• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Talls: Jo jo, taky na 3. hexu, zíta na 10 měsíční prohlídce. Tak Kuba by jí už dostal, ale byl v té nemocnici :frowning2:

Bartalka: Já vím, že je lepší "dát to pryč", ale .............
2. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
já nemám s tou naší dračicí chvilku klidu :wink:

Teda poslední dobou fakt jede před dovčou nám na dáš mi to začala podávat věci, po dovče je začala na vyzvání dávat do bedny a předevčírem házet..třeba psovi atd...jinak se ství jak divá a začíná obcházet...taky začíná mluvit..tata,mama. u jídla mňammmmm, a u čurání do nočníku čččč..ale jsemfakt nadšená, že když ji po spaní dám na nočník a řeknu čurů tak se vyčůrá :dizzy_face: no fakt radost...ale paci paci a pápá dělá jen když ona chce...

Jinak jsem to včera pomotala a nechala jsem se přeřadit v plavání z pátka na úterý protože mi volali že má ta naše instruktorka konečně volno..jenže jsem úplně zapoměla že už v úterý máme zaplacenou hudebku yamaha :frowning2: takže teď máme 9-10hudebku a 14:30-15 plavání myslíte že je to hodně blbé?

Tals - dík k vyjádření k sedačkám..koukám, že je to věda, ale ono to stejně bude chtít vyzkoušet na živo a Soňouše si do ní posadit...
2. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jsem zblbla a přihlásila psa na 28.10. na zkoušky - uáááá ale jestli získá loveckou upotřebytelnost tak budu nadšená..v Praze má být zákon že psi jen na metrovém vodítku a tímhle by to na něj neplatilo :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ne ne bejka este do skolky do predskolskej ale vychadzaju jej zle roky takze este bude chodit dva roky do skokly :wink:
Petka je stvrtacka boze :confused:

decka teraz sa maly sam pustil z deckej a namieril si to do obyvacky uplne sam po svojich a vo dverach rezol :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Puzzi Honzík je už riadny chlap. No vidíš s tým hraním sa to zlepšuje, neboj naučí sa.
:slight_smile:
Bartal Šimonko je úžasný, sám prišiel k doktorke. :slight_smile:
Marti Markétke prajem všetko naj k 9. mesiacom :slight_smile:
My sme dnes vstávali skoro. Kubko o 05:45 a Zuzka o 06:30. Ale potom spala o 9:00 do 11:30. :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

dostávám se sem až teď.... no kolaps :rolling_eyes:
Noc šílená, budil se po 15ti minutách, tak jsem pořád jen chlácholila... Teplota furt kolem 39, v noci dostal ještě Panadol-vůbec horečku nesrazil, tak jsme dávali v pět ráno ještě čípek-za 3 minuty ho vykadil, tak jsem nevěděla, zda mu můžu ještě něco dát... Tak radši nic nedostal a dělali jsme mu studené zábaly.... Po sedmé jsme valili k Dr., ta mu vyšetřila moč, krev, žádnou bakterii neobjevila, říkala, že by to mohlo být od zubů... Tak mám nějaký gel na dásně a Nurofen sirup, který máme střídat s Panadolem....
Víteček furt pláče-je mi ho strašně líto, když mu neumím pomoct :frowning2: Su pěkně na nervy....
Pokud se mi ho podaří uspat, dočtu
2. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik: Jakou hudebku? No zas se nedivím, tudle mi k Aničce přišel nějakej čokl, Andulka se normálně nebojí, ale tenhle jí fakt vyděsil, hlavně furt štěkal a paní nic, sem jí řekla si ho zavolejte a ona prý, že nic nedělá, že je hodnej. Tak sem milýho hafana bafla za kůži na krku a rvala ho pryč. najednou byla paní u mě a co to prý dělám, ale to už chodinka Anička plakal a úplně se klepala. No takovej zmetek to byl. Jako psi mi nevadí, ale vychovaný, a pes nemůže být vychovanej, když není páníček, že jo. Bohužel je víc těch, co psi neumí vychovat a nebo prostě na hafana nestačí. :unamused: Takže metrový vodítko (no klidně by mohl být pes na větším) a hlavně košík.

Laola: No někdy umí zuby pěkně pozlobit, tak hlavně aby bylo Vítečkovi líp.
2. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke odpoledne,
jsem tu az ted. Noc docela ok, jen k ranu se Jaydi porad vrtel a prevracel a vsechno mozny. Vstaval tradicne v 6. Ja zase nejaka unavena. Nakonec jsem s nim jeste usnula neco pred 9 az do skoro pul 11 :confused:
Pak jsem mu delala obed, moc nechtel, tak dostal mliko a byl nejaky divny, porad mrnci a chce na me, dokonce mel i mensi srajdu. No a zase spinka od 12:15. Snad je v pohode. Horkej neni. Ze by zuby? Ale vubec nevidim zadne zmeny na dasnach a tak. Tak nevim :frowning2:

Jdu docist
2. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartal - šimon je teda kabrňák takhle chodit :wink:

Lao - držte se ať jste co nejdřív fit! a jak dlouho to má? by to mohla být i ta šestá nemoc co jsme měli my....
2. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou já s těma psama souhlasím, já taky většinu pejskařů nemusim a dělaj ostudu! já psa u nohy a jinej mu skáče na zadek a páneček nic že si chce jen hrát :angry: jenže to pak odnese i vychovanej pes, kterej poslouchá...a košík bohužel není řešení protože když je pes nevychovanej tak košík udělá víc škody než užitku protože s ním mlátí a vím i o případu kdy umlátil :frowning2: a že je pes na vodítku taky kolikrát nic neznamená protože spousta lidí má psy který fyzicky nezvládá a ten pes se jim prostě vyškubde a ještě tím vodítkem ostatní omotá....ale já to chci vyřešit tou zkouškou a pak budeme z obliga...

Jsou to hudební kurzy yamaha..Soninka zpívání miluje a hudbu vůbec a já mám totální hluch tak chci aby věděla jak to vlastně má vypadat a trochu ji to v tomhle ohledu rozvíjelo, protože hudebně nadaná má být po kom (teda po mě bohužel ne)
2. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi, včera kolem oběda se mu spustila rýma, odpoledne už měl teplotu... vyrážka žádná
2. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi: Aha, takové kurzy. To zní zajímavě. No je to nespravedlivé, když se s nevychovanci sveze i slušný a vychovaný hafík :frowning2:
2. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao - vyrážka je až po 3-5dnech horeček..horečky najednou zmizí a dítě se vysype a právě to někdy provází i mírný zánět nosohlatanu...

Momou - http://www.yamahaskola.cz/
2. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami to je docela zahul ty terarka jeste a vsechno okolo, co? :confused: Ze se o to hlavne staras ty a pritom je to vsechno TM. Ale zase kdyz neni casto doma :unamused: To te teda obdivuju s tim vsim :wink:
Marti aspon noc byla o neco lepsi. Jeste musite prevalcit ten den. Ale snad uz ta viroza brzy odezni :pensive:
Moni teda chudacek kamoska v takove pozici :frowning2: Mne by asi odvezli. Si to nedovedu predstavit takove rozhodovani :cry: Ale at to dopadne jakkoliv, preju ji hodne sil :pensive: Ted ctu, ze nic moc dobre zpravy. Ja bych asi nebyla schopna do toho jit a mimi si nechat :pensive:
Talls tak at Tobik nese ockovani dobre. A hezka vaha :wink:
Vybornej prehled ohledne sedacek :grinning: :wink: Tobik sikula s tema kostkama :slight_smile:
Marti jee, zuby :slight_smile:
Puzzi super s nocnim cajem :wink: A vyborne s tema nehysterakama. Za chvilku bude krasne klidek :wink:
Bartalko jej, holky uz do skoly, tak at se jim tam libi :wink: Chudinka Petka, ze si spletla rocniky :sweat_smile:
A Simonek sikula. Takhle aspon na nej budes mit vic casu, jak jsou holky ve skole :wink:
Laus drzim pesti, ta to dobre zvladate doma :pensive:
2. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko, tak to musela být velká paráda u té doktorky, jak Šimonek došel sám ... mě takle brzy chodil syn, měl 8,5 měsíce ... to byly taky šoky.
2. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě mi po přemlouvací akci nakonec usnulo, jupí....tak mám volno....ven půjdem až odpoledne, protože je zas vedro a slunce, tak jsem nechtěla, po tom očkování....

Lao, Víteček taky churaví??? To se nějak roztrhnul pytel teď s tím...necíííííííí....ať mu teplotka brzo klesne, broučkovi.

Jo, holky, kámoška mi poradila čajík pro toho našeho nepijavce...Červená Karkulka od Hipp....jako nevěřila jsem tomu, že by to pil, ale zkusila jsem a světe div se, vypil už skoro celou lahvičku!!! Nechápačka totálka...normálně mi vypil tak 10 ml, prostě přehazoval si dudel v puse a nic, a tento čajík si dal....tak kdo má problém, že mu mimčo nepije, zkuste.

Jumík, ty jsi macherka....se Soničkou na různé aktivity, do toho psa....klobou dolů!!!! Musíme se scuknout, abych toho vašeho chlupáče viděla!!!
2. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, Miruš, díky za gratulace a všem vám,co jste si vzpomněli ....strašně to utíká .... to se ani nedá pochopit ... za chvíli nám ti naši drobci utečou ...

Já teprve obědvám, ten špenát , malá byla upištěná, tak jsem si s ní ve 13,30 lehla, ale dělala blbostě, tak jsem ji tam trochu unavila, nakonec se přitulila a usnula ... jsem zvědavá, jak dlouho bude spát ... jdu si udělat kafe

Lao, zdá se, že máme tohle vaše martýrium snad už za sebou ... upřímně tě lituju ... já jsem za těch 5 dní hotová, jedu na dvou turcích denně ... jinak ani rána

Moni, já mám zvířata ráda, máme to v rodině, ale co mám děti, tak jsem na pejskaře docela alergická, Pavla se mi jednou rozběhla po trávníku a měla botasky celý od hoven atd. .. a ti volně pobíhající psi mě teda fakt ser... ani to nekomentuju .... bude víc psů než lidí ... omlouvám se slušným pejskařům :frowning2:

Holky, jsem moc ráda, že Markétka je zdá se, za vodou, až na nějaký malý výbuchy, je to dneska jak to má být ... úplně jiný dítě než poslední dny, přece jen ten Calgel asi zabral, i když jí to bolelo, jak jsem jí to patlala.
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, Červená Karkulka od Hipp jo? ... teda to vyzkouším ... teď každý den po obědě dávám malé pár lžiček dětskýho čaje, dneska se dokonce asi 3x napila z flašky, musím opatrně, jak cítí nátlak, tak to bojkotuje ...
2. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prdolka se mi vzbudil po 2 hodinach :slight_smile: a vypada, ze ma snad lepsi naladu :sunglasses:
Venku leje jako z konve, tak ani nikam nejdem :angry: Az na 5 pojedeme pro Raye a pujdeme na chvili ke svagrove, aspon se tam Jaydi unavi, jak bude zase pozorovat holky a s necim si hrat :wink:

Jinak teda Jaydi mi pije caj docela hodne. Da tak tech 360ml denne a to tady ani neni teplo :sweat_smile:
2. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spánek číslo dvě, ale za chvíli jedu do Plzně ke kadeřnici, tak rychle dočtu. Usínání přes den musim pochválit, co jsme se vrátili z chorvatska, tak v postýlce usíná do 5 minut, často vůbec neřve, to je fakt super!
Bartal, bejka se ve školce určitě zvykne, první rok je ve školce?
je to fakt, že každý dítě má na buňky na jiné věci, Honzík je takovej střed, tak akorát leze, tak akorát povídá, dělá první kroky za ruce, u hraček mu to holt bude déle trvat než objeví vychytávky, neboť u hraček prd vydrží. Teď po o mi dal zabrat, už mám fakt vážně někdy chuť ho někde zavřít a nechat ho řvát, už je občas nevrloš, i když ho vodím a zabavuju, to je na palici.
Talls, mně taky Honzík nepřijde tlustej, je prostě celej velkej, včetně nohy, mám tu nějaký 21ky botky, podle přiložení na chodidlo snad ok, ale nenarvu mu je přes nárt, i kdybych se zbláznila, prostě ne, musim koupit nějaký pořádně otevírací a asi rovnou 22ky.
Jo, to jsem zapomněla, říkala jsem dr., že honzík olizuje venku kameny a vše strká do pusy a navrhla očkování proti žloutence, jdeme zítra, je to teď jednou a za rok zas a dávka stojí 700, tak snad to není blbost.
Jumi, Sonička je moc šikovná :slight_smile: Honzík se dnes 2x vykadil do nočníku, ráno se mu to povedlo už třetí den, asi jak se tam rozvalí, tak to jede :sweat_smile:
Lao, hrozný, drž se :frowning2:
Petruš, taky asi zuby? Já bych si taky zas nějakej zasloužila :sweat_smile:
Petruš, jak píšeš Talls o přehledu o sedačkách, tak se usmívám, že možná seš na tom jako já, že se ti to čte jak cizí jazyk? :sweat_smile:
Talls, ještě lepší než Karkulka je Malina šípek anebo teď Borůvka, kam se na ně hrabe Karkulka :sweat_smile:
2. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak super s tim usinanim pres den. :slight_smile:
A presne jsi to napsala ohledne sedacek :grinning: :wink:

Jinak jsem to zakrikla s dobrym vyspanim. To dlouho netrvalo. Je fakt dneska nejaky divny a to mrceni me neba. Ale co muzu delat, ze? Hlavne, kdyz nebude nemocny :unamused: Jsem mu natrela taky dasne a je docela klidnej tedka. Si hraje s kocarem :wink:

Jo a koupila jsem nam letenky na vanoce :slight_smile: Letime 18.12. a zpatky 31.12. Ale to mi neva ten silvestr, stejne se to uz neslavi jako kdysi. A hlavne ty ceny po silvestru des a na dyl Ray nema dovcu. Proto jsem dala, ze pojedeme o par dni driv. A asi budeme jeden den (sobota) v Praze, podivame se po trzich a tak a k veceru by jsme jeli na Moravu. Snad to vyjde v pohode :sunglasses: Uz ted se tesim :grinning:
2. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi a proboha proti jaké žloutence?
Vždyť A je v hexavakcíně B je přenosné jen pohlavním stykem a krví a proti C vakcína neexistuje a je taky přenosné pouze krví a stykem... :fearful:
2. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky za podporu, jste zlatý!!! :dizzy_face:
Vypadá to, že už jsem zažehnala krizi (svoji spací), teď mám prcka na rukou, tak chvilku šmejdím po netu. Teplota mu klesla, tak jsem ráda, že do něj zatím nemusím rvát žádné prášky... MM si hodil před chvilkou trošku šlofíka, tak snad mi potom s malým trošku pomůže...

Jumi, to s tou žloutenkou jsem netušila... :confused: Švagrová chce malého taký nechat naočkovat proti žloutence...

Peti, super, že poletíte na Vánoce domů :dizzy_face: Už se těšíš, co? :wink: :grinning: Jo už to vidím, že jo :grinning: :grinning: :grinning:

Puzzi, nahoď foto novýho sestřihu :wink: Doufám, že ses nenechala přesvědčit na krátkej účes! :wink:

Marti, to mje děs s Markétkou, no hlavně že je to za váma!! Taky se pojím ke gratulantům :dizzy_face:
2. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se omlouvám, jsem to popletla v hexe je to proti B takže doočkovat A má asi smysl! Takže pardooon!
2. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět od kadeřnice, mám melír do světla a trochu sestříhaný, ale zůstalo mi to delší, líbí se mi to :slight_smile: Nějaká foto časem bude, mohla bych si změnit foto v pase.
Honzík spal od tří až do pěti, to měl MM radost :sweat_smile: Pak si hráli, pak řval a lezl za P. a tak podobně, já přijela v 18,50 a Honzík zrovna usínal. Dneska přes den spal dvakrát dlouho, tak snad bude noc ok.
Petruš, krásný plány na Vánoce :slight_smile:
Lao, tak co Vítek starší, pomohl s mladším?
2. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Markétka spinká. ... .stejně jako včera v 19 hodin zatuhla ... začíná se mi to líbit .... mám aspoň trochu volný večer ... odpo spala 30 minut - 14,30 - 15,00. Pak jsme byly venku, a na houpačkách za barákama, to se jí líbí, taky na zmrzlině, dostala kornoutek ... prostě spokojenost ... dneska už je to zdá se fajn.

Koukám ,že proti žloutence už se teda asi automaticky neočkuje, co? ... ještě nedávno se to očkovalo ze zákona

Myslela jsem, že počkáme na MM, má dojet z montáže, ale už v 17 hodin volal, že trčí na D1, je tam zácpa ... je tam ještě pořád. Je to tam uzavřený, pustí provoz prý až po 20 hodině, to ho tam trefí, už tam stojí 2,5 hodiny ....
2. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, hurá ... změníš foto v pase !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už nebudu domatená ... ale už jsem si zvykla na tu "jinou paní"
2. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, tak paráda, budete na vánoce na Moravě?!
2. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry vecer :slight_smile:
tak sme zvladli den v skolke Bejka nakonec prestala plakat a uzivala si a uz sa tesi na zajtra, Petka uz ma zajtra 4 hodiny a som vam zabudla povedat ze od zajtra nastupujem na taku vypomoc brigadu svagrovi do hospodky ma tam aj malu restauraciu a budem roznasat obedy od 10 do 13h aspon pridem na ine myslenky a neco si privyrobim :wink: :grinning:
celkom sa tesim mamca bude s malym oddychnem si od neho a zase nieco nove... tak som zvedava len dufam ze nejaky tanier neskonci nekomu medzi nohama alebo na hlave :grinning: :grinning: :grinning:
a mozno sa tam najde nejaky ... :sweat_smile: ja nevim jak bych to napisala no proste mozno si s nekym padnem do oka, no ne, co! :sweat_smile: :grinning:

jumi teda to je fakt paradne ist na hudobny kurz pre mimca urcite to ma neco do seba :wink:

puzzi musis byt radna stramanda sem zvedava na foto :wink:

marti gratulujem Marketke k miny narodeninkam dodatecne :wink: jj leti to ty blaho teprv sme to donesli v perinkach muchlali a uz nam to pomali chodi :sweat_smile:

talls dik za tip na caj nas šimon nepije zadny len prevarenu vodu tak vyskusame :wink:

lao snad uz bude lepsi :slight_smile: a budete coskoro fit uplne :dizzy_face:

miruss zajtra to poslem :wink: tesim sa urcite budes aj ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to mi robi taaaaaku radost :slight_smile:

momou kazdopadne drzim kamoske paste a pevne nervi :frowning2:

idem za detma maloch uz nana mam z neho fakt dost, este vacsi zahul nez predtym a to si este mamka zebrala k nim ohradku boze teraz mi chyba nemam ho ani kam pichnut ked je najhorsie :confounded:
2. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, Puzzi, zapomněla jsem vám pochválit fotky a popisky :grinning:

Mládě usnulo, teplotu už neměl, tak snad to tak i vydrží a pořádně se dnes v noci vyspinká!!!
Puzzi, jj, pomohl a už je zase v prachu :grinning:
2. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek