• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Marti, nekaž nám optimismus :grinning:
5. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Well tk Maty dáva zabrať, ale super, že aspoň občas nakukneš. :slight_smile:
Petis ahoj, tak Kajka je nespavec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme boli od 15:30 do 18:30 na prechádzke všetci. :slight_smile:
Zuzku dnes veľmi trápili zuby, tak mala na svoje pomery dosť nespavý deň. Spala 4x, ale raz pol hodinu, raz 40 minút, raz 10 minút a raz pol hodinku. Nakoniec som jej pred nočným spaním musela dať panadol. Vždy sa cez deň zobudila s takým plačom, chuďátko moje. :cry:
Pospi všetko naj Janke k 8. mes. :slight_smile:
Lao tí chlapi dokážu nasrať. :angry:
5. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám právě teď problém, protože malá začíná stoupat, takže v kočárku v kuchyni, tam může být jen když je uplně u mě a to mě tahá za triko a musím být furt ve střehu, v postýlce v kuchyni taky jen chvíli, protože ji MM ještě neposunul uplně dolů, když klekne, tak je jí šprušlík po prsa, tak dávám na zem deku a je na zemi, páč jinak to nejde ... občas chodítko, ale dojela posledně ke schodům do patra a dožadovala se, že tam chce ... :grinning:
- jinak důsledek toho, že jsme jeli ke tchýni a tam neusnula, kdy je zvyklá , ale až v autě ....je ten ... že je s náma v obýváku, hraje si na dece, otáčí se ze strany na stranu, podává si hračky, se sama i z leže bokem zvedne, uplně zíráme, hraje si takle už od 20 hodin, tak jsem zvědavá, kdy půjde spát ... vždycky lehne na břicho přes polštáře a hrabe se na hračky, který si tam naházela :grinning:
5. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem sama dneska vecer, teda s JAydim, ale ten uz usnul.
Samozrejme zase po jeho vsech moznych cvicenich na posteli a v postylce. Nakonec se vyplazil na me a usnul mi hlavickou na rameni :slight_smile: A jeste neni ani 8 hodin! :grinning:
Ray sel babysittingovat k brachovi. Sli pryc a vybouchnulo hlidani. Tak jsem si udelala vecu, otevrela vinko a koukam na XFactor :grinning: No nadhera :sunglasses:

Pres reklamy budu docitat a reagovat :wink:
5. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty nam teda prejes :grinning:, ale mi je jasne ze zase prijde neco jineho.
Miruss ´pry na jeji pomery malo. Ona uz nebude sipkova ruzenka, uz z ni vyrusta :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Petři, ted si mě vyděsila s tím časem, než mi došlo, že u vás je o hodinu míň !!!!
5. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi podľa mojej skúsenosti, keď Kubko mal rok a začal sám chodiť, bolo z neho úplne iné dieťa, už nebol na mne taký závislý, ani sa nechcel nosiť na rukách. Tak dúfam, že som ťa potešila. :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss potesila jsi i me :slight_smile:
Petrus tak si dej i za me, ja mam doma jen visnovku a medovinu :slight_smile:, ale koncem zari jedeme na jizni moravu pro 50l visnovky mnam domaci .. :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, chudák Zuzanka, snad už se prořežou a snad bude v noci ok.
Marti, já mám Honzíka doma víceméně jen na zemi, pokud si spolu přímo nehrajeme na posteli. Máme tu plovoučku a v kuchyni dlažbu, je to studený, ale snad mu to neva.
Hraní Markétky skoro hodinu na zemi super, to máte lepší než TV :wink:
Petruš, když Jaydi spí, tak dáš postýlku dál od postele, aby nemohl vylézt, nebo se někdy stane, že si vleze k tobě do postele v noci sám?
Miruss, jsi zlato, děkuji, doufám, že máš prorocké schopnosti a nebudeš se mýlit :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, já to mám lepší než TV, MM sleduje fotbal naši se Slovákama, tak koukám jedním okem ... pořád si hrajeme ... ještě .... jinak je to jak píše Miruš, jsou z nich pak jiné děti, objevují svět, ale jiný, než ten doma ....
Jinak my máme doma skoro všude dlažbu, a malé to taky neva ...
5. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, snad bude brzo Zuzanka ok, ty zoubky jsou prevíti !!!!
5. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aha FS :grinning:

Weli: Fotečky jsou úžasné :slight_smile:

Petis: Jo jo, Popelka, čekám na nějakou co budou natáčet :wink: Ze spaní Karolky si nic nedělej ani z toho hraní. Anička měla taky takové období, ale já jsem holt po naší babi a děti mají smůlu (ale srdíčko mi to rve), něco prostě udělat musím. Teď je to lepší, páč Anička zabaví Kubu a nebo se mi pletou oba :grinning: Jsi skvělá mamina a děti si umí hodně vymýšlet a to i když jsou malinké.

M1rti: Takže narozky se vyvedly i s tou bradou :grinning: Jen jestli to Pavla nechtěla Markétkou zamaskovat :grinning:

My se vrátili s pizzošky a tak protože je zima, jsem si dala svařáček, super a měli jsme špagetky. Moc dobrý, ale už se mi nic nechce, tak asi půjdu spinkat. no jo, ale ono se to prý samo neudělá :confounded: No uvidíme.

Miruš: Snad bude Zuzanka spát lepší v noci a zoubky ji nebudou tolik trápit :wink:
5. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi vše nej Janince :wink:

cvachna...držím palce s řidičákem, ten svůj mám v živé paměti, dělala jsem ho jako těhule :grinning: akorát že skoro nejezdím :unamused:

jinak noc hrůza, byl co hodinu vzhůru, strašně plakal i přes den, to si strká ruku do pusy, mám podezření na špičák, jsem vyždímaná jak citron, protože Tom takhle nikdy neplakal a neblbnul :sweat_smile: Teploty má ale už jen kolem 38
5. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, taky si to užíváte, co? .. .to jsou problémy se zubama ... to je hrozný, drž se a Tomášek taky!
5. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Pala dovezla domů, no je něco málo upito, tak se těším na noční chrápání a taky, že nebude chtít ráno spolupracovat :angry:

Pospi,
Janičce vše nej k 8M :slight_smile:
Lao,
tak si TM vyzkoušel starost o malého, ať vidí. MM taky dopo hlídal a já jsem ho jen slyšela z kuchyně-to bylo furt nelez tam, nechej to ...

Jo, ještě jsem zapomněla napsat, že jsme se dnes rafli kvůli blbému slovíčkaření, když jsem MM poprosila, ať zajde umýt sprcháč, když malá spala svou 20ti minutovku a já vařila. A Palo na to, Tak já TI ho umyju. Jako bych se v něm sprchovala jen já. je to blbost, ale mě to nas*alo.

Puzzi,
kotrmeleček, jo? Tak to Honza boduje, to žádné jiné mimi neumí (tuším) :grinning:
Na tvé komentátorství nemám:slight_smile:
Weli,
fotečky moc krásné, Maty je fešák a líbí se mi váš kočárek, ale to se neodvažuju doma ani vyslovit.
Tak jsme na tom s dětiškama stejně, jedině že bychom je dali někam k sobě, ať si lezou jeden po druhém a my bychom si daly kafíčko:grinning:
Miruss,
Kájka byla spavec, od malinka, ale poslední dobou jí stačí míň a míń. Jako chápala bych, kdyby to byla nějaká placka a jen ležela, ale ona je pořád v pohybu, lozí, cape a nechápu, kde bere tolik energie.
Marti,
teda to je Marki vytrvalec, že je tak dlouho vzhůru. Díky za náš režim!!
Jaji,
teda zažíváš si pěkně, pevné nervy a hlavě aspoň trochu odpočinku a vyspání se přeju.

Já si dávám Calvados, vyháním toho chroboka z krku :grinning:
5. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatiaľ Zzka spí, tk hádam bude noc ok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jajinka tak Tom sa stále trápi. :frowning2:
Puzzi nefiltruj sa negatívne :grinning: určite to po roku bude ok. :grinning:
5. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak hezkej den dneska, ne? A Honzik super s kotrmeleckem :slight_smile: Musite zkusit nafilmovat :wink:
Puzzi my sledujem ruzne kraviny v Tv :grinning: A Ray se mnou :grinning: Ruzne predelavani bytu nebo baraku, o modelkach, X Factor a Big Brother...no co je v tv proste :sweat_smile: Ale jako divame se i na normalni filmy, ze? :grinning: :wink:
Jinak hracky samo necham zatim na druhe, treba bude driv, nez si myslime, kdyz ted jsem bez antiko :confused: Ale nejake i dam kamoskam, co tu jsou tehu, nebo budou :wink: Vezt do CR se mi to teda nechce, pekne tezke :rolling_eyes:

Weli ahojky. Maty taky pekne zamestnava, co? :slight_smile: Fotky jsou uzasne, jak se nadherne smeje :dizzy_face:
Petis dobry u dr :slight_smile: a super utraceni v DM :grinning: S tvoji mamkou se KAja asi nudila, tak radeji spala :grinning: S tebou se nenudi, proto nechce o nic prijit :wink: :grinning:
Petis a super reakce :wink:
Puzzi jsem se ted zasmala nad prispevkem ohledne lezeni :grinning: :grinning:
MIruss Zuzanka mela nespavy den = spala 4x :grinning:
Marti super s MArketkou...celou dobu nic nic a tedka nestihacka :grinning:
Puzzi Jaydiho mame taky jen na zemi. Dole vsude plovoucka a v kuchyni dlazba. Ale nevadi mu to, nic nerika :wink: :grinning:
Puzzi postylku mame hned u postele porad. Ale vzdycky tu stranu v noci zvedam, pokud nezapomenu :sweat_smile: Takze pak kdyz stoji a natahuje ruky, tak ho vetsinou vemu k nam. Ale nekdy se snazim i ho uspat v postylce zpytky, ale vetsinou vyhraje on :angry: :sweat_smile:
Petis hadky s TM :frowning2: No to hlidani od nej nic moc a teda ze ti umyje sprchac taky dobry :angry: Priste ho posli k tchyni :wink:

Tak, XFactor skoncil. Jsem se nasmala, i me bylo z nejakych lidi teda soufl (nechapu, co tam takovy lidi lezou, a nektery jeste podporujou rodice :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale bylo dneska i hodne fakt dobrejch zpevaku :slight_smile:
Docteno mam taky :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, se nefiltruju, doufám, že máš pravdu :grinning:
Marti, tak co, už váš dnešní TV program spí? :sweat_smile:
Jaji, taková noc fakt hrůza :confounded:
Petis, přeju dobrou a zítra spolupracujícího Pala. Jj, úplně tě chápu. Pak se chlapi diví, že furt něco máme, když...
Kotrmeleček taky zkuste :sweat_smile:
Calvados - chutná ti? Mně takový pití vůůůbec :sweat_smile: Já si dávám pivo :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...no jedničky a dvojkyv pohodě ale teď...a k tomu ta angína, chudák Tom a moje nervy :sweat_smile:

Weli jdu juknout na fotečky a koukám že času moc není
5. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
nechutná :frowning2: Otřepuje mě z něho, ale prý je to dobré na bacily. Taky mi šmakuje pivko, od doby kojení dokonce i černoušek:slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda Matýsek se krásně směje :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, dnes super dopo a pozdní odpo, jinak po poledním spaní pláč hroznej, i po jídle, nevim proč, ale trvalo to snad hodinu, než jsme ho z blbý nálady dostali - ale povedlo se.
Petruš, já taky ráda TV kraviny :wink:
S těma hračkama jasný, to byl jen fór :grinning:
Aha, takže postýlku můžeš vytáhnout výš, už jsem myslela, aby Jaydi nepozorovaně nezdrhl třeba teď večer :sweat_smile:
X Faktor teprve začíná, jo? Castingy?
Petis, aha, co bys proti bacilům nevypila :grinning: Tak hlavně se nevožer, nebo budete s Palem chrápat duo :grinning:
5. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji teda taky to mate doma slozity s nemoci a se zoubkama. Tak to dobre zvladnete, snad to dlouho uz nebude trvat :wink: A pridej aspon na chvili nejakou fotku Tomiho, at se podivame :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus vydrž dám na chvílu ju?
5. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jj, teprve zacina. Je to druhej tyden tedka :slight_smile: Nebo treti? :confused: Uz nevim, ten cas leti nejak rychle :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, dekuju :zipper_mouth: pusa
5. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pridala jsem jednu fotku. Jaydinek dneska zacal nejak vice vyplazovat jazycek :slight_smile: A ty vlasy ma takove, protoze jsem mu akorat sundala cepici, kdyz spinkal venku, tak se nesmejte :grinning:
5. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem tam dala pár, víc se mi nechce teď zmenšovat
5. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Jaji, ten je krasnej :slight_smile: Taky pekny model a jak nacvicuje :grinning:
5. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě je tam rodinná
5. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek