• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Sami, jj, to je ono!! :dizzy_face: Moc děkuju
3. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně fotky na netu z Chorvatska: www.dubisar.cz
Marti, tak to je super, že máš obě velký děti denně doma, že ty jim něco dobrýho vyvařuješ :wink:
Petruš, nojo, já furt zapomínám, že máte o hodinu mín, tak vždy beru to tvý uspávání jako pozdě a ono ani ne :slight_smile:
Petis, speciálka na boty? Co to je za typ obchodu? Nějakej dětskej nebo kde? To vůbec nevim, kde hledat...
Sami, mani a pedi kočkám? :sweat_smile: Lakuješ jim nehty?
3. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis s timhle choditkem jsme hodne spokojeni. Ani nebylo drahe, ale koupili ho nasi, jak tu byli na krtiny v cervenci :wink:
Uz jsem tu psala vcera Puzzi, ze si s tim Jaydi hodne zahraje. Ta predni cast jsou ruzne zvuky, cisla, barvy, tvary, pisnicky a nejake rikanky, pak je tam i telefon a jakesi ruzne chrastitka a tak. A da se to i oddelat, ze mas jen tu placku, coz jsme vyuzili, kdyz jsme jeli do CR. A vlastne az dneska jsme zkusili k tomu Jaydiho postavit a on normalne chodil :sweat_smile:

U nas neprsi momentalne....ale stejne bude :grinning:
3. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi fotky uuuzasne a k tomu ty komentare :grinning: se tu chlamu :grinning: Fakt super!!! :grinning:

Sami mani a pedi kockam :grinning:
3. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Btw Puzzi, kvuli tobe jsem napsala i ten cas, co byl tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi super fotky a tie komentáre, že alhu dj vlahu. :grinning:
3. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, holky :wink:
Petruš, ó děkuji za ten čas, to víš, já to musim mít přesně ty informace, žádný hodina sem, hodina tam :grinning:
3. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami,
jj, ani si to neuvědomuju :slight_smile: A to já pořádně "ponašymu" neumím mluvit, ale některé výrazy používám denně.
Celkem mě bavilo, jak jsem začala chodit na VOŠ do Ovy a jednou jsem kámošce Ostravačce napsala SMS, aby mi něco přinesla a já jí písla něco ve stylu : Dones mi zítra, pyty, to a to... No a ona hned proč jí nadávám do pitek :grinning: (jinak pyty=prosím)
A botičky máme přesně tyto : http://www.detske-boticky.cz/capacky/pegres-1090-cervena.htm Já jsem chtěla nějaké první botičky a pak koupíme až "pořádné" zimní. Ale jak jsem psala výše, mají klenbu, jsou pevné kotníčkové, to je důležité:wink:

Puzzi,
jj, i u nás, v malém Třinci, je přímo speciálka na botičky s žirafkou pro děti. nic jiného tam neprodávají, jen tyto botky. Určitě něco bude i u vás ve "velkoměstě", když je to tady u nás.

Peti,
díky, já juknu na MMB a asi něco pořídím :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
fotky moc hezké a komentáře opět nezklamaly :wink:
3. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, vyvařuju, ... tys to odhalila! :grinning:
3. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkly tak jsem trochu dočítala ale vše nedám..ty jo jste nějak kecali.

Puzzi - nemáte tam u vás někde nějakou dětskou speciálku a nebo prostě malou šikovnou obuv na ty botičky..tam se vám budou spíš věnovat a poradí než u Bati...jinak super že očkování ok :wink:

Momou - teda děti se u Dr. předvedli :dizzy_face: se pak člověk vždycky dme pýchou co :slight_smile:

Bartal - téda super že v nové práci takové úspěchy! moc ti to přeji alespoň chvilku se dostaneš mezi lidi vypneš a ještě k tomu máš nějaký ten peníz navíc!

Lao super že je Vítkovi už dobře

No a víc nějak nevim :zipper_mouth:

Moc děkujeme za přání k měsíčninám...jo a my na žádnou poradnu v 9m nejdem :zipper_mouth: jsme pozvaní až na říjen..tak to nám bude údaj v tabulce chybět :frowning2:

Zítra jdem na plavčo tak se těším a pak už nám to začne..v pondělí světýlka v úterý hudebkoplavací maraton a uvažuju, že budem chodit sem tam ještě dopo tady do místního MC...venku bude hnusně a co furt smrdět doma, že jo..Soninka děti miluje a děsně ji chyběj,,kdybyste ji viděli na tom táboře ráno vstala a už mrčela se musela hned obléct a huráá dolu za dětma řádit...a jak se holka otrkala :zipper_mouth: 1,5roční chlapeček a pěknej pořez a Soninka mu vzala autíčko, tak začal protestovat a ječet a brát si ho zpátky a naše princezna prásk mu jednu a bylo po sporu a chudák matoušek si musel vzít to druhý..budu jí muset začít nějak usměrňovat!

ale zas musím říct že teda když řeknu ne tak to respektuje,já ji fakt hodně moc dovolim tak asi ví že když Ne tak už to myslim vážně a kolikrát sama koukám, že opravdu ne....
3. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, pyty=prosím? A od kdy a kde? :grinning: Tak to bych nevěděla :grinning:
Tak jsem našla v Plzni taky spešl obchody na dětskou obuv, bezva, možná tam zejtra zajedeme, dík, petis, za nápad!
Jo, Jumi, Petis už mi to poradila se speciálkou, taky dík :slight_smile:
Jumi, popis Soničky mě vždy dostane, jak je společenská atd., Honzík je proti ní psychicky retard :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, super fotky!!! Honzík má očiska po tobě :wink:
3. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dělají ty vaše mrňata pápá a podobně..Soninka teď dělá že když jí řeknu dáš mi to tak mi to podá a nebo když ji ukážu že něco dáme např. do bedny tak to tam dá..ale pápá tvrdošíjně ignoruje :unamused: paci paci jen když ona uzná za vhodné...
3. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, Honzík papá ne, paci paci jen když on chce a Dej atd. ani náhodou.
3. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
to víš, to je tady to naše pohraničí - česko/polsko/slovensko. Tady se to takovými výrazy jen hemží :grinning:
Super, že jsi našla obchůdky a dobře pořiďte :wink:

Jumi,
Soňka je nebojsa, vrhnout se na staršího a ještě na kluka :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi,
Kája udělá papa a paci jen když chce, dej vůbec.
Ale dělá indiána, umí dát pusinku a ukázat, kde má žirafa (z bazénku) očičko.
3. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, indiána a pusinku Honzík taky :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi fotky super :dizzy_face: Honzík je chlapisko pořádný a pohledný :dizzy_face:

teda holky nezlobte se ale mě vám příjdou ty děti s těma dudlíkama tak legrační!já na to vůbec nejsem zvyklá Soňulka téměř nedudlala a ve 4m odmítla dudel nadobro tak jak má takovýhle větší dítě dudu tak je to pro mě strašnej nezvyk a příjde mi to legrační :slight_smile:

Petis - no my už od jejího odhalení pohlaví žertujem jakože to je jeho nevěsta tak už si ho asi rovná do latě hned od začátku :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé indiána neumíme a pusu! to musím zkusit! Soňka zase dává hlavičku na berany berany duc, hází věcma a strká psovi jeho hračky na čumák a hází mu jídlo (to mě moc netěší :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
3. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, dík :slight_smile: Mně zas přijde neuvěřitelný, když je nějaký dítě dýl bez dudlíku :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky se naučila strašně prskat..teda ona to uměla ale jak děti na táboře prskali z legrace furt tak se jí to zalíbilo a teď prská taky z legrace :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tuhle se natáhla k mm a přitulila ale už měl delší vousy tak jak se přitulila tak se hned s řádným prskáním pustila (mm se trochu urazil) :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl tady u nas na chvili R tata, tak jsem nemohla. A pak jsem jeste shlidla jedno video, kampan z VB (Velke Britanie :wink: :grinning: ) na rizeni auta s mobilem. Teda drsny jak prase. Jsem si pobrecela :cry:

Jumi Jaydi delala papa jen kdyz se mu chce, paci paci casto, nene a jojo (krouti hlavou, ale spise odpovi casteji nene) :grinning: , dej mi taky nekdy se povede, pusa casto a indiana bez zvuku :grinning:
Jo a taky dojde za traktorem nebo za balonkem, kdyz mu reknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja viem ze mi neuverite ale ten Slavko az teraz zaspal. Cez den spal raz 10 minut a raz pol hodinu (na neho extra vykon, dava len raz 10 min.alebo vobec) vydrzi byt hore 12 hodin a je v pohode! Inak chodi spat medzi 21:00 - 22:00 celkovo za den spi 7-8 hodin. ja fakt takto dalej nemozem. Skor nezaspi, skusali sme uz vsetko. Myslite ze mam ist s tym k doktorke? Vdaka.
3. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi - ty jo chápu že je to děs ale ty jako myslíš že je hyperaktivní a i kdyby tak s tím spaním ti dr. podle mě nic neudělá..sedativa ti asi nepředepíše :wink: ale dávala bych mu hodně takové ty uklidňující čaje na spinkání a vím že jsou pro tyhle akční děti i nějaké homeopatika na celkové sklidnění, tak můžeš zkusit to... :wink:
vím že tě to neuklidní ale hlavně že je zdravej a veselej a že je "trochu" živější no lepší než kdyby to byl nějakej chcípáček že :wink:
3. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Novi :astonished: Tak to je sila. Ale moc ti neporadim :pensive: Hlavne si bez taky ted lehnout, at se aspon trochu vyspis :fearful:
3. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu taky na kute. Tak dobrou :wink:
3. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vdaka. Mrzi ma ze som tu teraz tak malo a nestiham vsetko docitanie ani reakcie ale snad ma chapete. Dufam ze je to len docasny stav a bude spavat viac. Skusim este tie homeopatika. Bru nočku
3. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docteno
brou noc

Nějak tu ted chodí min lidi, zuzafi slibila a furt nic, megn a weli nás dost flakaji, nikule poptam v nedeli na plavcu, lobka uz ani nepamatuju, asi to tu zavrem :slight_smile:)))))
3. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
Tak Kubík už vzhůru dostal mlíko, snad ještě vydrží, já potřebuju odpočívat.

Petro: Výdejka úžasný :dizzy_face:

M1rti: Dnes s dětma zalehnu taky, jinak padnu. Na víkend se chystá tenis v sobotu a na neděli jsem si vymyslela tapetévání a to mám jít cvičit :sweat_smile:

Pospi: Jé nakupování se špejlí – super nápad :slight_smile: Aničce teda zkoušení nevadilo, ale zas si všechny botičky chtěla nechat :grinning:

Ale když už jste u bot, tak myslím, že za pár let budu nosit boty po Aničce :grinning:

A Kubík fakt ještě vytuhnul, tak jdu ještě taky :wink:
4. zář 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek