• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Bartalko fotky pekny, moc krasny deticky mas :dizzy_face: A videjo suprozni, jak Simonko chodi :astonished: :slight_smile:
Petis tak sna bude Kajka spinkat celou noc a rano se probudi s dalsima zoubkama :wink:
Puzzi aspon jsi si posilku uzila a Honzika musite davat babi casteji, at si na sebe zvykaji :wink:
Marti prejem jeste hodne sil, at to s Marketkou prekonate :pensive:
Moni super, ze jste to dneska zvladli.
Puzzi fotky vyborne :grinning: a komentare vymyslis ty nebo TM? :grinning:
1. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaydinek mi dneska normalne spinkal nejak od pul 4 do pul 5, pak si hral, prisel Ray a ja byla na zemi s malym a normalne jsem asi na pul hodky vytuhla :sweat_smile: Ale jinak prdola usnul kolem pul 9, tak docela to de. Hlavne to bylo v klidku, bez revu :slight_smile: My povecereli a asi pujdu brzy spat, jsem nejaka unavena, opet... :pensive:

Co se mi stalo. Svlikla jsem Jaydiho, ze se jde koupat a ve vane jsem si vsimla hnede prdelky. No byl pokadeny (uz v plince), ale vubec jsem si toho nevsimla :sweat_smile: Takze voda uz od toho, tak jsem musela napstit novou :wink:
1. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda Lukaskovi od Lobky vse nej k 8 mesicum :slight_smile:

A predem Marketce a Nikolce vse nej k zitrejsim 9 mesicum :slight_smile:

At ditka krasne a zdarne prospivaji :wink:
1. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dík :slight_smile: ty komentáře vymejšlíme většinou spolu anebo je vymejšlí MM, já občas nahazuju něco rádoby vtipného a on z toho udělá něco vtipného :grinning:
petruš, ty seš nějaká zkouřená, ne? Spánek půl hodiny u dítěte, nevšimneš si pokaděné pleny, hm, ty máš dost :grinning:
Nojo, ty brďo, už jsme dlouho nepřály, přidávám se k Petronušce a přeju Markétce a Nikolce vše nej ke 3/4 roku a Lukáškovi k osmi :wink:
1. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi fotky super. A tie komentáre. :grinning: Dobrá je tá letná pohodička. :slight_smile:
Bartal krásne fotky. :slight_smile:
Idem do hajan, pa zajtra. :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to jsem si zdrimla az kdyz uz byl Ray doma, takze ok...jinak bych se snad udrzela :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, dobrou :slight_smile:
Petruš, no jenom jestli nekecáš :grinning:
Ráno jdeme do poradny, se chci zeptat na to vztekání atd. Váha bude něco přes 11kg, s tím jsem smířená.
1. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi nekecam :sunglasses:
A uzijte si zitra poradnu :wink: To jsem zvedava, co ti reknou na to vztekani :grinning:
1. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu spat, dobrou noc vsem :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolce přeju všechno nej k zítřejším 9 měsícům ... jestli si dobře pamatuju tak to bylo někdy ve 21,30 ?! Já na sále moc nesledovala čas .... :grinning: já už to měla za sebou ... my slavíme 18,45

Dobrou noc všem!
1. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem tu posledni
Domi usnul v 19.15, dosla sousedka na pichanec a chtela ho videt spiciho a vzbdila mi ho...ale po kratkem koju zas zabral
ja u ordinacky vyzehlila, susi se mi tu povleceni, tak zitra a budu mit cisty stit
kdyz byli chlapi na prochajde, zvladla jsem, co jsem chtela, aji prebrat krmeni pro zvirectvo od znameho a predat co se narodilo (aby se o to staral, ja to jako ted s terarkama vubec nezvladam :pensive: ) a vlitla jsem na postu a na zmrzku :wink:

MM hned pak si pokrmil zviratka a mazal na vlak, na posledni chvili (moje nervy, vzdy to prozivam z anej, on to neresi...nechapu)

Domi si pak krasne hral...tloukl kostickama o sebe, ja pustila k tomu pohadky o Krtkovi a misto nej jsem se divala :grinning: a u toho vyklizela mycku atd. Mmch, Domi miluje mycku, jak ji otevru, rychle pelasi k ni...ale jak zavru tak fnuka. chce o ni stat opreny a jezdit s vozikem a sahat do prihradek atak...fuj fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

puzzi fotky super, me se Honzik desne libi, on je takovy koblih proste :dizzy_face:
bartalko, video krasne, Simi sikulka a ty jsi štíhlá jako laň :wink:
petruš, dej si pauzu :grinning:

jdu napsat jeste email na New zealand a zase nejdu spat driv jak v 00.30...hm :confounded:

dobrou a pohodovou noc (ja pred chvilkou kojila, cestovatel odcestoval i v pytli :confounded: hlavou kamsi k noham)
1. zář 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
Noc v pohodě a to jsme se vrátili dost pozdě, nějak jsme se zasekli koukáním na kuchyň. Bohužel v Kike byla paní, co tam byla ráno a nikdo jiný nepřišel. Ta paní musela přerušit dovolenou, chudák mi jí bylo líto. Dala mi číslo přímo na sebe, takže už jen proto si počkám týden. Byla moc milá i když toho měla nad hlavu, a nesnaží se vnucovat to drahé, ale spíš opačně. No pro mě super prodavačka -) Ještě uvidím jak nám pomůže, ale už teď jsem rozhdnutá, že jí pochválím písemně :wink:

M1rti: Tak jak je dneska Markétce?

Puzzi: Fotečky jsou úžasný, hlavně ty komentáře :grinning:

Sam: Jo jo, pamatuju, jak Anička prolezla celá do pytle a nebo naopak celá vylezla :grinning: já to pak vyřešila teplejším pyžamem a byl klid :wink:
2. zář 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky se připojuju k přáníčkům Markétce a Nikolce :slight_smile:

U nás se zázrak v noci nekonal, malá byla poprvé vzhůru už ve 23, to zabrala vodička ma žížu, ale o půlnoci vzhůru nanovo, udělala jsem 150ml mlíčka, vzhůru po 3 hodině, to jsem ji ukonejšila, ve 4 nanovo, dala jsem ji k prsu, ale řev nehorázný, takže už je po koju:frowning2: no a v 5:45 byla vzhůru úplně, takže "paráda" ...

Do pusy jsem se jí zatím neporadila podívat, nenechá se, takže nevím, jaký je stav zubů :wink:

Taky jdeme dnes k Dr. na 8M prohlídku, tak pak písnu aktuální míry. Akorát se bojím, že tam bude hafo dětí, ptž měla naše Dr. 2 týdny volno, tak tam dnes bude nával. A ona má poradnu od 12 do 14, kdy je malá zvyklá chodit spinkat, tak se bojím, že bude protivka a plakat. No nesmím to přivolávat.

Marti,
tak co Markétka?

Puzzi,
fotečky jsou moc pěkné a jak píšou holky, ty komentáře nemají chybu :wink:

Já jsem taky chtěla dávat Káju do pytle, ptž se mi odkopává, ale ona jak se v postýlce staví, tak v pytli padala a plakala, tak spí v overálku s dlouhým a snažím se ji přikrývat.
2. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, noc lepší než včera, vstaly jsme v 7, ale pořád je upištěná, lítostivá, jako by ani nespala .... a když pobrekává, tak jako by chraptěla ....jdu nachystat snídani ... snad bude jíst ...
2. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
mala som trochu absenciu, ale dufam ze mi to odpustite. Vcera vecer som vas postivo docitala, ale uz si nic nepametam.

Akurat by som chcela pochvalit Puzzi fotky, su perfektne, a HOnzik je strasne podareny.

My to mame teraz doma trochu narocnejsie, maly chvilu nevydrzi na mieste, stale je v pohybe, stale leze tam kde nema, stava sa stale na nohy a hrozia nove a nove drzkopady. Zaspavanie je u nas boj, neviem ci nebolo lepsie ho uspavat na rukach, to bolo asi menej vycerpavajuce, teraz ho dam lezat a do minuty, mozno aj skor je na nohach a nadskakuje az sa postielka otriasa. Takto to dokaze spravit aj 15 krat, a nakoniec ho vyberiem z postielky a este ho unavim lezenim a pod. Takze nase zaspavanie o 20.00 je uz minulostou. Ale zas sa musim pochvalit, vcera a dnes sa zobudil len raz za noc a to az o 5.45 to dostal mlieko a este zaspal dnes to bolo do 8.10. Ale samozrejme najskor sa musel poblaznit a unavit az potom zaspal.

Marti to je fajn ze je uz Marketke lepsie.

Idem trochu poupratovat a snad este nakuknem.
2. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, právě jsem si přečetla, že holčina z jiné diskuze(od červnovek co jsme se vdávaly) je v 21 tt a vyšli jim špatně gen testy, tak se prý mají rozhodnout co dál. Prý jim nedokážou říct, jak moc bude mimi postižené. Už mají dvouletou holčičku. Prý neví co má dělat, píše, že by se nezvládla starat o postižené mimi, ale když si to prý nechá vzít, tak se cítí jak vrah ............. :pensive: A to se tak moc těšila na těhulkování a i jim to moc nešlo. :frowning2:
2. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!!!

Tak snad už se zas kloudně zapojím...včera jsem stihla nějaký ty úklidy...koupelna a Wc, vytřít, vyluxovat, nějaký ten prach setřit a víc mne můj malý drahoušek nenechal, tak dnes mne čeká uklidit kuchyň a stoly (jídelní a konferenčák), je na nich brajgl, různé papíry se všude povalují, hrůza...a mám asi tak 6 praček na žehlení, to asi nevyžehlím nikdy...bléééé...

Dnes jsem si přivstala v 6 hod, protože jsme šli na poslední Hexu, Tobíka jsem budila v 6.30 šimráním a tak...byl roztomilej, jak se mu nechtělo, pak se usmíval, jak ho to lechtalo a byl jak medvídek :slight_smile: . Při očkování dobrej, jen jednou trošku poplakal, ale dobrý...teď chrní...jo a má přesně v 8,5 měsících 10 kg :slight_smile:

Sami, jak jste tu řešily sedačky...tak Romer je branej obecně jako dobrá, bezpečná sedačka, Maxi-cosi taky...Priori je hodně oblíbená, je docela prostorná, ale má 2 nevýhody...ty popruhy mají jen 3 pozice, jak je můžeš dát a nemá hlavovou opěrku. Ale má jí moje ségra a jedna kámoška, a obě si jí vychvalují. Pak je ta Tobi, která mi přijde lepší (popruhy se automaticky uzpůsobují, jak máš vysunutou nebo zasununtou hlavovou opěrku), ale zas je docela úzká, fakt jako bych řekla, že tam moc dlouho dítěti pohodlně nebude, když to není nějaký drobek (já jí chtěla, ale bojím se, že by Tobimu byla malá za chvíli)....no a Concord ultimax 0-18 neznám, ale viděla jsem tu Trimax (myslím) 9-18...ta je taky pěkná, něco jako Priori...taky nemá tu hlavovou opěrku...ale bacha, do Priori se prý dá dokoupit....což je fajn. Jo, taky u Romera jsem četla, že je trošku "blbý", že je malinko zhoršený výhled z auta (asi jako že nejde až tak dobře koukat z okýnka ...), no, tak nevím.... Kámoška má Chicco Key a je spokojená, u ní se mi ale zas nelíbí materiál, je takovej umělej...
Takže já buď půjdu do Romera King plus, nebo do Priori a dokoupím tu hlavovku....jestli zas neuvidím něco jinýho :grinning: . Jo, taky jsou prej dobrý Storchmuele nebo nějakej takovej děsnej název...nechce se mi to hledat...

Koukám, že Markétka od marti má nějakou virozku, jeje...to teď bude s podzimem asi všude...necííííí...držím palečky, ať je brzo fit...(kámošky klučík měl horečky přes 40, že museli volat záchranku...uf, ale už je taky dobrej)

Bartalka, teda já nechápu...ten Šimonek, to je machr!!!! Naše polínko se furt jen válí , max plazí, občas se snaží lézt, ale to mu teda zatím nejde...sedí, jen když ho posadím, tak chvilku vydrží...ale neposazuju ho radši...snažíme se cvičit na míči, ale hysterčí, když se ho snažím dát na bok, ach jo...ten vzpěr na ruce ho nebere...ale moje pediatrička je zatím v poho...uvidíme.
Ale co zas umí a z toho jsem hotová, hází do hrnce FP ty "kostičky"...je to krásný ho pozorovat, jak se vždycky zamyslí, chytne kostku a šup tam s ni...občas plácá rukama jako paci paci, ale nevím...pápá se občas taky snaží, ale ještě nějak není zkoordinovanej... :wink:

Cvachna, obdiv, že jdeš zas do školy, uf. Mne stačilo, když jsem po letech v práci chodila v GB na anglinu na 4 hod 3 dny v týdnu...jsem se nemohla nějak aklimatizovat zkraje... :grinning:

Puzzi , boží Honzík, koblih roztomilej!!!
2. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Tak super, že máte hexu za sebou, my jdeme zítra. A 10 kilo? No jsem zvědavá, jak na tom bude Kuba :grinning:

Jdu něco poklidit a upéct bábovku z jablek, má dorazit jardova sestra.
2. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, jejda, tý holčiny je mi líto...úplně mne zatrnulo...
Možná to zní drasticky, ale já bych při druhém dítěti asi už neriskla, to co jsem riskla s Tobíkem...prostě bych na to ty nervy už neměla. Tobík měl štěstí, že byl první ...i když, pak v tý situaci by možná člověk mluvil zas jinak...(já sama jsem vždy tvrdila, že kdyby mi řekli, že něco není v pořádku, tak si to mimi nenechám a nechala..., protože to bylo takový "nejasný" a byly tam i dobrý prognozy...kdyby byly jen blbý, tak by nebyl ani Tobík...- např genetická porucha, downův syndrom...)
Uf.....
2. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: No oni jí řekli, že ví, že by byl hodně postižený, jen nejsou schopni určit jak moc a přesné postižení :frowning2: Právě, že jí neřekli nic dobrýho. Já sama nevím, jak bych se rozhodla, ale asi bych si mimi nenechala. Přeci jen se pak celé rodina věnuje jen tomu jednomu a ostatní jsou "odsunutí". :frowning2:
2. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, no, jestli jí řekli, že by byl určitě postiženej, tak v tom případě - dle mého - není co řešit....To bych prostě nedala, i když je to morbidní.
Jsou to smutný věci...je hrozné se rozhodnout...

Tobi spí už přes hoďku...super....snad stihnu teda i něco udělat...koňa už jsem stihla aspoň aktuálně 2 dny a něco dozadu, tak mám zas dobrý pocit, že jsem in :grinning:

Jo, holky, co používáte tu vodu Aqua Anna, dáváte jí rovnou, nebo jí převařujete??? Já jí dávám rovnou, ale pak jsem si říkala, jestli nemohl mít Tobi průjem z toho...(trvalo to 14 dní, než se úplně srovnal)....ale prostě když jí převařím (v konvici), tak tam mám nějakej bordel nebo co...i když mám konev vyčištěnou....a převařovat v nějakém hnci se mi to teda faaaaakt nechce...

Jo, podle vašich zpráv jsem do Lidlu ani nešla okukovat hadýrky...ale stejně toho máme dost, zas by to bylo jen utrácení...
2. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, známá na vyškovačkách prošla něčím podobným teď o prázdninách ... nejdřív to vypadalo blbě ve 12.týdnu ,tak měli jít na plodovku, ale nechtěli tak dlouho čekat, tak šli na odběr těch chloriových klků, ty jsou dřív, nakonec to vyšlo ok, ale stejně jim teď zjistili nějakou "závadu" na srdíčku, ale vyvíjí se to dobře, zatím se drží, tak uvidíme, moc jí všichni držíme palce, aby to bylo ok ... .... pokud jim řekli, že je to jistý, že bude postižený, já bych si na to netroufla ... to přiznávám.

Holky, tak to vypadá, že je asi po viroze a teď u nás teprve jedou ty zuby ... jsem malé natřela dásně Calgelem a hrozný řev, tak koukám, a nahoře jí leze zub, asi nejspíš dva, jednoho už kousek čouhá ... tak snad až vylezou, tak bude chvíli klid ... teď spinká chudina malá, ještě že v noci se vyspinkala pěkně
2. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre dopolko
noc normos, vstavani normos
podleni spani normos :grinning: (prave skoncilo)
konec hlášení :sunglasses:

petis, zvladnete poradnu v pohode

vanil omlouvame te

momou, kamosce nezavidim...ale jak pise talls, neni moc co resit, pokud prognoza je spatna a navic nejista :cry:

talls zaderc palec, dikec za tipec :wink: . tak storchenmuhle ci co to maji petisovi :slight_smile:. dikyza komentar k Maxi cosi...no zeptam se kamosky, co ma Tobi, co ona na to. Ma holku 3roky (ale drobka). Ted kupovali dalsi pro rocni holku. Jinak Tobís má hezkou váhu :wink:
2. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v noci jsem Honzíka 2x ošálila čajem a mlíko až po půl sedmý, když vstával, kéž by to tak šlo i dál bez mlíka v noci.
Ráno měl Honzík dobrou náladu, tak si tu chvíli lezl i sám, pak jsme šli do poradny, chodil po čekárně a ordinaci, aby byl ticho, i když furt jel dedededetetetetete dokola. Tak doktorka, že je pěknej atd., 11,1 kg, 76 cm, příští kontrola v roce. O tom nehraní si sám jsem jí trochu říkala, ale já mám vždycky v ordinaci vygumováno a nevim, jak přesně co říct, no každopádně v 10M už je velkej, aby s náma cvičil, takže chvíle breku klidně a tak, no prostě nic zvláštního novýho. uvidim, jak se to vyvine. Po návratu od dr. jsem chtěla poslat překlad, co jsem večer včera dělala, tak jsem asi 10 minut si to četla a tvořila mail, Honzík začal brečet po minutě, ale zázrak, asi za 3 minuty přestal, chvíli si hrál (on si jakoby trochu hrál i u toho breku), pak s hračkama zase prásknul a brečel, viděl, že já nic, tak zas přestal, pak zas brečel (ale ne hysteráky), pak jsem to dodělala a šla si s ním hrát. Akorát že pak byl čas na sváču, tak musel opět dvě minuty vydržet v kuchyni a pofňukat si. Každopádně to, že přestával brečet, mi dodalo odvahu, že třeba pochopil, že má smůlu :sweat_smile:
Pak na chvíli ven a už měl krizi a furt pobrekával, tak spí od půl 11 a teď se asi budí, sakryš.
Dík všem za pochvaly fotek kobliha Honzíka :slight_smile:
Přeju Nikolce a Markétce vše nej ke 3/4 roku :slight_smile:
Sami, jak se maj na Novým Zélandu, co jejich prcek?
Momou, prodavačka v Kika super, takových by mělo být víc, to je hezký narazit na někoho příjemnýho :slight_smile:
Petis, noc na prd, asi i kvůli těm horním raťafákům, jsou fakt velký, tak dávaj zabrat.
Marti, už je Markétka nemocná 3. den? Kéž by to bylo rychlejší než týden. Zuby horní, jo? No potěš hned po viróze, možná to bylo i z toho.
Vanil, usínání na prd, ale noc a ráno teda dost dobrý!
Momou, hrozný rozhodování na základě těch gen. testů a druhý dítě, taky myslíš na to první co by, kdyby druhý nějak hodně postižený, no strašný, vůbec nevim, jak bych se rozhodla.
Talls, gratulace k 10, Honzík je o měsíc a kilo napřed :slight_smile:
Tobík šikovnej s kostkama do hrnce, parádní ukázka soustředění, toho se u Honzíka dočkám asi tak za pět let možná, když mu slíbím úplatek :grinning:
2. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Nestíhačka jak sviňa. Nakukovala jsem včera, ale vůbec bez šance se zapojit.
Bartalko, Šimís je borec :dizzy_face:
Puzzi, Honzíkovy fotky nádhera :dizzy_face:
Marti, vše nej Markétce k 3/4roku a přeju co nejrychlejší uzdravení :slight_smile:

Jdu si chystat malou a jedem do školky. Jo a četla jsem článek na Novinkách, jak strašně zdravé jsou jablíčka a jablíčková šťáva i jako prevence astmatu u dětí. Hned jdu Riškovi nakoupit džusy a budem asi tvořit letos mošt.
2. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, začlo to v sobotu dopoledne, tak už je to 5.den ... ale teď spinkala 1,5 hodiny, to je normál ... jdu pro ni
2. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som konecne uspala tu divu zver, on nie a nie zaspat. Idem nieco uvarit nech nezomrieme hladom.

Puzzi, ta noc a rano sa mi paci, ale mohlo by to byt vecer trochu lepsie.
A Honzik ma teda dobru vahu, je tu asi nejvecsie dieta. Ale ako som tak kukala na foto, tak bude asi po TM, on sa mi zda dost vysoky.

Gratulujeme tiez Nikolke a Marketke k 9 M.Tomi keby nespi tak isto posle cmuk, ale ja ho babam posielam za neho.
2. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny sa hlasim ze sme rano o stvrt na osem vyrazili z domu zaviedli Bejku ta sa predviedla.. velka hrdinka ze nebude plakat tesila sa a len co vosla do triedy reeeev jak blazen :grinning: tak sme rychlo prchali a nechali ju tam chudinka :sweat_smile:
no co musime na tvrdo takto by sme daleko nedosli :slight_smile:
potom s Petku doskoly ta hladala triedu ze ju nemoze najst ona chudina hladala 3.B a ona uz je 4.B :grinning: :grinning: tak bola z toho volaaka zmetena :sweat_smile:
potom sme isli zo šimonkom na prechadzku brrr zaspal tak som sa musela tak skoro rano prechadzat moje nervy :angry: doma bych si s nim lahla no co uz, ale aj tak som mala ist na KO do nemocnice koli zdvojenej panvicke a ma to v poriadku takze super uz tam nemusime ist a este sme zbehli aj k dr koli tej zabe a aftu prezrela ho a dala nam nizoral tabletky na 8 dni ze to pomaha lepsie nez fialova vodicka tak super.
šimon sa predvedel jak radny frajer a dosel k dr po svojich doktorka nechcela uverit :wink:
dneska rano si prcek uz trufal cim dal viac sa pusta sam boze bojim sa ze rezne nejak blbo :confounded:

puzzi fotky su super Honzik je radny frajer a macek jak ten nas :wink: a tie komentare jak uz sa tu pisalo ze, proste nemaju chybu zrovna mi slze tekly od smiechu :grinning:

momou s tu kamosku to je mi luto :pensive: ono je to fakt tazke rozhodnuti a este k temu ze je uz za pulku.. no keby mi povedali taku tazku diagnozu nevahala bych aj ked je to tvrde :cry: mam taku skusenost ze mi povedali ze buide mimi postihle psychycky aj fyzicky ale uz sem bola po 24tt takze sme si to museli nechat aj ked sme prosili o preruseni nedalo sa... :frowning2: ale priroda rozhodla za nas a mimi neprezilo takze ked ma na vyber nevahala bych aj ked je to smutne :pensive:

talls vidis kazde ditko je ine nas šimis zase nevyprava a nevi hadzat kockama :grinning: toz kazde ma bunky na neco ineho, ze? :grinning: a Tobi je šikula jak sa patri :wink:

petis tak snd si dlho necakala u dr som zvedava na miery

sami cestovatel v pytli je fakt suprovy :grinning:

puzzi teda tie miery su jak u rocneho mimca ne? ale my sa tez blyzime k 11kg :sweat_smile:

idem si dat kafco viac som si nezapamatala :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pospi do skolky tak neskoro?? :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, gratulka k 11 kg! No, myslím, že za měsíc je bude mít Tobi taky...ale já si nemůžu pomoct, tlustej mi prostě nepřijde...je to prostě kus chlapa, stejně jako Honzula, Šimonek...
Jo, k tomu házení kostek...no, možná je to prostě pouze tou motivací, že když něco hodí, hraje písnička :slight_smile:, ale vždyť Honzula je taky moc šikovnej, z těch videí...jak si krásně hraje s hračkama....

Teď si tu to moje štěstí hraje na zemi, rozkrámováno hračkama po celým obýváku, ale on je šťastnej, že není v "boudě" , neboli v ohrádce...i když i tam si hraje....nechal mne umýt kuchyň, už to byl děs, všude samej drobek a tak...bleee...teď mi krásně citronově voní :slight_smile:

Dnes po očkování žádná reakce zatím...je úplně hodnej, nechce se ani chovat, baští krásně...paráda...

Momou, vy taky jdete teprv na 3 . hexu???? Já myslela, že jsme poslední z posledních...obvykle se končí v 6 m...

Bartal, Bejka už je taky školačka??? ty brďo...no, teď budeš mít aspoň trochu volněji přes den, co? A odpoledne zas holky rády pomůžou s malým....pomocnice :slight_smile:

Nikolka a Markétka už mají taky 9m??? To letí, to snad není ani možnýýýýýýýý
2. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek