• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petruš, hezky na tebe Jaydi plazí :grinning:
Jaji, super fotky, Tomík je šikula s lezením, stáním, v bazénku, fešááák :wink:
5. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/Petronuska/8Srpen2009#5373260037204623154

A jestli chcete, tak je par novejch fotek pridanych na Picase v Srpnu :wink:
5. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji takova sexy fotka, co? :grinning: A Tomi jak je vykulenej na te posledni :grinning:
5. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus Jaydy je uper, že vyplazovať jazyk. :confused:
Jaji Tomáško je fešák. :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, malá normálně nejpozděj v 20 hod spinká, ale byla vzhůru od 11 až do 17,15 a na zpáteční cestě od tchýně (cesta trvá tak 8 min) odpadla v autě ... spala 45 minut, tak to bylo jasný, že v 20 spát nebude .... hrála si do 21,20 a pak jsem ji už dala spát, usnula okamžitě ....
5. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, malá už hodinu spí! Doufám, že jíst bude aspoń až ve 3 !!!
5. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky :wink: Petruš...to jo on bývá buď vykulenej nebo s otevřenou pusou zírá a tak :slight_smile:))
5. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mladej už zas plakal, musela jsem pochovat a snad zase spí, doufám
5. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, tééééda, pěkně vyplazuje !!!!!!!!!!!
Jáji, pěkný fotečky!
5. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem to Jaydiho i "trosku" ucila :sweat_smile: Ale az tedka mu to jde pekne :grinning: Jsme se nasmali dneska s Rayem :grinning:
Jaji ten nas prdola taky porad jen zira s otevrenou papulkou :wink: Preju at mate lepsi noc :pensive:
5. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru...je to legrace jak koukaj co? Jinak je Jayden moc šikovnej :wink:

sem asi opilá bo co, páč jsem myslela že jsem tenhle příspěvek napsala a odeslala a on někam utekl :confused:
5. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji diky :slight_smile:
No ja zacinam mit taky pekne v kebulce :grinning: Uz dopijim treti sklenicku :sweat_smile:
Ale tady je nejak mrtvo :confused:
5. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já piju druhou ale s tou únavou mi to leze do palice nějak :grinning:
5. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jen doufam, ze prdolka bude dneska hezky spinkat. Aby se mel kdo vzbudit :sweat_smile: Ray to moc nevnima, az kdyz do nej drncam a budim ho, nebo malej :sweat_smile: no a ja po te flasce vina...nevim nevim :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás ten řev nelze přeslechnout momentálně, ale jinak se budím taky jen já, Tom spí jak dudek
5. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ti chlapi se maj, nejak to jde mimo ne, hlavne, kdyz spi. Ale ja to tak nenechavam! Ja Raye nekdy budim a necham ho, at da flasku malemu on :sweat_smile: Prece to porad jen ja delat nebudu, no ne? :grinning: Nastesti ani nemrnca, coz se divim, ale tak se mi to libi :grinning: :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to Tom leda o víkendu, páč když jde do práce tak nebudit :sweat_smile: A Jayden v noci ještě jí? páč Tomík začal nedávno jíst mimo půlnoc ještě jednou v noci třeba ve 4 ráno
5. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kouknout na seriál a pak do hajan, tak brou nocku :wink:
5. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji v noci nee. Flasku dostava mezi 5 az pul 7. Pokud se budi driv, tak jen uspavame a nebo dam caj.
Jinak v noci se tedka docela budi tim, ze se porad nejak mrvi, nebo si seda, stoupa a tak.
Ale Ray mi sam kdysi rekl, ze kdyz budu chtit, tak ho mam proste vzbudit, ze on sam se moc nevzbudi. Ze mi chce pomahat ve vsem. Tak to delam, ze? :grinning:
5. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se divat na nejakou komedii nebo co jsem to stahla - "Maturitni sex" se to jmenuje :sweat_smile: Tak treba se navnadim nez Ray prijde :grinning: :grinning: :grinning: a nebo vytuhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tu se chlastá nebo co? :grinning:
Já nemám na dnešek ani koupeného kozlíka, ale dala jsem si hroznové víno, dovezla jsem si včera z Bartošek z taťkové úrody :slight_smile:

Ještě jednou díkes za gratulace :wink:

Jaji, ahoj, koukala jsem na fotky, Tomík (gábinka :grinning: ) je model :dizzy_face: Má moc hezounký obličej a tváří se starší :sweat_smile:

Petronuš, prý nesmějte se :grinning: Bobek malý vyplaznutý střapáček :grinning: :wink: A na picasa fotky nádherné, hlavně jak ho fotograf odhalil při kramaření v šuplíku :slight_smile:

Weli, ahoj zaneprázdněná matko :wink: Nj, a bude hůř :wink: Jak se začnou bobani stavět a chtít chodit za ruku..... a pak se sami rozejdou a furt za sebou někoho musí mít, než naberou v chůzi jistotu :unamused: :wink: Ale ono to rychle uteče, a pak už zbude jen vzpomínka :slight_smile:

Jdu se dodívat na Prci, prci.... a snad u toho neusnu. DoteĎ jsem žehlila, ale konečně mám vše :wink: až na opět vrchovatý koš špinavého prádla :rolling_eyes:
Mamky páček :wink:
Jaji dobrou :slight_smile:
Jee Pospi, u nas v Tv taky akorat davaji Prcicky, 3 dil :grinning: To je dobry. No ale ja to uz videla parkrat, takze nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, to je ale náhodička :grinning: :wink:
5. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem chtěla pochválit Janku, jak Miruss popisovala Zuzančino spaní dneska, tak naše zlatíčko se vrátilo do miminkovského věku a dneska spala 3x, vždy po 2hodinách hraní vytuhnula bez řečí, super, brala bych to každý den. Ale není každý den posvícení, že? :unamused: :wink:
.... a už tu nejsem..........
5. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky, byla jsem tu rano,ale nestihla jsem nic napsat a pak uz jsem se nedostala

talls dik za komentar, jasne, ze bych sveho chlapa nevymenila a vazim si vseho, co dela a jaky je, taky doufam, ze casem se nejak povznesu nad "prkotiny" a budu zase jeho hodná Vílenka (jak mi rikaval :sweat_smile: :dizzy_face:)

lobi, diky za ucast a ze v tom "blbe naladene hormonalnim profilu nejsem sama" :sweat_smile:, dik i ostatnim (marti, puzzi, lauš, miruss, pospi)...chlapi jsou fakt jiny zivocisny druh :grinning:. Proste me stve, ze uz fakt nedostanu skoro pochvalu za nic (a to jako v posledni dobe tady je uklizeno jako nikdy nebyvalo kdyz jsme byli sami, fakt denne dos makam, vytiram casto, snazim se udrzet poradek, sice je to fakt psycho ve volnych chvilkach neustale davat veci na sve misto audrzovat to,ale ja uz mela depky z toho, ze je tu furt bordel..ted ho cepuju, ze si neco po sobe neuklidi, neodnese a tak..proste to,o co jsem ho zadala a on se hned brani, ze prece ale pomuze kdyz je treba a ze tamto udelal nebo tehdy ono...a me stve, ze furt vytahuje, kdyz naaahodou vyvezl prcka ven nebo tak a jinak jako az tak nic moc a chtel by za to snad furt medaile nebo co...no a ja jsme takova rypacka, dirigentka a cholericka...jak mi neodpovi do 5sekund, uz mam nervy v kyblu..mam pocit, ze furt mluvim do nejake figuriny, ktera v jedne jedine poloze kouka do cely den do displaye nebo TV...) :rolling_eyes:
Jinak MM dnes dobrej, uz vecer koukal psima ocima at se hodim do klidu...rano me postiskal a v podtstae ok. jakobych neplivala zadne jedy :grinning: :wink:

puzzi to je super, ze tam mate ten bazen, zni to hodne dobre! zabava

bartalko cauky, ty jsi do prace cela zhava:slight_smile:, ale chapu to, ja kdyz se dostanu do spolecnosti, jsem ve svem živlu!

jo, se tu bavim nad nasima zkratkama...DS-PS-FS...to zas jednou za cas nekdo dojde a nebude v obraze :grinning:

pospi ty jo, 7let, hm...snad tohle fakt pujde rychleji. Ja dnes videla fotky z mobilu od MM, vcera byl mrknout na stavbe a 2. patrou uz je do pulky postavene z ytongu...jsem cumela jak puk :confused:...to je mazec, jak to najednou vali, uz si mame zacit vybirat obklady a zacinaji se resit okna :confused: :dizzy_face:...nejak mi to hlava furt nebere a neumim si to predstavit, ze jako fakt uz se to zhmotnuje...Pospi, to byl vááál s tim hadrem kolem povalečky, aby vytírala:slight_smile:, se ti povedlo!Všechno nej k 8M male uklizecce! :sunglasses:

petrus, tak vcerejsi parba ok, az na JD a jeho vlisnuti se k tobe do postele:slight_smile:

lauš ty jsi borka s tim humorem...hore půčou...voe! :grinning: :grinning: :grinning:,jj, to me bavi ty komentare chlapu...no ja proste makam fakt od rana , kmitam jak ten termit, jaxem to tu nazvala....jak je chvilenka, hned vsechno na misto, plinky sebrat suche, vyprat a povesit mokre, nocnik vynest s deckem na ruce...a nejen to, proste šup šup, honem furt. A vecer jak ho ulozim, automaticky, uklidit koupelnu po koupani, posbirat hracky na misto, umyt jidelni zidlu, poklidit kuchyn...furt neco

weli, jj je to uz narocne, vime vsichni. Ale zavislost je zavislost, tez uz tu sem tam nesedim pres den,ale pak vecer docitam poctive a snazim se zareagovat nekdy vic, nekdy min.Fotky krasneeee. Ja taky prodavam na MMB furt, je to zvlastni, uz tooolik jsem prodala a v hlave mam dalsi veci,co postupne pujdou.ALe zase nakupuji ve vlnach dopredu, ted jsem se zazasobila vecma vel.80, tak super a nejake ty hracky....no zas bude si s cim hrat.

petis, jj, chapu te plne....chlap ma chvilku dite na starost,ale od notebooku se vlastne nehne a dite leze kam nema a on hlavu myslenkama jinde...az decko zaleze do predsine a on ho nevidi, zacne volata az pak zvedne zadek :rolling_eyes:...taky bych si predstavovala chvilku hlidani jinak nez, ze si to usnadni. Minule,kdyz jsme byla na te masazi, tak jsem se ptala, co ajak. A on, ze si dal sprchu...a ja: tos mu dal hracky do predsine a koukal jsi na neho z vany? ne, pripoutal jsem ho do jidelny zidlicky...coz je za 2 rohama... :pensive:.Taky ho v ni obcas necham, kdyz si hraje a kouka treba na televizi (Krtek, Pingu...),ale ja jsem v kuchyni a varim nebo uklizim kolem a vidim na nej...achjo. ti chlapi vse berou desne na lehkou vahu..mam pocit, ze nejak nemaji bunky pro to"co by se mohlo stat"...Jinakmy mame koupelnu taky 2x2-ani ne a mame rohovku! :wink: muzu hodit photo, jestli chces

jezisikrite, prekliknu a cekam konec a ono jeste dalsi strana???? :confused:
5. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis...ja TI ho umyju...by byl zase ohen na strese i u nas...ja jsem se ted naucila, ze Domika si donesu do koupelny nebo do chodby ke koupelne, rozhodim hracky nebo neco z koupelny an hrani a zacnu šůrovat, šup šup a on mi chvilkama shazuje, co nema,ale je to hotove. Jindy jsme to delavala, kdyz spal,ale jak spi tak malo taky, tak ted se snazim vyuzit cas, kdyz je vzhuru a jakz takz spolupracuje. Jinak bych nemela zadny relax (kdyz spi, sedim na netu :grinning:)

miruss vytasila srazovou zaklinaci formulku "nefiltruj se negativne" :grinning: :grinning: :grinning:

HOLKY, JA CHCU SRAZ. UŽ ME NESTVETE! MYSLIM, ZE BY HO MELY VYMYSLET SEVEROMORAVACKY, TY HO MELY V PLANU A NIC JIM NEBYLO VHOD :slight_smile:)))))...tak sup, udelejte si sraz a my dojedem!!!!To by byla bomba, uspat vetrelce a pak si dat do nosu, pomluvit zas ty nase stvoreni a decka pres den kocarkovat nebo zabavi se sami....tak coooo?nez napadne snih a bude problem se nekam dopravit?Ja nic nenavrhuji, mam to vsude cca bliz, at nejsem kamenovana. Bohuzel vzdy to bude mit nekdo dal.ale reknu to asi tak: kdo chce jet, pojede i do Plzne a naopak...ja to teda tak mam. At to bude, kde bude, chci jet, zaridim si to a pojdu! Jsem na MD, toz v cem je problem????

ja si davam griotku od tchana...a cucam ji primo z flasky...na co spinit stamrpli :slight_smile:

na supestar se taky desne tesim, i na tu reality show Stavime dum

jaji, kraasne fotky, Tomik je model :dizzy_face:

petrus, JD jeuzasnyy fakt, to je certik bertik

do pjerdele...toz ja poslu prispevek minutu po pospi a uz tu nikdo neni...kuwadrat

toz aspon napisuco u nas dneskavstavacka nekdy v 6.30, dobry, pro MM jsme zasli v 7,at si taky narovna zada v normalni posteli a ne furt na gauci..chudak. Domi mezi nama radil a MM byl pro nej novinka, tak se vrhal na nej, lozl, strkal prsty, pistel :grinning: a ja si mohla hezky drimat...haha...MM to pakkomentoval, ze to je docela sila takhle v rozespalosti ty utoky. a a jen, ze jo, ze to mam denne:slight_smile:. V 8 jsme sli s D. do obyvaku, MM dospaval a D. si hral na zemi, lozil, stoupal, a tak ruzne, ja uklizela krasne kuchyn...a kdyz MM vstal, D. si dal presnidavku asel ho vystridat ve spani. Ja uklizela atd. MM pak po O jel na sraz ze skoly a ja hledala, koho znasilnit na prochazku ci program. nikdo nemohl :frowning2: taxem sla sama na 1,5h do parku. Zas me stvali pejskari...psi litali furt kolem nas, stekali,achjo. To je park pro psy a ne deti .-(. Vcera vecer jsme hazela na MMB zas nejake veci po D. a tak, toz dneska par zajemcu, ja sama jsem shanela fusak do Beecka nebo nejakou levnejsi alternativu (novy stoji 3,2tis! coz teda nedam!!! no a paxme jeli s D. ke cthyni, jsme byla rada, ze pokecam a oni jsou z D. vzdy hotovi a pohosti me dobre, mnam mnam...tak to bylo moc fajn, pomluvily jsme EX od MM :slight_smile: a ja pakjela pred 19h domu, bohzel D. usnul v aute, no ale dobry, usnul ve 20
Pak zehleni a uklid, ted odcitani aje pulnoc, safra, jdu spat (ted byl brek a kojo!), rano mame 1. lekci plavani s Nikulema
papapa
5. zář 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, my vikendujeme a zajtra ideme na "korunováciu kráľa" (či čo) tak zas nebudem stihat ale objavila som reakcie na papieri ktore som vam asi este nepisala, su sice stare ale aby ste si nemysleli ze si nevsimam dolezite veci tak...
tie vykriky v tme moze byt super film, ja TV moc nemusim, ale taketo filmy mam rada. neznasam sa porezat na nieco, co niekto vymyslel, pripada mi to mrhanie casu. skutocne (a hlavne dramaticke, psycho horory) si pozriem hocikedy. ale je aj vynimka, videli ste napr. film "Zelená míľa"? je moc moc skvely!!! a je vymysleny.
Sami to je super napad so spacim vrecom, ovsem Slavko by ma vypiskal, neznasal ho este ked len lezal, teraz uz ani nechcem vediet co by stvaral :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak dnes som na Teba myslela, ze co s tym sekom? ako to dopadlo? suseda by mohla otehuľovatieť, by si mala komu predavat vybavu, ze? a ten Lidl kym postavia, to uz snad budete aj byvat v domceku, nie? moc ma tesi ze to tak napreduje, Domi bude mat kde vystrajat :wink:
Sami - cholerik, to bol góóóól!!! :grinning: fakt nevyzeras :wink:
yo, pobavim Puzzi a Petronusku...bola som v Lidli!!! :grinning: nevymykame sa priemeru, mali uz len ponozky a deky, ponozky som nakupila s ABS, sú ňuňaté a deke som odolala, mam este 2 pekne a niekolko obycajnych. ale ten LIDL je diagnoza, bacha...
Sami moja spoluziacka na strednej - tyzden pred maturitou jej ostalo zle v sprche, mala silne bolesti brucha a tak priatel zavolal zachranku. a ona porodila, vraj nevedela ze je tehotna, MS mala (je to mozne??? -bola baculka) a pohyby vraj necitila, zle jej nebyvalo...ja neviem ci to naozaj nevedela alebo sa len vyhovarala ale bola z toho fakt dost v soku (aj my vsetci), maturitu musela odlozit.
Sami na fotkach zo zrazu Ti to sekne, ale nazivo si bola krajsia :dizzy_face:
ostatnym babam dakujem za pochvaly fotos zo zrazu :slight_smile:
a ked sme pri fotos, Lobka Ty mas pekne fotky zo zrazu, aj Luky je aky nadherny...v tom aute je neskutocny fesak, teda on je vsade :slight_smile:
ups, Slavko sa zobudil... :confused: pypy, bru nočku
5. zář 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisikriste Sami Ty by si mohla napisat nejaku knihu, ked si taka rozbehnuta :sweat_smile: (alebo ten doktorat!)
5. zář 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi cau, jsem myslela, ze budu mit posledni slovo :slight_smile:. No, Lidla pry nam tu chteji otevrit na konci roku, takze si ho jeste uzijem. Kdyz vse dobre pujde, kolaudace ma byt v breznu..uvidime.
Zelena mile je super film!
A cholerik jsem jak cip...teda podle popisu Nikule naprosto ukazkovy priklad :slight_smile:)))
no, tak holky me budou nenavidet....95% tvych starych reakci z papirku se venuje mé osobe :grinning: :grinning: :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo, jeste, vite, ajxem v lednu po 6N byla s MM v Praze na navsteve u toho klienta jak tam byla ta Misska?No tak to je ta Králová, co ted porodila...mozna vite. MM me zaukoloval, at koupim nejaky darecek, ze se uvidi s tim jejim manzelem, oni spolu delali nejaky kseft a znaji se dlouho. Toz v pondeli vlitnu do Brany. Ona byla moc fajn, vubec se nechova nijak povysene, ze by se topili v prachach nebo tak...mila, obycejna. Toz se ani nijak nebudu extra rozsoupavat, koupim jim neco, co jen tak nedostanou :slight_smile:. Uvazuju o Babylegs a Bio karité balzámu a ještě neco mozna vymslim. Co myslite?Vy, co tomu rozumite? :slight_smile:))
6. zář 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek