• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Andy Honzik taky uplazi 5 mililimetru :grinning: ale Puzziovic Honzik jen 4 mm :grinning:

jake hlasky? Z Kurvahosi ne? :grinning:
8. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, ženy, musím zkonstatovat, že to asi dopadne všelijak... bude tam test, kolem 50 otázek, může být max 8 chyb, při neúspěchu repete (kdoví kdy-já na to mám zrovna čas...) a když ani pak ne, tak oficiální přezkoušení. Takže pokud to neudělám teď, tak na nějakej další test seru a šla bych až po mateřské rovnou na přezkoušení :angry: No nebudu se filtrovat negativně, ale už mám tajný tip :grinning: jak to dopadne :grinning:
Podařilo se mi odstříkat 50ku mlíka, takže nějaká záchovná - ošulovací dávka je na světě :slight_smile: No moje nervy, už ať je po...
Nikolce gratuluju k zoubku, Welince k mrše.¨
Na zbytek reagnu posléze... Jdu do toho opět čumět
8. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laolko napis si tahak :slight_smile:
fajn, zes odstrikala, sikula!
8. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, dneska asi od půl pátý to bylo s Honzíkem teda záhul, jsem už nevěděla coby. MM nebyl doma, dojel až v šest, tak jsem nosila a zpívala a s kočárem chvilku a na zem pidichvilku a ty minuty lezly tak pomaloučku! Ale jinak den byl fajn, poslední dobou je to malinko malinko lepší a lepší.
Andy, lezení = břicho nad zemí, plazení = břicho na zemi. :sweat_smile: 5 metrů, jo? Máli je super, tyjo, dobrá! Tak občas zajdi aspoň takhle večer na sranda pokec :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn, náš honzík se náhodou uplazí minus třicet milimetrů, couvá :grinning: To váš neumí, že? Chacha :grinning:
Lao, drž se, matko, co je vlastně tématem?
jsem pekla šneky šunko sejrový na zejtra por návštěvu a spálila jsem je a je to hnusný :angry: Asi budu plakat :cry: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn. i když bude mít kombinézu na týden, tak určo 9-12. Za chvíli tu mám zas zimu, tak aspoň něco budeš mít :wink:

Chůdě Hpaja.

Andy: Tak Máli už dělá píďalku? :dizzy_face: Jé to je šikulka.

Jdu do hajan, dobrou holky.
8. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a my s MM máme pár svých slov, rádi zkracujeme. Třeba místo postel říkáme pso, polštář je pšo a peřina přo. A podobných slov máme vícero, myslim, že ostatní by nerozuměli. A raky se musim tu a tam hlídat, aby mi nějaký takový slovo neujelo na veřejnosti, bych ´byla za debila :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, přepravní podmínky v mez. přepravě.... No nic ještě jednou to přečtu a seru na to. Stačí mi nervy, že budu bez prcka...
8. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, incoterms? tyjo, by mě zajímalo, jestli bych se ještě dokázala něco naučit :sweat_smile:
momou, dobrou!
8. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi proc bys jen byla za debila? :grinning:
hm to mas blbe teda s temi sneky, kyskys :slight_smile:
jsem nebyla na srazu tak nevim jak se Honzik projevuje, mrci, nebo ma hysteraky, ci se zalyka? Myslim tim ten dnesek odpoledne.
Momou do zimy urcite nevydrzi, ale vezmu asi fakt tu vetsi, prece jen Honzik neni Janicka pospichalkovic :grinning:
u nas klid, ani cavyky pred usnutim nebyly. Coz posledni dobou to bylo na budku teda. Uf.
8. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus nestresuj, prcek bude v dobrych rukou. Klid matko, dej si frtana, lepe ti to pujde do hlavy.
8. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi spesl pro tebe. Bro :grinning::wink:
kdybys mi ty zkratky neosvetila, tak nechnapu rec :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hysteráky ani zalykání ne, spíš jen neustálé mrčení "hhhh" "hhhh", jsem nespokojen, mámo, dělej něco :sweat_smile:
Vem tu větší kombošku, ať ho to netlačí!
Lao, o Vítka strach neměj, Vít starší´to zmákne :grinning:
Bro je blbost :grinning:
8. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejni bro blbost. To je bobrou dobrou Puzzi :sweat_smile: Jdes spat uz ne? Mela bys, vstavas v 5:30 tak nezapomen :grinning: zitra dorazi ta nevesta?
8. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale prdlačky, dnes má službu MM, já budu vstávat po osmé, heč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra dorazí chlapeček skoro 2M a holčička skoro 5M.
Dobrou se řekne Bodrou, ty to neumíš, megn! :grinning:
8. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi nehul uz :grinning:
jee takove male mimi? Vyfot kluky, at se poňuňame ju? :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A budu si hulit a budu a ty mi v tom nezabráníš :grinning:
Jj, to bude chtít foto zejtra, velkej a malej :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, mám dojem, že Markétka dospávala to včerejší odpoledne, to nespala vůbec !
Andy, uvidíš, že se ti to osvědčí, že se budeš Máli věnovat. Ona to pozná, že je na akci reakce, a bude líp reagovat. Držím palce a občas písni, jak se vám vede!
8. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme udělali pokus a dali spát Ríšu už v 19,15, usnul v 19,30 tak jsem na to zvědavá, jak se ráno vzbudí. Zítra ho zkusím dát spinkat už v 19h, protože při koju si už mnul očička :slight_smile:
Po očkování bez reakce, super :slight_smile:

Lao jakou borůvku jsi objevila? :confused: Capáčky moc pěkný, ale ta cena... :unamused: A už jsi našprtaná?
Pospi, váhu má Janička pěknou a je to statečná holka :wink: Hihi a koukám, že se ti můj ista zalíbil :grinning:
Mou, dodatečně gratulace Aničce k narozeninám :slight_smile: postýlka je pěkná :slight_smile: Dietu držím, ne abych zhubla, ale kvůli Ríšovi, chci zjistit, jestli není alergický na mléko nebo vajíčka. Kdyby to nebylo kvůli Ríšovi, tak bych to už dávno vzdala, protože taková "hrdinka" s pevnou vůli zase nejsem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, super, že je zídka hotová a za chvíli bude i legální :slight_smile: Ty jo, a 3,5h spánku M. dala, ta chce trumfnout Zuzanku, viď :slight_smile:
Sami, ty máš zase rozlítáno... užij si chatu a ať je Domi zase hodňouš :wink:
Weli, doktorům se o říká, abys měla klid. režim... zkus se co nejvíc šetřit.
Jumi, gratulace k výročí :dizzy_face: nás čeká v srpnu už třetí :dizzy_face:
Majdi, Honzík má taky pěknou váhu :slight_smile: a píše všema deseti? :grinning: Složení potravin studuju až v obchodě z obalů. Ať má Hany to očičko lepší...
Andy, to je jasný, že je Máli přednější... já si taky kolikrát říkám, že ten čas co sedím u netu bych měla věnovat spíš Ríšulkovi... on si taky dost vystačí sám, ale když se mu věnuju, tak mě vždycky odmění krásným úsměvem
:dizzy_face:
Jumi, s tou baštou vydrž, určitě se to zlepší a Sonička bude papat jedna báseň :slight_smile:
Petronusko, super, že migréna je fuč a spící JD u oběda musel být roztomilej :dizzy_face:
Petis, ať Káju vztekací období brzo přejde...
Ríša takhle ze spaní cucá v noci a při krkání taky spí... :dizzy_face: mm je z toho vždycky hotovej, když ho vidí jak mi spinká na rameni a třeba mi ještě obejme ručičkou okolo krku :dizzy_face:
Ha tak čtu, že to s dietou bylo momou vysvětleno :slight_smile: dík Andy :wink: ty jo a Máli je aktivní hadice :grinning: když se umí tak daleko plazit :grinning:
Megn, Puzzi, vy jste držky obě :grinning: se tu chlámu vaší slovní přestřelkou :grinning:
Lao, ty jo to je opruz ten test... nás v práci taky testovali na pc, možný bylo jenom jedno spuštění a výsledek byl zahrnutej do hodnocení na prémošky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to byla vždycky hromadná akce, při spuštění jsme měli u sebe několik "poradců"... šéfka byla v pohodě, dělala že nic nevidí :grinning:
Puzzi, nad šnekama slzy neroň :wink: a zkracování slov dobrý :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, dej zítra vědět, kdy Ríša vstával a zkuste vydržet pár dní s tím ukládáním dřív. Zvlášť když je unavenej trochu dřív, tak proč to nevyužít :wink:
Nad šnekama už slzy neroním, MM už jich půlku snědl :grinning:
Takový podvádění u vás v práci s testováním, jo? No teda! :grinning:
Holky, schválně když budete mít chuť a čas, co takhle si napsat, čím bavíme děti? Mně už někdy dochází inspirace. Třeba když jsou na zemi u hraček, tak těma hračkama hýbete nebo mluvíte? Já je Honzíkovi podávám, dělám s nima buch o zem, aby věděl a u toho většinou něco zpívám. Nebo na něj furt volám Kuk a podobný blbosti. Co vy?
8. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau monitor!
Tak som tutáj :grinning: (tak,Magda?) ale prave na mna dosla mega unava. Ledva zijem.
Reakcie mam spisane na papieri (lebo som citala na mobile), zajtra hodim. Rano ideme na kožné na KO.
Zas ma ten exot vytocil...ja uz nechapem, coskoro urobim za tym hrubu ciaru lebo toto neni mozne...:frowning2:
Gratulujem oneskorene malemu pohodakovi Hanyskovi k pol rocku a dnesnej polrocnici Maxikovi :slight_smile:
A dakujem Hpaji za dodatocnu gratulku :slight_smile:
Bru noc
8. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je roman paji, na ten se musim jit vyspat. :slight_smile: zkousis metodu od Puzzi, jakoze dat drive spat, pozdeji vstat? Holky brou noc. Puzzi bro :grinning: joo a na fjoto se tesim!
Se mi neco mrvi v postylce, snad se nevzbudi hned jak usnu.
8. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi hej tutaj, si supr! Diky, bozkame ta, cmuuuk.:slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky spáti, dobrou všem :slight_smile:
Novi, těším se zítra na reakce! Exot = David? Sakra práce chlap jeden :angry:
8. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páji, Andy, já už taky pobyt na koňovi zúžila, taky tady jsem jen v určitých časech ... když Markétka spí a pak večer, když už je klid, ... proto taky jsou ty moje příspěvky spíš noční. Když je malá vzhůru, tak se nedá něco psát, jen když je moc hodná, tak nakouknu, co plkáte, ale není čas na reakce. ... ale zatím jsem s váma v obraze, vím, co se děje
8. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žínky a skoro spící mamky :sunglasses:
mám fakt fičák, dneska se nedalo nic dělat, chtěla jsme být s MM doma, než odjede,ale ráno měl nějaké kafe a než se vrátil, volala mi kámoška s mimi 2M, že se staví tady kousek od nás a vzala by si pár věcí po Domčovi, jestli jí to hodím. Taxem řešila, že jestli Domi usne (což tou dobou měl), tak MM pohlídá a já za ní jen skočím a jestli MM nedojde do té doby, holt budu budit a tahat ho s sebou zas jak kotě :angry: . MM sice dosel,ale ze musi jeste do banky...chjo...fakt prd platnej, ze je doma...no ale pohlidal by, jen Domi nejak furt jeste neusnul, taxem ho obstarala a vyrazila nakonec s kocarem za tou kamoskou a sla s ni pesky az na nádr (5 zastávek) a pak zpet a po ceste jsem chytla MM jak koncil v bance, taxme sli spolu dom..po ceste jsme si chteli dat menu v lepsi restošce, ale trvalo to tam,jak bychom si dali neco z listku :angry: :angry: hodinu!!! jsme tam byli a z toho jsem hlavni jidlo do sebe nahazela jak prase, pac Domi uz chytal nerva...uz byl 3h od koja a mel hlad a tam jsem ho uz nechtela krmit taxme makali dom.
a doma byl protivny i po nadlabnuti, nedalo se nic jineho delat , MM si v klidu poresil sve veci u PC zas :frowning2: a pak sup sup a ahoj, uz musim a kdyz zmizel, a ja konecne udolala Domiho ke spani, musela jsem mu uklidit oblek a dalsi veci, ktere ho vzdy prosim,aby si uklidil, tak me to hlo žlučí, že kuwadrat už to nedavam furt dokola uklizet tuny hader a 20paru bot dokola....uáááá. No tak jsem se rozhodla, ze napisu dopis, pac sice jsem chtela hodit rec,ale to se vzdy trochu zvrtne, dopis bude lepsi.
Kamoska co za ni jedu mi pak psala, ze maji dojet jakesi jeji kamosky a setrenice ci co, toz me to teda taky nenadchlo..jsme to planovaly dlouho dopredu,jsem se tesila, ze se uzijem a v klidu...ale asi bude chaos...no jsem neativne nafiltrovana jak cip :wink: ..kazdopadne budu mit auto,takze kdyby neco..balim a ficime dom a basta. Honim se jak debil a pak se bojim, ze na Domiho toho bude treba moc...no uvidime. Nevim, proc dneska byl takovy protiva...
Docetla jsme vas, zkoukla avizovane fjotky, ovsem kdybych mela psat reaction, taxem tu zas do pjulnoci,ale musim esce zpacifikovat nejakej bjurdel, bo se asi prijde podivat na nas byt nejaka zenska...uz pomalu resime do budoucna az bude bjarak, tak co s tim. No a pres den hojovno zrobim, navic tu ted furt nebudu nebo jen na otocku, tak at zenskou neodradi nase pracovna alá skladiště krabic, kočáru, sušáku žehlícího prkna, 2 pytlů hader a spol... :frowning2: . MM jsem prosila,ze kdyz je doma, ze musime nejak zvladnout odnest prazdne krabice do sklepa, ze sama s malym to nedam...už je to asi 2mesice...no asi to zapalim a bude klid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, dneska jsme nahodou najela na webovky sunaru..www sunar cz a je tam vpravo sunarradio :slight_smile:, zni to smesne,ale je tam spousta pisnicek, co se daji deckam zpivat, jsem se zase inspirovala
8. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se trochu dojala a pobrečela..
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=100996&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Když si vzpomenu jak jsme si narvávali břicha v té pizzerce a hladili prosinčátka v bříškách....a teď mají Matyáška :pensive:
8. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Míšo, už jsme to tu řešili odpol, Andy házela na to odkaz. Ale Mao psala před chvílí tam, že videla jak Matyho obstarava sestricka a byla z toho stastna, ze to bylo krasne. Chudinka, kdo vi, kdy si toho drobecka pochova...
tak ja padim, jeste nakouknu,ale jdu arbeit... :unamused:
8. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si to kráva smázla...
Paji, díky za mail, bohuzial mi to nejde spustit :frowning2: Super, že je Riška bez reakc :dizzy_face: a to spaní taky paráda :dizzy_face: Zítra dej vědět, dokdy chrupkal :wink:
Před chvilkou jsem kojila :confused:
No nic, valím chrápat. Zítra víc
8. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek