• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
novi voe neser,,,,,na doktorat si vzpomenu KAZDY vecer pred usnutim, prisaham...a mam v planu, ze rano si najdu ty papiry a dam na oci...a po vecerech budu psat...a jak to dopadne?Papiry si nenajdu, apc na to pres den zapomenu a neni cas a vecer? sednu na MK a pisu elaboraty tady kuwafix :slight_smile:))

uz tu nejsem

pyp bru nocku
6. zář 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ja jsem tady taky jeste. Vino dopite a divam se na peknou pi.ovinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi to vzdam a pujdu spat :slight_smile:
Peknej roman jsi napsala a jak pise Novinka, to by jsi mohla zmaknout i ten doktorat, ne? :grinning: :wink:

Ja mam napad na darek....kup neco z Lidlu, to urcite hned tak nedostane :grinning:
...delam si srandu, jo? :sweat_smile: :grinning: :wink:
6. zář 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, to je taky dobrej tip!
oni chodi vyoblikani v DG a Vuittonovi, Armani, to by fakt nemeli nic takoveho ve vybavicce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hah, jsme se pobavila a uz tu faaaaakt nejsem!

brou
6. zář 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste u vazuji o knize RaBR, myslim, ze by se mohla hodit... :wink:
6. zář 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa pos.rem! Petri Ty perlis, z LIDLu :grinning:
Sami ten RaBR je dost dobry napad, to by snad este nemala... uz mi to moc nepali, nic dobreho ma nenapada... ale sa stavim ze ak nelatkuje tak po vasej navsteve uz bude "spracovana" :grinning:
no chlapi zaspali a ja som mala s jednym este plan :unamused: no nič, bru nočku! :slight_smile:
Sami naozaj to uz vypinam, mozes nieco napisat aby som nebola posledna :wink: :slight_smile: pypy
6. zář 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak film skoncil a jdu spat.... brou nocku :wink:
6. zář 2009 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko.
Jezis, to bola noc! Isla som spat o 1:00 a vstavacka po pol hodine az hodine. Som jak po diskoteke. Teraz sa uz hod.a pol hra sam v postielke, aspon nieco. Idem spravit ranajky a pojdeme von.
Krasnu nedelu!
6. zář 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Novi veď nevieš, že je to mterská dovolenka, u teba je to fakt dovolenka, každý deň sa budíš ako po preflámovanej noci. :grinning:
Včera ste tu kecali.
Sam trénovala doktorát.
:grinning:
Ten nápad s RaBR aj nákup z Brány sa mi zdá super. :slight_smile:
My noc našťastie ok. Zuzka spala od 20:00 do 06:30. :slight_smile:
Idem variť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vole, vy jste toho teda nakvákaly!!! :confused: :astonished:

Teda ahoooooj :grinning:

Jdu dočítat...
6. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já chci taky sraz!!! Teda Plzeň by mi asi neprošla - i když koneckonců dovolená nebyla žádná, takže by MM nemusel remcat :grinning:

Hehe, se tu bavím, Novi, za to tě Sami nebude mít ráda-mám na mysli ten doktorát :grinning: :confused:
Ponožky s ABS jsem taky koupila, jsou boží :grinning: Je vidět, že jsme tu skoro všechny holky Lídlovky :grinning:

U nás je to na hoveš, mladej zase soplí a pokašlává, no snad ho to brzo přejde a obejde se to bez teplot... Teď kuci spí... Taťka je taky nemocinkanej :grinning:
Já si chvilku zanetím a pak půjdu rabotať...
jdu dočítat dál a vydolovat z hloubi mozku, nač jsem chtěla ještě reagovat
6. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Bojuju s Mozillou, zablokovala jsem si já debil fotky na Picasa, takže je můžu prohlížet jen přes I.Explorer, ach jo, nevím, jak to zrušit. :frowning2:

Riška byl večer teplý a mrzout, ráno se vzbudil s rýmou a 37,9C :rolling_eyes: Měli jsme v plánu zajet si do lesa, já bych kočárkovala a kluci hledali houby, ale hovno hovno, zlatá rybko :angry:

Miruss, ty jsi posnídala vtipnou kaši :grinning: Prý má Novinka fakt dovo, když se budí jako po flámu :grinning: :grinning: :grinning: Zuzanka opět vzorná ve spinkání.

Sami, jééé, to jsem včera zabalila fakt rychle a ty si mi přitom byla v patách :grinning: Přitom jsem čuměla na bednu do 00,30 a teď nevidím na oči. Aha, tak já mám taky dovolenku, bo jsem jak po flámu :grinning: :wink:
add sraz: narážka na Severomoravačky, to byla asi Majda s Weli, ne? Na tipy od nich můžeš čekat hodně dlouho, bo holky tu teď moc nechodí. :wink: Házela jsem minule odkaz na penzion Vysočina (nebyly jste tam zrovna moc spokojené :sweat_smile: ) klidně můžu zase něco zkouknout, přijde mi fér hledat zase cca uprostřed republiky více na východě blíže k hranicím se SR.

Lauš, čau žábo :wink:
6. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš, to je mi líto, že též marodíte :frowning2: Beztak je to tím hnusem studeným venku, to jsou teplotní skoky jak sviňa. Riška včera lítal celý den venku, furt jsem se ho ptala, jestli mu není zima, že ho převleču do hrubších tepláků, ale bojoval se mnou a teĎ se povaluje s bacilem u TV.
Mě by musel taky R. někam zavézt. Kdyby to bylo někam dále, tak by tam se mnou musel zůstat, no :unamused:
6. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, jsem se pěkně pobavila s Lidlem :grinning:

Sami, jj, nápad na dárky super :wink: jo, jsem si koupila Proč jsou šťastné děti šťastné a jsem zvědavá, kdy se k tomu dostanu... Stejně tak i k RAbru...

Novi půčózní noc mě mrzí, vím jak je to na hovno, přeju ať jsi v pohodě a ne jak vyliskaná!!!
6. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Pospi :dizzy_face:
Nezůstaly ti ty fota uložené v PC? :confused:
Chudák Rišutka, snad bude brzo v pohodě!!! To je v hajzlíku s tím pičasím blbým... :angry: Všichni jsou nakřáplí...
Jako já bych to, že by s náma případně chlapi zůstali, neviděla zas tak hrozně... By se mohli jít společně ožrat, mezitím, co bychom se ožíraly mi spolu :grinning:
6. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
laol...tak snad bude Víťulka brzo ok :wink:

u nás noc zas nic moc, sice je bez teploty ale osypal se mi :confounded: šestou nemoc už měl, známá doktorka mi napsala že by klidně mohl mít spálu pokud se osypal a má angínu, se asi po....
6. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, díky :dizzy_face:
Jejda, to je hrůza s Tomáškem... :confounded: :frowning2: Kdy půjdeš k Dr.? Zítra, nebo prubneš pohotovost?
6. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuci, stále spí... :confused: :grinning:
6. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
laol...zítra jdem na kontrolu, ale je bez teplot tak si myslim ze spála to nebude, nezvraci ani nic podobného, naopak už je zas ve svém živlu
6. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre dopolko

jo,asi pokupim ty darky, co jsem vymyslela
ja su taky zvedava, kdy se dostanu k RaBru, mam precteno asi 30stran na etapy a uz hosipa...navic si myslim, ze by mi to RABR chovani pomohlo vic se drzet na uzde pri rypani do MM :sweat_smile:

jsme byli na plavanicku, D. mi usnul v aute cestou tam...aledobry...byly i Nikulky :dizzy_face: no a po plavcu pri oblikani atd d. cyhtil hysterak, jsem nechapala, to mel mozna tak 3x,...nevim, co se mu stalo, byl tam poprve v ohradce...jestli se bal, ze h nechchu nebo co...asi tak neco...a byl uz ospaly, hladovy, no tak vytuhnul v aute a podarilo si mi ho prenest, super

oba chlapi spi, jdu se vykotit nez zacne sichta
MM se vratil ze srazu rano nez jsme odjeli, pac to organizoval, dnesl megavysluzku vseho,co zbylo, taxem si prave dala 7 kolacu :slight_smile:)))))

pospi, to nebylo rypnuti do SMoravacek.ALe holky planovaly podzimni sraz, navrhovaly Luhacovice atd a kdenic tunic.Chtelo by to fakt neco vymslet. Holt asi nebude takova velka ucast,ale kdo chce a muze, dojede, ne?
6. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, mňam koláč bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem psala na srazovku :wink: Valím do Tesca, než se Janka vzbudí.
6. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi Riškovi prajem nech je skoro fit. :frowning2:
Jaji chudák Tomáško. :confounded:
Pospi tk aj ty dovolenkuješ. :grinning:
am vychutnávaš si dobroty, aj ja by som si dala. :slight_smile:
Ja som doobeda urobila knedlu, MM uvaril super guláš. Oprala som dve várky prádla a nastrúhala cuketu do mrazáku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teraz obaja drobci spia, tak sa mi to páči. :sunglasses:
6. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky paninky,
noc u nas jako obvykle. Sla jsem spat a prdola se vzbudil a zacal plakat. A to, kdyz jsem sla do koupelny sundat si cocky a umyt se, byl rev jeste vetsi :angry: Takze skoncil zase se mnou v posteli. Ray prisel az nekdy ve 2 , ani nevim. Rano JAydi vzhuru v 6 do 9, pak spinkal a ja taky (ja az do pul 12) :grinning:
U nas leje jako z konve :angry: Za chvili prijde kamoska s manzelem a malym Vikim a pak mame jit jeste na narozeninovou party, kamosky maly ma 3 roky. Takze busy docela :unamused:
Ray ted vysava, tak aspon doctu kousek :wink:
6. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, snad se ti to podarilo zrusit a muzes na fotky normalne :wink: A snad Riskovi nic nakonec nebude :pensive:
Jaji jejda, chudacek Tomik :astonished: Drzim pesti, at je lip :pensive:
Sami darky jsou super co jsi vymyslela :wink: A plavani taky dobry az teda na ten konec :unamused: A vysluzky z parby taky dobra, se hodi :grinning:

Jej, tak tu toho moc nebylo...no jo, nedele. Tak si hezky uzivejte nedelni odpoledne. Vecer py py
6. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pri nedeli,

dnes jsme byli na plavcu se Samickou, tak dobrej pohyb k ranu. Pak u moji nejlepsi kamaradky kuknout na novej prirustek do rodiny. No koukala jsem jako puk. Malickej drobecek :slight_smile:

Dnes si vezmu priklad se Samicky a pujdu uklizet neb tu mame bordel jako v tanku. Takze zkejsnu u netu jen nez dopiju kafe..

Puzzi my zrovna vcera hledali, ze si pujdem spolecne zaplavat, ale nakonec to nejak neklaplo..

pospi tak o radostech prestavby baraku bych taky uz mohla vypravet. Jsme se ted rozhodli, ze kdyz jsme zpatky u nasich, tak ze si udelame jeste ve dvou chodbach podhledy. je z toho hroznej bordel, takze az se to udela, tak se stehujem zpatky. Jinak uz je to nachystane. Podlaha nova polozena. No jen remeslinici muzou az za 14 dni a zaroven se bude strop zateplovat, takze to vidim na konec rijna.. no a kupodivu je me to celkem fuk. V praci nam konci fiskalni rok, tak bude zari hodne narocne, tak aspon pomuzou nasi..

Weli taky nestiham a chodim sem tam, ale mam skoro vse docteno. Jen obcas ctu pred spanim a to nemam silu na reakce.

Sami kniha Rabr dobra a i veci z brany urco potesi :slight_smile:

Jo a hlasuju za sraz i kdyz teda ja zase asi jenom na otocku, protoze to bude urcite ve vsedni dny. Do Plzne bych nejela, protoze Nikule cholericka by se vzadu v aute zblaznila. No ale treba to pujde s novou autosedackou. :slight_smile:

Tak a zvedam zadek a valim neco delat tak vsem peknou nedeli :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak calvados na krk nezabral :cry: a asi budu muset zajít k Dr. je to tu opět, bolí mě to při polykání a to celkem fest, asi i víc než v červenci, kdy jsem měla cosi podobného. Hlavně ať to nechytne Kája, to bych nechtěla a moc by mě to mrzelo.
Taky mě smolí to, že máme zítra s Kájou plavčo, tak nevím, jestli jít ještě plavat a pak k Dr. nebo nejít. Vím, že by bylo lepší nejít, ale zase nechci Kájku ochudit o vodičku. A v úterý mám já aqua aerobic, ale to je ještě daleko.

Dneska jsme tu měli na návštěvě sestřenku s manželem a s 2 roční dcerkou, tak bylo fajn :slight_smile: Holky si i hrály v bazínku, ale Kája měla dnes pořád ruku v papulce a slintala jak blázen, tak ji zase dneska trápily zubky. Odpo nespala, zato teď usla v 18:30.

Petruš,
fajná nová fotečka Jaydiho, má super páčo :slight_smile: O tom my, holohlavci, můžem jen snít :grinning: Ještě musím zkouknout fota na picasu.Tak co, nebyla opička po včerejším alku? Super, že se Ray angažuje i v noci:slight_smile:
Tak jaká byla párty :wink: ?

Jaji,
chtěla jsem se kuknout na fotečky, ale kdepak máš album :confused: ??
Spála? To snad ne ...

Sami,
tak jaký byl dnešní den? Ty to vystihuješ přesně, že chlapi nás často za nic nepochválí, ale jak něco udělají oni, tak abychom jim dali metál. No, ale bez nich to nejde, že... Super, že stavba domečku tak rychle pokračuje, kdy byste mohli bydlet??
Ty brďo, rohovka v tak malé koupelce? A máš tam ještě něco i krom té vany??? My tam máme ještě umyvadlo a taky i pračku ... jé, hoď foto, až budeš mít čas, djékuji :slight_smile: Ty dárky jsi vymyslela dobře.

Novi,
Zelená míle je super film, mám zkouknuto :slight_smile: Taky mám ráda filmy od P. Almodovara, jsou takové jiné než ty ostatní.

Lao,
ať toho chroboka vyženete všichni brzo pryč!!!

Pospi,
tak i Riška je marod, ach jo :frowning2:

Miruss,
jj, na téhle dovolence se flámuje celé noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já bych se na srazík ráda přidala, pokud budu moct. Někam dál bych si taky netroufla dojet sama, ale zase kdyby zůstal i MM, tak by nás bylo na Káju víc :grinning:

Nikul,
plaváníčko po ránu super. A snad se už brzy nastěhujete do hotového.
6. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedělní odpo pauza :slight_smile:
Janka už spí, Riška usnul odpo u pohádky, to už se dlouho nestalo. Má zase zvýšenou teplotu, zítra si ho nechám doma. Nebude tu dělňas, budeme mít klid.
Koupila jsem Jance v Tescu hrníček My baby´s nekapací za 55,90Kč, hned jsme ho vyzkoušeli, Janka se z něho krásně napila Hami džusu :slight_smile:

Nikule, super ti to vyšlo s azylem u vašich, co se stavebních úprav týče i s tím hlídáním, když budeš mít frmol :wink: Já bych taky nejraději někdy odsud prchla :grinning:

Taky se musím přiznat, že vás někdy jen čtu a nereaguju. Buď na to nemám čas, nebo mi chybí múza :sweat_smile:

Petronuš, fotky jsem neodblokovala, nevím jak. Ale na webová alba Picasa se dostanu ještě přes Explorer.

Začíná Superstar, Richard mi to určo přepne. :frowning2:
6. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis já ho smázla, tak já tam fotky ještě na chvilku hodím ju? :wink:
6. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam
6. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes byl přínosný den, Honzík byl u mojí mámy (spokojenost na obou stranách) a my s MM byli v kině na Harry Potterovi a zbytek dne jsme cca strávili v KIKA, vybírali jsme garnýže a objednávali záclony, židle do kuchyně, nějaký doplňky atd.
Ještě vám musím napsat naše nočníkové úspěchy, posazuju Honzíka na nočník asi 8 dní a kadění už jen do nočníku (za ten týden 1x do pleny, když jsme ho celý odpo na nočník neposadili) a dnes začal i čůrat hodně do nočníku a pleny má skoro suchý :slight_smile: Fakt super, sundám plenu, posadím a už čůrá a tu a tam kákne, ráno pravidelnej hovňous. Máma ho dneska nočníkovala cca jednou za hodinu a prej skoro všechny pleny suchý, večer po cestě dom taky suchá a pak se vyčůral do nočníku. Prej nejvíc čůral a kadil u jídla, máma totiž dělala to, co s náma kdysi, krmení dítěte sedícího na nočníku a před ním židlička ala stoleček. Budu to tak dělat a naši jídelní židličku rozložím na malej stoleček a židličku a bude mít na hraní vestoje, obývací stolek máme totiž moc vysoko.
Petruš, zkoukla jsem vaší fotogalerii na picasa, krásnej šikula a ty dva zuby, jak zubí :wink:
Sami, máme to všechny podobně s našima M. Holt nás štvou blbostma a občas vybuchneme, to si nepomůžeme a taky jsme často v právu, je zas štveme my, že furt něco máme... :sweat_smile:
Sami, takže vy stěhování třeba v létě 2010 nebo na kdy to vypadá?
Sami, TM a sprcha a židlička, to fakt vymyslí jen chlap. Honzík je v židličce připoutanej a taky od něj odběhnu do kuchyně, ale stejně je to takový divný, co kdyby se nějak rozkymácel, co my víme že...
Sami, já taky na sraz klíďo dojedu i do PLzně :grinning: Ne, souhlasím, dojedu i někam dál klidně, sice mám ze srazu vždy trochu bobky co já sama na Honzíka, ale jo, bude to určitě s ním lepší než minule a těším se!
Novi, Zelená míle je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, i jsem to četla, fakt bomba, takový filmy miluju!
Miruss, fór o MD novinky a ránech jako po flámu dost dobrej :grinning:
Lao, co máš proti Plzni? :sweat_smile:
Sraz s chlapama někde dál by možná šel, by to mohla být sranda a bylo by to lepší na cestu. Ale zvládnu i s Honzíkem sama delší cestu, i když teda blbý to bude, Honzík sám vzadu nezabavovanej, no co, se uřve v nejhorším...
6. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek