• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Laus a na jake skoleni jdes? nejak mi to asi uniklo. :wink:
Marti no tak odbornik ani ne :slight_smile:
my mame okoupano a ted maty papa a pak hajiiiiiiiiiiiiiiiii.
ja se najim vezmu si prasek proti bolesti a vyvysim si nohu....auuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sami ty taky budes psat dopis? :unamused:
8. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady jsem nasla peknou bazarovku chicco polly za 2tis, je moc pekna, kdybych nemela sla bych do ni. mrknete http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23914874&tab=1
8. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: povedlo se vši i přes nepřízeň počasí :slight_smile: Aničkce se spí dobře a ráno si sklouzne skluzavku a ještě se u toho směje.
8. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja uz jsem jak Talls, je to silene.
porad spekuluju nad sedackama, ted je dilema zda starsi za 4tis nebo novou za 5500kc co myslite vy?
Maty uz spinka :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumiku gatuluji k výročí a prvnímu! Toto uteklo že? Mějte se nadále rádi a ať vám vaše Sonička dělá jen samou radost.
Leni co ty zas šmejdíš na MMB? :grinning: židlička vypadá zachovale :wink: , ale já raději novou :slight_smile:
příště budete potápět? To je dobře, uvidíš že to zvládne levou zadní když Honzík to zváldl napoprvé. V pohodě ho potápím sama.
Sami ale ale co Domi vymýšlí? Jak se projevuje vosinka? Hmm tak dopis říkáš, hlavně ať se to vyřeší a TM popřemýšlí, když bude pryč. Kam fičel do pryč, do Kazachu?
Lauš co tam tak drtíš? Hoď něco pro pobavení :slight_smile: Capáčky jsou hezké, ale ta cena teda :confounded: a ve spolku zůstávám ať se ti to líbí nebo né, ty mrmlISTO :grinning:
Marti díky za přáníčko :wink: Markétka je čačaná v golfkách!
Paji ista to je dobrý, bych mohla zařadit do svého repertoáru.. :grinning: si šikovná s tou dietou, musíš u toho i dost přemýšlet jako kde co je.. nebo to máš naštudýrované?
Pospi Janička je drobeček! Jéé tak to si ji musím pochovat v sobotu, takového drobečka maličkého! Buď ráda že je štíhlice, když ji nic nechybí, tak co. Z ní bude modelka, aspoň nebude mít starosti s váhou jako my, no ni?
Zatím snáší očko dobře?
Momou Anička měla krásný dortík, ňááám :dizzy_face: fotky očíhnu zítra, teď nejní čas :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měřila jsme Honzíčka a teda to měření je boj.. dle domácího měření bych řekla že těch 69 cm.. po špičky i více, ale měřím po paty né?
Hany dostal dnes u doktorky na to očko mast, tak uvidíme. Vypadá že to má dnes lepší, ale kdyby to bylo horší tak máme zajít na oční, žádanku máme pro případ.
Na véču dostal kaši, ale udělala jsem jen z 60ml vody a 2,5 lžíce kaše. Jinak bych musela hodně vyhazovat, lžičkou moc neumí ještě. Dorazil se mlíčkem a je ticho, snad bude chvíli klid. Poslední noci mi příjdou lepší. Sice kolem té 23 hod bude vzhůru, po 1 taky, ale trošku se zklidnil, takže pohoda. :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn: Ještě kousek zbyl, chceš poslat?

Weli: Já bych koupila novou, už jen proto, že cenový rozdíl 15set není tak veliký a hlavně na to budeš mít záruku :wink: A kdyby jste měli ještě druhé dítko, tak to určitě užijete.
8. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni starší zachovalou koupíš pod ty 4 litry né? U nás je jasno, MM nechce nic bazarového. Jen teda teď kombinézu jo, to mu tolik vadit nebude a pak sehnat něco v krámu nehrozí. Myslíte že mám koupit kombinejzu 6-9 M, nebo 9-12 M? Jedeme za měsíc, to bude mít Hany 7 měsíců..
8. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou jasně, o tom žádná! :wink:
8. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn: Kup rovnou 9-12 M aspoň to dýl vydrží :wink: Já nikdy nekupu akorát.
8. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky jsem tu, sorry za absenci, ale byla jsem celý den u našich,asi ted budu docházet méně často, musím se malině věnovat fakt 100%, ona je strašně živá a akční, trošku jsem si šáhla do svědomí, že čas na koni bych mohla věnovat stopro jí.....fakt si říkám, že mám vyjímečný dítě, všechny děti ci jsem poznala, tak to aspon na chvíli jsou v útlumu, klidu, ale Máli pořád v pohybu, furt sebou šije a kdybyste ji viděly, jak plave na tom plavání čubu, jak motorová myš......ostatní maminky jsou tam, z ní hotové, to tam, fakt nedělá žádné mimino, je úplně svalnatá, fakt je to mazec, ty mimča, co jsem si chovala, jsou všechna taková měkkoučká :sweat_smile:
snad to období pomine, ale posl.dobou fakt extrém náročný, takže budu mít na koni trochu áčka a nebudu dočítat, tak se nezlobte. třeba se Máli trochu vyklidní....
ale jakože za váme zajdu, to zas jo,

zítra jdem na 6M ko.

Letmo jsem dočetla, že weli má zlomený malíček
:angry: :pensive: ,
sami bude psát dopis
majda a talls se zas kritizujou, že maj tuky, ale nemaj je :wink: :grinning: a honzík je už velkej chlap :slight_smile:
jumi si užívala výročí
hpájo drž se s dietou, to je opruz :rolling_eyes:
nikulka má zoubky gratulejeme :slight_smile:

holky víc nevím :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi koukám, že Janulka je drobínek :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpaja: ty držíš dietu? :confused: klobouk dolů, já bych nevydržela ani den.

Andy: Já tu taky skoro nejsem :wink: Máli bude malá rošťanda, ale je úžasná čiperka :dizzy_face:

Tak a jdu číst pohádku tak dobrou holky :wink:
8. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao, co to je za kravinu, že tebe jako na MD honěj na takový masakrářský semináře? Tak přeju hodně štěstí!
Pospi, už jsem se chystala napsat míry do tabulky a vlastně to jsou teprve 5M. Tak ještě přitlačte v tý dýlce, nebo bude za měsíc Janka nejmenší 6M :slight_smile: Ale nic proti, jako holčička si to může dovolit, má krásný míry :wink:
Týjo, Marti, 3,5 hodiny vkuse spát přes den, markétka si hraje na zuzanku nebo co?
Sami, užij si to u kámošky na chatě :slight_smile: Domík ti určitě dopřeje klidu na pařeníčko.
Weli, si umim představit, že ze šetření nohy nic moc nebude :-/
Maovou na únorovkách taky čtu, achjo...
Jumi, vše nejlepší k výročí, ty ses taky vlastně vdávala těhule :slight_smile:
Sami, co to že vosiňák? podezříváš zuby?
Megn, jen 8,2kg? Pfff! Slabota, se ten tvůj Honzík začal nějak flákat s váhou, ne? :grinning: Ty seš prdlouš se vsuvkama o Jeníčkovi a perníčku, já se chlámu opět :grinning:
Weli a zažilas i případy těchto nedonošenců s dobrým koncem? Je to strašný, ale určitě je super, že dokáží i tyhle drobečky zachránit, když si vezmu Mao, tak je moc dobře, že zvládla těch pár dní navíc oproti minule, achjo, je mi z toho divně, doufám, že bude Matyášek ok.
Ad divná mluva, my s MM máme rádi ič, třeba Honzík je kadič, prdič, prudič, pič (jakože hodně pije) a tak :sweat_smile: Ale na tom asi není nic tak extra, to se asi používá normoš.
Megn, lepší noci? Hurá, to ti přeju, jen tak dál, Honzík se ještě víc rozkašuje a bude pohoda!
Megn, 9-12M radím.
Andy, chápeme, ale budeš tu chybět. Máli si pozornost zaslouží, to je jasný. Jsem zvědavá, kdy nahlásíš, že leze. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy Malinka je sikulka, ocividne se ji ve vode libi...no jo asi po mamince takova ziva ze? :slight_smile:
ja mam za Maovou takovou radost ze se matyasek zlepsil a bojuje, je to silny chlapecek a verim ze bude kazdy den lip a lip :unamused:
8. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na martinku s matym moc moc myslím a držím všechny pěsti! No do třetice snad už proboha musí být lépe!!!! a snad bude, podle toho co píše je malej fakt hrdina bojovník, tak snad to zvládnou!

Soňule zase ponocuje a řádí tu na dece..ve vaně vypadala, že odpadne jen si lehne a místo toho si nacpala bříško a hurááá na další řádění..no mám štěstí, že ačkoli je taky strašnej akčňák a nespavec, tak si strašně moc zvládne vyhrát sama a stačí ji když vedle ní sedim a třeba skládám prádlo..sama bejt nechce to ne ale přímo jí se taky věnovat nemusim..o víkendu se začla stavět na 4 a houpat na kolínkách a děsně si oblíbila palec u nohy a furt ho musí mít u každýho přebalování v puse, takže je to docela boj....no ale to je nic proti našim obědům, kdy teda taky palec v puse plný brokolice vede :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc u jídla dělá děsný kraviny žvatlá točí se vzpíná a kde co takže 95% toho co ji dám do pusy zase vyprská a vyplive :confounded: nevzteká se to ne je spokojená a žvatlá ale já to po 20min vždy vzdám a ona nesní fakt nic :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy - chápu a myslím, že je to dobrý rozhodnutí i když tu budeš chybět :wink:
8. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jojo zazila, mam par zen kolem sebe ktere u nas lezely dlouho a porodily treba ve 24 a 25 tydnu a maji deti zdrave a sikovne...ale jsou i ti co takovi sikovni nejsou :unamused: a to je pak trapeni pro ne i pro rodice.
Mou asi koupim novou, muzu si vybrat i vlastni barvu ze?
nejradeji bych uz ji koupila :grinning:
8. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem konecne u netu. Nejak nejni casu.
My byli dneska odpoledne venku s kamoskama a s malyma. Nastesti migrena uz presla, tak dobry. Akorat Jaydi mel nejakou nic moc naladu, jako predesle dny a mel i trosku teplotu. Tak mozna zoubky? I kdyz na to se svadi tedka vsechno :grinning:
Taky mi dneska usnul pri jidle. Jsem mu davala na obed a ke konci uplne vytuh :grinning: Takove roztomile to bylo :dizzy_face:

Tak vas jdu docist, mam co delat celej vecer, jak vidim :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, to je sranda se Soničkou, úplně to vidím s tím palcem! A je fakt super, že je taková spokojená holčička, že jí stačí tvoje přítomnost :wink:
Weli, tak to je super, že jsu i zdravé děti takhle brzo narozené.
8. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ani jsem vás ještě nedočetla, jsem marná.

Ráno byla masáž, pak u našich, ale Kája dová zabrat. Snad je to jen ějaké přechodné období.Je to vzteklinka. Jak jí něco nejde, tak zuří, když jí někam položím, tak se jí to taky nelíbí. Ach jo, je to asi nějaké blbé období, ale já jsem celkem KO. Ráno od 6 dělá tygříka-tzn. huláká na lesy, když je na břiše, tak za ní pořád utíkám, abych ji vrátila na deku, v lehátku se vzteká, protože se neotočí na břicho. Fakt už někdy nevím, co dělat, když je taková nespokojená. Ona taková nebývala, tak si to vyžírám, pomalu nemůžu ani uvařit. Spí jak s ní jdu ven v kočárku, tak to udělám prd, manžel má ve čt a pá volno, tak mám v plánu pořádně uklidit, už to tady potřebuje jako sůl.

Jo a taky jsem to včera s tou lžičkou zakřikla, dnes papala chvíli lžičkou nádherně a pak začala plakat, pak řvát a musela dostat z flašky. Tu taky nechtěla, tak jsem jí dala prso a ona pořád pofňukávala, ach jo. Byla jsem z toho špatná, že ani neumím nakrmit dítě, je mi snutno ještě teď.

Jdu do sprchy a pak si dát černé pivo, dnes jsem úplně vydujdaná :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík často u jídla usne večer po koupání, dneska jsem byla nakupovat, přijedu v sedm a Honzík u MM s flaškou a spí. Ještě jsme ho párkrát šťouchli pod bradou, asi si malinko ještě dopil a pak se zavřenýma očima krkanec a do postýlky. Je to večer takový milý, jak u krkání už skoro spí. fakt nemáme problém s uspáváním, Honzík je většinou totálně hotovej, a to chodí spát nejpozději v sedm. Je vzhůru třeba od tří a je to na něj dost.
Petis, Honzík je taky vzteklounek, když nemůže na hračku nebo mu nejde vrazit do pusy, jak by on chtěl, tak se hned začne rozčilovat :sweat_smile:
S tou lžičkou z toho nebuď špatná, mně se to stávalo takhle na začátku často, to chce čas.
8. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Myslím, že u některých si můžeš vybrat i barvu :wink: Asi podle výrobce. Já si na kočár taky nechávala dát jinou barvu.

Pohádka dočtena, Kubík už spí a Anička přišla s nápadem jezdit na skluzavce :grinning:, tak jsme jí tam šoupli překážku - tác- a už je pod peřinkou a taky za chvíli usne.

Petis: Děti někdy mají horší dny, neboj, to bude dobrý a špatná máma určitě nejsi!
8. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky.
Dočtu vás snad zítra nebo někdy, a napíšu, teď jdu ještě pověsit prádlo a pak konečně ta sprcha.
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ty jsi drzka, ti dam pfff! :grinning: No hezke to moresy chytas od Honzicka! Se mi jako vubec nelibi, si doprskla az sem :sweat_smile: kez by s kasi! Taky uz se tesim jak budu skrabat banan a taak. Zitra budu poprve varit mrkvicku. Doufam, ze pobasti aspon z poloviny jako ten tvuj Hans :grinning:
fakt myslite 9-12 M, ikdyz ji bude mit jen na tyden? A beru fjusak z berana, minus tam snad nebude na ledovci.
Andy jo to je jasne ze se musis venovat Amalce :slight_smile: aktivistka potrebuje dozor.
Leni to musi byt tezke, ani nemyslet, jak byl loni ten porad - deti z krabicky, to bylo smutne.
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, majn Hans jí nejvíc ze všech, tomu se ten vás nerovná ani po kotníky, víš? Sama seš držka :grinning:
Tyjo, já nevim, 6-9, 9-12, to je dotaz jak z AZ kvízu, mu kup hlavně něco, co mu bude, jo?
8. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to máte večery moc hezké, ani není Honzíček už nevrlý co? Kde jsou ty časy zavázané ruce co? :grinning:
všechno se to tak mění, vše jen k lepšímu, to je fajn :slight_smile: aha tak čtu, že u Petis ne. Snad to půjde s Kájou k lepšímu!
Petruš mi Hany vytuhne akorát u prsa, jen občas, ale po vyndání hlavně večer spustí. Tak kolem té 5té bývá zpravidla protivný
8. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou ale hpája musí držet dietu kvůli Riškovi, pže je podezření na alergii na mléčnou bílkovinu :wink:

puzzi lezenní znamení jakože střídá ruce nohy???a plazení jsou takový ty pokusy o posun jak pídala??,Máli se plazí klidně i 5 metrů dá....
puzzi pič je dobrej :grinning:
add divná mluva mluvíme rádi brněnským přízvukem, ze srandy a máme pár svých hlášek :wink:

holky dík, že to chápete :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe Puzzi jesteze bydlis tak daleko, tototo no toto, ta zenska si ze mne utahuje! :grinning: aj z mojeho Hanse, uiii :grinning:
no asi si ty kombinejzy necham pomerit. Asi jo, ta 9-12 M.
8. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek