• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nazdarek, tak jsem zase zde :slight_smile:
Byla jsem s kamoskama, Jaydi spinkal jen asi pul hodky odpoledne a pak si jeste zdrimnul asi 20min, kdyz jsem jela pro Raye.
Tedka tady dela kravinky, ale snad se unavi dost na to, aby usnul dneska do 8 :sweat_smile:

Jdu docist
3. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme tu na návštěvě sousedy, bylo to fajn, aspoň nám utekl podvečer s Honzíkem :slight_smile:
Pospi, to nechápu s tou špejlí? A je to normální, že maj některý děti větší nárt, setkaly jste se s tím? Nebo mu ty boty s MM neumíme narvat :sweat_smile:
Holky, dík, mě těší, že jste rády za moje reakce, doufám, že ty Jirásky nepřeskakujete, že to nepíšu na prd :grinning:
Bartal, my kostky ani nemáme, je musim někde splašit :sweat_smile: Prosím tě s věnováním, se věnuješ až dost určitě a hlavně má šimonek obrovskou výhodu ve dvou ségrách :wink:
Jé, ty se máš, každej den kolem poledne budeš mít dovolenou z mateřský dovolený :grinning:
Vanil, i s vysokým nártem mu ale seš schopná nějaký botky narvat, nám se s MM povedly jedny hrozně velký a divně chodil :sweat_smile:
Sami, každej den skoro počítám, kdy padne padla :grinning:
Petruš, good luck s Jaydim ve 20:00 :sweat_smile:
3. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, se Slávkem to máš náročný, fakt teda, když nespí , to je síla - je aktivson! ... paráda sešlost s Lobkou, moc šikovná baba!
Petři, Jaydi je úžasneeeeeeeeeeeej! připomíná mi Pavlu, ta přehazovala nohu a padala Martinovi na postel ... fakt moc šikovnej kluk, je to paráda!
Petis, gynda je v kurzu ...

Holky, jsem malé dala oběd, ve 12,30 a pak jsme si šly obě lehnout, já byla hotová, usnuly jsme před 13 hodinou a probudily jsme se - ostudy ... v 15,30!!!! To už byl taťka doma, ten koukal, že je doma mrtvo, malá byla zlatíčko, byla kolem mě omotaná, no k sežrání

Lao, angína teďka řádí ... ať si brzo ok.
Vše nejlepší Soničce od Jumika a Matymu od Welinky!!!
Puzzi, připomínka k manželovi nemá chybu, občas mám chuť to udělat :grinning: :grinning: :grinning: ono ho to chytá naštěstí jen občas a to je na zabití
3. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ze kaprik? :grinning: Dyt je Kubik lehkej :wink: Ale miry hezky :wink: A jak se predvedl dr :grinning:

Holky mliko jsem tedka taky zacala davat uz jen 2x denne, rano a vecer. Ale nekdy dam jeste kolem obeda, kdyz ho nechce jist.

Cvachna to bylo docela drsny ta vase Dr :angry: Pekne fotky :slight_smile: Docela podobna na kmochacka, ne? :grinning: :wink:
Pospi teda Janicka je spunticka :wink: Ale tak jste skoro o mesic min nez vetsina, ze? :grinning:
Bartal super s nadsenim z prace. A za chvilku si zvyknes :wink: A Simonek taky sikovny, ze byl hodnej :slight_smile:

Holky zbytek doctu za chvili, jdu delat vecu.

Jeste nejake videja :slight_smile: Jaydinkovi jsme dali to choditko zkusit, co bude delat. Tak je prvni a druhy pokus. Tedka od toho nechce jit a jde mu to super :slight_smile: Akorat se teda neumi otacet :grinning: :sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=YVRACj29k6g
http://www.youtube.com/watch?v=A0juqaAn-ew
3. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, ja mu na doma davam take papucky sandalkove,je to sice trochu boj, ale ide to. A jedny capacky co mal tie sa nedali rozsnurovat, bola tam snurka ale iba gumicka takze sa to dalo natiahnut ale mal ich iba chvilu a to ma sere najvyse, lebo som za ne zaplatila skoro 500 stovak aj s postovnym, bolo to z mimibazaru, boli adidas.

A nieje u vas problem s tym ze skrci prsty? Lebo aj Tomi to robi, ja ho vzdy trochu posteklim na nozke a on ich vtedy vystre a ja natiahnem boticku. Skus to tak mozno to pojde.
3. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš, Janka mi pije jen granulovaný čaj a to Červenou Karkulku, Růža Šípková jí nejede. Já jí teda jen barvím vodu, tak toho moc nevypije, ale když sypnu více, tak dá i 100ml na poležení :sweat_smile:

Puzzi, jj, kámoška z Bartošek má takový problém s dcerou s vysokým nártem, musí boty fakt hledat :unamused: Začátek špejle přiložiš zespod chodidla od špičky palce po patu a zalomíš jí až na konci paty, ale musíš fakt až úplně na konci patní kosti. A jak jsi v obchodě, vložiš odměřenou špejli do boty,opřeš jí do špičky a na patě by měla zůstat od špejle ještě 1-1,5 vůle, aby botka netlačila a nedeformovala se nožička :wink: Chápeš? A nemusíš dítko tahat do obchodu :wink:

Sami, já snad čekám toužebně každý den padla :grinning:

Petronuš, přeju brzké usnutí :slight_smile:

Vanil, též tě tak baví žehlit? :grinning: :wink:

Bartalko, prosím tě, hoď se do klidu matko aktivistko :slight_smile: :wink:

Marti, též bych si dala říct s odpo šlofíkem :wink:
3. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachna: tak my už máme pleny 4, tj. 7 - 18 ... brácha mi nabízel ještě 3 (4-9) ale byly to Hugiesky a ty už ji škrtily, jsem byla ráda, že jsme je dopoužíaly. ... Markétka může mlíko pořád, ale ona čaj a nic jinýho nepije, a taky většinou když je unavená, tak chce ode mě pít, takže před spaním je to pravidlo.
Moni, taky chodím k doktorce, která mě zná jako mimino, i moje bráchy a moje starší děti ... je to paráda taková "rodinná lékařka"

TAk tady se teď parádně rozpršelo, MM je na pivku, ten pěkně zmokne! Holky příští týden budu slaměná, MM jede do Chorvatska, Pavla povídala že pojede s ním , se opalovat - prdlá !!!!! Jsem povídala, leda by s ním jela do lomu opalovat se na šutry :grinning:

Bartalko, teda tu práci ti závidím, to by mě bavilo, fakt .... člověk hned vidí výsledek ...
- jak se občas "srážíme" s holkama z Vyškova, tak jsem říkala, že uděláme podnikatelský záměr .... kavárnu pro maminky s dětmi, nekuřáckou ... tady totiž nic takovýho není a jsem zvědavá, jak se budeme srážet v zimě ... i vlétě byl problém, když se někde na zahrádce sešlo 5-7 kočárků ... na nás koukali jako bysme byli nakažení nebo co :grinning:
3. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ti závidím to vaše ostudné odpo spaní :slight_smile: Teda mně se spát nechce, ale Honzík kdyby 2,5 hodiny spal. I když dnes spal 1x 1,5 a 1x1 hod., tak si nestěžuju.
Petruš, chodítko super, to jsem zvědavá, jak to půjde Honzíkovi :slight_smile:
Vanil, hm, dík za tip s pokrčenýma prstama, takže říkáš zabavit, polochtat a šup bota?
3. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Sam aj ja niekedy rátam minúty, kedy padne. :grinning:
Dnes MM prišiel našťastie o 17:30. :slight_smile:
Puzzi ja tvoje príspevky zbožňujem, keď nestíham dočítať, tak stačí prečítať čo píšeš. :slight_smile:
Puzzi to je fajn, že pri návšteve ubehol večer rýchlejšie. :slight_smile:
Bartal to je super, aspoň v práci prídeš na iné myšlienky. :slight_smile:
marti to ste si dobre chrupli. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hodim nejake reakcie pokial stiham
Marti prave robim pernik a nastruhala som do neho Margotku :wink: :slight_smile: podam referencie. a to s tym prachom na mna aj david skusal a ja som mu nechapavo odvrkla "vsak ho utri!" a cuduj sa svete, odvtedy nielenze nefrfle ale fakt ho sem-tam utre :sweat_smile:
Petri Jaydi je uzasny, my mame choditko z Ikea take obycajne, ja som si pri prvom videu povedala ze neboj, on sa to hned nauci a vidim druhe :slight_smile: je fakt ucenlivy a moooc sikovny, s tou postelou, no fakt je to stary rozum!!! :dizzy_face:
Bartalka jeee, supis ze si sa mala fajn na brigade a vypadla si z toho blazninca, to je fajn!
Puzzi prosim Ta, co si to myslis? ja sa kludne verejne priznam, ze Tvoje reakcie citam ako prve, su vzdy vtipne, dokladne a potom docitam nad Tebou a dalej :sweat_smile: ale zial nie je tolko casu odpovedat na vsetko a ked je konecne cas, zvitazi nado mnou hnusna, velka HOSIPA! :confounded: ja Ta hrozne obdivujem ze si taka pedantna :wink:
Vanil wau, aky figel na obuvanie :grinning: si vynaliezava, ale to uz nas zivot prinuti, ze?
3. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, jo, chápu, ale to nevyřeší ten problém s tím vysokým nártem, to musim fakt radši s Honzíkem.
Marti, celý týden slaměná? Tak třeba Pavka by mohla na pár dní ti přijít dělat společnost? Nebo jí TBM nepustí?
3. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, tvoje romány čtu, teda já určitě .... a děti mají různý nárty, synovec má tentýž problém, je na svůj věk velkej
3. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ja mam skor opacny problem - s nizkym nartom...kurnik tie topanky to je maturita ako prikrmy :unamused:
3. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, dík, to mě těší :slight_smile:
Novi, tobě taky dík, haha, pedantní, jo, asi jsem, mně to nedá nereagovat, aby někdo nebyl uraženej nebo já nevim, někdy mě to i štve, že nemám tolik času a prostě musim reagovat :grinning: Úchylka? Závislost? :grinning:
Fígl na obouvání Vanilky fakt dobrý, ale jak tak o tom přemýšlím, já nešikovník, no nevim, fáze jedna polochtat bude ok, ale fáze dva rychle nasadit, to krachne :grinning:
3. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls snad to prefinancovani nakonec dopadne dobre a budete mit i ten lepsi urok :wink:
Puzzi s tema botama to mate tezky teda :frowning2:

Holky Jaydi se tak naucil lezt asi kvuli tem schodum. Protoze z nich leze dolu taky tak, pres bricho klouze dole :wink:

Sami super nakupy opet :wink:
Marti super spani odpoledne dneska :slight_smile:

Tak jsem to jeste v rychlosti prelouskla :sweat_smile: Ray zatim koupal maleho, ale uz ho oblika, tak jdu chystat jidlo.
Zatim
3. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nezapomeňte taky na Petronušku, to je taky dobrej komentátor a reaktátor :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pracku mame objednanu ale teda chcela som so susickou ked to tak chvalite, lenze vzhladom k tomu ze sa pokazilo vsetko naraz a mame fin.krizu, bude bez. a s tou skvelou cenou na LCD TV tam mali chybu, uz to opravili :grinning: ale mame ju potvrdenu, maju smolu
3. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej, Mirka tu ma vpravo reklamu! kurnik a ja som na to klikla, Mirka za to plati :pensive: ale chcela som si overit ci si to naozaj Ty :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novinka to nevadí, neboj neskrachujem. :grinning:
Zuzka má topánky veľkosť 19. A obujem jej ich v pohode, to sú super capačky na šnúrky a veľmi ľahko sa obúvajú. :slight_smile:
Petruš Jaydy je veľmi šikovný. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, děti chodí poslední dva týdny denně, oba, zítra je čekám tady, sdělují mi novinky ze školy, chodí oba na školu, kde jsem před MD pracovala, každý na jinou budovu, tak mám čerstvé zprávy ...
3. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak je 20:16, takze skoro :grinning: ale dalo to zase praci :confounded:
3. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dík za ohlasy na naše papání. Nebudu jí teda dávat hned mlíčko, byť už ředěné. Budu zkoušet. Ono když jdu po papání ven a tam má spát, tak je to většinou v klidu a zaspí, ale usínání doma je problém, když nezabírá hlazení, přijde na řadu flaška :unamused: A taky zkusím to pohrání si, jak radí Vanil, prostě budu zkoušet, co se dá. Palo říká, že vše moc řeším, že mám být v poho, když tak malá přibírá a je živá, ale já zase panikařím, že z čeho pak přibírá a ať jí něco není. No jo, prvomatka.

Puzzi,
že bych si vás popletla :wink: teda Janička je drobňásek podle naší Káji :sweat_smile: Ale míry má moc hezké, to spíš my jsme přes čáru :dizzy_face: My teď taky jdeme až na 10M prohlídku, na 9M nás nepozvali :confounded:

Cvachna,
malá je moc hezká princezna. A to, že plakala, z toho si nic nedělej, Kája teď taky řvala. A doktorka by potom měla změnit přístup, ty za to nemůžeš, že mimi pláče, taky to může být obdobím.

Bartalko,
super, že se ti v práci líbilo. Musíš to mít teda pořádný záhul, snad si zvykneš a bude se ti to tam líbit i dál. A paráda, že byl Šimi hodný!

Simi,
tak to já jsem byla dnes na procházce venku i za tebe :grinning: Byla jsem 2 hoďky dopo a i odpo s Palem, super. U nás bylo ještě dnes hezky, tak toho bylo třeba využít :wink:

Puzzi,
pro Honzíkovy botky si raději zajdi do nějaké speciálky. Já bych taky nedala, kdybych měla Káji zkoušet boty v normoš obuvi. Byli jsme v dětské speciálce, tam paní změřila takovým spešl měřadlem Káji tlapku, tam už to i připočetlo vůli, kterou mají ty boty mít a vybrala nám. Pak jsme to Káji zkusili a bylo to. Fakt maximální spokojenost. Ty botičky stály 360,-, což je v poho, jsou z měkoučké kůže, mají klenbu a jsou to žirafkové, takže by měly být kvalitní, to jsem ráda. Jsou šněrovací, taky máme vysoký nárt.

Sami,
taky mám občas dny, kdy jsem ráda, když Kája usne, fakt. A teď jak je taková protivka, se stydím za to, že ty dny mám často :cry:

Do dupy, a zbytek už nevím, četla jsem psaníčko od Novi, Miruss, Petruš ... jo videjka, musím kouknout, ale jinak HOSIPA, omlouvám se.
3. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi diky :wink:
Marti to je super ty zpravy ze skoly z prvni ruky :grinning:

Jaydinek ma botky 18 a jeste mu to je volnejsi :wink:
3. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš,
tak to má Jaydi malou ťapku, Kája má botky 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu zkouknout videa, dnes jsme točili, jak Kája leze po schodech, ale na Jaydiho teda ani v nejmenším nemáme :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: ja kupovala Mlecny cukr od firmy BABIO (www.goldim.cz)
3. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,
malá je super, a jak lítá, fakt mu to s chodítkem moc jde. Já jsem právě uvažovala, že bych taky nějaké Káji pořídila, dívala jsem se na starší z MMB. Jakou s tím máš zkušenost, vyhraje si s tím dost, není to zbytečné?
3. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi,
u nás teď začalo lít, už to došlo i k vám??
3. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao,
já jsem kupovala hroznový cukr ve zdravé výživě.
3. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, Markétku do chodítka občas dávám, dneska lítala i po terase, fakt paráda, jak mazala k hadici s vodou, to jste neviděli ... teď jsem ji tam docela dlouho nedávala, ale dneska to padlo na úrodnou půdu
3. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis, me bavi ty tvoje reakce "po našymu"...ty si to neuvedomujes, ale ja to poznam a holky z Čech asi chvilkama nechapou, co rikas, napr. do dupy, neporadim (=nezvladnu) atd... :grinning: :grinning: :grinning: .Jake botky presne mate, ze tak levne? vyfot, napis znacku nekdy, jo? dik

MM je doma, prosil me, at pockame s koupanim...taxem to natahla asi o 20min aby se s maly videl, okoupal ho a pak byl Domi hned tuhos. Bohuzel pro MM, pak rdinacka, nechtela jsem se nechat rusit, kdyz s cely den tesim na padla:slight_smile:, taxem delala mani a pedikuru kockam :slight_smile: a cesala jim kozichy a ted jdu za MM na pokec.
3. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek