• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 08:14 • jjjitule
Dobré ráno holky,
vy jste toho ještě napsaly :grinning: Normálně mě dítka nechaly ležet do 8 :dizzy_face: oba trotiž ještě spaly, asi je zmohlo včerejší plavčo a pak nákup :grinning:

Hlasík na pepmers poslán :wink:

A já jdu dělat snídani, před polednem jdeme k mudře na hexu a budeme vážit kapříka
3. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Zuzka si dnes privstala. Vstala už o 6:00 :confused: a Kubko o 6:30. Kubko je s dedkom vonku a Zuzka zasa spí, tak ja pôjdem upratovať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zjtra asi do práce pozrieť nepôjdem, lebo hlásia dážď. :angry:
3. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Honzík včera usnul v 18:50, v noci někdy čaj (nevim kdy), v 6 ráno mlíko a pak hned usnul a vstával v 7:45, wau, doooost dobrýýýý! Pak se vykadil do nočníku a teď tu pohekává a leze, dokázal si sám stoupnout u otevřený myčky :sweat_smile: Už se těším na to objednaný chodítko, dnes nebo zítra by mohlo přijít, včera to posílali.
Ve 12 máme očkování proti žloutence, takže prekérka se spaním, asi ho teď unavim a zkusim ho dát spát v deset, páč kdyby dopo nespal, tak ve 12 na očkování se uřve. Doufám, že nebude mít po tom očku nějakou velkou reakci. Mohl by být třeba spavý, jo, to by šlo :sweat_smile: Kvečeru k nám přijdou na návštěvu sousedi (starší lidi, moc milý, mají zahradu vedle nás, tak jsme je pozvali, ať někdy přijdou), tak doufám, že pokecáme.
To jsem ráda, že vás pobavil můj bratranec se slonem, on měl takový období, kdy skočil na kdeco, ale nevěřila jsem, že skočí i na slona na balkóně :sweat_smile:
Petruš, tak fajn, že očičko má jaydi teď momentálně ok :wink: Jaký bylo DS? No nic, podrobnosti nemusíš :grinning:
Pospi, aha, jasně, tvárný :grinning:
Momou, pak dej vědět váhu kapříka :slight_smile: I když ty vaše muší váhy :sweat_smile:
Miruss, to je mi líto, že ti déšt překazí návštěvu práce, jde o blbost a půjdeš jindy, ale člověk už se těší, viď...
3. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi. No já jsem na to zvědavá sama, páč kubík nejí, on přímo žere :grinning:
3. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak jit spat o hodinu driv bylo fajn
nekdy v noci jsem si vzala Dominka k sobe,ale blbec jsem o nechala v tom spacaku a jeste si ho zachumlala k sobe do periny, tak byl normos total spoceny...takze nekdy nad ranem prevlikacka, ale dobry, hned jsme spali dal

on je po ranu taaak roztomilej, jak meta kotrmelce a je stastny z pohybu- postel miluje, dela fakt kravinky, vi, ze je to mekke :grinning: .Taky ukazkove cura a kaka, ja mam z nej taaakovou radost po ranu vzdy (i mu odpustim, ze bych jeste spala)

ukazkove se ted unavil pohybem a v 9h po ovoci sup na kozu :slight_smile: a hajííí. super. Za hodinu mam sraz s zenskou ve meste, neco mi pred z MMB, tak snad bude cca v 10 po hodine spani vynynany

puzzi noc skvela, to je super! At ockoreakci nema, jen spavou kdyztak a navsteva se sousedama at je fajn.ty ses nejaka zvedava na DS petronusků :grinning:

momou taky ocko bez reakce a nahlas vahu kaprika

miruss, hm, Zuzka dnes nic moc vtsavacka,ale my to mame denne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petis hlas jsme poslala,lae byl to porod teda...heslo asi na5x nez mi doslo, ze musim dodrzet velky, maly pismena, pak ten email a zase zadani hesla...boze to je too much complicated
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Riška ve školce, Janka od 9 spí. Do školky jde dneska babi tchýně, my pofrčíme s Jankou pěšo do poradny vážit kapříka jako Monča :wink:

Sami, díky za noční hlášení :grinning: :wink: Zvědavá Puzzi :grinning: :wink: Ať ti vyjdou plány :wink:
Puzzi, příjemné večerní posezení přeju a očko bez pláče :wink:
Miruss, včera jste taky vstávali brzy, ne? :confused: Snad to je jen nějaký výkyv a děcka se s ranním spinkáním polepší. Ale Šípková Zuzka to určo přes den ještě dožene :sweat_smile:
A Monča vyspaná do růžova, to je dobře :dizzy_face:

Taky mám ráda vysmátou Janku po ránu. Na posteli je frajerka, válí sudy. Na zemi leží furt na břuchu a hudruje, bojí se přetočít, už se praštila :confounded:

Puzzi, a ty vedeš tabulku i s mírami v 9M?
Jdu zase žehlit, mám zase 2pračky a venku suším dnešní. To snad není možné, kde to furt berem? :angry:
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Tak my jsme dneska vstávali v sedm.jen co manža odešel do práce,tak se probudila a už nezabrala.Taky se celé ráno stekáme..no,děs.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ty zuby nebo co..Jinak dneska u nás prší,tak nevím,co s tou čerticí budu dělat..
já vás nestíhám ani dočítat :angry: jsme se včera dívali na houpacího koníka a asi kačka dostane toho,co má v albíčku.to utiká,co?za 3 měsíce naše ratolesti budou slavit první rok :astonished: pořád se mi tomu nechce věřit.
no,už se mi zas steká,tak musím pádit.mějte se hzeky a já pak ještě písnu,jak vás dočtu.tak zatím pa
3. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: jo jo, do růžova, ale je tu pod mrakem a tak bych klidně ještě zalezla pod peřinu :grinning:

Cvacha: No jo za chvíli to bude rok .............. :sweat_smile:
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachna, s deštěm jsi mě nepotěšila :unamused: Za chvilu to přijde beztak k nám.

Nakonec jsem se vykvákla na žehlení a dala jsem si do pucu květinky :dizzy_face: Janka už nahoře povídá, tož jdu za ní :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocicky

my noc dnes trochu horsia, cajikovali sme 3 krat ale nakoniec spal do 6.45 takze celkom OK. Potom som zanechala doma MM s Tomim a isla som k doki, popytat sa z coho by ma mohli tak strasne boliet kosti. Niekedy je to nenormalne, chodim ako postihnuta, tak ma bolia clenky. Ale nie klby ale tie drobne kosticky na chodidle. Neviem ci ste to pochopili. Ale moja doki neordinovala, mala dnes iba posudkovu ordinaciu, tak som si aspon vybavila gyndu, spravila mi cytologicky ster a prehliadku, vsetko OK.

Ked som prisla domov moji chlapi si chrupkali v posteli, tak som ich nechala pospat a aspon som vas docitala. Dala som piest zemiacky. Mnam uz sa tesim, ja to mam rada.

Momou a Pospi prajem aby dobre dopadla poradna a Honzik od Puzzi aby bol bez reakcie.

Hlas pre Karolinku poslany.

Tak Tomi je uz hore a MM este chrupka.

Neskor este nakuknem.
3. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, ona umřela jo? Já jsem na to nedokoukala, ještě že tak .. tak to je masakr, na to že teda pořád žrala, mi neříkejte že tomu sama nepomohla ... tohle už byl momen záchrany ... ale nevyšel
3. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my byly na kontrole u doktorky, ale nebyla tam ... vdává v sobotu dceru, ale neva, malá je dobrá .. byla jsem malou ukázat doktorce gyndařce a vyptala jsem si recept na antiko ... si mě hned pozvala na kontrolu, koukám že už 9 měsíců po porodu. Marketka spala 35 min v kočárku, tak jsem cestou nakoupila ... odpočinek žádnej ... v noci se malá v 0,30 probudila a nechtěla pak asi 30 min spát a i do rána se dost budila ... zalila jsem před domem, malou jsem teď nakojila a měla bych se najíst, mám hlad jak vlk, od rána jsem nic moc nepila .... už by to tady chtělo vysát a utřít prach ... ať MM zase nekouká a významně neotírá stůl :grinning: to bych ho zabila ... už zapomněl, že s malou se toho moc udělat nedá, navíc malá furt stoupá, tak může být jen na zemi, nikam ji už nemůžu dát ....
3. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bobule.
Slavko cez den nespi vobec alebo len 10 minut, som hotova, totalne mrtva! vysledky krvi mam takmer v poriadku, nejake ASLO mam vela ale nechame to tak, za 2 tyzdne mi budu brat znova a uvidi sa...to som rada ze boreliu nemam!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vcera som bola s Lobkou a jej detmi opat na plazi, tipujte ako bolo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: tie jej baby su take pekne, ja som nechapala :sweat_smile: a z Lukyho je este vacsi fešák, on je taky typ chalana po ktorom idu vsetky baby, Lobka to bude mat asi tazke s nim :zipper_mouth: fakt je velmi očarujúci a Lobka je taaaak krasne opalena, uplne ako južanská tanecnica :dizzy_face: dala som si obed, Lobka mala Slavka na rukach takze som sa v klude najedla, mali sme kafčo, Lobka pozicala Slavkovi Lukyho hracky aby mal co skumat (kazdu chvilu ich hadzal na zem :angry:) , Luky spinkal 80% ale ked sa zobudil tak Barborka nas fotilaaaaa :sunglasses: Lobka ma viac fotiek, ja som dala do albumu jednu.
holky prosim nehnevajte sa ze vas nestiham, ked sa to u nas zlepsi tak budem aktivnejsia
Bartalka waaau, Simonko je borec, nema konkurenciu s tym chodenim! teeeda, riadny šikulák! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
musim ist upratat, najradsej by som sa buchla do postele, teraz zaspal ale viem ze ja budem v najlepsom zaspavani a on sa zobudi, potom mam nervy :pensive: pypy
3. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
noc u nas stejna, ale slo to. Tedka prdolka uz spinka hodku a pul na balkone a ja jsem aspon povysala, vytrela, dala prat pradlo... No a tedka mam cas na kone :wink: Snad Jaydimu vydrzi spinkat jeste chvili :confused:

Dala jsem videjo jak Jaydi leze do postylky a z postylky a pak jeste z postele na zem. Ale zrovna, kdyz clovek chce natocit, tak se malym moc nechce :angry:
http://www.youtube.com/watch?v=FmjRxLdQddo

Pospi s antikem jsem prestala. Snad mi to pomuze od tech migren :wink: Takze si budem muset davat pozor :confused: Snad aspon nejakou dobu to bude v pohode :sunglasses:

Moni tak ses hezky vyspala :slight_smile: A hodne stesti u dr s pichancem :wink:
Puzzi taky super noc u vas, co? :slight_smile: A kadeni do nocniku taky :wink: Dobre dopadnete na tom ocku :wink:

Matymu a Sonicce vse nej k 9 mesicum :slight_smile:

Pospi taky jsem zvedava na ty vase miry :slight_smile:

Novi super s tema vysledkama :slight_smile: A vyborne se srazem s Lobkou. Jste si to uzili :wink:
3. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdo? :astonished:

Prdola mi uz spinka pres dve hodky :confused: :sunglasses:
3. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky,

tak my jsme dnes měli fajn noc, jsem moc ráda, že to nebylo jako včera vstávačka co hodinu. Malá teď spala do 2, pak mlíčko a další v 6, takže pohoda. V 10 jsme šli s kámoškama na procházku, malá spala, došli jsme domů, já pověsila prádlo, dokonce i pojedla ... Ale Kája z oběda snědla 2 lžičky, už nevím, co dělat. A doktorka říkala, že je to v poho, že je Kája velká, tak že nestrádá ... no ale přece nemůže být na mlíku do puberty, ne?
Ale teda ráno v 8:30 snědla jogurt - jahůdkovou Holandii a snědla ji celou, tak asi ještě teď nemá hlad.

Já jdu zítra na gyndu na cytolku půl roku po porodu, sice jdu krapet později, ale marné :sweat_smile:

Díky za hlasy, ale tam nemáme šanci, nechápu, kde ti ostatní lidi berou tolik hlasů, když jde prý z 1 PC hlasovat jen 1x týdně. :confused:

Momou, tak jaké jsou aktuální váhy a míry? Předvedl se Kubík paní doktorce pořádně? Snad je po očku OK.
Puzzi, super noc. A snad bude bez reakce na očko a večer si užijete sousedy:wink:
Sami, bobek Domi, ten musel být uvařený, ale zase spokojený, že spinká u maminečky:slight_smile: A co kšeftíky z MMB, vše klaplo?
Pospi, tak míry Janky se nedozvíme... to neva, příště. Tak aspoň jsi zfoukla gyndu, taky dobrý :wink:
Novi, super, že jsou výslekdy dobré a že jste si užili srazík s Lobkou:slight_smile:
Cvachna, u nás zatím neprší, ale jak píše Pospi, asi to sem k nám na východ brzy dojde taky. Já ještě suším venku prádlo, tak snad ho dosuším.
Vanil, jak tak koukám, tak je gynda tady v kurzu ... byla Pospi, ty a já jdu zítra. To je dobře, že je stěr a vše OK. To máš dobré, že můžeš na gyndu dojít kdykoli, já se musím objednávat a to pomalu měsíc dopředu:confounded:
3. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ještě jsem přehlídla video od Petruš. Teda Jaydi je akčňák a borec, s ním se teda určo nenudíš :sweat_smile:

A dnes slaví Maty a Soňka ??? Tak všecičko nejlepší vinšujeme !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak u nás noc dobrá, Vítek už je v pohodě (asi zuby), zato se to nějak rozjelo u mě (rýma, bolest v krku)...

Zkusím dočíst
3. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, Jaydi je boží!!! :dizzy_face: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Novi, super, že to není borelioza!!! A bezva, že jste si to s Lobkou užily :dizzy_face: Jdu kuknout na fotos
3. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matymu a Soničke všetko naj k 9. mesiacom. :slight_smile:
Lao to je super, že je Vítkovi lepšie a tebe prajem skoré uzdravenie. :unamused:
Novi to je dobré že to nie je borelióza, a s Lobkou ste si to užili. Máš to pestré, keby Zuzka spala denne 10 minút tak ma picne. Ona spí dnes už 2x. Raz spala od 08:30 do 10:15 a teraz spí od 12:00. Aj Kubko spí od 12:30, tak to mám najradšej, keď spia obaja. :slight_smile:
Aj u nás je zamračené, dúfam, že nezačne pršať mám vyvesené plienky. :angry:
Ja om doobeda poupratovala komplet celý dom, len škoda, že to vydrží upratané tak krátko. :confounded:
Petrus Jaydy je šikulo, ty musíš mať pri ňom oči všade. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky moc :grinning: :grinning: Ale jinak nastesti to tu mame velke, takze az tak hrozne to neni :wink: Ma hodne prostoru :grinning:

Jdu zkusit dat obed a jdeme za kamoskama ven. Dneska konecne neprsi, ale je zase pekna kosa :unamused:
3. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je Honzík naočkovanej, jeli jsme tam nakonec už dřív a od 12ti už spí. Prý to očko proti žloutence bývá bez reakce, tak snad.
Sami, po ránu je to fakt nejlepší, jak jsou děti vyspaný a milý, Honzík vždycky vypije mlíko vedle mě na polštáři, pak se otočí na bok směrem na mě a sahá mi na obličej a něco blekotá. Pak se otočí na MM a to samý :slight_smile: Aspoň se Domi v noci vypotil :sweat_smile: Rýma už ok?
Zvědavá na DS u Petronušků nejsem, ale když už to tu Petra píše, tak reaguju :grinning:
Pospi, kolik váží ten tvůj muší kapříček? že se nestydíte holky za ty jednociferný váhy pod 10 kg, to ani nejsou váhy! :grinning:
Nojo, jasně, bude tabulka s mírami v 9M, pište mi to :wink: Prosím i znovu vás, co už jste to psaly někdy teď, dík, pište sem do diskuze, nemusíte IP.
Cvachno, vztekače je nejlepší uspat :sweat_smile:
Vanil, mě taky někdy bolí chodidla, poslední dobou je to lepší, ale tak červen-srpen mě bolely každou noc a ráno, vždy když jsem vstala z postele. Může to být z blbejch bot? Já chodím hodně ve vietnamských crocsech.
Marti, jestli manža významně otírá stůl, tak bych mu významně nakopla zadek :sweat_smile: Markétce je ok, to je fajn, i když noc nic moc.
Novi, Lobko, srázek teda dost dobrej, Novinky popis Lukáška atd. úžasnej, to musí být teda fešák! Super, že nemáš boreliozu, ale divný, jak tě furt bolí klouby atd., zas říct, že ti nic není a šmitec :confounded:
Petruš, Jaydi je sladkej s krtečkem a šikula, to je jasný :slight_smile: Jak hryže tu postel :grinning: Paráda, jak si dává u toho slejzání pozor, to bude chytráček :slight_smile:
Petis, a když sní Kája málo jídla, tak pak dáváš mlíko? Jestli ne, tak asi nemá hlad, neboj, stejně to násilím nezlomíš, ono se to časem zlepší.
Lao, tak hurá Vítek, snad to u tebe bude jen rýmička :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi. Kdo kde umřel? :confused:

Jsme zpět od mudry, Kubík ukázal jak leze a hned rychle, tak se mudra divila, kde že se to naučil a pak si vzpomněla, že máme kočku :grinning: pak jí ukázal jak si stoupá a chce chodit, tak mu domlouvala, že má ještě čas a na to jí Kubík odpověděl brrrrrrrrrrrrrr (jako pusinkou jak se dělá, jako když jede auto). Ptala se, zda už něco říká, jsem říkala že nee. Tak prý v poho, páč prostě na to nemá čas :sweat_smile: No co Anička taky nic a teď pusu nezavře. Kapřík měří 71 cm a váží 8,32 kg. Anička odříkala básničku (sama začla, tak jsem jí jen trochu nahazovala) Měla babka 4 jabka ...... a doktorka byla úplně hotová, prý tohle je úžasný a hned jí pochválila. Pak nám chtěl Kuba vystoupit z kočáru a Anička Kubo ne hačí! Tak doktorka měla slzy v očích, jak se chechtala. A prý nemáme podcenit kšíry - si nevšimla, že je máme.

Matymu a Soni vše nej k malým narozkám :slight_smile:

Peti: Jaydi je úžasnej. Kuba zatím z postele slejzá a vždycky nakonec spadne na zadek :grinning:
3. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
když mi toho sní fakt málo, tak dostane mlíčko. Třeba teď snědla oběda odhadem tak 50ml :cry: , tak má ještě mlíčko, ale to se snažím "šidit", aby si na to dokrmování nezvykla. Ffakt nevím, co s tím jídlem dělat.
Momou,
krásně se Kubík předvedl :slight_smile: A Anička jakbysmet :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, se tu směju, jak popisuješ návštěvu doktorky :slight_smile: Šikovný děti :slight_smile:
Taky přeju Matymu a Soničce vše nej k 9ti :slight_smile:
Petis, tak možná nedávej pak to mlíko a Kája bude vědět, že už nic a dá si příště víc, nevim, dej kdyžtak místo mlíka čaj? Ale ono se to radí, já taky dávala dlouho hodinu dvě po obědě mlíko, páč mi přišlo, že Honzík chce.
3. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou decká boli zlaté u doktorky, náš Kubko tam pobyt zväša prereve. :confounded:
Petis po zelenine by sa mlieko aspoň hodinu nemalo dávať, aby sa vstrebali menerály a vitamíny z jedla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moji krpci ešte spia, jupí. :grinning:
Ja si pochutnávam na Caro káve a tvarohových krémešoch, svokra mi doniesla, že piekla. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirrus: tak tohle se mi stalo s Aničkou jednou, jsme tam šli a to bylo taky na prohlídku s Kubíkem a Anička najednou začala řvát a nechtěla se mi pustit, jsem nechápala. Ale teď už je zas v pohodě.

Petis: Mlíčko už jí nedávej, dej čaj. Spíš dávej zatím jídlo častěji v malých porcích a postupně zvětšuj mezery mezi jídlem a přidávej větší porce. Jinak bude mlíčko vyžadovat pořád.
3. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, moj krpec taky ještě spí, jupí. :grinning: A já jím Besipky, zákusek po o.
A teď jsme to zakřikly :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek