• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobré dopolko, mamky :slight_smile:
Riška je u babi, mladá spí nahoře, já tu obcházím koš s prádlem. Musím se odhodlat a pustit se do žehlení.

Sami, Novi, fotky se srazíku krásné, a nespáč Slávko si hodil zrovna chrupku? :grinning:
Moni, mě je tě líto s tou hlavou. Bolela mě předevčírem po návratu z dovo, asi z auta, tak jsem si na tebe hned vzpomněla.
Sami, a co to je PS? :confused: Nebyl to překlep? (DS?)
Srazík bych též nějaký brala, všemi deseti :wink:
R. mě volá, pádím za manžílkem.....
31. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Aj mnňa dnes bolí hlava, Zuzka v noci asi hodinku bola hore, zúbky. :unamused:
Ale teraz spí a Kubko je s babkou, tak mám veget. :slight_smile:
Sam, Novi pekné fotos. :slight_smile:
O prebalovaní mi hovorte, aj u nás je to strašný boj. :frowning2:
Marti tak čo aká bola noc? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vanil Zuzka našťastie stále zaspáva v pohode, aj keď sa potaví v postieľke, tak chvíľu stojí a potom si ľahne a zapí sama. Ale Kubka sme museli uspávať dlho tak, že sme ho držali, aby sa nepretočil. A až do 2 rokov sme ho museli uspávať takto. Teraz mu stačí čítať. Ale stále tam pri ňom MM musí byť. Po obede zaspí sám. Preto nechcem takto Zuzku začať uspávať, lebo tohoto zlozvyka sa ťažko zbavuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi ja ich nechcem dať zatiaľ polu do izby, lebo Kubko stále neprespí celú noc, v noci príde k nám a MM si ide k nemu ľahnúť. A Zuzka spí celú noc, tak to by nebolo dobré. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jumík tak v tábore bolo dobre. :slight_smile:
Sam dobrý príspevok, len sa posťažuj, ono to pomôže. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAuš, ahoj, super takové odpočinutíčko. :wink:

Sami, sezení neřeším, jen mi naše princezna furt přijde jako mimino, když se furt jen povaluje. Včera jsem přijela večer od mamky, položila jsem jí v autosedajdě před domem na stůl a nosila věci, a schovávala jsem si kočár a na ní to už bylo dlouho a zavolala "mamá". I R. to slyšel, tak jsme se chlamali :grinning:

Jumi, si se stresovala před pejskovým srazem zbytečně, máš šikulky :wink:

Janka si vydrží sama hrát chvilku, pak musíme změnit místnost, a hračky, někdy stačí, když je u ní Riška, ale to nemám klid, bo se bojím, že jí něco udělá. Nejraději se princezna Jana nosí na rukách a šahá na věci okolo. A taky je dobrou zábavou jídlo (křupky, sušenky apod.)

Kdoví, jak se vyspaly Marti s Maky :unamused:

Jdu na to žehlení. Odpo přijedou naši, tak ať mi tu to prádlo nestraší. Aspoň něco chcu stihnout, než se prcina vzbudí.
31. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

my noc perfektni.. zacala jsem uplatnovat nedavat vecer pri probuzeni hned prso a uz kojime jen 1x misto 2x. No a dnes prvni kojo az v 5:30 a vstavaly jsme az v 8:30. No nemusim psat, ze jsem pekne vyspana :slight_smile:

Jumi tabor dobrej,jo? :slight_smile: Jinak ja se na tu sedacku divala, ale od podhledu se me moc nelibila. Prisla me takova malo tvarovana a ze nema skoro bocni okraje. Taky jsem cetla ruzne diskuze a pred sedecky 0-18 obecne moc nedoporucuji a pokud je Sonik drobek, tak doporucuji spis britax first class.

Taky me prislo, ze na ty nohy tam neni moc mista. Ja moc chtela protismernou, ten britax me prijde super, ale spis na drobna ditka. Sami kde maji prosim toho concorda, ze bych teda jeste videla live?

Momou kdy budes mit uz vysledky? Si vytrpis s tou hlavou...
31. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, výsledky by měly být tento týden, ale nemůžu se dovolat mudře :frowning2:
31. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten patron, co máme autosedajdu, tak jde dát i do protisměru :wink: Tak jsem ráda, že jsme ho sehnali, má jen lepší zapínání.
31. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, se tam nemůžu dovolat, páč mají dovolenou a to už od minulého týdne. Mi to zvedla paní na "recepci" :angry:
31. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
noc u nas dobra, tak jsme aspon vyspani :slight_smile: Jaydi vstaval v 6, ale docela si jeste sam vyhral. Pak brekot, jak sel Ray do prace, ale potom dobry. Neco po 9 zase usnul :slight_smile:

Doctu vas, ale musim nejdriv neco podelat, jinak to dopadne jako vzdy :wink:
31. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni s tou hlavou ty jo...to mas skoro kazdej den, co? :frowning2:
Miruss taky boleni hlavy, tak snad si spocnes chvili, kdyz mas tedka klid :wink:
Pospi super s mama :slight_smile:
NIkule super! Tak jen tak dal :slight_smile:
Jej MOni, to nasere s tou dovolenou u Dr :angry:
31. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

můžu vám sem hodit jeden odkaz? je to e-shop kamarádky a mají super ceny za hračky :wink:

www.uberusky.cz
31. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak mi dnes zase noc nic moc, bola som hore asi 3 krat a o 5 uz som vstala, zdalo sa mi ze som vyspata, dali sme si s MM kavicku potom dostal mliecko Tomi a ulozila som ho znovu spat o 6.45 a spal az do 9.20, ja som medzitym bola u doki dat predpisat dalsi nutros, kedze prvy krat som si dala predpisat iba jednu pixlu, a zaroven aj do Lidlu na tie detske vecicky. Tie body sa mi moc nepacili, taky divny material, ale pancusky som zobrala a aj tu teplakovu supravu.

Jumi ja som sa tiez pozerala po sedacke concord, ale nie ta ultimax ale trimax, ta sa neda dat do protismeru.

Foto s blavackeho zrazu su dobre, a hlavne ta dlha nozka Slavkova.

Jumi mi mame to iste s prebalovanim, chvilu mi neoblezi, vzdy mu musim dat nieco do ruky, a pre neho najlepsie to co prave pouzivam ja. A krmenie nula bodov aj u nas, vecsinou v pololeze, ale uz sme skusali aj posediacky, alebo ze stal a MM ho drzal.

A u nas dalsia novinka, dali sme postielku uplne dolu a drobcovi to este viac vyhovuje, aspon sa moze postavit na nohy, doteraz tam vzdy iba klacal, ale to mi az tak nevadi, lebo mu trci iba kusok hlavy, takze odtial isto nevypadne.
A dnes mal prvy vazny pad,stveral sa na fotelku a smykla sa mu rucka a buchol si hlavu o drevo, ale vyzera to byt ok, mozno tm bude mat trochu modrinku.
31. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
J asi fakt neviem oddychovať. keď Zuzka spala, tak som umyla chladničku, upratala kuchyňu a pretriedila Kubkove veci už mal v skrini dosť malých. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky, zdravim a hlasim, ze Lidl po 3,5h od otviracky vybrakovan :angry: ...bodycka uz jen 1 par a velke a pro holky :frowning2: a soupravy uz jen pro holky :frowning2:. Urvala jsme posledni puncochace do foroty a ponozky. Zkusim pres kamosku aspon 1 baleni tech body sehnat, jinak na to hazu bobek. Jo ty deky jsou hezke, ja miluju deky na decka, mam asi 5 a furt bych kupovala :sweat_smile: , ale udrzela jsem se.

toz tak
prave probehla opet hysterie u obeda a totalni fiasko, obed vsude, jen ne v puse...safra...doufam, ze to je docasne se zubama nebo rymou, pac uz jako fakt nevim...za den nesni objemove dohromady snad ani tech 100ml :confounded: :confounded:

mizim obedvat, padam hlady
31. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj holky,

taktéž jsem byla nakoupit nějaké věci v Lidlu-bylo toi těžce přebrané.... Mám dvě balení body, jedno na teď, druhé je větší velikost, brala jsem poslední hnědou soupravu, nějaké ponožky a punčocháče (holčičí...-s kočkou na prdeli) - ale sere ´pes, pod tepláky dobrý.... Byla jsem tam nějak kolem 11. Tak teda fakt nechápu, jestli už tam bylo tolik mamin, nebo toho zboží měli málo...
31. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Holky vy me s tim Lidlem bavite :grinning: :wink:

U nas obed taky nic moc. Udelala jsem mu hovezi, brambor a hrasek, snedl par lzicek a pak nechtel. Byl nejakej unavenej. Tak jsem mu dala mliko a tedka spinka v kuchyni u otevreneho okna, protoze na druhe strane neco delaji, takze bouchani des. Ale jde to teda slyset po celem baraku. Tak snad vydrzi spinkat aspon jeste hodku a pul :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom Lidli to je aj u ná tak, vždy je to hneď predané, podľa mňa toho málo dodajú. :unamused:
Aj moji drobci spia. :slight_smile:
A ja pozerám veci na MMB pre Zuzku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim taky jsem prisla z lidlu uz v 11 a prdlacky. akorat ceho bylo dostatek tak puncochacku, mam dvoje 74-80, ale vypadaji mensi. ale super. Bodycka nebyly, byla posledni hneda teplakovka, ale ta se nelibi MM takze prd...ale reknu vam to je bjurdel co? nalakaji nas tam a nic nemaji :angry:
31. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se tam chystam, ale jak to tak vidim, tak je to asi zbytecne,ze? :slight_smile:

Budu muset zase pomalu jit na MMB a nakoupit, nejak nemam skoro nic na podzim... Hlavne nejake kalhoty atd...
31. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - vidím, že řešíte Lidl - já tam už nechodím - nikdy tam neměli to, co inzerovali...
to samé Penny a všechny tyto malé obchody...tam už prostě nepáchnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul jj aspon u nas zbytecne.
Holky kde se mam obratit? na S-bazaru jsem zaplatila hopsadlo a z dalsiho meilu jsem se ptala zda jeste je a pani ze jo, ze mi posle podklady, takze tak krasne vydelava. jsem nasrana jak svina, tolik penez v haji :angry: na koho se mam obratit? na nejakou isnpekci? dekuji moc
31. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, hlášení z Lídla proběhlo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Vidím, že všude stejně :grinning:

Dneska depkuju, jsme se domluvili s R., že tu Péťa (dělňas) dneska nebude, a R.se nechal přemluvit, bo Péťa je bez peněz, že aspoň na odpo, přijel už v 10,30 a zatlouká na půdě hned vedle ložnice palubky do podlahy, rádio zase nahlas, a mladá nemohla asi 3/4hod zabrat. Ráno jak byl klid vytuhla okamžitě, sakra.... Jsem prý na hlavu padlá. Jiná by byla ráda, že se na baráku maká, že bude větší dům, velký obývák s východem na terasu atd, atd, a já jen remcám...... My jsme se totiž ještě vloni jasně domluvili, že druhou půlku necháme několik let ladem, na jaře jsme se rozhodli, že tam uděláme provizorní letní kuchyň, a nakonec R.sám rozhodl, že to bude legální obývák, velký jak půl baráku :angry: A to jsem výslovně nechtěla, jenže R. to tak chce, a každý mu to vychvaluje, že to budeme mít super, ale já vidím akorát další místo na bordel, ach jo, jsem asi fakt praštěná, musím se s tím smířit, nebo se budeme furt hádat. Holky, promiňte ten plačkový elaborát, ale já s tím musím ven a R. nemůžu, bo bysme se zase pohádali. :pensive:

Přidala jsem fotky z dovo do albíčka :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, já jsem to asi nepochopila.... ty ses vydala v mailu za jinou osobu? A od zaplacení je to jak dlouho?
31. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, určitě je tam někdo, kdo ten bazar spravuje, tak mu napič, ať ji dají na černou listinu
31. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdyžtak nám napiš, kdo to je, ať se nechytneme některá další.... to e děs, jak jsou někteří vychcaní... :angry:
31. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus jeste pockam, platba probehla v patek, ale i tak. hopsadlo je lakave levne, a zalozila jsem si jiny meil, pod jinym jmenem a napsala zda je jeste na prodej a pani ze jo, ze mi klidne posle podklady. Ja jsem vytocena. Manzel tam chce zajet osobne, ale je to 3,5hodiny cesty a me to tak sere.
ja mam na to pech, co kdyz tam dojedeme a ona rekne ze uz ho prodala, moje nervy :angry:
Popsi krasne fotky, omrkla jsem, moc vam to slusi. jdu s malym ven,potrebovala bych se vybit, at an to nemyslim.
31. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli zase trapeni s objednavkama pres net :frowning2:
Pospi super fotky :slight_smile: Krasna rodinka :slight_smile:
S tim barakem je to o nicem, kdyz ti tam porad neco delaji a je kraval, ale fakt to budete mit dobry. Ja mam velkej obyvak, ale bez terasy, jen s balkonem. A je to super pro decka :wink: Uvidis, ze se ti to bude nakonec libit :wink:
31. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli, též bych byla takovým nefér jednnáním vytočená :unamused: Máš na ty mrchy podvodnice smůlu :frowning2:
31. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, pokud tam pojedete a ona ho prodala, tak nechci vidět TM :confused:
Zkus se jí zeptat, zda ho už poslala a když řekne, že jo, napiš jí z druhýho mailu, ať ti pošle podklady a když ti neřekne, že ho už nemá, nic jí neříkej a vyražte k ní. Pokud teda máš adresu...
Mě ti lidi na MMB tak serou (někteří)... Prodávám mobil a furt nějaký problémy... Si snad někteří myslí, že jim ho pošlu bez toho aniž by mi poslali prachy.... no hnus humus, velebnosti, chcese mi blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby som tu ale unavena jak pes. brali mi krv, vysledky budu v piatok ale Mudr. hovoril ze som asi iba anemická. bol to nejaky odbornik, pozrel mi do hrdla a povedal ze krvny obraz mam v poriadku :confused: no uvidime ci sa nemylil. ale keby sa borelie potvrdili musela by som prestat kojit lebo by mi nasadili silne antibiotika :frowning2: a tak isto s tou astmou. povedal, ze kym to nie je velmi vazne a kojim, lieky nebrat. lenze za posledny tyzden som mala 3 zachvaty-nemohla som dychat. takze ked to pride zas, prichystat si sprej a cakat kolko vydrzim az potom si dat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confounded: zatial ma to vzdy preslo aj bez spreja (KLOP KLOP!!!!!)
Slavko ma teplotu 37,7 a bolestivo place, asi dalsie zuby. teraz zaspal a ja som totalne mrtva, cely den som behala a len terazsom sa najedla a musim si ist lahnut. prepacte, ja som sa tu zas nezdrzala, toto je vecny kolobeh :unamused: uvidim aky bude vecer, ak sa bude dat by som dosla. myslim na vas, uz spim, uz sa mi o vas sniva, chrrrr chrrrr chrrrrrrrrrrr
31. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj pozdravit som zabudla, to som sa zas vyznamenala :pensive:
ahojte na zaciatku a ahojte na konci :wink:
31. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek