• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jaji,
dík, už jsem se kukla. Tomíke je moc hezoučký a okatý :slight_smile:

Holky,
co máte kočíky Jané, prosím, jaká je délka lůžka u sporťáku? Díky :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnesni den byl moc fajn, Domi byl uplne zlaticko, po plavcu spal 1,5h, i ja jsem si jeste lehla nez se vzbudil MM. MM udelal sssuperb obide, Domis si tu hral a lezl a stavel se..a pak od 16-18 byli chlapi sami venku, ja se flakala a pak uklidila po MM kuchyn a vysala a vytrela jsem

omi dnes asi 3x ukazal v knizce na kuratko,kdyz se MM zeptal, kde je Pipi? :confused: :confused: :confused: my mu davame Pipi do vany a on je vzdy ststim bez sebe a to jsme nechapali...:slight_smile:. Taky dela tany tany /hybe se telickem, kdyz sedi treba a hraje hudba a my taky se hybem jako motivace/ jo a ssstrasne se mu libi a je uplne hotovy kdyz zakrici a ja presne zopakuju,jak zakricel...pak zakrici jinak kratce, dlouze, jinak) a ja to zas zopakuju.To je sssuper hra On dstava zachvaty smichu a ja taky:slight_smile:

az mibylo lito, ze sel spinkat...no a to jsem zakrikla, pac teda dnes uspavacka 45minut :frowning2:(((((. 2x mi ho vzbudila motorka a auto a pak uz nemohl zabrat a knoural a lezl po postylce atd...chjo

ale uz haja, huraaaa
6. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis copak copak...co casualplay???? :confused: chysta se zmena kocaru???
6. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, křičení děláme taky :sweat_smile: Honzík udělá takový hrozně hlasitý AAAA a já na něj zpět a on zas a je to děsná sranda, viď? Zakřičí, zakřičím, přemýšlí, otevře pusu, připraví a zas :slight_smile:
Kuřátko super, krásnej den jste měli :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami,
casuálek je super, jsem moc a moc spokojená, akorát jsem tam dnes Káju zkoušela šoupnout ve fusaku+ nánožník a nejde to, nejde to, necháme to na léto :confounded: To jsem nevychytala a nepočítala jsem s tím, že bude mít Kájka v 8M už 76cm, tak pokud do zimy poporoste, jako že určo jo, tak nevím, v čem ji budu vozit.
6. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
super den v kině a v Kikka :slight_smile:
A nočníkování super na2 :sweat_smile: Honzík šikulka, to u ns nehrozí, zkouším tam Káju posazovat, ale ouha, vzpírá se, jen 1x se nám to povedlo, ale to byla asi náhoda...
6. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme zpatky. Navsteva u nas se vyvedla a taky ta b-party byla dobra. Jaydinek si vyhral se Samikovyma novyma hrackama :grinning: a nahanel tam psa porad :grinning: Pak uz byl unavenej, ale doma dostal energii zase zpatky, tak jsme se jeste nasmali, co zase vymyslel. :grinning:
Dneska se porad vyplazoval :sweat_smile: a pak dokonce delal jako ahoj a zvednul ruku, jako by hajloval :confused: :grinning: Vypadalo to srandovne.
Jo a taky dneska sam stal na chvilku, nez na to prisel a placnul sebou na zadek :grinning:
6. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, tak to neporadim, jak udržet vzpouzející na nočníku, to bych to asi na čas odložila. My když dáme Honzíkovi do ruky nějakou hračku, tak pár minut v pohodě posedí.
Petruš, moc hezky to zní, jak byl Jaydi dneska šikovnej :slight_smile: Honzík postojí sám tak 3 sekundy, když ho pustím, pak kácečka :sweat_smile: Jo a s chodítkem chodit vůbec, nějak to nechápe, že by se měl držet, chce se držet mě :sweat_smile: I když každej den to trochu trénujeme a 10 cm popojede :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis s krkem teda nic moc. Snad ti Dr neco na to da :pensive: A plavat s tim bych asi radeji nesla :pensive:
Jej Pospi, no aspon budete mit s Roskou klidek, kdyz tam delnik nebude :pensive: A Janicka sikovna, ze pije z hrnicku. Jaydi nechce. Zkousim kazdej den, ale jen to ma v puse a zuzle :sweat_smile:
Snad to vase Superstar budou davat na netu, abych se podivala. Ale nova nejak blbne pri nacitani :angry:

Puzzi tak hezkej den jste meli. A teda super Honzik a nocnik! Sikula :slight_smile:
Sami teda taky jste meli super den. A Domisek musi byt uzasny pri tech hrach :grinning:
Puzzi s choditkem to bude lepsi, uvidis. :wink: My ho mame uz od cervence, ale az tedka jsme jen tak nahodou zkusili, co bude delat a nejak to vyslo. Ale dneska teda moc nechtel. Chytil se a pak sel radeji na zem :unamused: nevim proc. Ale nutit ho do toho nebudeme. Parkrat si k tomu prilezl a stoupnul si sam, ale nakonec to jen obchazel dokola a hral si s tema cudlikama.
JInak teda dneska novi lidi, co Jaydiho neznaji, si mysleli, ze ma aspon 10M neli vic :astonished: :grinning: ale ze je zase prej hodne drobnej :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, teda s tím nočníkováním máš moc šikovný dítě, malá teda na nočníku sedět nechce, chce koukat na obrázky, co jsou na něm, tak řve že nic nevidí, ale budu to muset zkoušet nějak pravidelně, když už tak hezky sedí .... a teda dobrej den ... s hlídáním .... my chceme do divadla, ale je to na 19,30 tak to nám nikdo nepohlídá, malá není na nikoho jinýho zvyklá, jen na nás dva a my chceme jít oba :angry:
Sami, supéééééér s kuřátkem, fakt paráda ... to jsou takový krásný úspěchy viď?
Petruš, návštěva dobrý, a Jaydi pořád vyplazoval jo?

Holky, tak my máme další pokrok, Markétka dělá "tááááák jsem veliká" ale dělá to pořád, je to novinka ,je to správný .... byli jsme odpo u kamarádky kousek za Vyškovem směr Kroměříž ,,, MM tam hrál fotbal a kamarádka tam má chalupu, tak paráda, malé se tam moc líbilo, daly jsme takový slabí šumivý vínko, dobrý ... dovezla jsem si kabelu plnou hruško-jablek a broskve, už mám od tchýně ze včera jablka a hrušky, tak se budou dělat přesnídávky, už jsem nějaký slíbila i Martinovi, moc mu chutnaly ty s pudinkem .... jinak Martinovi dneska na fotbale prošlápli kotník, tak chudák ráno bude muset na chirurgii, má to nateklý a bolí to ... to mám vždycky strach, že mu někdo něco udělá .... slyšely jste dneska ve zprávách o tom fotbalistovi z okresního přeboru, nevím kde to bylo , odkopl balon a upadl a umřel ... prý srdeční zástava, hrozný, měl 31 let !!!!!!
6. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to je mi líto, že tě ten krk pořád tak otravuje .... fakt běž k doktorovi, bude to chtít přeléčit.
Puzzi, u nás teda s chodítkem bez problémů ... co si ho malá vyhlídla , že ho máme doma, tak v něm lítá, to je neskutečný .... už zajíždí i za stůl k zrcadlu a šklebí se tam na sebe ....
Jinak holky, dnes jsme vstávaly ... podržte se 8,45 !!! všichni ... malá pak usnula v´11,35 a spala do 14 hodin! Pak jsme jeli na návštěvu, vydržela až do večera ...nekoupali jsme, říkala jsem si, že je dost pozdě ... no najedla se, spát nechtěla, tak jsem ji ještě vzala do obýváku, koukali jsme na dokument o Hitlerovi ... hrála si do 21 hod, pak jsem nakojila znovu a usnula hned ... zírám jaký to změny!
6. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Marketka super s tim, jak je velika :slight_smile: Jinak Pavla by vam nepohlidala malou a vy do divadla? Prece by mohla u vas i prespat, ne? A chudak Martin s kotnikem. Znam par docela drsnejch urazu z fotbalu, nekdy museli i prestat hrat. Ale kolikrat co se stane, ze ten mladej klub sebou slehne a konec, to je des :frowning2:
Za chvili davaji v Tv dokument z 9/11, telefonni hovory nahrane, tak asi budu pekne brecet :cry:
6. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, oni by lidi na hlídání byli, i ta kámoška co jsme u ní byli už nám hlídala při tom posledním divadle, ale malá prostě neusne s nikým cizím, usíná u kojení, nebo si pohraje a pak si s ní lehnu ... leda by vydržela než dojdem ... ještě to musím probrat s MM .... Pavlu nechci deptat, byla z toho posledního hlídání uplně zdrblá, přece jen nemá zkušenosti.
... jinak filmy k 11.září, brečím u všeho ... pamatuju jak jsem tenkrát došla v 14,30 z práce a děcka na to koukali a já taky, ... jsem myslela, že je to nějaký nový film .. :grinning: pak letělo to druhý letadlo, fakt mi trvalo asi 30 minut, než jsem pochopila , že je to skutečnost :angry:
6. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, taky jsem ti kukla do alba :wink: Tomík je krásnej a vypadá hrozně "dospěle" :dizzy_face:

Puzzi, proti Plzni nemám vůbec nic :wink: Pivo tam vaříte výborný :grinning: Jen tam nejsem schopna sama dojet...
Gratuluju k nočníkovým úspěchům!!! :wink: Mě zas Vitouš dneska převezl a šupl hovńouse do plenky... Zákeřně, chvilku po nočníkování... :angry: :grinning:

Marti, super Markétčino "tááák jsem veliká" :dizzy_face: No a Marťa je chudák s kotníkem... :confounded: :frowning2:
6. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
laol...díky, ale to fakt jen vypadá :grinning:

puzzi...tyyy jo Honzík je šikula s tím nočníkem :wink:
marti...gratulka k pokroku ala jak jsem velká :wink:
6. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulinky, poctivě jsem dočetla, uf, bylo toho hodně...

Koukám, že se tu zas ochořelo...petis krk, Tomík osypky...šmankote, držte se holky!!! A přeju brzo uzdraveníčko!!!

Neštvěte mne s tím, že dáváte děti na nočníi :wink: ...bych taky dávala, ale s tou naší hroudičkou nesedící....ach jo... i když mi přijde, že už se malinko snaží aspoň si sedat na patičku pravou...no, uvidíme...
Dnes jsme byli u kámošů celý odpoledne, grilovačka a tak...a mají dvojčátka půl roku a chlapečka 3 roky, a on si hrál s Tobíkem, různě se s ním plazil po zemi a tak, bylo to srandovní a sladký. I on se super, nechal se ode mne i pomazlit :dizzy_face: , už je to takovej rozumbrada roztomilej...a holčičky dvojčátka tak hodný, ani jsem je neslyšela brečet, šikulky...

Sami, tak snad se situace s TM zlepší a gratulka k domku, jak už jede do patra...a dárky jsou super, určo užitečný a pěkný! Klidně bych to koupila (nebo ponožky z Lidlu :grinning: :grinning: :grinning: ...to jsou forky)

Marti, markétka šikovná s "ták jsem veliká", já to teď zkouším na Tobiho...no, ale přijde mi, že už je úplně zblblej..furtp pápá, paci paci, jak seš velikej...a kouká jak puk :grinning:

Holky, chtěla jsem toho napsat ještě mnoho, ale jdu se umýt a spinkat...nějak jsem po víkendu kaputo, ale byl fajn, v sobotu jsme byli u MM babi a dědy, takže Tobíkovo prababi a pradědy :slight_smile: Se má... :wink:
6. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a dneska si Tom sám od sebe sedl a chvíli si hrál a pak bum, padl přímo na čumák :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, malá zatím umí "paci, paci" - "pá, pá" - "pojď, pojď" - umí "ne e" když se zeptá třeba MM jestli mu ukáže zoubek? ... a teď teda "ták jsem veliká" je to sranda. A ukazuje ukazováčkem ... když někam chce, nebo něco ukazuje ...
6. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, to si pamatuju, jak jsi tu psala kdysi, chudak Pavla :pensive: NO asi budete muset na divadlo pockat potom :wink:
No ja uz rvu :cry: to je desny. Jsou to telefonaty od lidi, co byli v tech dvojcatech, a povidani jejich rodin a pod. Tolik let je to uz, ale stejne se nad tim clovek porad otrasne, jak vidi, jak ty letadla do tech dvojcat naletely :cry:
6. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, já mám dojem, že jsem tento film viděla, dávali ho i u nás ... to bylo hrozný ... jen představa, že by tam byl někdo mě blízký, je hroznej
6. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady se nakecalo, jsem zapomnela refresnout :sweat_smile:
Talls tak jste si vikend uzili :wink:
Jaji tak super s posazenim a hranim si...se to bude prodluzovat :wink:
6. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Marti Markétka je šikovná. :slight_smile:
Jaji aj Tomi šikovný, že sa posadil, už len trénovať stabilitu. :grinning:
Petis skoré uzdravenie. :confounded:
Idem už spať, tak pa zajtra. :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan ....
6. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou
6. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, po niekolkodnovej absencii sa znovu hlasim. Nebojte nevykaslala som sa na kona, ale nebol time.
Vcera sme boli s MM a drobcom na "prechadzke" presli sme dokopy asi 20 km, vecer som si nohy necitila, ale bolo dobre. Mame uz novy kocik, Tomimu sa v nom strasne paci, zaspava tam bez problemov.

Vyskusala som dat Tomimu na noc len mlieko, a celkom sa to osvedcilo, zobudenie len jeden krat a to o 4.45 takze asi budeme len pri mlieku, kasu len vynimocne.

Nase pokroky idu rychlostou blesku, maly sa stale stava na nohy, staci ze narazi na nieco o co sa moze opriet a uz to skusa. Chvilu neobsedi.

Idem vas docitat, a mozno budu aj niake reakcie.
7. zář 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevím zda se mi dnes podaří aspoň něco dočíst, včera jsme vytapetovali dětem pokojík - později dám fotky. A mě ještě čeká úklid věcí a přebrání mých věcí ............. no moc toho bude.
Chtěla jsem Vás zatím poprosit o hlasy pro Kubíka v soutěži o nejkrásnější úsměv. Kuba má číslo 47, vyplňuje se tam formulář:
http://www.nunynek.cz/soutezni-fotografie
7. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kocky,
pozera, ze tu bol aktivne prekonovany vikend :slight_smile:
Ja som sa dnes super vyspala - po dlllllhej dobe bolo len 2x kojo - uplne som cumakovala :slight_smile: - rano sme sice pekne zaspali - budik na mobile som jaksi divne nadstavila a spontanne prevalenie a mrk na hodiny o 07:36 nas rychlostou blesku vykopol vsetkych z postele a baby mali co robit, aby stihli skolu :grinning: ......ako zakon schvalnosti je samozrejme aj to, ze Luky vstava vacsinou medzi 6-7-mou a dnes spal jaj dudek ( to sa mi cez vikend nestane :grinning: )
Pracka uz perie, idem dat malemu bastu a postupne docitat :wink:
7. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jednou dobré ráno,

Petro: koukala jsem na fotečky a jsou úžasný :dizzy_face: Zvlášť ten jažýček a úklid šuplat

Jaji: Tomášek je fešák :wink:

Sami: Tak to už stavba opravdu pokročila, to je super. Tak bez štamprdle, přímo z flaše :grinning: Srazík by byl fajn …… A co ten doktorát, už sis našla papíry? :sweat_smile:

Pospi: Jak je Riškovi?

Sami a Nikul: Tak plavání …….. už jsem zvědavá na to plavčo ve čtvrtek, prvně jde Kuba a po něm Ančí, snad to s MM přežijem.

Petis: Co krk?

Jaji: Pročpak jsi smázla album?

Lobka: Dobré ráno
7. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky.Tak jaká byla noc?u nás se to celkem dalo.vstávali jsme v půl deváté,pouklidila jsem a Kačka si hraje ještě v pyžámku.
Dneska máme před sebou velký den.Jdeme na pohovor k rodině,která pronajímá mooooc pěkný byt.Tak snad uděláme dojem a budeme mít štěstí..
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/3+1-zdar-nad-sazavou-3-1977793605
moc bych si ho přála.mají asi tak 9leté a mladší děti,tak nájem by byl tak na 10let,což by nám stačilo,než by jsme koupili baráček.
Chodíte s dětma plavat?ny nás už nezbylo místo,prý leda až příští rok.je tam hodně dětí a jen 2krát týdně.

PETIS:jj.měla by sis zajít k doktorovi,to podceníš a pak bude hůř :confounded:

JAJI:to je ale šikula :grinning: u nás je zajímavé,že v posteli normálně sama sedí bez opory a aj sama se posadí,ale na zemi se bojí.protože jednou se sama posadila a hned práskla na zem,tak už asi nechce a bojí se..teď pořád kačka říká mama mama nebo mami hej..

M1RTI:taky malá je šikulka.Ta naše by se pořád jen nosila.už tu zase mrčí,tak ji dám asi spát.je to strašný..už nevím,čím ji zabavit.
7. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek