• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Pospi, to vyzkoušej se žloutkem, myslíš, že by vadila i ta trocha v piškotech, ajéje, snad ne to vajíčko. To by člověk neřekl, že je zrovna vejce tak nebezpečný, viz Bartalka a Šimonko.
Vanil, nestraš, u usínání je teda výhoda, že se Honzík ještě v postýlce neumí posadit a postavit.
30. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi kez by :wink: ale v 6 bude asi budicek, jako obvykle posledni dobou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti tak snad se Marketka z toho vyspinka :pensive: A noc snad nebude moc hrozna...
30. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil to je jasne, kdyz to malemu vadi a ostatni si toho nevsimnou, nebo delaji, ze to videt nechteji :angry:
A teda vecer mate docela hustej ted :frowning2: Tak at brzy Tomik usne :wink:

Puzzi pockej pockej s tim posazovanim a postavovanim v postylce. Se za chvili tady budeme smat, jak tu budes skuhrat, ze Honzik dela to a ono a spat nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, nevím, nějak se mi to nelíbí, nepřipadne mi to taková ta náhlá teplota co sama zmizí, teď večer byla horká dost, ale už spí, tak jsem ji neměřila ....
30. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tak bez zitra k te dr at vite, na cem jste. At to Marketku brzy prejde, drzime pesti :wink:

Ja dodelala tedka vecu a jdeme jist a podivat se na Bruna :slight_smile:

Tak zatim py py
30. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Petři ....
30. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruš, vždyť píšu, že díkybohu, že se Honzík neumí v postýlce postavit :grinning:
My koukáme na nějakej hnusnej thrillerna Barrandovu, ale baví mě to :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, taky koukáme na film na Barandovu ... si představ, že je to podle skutečnosti!
30. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak se to jmenuje?
30. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi presne ako pise Petro, uz to budes mat aj ty zachvilu doma, nebude ti plakat pred zaspavanim, ale skusat sa postavit. A teda nevim povedat co je horsie? Lebo ked sa ho aj pokusam uspat na rukach a dam ho nazad do postielky tak za minutu je zas na kolenach, a usmev od ucha k uchu. Aj predvcerom v noci, ked sa zobudil o stvrtej, som iba pocula nieco sustat, tak som nesvietila lampickou, ale len mobilom a zrazu na mna kukaju take velke ociska ze som sa skoro zlakla :grinning: .
30. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, Výkřiky ve tmě .....
o ženské co byla těhotná a někdo ji zabil a vyřízl jí dítě z těla .....a oni ho hledají
30. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Petro Tomi uz chvalabohu spi asi 40 minut, inak by som si tu nemohla takto v pohode vypisovat.
30. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezis, to zni hnusne....ale takove filmy me bavi :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilko, teda vy máte noci a usínání, fakt nezávidím, každá to občas zažijem, je to fakt náročný ... malá takle taky párkrát koukala v noci ... jsem se až lekla
Vanil, v noci oči a na čtyřech znám už i já, to zabere jedině flaška, u který na půl vytuhne a pak do postýlky a dotuhne. Ovšem prů.er je, když výjimečně na 4 i po flašce, to pak uspávám hodinu, jako před týdnem :sweat_smile:
Marti, hroznej film, co? Petruš, milenka zabila chlapovi těhotnou manželku, vyřízla jí dítě a vydává ho za svý, už po ní jdou. Jmenuje se to Výkřiky ve tmě.
Petři, ten Barandov dává teď každou neděli filmy podle skutečnosti ... byly na to reklamy, aspoň jsem to tak pochopila ... tam aspoň člověk zjistí, čeho jsou lidi schopni
30. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
To pozerate dost drasticky film. Ale nieco mi to hovori, nevim ci som to uz nevidela.
30. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, raděj si nepředstavovat, to je hrozný, takovej pošuk ....
30. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda doufám, že aspoň ten chlap to přežije ... to by bylo teda jinak v riti ... když už nemá mámu, tak aspoň tátu
30. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi: ono u nas dost casto zabere aj caj, ale vtedy proste nic, len sa bolo treba hrat, a po hodine a pol odpadol.
Ja mam hlavne strach, aby neprepadol cez postielku dolu, lebo este sme nestihli dat uplne najnizsie matrac. Vcera sme na to pozabudli a dnes nebolo kedy, budeme to musiet spravit zajtra. Potom ho nebudem chodit davat lezat, nech sa unavi, a potom zalahne aj sam. Teda v to dufam.
30. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilko, my budeme zítra dávat až dolů i postýlku v kuchyni, protože malá v ní ze sedu kleká ... tak mám strach .... jinak holky, malá si v kočárku sama klekla, i na posteli v ložnici už to dokáže, klekne si i vleže na břiše, teď to jde hrozně rychle, tak uvidíme, jaký pokroky udělá dál ....
30. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil, tak to jo, dejte rošt dolů a ať si řádí hošánek, když ho to ba, vy už budete mít volno :sweat_smile:
Marti, snad to přežije a když nic, tak má holčička skvělou tetu.
30. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ježíš, holky cau...ja jsem nervak nebo labil nebo ja nevim....vim, ale nebudu to tady rozebirat :grinning:

noc jakž takž, Domi dostal spaci pytel na noc, ac jak je nemocny a furt v noci leze a spi pak odkryty celou noc v ruznych koutech postylky, rikala jsem si, ze to testnu. Mohu doporucit, nikam se daleko v pytli nedostal, jen se prevaloval z boku na bok a ja mela jistotu, ze je v teple. zas chrupkal a nemohl dychat, chudacek, tak v noci pil a rikam si, ez smrdi jako pokadenec, coz v noci neni normal a byl pokakosenej. Takze prebalovacka a on se probral a povidal mi...no cca 30min a zase spinkal. Vstavacka v 6h, klasika. Udrzela jsem ho pri zivote az do presnidavky, v 9h, mel boruvky s hruskou (muzou boruvky, ze jo?), ale jidlo mi ted dost bojkotuje, je to des, furt strka ruce do pusy a zkouma to jidlo a rozmaze si to pak po celem obliceji...moje nervy :angry: ...no tak zustal po jidle v zidlicce a ja uklizela v kuchyni a tak...vysavac robot jezdil a vysaval, hralo radio a koukam, Domi v zidli vsede spinka :grinning: :grinning: ...tak se mi to libi! takze prenos a spal. super. Jsem zasla do obchodu pro mliko a byl boruvkovy koktejl a bacha...PS :wink: po 100 letech no a paxme se rozhodli, ze zajedem do ikea pro ty vratka, aby mi neudtikal do chodby k botam atd nebo naopak, mozna uklidim boty a rohoz v chodbe, tam mu nic nehrozi a bude si hrat tam a bude to super. No tak vylet do ikea, byl zlaty, u obeda ukazkove usnul a zbytek nakupu a jeste prohlidka obkladu v SIKO (uz si delame predstavy, co a jak do baraku) a cestu az na stavbu spinkal. NA domecku uz jsou nalite stropy a pocitam, ze se zacne rysovat 2. patro :sweat_smile:
pak domů a zacal muj andilek Krakenovat....furt stoupat a padat a ruzne mi utikat a tak..jako uz jsem nemela silu, jidlo 2lzicky a konecna, rozpatlano vsude :angry: ...takze kojo dnes na 99%, ja vysosla, zoufala, ze nic neudelam, furt hlidat a vracet a zvedat ho a umyvat a furt dokola...tt MM rekl, at si jdu lehnout, ze ho cca hodku pohlida. Taxem sla, super, ale uteklo to. Prebirala jsme uplakanka, zmoulal si oci, bylo 18h, taxem ho jeste nechala lozit a vecerni kase katastrofa, totalne vsude...ja uz rezignace, koupacka, odsavani hnusnych zlutych soplu a odpadl hned. Hura!!!
Pak trochu mi uz teda pracuji zas nerviky, pac kazdy vecer, kdyz koupu a uspavam, i sousedka pise, jestli a kdy dojdu ja nebo ona (safra...furt dokola, proste az bude brouk spat) no a pak MM odmitnul delat palacinky (me cekalo uklizeni zabordeleny koupelny, loznice a obyvaku -hracky, rozpatlana kase, spinavy hadry, dat prat pracku atd, takze vidna, ze uz budu mit konecne volno v nedohlednu a ja musela stat u potny a je*at se s palacinkama...chjo...paxem dala varit cocoku, ze bude zitra kase, ale ze ji jen uvarim a dodela az rano..a on se nabidl, ze to udela, jen at reknu jak...ja to nedelala, toz jsme mu rekla, co jsem si precetla a on pak asi 10x prisel, ze nevi a co a ze nerad po me dodelava jidlo..jako moje nervy. takze jsem sla a varili jsme cocoku dva...boze...takze sorry, vylivam si tady uplne debilni blbosti,ale nekdy toho je proste moc.)
btw: v ikea u placeni mel skladat veci do tasky, ja platila...a on tam zapomnel ta vratka...chapete to?kupovali jsme asi 5 veci... a ja pak rikam, kde jsou vrata aon..hehe, u pokladny...
proste ja kdyz su doma sama, vse je v poklidu, pohoda, super plany...vse funguje...takhle mam jakoby dve decka, mam pocit.
Jo a podle vycucu popisu Cholerika, co tu davala Nikule.to jsem typicka ja :grinning: . proste plan, ten musi fungovat, vse podle me :grinning: jsem dirigent a vsechno jinak ne vytaci :grinning:
uf jdu docist
30. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
malá zas brečí, jdu za ní, dám zítra zprávu ... ahoj
30. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Sami, to bol prispevok. Len sa tu pekne popostazuj, aspon sa ti ulavi.
30. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak mladík přežil mou nepřítomnost naprosto bez problému :dizzy_face: Já na tom byla hůř... :grinning: I když je fakt, že jsem si psychicky parádně odpočinula :dizzy_face: No ale po návratu jsme si to vynahradili - usínal snad dvě hodiny... a teď už zase mrčí...
30. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, přečetla jsem to jedním dechem, hele ale víceméně dobrej den, nákupy se zadařily, Domík se vyřádil odpo :sweat_smile: Akorát ten TM je občas na zabití, ale jakej chlap občas není...
30. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
docitala jsme vas pred tou chrupkou

puzzi krize s Honzikem docela sila, me by to taky vystavovalo, kdyby delal takove rodeo, ty nablizku,a on furt rev
musim rict, ze domi je opravdu zalty a nekolikrat denne na tebe, nikuli a dedulku yslim, pac on si najde treba kabel od vysavace a vyhraje si s nim 15minut...pak šlauch od odsavacky (to je ted hit jak svina) a s tim si hraje dalsich 10minut klidne, pak si lozi sem a tam, vstava a seda si...sem tam s sebou je*ne :grinning: a tak furt dokola. ja odhazuji rizne mu do cesty hračky/nehračky...a vzdy ho neco zaujme, tak si sedne, zkouma, okouse a jede dal nebo s tim mlati atd. jako fakt si vyhraje. kdybych nemela nervy, kdy kam spadne nebo se bouchne o stul, zabavi se DOST!
videa sssuper, Honzik fajn tlapka a jak s nim tancujes a hupes atd, hned si vzpomenu na sraz a tvoje zabavovani, jako ty fakt musis mit svaly jako blazen :slight_smile:. Honzik je priste krasavec, fakt takovy kulaty blondacek, se mi libi :dizzy_face:
a vlasu ma fakt hodne!to je bomba jak v tom kruhu chodi! super trenink, lepsi nez choditko!!!a cumim, ze tam nebyli zadni lidi :confused:. krmeni dudel/lzicka, bez chyby :grinning: a lozit bude, do tydne to vypiluje, fakt, uz mu to jde superr

momou chlastala, dobryyy:slight_smile:

miruss tak dnes jsme kojila 99% :slight_smile: a jindy kojim na zizen, takze si tak cuca po jidle a pred spanim poradne, i pres den. Mam furt dost, takze kojim. JAk Domi neumi dudliky a flasky, nemam ani jinou moznost,ale nevadi mi to. Rozmanitost jidla ani moc neresim, az si nekdy rikam, jestli to nema moc jednotvarny, ale masove sklenicky jsem uz zacala davat

puzzi bacha na utahovani toho pasu v sedacce, jestli mas tu TOBI tu novou kolekci, coz si jo, tak utahovat dokud neni ZELENA barva...ne seda, bacha!!!To je tam prave jako nivinka, ze ta zelena je ukazatel spravnyho utazeni, tzn, utahnout fakt fest :pensive:. Ted koukam, ma to fakt volny, to jespatne, jakoby priputanej nebyl... :unamused: :confounded:

petrus, mnam jatyrka, smakli jstesi, co? natoc JD jak dela novinku, nejak si to neumimpredstavit

marti, co ta teplota, z ceho?

puzzi a vsihni, od zitrka je ta akce v LIDLu, 2ks body s dlouhym za 99.- pojedu tam a dam reference

pospi ahoj vyletnice, fajn, ze jsi zpet. Ty jo, koupani Janky docela horor, nastesti jsi tam byla. sezeni neres, Domi zacal sedet sam minuly tyden a je starsi, mate cas. ty jo, tolik deti na 1 pokoji :confused:, ty vado...jinak Riska plavaec...haha
30. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
vanil ach jo, to zname, spis pres den, kdyz si klekal a lezl po ctyrech...nechtel za boha usnout, ted uz si seda a hraje a stoupa... :sweat_smile: , ale vecerni usinani je zatim v poho, tuk tuk tuk

marti, hm, uvidis rano,jestli ryma nebo co. u nas ryma fakt hnus, dnes poprve, co usinal a nechrcel...uz ma ty sople zlute, huste a vzadu...u odsavani rev jako blazen...sousedi si musi myslet, ze tyrame...

holky, fuj, na co to koukate, by se mi o tom zdalo :confused:..br.

laus, super, ze clapi to zvladli, ale chapu, ze tys byla furt s nima, co? :sunglasses:
30. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky, minuly tyden jak bylo ve zpravach, ze ta 34leta baba, matka 2 deti, si zavolala zachranku k bolestem bricha a porodila holcicku a nechapala, ze je tehotna....jsme to tu nestihly probrat, to je mazec ne? baba po 2 deckach a jako necitila pohyby? jako vzdyt ta delaho a bricho jsou upne tvrde ne? mi to hlava nebrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nic jdu posmejdit po MMB jen tak :slight_smile: a napsat nejake maily a poresit tu cosi a asi si dam panaka,abych se hodila do klidu. ja jsme fakt nervak, safra...stve me to, ale proste cholerik, no :pensive:
30. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek