• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi ty nie si zlá mama, my sme všetky skvelé, ty máš len veľmi náročné dieťa, ale pokračuj vo vých. metódach, zlepšenie určite príde. :slight_smile:
Nikul tvoj tchán, no comment. :rolling_eyes:
4. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky se předem omluvuju ale dnes mě nějak neba dočítat :zipper_mouth:

Lobka vítej zpátky z prázdnin
Mo - noha 35 týý vo..le já mám 36 tu tvoji nohu si nedovedu představit jsem snad prodávat 35 ani neviděla :fearful:

Talls - no na světýlka se určo přidejte..ta naše věková skupinka je nějaká početná tak je 3x týdně..krom po i ve čt nejěk kolem poledne :wink:

Nik teda dovolená koukám stála za prd..tak hlavně aby zuby brzo vylezly a daly pokoj! my zatim po zubech ani vidu ani slechu...

Jaji - tak ať je tomík brzo fit a hlavně ať mu zmizí horečky :frowning2:

Holky já jsem z té naší holky uplně paf! představte si, že začla stavět kostky a už normálně dá 2 kostky na sebe :zipper_mouth: teda úspěšnost není samo 100% ale musim se přiznat že docela čučim!
4. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze se ani moc nekacolo, dobre na docitani.... :slight_smile:

no nejsem takovej expert na reakce, takze reakce budou skromnejsi...

Novi teda spat me Nika tak malo, tak uz se tu asi houpu... miluji to ticho, kdyz usne. Teda ale nevim, jestli by ti pomohl nejakej doktor.. :frowning2:

Jumik, my taky mame stale dudla. Jsme dudlovy maniaci. Teda hlavne musime mit porad neco v puse. Takze pro me lepsi dudel nez prsty...

Lobi, teda zvladat 3 deti, klobouk dolu.. je ale fajn, ze jste si pekne uzili prazdnin a uplne chapu, ze se tesis, ze je skola... :slight_smile: Ja se ted strasne netesim na podzim... :frowning2:

jaji doufam, ze uz je Tomikovi lip.. teda takove horecky, chudacek... :frowning2: a Laola taky psala, ze vsichni jsou nejaci marodi... tak at jste vsichni co nejdriv o.k.

Zkoukla jsem fotky od Lobky. Moc pekne.. se me libi jak je Lukasek v aute. Prijde me, ze vypada takovej starsi... krasny veliky kukadla. Trosku me pripomina Jaydiho

No a fotky od Puzzi taky parada. Mate ty stranky pekne vychytany... No a jak Honzik pekne stoji. My teprve ted jsme se dostaly na kolinka. Ze by nohy mely chodit, tak to teda jeste nevime :slight_smile:

Miruss jsem kukla jak Zuzanka pekne povyrostla... jsem si vzpomela jak jeste na srazu byla takove klubicko v kocare.. fakt to nejak leti...

a koukam, ze Slavko i jaydi meli dneska spaci den... vic takovych dnu,co? to je relax! :slight_smile:
4. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik a ona neskládá plíny s tebou? Sonička skládá plíny a ponožky a tak se mnou..vždycky mi nějaké vezme a naklepává a natřásá..a nejroztomilejší je s těma ponožkama když zrovna náhodou vezme svoje a ještě fakt pár a teď na to kouká a dává k sobě a sleduje a studuje a dumá jak je to možný že jsou stejné :grinning: :grinning: :grinning:
a když věšim na sušák tak mi zas vytahuje prádlo z koše a podává kolíčky..no je to moje pomocnice..nádobí z myčky vyndává..akorát teda holt vše trvá o to déle no...ale když jí to tak těší pomáhat se vždycky tváří děsně důležitě :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik super, ze Sonicka takova sikulka :slight_smile: to potesi, vid? :slight_smile:

jo a jak jsi psala, ze jasne chape slovo ne, tak jak to delas? Me dneska Nika strkala ruce do zasuvky a kdyz jsem rekla ne, tak se smala a brala to jako hru...
4. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se spalo i u nás vstávali jsme v půl desáte ..no rááááj to se nám nestalo tak od 3měsíců!
4. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jak pises o te pomocnici, tak me to prijde, ze ji jsou tak dva roky :slight_smile: jako pliny se mnou nesklada a nadobi z mycky rozhodne nevytahuje. Zatim ma problem se k ni dostat...
no a podavat kolicky? POMOC mam snad tak opozdene dite????
4. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - tak já to především říkám málo..a když jsme to učili tak jsme vždycky hodně důrazně a přísně řekli ne vysvětlili proč ne a odnesli a nabídli jinou činnost a tak prostě dokud to nepochopila..kolikrát leze k misce psovi a já řeknu fakt důrazně ne a ona jak už ví ale děsně chce, tak se zastaví dál nejde ale začne se vztekat a skákat, mlátit ručičkama...
já řešila jak ji spíš jako pochválit ale aby to bylo Rabr a ještě to neznělo jako na psa ..táák je hodnááá šikulkáááá..takže když poslechne, tak vždycky strašně nadšeně poděkuju a řeknu jí jakou mám velkou radost že respektuje co jsme si dohodli..no asi to není úplně ono ale ty pochvali mi příjde jsou těžší nahradit než tresty :zipper_mouth:
4. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vim, ze se srovnavat nema, ale ja dneska konecne mohla napsat, ze taky neco umime ( se posadit a udelat papa) a me prijde, ze to uz vsichni umite tak dva mesice a pak po prispevku od jumika mam opet neprijemny pocit opozdenosti :frowning2:

tak se loucim a jdu jeste za MM...
4. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nik - vždyť ona je neskladá.. tahá je a natřásá a muchlá...doufám, že to nevyznělo že jako něco složí! :fearful: :zipper_mouth:
4. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule - my teda zase neumime papa..ani paci paci pořadně...! každé dítě přeci umí něco jiného... :wink: to mě teda mrzí, že jsem to asi napsala nějak blbě :pensive: to jsem nechtěla promiň jestli to tak vyznělo, že jsme nějaký hogofogo :frowning2:
4. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když píšu že vyndává nádobí tak myslim, že ho prostě vytahuje a rabuje..jsem myslela že teda to je jasný :pensive: ne že vyndá talíř kterej si ukážu a podá mi ho..si vyndá kterej se líbí jí a tím pak mlátí o zem!
4. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda teď z toho mám taky fakt trochu depku a mrzí mě to :frowning2: to sem nechtěla :pensive:
4. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, vypadá to že Tom už je lepší, horkej není, ve 22 se mi opět vzbudil na jídlo, takže jsem na něj šahla a dobrý :wink: ale takový horečky by taková malá dítka mít neměla

nikul...teda Nikolka je šikulka že si sedla a nemá smysl srovnávat, fakt :wink: Někteří ledňáčci se už staví a naše dítě je spokojené na zemi jako plazící :grinning: paci paci neumí, kouká na mě jako puk :grinning:
4. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, super, že je Tomíkovi líp a baští a nemá horečku, to zní bezvadně!

Jumí....já myslím, že to holky určo nebraly doslovně, že by byla Soninka taková mega šikula, že by dělala tyto věci, co popisuješ doslovně, ale každopádně se řadí mezi ty šikovnější tady... :slight_smile: , obdivuju tvůj přístup RABR a tak celkově, přijde mi, že opravdu se jí věnuješ, rozvíjíš a tak...někdy mám taky depky, že bych měla dělat víc...ale známe to...člověk taky potřebuje mít chvíli klidu pro sebe, tak je rád, když si dítě hraje samo, nebo spí, nebo tak...moje jediná téměř denní činnost je, že s Tobim chodím ven (ovšem v kočárku se toho moc nenaučí, že...) a do půl roka jsme fakt denně cvičili tu vojtovku...jako jo, občas si s ním cíleně hraju, ale tím, že to vyloženě nevyžaduje, tak radši třeba něco dělám jiného (uklízím, vařím...)...měl nějaké to plavčo, ale vlastně žádné jiné aktivity...jojo, musím začít, teď od 3/4 roka....
Takže chápu Nikule, že máš občas "divný pocity"...ale neboj Niku, myslím, že to máme občas všechny...a to, že je Nika lenivější??? Co mám říkat já??? Jako poslední asi tady ze všech Tobík nesedí...prostě ne ne a ne...a přijde mi, že teď prostě ten pohyb nijak moc nezkvalitnil...pápá ani paci paci taky nedělá...aspoň, že dokáže hodit ty kostky do hrnce a zareagovat, když mu řeknu ne...(ale to je výzva...Tobíííikuuuu, ne...ne...neeeeee!)

Jo a Niku...teda taková "prudivá" dovolená, jo??? Kurňa, škoda...bych tchána asi zabila... :angry:

No, jdu se taky ošplíchnout a do hajan za Tobínečkem mým sladkým :dizzy_face: ...
4. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, docetla jsem, ale než bych natukala na dotykovem displayi reakce, by bylo ráno :slight_smile:

Jsme se dnes chytli s mm... Neumim si odpustit rypave řeči a dost špatně snasim jeho megapomale reakce na cokoliv, jsem protivna jak hejno kyselych prdeli... Poslal me na hormonální léčbu :slight_smile:, jsem desne protivna...ale bohužel, jen kdyz je doma... Achjo
zítra ma sraz ze školy tak něco podniknem s broukem, nekoho znasilnime

Cetla jsem o nemocech
koukala jsem na fotky, naadherneee-luky, tobi, zuzka

Desim se zubu jak tu pisete... Ja myslela, ze kdyz jdou později, ze to min bolí nebo to lip zvladaji...

Řeší se tu furt nevrlosti :frowning2: achjo ja su fakt happy za Domika a prala bych ho vsem

A pak co kdo umi neumi... Je to fakt individualni. Kazda mame jine zázemí, zvyky, cas, okolnosti a tak...někdo ma víc děti-okoukavaji, pak ma někdo zvířata-motivuji, někdo usiluje vylozene o znakovani nebo tak. Ja se ted dost snazim, aby D reagoval na nejake dotazy a treba se ho denne zeptam 20x JAK SE MAS?tatak vselijak JAXI VYSOKY??? Taaakhle vysoky. Mm ho naucil TATA tím, ze furt dokolal tatoval a tak. Někdo to odposloucha a je to.

Nesrovnavejte, za chvilu budem vsichni stejně

Brou noc
5. zář 2009 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to jsem první poránu v sobotu??? My vstávačka V 7 a asi 2x palačinkování a přikrývání...už jsem taky vytáhla fusáček zase...ať mi to moje štěstí nenastydne...

Sami, koukám, že to teď doma nemáš veselý...(hejno kyselých prdelí :grinning: :grinning: :grinning: , čůrám smíchy..).hele, TM je furt stejnej mi přijde, jen tak se nezmění, ty se akorát nervuješ, i když s tím nic moc neuděláš...asi bude pomalej vždycky, holt to v něm je...ale řekni si, že je zas šikovnej v něčem jiným, že dokáže vydělat peníze, abyste mohli mít krásnej baráček, že bezmezně miluje Domíka (i tebe), že ti vozí dárky, uvaří, uklidí...to se počítá, ne???
NEboj , to období "alergie" určo přejde, mám vyzkoušeno...a taky to, že když už fakt nemůžu nervama a přestanu tlačit na pilu, tak se vše uklidní :wink: .(např. PS se včera změnilo na DS :grinning: :grinning: :grinning: )..nech ho chvíli být, vše se srovná :slight_smile:

Jinak s tou nevrlostí dětí...taky to moc neznám...Tobi je taky konstantně zlatej...jen občas vystrčí růžky...

Jumí...jak jsi na tom s časem, že bychom si domluvily předběžně nějakej srazík??? Příští týden to asi neklapne, ale ten další nic nemám ...nebo teď koukám, že by možná vyšlo příští týden úterý...ale to máte ty aktivity, co? A kam chodíš na plavčo?
5. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Jumi tak doufam, ze jsi nakonec ze me nechytla depku.. Jako jasne ze jsem nemyslela, ze Soni ti uklizi nadobi z mycky :slight_smile: no je proste moc sikovna. No a priznam se, ze me to trosku prislo lito. Zvlast kdyz jsem se vratila unavena z dovolene s predstavou, ze dalsi dovca budou asi az vanoce... Dneska s novym dnem a slunickem jsem se nad povznesla.. si proste jeste budu uzivat takove vetsi miminko... :wink:

Sami ono se lehce rika at nesrovnavame, kdyz je Domi v prumeru... Jinak s MM je skoda, ze nalada se nezlepsuje. No ale jak psala Talls. Tezko ho predelas na to uz jsme vsichni stari, aby jsme byli jini... kdyz zacne byt pomalej, tak si rekni, ze proste takovej je a mysli na neco pozitvniho...
5. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre sobotne ranko prajem,
u nas vstavacka uz v sest, lialo jak z krhly, tak som zbalila drobca a isli sme autom na vacsi nakup- podla vasho vzoru som ho supla sediet do nakup. kosiku, ale teda vudrzal tam tak 10 min, potom sa uz len stavial a vyliezal - moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , otacal sa, schytil papierovy karton s vajickami a vyklepol ich von :grinning: . No ale teraz uz spinka, dokonca vyslo slniecko, tak to vyzera fajn. Barborka odfrcala s nasimi na chalupu a Natali je pozvana ku kamoske na oslavu narodenin, tak pojdeme este kupit darcek :slight_smile: .
Nik - veselka v kravine - neviem, ci sa mam smiat, alebo plakat - divny typek ten tvoj tchan :unamused: . A na slovo NIE reaguje Luky zatial uplne rovnako ako Luky - usmieva sa, ze aka sranda - hadam coskoro pochopi. A nemaj depky, co blaznis, ved je tu vekove rozpatie medzi detmi aj 2 mesiace, takze sa nevyhneme tomu, ze niektore budu nieco robit skor, ine neskor. Ja viem, ze to zvadza na to porovnavanie, ale skus to brat ako motivaciu, ze toto vsetko sa este naucite - Nikolka je krasna zdrava princeznicka a je sikulka, pekne sedka - treba sa tesit z kazdeho pokroku co uz vie a nie sa trapit nad tym, co nevie. A Lukasko tiez este nerobi papa, ani netlieska, ani nic podobne - vie jedine barany buc a dat pusinku. Takze sa to kazde mimco uci svojim tempom :wink: . Ale tiez sa priznam, ze ked Jumi vypisala Sonickine pomocne prace v domacnosti :sweat_smile: , tak ma tiez napadlo, ze toto moje dievcata robilôi, ked mali 2 roky :confused: - ale je jasne, ze to s tou "pomocou" nemyslela doslovne :wink: . Ale Sonicka sa podla mna ako zrela intelektualka urcite vymyka priemeru - dumanie nad ponozkami ma dostalo :dizzy_face: :sweat_smile: , Jumi.

Puzzi, tych 5 bodov si krasne vypisala, v niektorych sa spoznavam aj ja :sweat_smile: ....a pochybnosti su urco zbytocne, ked popisujes, co vsetko s Honzikom robite, tak si fakt nemas co vycitat :wink:

Miruss, to je bomba, ze budete vtedy v Poprade. Nam poziciava chatu kamoska, je kusok pod lanovkou na Hrebienok smerom k Jakubkovej luke, mozete dobehnut na kafco, alebo sa niekde stretnutneme. Ja by som tie nase vylety turami nenazvala :grinning: , budeme chodit skor na prechadzky, ale to by bolo fajn, keby sme sa videli ;) .

Sami, hejno kyselich prdeli a hormonalna liecba :grinning: sedia momentalne aj na mna - tiez len vyryvam a mam trosku inu predstavu o fungovani nasej family, ale stale to pripisujem este letnej anarchii. Verim, ze o taky mesiac sa opat naucime fungovat k spokojnosti vsetkych rodinnych prislusnikov :slight_smile: . A Talls to dobre napisala, treba asi prestat pindat (( boze, je to take tazkeeee :grinning: ) a hadam husta atmoska zredne na dychatelny vzduch. No neviem, na zraze by sme taaak dobre pokecali :wink: , mali by sme sa uz rozhybat a nieco naplanovat.
5. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Puzzi, rozbor tvých nálad mě dostal :grinning: :grinning: :grinning:

Lobi, nee, průjem neměl, chci ten cukr na přislaování čaje, abych mu nedávala čaj s normoš cukrem...
Holky, fotky super, jste obě kooooče :dizzy_face: A kuci jsou též k sežrání!!! :dizzy_face:

Holky, fakt nemá smysl srovnávat.... Každý dítě je jiný, něco třeba neumí, ale zase umí něco jiného... :wink:

Sami, miluju tvoje "hejno kyselých prdelí" :grinning: A naprosto tě chápu, taky to tak u nás někdy je... Já jsem hrozně "honem, honem, rychle-všechno chci mít pokud možno ještě včera...", no a MM pohoda, klídek, času dost... :rolling_eyes:

Talls, gratuluju k DS :grinning:
Já mám po mrše, tak najedeme na FS-furt sex :grinning:
5. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, slovo NE u nás působí asi tak jak u Tallsů, takže zkouší, kolik vydržím a prostě ho to ještě víc nakopává :grinning:
5. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Lobka to je dobrý nápad, v pondelok ak bude pekne, tak sa možno zastavíme. Pošli mi do IP tvoje t.č. :slight_smile:
Zuzka vstávala 7:10 a Kubko o 06:30, takže celkom ok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka spí a MM je s Kubkom vonku, mala by som ísť variť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jumik s tými ponožkami to bolo super. :slight_smile: Aj Zuzka a rada prehabuje v prádle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikul neboj Nikolka všetko dobehne, to ti garantujem, lebo aj Kubko bol taký pohodár. a teraz by to nikto nepovedal. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O tom vyrá´ívaní viem svoje, tiež sa niekedy neudržím a MM sa potom hnevá, že mne nikto nevyhovie, keď ja urobím všetko najlepšie, tak čo o mnou? :grinning:
5. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIKULKO:nic si z toho nedělej..my taky skoro nic neumíme.jen zamávat a lozit a říkat mámi,tata,babi,deda a haji..jinak nám malá ještě taky nesedí.

Jinak dneska jsem měla jízdy a ve čtvrtek dělám závěrečné v autoškole...maminky promiňte,ale nějak nestíhám dočítat a odepisovat.snad mi to prominete :cry:
5. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky este raz dik za pochvalu photos :slight_smile:

Lao, asi vam je uz lepsie, ked bude FS :grinning: - uzivajte si :dizzy_face:

Miruss IP

Cvachna robis si vodicak? Tak nech to vo stvrtok vyjde. A Kacenka uz teda mega rozprava, tolko slov, sikulka je. Luky vie len baba ( ale nehovori to na babku) a zvysok reci je estoncine :grinning:
5. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, malá usnula, tak jsem narychlo tady ... jedeme na oběd ke tchýni, MM je v práci dopoledne, tak mám chvíli čas ....
Holky, já malé dávám rohlík od července, ale zatím jí ho nedávám do ruky, snídáme ho, nebo chleba, oboje s máslem, dávám jí kousky střídky namočený do másla ... už jsou ty kousky docela velký, malá už to umí v puse rozžužlat, dneska snědla opravdu hodně, jsem uplně koukala ... už když řeknu, že jdeme papat, tak začne mlaskat ... je sranda, jak už některým věcem rozumí ....
Lobi, včera Pavla chovala Markétku a malá ji okusovala bradu ... jsem povídala, ať si to Pavla nenechá, protože malá ten dolní zub má už dost velkej, ale Pavla chtěla být "hodná" , tak když ji to přestalo bavit, tak Pavla měla bradu zespodu uplně červenou ... pak nevěděla, čím to zamazat, večer šla na disko slavit narozky, tak by mě zajímalo, jak to zamaskovala ...
Nikul, gratuluju k pokrokům Nikolky .... jinak teda dovolená nic moc jo? ... to tchán mívá takový nálady, že ho to drží tak dlouho? ... to vypadá, že tam byl za trest!!! :grinning: že ho to tam nebavilo ... to je docela trapas co?
Tak jsem dočetla o tvých tchánovi ... já měla takovýho tatínka, to byl taky dáreček .. .tak to trochu znám tuhle povahu ... pesimista každým coulem a jak se člověk moc raduje, tak tě hned uťal, aby se člověk neradoval moc ... no nic ..
Puzzi, tvůj popis nálad krásně sedí ... takle to máme všechny tipuju .... to je uplně normální .. .na nic neexistuje univerzální pravidlo, děti pořád překvapují ,,,, celý život
Jumik, tak to není jen u nás? ... koukám, že Sonička je moc šikovná s těma kostkama, ono to přijde, když to nečekáme. ... mě malá překvapila, když si dávala ponožku na nohu a čepek od petky se snažila dát na flašku a zuřila, protože ho měla obráceně ... si někdy říkám, co se jim honí hlavou ... malá už dělá nee, když něco nechce, a když se jí někdo nelíbí, tak neudělá ani pá pá, ani paci, paci ... jinak Markétka taky pomáhá, je dobrý, že malou takle zabavíš, je baví, dělat to co máma ... hlavně kolíčky atd. to u nás taky letí.
Nikul, my máme dudlík na spaní ... v kočárku ho vozím pro případ nouze, ale vzhledem k tomu, že rychlost vyhazování všeho z kočárku se vystupňovala, tak jí ho v kočárku nedávám, ve čtvrtek mi ho vyhodila na přechodu u Hypernovy, a já se pro něj vracela, málem jsem zastavila dopravu ... pak mi to udělala ještě 2x, tak i po ruce dostala ... poprvé ... uplně mě má reakce zarazila, ještě se mi to nestalo ... ale už jsem byla vytočená ... ale šlo to i bez dudlíka ... jinak nic si z toho nedělej, že Nikolka některý věci ještě neumí, Markétka měla od 6ti měsíců ty 2 měsíce uplně útlum, žádný pokrok v pohybování, až mě to štvalo ... ale poslední
měsíc to nabralo takovou rychlost ... to přijde, neboj ... včera jsem ji dala do chodítka, ta tak mazala, jsem ji nestačila chytit, dojela k zrcadlu, co máme za stolem na zdi a pokřikovala tam na sebe ...
Simčo, Nikul, máme tady u nás sousedy, mají holčičku narozenou 6.12. a to pořád taky ne a ne sedět, paní už je z toho na mrtvici ... má už druhý dítě a ta první v 10 měsících chodila a tahle ani nesedí, ale ona vypadá taková spokojená, leze ale nechce se jí sedět.
Sami, to je mi líto s TM, ale jak píšou holky, s čím nemůžeš nic dělat, snaž se nad to povznést, jen sama sobě otravuješ náladu ... já nakonec zvolila stejný přístup, nemysli, že mi MM neleze někdy krkem, to sotva udržím jazyk za zuby, zvlášť když začne řešit svých milion hader a způsob jak je skládat do skříně, to mě vytočí, jen si na to vzpomenu, a to ani nemusí být doma ... fakt to nemá smysl, ale já taky dovedu bouchat, to se člověk špatně ve vnitř uklidňuje ... já pak sedím na záchodě a snažím se tam uklidnit :grinning:
Cvachna: tak ať ten řidičák v poho uděláš, budu držet palce!
Miruš, Markétka se taky ráda hrabe v prádle, pak ho kolem sebe roztřepává atd. pak pro něj leze a podává ho a zase roztřepává ... včera jí tahle hra s prádlem a kolíčky vydržela 45 minut než jsem požehlila. .. jsem se musela smát, když nemohla na něco dosáhnout a seděla, jak přemýšlla jak se dostat blíž ...
5. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne

holky, vy jste toho napsaly. Noc super, miláček vzal ráno děti nakoupit a tak jsem vstávala na snídani v 10 :sweat_smile:

Puzzi: Víš co to udělá 2 cm? :grinning: Tak takové nalady mám občas taky, skvěle si je popsala. Ale zas se uklidňuju tím, že když se dítěti nevěnuju imr furt, tak bude víc soběstačnější, kdysi mi to poradila moje mudra a i babička a na Aničce se mi to osvědčilo. A taky potřebuju chvíli pro sebe a na úklid :wink: Jsi skvělá mamina.

Jumik: A proč myslíš, že mám ve všech botech vložky? :grinning: Ale v Deichmanovi mají i 35 :wink:

Mno nic musím začít něco dělat, když chci zítra tapetovat, ale dnes mám teda ještě jeden úkol, dám Kubovi první rohlík :wink: Fakt je, že Anička už je baštila dávno :wink:
5. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je pakec tohle pocasi,co? Kde je leto? Jsem premyslela, co budeme delat? Jsme zvykle byt hodne venku, ale dneska je tam hnusne...

Se jdu podivat asi po nejakych kurzech at nekam s malou chodime. zatim mame jenom plavani.

jinak diky za podporu!

Cvachna drzim palce s ridicakem...

Ja uz taky davam asi 14 dni rohlik. Od 8 mesice se muze. Uplne tvrdej, takze ho moc nesni. Jen kdyz sedime u stolu, tak nechce byt sama na zemi, tak sedi s nama u stolu a samozrejme kdyz my neco jime, tak ona musi taky :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byli jsme v bazénu s našima, jsme nadšený, ve vodě jsme byli hodinu určitě a Honzík si to celou dobu užíval. Tady v Plzni je novej interiér bazénu (za těch 150 let, co jsem tam nebyla :sweat_smile:), takže brouzdaliště pro děti, kde běhal Honzík v kruhu jako na dovolený), pak trochu větší bazének pro děti, kde jsme s ním blbli + proběhlo 4x ponoření a super, v pohodě, jak Honzík vidí, že se blíží k hladině, tak asi zadrží dech, šlo mu to. Pak vířivky, divoká řeka. Honzík vstával ráno v 6, bazén od 9, H. už unavenej cestou tam, ale tam na tu hodinu ožil. Za to potom v autě do minuty tuhoš a už spí v postýlce. Fakt to bylo super, za tejden jdeme zas.
Nikule, dobrá situace se skládáním plen, jj, musí počkat...
Jumi, nad SOničkou a její šikovností mi zůstává rozum stát, ponožky, kostky, wau, je dobrá! Nikule, nebuď smutná, to tady neumí kromě Soničky snad nikdo, Sonička je fakt šikulka, to je jak SLávko a Jaydi fyzicky, tak Sonička psychicky. To paci paci je teď v kurzu, Honzík ještě papa neumí a že stojí? Páč ho to ba a držím ho a vylepšil se v chorvatsku v bazénu. Já taky tady mám občas z ostatních dětí depku, třeba z dobrých nálad nebo i z dovedností tu a tam, nejsi sama :wink:
Jaji, dobře, že je Tomíkovi líp.
Talls, dík za popis činností s Tobim, to by mi tak nějak vyhovovalo podobnej druh věnování :sweat_smile: Já musím víc, páč to Honzík vyžaduje, ale kdyby byl spokojenej s hračkama, tak kolem něj radši poklízím, vařím a povídám mu tu a tam :sweat_smile:
Sami, já taky nesnáším MMho pomalost někdy, minulej tejden jsme jeli do tesca, já vyndala honzíka ze sedačky a čekala na košík a honzík těžkej a MM si začal upravovat ledvinku na svůj pas, jsem myslela, že mě švihne, schytal to :grinning:
Jdu na oběd, zbytek později.
5. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny
tak sem sa sem nedostala jak sem slubila bohuzel sa nedalo a ja sem odpadla s malym (to bolo vo stvrtok)
vcera v praci zase fajnovo uz som mala prist na deviatu do dvoch decka fakt super odreagovani a šimon u mamky super a naucila ho mamca pa-pa :wink: teraz nerobi nic ine len mava rucicku je to strasne srandovne :grinning:
uz sa tesim na pondelok zase do prace :sweat_smile:
len na mna asi neco leze vcera sem lezala a potila sa mala sopel no snad sa z teho dostanem docela nastiham teraz :confounded: ale ked sa do teho dostanem tak to bude fajn.

jak ste pisali tusim Samicka tez tlacim hodiny aby uz "padla" a decka isli na kute alebo aspon šimon
teraz ma zase strasne blbe obdobie ked v noci stale place :frowning2: normalne ze spanku alebo ked je hladny reve jak keby mu neco bylo dam mu mleko a zaspi, ale predtm nereval len knucal je to hruza a rano tak isto ked nestavam 5 krat tak ani raz :angry: mna to hneva a tesim sa ze ho mozem dat mamke :sweat_smile: potom sa nanho aspon tesim v piatok som dokonca za nim utekala :sweat_smile: a vic si ho uzivala.

vcera chudacek spadel dva krat na hlavicku ale radne taka supa a este k temu na dlazku boze ten plac normalne sa bojim aby mu neco nebylo ked on sa pusta trdlo a nevi ze este neudrzi tak tu rovnovahu :frowning2:

nic kuratka moje vecer sa budem snazit na chvilu dojit tak zatim :wink:
5. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdarec, urvala jsem se z kuchyně. Máme tu 2pracanty, betonuje se podlaha v "obýváku". Puzzi, my jsme na začátku, protože z gruntu renovujeme opravdu více než 100let starý domek, a to je na velmi dlouhe lokte. Vždyť tuhle už obývanou půlku jsme čuchtili, je pravda že ze začátku rychle, pak jsme stagnovali a poslední rok hooodně rychle, 7 let :pensive: Tam vedle budem předpokládám rychlejší :wink:

Cvachna, ajeje, držím palce i na nohách, ať se vodičák povede :wink:

Marti, jj, já si pamatuju, jak si psala, že s Markétkou snídáte :wink: Taky vyzkouším, ale Janka zatím nemá zuby, snad rohlík rozmělní jazýčkem. Chleba jí jde požužlat krásně, teda kůrka z chleba.
5. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek