• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Lao, prosim ta mozes mi poslat link na ten tvoj sporotvy kocik.
Diky
30. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím se snad po 100letech! vrátili jsme se z dovolené v české kanadě - ten avizovaný psí tábor a bylo to super! Počasí vyšlo, tak jsme si to užili...byli jsme tam s kamarády s dětma 1,5 a 3roky..takže Sonička mezi psama lidma a hlavně dětma byla v sedmém nebi a pes no ten to tam miluje! MM vždycky dopoledne hlídal a já cvičila se psem..MM to teda zvládal naprosto úžasně :dizzy_face: strašně moc mě to potěšilo protože už asi tenhle akademický rok budu muset sem tam zajít něco udělat do laborky a takhle vím že doma bude všechno ok...pes taky překvapil a pracoval nádherně, takže mi to zase vlilo novou chuť do společné práce a asi se odhodlám a půjdem spolu ještě teď na podzim na nějaké ty zkoušky!

Doma teda všude prádlo na praní a teď už i vyprané na žehlení - tvrdý návrat do reality...a už nám začíná školní rok takže plavání, hudebka a světýlka :zipper_mouth: no nenaplánovala jsem si toho zrovna málo!

Jinak Soninka už si stoupá kolem nábytku naprosto sebevědomě, začíná obcházet a řekla své první slovo - samozřejmě "táta" (nu což nevděk světem vládne! :slight_smile: )

A po zubech ani památky - je tu ještě někdo pořád bezzubej!
30. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vanil:http://eprcek.cz/bumbleride-sportovni-kocarek-flyer-2009-spice-fusak-a-plastenka-zdarma/produkt-8801/
stále je to tu nejlevnější-fusak a pláštěnka zdarma - paní velmi ochotná :dizzy_face: Nevím teda jak je to s posíláním do SR. Jo, rozměry kočárku jsou trošku menší, než jsou uvedeny (nevím, možná to paní přepsala-upozorňovala mě na to, ale já už stejně byla rozhodnutá :grinning: ) Kdybys chtěla, přeměřím :wink:

Holky, zítra myslete na tu ekšn v Lídlešce :wink: :grinning: Valím tam hned dopo :grinning:
30. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumik cauky, ja zrovna chtela dneska napsat (prisahaaam), jak se asi mate na psim tabore :grinning:
tak super, ze to klaplo a ze se TM umi postarat, paraaada

jezis, o akademickym roku mi ani nemluv...ja do laborky nemusim,ale vysledky co mam, uz jsou asi stary :-/

my taky nejsme zubati a Táta je u nás denně vysloven furt...jj, nevděk... :angry: :grinning: :dizzy_face: , ale MM je z toho namekko, tak dobry
30. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak megn a lauš, mám pro vás ty podkovy/podhlavnicky od Novinky (oranzovy a modry) toz se musime nejako domluvit co a jak, nejak nestiham
30. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joo, Sami, to je super!!! Platilas to Novince, či jak to proběhlo? Jako úplně nejlepší by byla předávka na nějakém srazu... :wink: No ale přinejhorším bys to poslala...
Roby, nahoďte nápady!!! :dizzy_face: Jako fakt bych sraz zvládla :grinning:
30. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a fofrem!!!! :grinning:
30. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš, platila, pisnem si IPčkem

jj sraz by mi bodnul, super odreagovani a decka by se vzajemne naucily, co jeste neumi :grinning:
tak co, rozpoutame srazovou diskuzi?
30. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky, len sa hlasim ze zijem a zatra sa dufam ( :pensive: ) zapojim konecne, ja fakt nestiham, je to uplne torpedo!!! :sweat_smile: mali sme nakupovaci vikend a konecne som kupila ochranu na nabytok (Sami mi dala super tip-vdaka Sami, moc som usetrila! :wink: ) a zavrsili sme ho neplanovane kupou LCD TV, zial, budeme ho mat doma az v stredu ale nevadi :sunglasses:
boli sme aj u nas v Asku, pred 3 dnami otvorili aj v BA a skoro si ma tam nechali :grinning: ze im hrozne chybam a nech necham na materskej Davida a oni ma tam chcu!!! :grinning: nech si poviem podmienky... :slight_smile: ale ja chcem byt so Slavkom, to je moja podmienka a doma sa to neda :confounded:
rano chcem ist konecne tej doktorke s klbmi, ja sa bojim ze ma posle do nemocnice ale snad NIE!!! :frowning2:
Puzzi ja myslim ze Honzika nerozmaznavas, on je taka povaha ze od narodenia je "trosku" narocnejsi, (myslim si) ale ja napriklad Slavka od narodenia inspirujem k pohybu. odkedy sa natahoval za hrackami mu ich nikdy nepodavam do ruky, polozim vedla a nech si vezme, alebo ked ho obliekam tak cez otvor v bodynku sa nanho pozriem a on ide za mnou a tym si ho oblecie, teraz to uz funguje aj bez pozerania, zbada ze ho otvorim a strci tam hlavu :grinning: proste nechcem aby necinne sedel a pripravujem ho na zivot. no a asi to ma vysledky, ale sama si za to mozem :astonished:
Jumi super ze dovca vysla a Soni je sikulka ze sa stavia :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska jsem byla jen kuk v Baby Staru na autosedacky a sla jsem do kolen...tu Maxi cosi Tobi tam maji za skoro 7500 coz je mazec...o 2 tacy skoro drazsi nez na netu...masakrrrr. ikdyz ja to chau, obrovska plocha, pronajem, prostory, prodavacky..ale váááál. nechapu
30. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis...jo ajeste jsem chtela napsat, ze MM je fakt k pomilovani...neresi rzne veci, vetsinou jen odkyve...ale nejhorsi je, kdyz ho zaberu do problematiky. napr. autosedacka, prd resi, kdy co a jak. Ja mu ted rekla, ze to resim, ze mam jakz tak vybrano a i design a on uplne hotovej, ze co jsem to vybrala za barvu, ze je to hnus atd...vybrala jsem Maxi cosi Tobi barva mystic brown /na 90% tenhle typ sedajdy/ a on je totalne proti...sakra :angry: .

novi, super, takze nakoupeno v ikea???ja na vas tam dnes myslela:slight_smile:. Hm, ale LCD TV...trochu jste si pustili zilou, coz asi neni uplne ok :pensive: , no snad to utahnete :wink: . fajn pocit, ze te chteji v praci, ze? jinak mozna uz dodam fotky z naseho sraziku, jdu na to, jestli mi PC dovoli
30. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejha, prave ma tu spominaju :dizzy_face:
teda Slavko to "tata" proste NEVIE!!! mama povie hocikedy a aj baba, dede, papa, b-m b-m, a vela ineho ale o tatovi nic...ale snazi sa, aj by chcel, ale nevie!
David ma caka v postielke, tož idjú, brú nóčku
30. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami bola MEGA super akcia o polovicu lacnejsie a je fakt skvely a kedze nam tento TV uz pomaly odchadza (musime ho niekedy buchat aby sa nakopol) takze potrebujeme a je to na splatky a zvladneme to, bola SUPER cena!
uz tu niesom :slight_smile:
30. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky to je super že se tu probíraj autosedačky, já to právě řešim a chtěli bychom tu 0-18kg aby byla malá ještě proti směru jízdy docela se nám líbí tahle: http://www.detskydum.cz/detail/concord-ultimax-2008-704401/ co o ní soudíte?

Sam - mm je taky na měkko :grinning: :grinning: :grinning: no malá boduje..
30. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi, je, tak tuhle jsme tu neprobiraly. Nikule chtela nejakou protismeru,ale tuhle nezminovala...tak diky za tip jeste!!!
Zatim tady holky chteji do Romeru a my s Nikuli mozna do Maxi cosi Priori a Tobi...Puzziovi maji Tobi, Momou ma Patrola a jinak se to tu tak nejak resi

odbornice talls tu ted nejak chybi 2dny, cekame na shcvaleni maxi cosi,ale ona chche do Romera myslim

hm, toz jeste se to vsechno resi
30. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, rozpoutejme srazovou diskuzi!!!!! :wink:

Sami, ti chlapi jsou na potlamě!!! :angry: Barvu máš vybranou bezva :wink:
Já jdu taky do hnědky :grinning: Bereme Romera (moc se mi líbí High line Vincent-skoro Vitouš :grinning: , ale spíš vezmeme Natálku/Natalie)
30. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk na fotky ze srazu Sam a Novi
30. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se ta maxi cosi taky líbí a i romer je dobrej (ten je teda taky i 0-18kg) ale ta maxi cosi neni proti směru..vy už chcete dávat rovnou po směru jízdy? všude píšou jak je dobrý co nejdéle proti směru a že je to mnohem bezpečnější..tak nevim..ale vajíčko už nám taky moc dlouho nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mm docela lpí na té kategorii 0-18kg...
30. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, holky, super fota, moc vám to tam sluší :dizzy_face: No a Slávko má fakt nožisko jak hromisko :confused: :grinning:
30. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé je maminy nádhera a kluci k pohledání :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík lauš

jumi, to je fakt, ze protismer je dulezity,ale tech sedacek je taaak strasne malo :frowning2:...hur se vybira :frowning2:, me by protismer nevadil, ale...

pridala jsme 2 fotky jeste k sobe do alba, jak Domi hačá a stoupá si :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, jumik, ted jsi mi dala brouka do hlavy jako svina!!!
me se sssstrasne libila ta Lotus edice, jak to ma ten nanopotah proti spine...a ja ani nevedela, ze je protismeru...hm, cena taky dobra jako šlak, do prcic...ty ostatni designy nadherne...no boze, se snad nerozhodnu :grinning:

musim ji videt ale nazivo a slyset jeste nazory nejake...vubec nikho neznam, kdo by ji mel, kouknu na MK do diskuze jestli tu neni, tys na ni slysela nejake dobre reference???
30. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, Domi je superpirát fešný stoupavý a seďavý :dizzy_face: To je bomba, jak se ty naše děti hrnou do života!!!! :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky je teď u vás to přebalování takovej masakr! já jsem z toho někdy fakt běsná přebaluju už na klíně v sedě a stejně se rveme..občas zabere dát ji do ruky křupku to pak i chvilinku leží na zádech ale musím bejt mega rychlá..asi začnu přebalovat ve stoje když už si stoupá protože takhle z toho asi zešílim...

jo a na dovče jsme neměli sedačku takže jsme krmili na klíně zády k nám a jí tak mnohem líp..takže to tak dělám teď i doma..chvíli v židličce a když se začne věšet hlavou dolu tak šup na klín....

když ona je takovej rajstajblík..nevydrží chvilinku v klidu! takže jídlo a přebalovaání je boj - nuda nuda šeď šeď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se dodivali :grinning: bylo to super, sice docela ujety, ale nasmali jsme se dost :grinning:

Jsem vas rychle prolitla, protoze jsem musela za malym, nejak se nam budi s brekem, tak jsem ho dala do postele a musim tam jit, aby nahodou nespadnul.

Sami nahodou jste meli den gud, az na TM potom, ale jde o zvyk, ne? :wink: Delam si srandu...teda chtelo by to vice pomoci od TM teda :angry: Fotky suprovni, Dominek je krasavec sikovnej.

Fotky Sami a NOvi a chlapaci taky moc super :slight_smile: Skoda, ze ja se nemuzu takhle jednoduse s vama sejit :frowning2: Ale treba potom, jak budeme v ty Ostrave nekdy, tak by snad neco vyslo. Uvidime :wink:

Jumi ahoj, super, ze dovca se vam vyvedla :wink:
30. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi prebalovani u nas taky o zivot :wink: Nastesti ho nekdy zaujme tv, nebo ponozka, snurka a tak :grinning:

Jdu spat. Tak vsem dobrou a poklidnou noc

:slight_smile:
30. srp 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam - jsme hledali nějaké testy a našli jsme concord tuhle že má a dopadla dobře...teda získala v tom testu gute a ono je snad ještě sehr gute ale tak snad dobrý..proto se ptám...co vy na ni...
30. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - dobrou!
30. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik :dizzy_face:

jo, prebalovani je masakr nejvetsi...kor u tech latkovek, jak se hejbne s nachystaným balenim, je to o nervy...taky predem vymyslim, cim ho zaujmu, co mu vrazim do ruky, aby zustal v klidu a nedelal otocky a kleky a kde co :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to me vysiluje strasne moc, tahle manipulace pri prebalovani a previkani...a kdyz je to denne x-krat, je to naaarocny

jumikm dik moc za tip, ale je to ted teda fakt brouk do hlavy. takze Maxi cosi nebo concord... :grinning: , hledala jsem, a asi ob ulici by tu mela byt prodejna, na webu ji maji, snad i nazivo nejakou, zajdu omrknout tu novou kolekci, snad ta 2008 nebude nejak odlisna a mam cca 14dni na rozhodnuti
31. srp 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy
Tak na včerajšek noc super, já hned od rána migrénu, takže jsem se mohla dospat a i obídek Jára uvařil, kuřecí masíško na mandlích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes nic moc. S uspáváním problém nemáme. Dnes byl srdcervoucí křik ve 23,45, Kubíka bolelo bříško, takže jsme namazali pupíkem a za chvíli už se vesele střílelo. Spát jsme šli před 1. Anička začala kňourat v pět, dostala mlíčko a ještě usnula. Teď už oba vzhůru a po snídani. Mě dík nevyspání zas třeští hlava :frowning2: a to mám dnes spoustu vyřizování.

Sami: Super, že u Vás se pytel osvědčil. Já ho koupila pro Aničku a odmítala mi v tom spát, jak se nemohla hýbat a popolézat si, tak se budila. No některý chlapi chvilkama praštit ............. :sweat_smile:

Jumik: Super, že Vám to tak krásně vyšlo :wink:

A fotky jsou super :dizzy_face:
31. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek