• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobré ranko,
tak my jsme opět od 6:10 vzhůru, ale já ještě do 7 ležela, Káju jsem dala do postýlky s hračkama, pustila snídani s novou, ona se koukala a já ještě vegetila.
Ale v 7 už jsme nekompromisně vstávaly.
Dnes je tady nic moc počas, tmavo, že musím svítit.
Kolem 9 jedu k našim, vezu tam Kájinku a já jedu na gyndu, pak do DM (nachystala jsem si hooooooodně slevových kuponků, tak měl MM radost, že budu utrácet :grinning: ).
Večer budem s Kájou samy, Palo má hraní, zítra taky, ch jo :frowning2: Ale já tu mám koš s prádlem až do výšky pasu na žehlení, takže večer o zábavu postaráno :confounded:
Jo, nějak mě bolí v krku, v noci a v 5 jsem jedla Propolku, tak snad ten knedlík z krku zmizne a nebude to zase nějaký zánět.
Pa pa :slight_smile:
4. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko holky. Vstavacka 3x o 2 3 a 5 hod., bezny stav. Vonku leje a ja tam mam pradlo, krasne ten den zacina.
Sami Lobka vas pozdravuje a coskoro sa ukaze, cele leto niekde pobehovali, nebola na nete a hovorila ze doma ma resty s upratovanim, varenim,.. ked to dobehne, zapoji sa ako za stara.
Andy tu tiez dlhsie nebola, ja verim ze maju toho fakt dost a Zuzafi to ma tazke s JM, hmm deticky nam davaju poriadne zabrat, cas je vzacny, nejake maminky nechodia, nejake nove sa pridali, ja verim ze casom bude lepsie teda ak to tu nezavru.
Skace tu nejaka opička, škrieka, idem za ňou. :grinning:
4. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, my jdeme do poradny taky až v 10ti měsících .... jinak, malá má dudel většinou jen na spaní, jinak ho vyhazuje :grinning:
Novi, doktorky bych se na to zeptala, za to nic nedáš
Sami, nezavírej, co my, co sem chodíme?!
4. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky,
taaak strasne som sa na vas tesila :slight_smile: :dizzy_face: :wink: .
Konecne zacina stary rezim a ja verim, ze Luky ma necha aspon trosku konikovat. Teraz zaspal, boli sme hore od siestej, tak hadam aspon nejakym 30-40 min. da, nech sa pozriem, co je nove. Inak sa mame vyborne, Luky sintruje, je akcny jak das :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v 8m. poradni mal mal 7670g - nemeria ho, musim ja. Papa krasne, davam zatial len ovocie, zeleninu, maso, zltok a kase. Cez den spava este 3x, ale nie dlho ( oooooch, kde su tie niekolkohodinove spanky, ked som mala uz upratane, navarene, pokonovane a on stale spal :grinning:). Ma uz 4 zuby - 2 dole a 2 hore a od kedy rastu zuby ( cca mesiac), tak spi desne. Budenie v noci priblizne 6 - 8x a neda sa inak utisit len nakojenim. Mozem ho hladkat, dat napit, ukludnovat - nic nezabera, stale sa len stavia na nozky a vresti, az kym ho nevyberiem a nestrcim kozu - vtedy je spokojny.
Ako leto bolo super, fakt sme si tie prazdniny uzili, ale uz som rada, ze zacala skola. Bol to fakt zahul robit sama program pocas 6 tyzdnov 3 detom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....vela sme sa kupali, vyletovali a boli u nasich na chalupe, ale tiez vam poviem, ze tie dnesne decka su uz fakt tak zhyckane, rozmaznane a presytene, ze oni sa uz na konci prazdnin nudili aj v aquaparku so 6 bazenmi a 15-timi toboganmi :angry: . Ja ked som bola mala, tak som cele prazdniny lietala len s partou po sidlisku a na obyc. sidliskove kupko a bolo nam bozsky. Ale nakoniec sme si to leto, aj ked s malo horucimi dnami celkom pekne vychutnali.
Cau Novi, to je telepatia, ze si dobehla teraz rano :slight_smile: ....verim, ze si poctivejsie zreferovala nas mimizrazik na plazi :wink: Tak aby ste vedeli, Novinka ako vzdy kocka :wink:, pokecali sme si a Slavko bolo uuuuzasne dobrucky, zlatucky, cely cas nespal :confused: , ale vobec nebol mrzuty, len sa pekne hral. Je strasne sikovny, vela rozprava a vie uz napr. pa - pa a tak ( to Luky sa este nechyta). Tak ma to zase nazhavilo na nas jesenny zrazik. Ako to vyzera? Zbuchame nieco? Ja by som tak straaasne sla.

No pojdem co -to docitat, nech som v obraze, pokukam fotky a dodam aj ja nieco.

A kocky, este som sa chcela opytat, tie, ktore mate tasku na kocik z Lidla - ako ste spokojne? Maju ju u nas asi vo vypredaji, vyzera pekne a prakticky, tak ju zvazujem kupit. Stoji teraz 300,-sk. Co vas vysla? Dik za odpovede.
4. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, ahoj, zrovna včera s tady na tebe vzpomínalo ....
Tady od večera leje, ale potřebuju nakoupit, ať mám z čeho vařit ... Pavka slaví dneska 16, tak jí chci uvařit něco dobrýho ... odpo dojde ... tak jdu pro deštník a pláštěnku a vyrazíme ....

My noc ok, malá usnula v 19 hod a spinkala do 7,15 - jedla - 0,30 - 3 - 6

Tak my mažeme .... mrknu na vás až se vrátím a malá půjde spát ....
4. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi: Ahojky koukám, nemáš to jednoduché ......

M1rti: hlavně se oblečte, ať nenastydnete. Tady se taky ochladilo, ale příjemně
4. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Zuzka sa konečne vrátila do starých koľají. Včer zaspala o 20:00 a vstala dnes ráno o 08:20. :slight_smile:
Ale Kubko nesklamal a vstal o 5:45. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale s ním vtával MM. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka vie pa-pa a bac-bac, ink nič. Hovirí len mama, baba a pa-pa. :slight_smile:
Lobka vitaj, tak ste si leto užili. :slight_smile:
Aj mňa čaká kopa žehlenia. :confounded:
Kubko je vonku dedkom a Zuzka sa hrá. :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamči :slight_smile:
U nás je dneska zataženo. Riška už frčel do školky, Janku jsem teď uložila a je ticho, tak snad bude spinkat. Ale na půdě zase řádí dělňas a pantáta jel pro nějaké udusávadlo, budou dusat kameny pod podlahu, kdoví, co to bude zase za rachotidlo :unamused: Po o jedu pro Rišku a hned razíme na kafčo do Bartošek.

Puzzi, jj, nárt asi neodhadneš, budete muset do obchodu s Honzíkem :unamused: A fotečky krásné a zábavné :grinning:

Petis, jo, byla tu u nás večer průtrž mračen :wink: Fakt mě bavíš, Puzzi má Honzíka a ne JAničku :grinning: :wink: Janka mi přijde pucek, je krátká, a jakžtakž baculka :slight_smile: Taky mě bolí v krku, už 2 dny. :confounded:

Ani nevím, jakou má Janka packu, ještě jsme neměřili. U nás to není zatím aktuální, povaleči boty nepotřebují.

Jumi, jsem se zasmála u představy prskající Soničky a uraženého manžela :grinning: :wink:

Novi, ty vojcle, to je na Opavu, tak málo spaní přes den a ani večer nespočneš :confused: Pozdravuj opičku :wink: :grinning:

Sami, jj, Welinku a Majdu jsem tu dlouho neviděla. A ty o vlku a Lobka na další straně :grinning:

Super, teď jsem si umázla kus příspěvku, mě jeb.e :angry:

Lobuš, ahoj mamko, už si nám chyběla :slight_smile: Srazíkové fotky jsem okoukla, obě jste s Novinkou krasavice :dizzy_face:

Jdu rychle makat, ať něco stihnu, na půdě je rachot, počítám, že JAnka bude brzy vzhůru.

Jo a MArti, užíjte si oslavu, málem bych zapomněla :sweat_smile:

Moni, a Andulka má už teĎ dlouhou tlapku?
4. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, super, že se Zuzce spaní zase upravilo :wink:

Janka, umí tak tak všelijak, bum bum do podlahy, někdy se jí podaří pa pa, jednou mi ukázala jak je veliká, ale to má zatím v tréninku. Povídá zatím jen svou řečí, krom nějakých výstřelku, jako nedávno s tou mámou :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi: Andkulka má malou nožku, není po kom by ji měla velikou. Spíš je to tak, že já mám malou nohu, však mám 35 :grinning:
4. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ty máš jen 35? :sweat_smile: Tak to jsi Popelka :grinning: :wink:
4. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo a víš jak blbě se mi kupujou boty? :sweat_smile:
4. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko

s tim zaviranim to byla sranda, dupy! :sunglasses:

u nas noc ok, MM uz asi rezignoval na to,aby zkousel chodit spat do loznice (skoro v 99% ho "vyhodim" tim, ze po nem chchi,aby se otcil a nechrupkal...se urazi a odejde:slight_smile:)...takze zase spal v obyvaku, chudak. No ale my se vyspime moooc dobže :grinning:
od 6 legranda v posteli, v 7h jsme si sli pro tatku,at jde za nama,ze pustime v obyvaku vysavac, tak sel, ale chrupal, prd si hral nebo hlidal... :zipper_mouth: ..no nic :wink: .V 8jsme vsichni vylezli a Domi uz o pul 9 zivacka, nic moc nedal presnidavce, kazdopadne po 9h byl jasny a spi a MM jel na jednani

marti vse nej Pavle

lobi cau matko pluku!

petis, at ti je lip, oblec se, zadne knedle v krku nechcem!

momou ty ses akcni jako ďas:slight_smile:

novi, hehe, opička :grinning:

miruss, Zuzka zas dostala hypnotika,jo? :sweat_smile:

pospi me by asi flaklo z tech delniku u vas...me flaka pravidelne z hluku na ulici a navic, asi 150m od naseho vschodu ted demoluji (uz 2tydny) PO-SO 7-17h trznici, ktera zasahuje do dvora a budou tam stavet Lidl...takze jako jo, budem mit Lidla asi 20kroku od vchodu...(na Lídl akce jako delaneee :grinning: )..ale jako to, ze jedou sbijecky opravdu od 7-17h durch...mi uz hlava nebere...je to hnus...krom toho nam tu jezdi mega nakladaky, ktere pravidelne, kdyz prijdou na misto cinu, zatroubi takovym tim tirakovským zpusobem....asi me jebne
4. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, to neverim...tvoje cislo vzdy zustane ve vyprodeji za super ceny...35 nema nikdo :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopytle dopytle dopytle...se mi to smázlo!!!! Grrrr......rrrrrr.....grrrrrrrr :angry: :angry: :angry:

Tak znova...
Petis, krásný botky jste koupili Kájce...ale u nás něco jako u Pospíchálků...povaleč boty nepotřebuje...teda do kočárku by se něco šiklo...měli jsme krásný tenisky na suchý zipy, ale bohužel vel 12 m nám je už malá...kdo to čísloval???
Jo a s moravštinou super...já mám nářečí ráda...já jsem sice pražanda jak poleno, ale můj taťka je z Hané, a to je legrace, když začne mluvit hanácky, když normálně mluví "pražsky" :grinning: Jinak spoustu výrazů jsem neznala, třeba dupu, to až od vás, když jste to začly používat na dětské prdýlky :grinning:

Sami, ten bordel okolo baráku by mne fakt štval...my bydlíme (máme ložnice) nad vjezdem do garáží, a to mne dokáže vytočit, když nějaký debil debilovič jede a má hudbu na plný kule, nebo nechá nastartovaný auto věky...nevím, na co čekaj před tou garáží....ale ve většině případů o nich ani nevím ...a obývák máme do takového parčíku-zahrady, je tam teda dětské hřiště, takže občas slyším děti, ale od doby, co máme Tobíka mi to vůbec nevadí... :slight_smile:

Jumi, teda Sońinka je mega šikovná, ono to bude asi i tím, že s ní chodíš do těch center...kurňa, mám úplně výčitky, že s Tobim nikam nechodím, musím začít...on je celkem společenskej...začnem s tebou do těch světýlek aspoň, jo??? (i když teď to pondělí asi neklapne, musíme do banky)...

Lobka, vítej po prázdinách...jasně, chápem, že to musí být náročné...uf, jsi šikula, že to všechno zvládáš!!! A těch aktivit...jojo a s těma dětma, to je přesně...už i za mého dětství jsme lítali po sídlišti a hráli hry, skákala se guma, hrála přehazka, vybika a dělaly hovadiny, ani jsme nepotřebovali nic k tomu...teď jsou děti takové znuděné, nebaví je hrát si.....to je ale asi tou dobou... :confounded:

Taky mne mrzí, že nechodí Andy, Weli to taky fláká :wink: , Zuzafi už vůbec nezabrousí...škoda...

Šiknul by se sraz...... :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou na tie vypredaje to mas fakt super :wink: , inak Barborka ma 11 r. a cislo topanok 37 :confused: , takze nechcem vidiet tu labu v dospelosti :grinning:
Novi, opicka bola dobra :grinning: a ten TV predsa chybna cena? Ha, ha, tak to je super, dobre ste to vymakli :wink: . A s tymi homeo ti Jumi dobre radi, to by som skusila a este Welinka davala Matymu nejaku sedalii ( presny nazov si nepamatam), ale neviem, ci to nebolo len na skludnenie.
Cau Sami, docitala som str. 259 a 260 a ty tu strasis zavretim :grinning: ? Ved neboj, my to tu zase rozkonujeme - este by mohla dobehnut Megn, Welinka a Andy + Lao s Dedulkou a Hpajou castejsie a bude to :dizzy_face:
Jumi, vy budete mat riadne nabity program plavco a kruzky - to je ko keby uz Sonicka bola skolacka :slight_smile:
Marti vsetko naj Pavke k 16-tinam a vcera ste si s Marketkou dali krasneho slofika :dizzy_face:
Petri, Jaydi super beha za tym choditkom, je mega sikovny aj so zliezanim z postele ( Luky by stale skakal hlavicky - nezajem, ze je niekde na posteli) - a na Vianoce ste v CR? to budete mat skvele :dizzy_face:
Puzzi fotky su bombove, Honzik je nadherne mimco - tie licka a ocka :dizzy_face: a foto bucek ve vlastni stave :grinning: :grinning: :grinning: - sa na tom komentari doteraz neviem prestat smiat, aj ked tak samozrejme nevyzera - boze, jak vas to vobec napadlo? :grinning: A s vysokym nartom mate teda riadne patalie - clovek by ani nepovedal, ze bude problem kupit prve botky, ze? Inak sa tusim Honzikovi celkom pekne zlepsilo denne spanie, vsak?

Idem dat prat postelne pradlo a dat Lukymu jablcko so slivkou na desiatu, potom dobehnem.
4. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja śom sa pustila do ťehlenia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teraz kojím, Dám spať Zuzku a budem pokračovať. :confounded:
4. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky, jsme se teda oblíkly, malou jsem zabubala do přikrývky a na ni pláštěnku ,moc se jí to teda nelíbilo, ale už byla unavená ... a cestou zpátky mi usnula, spinká na terase ... jak prší, tak nikdo okolo nehuláká ani nevrtá či něco jinýho .... ale teď slyším nějakýho psa ... ti pejskaři mě tak se...u

Sami, taky si z toho kraválu okolo na prášky ... já jela včera od té doktorky, a objížděla jsem Vyškov až k domečku mých dětí - to je pěknej kus kolem zahrádek, abych minula všechny vnitřní ulice kolem náměstí, všude dávají bud balkony, nebo řežou dlažbu atd. Jsem na něco takovýho narazila i dvě ulice od nás, ale balkonáři byli potichu, tak jsem jela raděj kolem nich, fakt nevím kudy jezdit ... malá mi teď pravidelně ráno usíná v kočárku, to už 3 měsíce nedělala a já nevím, kudy se dostat domů ... ale dnes prší, tak je klid .. aspoń na něco je to dobrý ....

Jdu dělat zapíkaný brambory, bych potřebovala 2 zapíkací mísy, se toho vždycky tolik sežere :grinning:

Lobi, taky dávám Markétce jablka se švestkama, nebo jsem do přesnídávky vmíchala banán, to jí taky chutnalo. Tchýně měla na zahradě hodně švestek , a nejvíc jí chutnaly syrový, když jsem jí vykousávala prostředek, aby nejedla ty slupky.

Holky, já teda číslo bot nevím, Markétka sice stoupá, ale zatím mě to nenapadlo dívat se po botách :unamused:
4. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zakříkla, "povaleči" se zastavují během pracovní doby doma - a hrčí mi tu ... to bude malá raz dva vzhůru, to snad není pravda, se snad má dodržovat pracovní doba, ne? ... a prý je krize, ty jo !!!!!!!!!!!
4. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ťehlenia, malo byž žehlenia. :grinning:
4. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Zuzafi byla celé léto na Lipně, písala jsem si s ní sms a myslím že se nezastaví, malá je docela ďáblík :grinning:

Jinak Tom má angínu nebo co, má prostě bílé flíčky v krku a horečky skoro 40 po odečtu :((
4. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam: Jo jo a právě jak nikdo ty číla nemá, tak je ani neberou na prodejny :angry: a nebo jsou hned pryč

Holky, kdyby se Vám chtělo hlasovat:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=15561&from=search&keyword=kub%C3%ADk

Ale nevím jak přesně, páč mi to nejde. Jára se v práci nudil a já zatím poskládala přes půlku koše - už mi ta hromada padala :grinning: Jdu dělat obídek.
4. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik.tak jsem se sem dostala.malá včera usnula v sedm,vstávala v sedm,a v půl deváté zas usnula a ještě spinká.Jinak u nás pořád prší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

TALLS:to mš pravdu.dnešní děti zajímá jen televize a počítač.my když jsme byli malí,tak jsme taky pořád lítali venku.na televizi jsme měli denně dovolené jen odpoledne pohádku a pak až večerníčka.Jinak TV byla vyplá a počítač jsme ani neměli,až když jsme byli starší.Ale taky tam mohl být každý jen hodku denně.

JAJI:chudáček,snad se brzo uzdraví.Nás pořád zlobí kašlík,ale je to lepší než před týdnem.to byl horor.chudinka zahleněná.

M1RTI:malá není zvyklá spát v ruchu?nám tu pořád houká sanitka,protože jsme kousíček od polikliniky,ale malé ani trochu nevadí..Ona usne všude. :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já nevím, co se děje, na těchto stránkách nemůžu hlasovat, všechno vyplním, a zas mi to hlásí, že jsem tento týden už hlasovala ... .tak něco je špatně, páč to není pravda .... teda pěkně mě to už štve
4. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachna: malá spává už 3 měsíce pouze v ložnici, a tam je klid, že jo, jinak když jedu z autobusu od babičky, tak cestou zadřímne, když je moc unavená, takový souvislý ruch jí nevadí, ale když je ticho a do toho někdo zatroubí nebo něco bouchne, tak ji to prostě probudí ... ale zatím ještě pořád spinkáme ... nechápu, už v kočárku nespává ... asi dospává tu nemoc chudák
4. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Lobiii, hurrrraaaaa, uz si tu :slight_smile: yo, dnesne deti-to mas pravdu: cim viac maju, tym viac im chyba a tym viac chcu..je to dobou, ale aspon Ti nesedia cele dni pri PC, nie? radsej sa nudit vonku ako kukat nonstop do PC. Slavko vie aj baran-baran-buc, aj sme Ti zabudli ukazat. je srandovny, ked to poviem, buchne celom do hocujakej hlavy, ked aj na 5 cm obrazku :grinning: a ked nevidi nikde hlavu, tak hocikde. dava pusinku a uz zasa zacal posluchat ked poviem nie.
Puzzi fotky z Chorvatska su skvele a tie komentare tak to nema chybu, napr. bôčik alebo viečko bez predsnidavky, skoro som spadla zo stolicky ked som to citala a Slavko kukal z postielky a rehotal sa kolko len mohol. :grinning:
merala som Slavkovi nohu, obkreslila som mu nohu na papier a ma 12,5 cm. masaker!
holkyyyyy, ja sa zblaznim! David vie ze milujem Cechomor (on ho nenavidi) a vybavil mi 2x vstupenku na koncert 13.9. a pojde vraj so mnou, juchuuuuuu!!!! sa tesim jak male decko! a mame to zadara, David ma dobre kontakty :wink: :grinning:
Mirus ťehlenia je super, asi sa to ujme :grinning: teda u mňa určite :slight_smile:
viac nestiham, sorry
4. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, dnes v noci nic, v šest ráno se šel P. podívat, jestli Honzík žije :sweat_smile: Vstával po půl sedmý, takže krása, prospaná noc :slight_smile: Až na to, že já se kolem druhé třetí často budím a pak nemůžu zabrat nebo P. pochrupuje atd. Ale super :slight_smile: Dostali jsme od sousedů cukety, tak vařím polívku, peču cuketovou buchtu (Honzík ráno asistoval v kuchyni, ani moc neřval, jen fňukal a kňoural a lezl za mnou, ale zlepšuje se to asi trošku tréninkem :sweat_smile:). Taky ho baví u něčeho stát a mlátit o to hračkama, tak byl ráno v obýváku 10 minut u stolu, pak na schodech atd., ale musim ho trochu hlídat.
Novi, bohužel si myslim to, co holky, že ti moc doktorka neporadí, delší spánek asi nedocílíš. Zkus homeo Sedalia, ty jsou na spánek.
Holky, já doufám, že nám kůň vydrží, jsem zvědavá po MD za tři roky, až půjde většina z nás do práce. Ale bylo by super si psát furt, ne? Za deset let začneme řešit puberty, hlavně aby nás tu pak děti nečetly :grinning:
Lobi, zdravím, Luky je šikula, spaní po zubech jde prý leckde do háje, snad se to u vás zas zlomí, nebo to teď tak je, i když zrovna nejsou zuby aktuální?
Lobi, znuděnost dětí asi fakt jo, ale je to asi dobou a pomáháme tomu, upřímně, kolik mají vaše děti hraček a vychytávek? Honzík hodně hodně.
Miruss, spaní Zuzky je pohádka :slight_smile: I když Honzík vlastně dneska podobně, celkem asi 11 hodin vkuse.
Pospi, ty vaše práce nemají konce, už se to aspoň chýlí?
Momou, 35? To musíš skoro nakupovat v dětským, ne?
Sami, MM taky pochrupuje někdy, ale zatím stále vyhrává moje nechuť spát sama. Mimochodem, holky, jsem tak přremýšlela, jaký jsou děti chudáci. My dospělý spíme běžně máma+táta v ložnici a děti (kromě mimin) šup do děcáku a jsou tam sami. Další důvod mít dvě děti, aby měli spoluspícího :wink:
Talls, kdo to čísloval ty boty, když Honzíkovi je malá 18M? :grinning:
Lobi, taky okukuju tvý fotky, Luky je fakt štramák, ty oči tmavý, je ti podobnej, říkaj to lidi? Moc hezký děti máš :wink: Bůček ve vlastní šťávě napadl mě a MMmu to přišlo blbý, ale mně to přijde hrozně dobrý, tak jsem ho donutila to tam dát :grinning: Jj, spaní Honzík dobrý, i když on i dřív přes den celkem 3 hodiny dal, ale v noci je to lepší a přes den lepší usínání. Teď spí už dvě hodiny a dnešní jeho jediný jídlo bylo mlíko ráno před 7mou.
Holky, s rámusem v okolí vás lituju, tady u nás v okolí je klid, i když při otevřeným okně v ložnici jsou slyšet kamiöny, takže spíme u zavřenýho.
Momou, prý už jsem tento týden hlasovala, což je blbost, nejde mi to :frowning2:
Jaji, ajéje, angína, chudák, jdeš k dr.?
4. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi.byli jsme včera večer na pohotovosti radši a dneska u mudry, je to prej nějaký virový nebo co? nevím, asi to teď hodně řádí, hlavně včera byl chudák furt v postýlce a spinkal
4. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, to mě dojímá, jakej je Slávko šikulák, miláček :slight_smile:
Nohu taky změřím!
čechomor super, david má bod, anebo rovnou dva :grinning:
Jejda, Jáji, taky angína? Dopytle, teď už skoro všechny děti stonaly...to bych byla na prášky z takové horečky...

Marti, tak bude oslava, jo? Copak máš pro Pavku za dáreček...teda 16, to už je slečna skoro dospělá baba...až těm našim naubířům bude 16...to jsem zvědavá, jestli si třeba někdy pak ještě písnem, ať už sem do Koňa, nebo někam jinam na netu nebo sms...

Já dnes "plavala" s Tobim ve vaně, docela se snažil...i jsem ho potápěla, i když teda párkrát si asi loknul, ale dobrý, neplakal...přeci jen, dlouho teď neplaval...byl ve vodě 15 minut...bolely mne pak záda jak hrom ...pak jsem mu dala pěknou svačinku, půl banánu, malou přesnídávku se sušenkou Sunarka a teď si tu hraje...

Jinak paci paci sám udělal jednou, od tý doby nic...pápá...no, občas tak jako kroutí prstíkama...jestli je to pa pa, nevím :grinning: , pusinky moc nedává, i když někdy se na mne nalepí a nacucne, to je boží...a na nenene docela reaguje, někdy poslechne, někdy to ignoruje...tak dostane na prdel nebo přes ruce...holt výchova musí být už zkraje...

Sami, tak jsem okukovala ceny v babyparku, tak suprově by tam vyšel chicco golfák (za 3 tis po slevě) a taky chci koupit toho mlluvícího psa FP, tak taky vyjde levněji než na netu...sedačky ne, ty se dají sehnat na netu levněji...ale je fakt, že zas kamenej obchod je lepší pro případnou reklamaci...už jsem MM tak jako připravila na variantu, že bychom se tam stavili.... :wink: , tak jsem zvědavá...
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek