• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami taky jsem videla ten tvuj kocarek tady. S ruzovou strechou. Ale jela jsem autem, tak to byla rychlovka, jsem nemohla ani omrknout :wink:

Marti dobrou noc, at se aspon trochu vyspite :wink:

Ja si pujdu asi taky za chvili lehnout. Jsem nejaka unavena posledni vecery. A rano se mi pak nechce z postele :pensive:

Tak vsem teda brou nocku :wink:
31. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
uz bylo kojo
jdu spat
dobrou vsem
1. zář 2009 v 00:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý ráno,
noc v pohodě, ale už jsou oba vzhůru. A kdyby nebyl tatínek ňouma, taka se Anička nepokakala do plínky :sweat_smile: Chuděrku sem jí musela utěšovat, že se nic nestalo.
Tak dnes mi čeká další náročný den - znovu na ty plynárny, ale ještě před tím se musím sejít s tím člověkem a dát mu podepsat papíry. No ty úřady byly v pohodě, paní u přepážky na el. měla záchvaty smíchu :grinning: a na plynařích paní taky nechápala, jak může být někdo ve svých 34 letech tak nechápavej a po dědovi nepřevede nic na babičku, pak místo toho, aby to převedl na mě, to převede na sebe a ještě čeká na vyúčtování :grinning: Pak mi do telefonu tvrdí, že mu dorazilo, to ano, ale vyúčtování za dědu :sweat_smile: :grinning: No je to hodnej človíček, ale holt zmatkář.

Sami: Ty tu teda strašíš .............

Holky moc hezký odrážedla, ale myslím, že další hrací přístroj by mě asi zničil :sweat_smile:

Tak jdu dělat snídaně, dovyplním papíry a hurá do boje.

Jo jinak Kuba taky spí 3x za den. Dopoledne kolem 9, to dospává ráno, pak po obědě tak 1,5 hod a ještě po 16 hod cca hodinu.
1. zář 2009 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, noc lepší, ale v 4,30 opět řev ... teplota teda už není, snad to tak i zůstane, ale byly jsme vzhůru do 5,30 pak malá usnula a vstávaly jsme v 7,15. Snad bude už i něco jíst ... uvidíme
1. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, viděla jsem ve zprávách tu holčičku - skoro 7 kg, by mě zajímalo, jak ta ženská rodila, to je taky masakr...
1. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
M1rti: Tak to je dobře, že je malé líp
1. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočandy grandy...
jen hlásím svoji pozici zas u Koňa...teď jsem nějak nestíhala, takže jsem byla snad 3 dny off!!! V pátek jsme šli vyřizovat tu hypo - přefinancováváme..., večer jsem byla s kámoškama na pokecu a o víkendu na chatě, bylo to moc fajn....jen jak už od pátku furt jenom něco jíme, tak mám z toho depky, no děs...a včera jsem byla u našich na "bybysittingování" našich pejska, protože nikdo nebyl doma 24 hodin, tak jsem tomu tam musela šéfovat :grinning: , až jsem zapomněla, že jsme měli cvičení :sweat_smile: , kurdec, za 8,5 měsíce se mi to stalo poprvé, tak snad mi to odpustí...no a doletěla jsem dom, jen se otočila na obrtlíku a šli jsme tady na koncert pod širým nebem, super, tobík byl zlato, i spinkal asi hoďku, domů jsme dorazili asi ve 21....
Doma je bordel jak hrom, tak vás budu ještě dnes malinko zanedbávat, abych to tady dala do kupy, ale pak budu zas na příjmu :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, u nás je to lepší a lepší. :slight_smile: Složila jsem s honzíkem prádlo, dodělala si pracovnu, Honzík to celkem zvládá blízko mě vsedě u hraček, asi to byla nějaká krize dva tři dny nebo si musel zvyknout doma. Jako ne že by za mnou po chvíli nelezl a že by ho něco dlouho bavilo, ale je to lepší.
Noc super, o půlnoci sice mlíko a pak asi půl hodiny brekot atd., ale nakonec usnul. V pět brečel, ale MM měl službu a než se vykopal, tak Honzík brečet přestal. V 7:15 jsem se vzbudila a šla jsem kontrolovat, zda H. žije, žil a v půl osmý se vzbudil, zázrak krása :slight_smile:
A nejvíc ho zajímá notebook, no tak nic no, dočtu později :sweat_smile:
1. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás noc taková, že první mlíčko bylo v 0:30, pak kojo ve 4, ale nestačilo jí to, byla vzhůru do 5, pak dostala mlíčko a ještě jsme spali do 6:10. Ale od té doby zase poplačkává, ach jo.
Při přebalování jsem se jí koukala do pusiny a teda nahoře má bílé místo úplně lesklé, jen se proříznout ... teda doufám, že je to zub a že je Kájka taková kvůli němu.
teď jsem ji 45 min. uspávala, konečně usla a já doufám, že si stihnu nachystat na vaření a pověsit prádlo.

SAMI, teda být vzhůru tak dlouho do noci, to by mě zabilo.
MARTI, to je dobře, že je malé líp a teploty je pryč. TAky nevím, jak ta pení rodila, au au, ale jak říkala, bylo to její deváté dítě.
MOMOU, tak pevné nervíky na úřady.
TALLS, vítej zpátky. Hlavně že sis víkend pořádně užila a na jídlo dlabej, hlavně že chutná :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo,vítej u koně!
Puzzi, Honzík potřeboval aklimatizaci jo? No není se čemu divit. Hlavně že je hodnej.
Kamarádka dneska nedojde, malá se jí probudila s teplotou .... takže jako u nás ... tak jsem jí popřála pevné nervy, a ať se za 3 dny ozve, až bude malé líp .... jsem dala péct buchtu, ať máme něco ke kafi .... tak ji dostane Martin, až odpoledne dojde :grinning:
1. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
noc u nas v pohode, prdolka spinkal az do pul 7, hral si s Rayem. Ja jsem se nejak nemohla vzbudit, des. NO ale uz jsem vzhuru a Jaydinek od 8:45 zase spinka :sunglasses:

Moni hodne stesti dneska s dalsim vyrizovanim :wink:
Marti super, ze aspon teploty nejsou uz. Tak snad bude lip :slight_smile:
Talls tak jste si docela uzili za posledni dny, super :wink:
Puzzi tak vyborne. Cisi z tebe dneska pohoda :slight_smile: Jen tak dal :wink:
S notasem to znam az moc dobre. To je jako magnet :angry:
Petis tak snad uz konecne vyleze mrska jedna bila :wink:
1. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Hlásím taky noc naprosto v poho, vzhůru byla jen Janka 2x :slight_smile: Ráno vstáváčka Janka v 6,15 a Rišku jsme vzbudily v 6,50, aby nepřišel napoprvé pozdě do školky :sweat_smile: Moc se mu nechtělo, ale uvažovala jsem před ním nahlas, že kdoví, jestli nebudou mít nové hračky, tak pak už se mu chtělo. Hned při vstupu si všiml, že mají v umývárně nové lino :grinning:
Čekám ty naše, demontují u taťky v dílně s R. domek a pak ho převezou tady a budou montovat. To bude po návratu ze školky radosti :dizzy_face:

Marti, snad už bude Markétce líp :wink:
Petři, mě se to taky někdy stává, že nemůžu po ránu otevřít oči :sweat_smile:
Petis, popoženem zubisko: huš huš zoubku vylez ven a nezlob Kajku :slight_smile:
Puzzi, tak snad svítá na lepší časy :wink:
Moni, nesnáším lítání po úřadech, vůbec ti nezávidím :angry: A Anička oplakala pokajděnou plínu... to se nám taky stalo, Riška z toho býval smutný, že se mu nepodařilo udržet, ale on to pouštěl rovnou do gatí, bo plíny ze dne na den odmítnul.
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
bre dopoledne, mamky

ja jsme nocní vták, to se ví, nedám si pohov proste to neumím, posledni 3 dny chodim spat az v 1h...a pak to vstavani v 6h...ehm, se mi moc nechche, no..
noc docela good, jen jaxem usinala, tak brek...on se tam i v tom pytli nejak bloncal po postylce a svihal se o šprusle do hlavy :frowning2: , toz jsem si ho vzala k sobe a bylo nam dobre.
rano dobre naladen, od 6-8 jsme si hrali v posteli a pak jsme sli do obyvaku, nasadila jsem helmu, zavrela nova vratka a cekala, co bude...u vratek se postavil a zacal brecet, stal, lomcoval s tim a brek :grinning:...co jsme mu to udelaliiiii? :slight_smile: taxem ho zabavila hrackama, toz lezl a tak ruzne a vzdy kdyz dosel k vartkum, narazil o jejich spodni hranu helmou,a postavil se. Takze zatim ho nenapadlo to podlezt, ikdyz by mohl...mozna mu helma dava pocit, ze by to nezvlad. Uvidime, co koumak vykouma.

pak presnidavka a ja se modlila,at je to lepsi...a joooo, zmena o 100%, a dnes krasne snedl 100ml sunarku. Super. pak jsme se mazlili /on ma tak hedvabne tlapky a telicko, ja to zboznuju) , pak kojo a vytuhlon. Super. Uz spi hodinu.

dnes si me nasla mrcha :pensive: ...tak jsem zvedava, jestli zas nejake jen jako nebo uz pravidelne...asi bych mela uz na tu gyn...

talls ahoooj, huraaa. hele, byla tu shanka, resily jsme sedacky...asi se ti nebude chtit prolistovat to zpet? Resime Maxi cosi Tobi versus Priori XP a pak Concord Ultimax 0-18kg. Co ty na ne, why not?
diiik

puzzi super zabaveni H., bude lip a lip, uvidis,

petis, to jezub jak vysity...skoro gratulka...vas prvni????uz mam v tom zmatek. At uz je venku a klid

marti fajn ze teplota neni a posli mi buchtu ke kaficku, prosiiim:slight_smile:

ahoj petrus, JD je pokladek
1. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj krasotinky
tak sem sa sem zas nedostala :frowning2: nesel nam chvilu pc a ani nebyl cas tak sa omluvuju

kukam ze puzzi uz je z dovolenky doma tak super a samicka sa tez vratila z vyletu naposledy sem tu bola ked bola na dovolenke :sweat_smile: tak ani nevim kdo kedy dosel a tak... skusim aspon malinko docitat decka si uzivaju posledny den prazdnin letaju po venku prcek chvilu drime a ja varim :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
momou jo, tak snad to Anicka prekousla tu plinku:slight_smile:))a dobre vyrid

pospi cau, hehe, me bavi ty tvoje figle na Risku..pry nove hracky. A tn domecek je dreveny nebo jaky? pak hod foto pliis
1. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi tak super. Riskovi se ve skolce bude urcite libit a pak musis popsat reakce, jak se vrati domu :wink:
Sami tak zatim s vratkama dobry :wink: Ale za chvili urco dojde na to, ze to muze podlezt :grinning:
Ten nas uz spinka taky hodku a pul :dizzy_face:
Bartalko ahoj, co u vas noveho?
1. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se pořád chodím dívat do ložnice, nedá mi to, Kája už 1,5 hodiny spinká. Bobátko moje, asi dospává ráno, kdy byla od 4-5 vzhůru a pak sice dřímala do 6, ale furt sebou mlela.
No jo, jenže já neznám, aby tak dlouho spala, tak jsem z toho nervozní. Hlavně z toho, kolik jsem toho mohla za tu dobu porobit :sweat_smile:

POSPI, super vyháněcí veršík :slight_smile: A těším se na photo domečku a popis Riškovy reakce:slight_smile:
SAMI, nee, už máme 2 zubany dole, tohle by byl první zoubek nahoře :wink: Jsem zvědavá, či Domi přijde na to, jak se podlézá i s přilbou ... A super, že už je dnes lepší a papal. já uvidím, jaký úspěch bude mít oběd (mnou uvařené zel. rizoto - z mléčné rýže z DM, díky za tip:wink: )
BARTAL, u vás mají dětičky ještě prázdniny? To se mají, u nás už dnes musela dítka do školy.
PETRUŠ, taky máš Šípkového růžu:wink:
Tak my už jsme vzhůru, už vykládá z vysílačky ... Pa pa :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem neco preletela, :slight_smile:
ale jako reagovani necekajte :sweat_smile: :sweat_smile:
takze sa snad zapojim dufam ze budem zu stihat zajtra decka skola skolka jupiii tesime sa vsetci :dizzy_face:

tak musim pochvalit šimonka baby my uz skoro chodime :confused: :confused: :confused:
teda ne uplne ano? ale spravime take 4-5 krockov a potom baaaac na rit musim natocit a aktualizovat teda baby chodili v 10 mesiacoch no sice sa tomu chodenie neda este povedat ale za jednu rucicku uz cupitame jak radny frajer :grinning:

alebo sa postavi o stolik a pusti sa no potom zisti ze sam stoji zacne sa obzerat spravi par krokov a bum :sweat_smile: chudacek teraz len zacnu tie drzkopady.
vypravat ale nevie nic raz sa mu podarilo mamaaaa ale inak same take zvuky to ani nejsu nejake slabiky tak snad to nevadi.
tiez ma dost unavuje to chodenie stale za nim a odtahovanie ho od vseckeho on potom reveee o dusu no mame to vesele stale chodi za mnou a stava sa o mna ked ho nezoberem na ruky rev, ked je v ohradke rev ...proste teraz ma obdobie ze stale knuci a chce sa nosit :unamused:

boze akurat zvona decka uz diu dom na obed no nevadi este sa ukazem :slight_smile:

pospi a risula bude chodit uz na cely den do skolky?
1. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Jaydi uz je taky vzhuru a akorat posnidal :sweat_smile: Rano to nestih. Mel mliko po 7.
A ted se mi tu drape po notasu, takze taky se loucim na chvili :wink:
1. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Coze? Simonko uz chodi? :astonished:
U nas teda za jednu ruku se Jaydi asi boji. Ma to radeji po zemi :wink:
1. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
petis tak snad to ten zubok bude neboj len co vyleze bude lip :slight_smile:
sami teda ty si naozaj nocny vtak ja bych asi padala na hubu :sweat_smile: aj si schrupnes cez den? ci ne?
inak dneska mame sviatok takze este decka prazdninuju :wink:

petronus teprv snidane? :sweat_smile:

inak šimon mal minuly tyzden v pusinke zabu neviem ci sa to tak povie aj u vas taky biely povlak tak mal pusinku fialovu som mu to povytierala,chudacek a neviem ci som to nemohla dostat aj ja od neho lebo mna tak priserne bolia dasna a mam ich zapalene :pensive:
1. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sme prave zistila ze tu zabu tam ma zas :frowning2: uplne biela pusinka
1. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, buchtu už dlabem, jsem do ní tentokrát ještě nasypala slunečnicový semínka, teda dobrota
1. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Bartalko Jaydinek mel taky bilou pusinku, jako by male afticky nebo co. Ale ja na to dostala tady nejaky gel, a zmizelo to skoro hned a od te doby v pohode.
Snidane teprve, ale u nas je o hodku min :wink:
Marti buchtu bych si taky dala, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jakou jsi delala? Mozna se dneska premluvim k tomu neco upect...ale asi tady nemam vsechny ingredience :confused:
1. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruš, tak moc dík za zkušenost s tím chodítkem, dám pak vědět co na to Honzík :slight_smile:
Teď spí, dopo jsme byli skoro dvě hodiny venku, nutně musim pořídit botičky, nechám ho teď ťapat v trávě v ponožkách, ale až bude mokro, tak budou boty potřeba. Mám nějaký po bratranci, ale přijdou mi ty malý už malý - nedokážu mu je dostat na nohu přes nárt a na míru při přiložení je to jen tak tak - vel. 21. Anebo pak mám botičky už velký.
Taky už pár dní zkouším nočník, dnes ráno se do něj Honzík dokonce vykadil. Vždy při přebalování sundám plenu, posadím Honzíka na nočník, za chvíli ho to neba, tak dolů a často tam je načůráno. Jasně že z toho nemá rozum, ale jen takový zvykání na nočník.
Momou, tak dobře pořiď!
Marti, zub žádnej nevylezl?
Talls, zdary, si hraješ na akční Samičku nebo co? Neblázni, zvolni, pojď na koně :grinning:
Petis, tak to je zub v posledním prořezávacím stádiu, nahoře to měl Honzík taky takhle průhledný na konci a ten den byl nejhorší, pak jak se prořízne, tak je po všem.
Petruš, notebook jako magnet, viď? Asi koupím nějakej jetej nefunkční a Honzík se zabaví na dlouho :grinning:
Pospi, ty seš koumák a umíš nalákat Rišku na školku, nové hračky, jo? Tak snad tam nějaký nový fakt budou, jinak ti to Riška vytmaví :grinning:
Sami, Domi v helmě lomcující o vrátka, hustýýýý :grinning: No vidíš, s jídlem lepší, tak snad to bylo tou rýmou.
Petis, pozdě bycha honíš, žes měla makat, zatímco Kájka tak dlouho spala? Kašli na to, byl klídek, byl, tak dobrý, ne? :slight_smile:
Bartalko, gratuluju k chození Šimonka, viděla jsem předevčírem tvoje videa, Malý zloděj apod., je fakt dost dost šikovnej a krásnej, váhová kategorie našeho Honzíka, to víš, tak to žeru :slight_smile: Takže podobný jako u nás s tím sápáním na tebe, jak dlouho to u vás trvá nebo trvalo to nejhorší? Myslíš, že je to období, nebo už to budou dělat až do smrti? :grinning:
Bartal, že by aft? Takovej bílej boláček v puse a nejvíc to bolí, když jíš kyselý, je to ono?
1. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve dvě máme posilovnu s tátou, babi bude s kočárem, to jsem na to zvědavá, doufám, že to nebude kočárkové fiasko a že bude Honzík spolupracovat :sweat_smile: I když babi je v pohodě a přežila by i řev.
1. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi tvoje prispevky mna vzdycky dostanu cele romany sa tu pisu :wink:
ale keby som mala viac casu tak sa tez ukazem :grinning:

ani bych nepovedala ze aftiky skor cely biely povlak v kuse ked mu odhrnem spodny ret tak ho ma cely biely aj boky mne dali na to v lekarni tu fialovu potvoru farbi to jak svina a ja mam asi afty alebo co strasne to boli ani jest nemozem boli mna to na vsecko ale maly papa v pohode tak usudzujem ze ho to asi neboli.,

puuzi do posilovne to je fajn sa odresgujes, ja uz ani na tenis nechodim nevladzem a obcas brusle ale s mojim sportovanim to ide dole vodu :sweat_smile:
a u nas v choditku je rev vubec tam nechce byt chce sam lozit takto na nic nedocahne takze 0 bodu.
a s tym sapanim na mna jej to nemame len my? tak to sem rada :grinning: trva to uz asi dva tyzdne hruza stale si vyzaduje pozornost ked na mne sedi nahodu bejka hned knuci a pyta sa hopa :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Bartalko, Markétka tu "žabku" měla před dvěma týdny taky, taky jsme mazali pusu fialovou vodičkou ... oni všechno olizují, tak se není co divit, nejde všechno uhlídat..... gratuluju Šimonkovi k prvním krůčkům ... je to náročný, to chápu, všechny nás to tady čeká .... dřív nebo pozděj
1. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
marti a jak dluho ste mazali?

jemu to op dvoch dnoch zmizlo a teraz to ma zase :unamused:
musim vypnut uz je zase uplakanek a stale sa po mne sape :confounded:
1. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Bartalko, malá měla taky souvislý povlak na obou dásních zevnitř,a ta fialová vodička pomohla
1. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek