• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Novi, tak to byl fakt znalec, když ti juknul do krku a bylo mu jasné, že máš kr.obraz v pořádku :grinning:
Odpočívej, ať načerpáš sílu :dizzy_face:
31. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, jako sranda
po tom nevydarenem jidle jsem pak nechala Domču vysat mi obe cisterny a usnul, tak radost az na kost, ze spinka a MM at jdu taky, ze s nim pak pujde jeste ven :confused: tak super. Docetla jsem vas na mobilu, bylo neco pred 15h asi a normlane...jsem se vzbudila az v 16.45, mlade si hralo predpisove v postylce...my jsme spali skoro 2h!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
nechapu....takze se mi jako v 17h zdalo pozde, aby mm sel jeste ven, uz nechchi aby malej spal...ale on se dozadoval, ze se chce projit...tak sice zase s mensima nervama (pry budu nachystany za minutu az mi reknes...haha...maly navleceny a v kocaru a on jeste musel udelat nutne 10 veci,jako to je diagnoza pro psychiatra, jako vazne :angry: )...no nic, jdu si udelat kafco a konecne depilovat nozky!!!!a mam volno! :grinning:

novi, odpocin si, at to borelie nejsou, to by byl pruser :-P :-/

weli...napis babe, jestli poslala a ze chces podaci cislo a zkontrolovat si to na netu ceske posty, abys vedela, kdy prijede posta abla bla...to cislo z ni dostan, tak bude jistota, zda t posalal nebo ne.
Ja z netu objednavam jen ze znamych obchodu a velkych nebo pres MMB a vzdy se divam na hodnoceni, pokud jde o neco drazsiho...tam je jistota, ze kdyzuz ze aspon toho cloveka muzes udat, ze neplni sliby nebo tak a uz si neskrtne
31. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pospi, jasne, postezuj si, chapu chapu...R. to vzal zgruntu,ale nejak nemuze pochopit, ze chces klid a rachot je nezadouci a navic, ze to nebude prilis prakticke, takovy hangar....:frowning2:. Jako ja taky nekdy kdyz dostanu od MM nejaky darek, treba drazsi a jina by byla happy, tak moje prvni reakce je, ze to muselo byt drahe nebo tak neco a on je nastvany, ze nemam radost...to se ale blbe vysvetluje no.uz tu nejsem, uzivam si volno

jo a musim prevliknout periny stejne
31. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Tak zas dovolenkujemea tentokrát v MNMN u dědy.Zítra nastupuji do školy...no,uvidíme,ale snad to nějak budu zvládatholky.jak píšete.Byla jsem taky v Lidlu kolem deváté a už tam nic neměli tak jsem utrhla poslední tu holčičí hnědou vestičku princes is tričkem.měli už jen poslední velikost 80.tak akorát.Jinak punčošky ani už bodýčka neměli.Kupovali jste taky tu vestičku někdo?
Jinak v sobotu jsme byli v zoo v Jihlavě se sestrou a s klukama a řeknu vá,že jsem ségru litovala...mít 4 kluky je děs..pořád někde lítali,nic je nezajímalo a byli drzí..A Kačka si s nima doma poradila.všechny pokousala,kiřkla na ně a když se prali,tak hulákala a začala pak brečet.Tak kluci byli hodní.
No,vidím,že hodně píšete,tak vás jdu dočítat a pak jdu na palačinky,.Vařím dneska pro tři chlapy,tak toho bude dost.tak zatím pa
31. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen v rychlosti, malá špatný, pořád teplota, nespí, nejí, piští, už mám dost ... asi viroza nebo k zubům, mám dojít ještě ve čtvrtek, krk prý dobrý, tak uvidíme, ale je to očistec, chudinka .... já si asi uvařím už druhýho turka dneska, abych vydržela, v noci jsme byli pořád vzhůru, ve 2 se mi zdálo, že moc pálí, tak jsem ji měřila 39,2 tak se mi podařilo dát jí čípek, ale do rána ještě jednou jedla a vstávaly jsme v 6. Cestou od doktorky mi usnula, ale nějaký debil turoval auto, tak ji probudil ... spala 30 minut, doma pak hodinu, ale 3x byla vzhůru s řevem ... je to neštěstí ... venku byla zatím nejhodnější .... taťka hlídal po práci, abych aspoň pověsila prádlo a uvařila jídlo ... ale právě odpadl, spí v ložnici, tak je to zase na mě .... MM jede zítra do světa, se tady z toho pose...u :angry:

Ráno v 8,15 volala švagrová - ta dobrá, že je v Lidlu a věci jdou na dračku, že mi něco vezme, co prý chci, tak mi koupila 4 body s dlouhým rukávem a dvoje punčocháče ... tak jsem ráda, je hodná.

snad vás dočtu ....
31. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj večír,
dnes ulítaný den. jak jsme kupovali byt, pro našeho dědu (ho majitel "vyhodil" z bytu) tak jsem byla vyřizovat elektřinu a plyn. Bývalý majitel mi tvrdil, že už to zařídil, ale mě nepřišla jediná smlouva či složenka. A dnes mi na obou dvou pracovištích řekli, že majitel to přepsal na sebe :grinning: :sweat_smile: (je mu 35 let, ale moc se nevyzná). Kdysi to bylo psané na dědu, ten umřel v 1993, od té doby to užívala babička, ale na tu to nepřepsali a teď po 1,5 co umřela babička to nechal přepsat na sebe, místo aby to napsal rovnou na mě. Takže smlouva je pořád na něm, páč ji nezrušil. No mi tvrdil, že čeká na konečný vyúčtová -------- se asi chlapík nedočká :grinning: :grinning: Jinakna elekrárnách jsem to zvládla udělat, ale na plyn potřebuju jeho podpis a plnou moc.

Ded: Já do Lidla taky nechodím, jak píšeš, nikdy a to ani ráno v den kdy začíná akce, tam neměli to, co inzerovali.

Novi: Ježíš, tolik záchvatů :confused: A jak se najde v krku krevní obraz :grinning:

M1rti: Snad bude Markétka brzy v pořádku
31. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, taky nepříjemný vyřizování, teda ..... holky dočtu asi až večer ... :confounded:
31. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky.Nestíhám vůbec číst a malá mi už konečně usnula.

M1RTI:Tak to my jsme taky dneska měli záchvaty a vylezl nám další zub.Já mám angínu a manža v práci,tak aspoň děda doma,tak mi pomáhá.se pořád cítím vyčerpaná.Ty punčocháčky jsem taky moc chtěla,ale snad příště.

No,jdu zas dočítat..
31. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás nic extra nového co se týče breku v mé nepřítomnosti, ale víceméně byl dnes dobrej den :slight_smile:
Noc super, mlíko až v 6 a zázrak, Honzík ještě usnul a vzbudil se v 7:14! Jsem měla službu, to se vyplatilo dneska :sweat_smile:
Pak po ránu jsem si s Honzíkem celkem hrála a zabavovala, nějak se mi nechtělo do řevu. Dnes víceméně řval jen v situacích nutných, když jsem mu chystala sváču nebo jsem dávala nádobí do myčky a tak, jinak jsme se mu věnovali. Ale i to je pokrok, že ho nechám chvíli řvát a dělám nádobí, dřív jsem furt odbíhala a dělala psí kusy, aby nebrečel.
Byla jsem dnes hodně venku, dopo asi dvě hodiny střídavě procházka a na dvoře - největší úspěch má kanál, pak Honzík lezl ke schodům a stoupal si u nich a tak podobně, to bylo bezva. Odpo procházka s Hpajou, nejdřív Honzík nic moc, takže žral křupky, pak usnul a po půl hodině se probudil do růžova, zbytek procházky cca hodinu si hrál a povídal, byla jsem z toho v extázi skoro :sweat_smile: Ríša za těch 7 týdnů hrozně vyrostl, vlásky mu narostly, je úplně jinej, akorát teda pořád hrozně hodnej. Kouká, spí, kouká a kdyby ho člověk neviděl, tak o něm ani neví, je super :slight_smile:
Miruss, u vás to je zajímavý, že starší dítě spí hůř než to mimino, sis teda s Kubkem užila u uspávání atd. U Honzíka to spaní a uspávání musím celkem zaklepat, skoro vždy chvíli brečí a řve, ale řekněme max. 20 minut. Dnes po o jsem ho dala do postýlky, řev, tak už jsem se sbírala, že tam jdu, ale ještě jsem mu dělala čaj, že mu dám napít, ten jsem si trochu vysypala, tak uklidit, no a Honzík zatím zmlkl a usnul :sweat_smile:
Pospi, janka a její mamá z autosedačky, šikulka, se připomene :sweat_smile:
Pospi, a když vaříš nebo jdeš na záchod atd., tak to Janka vydrží sama chvilku? Možná jsem na Honzíka moc náročná, že si představuju ideál až moc nereálně. Ale tak řekněme, že by mě potěšilo, kdyby vydržel chvilku sám a kdyby se dokázal zabavit lezením a zkoumáním jako většina dětí.
U nás přebalování celkem ok, snaží se otočit na břicho a někdy se otočí, ale vrátím ho, vrazím mu do ruky třeba ubrousky šustivý a je to. Často u přebalování fňuká netrpělivostí, proč má jako ležet na zádech, no smůla no :sweat_smile:
Jumi, psí tábor se vydařil, Sonička je fakt už taková vyspělá psychicky, taková přemýšlivá, jak to píšeš, je moc šikovná.
Petruš, mě taky holky baví s Lídlem :grinning:
Weli, sakra, to je smůla s tím hopsadlem, kdys to platila, kdy to měla poslat?
Pospi, hm, TM je taky celkem svéráz s přestavbama, kutil, což?
Pospi, nejlepší fotka je Malá čtenářka, jak tam Janka soustředěne kouká. A zdá se mi to, nebo je taky do blond víc a víc?
Novi, doktor vskutku odborník, aspoň že ti tu krev vzal :confounded:
Sami, TM se snaží s tím kočárkováním, dobrýýýý! A Domi vždy v kočáru usne? Jak píšeš, že nechceš aby ještě kvečeru spal.
Cvachno, přeji hezký první školní den :slight_smile:
Marti, ježiš, to zažíváš fakt blbý dny, je už Markétce aspoň trochu líp než včera?
Momou, podobný obíhání úřadů nesnáším :sweat_smile:
31. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babušky,
my jsme měli dnes ukňouraný den :cry: Dopoledne nechtěla vůbec spinkat, odpo jsme byli na návštěvě u sestřenky, co má 2roční Aničku, tak si tam holky vyhrály, ale mezitím stále poplakávala, tak snad to jsou zoubky, nebo nevím. Krapet jí teče očičko a taky mívá velké "holuby" v nose, ale přitom jí z něj neteče, tak nevím, jestli je to rýma, snad ne.

Dnes mi nesnědla moc oběda a jen půl přesnídávky a to jsem se už radovala, jak pěkně papáme.

Jo, dnes jsem Káji zkoušela obout botičky, co nosila Anička, abych zjistila, jakou velikost, typ atd. a dobré měla 20tky. Teda má velkou tlapku.

Já padám na hubu, ptž u sestřenky jsem byla s malou furt jen já, MM byl vedle se sestřenčiným manželem, bavili se o zdrav. problémech, pak to náležitě zapili, tak jsem i řídila domů, doma uklidit v kuchyni, malá jak na potvoru nechtěla usnout, povytírat, zvládnout prach a ještě jsem chtěla vařit na zítra, ale se*u na to ...

POSPI, vítej z dovolenky, já jsem tě zapomněla přivítat !!! Krásné fotečky, je vidět, že jste si užívali, tak to má být. Jen si poztěžuj, ono je to potřeba a lepší, než to dusit v sobě.
SAMI, ta baba co porodila, to fakt nechápu ... a viděli jste dnes ve zprávách tu skoro 7kg holčičku? To byl obřík. Na mě si se sedajdou zapomněla - my máme Storchenmühle:wink: Super Domi sedící a stojící, fešák :slight_smile: Tak s jídlem dětí jsme na tom stejně. Fajné, že sis odpočala :slight_smile:
JUMIK, super, že se "psí tábor" vyvedl - jak Sonička tak i hafík :wink: U přebalování taky bojujeme, většinou ji dám do ruky sáček od ubrousků nebo něco, aby se zabavila, ale na dlouho to není.
NOVI, tady se utrácelo :wink: Ale radost z nákupu, o je nej pocit. A jak jsi dopadla v nemocnici? Snad dobře. Aha, tak už to čtu ... odborník, no snad ten, co se podívá na výsledky krve, bude lepší.
SAMI a NOVI, moc vám to na fotečkách sluší:wink:
MOMOU, ta zatracená bolest hlavy, ať tě to přejde ... Už bys měla mít pomalu výsledky, ne? Aha, tak dovolená ... A ty úřady nezávidím, snad to budete mít brzy oběhané.
NIKUL, krásná noc, ať to Nikolce dloooooooooouho vydrží.
VANIL, tak první velký Tomiho pád, jo? Bude boule?
WELI, co to čtu, zase problém při nákupu z netu? Teda, holka, ty máš pech :frowning2: Já bych napsala asi adminovi toho bazaru co a jak ...
CVACHNO, měj pěkný první školení den a držím palce, ať vše zkloubíš dohromady.
MARTI, bobek malá, třeba má taky nějakou virozku jako nedávno Kájka a nebo aby to nebyla ta "šestka", držím palce, ať je Marki brzy lépe, bude to teď náročnější pro vás obě.
PUZZI, super kočárkování s Hpajou :slight_smile: A taky, že byl dnešní den OK. Uvidíš, každá chvilka, co se zabaví, je dobrá :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, Domi na koupáku super, to bodýčko je moc hezký a v čepici vypadá Domi jako pirátek, ještě by to chtělo očko zakrýt :grinning: Krásně stojí, to je teď Honzíkovo nejoblíbenější poloha, akorát ne vždy si umí stoupnout o všechno. Schod zvládne, mou nohu jednu taky, víc ne.
Petis, tak by sis za dnešek zasloužila zub! To chápu, že seš vyšťavená po takovým dni a sama na Kájku. To mě vždy štve, kdy MM může pomoct a "má nutně něco jinýho". Ale musim uznat, že poslední dobou MM dost pracuje, to zas jo, ale štve mě, že si pak dá po o půl hodiny u televize a Honzík zrovna spí :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zlaté moje, děkuju za pochopení :dizzy_face:

Puzzi, nechávám Jáňu i pobrečet. Často se stane, že přestane, něčím se zabaví, ale nesmím se jí ukázat :grinning: Zlobí se třeba, když jsem v kuchni, ona se válí v obýváku a já projdu kolem na chodbu a nejdu za ní, tak začne "volat". Když nepřijdu, většinou přestane. Jako horší je, když má hlad nebo je unavená, tak to musí mít společnost, nedá se nic dělat. To řve, že by se i uřvala, ale to mají asi všichni prcíni stejné.

Zítra u nás budou od rána naši, taťka s R. budou montovat malému domeček a mamka mi bude dělat společnost :dizzy_face: Riška bude mít krásný návrat ze školky :sweat_smile:

Petis, tak to teda máš záhul :confused: Chlapi a jejich zdrav. problémy, to je téma :grinning:

Novi, tyyy jo, a neměl na stole křišťálovou kouli? To bys ani nemusela otvírat pusu :grinning: :wink: Snad budeš mít pohodovou prospanou noc, asi takhle :pensive: :pensive: :pensive: :wink: :pensive: :pensive: :pensive:

Cvachno, ahoj, jsem tě zaregistrovala teprve teĎ :sweat_smile:

Trochu jsem se teď začetla nazpátek, Laolka s Dedulkou měly srazíka, moc pěkné fotečky a Lauš, modrá je dobrá (nehty :wink: )

Jdu zase žehlit, nemůžu se dohrabat konce.
31. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jj, Janka bude asi nakonec světlá :grinning: :wink:

Ještě jsem se začetla, ale už tu nejsem a žehlím.....
31. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Puzzi no Kubko je odporca spánku. :grinning:
Ale zasa Zuzka je anjelik. Niekedy sa hrá sama v obývačke, alebo s Kubkom aj 20 minút a ja varím v kuchyni, keď začne mrnčať, tak ju vezmem k sebe do kuchyne, tam zasa polozí, zahrá sa a keď znova mrnčí tak sa s ňou zahrám, takže v tomto je v pohode. Ona sa celkom veľa sama vyhrá. A aj spí dobre. :slight_smile:
Ale aj Kubko je už v pohode, ale do roka to s ním bola makačka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: napr. on od roka spáva už len raz denne a Zuzka má 9. mes. a spáva ešte 3x denne, z toho raz 2 hod., raz 1,5 hod. a raz polhodinku. :slight_smile:
Marti tak to máš pestré, prajem Markétke aby bola čo najskôr fit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petis, Cvachna tiež perný deň. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka tiaž idú zuby si myslím, ale zvláda to celkom dobre. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Popi super fotky, dovolenku ste si užili. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a když začnou děti brečet, že vás nevidí, např. za roh do kuchyně, mluvíte na ně, nebo mlčíte a ony zapomenou a zabaví se? Já vždy začnu zpívat nebo mluvit a Honzík řve dál a dál.
Pospi, domeček vnitřní? To bude Riška nadšenej!
Miruss, Zuzka je fakt zlatá, to jsem viděla i na srazu :slight_smile:
Honzík vlastně spí teď víceméně jen 1x denně, ale tak nějak jsem mu to udělala já, páč chci, aby byl hodně unavenej, když ho dám spát kolem oběda (usne za chvilku, zatímco v devět až deset by to asi byla fuška), no a kvečeru už nechci, aby spal, aby šel v sedm.
31. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi niekedy jej niečo hovorím a ona sa vráti ku mne a niekedy som ticho a ona a zabaví sama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem tu---ackoliv by se dalo rict, ze dobry den, to jidlo je des a hruza, holky... :confounded: jako u kase zase tyjátr jako svina...dal mozna 10ml, kase vsude...a řev. To neznam. Jen doufam, ze to ma jasnou pricinu a az odezni, bude zase dobre. Takze dnes zase jen kojo. Jidlo nula nula nic, celkem mozna 20ml :frowning2:
priciny: zuby(horni dasne mirne cervena,ale nic se nerysuje, ale zvejka kde co, dneska drtil puzzle a hracky), nebyl 2 dny kadit (ted po uspavani a nezdarenem a revu koukam a smradek divnej...po*al nej nej plinu noční :pensive:), a rýma k tomu. Nic jineho me nenapada, proste asi ty zuby, no. Tak jak pise Puzzi, taky bych si za dnesek zaslouzila zub :grinning:

mm montoval vratka do predsine mezi dvere....ehm, si to zas nechal na nejvhodnejsi dobu tj. 19.15 kdy vecerime, takze D. jeste u toho vyrválu koukal, kde co vrtá a tak...no a ikdyž jsme resili vysku, umisteni atd...je to tak vysoko od zeme, ze pod tim prolezu i ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:..no comment, pochybuji, ze mame tak malo inteligentni dite, ze zustane za vratky. takze se uvidi, zda se bude vrtat znovu. Achjo :rolling_eyes:

puzzi, Domi v kocaru ne vzdy usne, ale bala jsem se, aby se neuvozil a spal mi jak ma. Chlapi ztratili oblibenou cepicku :confounded:, no nic, nevadi, vraceli se a hledali,ale uz ji nekdo asi sbalil :confounded:. Bodyckol co se ti libi, puzzi, je ze setu cherokee, kupovane ale asi pred 2,5roky...kdyz jsem se tesila nekdy na mimi :sweat_smile: :sweat_smile:
jinak Honzik v kocaru dnes potesil, to chapu.Ja na tebe zas myslela dopol, kdyz jsem jela s Domim a byl hodnej a koukala pozpevoval si, ze bych ti to moc prala!!!

nikul, super noc, preju ti to!

vanil,achjo, pad Tomika nic moc,ale tomu se neda proste vzdy zabranit...to bychom neudelaly nic :frowning2:

pospi, fotky krasne, me se Janicka moooc libi, je to jemna holcicka :dizzy_face: :dizzy_face:

miruss to je fajn, ze Zuzka je ted tak hodna oproti Kubkovi-miminu :slight_smile:

cvachna, good luck ve skole. Ses dobra!

marti. chudaci, teplota a revy...budes sama...no nejsi sama...ja su taky sama. Drz se. A super, ze ti svagrovka ulovila Lidloviny.

petis, tak asi vas taky trapi zubky? jinak to s tim jidlem nechapu. Zkusim zitra nejakou dobrou presnidavku...ale treba i super domaci hrusku, kt. vzdy zblajzne, tak taky nechtel :frowning2:
31. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, souhlasím, kvůli tomu jídlu si taky zasloužíš zub nebo i dva, co myslíš? :sweat_smile: No ono je to spíš :confounded: Ale jestli to má důvod zuby, tak to za pár dní pomine a Domi bude zas jíst v pohodě, kéž by to taky bylo.
Dík, seš hodná, že na mě myslíš na procházce a přeješ mi, to potěší, tak třeba to zabralo na naší dnešní procházku! :slight_smile:
Vrátka s dírou dole na prolezení budou dobrá hračka na zavěšení se Domíka apod., ale jestli bylo účelem, aby se Domi nedostal do předsíně, tak nevim :sweat_smile:
Vida, Sami, předčasné nákupy se vyplácí teda, máš super věci, ono jak člověk nakupuje aktuálně a po víc kusech, tak nic moc výběr. Ještě máš hodně nakoupeno dopředu ve velikostech, co tě resp. Domíka ještě čekaj?
31. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem vám zapomněla napsat, že dnes Honzík otestoval svou srážlivost krve a dobrý :sweat_smile: Lezl lezl, to teda ani moc nebrečel, to byl celkem ok a nějak mu to podklouzlo a rána, řev hroznej a tekla mu z nosu červená. Pár kapek, 5-10, chudák :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi jezis...ty jo, ja se desim, az si Domi nabije apotece cervena, to jako se fakt bojim a Honzik si nabil rypacek,jo? uf...bych z toho byla asi malinko paf .-(
jojo, oblecek je jeste dost, pod posteliposledni pytel :slight_smile:, predevcirem jsem koukala, co tam je a jaky velikosti,at to nepropasnem, ale je tam neco 9-12 a jeste pak vetsi 12-18 a bude konecna. Ale ted jsem zas neco pokoupila na MMB, zase jsem nedodrzela predsevzeti, ze nakoupim min a treba kvalitnejsi at vic vynosime, no ale tak budem frajerit no :grinning:...teple komplety uz mam 2+kombi. teplacku uz mam zasobu.
spis si rikam, ze je mi lito (ikdyz mam ty veci dobre nakoupeny a nestaly treba moc jako nove), ze jsou nektere znicene od prikrmu...nejradeji bych nakoupila par nic moc hadriku u ťamanu nebo v shopech typu vse za 39.-, aby mi nebylo lito, ze se jich tolik zlikviduje behem lozeni, a jidla...
jdu za MM...donesl mi vajnoš, tak jdu za nim, zitra jede pryc, toz at se vidime aspon vecer :wink:

pospi: PS nebyl preklep, zavedla jsem novy terminus technicus: předsmrtný....páč ta frekvence už nevyhovovala definici Důchodcovský :wink: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem tady, letem světem jsem dočetla, ještě se k pár věcem vrátím, ať si to přečtu pořádně.

Markétce jsem odpo dala čípek, šli jsme s kočárkem nakoupit, tam se přece jen zakoukala a byl klid, cestou od doktorky mi v kočárku dokonce usnula, což nebývá zvykem ... ale dobrý, byla jsem ráda. ... s blížícím se večerem se nálada lepšila, po čípku už žádná teplota, mi připadá, že ten čípek zabírá líp než ten Panadol ... ten už mi ráno nechtěla. Ale jídlo teda dneska nula nula nic, vždy jen tak 3 lžičky, čaj ze lžičky trochu, jinak pila ode mě .... jestli to bude ta viroza, tak by to mělo byt zítra lepší. Večer si už malá hrála, jsem s ní věšela prádlo na dvoře, nechali jsme tatínka vyspat, jede pryč, tak ať je fit. Večer jsem do malé dostala pár lžiček kaše, bylo vidět že má hlad, ale po pár lžičkách řev, fakt myslím, že v tom budou ty zuby, jakoby se do toho bolavýho kousla a řev ... no uvidíme. Strašně slintá , i bez dudlíku, dneska jsme měnili 3 bodyčka.

Sami, dneska jsem potkala ve Vyškově ten tvůj kočárek ... zapomněla jsem jak se jmenuje Bee tuším .... s modrou boudou.... na to koukali lidi jako na mimozemšťana ... tak jsem se chlubila, že ho máš taky, a že je parádní ... teda jsem málem zakopla, jak jsem se po tom kočárku otáčela. :grinning:
31. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, budem na tom následující dny stejně, budem slaměný .... zítra mi dojde kamarádka z porodky, má o měsíc mladší holčičku, má strašně moc vlasů ... tentokrát si ji vyfotím s Markétkou a hodím vám sem foto ....
31. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak JAydinek uz spinka. Byl desne unavenej, nespal asi od 2h a teda vecer uz to bylo znat :angry: Ale jeste jsme byly s mamkou na skypu, tak maly hazel usmevy, tak mamka byla happy :grinning:

Novi bozatko, at to neni tak hrozne :pensive:
Sami super se slofikem :wink: Uzivej si volnicka :slight_smile:
Cvachna hodne stesti se skolou :wink: Kacenka pekne zvladla sestriny kluky, co? :grinning:
Marti chudatko s Marketkou :frowning2: to musi byt desne takhle. Ale drzim pesti, at to zvladnete :pensive: A asi jsi v Lidlu nakonec dopadla nejlip, co? A to jsi tam ani nesla :wink: :grinning:
Moni teda to je taky pripad s tim barakem :angry: A to vyrizovani nic moc :unamused:
Puzzi super, ze se Honzik na prochazce tak dobre vyspinkal a pak byl ukazkovy :wink:
Pospi zitra si uzijete doma s mamcou a teda super darek pro Risku :slight_smile:
Puzzi choditko dobry :wink:
My mame tohle:
http://www.vtechuk.com/products-and-accessories/first-steps-baby-walker/
Puzzi s tim mluvenim, kdyz jdu nekam za roh, tak ja vetsinou nic nerikam. Jen, kdyz me Jaydi treba vola, tak neco reknu a on pak vetsinou doleze :wink:
Sami s tim jidlem se to snad casem zlepsi. Taky nemivame super dny kazdej den. Ale teda nemam to aspon vsude :sweat_smile: No a ty vratka? Proc jako tak vysoko to TM montoval? :confused:

Jste se nejak rozkecaly ne?

Radeji odeslu, nez aby se to smazalo :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, teda máš to doma náročný, fakt!
Teda koukám, ještě že ta švagrová byla v tom Lidlu už 8,15 ... asi ví jak to tam chodí. Ale taky říkala, že tam toho moc nemají a že to lidi berou jako diví.... tak aspoň že něco mám.
31. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, tak jsem tu Lidlovou anabázi dočetla, a fakt jsem asi nakoupila nejvíc ... a jak píšeš, ani jsem tam nebyla. Když jedu k doktorce, tak kolem toho Lidlu jedu, švagrová už tam auto neměla a to bylo asi 9 hodin, a jen jsem viděla, že tam maminy s kočárkama teda chodily dost.
Jinak Markétka odpo spala od 13,30 do 14,45 ale nedá se to tak počítat, každých 15 minut byla s řevem vzhůru, opuchlý oči, tak znova uspat a dokola ... a pak už nezabrala ... usnula až 20,30.
31. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM dělá už druhej večer na fotkách, věřím, že za pár dní budou na netu, je jich hodně hodně, musíme upravit červený oči a vybrat, máme i nějaký fotky skoro 2 měsíce starý ještě před chorvatskem, ostuda!
Sami, červená z nosu mě trochu vylekala, ale zas lepší praštit se do nosu než do hlavy zezadu nebo tak něco, bylo to pár kapek a bylo to při lezení, takže žádnej pád z výšky a tak.
Já jsem jedno body od příkrmů už vyhodila, na bílým ty fleky nic moc, druhýmu dítěti už bych to neoblíkla, jak se znám. Ale jinak celkem všechno vyperu, skoro :sweat_smile:
Marti, tak u vás zlepšení, snad už ten zub vykoukne a bude klid :slight_smile: Těším se na foto holčiček!
petruš, to je výhoda, když dítě kvečeru nespí, aspoň dobře odpadnou večer :wink:
Jé, to vaše chodítko je dost podobný? Vyhraje si s tím Jaydi? I když to nic neznamená, Jaydi a Honzík jsou dost jiné kalibry povah :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej Puzzi, chudacek Honzula s cervenou z nosu :frowning2:
Sami ty Domikovi nedavas nejaky oblecek na jidlo? Jen prehozeny pres normal obleceni, nebo plinku?
Marti tak snad se z toho vyklubou i zuby teda. Aspon 4 :wink:

Puzzi s tim choditkem si Jaydi hraje tedka skoro nejvic. Mam to oprene o stenu, aby to nejezdilo, je to na nej moc rychle. Tak misto toho na to lozi, macka vsechno mozne, otaci a pari na to :grinning: Ten bily dil se da oddelat, tak taky super. Brali jsme ten dil sebou do CR a vsem se to libilo a vsechny deti si na tom vyhrali. :wink:
31. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu spát, dokud spí malá ... zítra poreferuju, jak jsme na tom .....

Holky, fleky od příkrmů mi spolehlivě odstarnil Ariel na skvrny ... mám jen dobrou zkušenost ... je to tekutý jako jar (ten používám hodně, na flek naliju, napěním .. taky to hodně odstraní)
31. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti jj, Bugaboo Bee se jmenuje kocar...az takovy rozruch,jo? :sweat_smile: , myslim, ze jsou vetsi mimozemstani, napr. kocary Stokke...to je masakr megamasakr

petrus, ja uz vytridila cca 3 body a 3trika, co Domi miva na lozeni a takove to "domácí žvýkání" :grinning: :grinning: a oblikam na nej bud bryndakooblecek nebo davam jen bryndak, uz hezky papal, ze sem tam neco ukaplo...ale ted? nejlepsi by byl nahatej...je to vsude, saha si do pusy, vyndava to, zkouma to v prstech a paxi to rozmaze po obliceji a je to konec...hruza.
31. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek