• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
asi 3 dny, na noc hlavně, aby to líp účinkovalo, přes den asi jen jednou, hned to olízala....
1. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartal, já jsem tu Honzíkovo řevy řešila asi poslední tři dny. Posadím ho k hračkám a jsme vedle něj, ok. Vzdálím se dva metry, hračky nezájem a leze ke mně. Vzdálím se na záchod nebo do kuchyně, šup na 4, pomalinku leze a brečí a řve a megařve a dusí se, až ke mně doleze a dusí se a dokud ho nevezmu, tak se může zbláznit. A je jedno, že na mě vidí, že na něj mluvím, prostě jakoby najednou hroznej děs, že mu zmizim nebo co. A přitom mi nikdy jako maman nepřipadal.
1. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartal, ještě jsem se chtěla zeptat, když se takhle na tebe sápe atd., necháš ho chvílema pobrečet nebo mu vycházíš maximálně vstříc? Já zkoušela jeden den nechávat často vybrečet chvilku, dokud se nezalykal, pak už jsem na to neměla nervy, tak jsem zabavovala. No a teď jsem ve fázi, když potřebuju něco krátkýho udělat, tak zabavuju a příp. vydržím chvíli brek.
1. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
U nás je dnes sviatok, tak je MM doma. Super.
:slight_smile:
O chvíľu sa chytám do Tesca na nákup, zoznam mám dlhý až-až. Kubkovi som sľúbila farebné kriedy, to bude náš dvor vyzerať. :grinning:
U nás noc super. Zuzka spala od 20:15 do 07:15 a potom od 09:00 do 12:00. :slight_smile:
Kubko vstával o šiestej, ale s ním vstával MM, teraz Kubko spí. :slight_smile:
Ahoj Bartal, tak sa sem hádam častejšie dostaneš, keď decká budú v škôlke a škole. A Šimonko už skoro chodí, šikovný. Zuzka sa tiež bojí za jednu ruku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mrti, takže Markétka žiadny zub? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi no vidíš, Honzík sa musel aklimatizovať, prajem ti aby to bolo už len lepšie. :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaves kantáres, noc bola okey na moj údiv :slight_smile: ale vecer to bolo neskutocneeee.... :confounded: psychparty jak v 6N! teplotu uz nema, neviem co to bolo.
dnes sme chceli ist do Parlamentu, maju dnes den otvorenych dveri (David je doma, mame štátny sviatok) ale pokazila sa nám pračka, opracit sa nedá tak musíme kúpiť novú, zatial ideme oprat k svokre (aj jej sa prave pokazila, ale menej. iba nevypina-musi ju vypnut z elektriny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Sami ten Stoke ma jedna baba co tu byva blizko, stretavam ju a casto a je celkom mila, ani nevyzera ze ma kocik za 50 litrov :sweat_smile: (kocik 30 + rozne doplnky 20)
len som prebehla, nemam naozaj cas ale snazim sa moc.
Bartal jeee, Simi je neskutocne sikovny, ja odpadnem, dobre rychlo napreduje :dizzy_face:
holky fakt nestiham, David robi obed a mame tu bordel, idem nieco chytit aj ja aby sme si boli quit.
pypy pridem co naskor sa len bude dat
1. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu, holky, jdu se pochlubit, MM sel prave ven s kocarem a ja mam volnooo :slight_smile:
ale v planu docela dost aktivit (vysat, vytrit, poklidit, sklidit pradlo....), takze jdu na vec, at to mam vse hotove a jeste treba stihnu skocit na postu
1. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

dostala jsem se sem až teď... Vstávala jsem cca o půl sedmé, malej furt nevrloň, tak už jsem byla vzteklá, že řve a nic mu není... No a už mu je... :frowning2: Jak jsmr došli z pošty, začal kýchat a spustila se mu rýma. Teplotu měl 37,7 před odečtem-tak zatím čekám a přip. mu šoupnu čípek nebo kapky... Teď mi asi hodinu spí na rukách. No chuďátko moje... Snad ho to brzy přejde!
Jinak včera večer usínací rekord, ještě v devět nespal :rolling_eyes: No moje nervy!!! Tak jsem říkala, že budu tvrdá a vrazím ho do postýlky a třeba nechám i chvilku brečet, ale copak můžu?!

Puzzi, asi se Honzík do toho mamánkovskýho období právě dostal :wink:

Sami, užívej si klidu bez chlapů - leč pracovně... Se mi líbí story s Domčou za vrátkama:grinning: Chudáček....

Taky bych měla něco dělat, tak jak se milostpán vzbudí, tak jdu na to, bo tu shnijem ve špíně :angry:
1. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už má 38,9 :frowning2: Čípek mi s ukrutným řevem tlačí ven... Čekám až MM doveze nějaký sirup...
1. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme zpatky od kamosky a Jaydinek tedka spinka :slight_smile:
Delam si jidlo konecne a mam kafco, tak vas jdu docist :wink:

Novi s tou prackou je to jak naschval. Ale treba koupite lepsi :wink: A pracka u tchyne :grinning:
Sami super ze TM sel s malym ven. Aspon budes mit klidek na to vsechno :wink:
Lao chudacek Vitecek. Snad to bude brzy dobry.... :pensive:
1. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nejak jsem vas zanedbala posledni dobou,porad tak nejak nestiham..zacaly jsme chodit na plavco,do toho navstevy u kamosek a casu nejak malo.to nemluvim o zehleni ktery mi tady porad ciha za rohem :grinning:
1. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/user/TheBartalka

idem kupat ale rychlo som vlozila naseho chodiaceho prdolu tak ked chcete mrknite a chvaaaaalteeee :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
potom pridem a docitam :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.teda řeknu vám,že jít po roce do školy je pěkná fuška..už jsme se dneska učili,ale já jsem musela dřív domů,protože chůva dneska ještě hlídat nemohla.
Jejda..chuďátka vaše dětičky :cry: co děláte,když se vám dítě steká?necháte ho a nevšímáte si ho?já hned za ní běžím,protože mi nedělá dobře,když malá brečí.
Jinak se nezlobte,ale já taky sem nestíhám písat.Pořád něco mám a když volno,tak jsem unavená,lehnu k televizi a cpu se pečetí..pak se ještě musím věnovat manžílkovi.
Dáte někdy zase sraz okolo Žďáru?
no,budu zas muset jít.jdu uspávat malou.
Jo,chci se vás zeptat:už vám vaše děti sedí?kačka jo,ale spolehá na to,že za ní někdo sedí,tak se o něho opře a když tam nikdo za ní není,tak je schopná sebou praštit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mějte se moc hezky a přeji všem klidnou noc.pa
1. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi jak si sa pytala tak najskor som ho bravala na ruky hned ale uz nevladzem takze necham chvilu poplakat a az dorobim tak ho vezmem, nekedy pochopi a prestane ale niekedy ree jak o zavod :sunglasses: ale je to o nervi :sweat_smile:

mirus teda ta zuzka ma ale vydrz spanku, mozeme ticho zavidet :wink: je to super :dizzy_face:

novi :grinning: tvoje prispevky su super prcka nema chybu a psycho v 6N nezavidim :grinning:

aaa samicka mala volno tak maka maka :grinning: :grinning:

lao bobisek malinky snad to nebude vazne len nejaka viroza :frowning2:

petronus tak si mala pohodicku pri kavicke co? :slight_smile:

berun je fajn ked je stale co robit takze pohoda :slight_smile:

baby nez sem isla kupat mlada dala sem ho chvilu do izby nech sa zahraje a odbehla som este do kuchyne, dojdem pre maleho do izby a jeho nikde!! :confused:
rychlo ho hledam nikde nebol vlezem do kupelne a on stoji u vane a pozera sa na vodu jak sa napusta a smeje sa :pensive: boze jak sem sa zlakla kam zmizel uplne mi doslo zle :sweat_smile: :dizzy_face:
uz sme okupany vonavy bejku idem vytiahnut a pojdu spat dneska im zacina tvrdy rezim :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachno ahoj jasne ze ne kazdy stiha vid mna :grinning: :grinning: tez sem tu o svatkoch a ked je cas :grinning:
jj nase ditka sedia lezu a ponektere uz aj choda :sweat_smile: :wink:
a to ze nesedia neni ziadna chyba kazde je ine a napreduje po svojom takze pohoda vsetko ma svoj cas nektere sa len straaaasne ponahlaju :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pridala som aj zopar fotek :sweat_smile:
tak sem si pokecala a idu
1. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, BARTALKO, teď jsem zkoukla video a Šimonek je teda mega šikulka, jak krásně capká !!!

Tak jak to tak vidím mým laickým pohledem prvomatky, tak se Káji tlačí oba vrchní špičáky. Teda myslím. Má to tam nateklé, a bílé pod povrchem, tak pokud je to ono, snad to bude brzy venku. Teď jsem ji uložila, snad ji brzy uspím, dala jsem jí i Panadol a taky namazala Calgelem, tak snad usne, bobátko. Odpo nespala, takže masakr. Už spí (19:08 jsem se byla podívat)

SAMI, kdybys tak mohla raději spočnout a ne uklízet, co? To je super, že TM vzal Domiho ven, ale blbé je to, že chlapi to mají jako prochajdu a baba mezitím maká a přitom by si zasloužila taky aspoň krapet relaxu...
NOVI, teda s pračkou je to pech :frowning2: Dobře vyberte.
LAO, copak je malému? Že by taky "šestá"? Nebo zoubky? Každopádně snad to bude snášet dobře a brzy se z toho vylíže.
CVACHNO, teda vrátit se do školní lavice, to si ani nedokážu přestavit. Každopádně pevné nervíky :wink: Kájka už sama sedí, ale každé dítko to má jinak, takže uvidíš, že brzy i Kačka bude sedět bez opory:wink:
BARTAL, krásné fotečky, krásná rodinka. Teda to je psycho, že už si prcek sám zaběhl do koupelky, vždyť před chvilkou jsme měli malá miminečka !!!
1. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko, úžasný video, Šimonek je pašák !!!! Tyjo, došel do koupelny, jo ... to je borec!
Cvachna - gratuluji k zahájení školního roku holka! Já jsem též ze školství, i když jen okrajově .... ať se ti daří!
Miruš, na jeden den bych si půjčila Zuzančino spinkáni pro moji Markétku .... usnula už v 19 hod, ale už jsem tam musela jít, fakt se dost budí, to nebývalo ... a přitom nic nechce, začne strašný ječák, oči zavřený, dám dudlík, přitulím se a za pár minut můžu pryč. ... to mi dělá poslední 3 dny, to je dost náročný ... fakt nevím, jestli usne, a když usne, jak rychle se probudí, jeto pořád takový naprd ... jsem pořád ve střehu .... strašně ječí, to je hrozný, někdy vůbec nezjistím, co se vlastně stalo ... snad to takle nezůstane ...
Petis, já úplně zapomněla, že ten Calgel mám doma .... první zub vylezl bez problémů, hned ráno jí dáseň pomažu, uvidíme, třeba bude líp jíst ... dnes jinak jedla ok, večeře teda banán, nestihla jsem po procházce uvařit kaši, měla moc hlad, pak už jen kojo ... dáseň má červenou, ale nevím, jestli se tam nehryže tím dolním zubem ... no uvidím, jaká bude noc
1. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, posilovna super, odpočinek, babi s Honzíkem méně super, prý půlhodiny přerušovaně řval, přestával jen, kyž jel okolo trolejbus, nebo když se babi hodně snažila :slight_smile: Pak usnul na druhou půlhodinu, aspoň něco. Nojono, to se dalo čekat, už je bohužel ve věku, kdy pozná dost dobře svý známý lidi a cizí, ale uvidíme, ještě jednou to s babi zkusíme. Když to nepůjde, nebo až bude blbý počasí, tak bude chodit H. do posilovny s náma, jsme tam skoro vždy sami a budeme na něj tři, vezmeme hračky a bude.
Miruss, tak co nakoupeno? Já taky byla na nákupu, mám i něco pro Honzíka z HM a potraviny.
Lao, tak co teď večer, achjo, chudák Vítek.
Novi, velké prádlo u tchýně, to na.ere s pračkou.
Cvachno, Honzík ze začátku taky občas ze sezení spadl, ale ne tím, že by se chtěl opřít, ale prostě rovnováha, teď už ne.
Bartalko, šimonko bombič s chozením, krása, Honzík chodí celkem dobře za ručičky, ale kam se na šimíse hrabe :wink:
Akorát v tom vztekání se vyrovnaj, jak tak koukám. Já právě nenechávala brečet skoro nikdy, ale nedá se to, Bartal, musíme, je to hrozný, ale jak píšeš, když chci něco udělat krátkýho, tak ať brečí, jinak by to člověk všechno dělal na desetkrát.
Cvachno, tvoje kačka je hodně hodná, jaks psala, tak jestli brečí výjimečně, tak bych asi taky za ní šla, těžko říct :wink: Honzík brečí každou chvíli, že nechce to a to a chce ke mně. Od tý doby co leze, tak na mě furt leze a brečí, dokud s ním nevstanu v náručí a nejdu s ním něco vyvádět jinýho.
Fotky jsou krásný, Bartal, Bejka je takovej drobínek z nich největší, miláčkové jsou to všichni :slight_smile:
Marti, Honzík takhle občas brečí ze začátku spaní v kočáru, zavřený oči, spí, jekot, spí, nechápu proč.
1. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti mne takto vyvadza šimon skoro stale oci zavrete a knuci place dam dudlik nachvilu je ticho a potom zas, no hruza nevim co to... ale teraz jak sem ho kupala a utieralaa jak plakal tak sem mu videla aj v krku biele flaky ale povlak to nebol zeby predsa afty?? zajtra pre istotu zbehnem k dr necvh mu to prezre :unamused:
1. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bartalko jsi tu super,
v puse ta "zaba" to je moucnivka...takze fialova vodicka nebo BORAX GLYCEROL-je to bezbarve sladke, koupis v lekarne za asi 30kc a pomaha to taky a rychle. Meli jsme to taky.
fotky uuuzasne, simis je uplne jiny se zoubkama uz!!!
1. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu zehlit a na Ordinacku
jnak u nas dnes super den, Domi byl fakt ukazkovy, kaši sice nic moc nedal a obed taky nic extra,ale uz hodnej chlapecek.
MM odjel, jsme sami
dojdu pak
1. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
To Zuzka výnimočne ťahala tak dlho, väčšinou spí naraz max. 2 hodinky. Potom ešte spala 2x, raz 45 a raz 20 minút. Mikrospánky vonku, lebo náš tajfún Kubko ju budil. :grinning:
am mala si oddychvať nie makať keď boli chlapi preč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi tak Honzík dal babke zabrať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bartl Šimonko je veľmi šikovný. :slight_smile:
Cvachna Zuzk sa už sama posadí, sedí pekne, lozí, postaví sa a chodí popri nábytku. :slight_smile:
Lao chdák Vítek, prajem mu skoré uzdravenie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti tak Markétka ešte stále nie je fit, chudátko. :frowning2:
Novi to je blbé s práčkou. :confounded:
Puzzi kúpila som Kubkovi dvoje tepláky, Zuzke capačky, body a menšestráky. :slight_smile:
Baby tú nádchu (rýmu) nám neposielajte. :grinning:
1. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko, Puzzi, měla jsem teď půlhodinový hovor s mojí mamkou .... chtěla jsem vědět, jak u té mojí "hodné" švagrové probíhala ta viroza u toho Kubíka .. . tak to jede u nás stejně ... oni mají překrvenou sliznici v krku, to mi říkala i ta naše doktorka, jeví se to jako začínající angína, proto to sllintání, ona slintá, i když nemá dudel, to prostě není normální, teče jí z pusy .... proto jí nechutnají přesnídávky, je to nakyselalý a štípe je to v krku .... Kubík taky takle pořád poplakává a křičí ze spaní ... a to už je to týden, tak prý mám počítat, že ještě pár dní to bude trvat než se to uklidní ... jinak tady v okolí to řádí docela slušně, je to asi fakt agresivní vir, ta moje kamarádka, co měla ráno dojít ... jsem ji potkala ve městě, ta její malá má nemlich to samý, tak jsem ji připravila, jak to bude probíhat, ať ví o co jde .... teda holky, se těším, až to bude za náma ... potřebuju si odpočinout, a přitom bych si nejraděj lehla k ní a šla spát, ať tam nemusím pořád běhat, ale potřebuju i zarelaxovat ..... ještě pár dní a bude líp, už dnes to bylo lepší, ale pořád to není ona prostě ...
1. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sam dik za radu :wink:
marti šimon slinta stale v kuse tez mu tece z pusi ale uz dlho od vtedy co mu lezu zuby tj od 5 mesica takte myslim ze u nas to je aj proto ale urcite aj kvuli zabke no budeme to muset vydrzta teraz je vselijakych viroz a chorob a alergii az hruza :frowning2:
bejku prve v tomto obdobi chyta kychanie a to vecer v noci a rano, pravidelne koncom augusta zacatkem septembra :confused: tak striekame livostin pomaha perfektne aspon ze tak inak by sa nedokychala chudinka :unamused:

idem na kute decka uz chrna dam si pohar piva a do hajan
dobru :slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko: Šimonek je úžasnej, pěkně mu to chodí. kuba by chtěl, ale přeci jen se bojí pustit, aspoň mi ještě neuteče :grinning:

Cvacha: No já nechám dítko klidně chvíli vyvztekat, páč jinak si ho naučíš, že hned přiběhneš a bude po jeho a to by ses z toho pak zbláznila. Ale rozhodně to neženu do extrémů.

Holky, nedočítám, moc se omlouvám. Na úřadě jsme to zvládli, máme vybranou kuchyň pro dědu.

M1rti: Tak ať je to rychle za Váma a Markétce je brzy líp.
1. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dík za podporu ... už je mi jí líto prciny :unamused:
1. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.dubisar.cz - fotky 8-9 měsíců, ještě před chorvatskem, chorvatsko bude během pár dní.
1. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, drž se, chudák malá Markétka i ty :confounded:
1. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, fotky parádní, Honzík je brouček, fakt ... ty komentáře no comment
1. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek