• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
objednala som mu toto, aj čižmičky ma cervene a sal, ciapku...aby som ho videla ked mi bude utekat :grinning:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5063288
4. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: 41? Tak si asi veliká, já jsem prcek, však mám jen 165 cm :wink:

Novi: Krásný overálek. Kuba vypadá, že se vleze ještě do toho, co měl (dostal hodně veliký) a kdyby nee, tak má po Aničce 2, jeden do červena a druhý béžový s medvědem :slight_smile:
4. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem konecne pridala par fotek
4. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mirkson. huraaaaa, ani nevies ako sme sa na Teba tesili! :grinning:
4. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, to jsem rada
Bohuzel zase musim bezet. Kristinka uz vstava.
Ale ja tady zase brzy nakouknu
4. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já měřím jen 158 cm a mám nohu 37 ... takže taky prcek!
Holky, tady od rána leje, ještě že jsem nakoupila ráno, už jsme se ven nedostaly. Taťku už máme doma. Malá odpo spinkala 45 minut, pak si hrála s Marťou a Pavkou, brambory jim chutnaly ... jsme pak trochu požehlily, jen jak mě malá nechala ... hrála si na zemi s vysavačem a kramlíkama 45 minut, tak paráda ... mám žehlení v patře a večer , když žehlíte u telky, já bych tam musela být zavřená sama, to mě neba ....
4. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli v posilovně s Honzíkem, docela to šlo, když jsme na něj byli tři, ale prostoje ve cvičení byly :sweat_smile: Pak jsme jeli s našima nakoupit - Honzík seděl ve vozíku a jedl rohlík a pak jsme mu ještě jeli koupit boty. Super šněrovací trochu větší (vel. 22 zrovna neměli, tak jsme vzali 23), 800 stovek stály :confused: V půl sedmý v autě cestou domů Honzík vytuhnul, tak jsme dneska ani nekoupali. Zejtra ráno v devět jdeme s našima a Honzíkem do bazénu a v neděli si prej máma Honzíka vezme, jupí :wink:
Petruš, taky ti přeju nějakou takovou noc, jako byla dnes naše, u vás nic moc...
Talls, to bylo vidět i na videu, jak je Tobi hotovej z věty cáky cáky :slight_smile:
Talls, rizoto není žádný ošulení večeře, bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: My si koupili v Intersparu chlebíček a mě pálí žáha jako prase. A MMho taky, co tam dávaj?
Lao, 3x v noci na Vítka asi dobrý :wink: Tak ať jste s TM brzo fit, jak to TM snáší rýmičku?
Talls, Tobík taky zblonďákovatěl zvlasatěl, tý brďo, fešák!
Petruš, snad jen spavej den a nic z toho nebude, že je Jaydi nesvůj.
Miruss, koukám na fotky, máte super ten gauč nebo postel, takovej prostor tam má Zuzka :slight_smile: Popisky takový hezky pozitivní, já si představuju to samý u nás: V zoo jsem mostil v kočáru¨. Na procházky chodím nerad. Chodím celkem rád, ale jako dlouho mě to neba, si nemyslete. V našem případě jsou lepší vtipné komentáře od věci :grinning: Pěkný fotky, děti jsou si čím dál víc podobný :slight_smile:
Novi, Petruš, Honzík dnes před o 2,5 hodiny spánku, asi je dneska spavej den :sweat_smile:
Novi, král Kazisvět atd., ty máš taky hlody :grinning: BOmba lyžařská kombinézka pro Slávka, naučíte ho letos lyžovat, že? Chodit umí, běhat začne za měsíc, tak v prosinci lyžovačka :slight_smile:
Mirkson, Kristinka blonďačka s hnědýma očima :slight_smile:
Marti, Momou, proti vám jsem obr i já, 163 cm, noha 37 :grinning:
4. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, prý huraaaaaa :grinning: Majda by z tebe měla radost :grinning: :grinning: :grinning: Kdoví, jestli se taky neobjeví, když nakoukla Mirkson :grinning:
Mirkson, Kristinka je moc pěkná holčička, to zasejc joooo :wink:

Já měřím 161, boty kupuju 38-39. Momou, vždyť říkám, jsi asi Popelka :wink: :sweat_smile:

Puzzi, odkdy si začala dávat Honzíkovi rohlíky? Dneska jsem nad tím v obchodě uvažovala, jak byla Janka nevrlouš, že by se šikl do ruky :grinning:

Marti, jak to víš, že žehlím u telky :grinning: :wink: Taky by mě to samotnou nahoře nebavilo. Ale doma (u našich) jsem si poslouchala nejraději u žehlení pohádky na kazeťáku nebo CD :slight_smile:

Riška je ostříhaný, byli jsme u kámošky kadeřnice, tak půjde v pondělí do školky za fešáka. Dneska jsem mu řekla, že v pondělí už bude ve školce spinkat, bo mě naštval, byl unavený protivný. A on mě tak strašně moc prosil, byl z toho nešťastný :pensive: Asi se nechám ukecat. Jo a přišlo vyúčtování za plyn, doplatek 11,000kč. :angry: Máme nízké zálohy :unamused: Pantáta plánuje šetření, prý se už nebude každý den koupat ve vaně, to jsem zvědavá. :wink:
4. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus máš pravdu decká si to užívali. :slight_smile:
Puuzi to som roztiahla gauč a prestrela naň deku, aby a mali decká kde hrať. :slight_smile:
U nás Zuzka už spí a Kubka uspáva MM. :slight_smile:
Dnes bol naozaj spaví deň aj Zuzka lámala rekordy. :pensive:
Vy ste ale prckovia, ja meriam 174 cm. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak tu píšou cizí holky příspěvky ať pošlem hlas nebo aŤ něco koupíme, vy to některá vyklikáváte? Nebo nás admíni poctivě čtou? :sweat_smile:
4. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka spala dneska normálně, žádné rekordy se nekonaly :frowning2: :wink:

Miruss, mě už Janka spí od 19, Riška si ještě hraje, ale už mu jdu číst pohádku a pak budu kukat na Troju. Sice jsem to už viděla, ale já historické filmy můžu pořád :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, rohlíky po 8M, to se tak nějak říká, že můžou už lepek atd., tak jdi do toho!
S tím spaním Rišky nezávidím, achjo, já budu taky měkkejš jako ty :sweat_smile:
Miruss, no super s gaučem, Zuzka neleze ke kraji nebo umí opatrně slézt?
Pospi, na ty soutěže cizích absolutně prdím a na nabídky víceméně taky :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted nestiham docist, hrajeme si s Jaydim a za chvili se musim nachystat a jdu ven s holkama.
Ale Novi jsem se zasmala nad tvym prispevkem :grinning: :wink:
Ja mam 171cm a noha 41cm :sweat_smile:

Tak zatim pa a doctu asi az zitra.

Dobrou noc
4. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky k večeru...
novi, krásná kobinézka, to bude Sláveček za fešáka...
No, s velikostí nohy mne neštvete :wink: s těma vašima popelkama...já mám pořádnou 41, držím bandu s Petronuškou :slight_smile:
Miruss, pěkně jste si s děckama užívali dovču, jak koukám na fotky..ta druhá blondýnka, to je tvoje sestra?
Mirkson, Kristinka je mooooc krásná kukačka, moc jí to sluší.
Petronuska...Tobi dnes taky lámal rekordy ve spánku, dopo asi 45 min (to je klasika), ale odpo přes 2 hodiny...a teď odpadl taky hned (nespal od 16 hod)
Tobík všem děkuje za slova chvály....se tu dmul pýchou, když jsem mu to řekla :slight_smile: ...

Dnes krmil tatínek, já dělala to rizoto....jako joooo, povedlo se (holky, kdyby někdo chtěl mega rychlý a dobrý rizoto, dělám takhle...koupím půl kuřete grilovanýho, oberu, nakrájím (i s tou křupavou kůžičkou, ale nemusí být). Na olivovém oleji zpěním cibuli, trošku přesmahnu to maso, nasypu sladkou papriku a promíchám, přidám uvařenou KULATOZRNNOU (fakt je na rizoto super) rýži a hrášek s mrkví....je to dobrota za 20 minut). Já sobě sypu parmezánem, MM ho nemá rád, tak klasika sýt a kečup :slight_smile:

Puzzi, vy jste dobrý s tou posilkou...docela bych zašla taky...no, snad se aspoň dostanu v pondělí na aerobik...
4. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ona príde k okraju, zastaví sa, otočí a ide naspäť, ale som ju to dosť dlho učila, že tam nie, lebo spadneš. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Talls s tým rizotom to je dobrý nápad. :slight_smile:
Ja mám veľkosť nohy 38. Na moju výšku dosť málo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na príspevku od Novi som sa aj ja pobavila. :grinning:
Ja žiadosti o hlasovanie cudzích a pod. ignorujem.
4. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, takže taky Popelka s malou botkou :grinning:
Simi, Tobíka jsem okoukávala ještě u mamky, model, nemá chybu :dizzy_face:
Petronuško, dobře se bav :wink: Mmch Richard jel ještě pro auto, ale má v plánu jít taky dneska ven s klukama, doufám :slight_smile:
Puzzi, jo, já na ně taky nereaguju, ale ony ty příspěvky většinou zmiznou, bo nejsou k tématu, tak jsem chtěla vědět, jestli na ně některá upozorňujete, nebo jestli jsou admíny tak všímavé :wink: Ale tipuju, že asi některá naše holka klikne vykřičník. :wink:
4. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, hezkej večer přeju!
Talls, hm, rizoto z gril. kuřete, dobrej tip, mňam, škoda, žes mě nepozvala na večeři :grinning:
Miruss, dobrý, žes Zuzku naučila opatrnosti. Já když tak někdy čtu, co tu různé děti umí, tak si uvědomím, že problém není v tom, že Honzík to neumí, ale spíš v tom, že ho to ani moc neučím. Např. papa na něj dělám max. 1x denně, tak to asi není divu, že to neumí :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme akorát dojeli z nákupu, Anička mi ho pomohla uklidit a Kubík už je v postýlce a baští mlíčko.

Mirkso: Fotečky jsou moc hezké :dizzy_face:

M1rti: 158? Já myslela, že jsi větší Marti :sweat_smile: se mě tak zdálo

Puzzi: Super, že se cvíčo zadařilo, já začínám chodit od neděla 2x týdně :confused: :grinning: To zas budu mít pořád hlad, ale snad půjdou ty špíčky dolů. A 163 není nic moc, mám o 2 cm víc :grinning:

Holky, až zas budou nějakou Popelku natáčet, tak mi dejte vědět, jim půjčím nohu :grinning:

Rohlíky se po 8M může, ale já mám strach ho dát Kubovi, přeci jen má jen 4 zuby :sweat_smile: Anička jich měla víc. Ale když dneska zvládnul knedlík, tak rohlík zmákne taky :wink:

Talls: To rizoto vypadá moc dobře, zkusím.

Holky, jdu do hajan, mám toho nějak dost. Zítra musíme připravit všechno na tapetování dětského pokojíku a to ještě jdeme na tenis, když nebude lejt.
Tak dobrou noc. :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, Honzík má taky jen 4 zuby a pěkně ten rohlík s nima trhá a pak to nějak rozžvejká :slight_smile: Prej 163 nic moc, ty obře :grinning:
4. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky dakujeme velmi pekne za pochvalu photos :slight_smile:

Novi, to bolo dobreeee s Mirkson :grinning: , fakt uz chyba len klinec od Megn :grinning:
Petis, pekne boticky a cena very good na celokozene :wink:. A co nakup v DM?
Miruss, pekne fotky, Tatry som hned spoznala, aj my sa chystame buduci predlzeny vikend na 4 dni tam vybehnut a pochodit. Isla si niekam hore aj s kocikom, alebo len si mala Zuzku len v nositku?
Marti, fajn ste si tie narodky s detmi uzili :wink:
Puzzi, zabudla som ti pochvalit este tvoju super noc :wink: ( aj ja chceeem :pensive:)- u nas myslim, ze su to stale zuby, ma to cele biele - vyzera to, ze hornych sa vytlaci viac naraz. Dnes ma podvecer uplne besne kusal - normalne bolo vidiet, ze si potrebuje ulavit, chudatko :pensive:. A este k znudenosti deti - no suhlasim, ze si za to mozeme sami - jasne, ze maju doma hrackarstvo ( a to sa uz casti hraciek musime zbavovat, lebo fakt to nie je kam dat) - no ale dostavaju stale hracky na sviatky najma od siroko rozvetvenej rodiny, tak je to tazke. Puzzi, kupili ste uz botky 23-ky :confused:? To ma Honzik dost velku nozku, ale tusim si spominala ze TM je vysoky, tak asi preto.
Talls, fotky nadherne, velmi sa mi paci Tobikov modelovsky pohlad, je nadherny. A fakt dost zblondavel a haro dorastlo :wink:. Zeleninku krasne vystihla Pospi - tiez mi chuti, ale samotna neuspokoji a zasyti ma len na chvilku. A rizoto robim uplne rovnako, len vacsinou mam kura z polievky - uvarim v nej cele kurca, cast maska necham v polievke a zvysok vzdy supnem do rizota. S grilovanym s kozou je to dobry napad, musi chutit lepsie :wink:.
Dedul, Maxik ma peknu vahu a uzi si zrazik, dobre pokecajte :wink:
Lao, to je na ho.no - vsetci chori :cry: a Vitkovi sa to trosku zlepsilo? On mal aj srajdu, ked si zhanala ten mliecny cukor?
Pospi, aj Lao, dik za pochvalu na docitavacku - ak stiham, rada to vezmem dokladne. A Pospi cudzie vyzvy ignorujem, neupozornujem admina, je mi to jedno. A ten nedoplatok :angry: do prdky sakra velky :confounded:
Petri, spavost, knucanie a castejsie kajdosenie mal Luky 2-3 dni pred prerezanim zubov, ked vykukli, tak to pomaly ustupilo. Prisla naopak nespavost - ale je to indy vindy. Hadam nebude Jaydi chory. A uzi si stretko s kamoskami, je blbe, ze sa stahuju - to su tie na fotke z albumu?
Novi, teda ty si mala den zazrakov - najprv Slavko spi hodku a pol a potom ta David sokuje listkami na Cechomor? Je fajn, ze ta vie ste milo prekvapit :dizzy_face:. A kombinezka je pekna, Pospi to vystihla, Slavko v nej asi aj lyzovat zacne :wink:.
Nechce sa mi nic robit, dam sprchu a pojdem asi skoro spat.
4. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Momou.
Talls áno to je moja segra. :slight_smile:
Ja rožo Zuzke dávam, aj chleba papá, veď od roka už pomaly môžu začať jesť to čo my. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem prisla nahlasit ze zijem a chystam se taky poctive docist :slight_smile:

My jeli na "dovolenou". Jako rozhodne jsem se nevratila odpocata. Jeli jsme v utery rano na Sazavu. Maji tam chaticky tchanovci a meli chaticku vedle nas. Prvni den super, sli jsme na pivko, nadherna priroda atd. No ale vecer prijel zpruzenej tchan. My ulozili malou a sli k nim do chatky, protoze v te nasi nic neslo delat, je tam velikej pokoj, kde spala mala, tak aby jsme nerusili.. No tchan byl tak neskutecne protivnej, ze jsme sli v 9:30 spat.

Druhej den prijela svagrova s 2rocni holcickou. Tak super. Pak jsme zase zmizli, protoze nalada tchana se nezlepsila. Vecer katastrofa. Nastesti se polamaly chuvy, tak jsem sla radeji si cist na chatu. V noci malou chytly zuby, takze jsem byla skoro porad vzhuru. Rano dostala panadol, tak se to zlepsilo, ale odpoledne plus vecer zase brekot jako svina. No rozhodla jsem, ze se vracime domu driv, protoze kdyz trapeni se zubama, tak je to lepsi v domacim prostredi. Takze jsme se rano vraceli.

Dostala Panadol, ale stejne si porad stezuje. No prorezaly se konecne aspon dvojky nahore (jednicky chybi) takze mame upirka, ale urcite rostou jeste nejaky. Je to ted fakt vesely...

No ale aspon neco pozitivniho. Konecne po 3 mesicich muzu nahlasit nejake pokroky. Uz na otazku "kde je mama?" nebo "kde je tata?" se kouka na nas. Taky umi papa a sama si sedne. teda to si sedla zatim jenom 3x.

Tak a jdu docist :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, koukám, žes moje a Petronušky velká komentátorská konkurence, jako skoro vyhráváš, to by tak nešlo :grinning:
Jojo, s těma hračkama to jinak nejde, se to nakupí, já koupila Honzíkovi hraček max. 10 a má jich možná 50, nevim :sweat_smile:
jejda, chudák Luky se zubama :confounded:
Miruss, tvoje ségra má jak velký děti? Bomba, že ti nesla tu a tam Zuzanku :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, dovolená teda "stála za to", Tchán je prudič tak nějak furt nebo jen se to sešlo? Dvojky nahoře jako první a takovej problém? Honzíkovo jedničky teda taky nic moc, no jsem zvědavá na dvojky.
No vidíš, super, Nikča pokrokuje, sama si sedne jako Honzík, ten taky 3x :grinning:
4. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, aka konkurencia prosim ta? Ty jednoznacne vyhravas - po prve - si tu inventar, po druhe - vsetko si pamatas ( aj spred roka) a po tretie - mas vtipne hlasky. Takze hitparada je jasna :slight_smile: ...... a hej, aj ja mam pocit, ze sa tie hracky stale kotia ( najma, ked ich vecer upracem a aj tak ich este nachadzam po celom byte :grinning: )
Cau Nikul, to je fajn, ze si dobehla :slight_smile: , teda dovca nic moc - tiez sa mohol svokotr nejak pozitivnejsie naladit a nie tam prudit :frowning2: , no ale s Nikolkou to je ine. To chapem, ze ste to radsej zabalili. A je sikulka so sedenim a pa pa :wink:

Kocky dobru, idem odkvacnut - zajtra vikend, tak dobehnem iba podla moznosti - pondelok to isti :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No muj tchan je takovej ten pripad, ze at delas co delas, tak je to blbe... kupodivu lip vychazim s tchyni...
jen tak pro predstavu: Kdyz jsme oznamili, ze chceme brat, tak jeho reakce byla, ze jestli jsme cetli nejakej zakon (uz si nepamatuju nazev) a vime jak je tezke se rozvest... pak nam chtel udelat veselku v kravine, nic neprispel, nedal darek atd...

jo a ja mam pocit, ze totiz nerostou jen ty dvojky i dole to ma pekne natekle, ale ted do pusy nikoho nepusti, tak nevim presne...

zacala jsem docitat :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Puzzi jak pokracuji vychovne metody? No me to posazeni tak potesilo. :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, dobrou, hezkej víkend se 3 dětma 24 hodin denně :slight_smile:
Nikule, výchovné metody? Dnes došlo na opravdovou chvíli vybrečení vlastně jen jednou dopo, odpo jsme byli mimo domov. No nevim, trošku zlepšení možná je, rozhodně je dobrý, že hned neřve hystericky, ale "jen" kňourá a brečí... A nevim, jestli to máš taky tak, ale člověk proti tomu breku neustálýmu kvůli ničemu trochu otrne?
U mě se střídaj nálady:
1) Ježiš, mě štveš, proč furt knučíš? Prdim na tebe.
2) Chudáček malej.
3) Asi bych se mu měla věnovat fakt furt, když to potřebuje.
4) Mě to neba furt zabavovat.
5) Jsem špatná matka, že mě to neba.
:sweat_smile: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka na Hrebienok išla Zuzka v kočiari a na vodopád Skok v nosiči. :slight_smile:
Puzzi segra má 13 ročnú dcéru, tá 7 ročná je nevlastná. A ona je super, keď sme u nich stále lieta okolo Zuzky a ja mám veget, Zuzka ju zbožňuje. :sunglasses:
Nikul tak dovolenka nič moc. :unamused:
Zuzka má hore 4 zuby a dole 2 a idú jej hore ďalšie, u nás sa volajú črenové, a z tých je doť mrzutá, stále sa sťažuje. :unamused:
Aj Zuzka keď jej povieme kde je mama, tata alebo Kubko, tak sa pozrie správnym smerom. :slight_smile:
Lobka aj my budeme ten víkend v Tatrách a v nedeľu sa chystáme niekam na túru. :sunglasses:
4. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja ted trochu polevila s vychovou, ale chystam se... Hlavne ted dost brecela od bolesti.. Jo a tchan porad chodil a "ona ma urcite hlad", "trapite ju hlady" jako asi to myslel v legraci, ale slyset to 6x denne! ja se uz musela drzet...

Ale dneska jsem dala niku na postel a zacala skladat pliny. takze zacalo tradicni mrceni. Nicmene jsem to vyhodnotila jako mrceni z nudy, tak jsem ji posadila a dala tri hracky a rozhodnuta dodelat pliny. Tak chvilku protestovala a za minutu si hrala... takze dobry.. no ale obcas po minute je takovej rev....
4. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek