• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Lobi, tak to nevim, co příště s Lukym na nákupu, svázat ručičky a vajíčka raději nekupovat :grinning:
Lao, tvoje FS je záviděníhodné :grinning:
Slovo NE u nás funguje 100%, páč já řeknu NE a vezmu mu to, aby na to nedosáhl :grinning:
Marti, ohryzaná brada Pavky dost dobrý :grinning:
Markétka je taky kočárková vyhazovačka? Honzík když ho to chytne, tak nestačím vracet hračku zpět, nakloní se, pustí a kouká, kam to spadlo a furt dokola :grinning:
Holky, dík moc za podpory s náladama, že v tom nejsem sama, moc mě to potěšilo :slight_smile:
Momou, 2 cm je prd, se tě stejně nebojim :grinning:
My jdeme pozítří na 1. lekci cvičení, Honzíkova věková kategorie má název lezení, jsem na to zvědavá, kéž by ho to dokázalo zaujmout a bavit!
Bartal, já jsem taky v klubu "tlačím čas do večera" :sweat_smile: To ti věřím s tím těšením se na Šimonka, je to super mít babičku a hlídání takhle v rodině, můžeš být klidná, odpočineš si, máš změnu :wink:
5. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tyjo, takže staveniště na věčné časy :sweat_smile:
Kůrku Janka ráda? Honzík vůbec, jen u rohlíku, jinak u ničeho, ochutná jazýčkem, celej se oklepe odporem a obličej zkroutí do něčeho jako blééééé :grinning:
5. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobuš, tak byla hned po ránu vaječinka :grinning:

Sami, s TM je mi to líto. Ale taky mám někdy alergické rce na Richarda a pak je mi to i líto, ale vím, že stejně to zase přijde a já se opět neovladnu ..... :pensive: Už to naštěstí u nás není tak často jako když jsme se sem nastěhovali, celkem jsem si zvykla. No, jsem zvědavá na zimu, na ty depky a moje rýpačky a následné hádky :unamused:

Bartalko, snad ses dobře vypotila a bacila porazila :wink:

Nikul, jj, skoky jak hrom s počasím. Minulý týden jsme na dovo plavčili v bazénu venku a dneska regulérní podzim :angry:

Psala bych a psala, Puzzi ahoj..., ale musím zase prchnout makat. Janka usnula, musím toho využít. Za chvilku přijedou naši pro mobil (R.taťkovi sehnal nový).
5. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, LAo a FS, to jsem se zasmála nahlas :grinning:
5. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy zas perlíte. :grinning:
Lao FS. :grinning:
Marti aj Zuzka s nami raňajkuje, dávam jej chlieb alebo rožok, ale maslo nechce. Aj Kubko neznáša maslo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A včera keď som žehlila tak tiež dosť dlho zbavila prehadzovaním prádla a hrať a o štipcami, kolíkmi sa zbožňujú obaja. :slight_smile:
My me už po obede a drobci spia, MM programuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bartal skoré uzdravenie prajem. :unamused:
5. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pri sobote,
Tak vcera vecer s holkama dobry, jsem si dala vinko a dobre jsme pokecaly. Ale ve 12 jsem uz byla doma.
Jaydinek spinkal dobre do te doby, nez jsem prisla :angry: Pak nechtel spat, tak jsem ho mela v posteli, az do rana :unamused: , v pul 7 mliko a spali jsme vsichni do 8 :slight_smile: Ale citim se vyspana, tak ok. Dopoledne jsme si hrali s prdolkou, v pul 12 mel obed a krasne papal a od 12 spinka (ted je ctvrt na 2 Puzzi :wink: )
Uklidila jsem koupelny a upekla pernik a tedka jsem tu :slight_smile: Jo a jeste jsem zkoukla Big Brother, davali finale :grinning:

Jdu docist :wink:
5. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvacha: Držím palce s řidičákem :wink:

Puzzi: Si vezmu podpadky :grinning:

No já jak jsem Aničce všechno "dopřávala" (chleba, rohlík, ....) tak teď říkám, že je Kuba moc malej :sweat_smile: a přitom Anička už tohle všechno měla za sebou :grinning:

A koukám, že se i jinde hraje hra zahodit a mámo seber mi to, příště to určitě poletí jinam :grinning:

Tak já mám oba dva už vzhůru, nějak brzy, tak hurá na další debordelizaci ...............
5. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi diky :wink: NO zatim zadne nove zuby Jaydimu nevylezly a stale zadne zmeny nevidim :frowning2: Kamosky jsou to ty, co mam v albu :wink:
Nikule teda vase dovolenka nic moc, co? Co se stalo tchanovi, ze mel takovou blbou naladu porad? :angry: A teda chudinka NIkolka se zubkama :frowning2: Musis pak vyfotit upirku :wink: A sikovna s posazovanim se :slight_smile:
Holky s hrackama mi povidejte :grinning: U nas je taky hrackarstvi, ale me to nevadi. Si vyhrajeme vsichni :grinning: Horsi kam to potom vsechno dat az uz nebudou aktualni :unamused:
Nikule uz ctu o tchanovi priklad. Teda peknej debil :angry:
Puzzi ty jsi to vystihla s tema naladama :grinning: Napodobne i u nas :grinning:

Holky Jaydimu, kdyz se zeptam, kde je babicka (moje mamka), tak hned mrk na notas :grinning: Jak je tedka zvyklej, ze si volame pres skype :grinning:

Jumi Sonulka super s kostkama :astonished: :slight_smile: A teda vyborna pomocnice :slight_smile:
Jej Sami, to me mrzi s TM, ze mate takove trapeni, fakt jen kdyz je doma :frowning2: Snad uz je to dneska lepsi, ale stejne zase budes jen ty s Domikem, co? :pensive:

Jdu dodelat ten pernik, at mame co dat navsteve. Ma prijit R tata a jeho sestrenice, co zije v Italii, s manzelem a dcerou, ktera slavila vcera 21 narozeniny. :confused:
5. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi dobra story s nakupnim vozikem a vajickama :grinning:
Laus FS super.... to u nas asi nee. Nejak se mi nechce :sweat_smile:
Cvachna tak at udelas testy v autoskole :wink:
Marti, takovej prispevek? :astonished: :grinning: Pavla s okousanou bradou od Marketky :grinning: Urco to nejak zamaskovala a pak hlavne na doskotekach je stejne tma :wink:
Moni super s vyspanim se do 10 :wink:
Puzzi super s bazenem u vas. Muselo to byt bomba. :slight_smile:
Bartalko super, ze se ti libi v praci a detem to taky vyhovuje :slight_smile:

Tak, a je to :grinning:
5. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poctivka dočítačka Petronuška :grinning: :wink: Supr, že ses včera dobře bavila, a i v noci si měla společnost..... :grinning: :wink:
Škoda že nemůžeš hračky prodat, pamatuju se, jak jsi řikala, že v IRL je jen E-bay, nebo jak se to píše? To je blbé, že tam nefunguje nějaký ebazárek pro míma :unamused: Jedině je dovézt do ČR, obchod vést mailama z IRL a mamka třeba by ti je pak posílala :sweat_smile: Ale to je asi blbost, jen taková moje úvaha při sobotním odpoledni :wink:

Úplně čumím, co už vaše dítka dokážou. Skládat prádlo, vytahovát nádobí z myčky, podávat kramlíky, ty vojcle, asi Jaňuli omotám hadr kolem pasu a bude aspoň vytírat, když se tu furt povaluje :grinning: :wink:

Moni, myslela jsem, že už mi půjde s Jankou vše pěkně od ruky a mám co se týče jídla o ní asi větší strach než jsem měla u Rišky. Ale možná to způsobilo její zvracení :unamused: S Riškou bylo vše okolo jídla (kromě kojení) bez komplikací. A ty máš asi taky větší strach, když má Kubík po operaci, ne?

Hlásím se do klubu, jak ho nazvala Puzzi "tlačím čas do večera" :grinning:

Slečna se vzbudila, jdu za ní.
5. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka ode dneška může regulérně lepek, má 8M :dizzy_face:
5. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, JAnicce vsechno nej nej k 8 mesicum :slight_smile:
To je hrozny jak na vas se vetsinou zapomene, co? :frowning2: Ale musis pripominat! :wink:
Jsem se nasmala, ze Janicce aspon omotas hadr kolem pasu :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Přesně jak píšeš, mám strach Kubíkovi dávat zkoušet nové jídlo např rohlík, kůrku chleba, ... se bojím, že by se to mohlo opakovat. Ale zas nemůže mít pořád jen to mixované :sweat_smile:

Jance vše nej k 8M

Petro: Můj obdiv za dočítání.

Kubík má tepláčky a bodyčka pořád špinavé :grinning: vytírá poctivě i pod linkou a postelema. Však Aničku mu pomáhá, zakutálí mu míček shcválně pod postel nebo pošle autí.
5. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nakukuju :wink:

Peti, to je zákon schválnosti s tím Jaydiho spaním... Oni to ti dacani snad vytuší...
¨
Jsem se dneska taky nasrala, předala jsem prcka MM, ať hlídá, abych mohla pouklízet atd. No to bylo keců typu: no ale to nic neudělám.... za tmy se mi to bude špatně dělat... já mám tolik práce...
No moje nervy!!! :angry: Kurew sedm a já jako můžu valit aý do tmy, že... :angry:
Takže ho hlídal asi 30 mínut, s tím, že nezvládl ani vynést nočník, páč mu to mládě neumožnilo-tak když už nic, aspoň vidí, že toho opravdu moc s malým na rukách neudělám a že se tu jen neválím hore půčou... :grinning:
Stihla jsem upéct buchtu a trošku uklidit kuchyň, zbytek až mládě procitne...

Joo, taky gratuluju k lepkové možnosti Jance :dizzy_face: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, všechno nej Jance k 8mi měsícům !!!!!!!!!!
Petři, u nás FS taky nehrozí ... my jsme důchodci :grinning:
Byli jsme u tchýně, malá odpo vůbec nespala, usnula až cestou zpátky v autě ... probudila se po 45ti minutách v 18 hodin, ale pořád zíve, tak uvidím, kdy půjde spinkat ... tady hrozně fouká studený vítr, jsem měla malou nabalenou, nejsem vůbec vybavená na takový počasí :angry:
5. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Janka vzkazuje díkes :wink:

Marti, u nás též klepeme kosu :confounded: A příští týden, říkala moje mamka, má být zase horko.

Jáňa dneska spala 3x, vstávala naposledy v 16,15. Už jí vařím vodu na kaši, pak čvachtačka a spinkačka :dizzy_face: Ještě upelešit mladíka a pro dnešek PADLÁÁÁ :wink:

Lauš, a ty za tmy můžeš, co? Ty už si vlastně zvyklá makat za tmy :grinning: :wink: A dobré přirovnání s tou půčou :grinning: :grinning: :grinning:

Moni, že bys mu i svatební polívku namixovala? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Petronuš, :wink: přece se nebude povalovat zbůhdarma :grinning:
5. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: To už snad ne :sweat_smile:

Co je FS? :confused:
5. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, psalA Laola, že budou mít Furt Sex :grinning:
5. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zde s večerním hlášením, odpo jsme byli u mámy v práci na nějaký akci pro děti, tak byl výlet. A pak doma Honzík překvapil, hodinu si hrál, ale! S náma oběma, já i MM jsme u něj seděli, leželi, jo tak takhle by si to asi páníček představoval, hezky mámu i tátu. Taky ho učíme na posteli dělat kotrmelec, že ho chytnu za nohy hlavou dolů břichem k sobě, on skrčí hlavu, rukama se drží postele a šup na záda. Říkám u toho významně "kotrmeleček", Honzík se směje. Pak byl na čtyřech proti mě, já povídám "kotrmeleček" a on si sklopil hlavu, jsem zírala, první opravdové porozumění slovu :slight_smile:
Nějaký vaše hry s dětma u kolíčků a prádla mě nezajímaj, Honzík jako chlap přece o prádlo nezájem, žejo, to jsem v klidu :sweat_smile:
Petruš, ti závidím ty vaše Big Brother atd., ale tady bude teď myslim od zítra Superstar, tak se těším! Jaydi je holt spací maman :sweat_smile:
Petruš, hračky schovej na druhý, ne? :slight_smile: Anebo mi ty přebytečný pošli, já plánuju druhý, no a budeš mít po starostech "Kam s tím?" :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Pospi, hadr kolem pasu :sweat_smile: A štětky na kolena, až poleze :grinning: Nebo na ruce štětky jako smeták a na nohy mokrej hadr a bude to mulktifunkční uklízečka :grinning:
Jéje, Pospina Janička zas skoro zapomenuta, gratuluju k 8M!
Momou, Kubík takhle pěkně uklízí, jo? By mu Anička měla ty hračky posílat nějak koordinovaně postupně, aby vytřel fakt všude během dne :grinning:
Lao, ty vole Laolan si taky nějak vyskakuje, půl hodiny ho hrózně ubylo. Jo a přesně, já u Honzíka zvládnu cca udržet pořádek (nádobí do myčky, umejt flašku od mlíka atd.), ale když má službu MM, tak je v kuchyni a v obýváku po výbuchu :sweat_smile: Ale to mu nevyčítám, chlap holt umí jen jednu věc najednou a dobrý, že to je dítě :grinning:
Marti, tady taky dost foukalo, fakt severák podzimní :confounded:
5. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu se nahlasit ze zijeme. Na kone nemam vubec cas, maly mi spi pred den strasne malo a navic je zvykly dopoledne tak hodinu i k veceru hodinu byt venku na prochazce. Mezitim co spinka, tak uklizim, varim a proste nemam kdy jit na kone tak se moc omlouvam. Obcas na vas nakouknu, ale nemam sanci docist a uz vubec ne reagovat.
Maly je milacek, akorat v posledni dobe strasne litostivy, porad se ke me lisa, a uz rika mama, dela paci paci, ale papa se mu jeste nechce a ma choditko chicco a tam haze kuliky do okynka aby mu to hralo, proste super.
Vidim ze vsichni planujete co delat s detmi, pres podzim. Taky se chystame na dalsi plavani a budu chodit do materskeho centra tak jsem zvedava, ale tim ze maly miluje spolecnost deti tak si mylsim ze ho to bude bavit. uvidime.
Zkoukla jsem vsechny nove fotecky, nadhera, Lukasek od Lobky je krasavec, Puzzi komentare i fotecky uzasne, Miruss Zuzanka je kocka :wink:
Pospi k dnesnim 8M prejeme Janicce vse nej. a s barackem to uplne chapu, taky porad nemame vse hotove a je to horsi se starym nez stavet novy, priste jdeme do noveho :slight_smile: snad do 5ti let se nam splni sen.
Jak jste resili boticky tak my mame ty capacky a pak mam fare ale to jsou 18 takze jeste velike, musim koupit 17 protoze maty je divocak a porad se stavi a dela par krucku :slight_smile:
Niki uplne te chapu, ze jsi smutna a spatna z toho ze Nikolka neumi to a ono, ale urcite to dozene, verim ze jo. :wink:
Puzzi my mame 9M miry 8,5kg a 73cm stale :slight_smile:
Sami vidim ze to doma u vas stale vre, ale jak pisou holky mysli pozitivne, ja uz jsem se taky snazila nektere veci neresit a prehlizet. To bych se z toho proste asi zblaznila.
Dneska jsem prodala Matyaskuv milovany prouteny kos, az mi skoro ukapla slza, jak jsem si vzpomela, jak ho miloval :dizzy_face:
Holky uz nevim co.... zkusim jeste neco docist
5. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pridala jsem par fotecek do alba Piskotek mezi nami. :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ , AHOJ ,

tady mít absenci se fakt nevyplácí :angry: :sunglasses: Kurnik, 5 stran přede mnou, pomóóóc ...

Včera i dnes náročné dny, no kdo ví, kdy bude líp, nebo jestli bude líp :wink: Včera jsem byla dopo na gyndě, tak prý vše OK, výsledky stěru budou za 3 týdny, pokud mi do měsíce nepřijde MS, tak si mám přijít na injekci. No ne že by mi MS chyběla. Kája byla mezitím u mé mamky, spinkala 1,5 hodiny, tak opět se potvrdil můj pocit, že jsem špatná matka, když se mnou spí jen po půl hodinách :cry: Pak nákupy v DM, nechala jsem tam 1200,- :confounded: , pak tesco a domů. Kája od 13 už vůbec neusla až do večera, nezabrala ani postýlka, ani kočárek, v 18:30 byla tuhá. Palo měl hraní, tak jsem mohla vesele žehlit, ale žehlička asi v pérdeli, ptž "nefučí" :angry: , tak jsem si musela půjčit od tchyně.
Ráno vstávačka v 6:30, dopo usla klasicky jen na 20min., měl ji na starosti MM, já vařila a pekla, ale stejně si tu jeho starost teda představuju jinak, tak to bylo jen na zbytečnou hádku, no nic. Po obědě usla opět jen na 20min, já už na prášky, tak jsem šla od rozpitého kafe ven na prochajdu uspat ji (mimochodem Palo kafe neměl, ale musel si nutně něco hrát na palmu :angry: :angry: ), hodinu jsem trajdala po venku s kňourajícím kočárem a spánek nikde. Pak mi usla v 15:30 na 10min, jak jsme vezli MM na hraní. A teď sice ještě vykládá v postýlce, ale snad brzy usne.

No, když nespí, tak mi většinu času visí na noze, klečí a volá mamamama (když něco dělám), jak si spolu hrajem, tak pořád natahuje ručičky na hopa, ale jak ji vezmu, tak se hned kroutí na zem ... zdá se mi to takové hodně nespokojené období, nebo ji fakt neumím zabavit a to fakt vymýšlíme kraviny a myslím, že se věnujeme hodně.

Tak a teď bych vás měla dočíst ...

Děkuju moc za rady ohledně papání Káji a mlíčka. Už podle vašich rad jedu druhý den bez mlíčka a jde to, hurá !!! A dokonce mi Kája i pěkně jí. Jste zlaté. Takže to teď ty 2 dny máme tak, že má mlíčko koelm 5-6, pak kolem 8-9 má jogurtík, kolem 11-12 oběd, kolem 14-15 přesnídávku, koelm 17:30 kašička a 18:30 mlíčko a pak má ještě mlíčko v noci. Tak uvidíme, jak to půjde dál.

Lobi,
vítej zpátky. Malý je teda akčňák, ještě že máš ještě mlíčko a můžeš ho ukliňovat na prsu.

Marti,
opožděně vše nej Pavce k 16ti nám :slight_smile: Jaká byla oslava?

Pospi,
vidíš, jak mi to myslí? Jsem napsala Puzzi a myslela jsem Pospi :grinning: Trdlo, no. Tak u vás se pořád maká ... ono to asi ani jinak na baráku nejde. Taky jsem z t :grinning: oho občas na nervy, když je rachot a Kája by potřebovala klid. No jo, to si ale nevyberem :unamused: Doplatek za plyn :frowning2:

Momou,
teda ty máš malou noženku, fakt Popelka :slight_smile:

Sami,
Lidl za dveřma-super, ale ten rachot, než ho postavím, to nezávidím. My bydlíme u hlavní cesty na tahu na Slovenko, takže mi ruch z aut nijak nevadí a jsem zvyklá, ale jak tu někdy stojí kolona a debil v tiráku si zatroubí, jako ať jede, tak to bych ho zabila na místě :angry:

Jaji,
to mě mrzí, že se trápíte s angínou. Snad bude Tomovi brzy líp.

Novinko,
jé, Čechomor, to je paráda, taky je mám moc ráda, byla jsem na nich jednou a bylo to boží. Pěkné překvápko ti připravil David, užij si to moc a moc. Super kombinézka.

Puzzi,
teda super včerejší noc bez vstávačky, whaw !!! Byla jsi někde po těch obchůdcích s botkama?? No tak vidíš, teď je to i u nás, že mi Kája visí na noze, ach jo. Ale zatím je to v mezích únosné.
Tak už jsem dočetla, že botky máte. Teda, cena vysoká, už má asi nějaké lepší, že? Super :slight_smile: A to má teda velikou nožku. S posilkou máš můj obdiv. Já od úterka začívám aqaaerobikovat, aspoň něco:wink: Výpis tvých nálad je přesný, úplně se v noch vidím sama.

Lao,
ať jste brzy všichni zdraví. A závidím kilčo dole. Já blbec jsem se gyndaře ptala, či by mi nepomohl zhubnout (podle té reklamy, co běží v čekárně k telce) a poslal mě slušně někam.

Talls,
jů rohová vana. O ní si můžu nechat jen zdát, když máme koupelku o rozměrech ani ne 2x2 metry:confounded: Krásné fotečky !!! A to rizoto vypadá dobře:wink:

Miruss,
taky jsem včera žehlila, cca 6 praček, mazec. Takže kšeftíky jsou? To je dobře!! Jé, krásné fotečky !!!

Petruš,
že by se Jaydimu tlačily zoubky :wink: podle řidšího kajdoše by to mohlo být?

Nikul,
tak to byla teda dovča:unamused: , no tchán teda umí pěkně povzbudit :angry: Ale super, že sedíte a taky další pokroky:slight_smile:

Jsem teprve na straně 263 a už nemůžu:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Musím to nějak zkrátit :wink:
5. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, nejlepší je ta fotka s širokým úsměvem :grinning: Míry jsem si zapsala, přidejte se i vy další, holky, kdyžtak to trochu odhadněte :wink: U Honzíka vím míry z 9 a kousek, tak jsem malinko odečetla :sweat_smile:
Weli, Maty je šikulák :slight_smile: Taky chodím ven dopo i odpo, vždy min. na hodinu, klidně i dýl, Honzík je venku spokojenej. Lítostivost a mamánkovství tu má více dětí, Honzík leze leze ke hračce, najednou si vzpomene na mě a v půlce cesty se otočí a směr máma. Pak se o mě opře, stoupne si a chce vzít nebo chodit.
Petis, nejsi špatná matka, to spaní byla nejspíš náhoda nebo nevim, mně se to taky často stane, že když je Honzík jen s MM, tak spí dýl, si říkám, že ví, že já nejsem doma, tak radši spí :sweat_smile: :grinning: Teda ale to spaní dnes po 20ti min., to ti věřím, že to je na mašli, to ani nic nerozděláš a šmitec.
Přesně s nespokojeným obdobím, tak nějak.
Jj, to byl nějakej obchůdek s žirafkama.
Petis, ty seš taky super komentátorka, zkrátit se řekne, ale člověk si nemůže pomoct a musí ty reakce psát a psát, viď? :grinning:
5. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi,
co jsou to ta světýlka? A teda Soňka je šikovná moc a moc, když skládá kostky na sebe :slight_smile:
Nikul,
nedepkuj, vážně ne, každé mimčo je jiné a Nikolka je taky velká šikulka, fakt!!
Sami,
teda ty jsi sova, zase příspěvek v 1 hodinu. A s TM-na palici ... rejpavou mám taky, čím dál častěji, taky byla dnes u nás hádka (viz. dnešní kočárkování). Prostě zatnout zuby a vydržet:slight_smile:
Lobi,
tak Lukimu se líbila vajíčka na nákupu, co? A teda toho vylízání z košíku se taky hrozím, já jsem takhle Káju ještě nevezla.
Lao,
FS :grinning:
Cvachno,
zmákni řidičák:wink:
Marti,
tak Pavka s červenou bradou na diskotéce, nemusela tam nějakým nápadníkům vysvětlovat, že to není cucflek :slight_smile: ?

Tak jsem proletěla str. 264, ale asi vás asi zase nedočtu, ptž jedu pro MM na hraní, jsem ráda, že končí tak brzo. Tak babička nafasuje vysílačku od Kájky a já pojedu, ať jsem brzy doma. Ale nevím, jestli se sem pak ještě dostanu, pokud ne, tak zase páčko a dobrou:slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis to co popisujes "No, když nespí, tak mi většinu času visí na noze, klečí a volá mamamama (když něco dělám), jak si spolu hrajem, tak pořád natahuje ručičky na hopa, ale jak ji vezmu, tak se hned kroutí na zem ... " přesne to je u nas... a pak nastane rev a nespokojenost, nic nechce, spat nechce no vyznejme se v tech detech :grinning:
Puzzi teda takova velika nozka, maty by potreboval 17 :slight_smile: v pondeli se chystam do obchodu, u nas maji vice spesl prodejen :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a nevíte z jiných zdrojů, kdy tohle nespokojený období přejde? Jsem se těšila na lezení, že bude lézt po obýváku a zkoumat a zabaví se a on leze furt jen za mnou a ke mně a na mě.
5. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, oslava Pavčiných narozek - bezva ... dostala triko a suprový kalhotky s emblémem Arakainu, taky pásek ke kalhotám a zamilovaný zapíkaný brambory ... ale už v červnu dostala nový mobil, páč ten starý prošustrovala někde ... ona byla spokojená, jen jí Markétka pokousala bradu, tak to vypadalo, že tam má cucáka :grinning:
5. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to by me taky zajimalo, mam pocit ze uz to trva nejak dloiho, snad az zacnou chodit :wink: :grinning:
5. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, jj, já si to taky myslim, že chození konečně už tu změnu k lepšímu přinese :sweat_smile: :grinning:
5. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, až začnou chodit a zabaví se, tak budou otravovat s něčím jiným nebojte :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek