• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak a ještě jedno z dnešního rána, ale budu se teda muset naučit natáčet !!! http://www.youtube.com/watch?v=odP3MQzdXnU

Sami,
díky, vidíš, to mě nenapadlo, že i tohle je už znakování :wink:
Pet láhev taky u nás boduje :slight_smile: A s tím zabavováním, máš pravdu, já jsem ji nechávala hrát si jen na určeném místě, ale teď ji nechávám lézt prakticky všude a je to lepší. I když teda musím být na očích, aby si něco neudělala.
29. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
taky nechávám malou na chvíli vyvztekat. Jí se nelíbí, když ji dám do ohrádky a jdu třeba na WC, ale hold marné, tak řve, musí si zvyknout. Kamarádka chodí se synem i na WC, má ho na klíně, aby neplakal, to už mi připadá moc.
Jako určitě nenechávám brečet dlouho, ale taky musíš něco udělat, tak by se měl chvilemku zabavit sám. Neboj, to půjde, pomalu ale jistě.
29. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ja taky nechavam maleho vyvztekat. Ja prece nemuzu byt u nej porad. treba ted se vzteka, slzy zadne, jen se proste vzteka. ale nechavam ho, to vis ze to ve me vre ale musim :unamused: neboj to pujde.
A maly jako uplne stale jeste neleze, jen na trave obcas, ale jinak plazo leze, u nas mu to taky klouze.
Ja mu davam teplacky a tim jak uz se ke vsemu stavi tak v ponozkach mu to klouze tak ma ty celokozene capacky a ty jsou uzasne :slight_smile:
Petis karolinka je uzasna jak dela indiana, a na zemi je rychla, sikulka mala. Jakou mate kameru? me tak stve ze nemam fotak se zvukem, nemuzu tocit se zvukem :frowning2: tak taky uvazujeme o kamere, ale nevime jakou :wink:
29. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste jsou fajn ty protiskluzove ponozky na lezeni a zacatky staveni, kdyz nemate capacky
s deckem na kline na wc...no potěš....to jako ne. kamoska rikala, ze uz si v soukromi nezasla 3roky na zachod, ze decka na ni musi videt..tomu se chchi vyvarovat. Nastesti my zenske, kdyz chceme na wc, jdem tam a za minutu jsme venku, zatimco chlapi z toho maji obřad a sedí na trůnui 20minut... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kuckal,ale jeste spi. hura :sweat_smile:
29. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Petis super videá, Karolínka lezie ako Zuzka, najmä k tomu čo nesmie chytať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi sem-tam ho nechaj sa jedovať, ja to vidím na Zuzke, ona sa oveľa viac dokáže sama hrať oproti Kubkovi, keď bol v jej veku. Lebo na ňu mám menej času ako som mala na Kubka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale určite je to aj povahou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka lozí po plávajúcich buď s holými kolenami, alebo v dupačkách, zvykla si a buď má ponožky, alebo capačky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak vcera to moc nedopadlo. Na oslavu jsme jeli, ale asi za hodku a pul kamos volal, ze je malej vzhuru a nechce spat, ze na nej kouka. Tak jsem jela domu (jen z vedlejsi vesnice), maly jak ve dne. Tak jsem mu dala trosku napit a lehla s nim do postele. Porad zkousel, jestli tam jsem :slight_smile: NO nakonec usnul, dala jsem ho do postylky a jela jsem zpatky. No ale do pul hodky znova, ze nechce spat. Tak jsme jeli neco malo po 12 domu. Ale nevadi :slight_smile:
Rano maly vstaval v pul 7, tak me Ray nechal dospat do pul 11 :slight_smile: Pred chvili jel cvicit a prdolka si tu hraje :slight_smile:

Jdu zkusit docist :wink:
29. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Marketka super s jejim vykonem :wink: Dlouho nic a za chvilku bude litat okolo nabytku :wink:
Sami tak at neco vymyslis na dnesek at se nenudis :wink:
Puzzi ja mela Jaydiho v teplackach a na nohach mel capacky (tenisky), aby mu to neklouzalo. Nebo jsem ho mivala bosky :wink: Kdyz to klouze to je akorat na nejaky drzkopad potom :wink:
Puzzi Jaydi se schodama uz je jinej. Ma to zmakly levou zadni a je nahore za chvilku :wink:
Petis vedejo super :grinning: Sikovnoucka Kajka :wink:
Puzzi u nas kdyz se Jaydi vzteka, tak ho dam bud na stranu sednout a necham tam, nebo od nej trosku poodejdu a delam, ze si ho nevsimam. Jen reknu az se vyvztekas, tak pak prijd :wink: A za chvili ho to stejne prejde a treba ho neco zaujme a zacne si sam hrat :slight_smile:
Petis druhe video taky super :grinning:
29. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem delala smudlikovi na obed detske testoviny, rajce a kure, ale snedl jen trosku, byl uz unavenej, zase, tak jsem mu dala mliko a usnul. Takze spinka v kocarku a ja se rychle kouknu na ty VKV. Jsem to jeste nestihla :sunglasses:
29. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak my dneska vstávaly ... se podržte .... v 9,15 hod !!! Měla jsem tady dneska ještě děti na oběd ... zůstal tady jen Marťa koukáme na rodinný film, je to sranda .... Markétka zrovna spinká, už hodinku, tak uvidíme. ... dneska 100% bude spát jen jednou, to je jasný ....

Nikul, dneska měla Markétka na oběd brambory se zeleninou a hovězím od Babylove, chutnalo jí to ... díky za tip!

Puzzi, Nikul .. to jsou trable s dětma ... asi je budete muset nechat chvíli vztekat, jinak fakt nic neuděláte a budou s váma mávat ... ale je to už dlouho co jsem to zažila, tak nemám čerstvé postřehy, ... ale nezávidím teda, fakt ... pevné nervy!
Sami, u nás jsou taky v kurzu kabely, od chůvičky, od vysavače, vede sprcha, šlauch od hadice na zahradě a nabíječka od mobilu ... a taky ji baví pet flašky, zatím do nich nic nestrká, ale pokouší se dát čepek na flašku .... koukám, že mají naše děti stejnou zábavu .... já mám nejmenší trpělivost, když už jsem moc unavená, a nemám buňky něco vymýšlet, a to je mi většinou už i jedno že huláká ....

Holky, malá si dneska sama klekla v kočárku, co máme v kuchyni, tak kočár už půjde pryč, protože by mi vypadla ... a postýlku v kuchyni už musíme taky snížit, když klečí a drží se postranice, tak by mohla přepadnout ... my polezeme asi až po stoupání , to vypadá ...
Petis, já jsem hrozná, ale já beru malou sebou i na záchod ... dřív mi seděla na klíně a odmotávala toaleťák, ale teď ji dávám sedět na zem,máme tam rohože, vezmu jí hračku, posadím ke zdi a ona si hraje, ... jak zmiznu, tak prostě huláká .... oni jsou v tomhle asi všichni stejní .... Petis, Markétka už taky umí Indiána, koukám, že ty děti jdou podobným vývojem ....

Holky, já tu kameru budu muset sebou všude tahat, včera si malá tak úžasně hrála ve vaně, ale když ji koupu, tak nemůžu zároveň i točit, to mě tak štve .... u spousty věcí jsem sama, a když to pak povídám, tak už to prostě není ono ....
29. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, děti jsou jak detektor, hned poznají, že je něco jinak ... my když měli večer hlídání - 2x, tak to nedopadlo ani jednou ... .fakt to snad vycítí nebo co ....
29. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, holky mají k té ukecanosti blíž už geneticky, že jo ... tak asi bude malá po mě ...
29. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis Kajka super leze, Domi kdyz je motivovan, tak taky tak rychle tlapká. Vinotéka ho taky láká, jen my v ni skladujeme prazdne lahve :slight_smile:.

holky, ja uz pdala na hubu, on ma energie jako energizer...uz si sam stoupa, me klepne pepka..v postylce, o nabytek, o kreslo, o konferak...ta ryma ho stve tak spatne ji...zase rozmatlano vsude, snezeno par lzicek :rolling_eyes: ...on od rana asi 3x prevlecen a 5x umyte ruce a pusa a ja stale v pyzamu :angry: , rozcuchana Nána...a vite co? jsem mu dala kojo, ze aspon tak a on vytuhnul. Jupíííííííííííííííííííí. jdu si dat sprchu a zkulturnit se. MM psal, ze pocasi na golf spatny a ze jede dom, za 15min bude v Brne a pozooor: psal,at mu maleho nachystam do kocaru, ze s nim pujde ven,abych si dachla...a zadne nakupy a uklizeni, at si spocnu. ups :confused: :sweat_smile:
jenze kdyz ted spi, no tak proste si s nim pak bude hrat a ja si asi napustim vanu nebo co. hmm, uz at je tu, jsem unavena.
29. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAmi,máš to náročný,co? ... MM odejel na fotbal, ale Martin tady se mnou zůstal, venku hnus, se nedá ven, tak mám aspoň zábavu ... a jsme na malou dva ... malá Martina zbožňuje, holt je to chlap :grinning:
29. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČAute holky, hlásím šťastný návrat domů. Ríša mi nosí věci z auta, rychle si to tu protřídím a jedeme ke tchýni na kafe. Snad se sem dostanu večer. Páček
29. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pospi, vítám tě doma!
29. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnešní den teda hrůza, nechávání vyvztekat = se rovná, dvě minuty si hraje a pak nekonečně dlouho řev (do několika málo minut vyměknu a vezmu ho), zabavím, ale jak je rozjetej, tak řve zas a hysterák rovnou, hrůza. Ale vytrvám, teď si s ním hrajeme, ale zas zejtra bude chvílema nechán na pospas. Dělám to instinktivně jako Sami, mluvím na něj potichu, klidně, nebo jen tak koukám, on na mě ublíženě, sopel, řve, pak se ke mně jakoby trochu plazí, no hrůza hrůz :frowning2:
Dočtu večer.
29. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
my dnes byli na oslavě 40. narozenin ségry mojeho...bylo to strašně fajn, bylo nás tam tam 17 - Maxík byl naprosto spokojený - byl zlatý - no já ho dnes nepoznávala... :dizzy_face:
ale já to říkám pořád - on jak má kolem sebe společnost, tak je spokojený! Asi bude v tomto po mě - né po Jardovi :grinning:

sami: vidím, že toho máš plné brýle co?!
puzzi: téda, takové vztekání - to teda nezávidím! :confused:

sorry, že dál nereaguju, jsem jaksi kaput...a taky přežraná! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jdu se natáhnout, páčko! :wink:
29. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

teda, Petronuš, to mě mrzí, že jste si party víc neužili... :frowning2: No já jsem zvědavá na nás zítra.... Jedu na školení (nail art), takže Vítkové budou spolu-vypadá to na nějakých 7 hodin :confused: No mám smíšené pocity.... :confused: Ale věřím, že to zvládnou :dizzy_face:

Dedul, super, že byl na oslavě Maxík bezva a že jste si to užili :dizzy_face:

Pospi, achooooj, flákačko vtipálková :dizzy_face:

Jooo, máme zapojenej novej šporhelt, jsem ho vypalovala, tak je tu smrad jak v pekle.... Ale můžu péct... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mama sla na 15 min. vozit po zahrade nez udelam vecu a pujdem koupat a spat...

Petis, poctive jsem zkoukla videa a teda jako fakt pekny. Karolinka je moc sikovna! Takove perdy v lezeni... nepokryte priznam, ze me to trosku prijde lito, ze vsichni se tu tak hezky pohybuji a zacinaji vstavat o nabytek a my nic...

Jinak malou na zachod taky neberu. Aspon tam chci klid. :slight_smile:

Peti takze oslava byla takova cestovaci, co? No ale jinak fajn a to je hlavni...

Sami tak si hod nozky nahoru a uzivej si hlidani MM. Ja jsem zvedava kdy ten muj prijde. Je dnes na baraku a dela nam podhledy v koupelne. No a zitra tam jde asi taky ale od uterka mame dovcu! :slight_smile: se nemuzu dockat!
Uz nemam nejak sily..

Puzzi ja zacnu taky nechavat vyrvavat. Jsem dneska o tom premyslela, ze nelezou takovy ty narocne deti na udrzbu kolem kterych je potreba skakat. Mozna si na to zvykly, ze nas maji porad u sebe a vse si vyrvou a my je porad bavime, ze nemaj potrebu si jit hledat zabavu jinam. Zacnu na tom po dovolene pracovat a budu zvedava na tvoje dojmy...

Jinak dneska zacala zase bolestive plakat a zjistila jsem, ze k lezoucim dvojkam, se zacala klubat i jednicka, takze se ji ted prorezavaji 3 zoubky naraz... chude...

Marti, ty sis dneska pekne zchrupla,co? :slight_smile:

Pospi vitej doma, jak bylo?

Dedulka, Maxik je podobnej jako NIka. Ve spolecnosti uzasne spokojena..

Tak jdu krmit divou zver, koupat, uspat a hura po celem dni konecne volno!
29. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak večer jsme celkem zmákli, když si s Honzíkem hrajeme apod., tak to jde. Jsem to napsala předtím jakože celej den hrůza, to zas ne, byli jsme u babi, tam sice vystrašenej chvílema, ale šlo to.
Dobrá zpráva - Honzík už dokáže lézt i na klouzavý podlaze, jen v ponožkách a body, nevím, jak mu to půjde v punčocháčích, ale snad si zvykne.
Další věc - leze furt a neustále za mnou a brečí, takže mám pocit, že je u nás krize "jen maminka". Na MM se usmívá a všechno, ale musím být u toho. No snad to přejde, možná i změna prostředí z chorvatska sem, je toho na něj hodně.
Teď řve u usínání, ale snad brzo vytuhne.
Jak čtu Samičku, jak se Domi sám zabaví - u nás fakt sci-fi. Někdy vydrží chvíli u hraček spokojeně, ne že nikdy, ale jsou to výjimky.
Petis, indiánek na ruku je bomba, šikulka Kája :slight_smile: A video s lezením bomba, je to šikulka a jak vidím, taky máte klouzavou podlahu a jde to, Honzík si zvykne.
Krátké vyřvání už jsem praktikovala i dřív, např. na záchod atd., to je jasný, bohužel ale Honzík sám vydrží tak málokdy, že bych musela nechat vyřvávat 20x denně a to už je síla.
Protiskluzové ponožky Honzík má, tak snad nebude moc klouzat, až si bude stoupat.
Petruš, to je škoda, že Jaydi vycítil nepřítomnost a neužili jste si oslavu dýl, no co.
Marti, 9:15 teda bomba, na to že jindy vstáváte v 6 :slight_smile:
Honzík taky dneska řádil ve vaně, cákal, bomba :slight_smile: A teď furt hystericky řve v postýlce a u toho zavřený oči a prakticky spí, achjo, má dneska fakt nervově dost a já celkem taky, pochybuju, jestli to dělám dobře, možná nemůžu být na to vyvztekání tak hrrrr. myslim to denní, večer u usínání chci, aby usínal v postýlce bez houpání atd., to má blbý, ale snad si zvykne. Fuj, úplně se dáví a kucká, MM tam je, jdu tam na chvíli...
29. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi už je klid a Honzík spí, trvalo to nějakých 20-30 minut přerušovaného řevu, to není tak nejhorší.
Dedul, tak víš jak na Maxíka, každej den na nějakou pařbu :grinning:
Lao, Vítkové to zmáknou, užij si školení :wink:
Nikule, a jak to vypadá s barákem, kdy se budete stěhovat zas k vám, kdy budou ty podlahy ok?
Nikule, budeme se navzájem podporovat, jj, uvidíš, jak se bude snažit lézt, je to sice hrozně smutný a drsný, když za tebou dítě leze s brekem a soplem u nosu, ale co se dá dělat, jednou se musí naučit trošku sami se pohybovat a bez nás chvilku si hrát, jinak to nejde :frowning2:
29. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a děkuju vám všem na podporu a komentáře k vyřvání a spol., ještě že vás mám :wink:
29. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem zde,
mladoch spinka... jsem ko, dneska byl den. porad na me lezl, porad chtel byt na rukach, nic ho nebavilo, vecer v 6 jsem sla jeste na hodku ven s kocarkem, no des. Nemohl ani na travu dneska protoze bylo mokro a prselo a doma se vylozene nudil, uz jsem nevedela co vymyslet, takze PUZZI uplne te chapu, a ja jsem nechala jo vyrvat, ale nemam proste na to ho porad nosit. :frowning2:
Dedul super ze jste si uzili oslavu a Maxik byl hodny. Maty ve spolecnosti je taky happy :slight_smile:
Petrus tak to se vecer moc nevyvedl, ale aspon sji byla klidna, ze maly usnul ze? :wink:
Malemu se taky podle me derou nejake zuby, obcas tak bolestive place a roni slzicky, je mi ho lito bobatko.
dneska se kupal ve velke vane, juuuuuu ten radil jak divy :dizzy_face:
Laus neboj zvladnout zo urcite, jen my jsme vzdy myslenkama u nich a bojime se to znam...ja nedokazu poradne ani v klidu nakoupit, ikdyz vim ze MM to zvladne 100% proste bajecne :slight_smile: a nehty budes zase delat krasne po kurzu co? ja jdu 1.10. na nehtiky jsem se rozhoupala, ikdyz ty penize :unamused:
29. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi myslim, ze se prestehujem po dovolene... Takze pristi vikend nebo ten dalsi. Jeste podle toho jak se ozvou na jednu podlahu. Tam kde to bylo vytopene, tak uz mame novou, ale jeste si nechame udelat asi novou do predsine.Tak zalezi kdy budou mit cas. Jestli az koncem zari, tak pujdem asi pristi tyden, ale kdyz nekdy ze zacatku, tak radeji az po tom co to udelaji...

Jinak zkus treba prvni tyden zavest usinani v postylce ( treba i s tim brekem) a az to bude o.k. tak nejake to vyvztekani behem dne. At neni tech zmen moc. ale to je jenom muj nazor :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Aj u nás dnes lialo skoro celý deň. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemám rada, keď sa nedá byť vonku. Preto neznášam november, tuším listopad. Keď veľa prší, to bude ešte len umenie zabávať ich vnútri. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale užívajme si ešte slnka. :sunglasses:
Nikul, Puzzi nebojte aj Vaši drobci sa rozhýbu. Kubko bol tiež taký lenivček, sám sa zahral, ale loziť a stavať sa začal až keď mal 10. mes. a od roka lieta ako drak. :slight_smile:
Aj ja som dnes KO, v noci som zle spala, dlho som nevedela zaspať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi vitaj späť. :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem tady ... malá trochu dýl usínala .... navíc se jí nějak pořád vracelo jídlo a dudlíkem se nějak dávila, ale nakonec usnula, tak uvidíme ... snad jí pořádně vytráví ... navečer jsme byly doprovodit Martina, pak jsem něco nakoupila (zítra má dojít švagr se švagrovou, tak něco upeču) ... slyšela jsem z Pivovaru libou hudbu ... jsou tam dneska pivní slavnosti, ale bohužel beze mě ... MM tam po fotbale vyrazil, volal mu kamarád, tak už si nějaký to pivko dává ... hrají tam Katapult revival, bych si taky poslechla teda ... ale je dost zima ... no já si dávám kozlíka a snědla jsem anglický rohlík - opět zdravá výživa ... a je mi fajn a v teple :grinning:
29. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja jen na skok. V tv davaji XFactor, letos je fakt super, a pritom docitam v prestavkach. Takze tak nejak mi vsechno hned vypadava....
Jaydinek dneska spinkal po obede asi skoro dve hodky, pak jsme jeli ke svagrove, tam dve sestrenky a bratranek Jaydiho, tak mel toho hodne kolem sebe. PO 6 jsme dojeli domu, maly usnul v aute, ale doma se vzbudil a od te doby ma energie na rozdavani :sweat_smile: Takze je ted ctvrt na 9 a on porad vzhuru. Ale Ray uz se ho snazi uspat.

Jinak Pospi vitej zpatky :wink:
Laus uzij si skoleni :wink:
Puzzi tak den nic moc. Ale snad se Honzik bude zabavovat cim dal vic a lip :wink:

Jinak se omlouvam, ale mam hosipa :wink:
29. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nestíhám, jsme si dali první letošní burčák a zahráli si člověče napij se :grinning: Ale přeci jen: vše v pořádku, děti spí :grinning:, dnes jsme byli zas v ZOO a mají tu malinký nosálky.
A pro inspiraci:

http://www.zorka.estranky.cz/fotoalbum/-----moje-dorty/moje-dorty
29. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlasim sa len tak narychlo, lebo vobec nestiham, ale budem sa snazit vas docitat.

Petis pozrela som videjka, su perfektne, ako Karolinka rychlo lezie, to ziram, to u nas este nieje.

Pospi vitaj doma, dufam ze si si dovcu uzila.

Petronuska, to je fajne ze ste si party uzili, aj ked len chvilu, ono asi bolo Jaydenkovi luto ze on tam nemoze byt s vami, tak preto nechcel spat.

Puzzi, ja tiez niekedy nechavam vyvztekat, tiez hned neskacem ako si on piska.

Sami dufam ze ty si si uzila to hlidanie TM?

Idem skusit este nieco docitat.

Puzzi: ta noc po 4 hodinovom dennom spanku stala za ho..o, zobudil sa o 4.10 a do 5.30 sme liezli,brblabi a robili somariny a potom sme este pospali do 8.30.
30. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránooooo :astonished:

jako - to moje dítě je fakt ďábel...
včeraj sem ho tady chválila do nebes a v noci mi to náležitě "vrátil" :rolling_eyes:
usnul po 20 hod, vzbudil se už ve 22:30, pak v 1 hod., pak ve 2, do 2:45 hod se vrtěl, a pak si se mnou až do 4:15 vykládal...když jsem ho přeložila spícího do postýlky, tak se po 5 min. vzbudil se šíleným řevem...tak zas k sobě - uspat, do postýlky ve 4:20 - vzbudil se 5:20 a od té doby jsme vzhůru....opravdu noc, jak se patří! :confounded:

můj šel na barák malovat, takže já zas sama s tím protivounem! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic jdu, bo mám depku, že mě to mládě už nikdy nenechá vyspat...tak jsem si dala už radši kafe a dort ze včerejší oslavy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek