• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Bartal, to je paráda s brigádou :dizzy_face: Joj, zrovna jsem chtěla napsat, že se tam třeba objeví nějaký .... :grinning:
2. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
M1rti: Anička, před rokem a kus, ještě pořádně nechodila ale chtěla jít sama po trávníku a nějak zavrávorala a sedla si. No byl už podvečer večer - se stmívalo a jak k nám došla, tak jsem myslela, že se pořádně pos.... a jak šla pak před náma, tak koukám a ona psí hovno na kaťatech :angry: :grinning:
2. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

najdete si chvilku a pošlete nám Pampers hlas ? A klidně nás pošlete i svým známým ... budeme rády, moc

A tady je odkaz na naši slečnu, děkuji moc

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=15328&from=search&keyword=karolínka
2. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Bartalka ešte raz ďakujem. :slight_smile:
Ja som dne total unavená, MM prišiel až o 19:30 a už som toho mala plné zuby. Decká už spia, tak vegetujem, konečne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zajtra má MM prísť ešte neskôr, ma picne. :angry:
Lao to ste si užili. Som rada, že Víteček už nemá teplotu. Dúfam, že dnešná noc bude ok. :slight_smile:
Bartal brigáda super. :slight_smile:
Tak a teď jsu napsat, jak jsme dopadly v poradně :wink:
Tak jsme dnes byli na 8M prohlídce a Kájka se teda předvedla ... celé to proplakala. Poprvé, co ječela jak sirénka, ch jo :frowning2:
No, ale jinak jsme byly pochválené, Kájinka je šikulka, prý je hodně popředu a to jak dovednostma, tak i váhově :grinning: No, nebudu to napínat, váží 10,1 kg a měří 76 cm. Je to dlouhánka :slight_smile:
A zoubky? Tlačí se jí prý 4 najednou, au au :cry: :cry: Špičáky jsou prý jedny z nejbolestivějších a jak mi řekla, tak to může trvat jen pár dní a nebo taky klidně i měsíc, tak to snad ne.
Na další poradnu jdeme v 10ti měsících a to nás naočkuje naposled Prevenarem.
Tak to je výčet dnešní návštěvy u paní doktorky.

Odpo jsme byly s Kájou na nákupech a máme botičky. Koupila jsem české, certifikované, "s žirafkou", paní prodavačka byla moc ochotná, Kájce poměřila nožku a podle toho vybrala botku a máme vel. 20, whaw.
Já jsem si koupila plavky na plavčo a aerobik, spokojenost, sportovní jednodílné slevněné z 1500,- na 449,- :slight_smile:

Musím jít poklidit kuchyň, sprchu a pak snad dočtu ... :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis tak to má Kajka pekné miery. :slight_smile:
A nákup tiež super. :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
PUZZI, tak jste taky zmákli poradnu, super, že byl Honzík hodný :slight_smile: A teda je to chlapák, super míry ... tada ta naše cácorka tu je asi největší z holčin, ne? Nebo teda aspoň konkuruje Nikolce:wink:
BARTAL, tak už obě holčičky školačky, ju? Budeš mít se Šimim volná dopolední :wink: A Bejka bobek, že plakala, ale určo se jí tam bude líbit. Aha, takže Bejka je ve školičce, už jsem dočetla :wink:
TALLS, tak to závidím, že tě Tobík nechal tak poklidit atd. To u nás nehrozí ... Kájka je mi pořád za dupou, leze za mnou, je to zvědavka. Ona si třeba pěkně hraje, ale jak vedle v pokoji s něčím šustnu, tak se hned musí kouknout, co tam dělám :wink:
LAO,
je mi Vítečka moc líto, bobek. Řekla ti dr., že mu máš dávat i 1/4 Diazepamu, když má teplotu nad 38,5 - kvůli křečím, víš. A můžeš kombinovat Nurofen a Panadol. Nurofen můžeš dát 3x denně nejdřív za 3 hodiny a tak samo i Panadol.
PETRUŠ, tak že by taky zuby? Nechutenství, průjem ... to je jasné :wink: A super, že na Vánoce budete v ČR !!!
JUMI, obdivuju tě, kolik máte aktivit. Tak ať se vše Soňce líbí :slight_smile:
TALLS, dík za tip s čajíkem :slight_smile: Mi dr. dnes říkala, že Kája by měla při své váze vypít cca 1 litr tekutin (mlíčko, čaj...)
PUZZI, to jsem taky nevěděla o očku proti žloutence. Malá venku taky všude leze, trhá trávu a strká ji do papulky ...
2. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
A víc si nepamatuju :frowning2:
2. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
byli jsme u svagrove a potom jeste nakoupit neco na vecu. Za chvili pujdeme dat Jaydiho spat, to jsem zvedava, kdy usne. Vypada, ze ma docela energie, ale od 2 nespi.

Laus super, ze je Viteckovi lip :slight_smile:
Puzzi super, ze se ti novy uces libi :wink: A zmen foto v pase :wink:

No tak ubehla dalsi pulhodina a Ray se nahani nahore s malym :sweat_smile:

Marti super, ze Marketce uz je fajn :slight_smile: A teda chudak TM v zacpe :angry:
Marti, jj, na Morave :slight_smile: Doufam, ze bude snih :grinning: At si Jaydinek uzije. Jinak teda mu uz bude rok :astonished: To je hrozny si to predstavit, co? :sweat_smile:
Bartalko, tak skola a skolka dopadla nakonec dobre :slight_smile: A super s brigadou :slight_smile: Treba se tam fakt nejakej ten pan najde :wink: :grinning:
Petis hlas poslan :wink: Moc pekna fotecka KArolinky :slight_smile:
Krasny miry Kajky :grinning: je dlouha ale :wink: A dobry nakupy dneska :wink:

Teda jsem fakt zvedava, kdy maly usne. Jeste porad slysim nahore binec :angry: No ale ja si uzivam dole klidecku, ze :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Bartalko, super výpomoc, ty jo, to bych taky brala ... u mě veškerá snaha skončí tím, že nemám hlídání .... až mě sere, že švagrová je otravná, rozhádává celou rodinu a hlídání má pořád a uklizenej barák taky, to je svět !
2. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, super, že je Markétce líp :slight_smile:
Bartal, dobře pořiď na brigádce :wink:
Lao, dobrou noc přeju.
Momou, dobrá story s hovnem :grinning:
Miruss, zítra přeju hodné spavé děti, když seš na ně sama.
Petis, tak Kája je asi největší tady, páč na svůj věk ty cm, dost dobrý :slight_smile: ty nebo TM jste velcí? Měsíc bolesti od zubů snad ne! Honzík má boty min. 21 :sweat_smile:
Petruš, tak co, klid?
2. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, teda, tak to máme podobnou zkušenost. .. ach ti pejskaři :unamused:
Petis, jsem vám chtěla poslat hlas a hlásí mi to, že jsem tento týden už hlasovala !?! Že o tom teda nevím, nějaká chyba, bo co .... Kájka je kus ženské, Markétka není žádný drobek, ale vedle té tvojí holky by byla jak drobinka.
Petři, teda jsem zvědavá, kdy ten můj dojede, ... ještě není doma.
2. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi jeste ne :sunglasses:
2. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, to je hrozný, pomalu končí léto ... ty máš letenky na vánoce a to už budeme sfoukávat svíčky na dortu ... to snad ani není možný jak to uteklo ... to uplně cítím, jak si užívám každou chvíli, snad si ta má hlava hodně zapamatuje, abych to pak malé mohla povídat, co dělala, když měla půl roku, rok ... škoda, že nemám nějakou neviditelnou kameru pořád u sebe ... to by byly záznamy!
2. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi díky. :slight_smile:
V piatok idem so Zuzkou pozrieť do práce.
:slight_smile:
Kubko bude na varovke u svokry. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už sa teším, aspoň vypadnem z toho stereotypu. :sunglasses:
2. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři,
díky za hlas:wink:
Marti,
tož co to je za blbost? Nebo to bude zase podplacené a už předem rozhodnuté :frowning2:
Puzzi,
že by byla Kája fakt největší tady? Teda, to si nikdy nenajde ženicha, když všechny přeroste :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, já mám 173cm, ale Palo má 195cm, tak má délku asi po něm. A tu nohu taky :wink:
2. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, miminko jménem Karolínka dostala můj hlas :wink: Jj, bobani poznají za chvilu dr. a budou protestovat :grinning: R.měl taky takové období, ale on je naštěstí tvárný, vždy jsme ho s panem doktorem nějak ukecali :wink:

Petři, jasně hoď se do pohody, jednou vytuhne :grinning: :wink:

Lauš, četla jsem o Vítečkovi :frowning2: přeju ať už je mu lépe, bobkovi, a ať se všichni dneska vyspíte :wink:

Jumi, ty jsi zkrátka žena činu :wink:

Markétce jsem dneska popřála... tak ještě Nikolce vše nejlepší k 3/4ročku :dizzy_face:

Bartal, Beatka si zase zvykne :wink: Riška má ve školce novou p.ú., mladou, a nové kamarády. Jeho vrstevníky rozhodily do dalších tříd, je jich hodně stejného věku :unamused: Ale vypadá, že je spokojený. Jen tam nechce zůstávat na spaní, takže pro něho furt po o jezdíme :sweat_smile: :angry: Ale plánuju, že bysme zkusili spinkání.... :confused: Držím pěsti s brigádou i s nějakým případným "kámošem" :wink: :wink: :wink:
2. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, :grinning: :grinning: :grinning: prý konec hlášení :grinning: :grinning: :grinning:

Bartal, aha, tak už vím, jak je to s tvým 4.porodem :pensive: Kdysi si to tady naťukla a mě bylo blbé se ptát.

Talls, přeju Tobíkovi nereakce :wink:

Janka s Riškou jsou od včerejška vzorňáci, konečně pochopili, že skončili prázdniny a usnuli večer hned :slight_smile:

Puzzi, nový účes? JSem zvědavá :confused: :sweat_smile: :wink:
2. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, jj, strašně rychle dětství utíká. Vidím to na Riškovi, nedávno se povaloval jako Janka a už má plno kámošů a mamka padá z lopatky :sweat_smile: :wink:

Jdu si dát pivko a půjdu do hajan. Snad se sem dostanu zítra dopo. V poledne máme poradnu, Rišku bude vyzvedávat tchýně, R. jede zase někam do světa kšeftovat. Zítra vám vyfotím domeček :dizzy_face:Jo, a zapomněla jsem napsat, že jsem koupila kočárek (nevím jestli je to sporťák nebo golfky, asi golfky)od sestřenky. Jestli se pamatujete, řešila jsem tu dilema před dovo, mám ho vyfocený v albíčku na fotos z dovo. :wink: Je krásně skladný v autě (i ve skrčkovi Yarisovi), lehounký, ale tříkolka, málem jsem ho na našem terénu převrhla, takže na dvorek používám náš "cikánský vůz" :grinning:
2. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Petronuš, letenky na Vánoce super, a nevíš, kdy cca bude mít J. operaci v Ově? Termín vůbec netušíte?
2. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
A si tu píšu sama, co? Tak nic, no... já padám, paaaaaa :astonished: (pusa)
2. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, rok fakt bude za chvíli aktuální, síla, co? :slight_smile:
Petis, MM má taky 195, tak jsou po nich, my za to nemůžeme :sweat_smile:
Pospi, prej Riška tvárný, z něj děláte blbečka a vždy mu něco nakukáte a on vám na to chudák skáče :grinning: To mi připomnělo bratrance, když mu bylo asi 7, tak skočil na cokoli, já na něj, že jsme měli na balkóně slona a on "Fakt jo?" No nic :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak bude 9 a prdola teprve usnul. Nakonec jsem tam sla ja, jeste delal chvili blbosti, ale uz pomalu prepadaval dopredu. Pak jsem mu dala mliko, usinal a sup do postylky. V momente se postavil a chtel za mnou. Tak jsem s nim jeste lezela, nez usnul a nakonec uspesny presun :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to s kamerou je super napad. By jste se nasmaly na ten dnesni vecer :grinning:
Pospi co Riska na ten baracek? Nejak jsem to tu asi nepostrehla :confused:
Pospi s tim terminem operace nevim. Mam si zavolat ve druhe polovine zari, tak pak. Ale normalne Jaydinek ma to ocicko tedka uplne v pohode, a to mu ani nekapu, protoze me absolutne nenecha :unamused:
2. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, manža dojel v 22 hod, uplně hotovej, šel spat, tak jdu taky, nebaví mě tady sedět sama .... v telce je dokument o té ženské, co měla 405 kg a dělali jí zmenšení žaludku ... MM na to nemá žaludek ... tak dobrou všem.
2. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ja tu taky jeste jsem, ale taky budu koncit. Jdem si dat rychle DS a pak spat, kdo vi, co zase bude prdola vyvadet nad ranem :sweat_smile:
At si TM odpocine :wink:

Dobrou vsem
2. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, Riška má domeček slíbený od narozenin, s tím, že bude i JAnčin. Ona ho asi využije více pro kočárkování atd. Co si my holky budem povídat, že? Dělal ho můj taťka, my jsme spolufinancovali, bo jsme ho chtěli tak, ať nám ladí k baráku. Tak ježtěže J. očko netrápí, když je to takový neposeda :wink: A co antiko? Bereš vzorně? :wink:

Marti, jj, já taky na tu paní koukala, ona nakonec umřela. :frowning2: Chudáci lidi, to je pak už nemoc...... uaaa, začnu se rychle hýbat, já tak nechci dopadnout :confounded:

Puzzi, tvárný :grinning: :grinning: :grinning: Rišku neošulíš kravinama, je celkem rozumný, takže když mu podáš vysvětlení (nebo slíbíš odměnu :sweat_smile:) v klidu, bez emocí, tak si nechá hodně věcí vysvětlit viz brýle atd. :wink: Jsi mě pobavila s bratrancem :grinning:

Už tu nejsem, čistím si chrup a jdu chrupčit, páček...
2. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu spat dnes driv
ted docitam v posteli a puzzi mi potrhala spani tím slonem na balkone... Tu chrám smíchy, woe:slight_smile:
tak hussss.... Jsempryc

Konec hlaseni/ pro Lucinku/.... Sakris na tu baby xxl jsem chtela cubrnet. Ale hosipa, tak smula/
brounoc
2. zář 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
chrám smíchy= curam smíchy :slight_smile:)))
2. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek