prosto zimné deti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, malá ti spala 3x, mě Markétka dneska 2x a taky teda šla spát pozdě ... má docela velký pauzy mezi spaním, dopoledne se jí chce za 2-3 hodinky spát, ale odpo usnula od 13 hod až v 17 hod na 45 minut ... ona chce u všeho být, nějaký spaní ji asi zdržuje ....

Holky, jak jsme tady večer seděly s malou na sedačce, tak ona sedí a má nohy poskládaný na žabáka pod sebou a jak se houpe, tak poskakuje dopředu , to je fakt legrační .... a dneska se z toho sedu otočila na bok, klekla si na kolena a koukala ze sedačky dolů ... si za chvíli stoupne myslím ....
28. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Markétka spí občas už jen jednou denně, tak to začíná být fakt náročný
28. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus, pekne si uzij vecer. :slight_smile: me se prave taky libi ty pokroky, jen teda u nas pekne dlouho zadne moc nejsou :slight_smile: no ale aspon se mam na co tesit :slight_smile:

Miruss no mame malou cholericku. Ted jsem se o tom bavila s nasima a prej mame ditko hlavne rozmazlene a proto nema duvod pohyby.. no taky mozny. Nevim.

Marti a kolik hodin ti spi Market v noci?

U nas treba v souctu spi kazdej den podobne. Kdyz se vzbudi driv, tak si to treba dospi odpolko...
28. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, včera šla spát 19,30 a spala do 8,15 (v tom samozřejmně přestávky na jídlo v 23,30 - 3,00 - 6,00) ... ale ten dnešek s tím vstáváním byla spíš výjimka ... poslední týden vstávala v 6, a chodila spát kolem 19 hodiny, a spala přes den 2x vždy něco přes hodinu, někdy 1,5 hodiny (vzhledem k tomu vstávání je ten den dlouhý že jo)
Docela dlouhou dobu usínala kolem 20 hod a vstávala tak 7,00 - 7,30 ale jiný výjimky zatím nejsou ... jen jak je to vedro, tak v noci častěj jí ....
28. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem dneska teda matka ... navečer byla malá taková protivka, pořád pokřikovala, ale škaredě, to u ní nebývá zvykem, ... já měla dost práce, tak jsem už nevěděla co s ní, a pak kouknu na hodiny ... ona měla chudinka hlad !!!! tak jsem jí namačkala broskev s banánem a ona to všechno snědla a jak otvírala pusu, a hodinu na to snědla i kaši !!! teda jsem to matka ...
28. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, Petruš, mě se taky líbí pokroky, jak začne malá dělat něco novýho , to je paráda ... babička nám pořád říká, že měla nejraděj, když byly děti takle malý, že je s nima největší sranda, a prý by bylo nejlepší, kdyby tak zůstaly ... tak jsem jí oponovala, že to by nedělaly žádný pokroky, a zábavný by to teda nebylo ....
28. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti me se stalo dneska neco velmi podobneho :slight_smile:

U nas to spani mame podobny.. jen teda jednou spi uz mezi 9 a 10 a pak nekdy treba v jednu a od 2 do 8 umi byt vzhuru a to je pak dlouhy! ale kazdej den je u nas jinej.. treba 5 dnu spi behem dne malo a pak me prijde ze to dohani... Spime zhruba v noci 11hod a behem dne 2hod. Takze suma sumarum je to o.k. :slight_smile:
28. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko
noc v pohode, koblizek vypada, ze mu bude trochu lip
venku je hnusne, sede nebe s mraky, zadne slunicko, fouká, je takova "tma".. No uz se "tesim" na podzim :frowning2:, co budeme delat....
jsme sami, mm je na Hluboke, prijede asi az večer
nemáme zadny plan
vsem hezky víkend!
29. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Naše noc super, ve tři jsem se vzbudila, jakto že Honzík nic celou noc, jsem přemýšlela, že se na něj zajdu podívat do děcáku, jestli žije, nemohla jsem spát, v půl čtvrtý nezklamal a vzbudil se, na 4, pohoda, mlíko a hned usnul zas. Pak v šest si asi nahodil sám, páč než jsem tam došla, tak bylo ticho a vzbudil se někdy před 7 a povídal si, nebál se tam, takže super, teď si tady hraje vsedě a občas se snaží k něčemu dolézt, ale nějak mu to tady na naší plovoučce podkluzuje a jede dozadu. Má holý kolena a ponožky, v čem se leze vašim dětem nejlíp na plovoučce? Ale je to furt nespokojenec, si nejdřív zařve, že to má moc daleko a až pak se snaží, takže teď huláká jako pavián kvůli prkotině, no prkotině, se chudák plazí dozadu místo dopředu, sakra, to bude muset vylepšit. Posadím ho, zabavím a zase si hraje,prostě mu nic není, jen se tu a tam naštve, že něco nedokáže hned, už zas brečí, fakt nevim, jestli ho nechat, jak dlouho, kdy, ale tohle není možný.
Lao, Dedul, tak konečně setkání? :sweat_smile:
Vanil, video super, Tomíka to očividně dost baví to klikování :slight_smile: A malý zloděj super, jak je soustředěnej na akci :sweat_smile:
To mi připomíná, že si o víkendu, neo až bude čas, pustím ty vaše všechny videa zpětně, jsem zvědavá.
Marti, snad Markétka nic od dětí švagrovky nechytí :confounded:
Jé, už byla Ordinace, jo? Hodně dílů nebo jen tenhle týden, o co jsem přišla?
Petis, to jsi měla včera drsnej začátek noci, že by zuby?
Marti, nojono, tak holt 400 za hodinu není moc, si nemysli, já jsem taky docela velkej pič, kdybych chtěla, tak to taky dám :grinning:
vanil, tekutý jídlo u Honzíka taky stojí za to, to pak moje nešikovnost + jeho nesoustředěnost = tekuté jídlo všude! Většinou je tekutej jogurt a ovoce, nedávno jsem dostala nápad a osvědčil se - zahustit obyč rýžovou kaší, právě kvůli tomu krmení.
Marti, doma vše nové ne, je to trochu jinak. Před rokem jsme se sem nastěhovali do domu a strejda nám postupně dělá nábytek na objednávku (má firmu). Ještě než se Honzík narodil, tak nám udělal ložnici, kuchyni a MM pracovnu a teď před týdnem dovezl obývák+jídelnu, děcák a mou pracovnu, obývák jsme zatím měli provizorní gauč a televize, děcák byl prázdnej pokoj a postýlka a v mý pracovně nebylo nic. Takže nějaká mega maxi změna celého domu ne, ale obývák a jídelna je celkem zásadní.
Sami, kojení do autosedačky super :sweat_smile:
Momou, uf, hustá story s málem vypadnutím Kubíka z kočáru, ještě že ty kšíry fungovaly a chytli jste ten kočár.
Talls, nejsi sama s pivem nebo vínem, my si taky dáváme skoro denně trochu.
Sami, DS alias PS :sweat_smile:
Tak dočteno po stranu 242, zatím posílám.
29. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachno, tvoje ségra má 4 kluky, jo? Tý bláho, ty teď holčička, tak to jí všichni obletují.
Petruš, tak co, bylas na párty?
Momou, Anička krásně plave :slight_smile:
Nikule, 10,5 kg, jo? Tak se podrž, Honzík má dle domácího měření min. 11kg a asi 76cm, ale připadá mi, že vytáhl a není nějak hodně tlustej, tak já nevim, proč váží tolik :sweat_smile: Vojtovka určitě pomůže a Nikča bude mezi největšími šikuly, ale bude to asi makačka a řvaní :confounded:
Lao, stačí mít dítě zapsané v pasu.
Sami, my máme Maxi Cosi Tobi 9-18, spokojenost :slight_smile: Bez isofixu. Protože jí často přenášíme z jednoho auta do druhého.
Holky, závidím vám jen problém s tím, že dítě všude leze, co bych za to dala, to Honzíkovo řvaní každou chvíli u všeho je hrozný :frowning2:
Lao, taky mi přijde, žes zhubla :slight_smile:
Dedul, vytrvalost centimetr za centimetrem, dost dobrý, Honzík by to vzdal nejpozději u třetího centimetru :sweat_smile:
Marti, Markétka bude ženská ukecaná, že by po tobě? :slight_smile:
Novi, jen nám zas někdy popiš, co Slávko už umí, prosím tě jaký chválení, to je realita, ne? Slávko je šikula, už chodí? :slight_smile: Koukám, žes pořád v jednom kole, ale reakce super! Fotky úžasný a popisky, seš dost vtipná, víš o tom? :slight_smile: Slávko a tanyny, to je borec!
Sami, tvý sousedce držím moc palce na IVf a tobě přeji dobrou chuť :slight_smile:
Hehe, holky, večerní komentáře mého večera, njn, docela jste to trefily :grinning:
Nikule, 3 dny a vyvztekávání trochu lepší? Uf, musim vydržet. Honzík se nevzteká jakože vzteky, ale spíš taková bezmoc, že něco chce a neví jak - přitom by stačilo, kdyby se zklidnil a trochu se snažil. Škoda, že nebydlíš blíž, myslim, že bychom dobře pokecaly o dětech a porovnaly a možná se navzájem utěšily, že v tom nejsme samy. Mně říkala ta známá v chorvatsku, že je to tím, že se honzíkovi furt někdo věnujeme, že je rozmazlenej a mám ho nechávat brečet, ať si zvykne, že není, jak píská. Já nevim, určitě to trochu pravda je, ale stejně si furt myslim, že je to hlavně v jeho povaze. Co myslíte vy ostatní, když tak mě čtete, co Honzík a tak. Myslíte, že může být rozmazlenej?
Vanil, tak co noc? Možná dobrá, páč někdy když dítě přes den dost spí, tak je pak i lepší noc :wink:
Marti, Honzík si asi taky brzo začne stoupat, jsem na to zvědavá :slight_smile:
Honzík poslední dobou asi bude mít spánek jen po o, dopo už má jen krátkej a odpo kvečeru už ho nedám, aby večer vytuhl.
Sami, Domi lepší? Super!
Tak, hotov dvacet! MM si zatím užil Honzíka :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám na videa.
Jaydi leze do schodů, bomba, jak je trpělivej a leze a leze, až tam vleze :slight_smile:
Domi plazidlo dost dobrý a efektivní, ten maže, to zírám! Máte krásnou podlahu, Sami, neklouže mu to ani, tyjo, Honzík tady v punčocháčích na podlaze snahy o lezení končí pohybem vzad, hrozně mu to klouže.
Markétka a Marti srandičky na gauči pěkný, Markétka je smíšek :slight_smile:
Domiho ponor dobrý, tyjo, krásnej záběr :slight_smile:
Haha, Dominik zpěvák simulant :grinning: Mostíky :grinning: Slabej odvárek, Honzík umí simulovat 5x líp a víc nahlas :grinning:
Tancující Riška od Pospi :slight_smile:
Dominik dorážející na Nikolku taky dobrej, ta z toho nechápala, jak tak koukám :grinning:
Tak zatím takhle, jedeme k babi.
29. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobré ranko,
zkouším stahovat videa z nové kamerky a dát to na web, tak snad to jde : http://www.youtube.com/watch?v=kY21tiaGYwQ
Karolínčin indiánek :slight_smile:
29. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo, jak čtu Puzzi, tak jsem proflákla nějaké videa :frowning2: Kde nandu Domiho ponor ???

Puzzi, tvé komentáře, to je síla, ty fakt nezapomeneš na nikoho a na nic :wink:
29. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis, Domiho ponor? to je uz stary, ale kdybys chtela tak tady

http://www.youtube.com/user/janinanecas#play/all/uploads-all/1/3WG1H92fckY

puzzi ty ses normalne komentartor jak svina, fakt poctivka jako blazen, jak uz tady jednou nekdo zahlasil, ze kdyz nestiha, staci mu precist si tve reakce a vi, co se tady delo :grinning:.Dik za pochvalu videi a podlahy (hruška, Bauhaus), je hezká,ale matná a to je nevýhoda, páč je pěkná jen čerstvě vytřená, jinak na ní jdou vidět stopy a ted už i Domiho slintání a tlapky a všechno. To plazení mu šlo dobře, lezení chvíli trvalo než si zvykl, ze mu to klouze,, ale jak se to naucil, uz mu to neva. Honzik si zvykne. Na holé nohy nic moc, Domi mel "odrene" kolinka, takze jsem poridila navleky na lezeni (zn. farlin, 179.- :unamused: :unamused:), ale jako nic moc...cekala jsem od toho vic, nema to cenu kupovat, klouze to trochu, mozna ale kdyz ma nekdo tlustsi nozicky :slight_smile: tak by to drzelo lip.

petis- Kajka je sladka, jak znakuje indianka, vidis? umi znakovat!!!Kdyz ji budes ucit dalsi a dalsi veci, sem tam si o neco rekne treba, ikdyz neumi mluvit.

Domi= Krakení mládě....jako v 9.40 jsem byla happy, ze usnul. Doufam, ze si jeste daaa :slight_smile:. je nejaky mrzuty...i u jidla..asi ty zuby a ryma, spatne se mu polyka jak ma plny nos a vdechne obcas jidlo atd. uf. Mam vysato, toz jdu jeste neco stihnout
29. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Puzzi, myslim, ze bys asi fakt mela zkusit metodu nikule s tim nechanim vyvztekat nebo tak neco. tezko se mi radi...ale kdyz uz Domi neco vymysli a ja mam nervy na pochodu (vzteka se, breci a ja nevim proc, dela voloviny u jidla a zamaze vsechno), zhluboka dycham a treba neco takovym odevzdanym hlasem povidam, nebo se jen na neho uplne nezucastnene divam...
ja nevim, jestli se da nazvat vase pece o Honzika, ze ho rozmazlujete, vzdyt je to hezke,ze se mu venujete...ale je asi fakt zvykly, mit neustale nekoho u sebe. mel by se sam zabavit. Domi ted vymysli ruzne veci, strasne ho bavi kabely, taze jak tu mam vysavac na odsavani nachystanej, leze po ne, opira se o nej, mlati s kabelem, kouse do neho...pak sleduje pracku,jak se toci, sbira kazde smitko na zemi:slight_smile:, honi kocky nechcete kocicku?:slight_smile:) a tak. Joo a docela dobra motivace je pet lahev, treba do ni jeste dovnitr dat neco, co rachoti (fazoli nebo neco) a on za ni pelasi
29. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek