• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte.
Lobka to je zákon schválnosti. Cez víkend by toľko nespal. :slight_smile:
Ale hlavne, že ste stihli. :slight_smile:
Zuzka spí a Kubko je vonku s dedkom, tak ja idem baliť. Zajtra odchádzame do Popradu. :sunglasses:
7. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Cvacha: To je moc hezký byt a jen za 5 tis., tak to budeme držet palečky. V Práglu se tohle pronajímá tak od 12 tis a víc.
My začnem chodit teď od čtvrtka na plavání, ale jsme přihlášení už od června.
7. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Mohla bych Vás poprosit o hlasy v soutěži? Za každý hlásek moc děkujeme.
http://www.nunynek.cz/soutez/_zobraz=soutez-o-nejhezci-letni-usmev

Kubíček má číslo 47, jinak se vyplňuje formulář podle vzoru. Díky

Pak ještě zkoušíme štěstí tady:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=4&id=15561&from=gallery

Ale to nevím, zda to půjde, mají to nějaký rozbitý. Hlasovat jde z jedné IP jednou za týden, a musí se potvrdit kod, který přijde na meil.
7. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Cvachna, mooooc pěknej byteček, tak to držím palce!!! A za pronájem chtějí jen 5 tis??? To snad není ani možný...my jsme v praze za hnusnej 1+1 platili ( a to bylo ještě ze známosti) 7 tis a doplatky na energie....hrůza...tady by pronájem takovýho pěknýho bytu byl tak min 15 tis...tak moc přeju, ať to dopadne...a teď bydlíte u rodičů???

Lobka, jejda zaspání...ale hlavně, že se stihlo :slight_smile: ...mne se dneska taky nechtělo z pelechu, ale musela jsem jít s MM na poštu na czech point, potřebovali jsme ověřit podpisy na smlouvě...
Tak nás dnes ještě čeká jednou banka a snad (prosím prosím) už to bude hotové, ta naše hypo...na konci týdne musí mít prachy původní banka, jinak jsme v pytli, no, snad se to stihne, máme to fakt knop (zítra musí totiž ta nová banka ještě zařídit zástavní právo na katastru nemovitostí a pak teprve pošle penízky...jsou to obštrukce...)
A na 11 jsme objednaní na kyčle...snad se Tobi vzbudí nějak solidně, že mu stihnu dát svačinu...takže lítání zas půl dne minimálně...škoda, že dnes neklapnou ty světýlka s jumíkem...fakt už chci chodit někam, aby se tobi zas někam posunul...
Jak tu píšete, že se vám mění před očima, tak u nás stagnace...až z toho mám strach...už tak měsíc nic nového mi přijde...jako začal zase brebentit, to jo, ale pohybově žádná sláva...ve čt jdem na RHB, bojim bojim abysme zas nemuseli cvičit, uf, to by mne zabilo...
Jinak tobík takovým způsobem vypiloval cákání vody při koupání, že jsem vždy zlitá já, celá koupelna, no prostě všechno...no, to jsme ho naučili teda věc :sweat_smile: ...ale on má takovou radost...tak budu furt vytírat, no....nebo budem muset koupit zástěnu :wink:
Miruss, teda zas dovolenkovat :slight_smile: , to se máte, tak šťastnou cestu!
7. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsem přidala fotky pokojíku - album Oba :wink:
7. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls: Vy jdete na kyčle? My až tak v roce a půl. :wink: S hypo, držím palečky, snad Vám to vyjde dobře.
7. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Cvach, držím pěsti na byt-je fakt moc krásnej!!! :dizzy_face:

Lobi, zákon schválnosti funguje spolehlivě... :unamused: Ale hlavně že jste to stihli :dizzy_face:

My dnes byli opět u Dr. - Vítek začal kašlat, tak jsem tam pro sichr vběhla... Dostal kapky, do nosu mu mám fíkat tu mořskou vodu...
7. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

momou...dohodli jsme se s manžou, máme album na rajčeti pod heslem :wink:

jinak noc už docela ušla, hurááá, snad se to zlepší, je bez teploty ale to jeho osypání no hrůůůza :sweat_smile: Jo a začal skřípat zubama, to taaak nesnáším fuj :confounded:

talls...Tobík je s tou vodou dobrej, jsem viděla to video co si sem dávala :slight_smile:))) naše dítko taky vodu miluje ale na Tobíka nemá :grinning:
7. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Laola: Snad bude Víteček brzy v pořádku a bez kašle.

Jaji: Aha :grinning:
7. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
TALLS:jo,stojí 5 000+3 000 energie.Tak 8 000.ale pořád pěkný,protože teď jsme v nájmu a platíme 4 000+3500 energie.a byt je 50m2,což je pro nás malé.Já už bych chtěla větší.A ten byteček taky je v klidné lokalitě a se zahradou.to my nemáme...jsem z toho nějaká nervozní. :unamused: ale snad uděláme dobrý dojem.
jiank je dobrý,že v tom pokoji zůstává ta postel přidělaná a ta dětská stěna na blbnutí..budete kupovat byt?

jo,nevíte,kolik se tak platí provize?

MOMOU:moc pěkný pokojíček..já už se těším,až budeme zařizovat Kačence..
7. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
LAOLO:tak snad se Víteček brzo uzdraví..my máme už jen rýmu a pořád ji teče z nosu,ale kapky doma máme,tak k doktorce nemusíme.Taky odsáváš?nebo ne?Kačce se to nelíbí,tak odsávačku nepoužíváme.nedělá mi dobře,když u toho brečí,to pak brečím s ní..
7. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
cvachna...ty joo to je moc hezkej byt :wink: držím palce :wink:
7. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
noc nic moc. JAydi se budil kazdou chvili od pul 2 (u nas v posteli), dokonce i plakal, ani cumel nechtel :frowning2: Tak nevim. V 6 vstaval, ale pred 9 zase spinka na balkone. Snad bude dobrej den :unamused:

Jdu vas docist
7. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobka neviem ci som ta tu uz vitala po prazdninach, ak nie tak vitaj, a je fajn ze ste si to uzili. Fotky som kukla, a moc vam to pristane.

Puzzi vase foto, to je nieco perfektne, a hlavne tie komentare.

Nik tak vasa dovolenka nic moc. Ten tvoj tchan je asi nieco podobne ako moj. Vcera u nich sa to uz nedalo vydrzat, stale by mu nieco pchal do pusy, este sme len prisli uz mu daval sunarku, aj ked som ho upozornila ze ide za chvilu jest. Povedal ze ved len jednu, ze z toho sa aj tak nenaje. Nakoniec to boli dve. Asi 15 minut po jedle prisiel za nim s rozkom ze nech cucka, vyslovene som mu povedala ze nech mu to nedava, a tak isto aj svokra a MM, ale on si samozrejme spravil po svojom. Mne by ani nevadilo keby ten roztek pekne cumle, ale on si odvali kusisko a naliepa sa mu to na podnebie, a bojim sa toho aby sa mu to neuvolnilo a nezadusil sa s tym.

Jumi to mas doma super pomocnicu, len tak dalej a za chvilu za teba to pradlo posklada vsetko :grinning: .

Nik netrap sa ani Tomi nevie paci paci, a papa ked mu povieme tak zacne mavat oboma rukami, takze neviem ci je to to prave orechove, kedze on mava rukami aj pri jedle a pod.

Jaji to je super ze je Tomikovi lepsie. Nevies z coho by to mohol mat? Niaka viroza alebo zubky?

Talls, fotky Tobika su perfektne, je krasny a tie blondave vlasky, moc mu to slusi.

Cvachna, nech ti vodicak dopadne OK.

Marti ja pouzivam na dudlik retiazku, lebo by som nic ine nerobila vonku len zbierala dudel zo zeme.

Puzzi super s plavcom, Honzik sa vratil este na chvilu na dovelnku.

Holky ako to robite ze vam deti tak jedia bud chlieba alebo rohlik, ja mu ho dam, on odkusne velky kus a nalepi sa mu to hore. Dnes som to znovu skusila, ale to sa vobec nenajedol, tak som mu radsej dala pribinaka. Ja sa bojim ze mu to zabehne.

Pospi dobre som sa zabavila s tym hadrom okolo Jankinho pasa, u nas by sa to hodilo uz na rucky mokra handra a na kolena sucha nech to aj vylesti.
A dodatocne Janke vsetko naj k 8 M.

Weli Matymu to slusi, a ako pekne stoji.

Aj u nas je stale len to lozenie za mnou, a sape sa po mne. A najnovsie mu nevadi sa zacat stavat aj o rovnu stenu, aj ked sa nema coho zachytit.

Jaji Tomasko je podareny.

Ja to uz radsej odoslem, lebo uz to pisem asi 2 hodiny. Este mi chybavju 2 stranky.
7. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilka, já dávám Kubíkovi malé kousky do pusy, aby se naučil je "kousat" a v pohodě. S Aničkou jsem to dělala stejně a pak teprve, když už věděla jak kousat, tak jsem jí dala rohlík do ruky. :wink:

Pospi. Rohlík vyzkoušen a šlo to :grinning: ale pořád jsem kontrolovala.
7. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky kočeny..
Jdu na Vás jen hodit kukuč. Prostě nestíhačka.. každý den uklidit, uvařit.. do toho mám tady dvě maminky na kočárkování, takže lítám i po venku... reagovat na vše co se tady děje už vůbec.. Jen hlásím, že žijeme :slight_smile: Honzík byl teď 3 dny nevrlejší, načež u něho nevrlost něco značí, páč jinak on je furt pohoda že.. jsem mu koukla do pusinky a rostou mu spodní jedničky.. normálně první zuby se tlačí! tak snad vylezou, nejsem zvyklá na protivné dítě čtyřiadvacet hodin :grinning:
trošku vočichnu co řešíte, něco jsem už přelítla. :slight_smile:
ale musím jít vařit, dělám svíčkovou.. tak snad potom. Nic neslibuju nejsem slibotechna.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: se raději aktivně zapojím do diskuze, než sepisovat zpětně co a jak, čas je drahý. :wink:
7. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky pojďme si zazpívat :grinning: :grinning: jsem u toho včera umírala smíchy.. tak teď chodím doma jak řádné mačo a zpívám si: domu, pijeme tomu :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=gvCcVIZjIp0
7. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Cvachna ten byt vyzera dobre a ta cena je fakt dobra.

Momou izba je perfektna, tam sa musi pacit detom. Zatial asi hlavne Anicke.

Talls nech vam to uz konecne vyjde s tou hypo. Drzim palce.

Jaji aj nas Tomi strasne skripe zubami, to sa niekedy neda pocuvat, ako sa pri tom tvari.

Momou aj ja som mu davala male kusky do pusy, ale aj tak sa to moc nedari, budem to musiet skusat, raz sa to musi naucit pekne pokusat. A to som si myslela ze ked ma tolko zubov tak to bude v pohode.

Cau Megn, tak to mas dobre ze mas s kym chodit kocarkovat. A konecne bude aj Honzik zubaty.
7. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Megn aj ja som vcera pozerala superstar, a riadne som sa nasmiala.
7. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Megn :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak zpíval hezky :grinning:

Vanilka: Anička u toho tapetování nebyla a taky jsme jí dávali až včera ty plenty ala baráček pod postýlku. Takže když jsem ji přivezla od dědy - jeli mašinkou a vozila se na kolotoči, .... - tak ty oči, jak se jí rozzářily :dizzy_face: a prý líbí :dizzy_face: :grinning: no prostě paráda. Za ten pohled na její rozzářený a překvapený oči ta námaha stála :dizzy_face:
7. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
VAnil hezkou prochazku jste meli :wink: a super ze spokojenost s novym kocarkem :slight_smile:
Moni sikovna s tapetovanim. Vypada to moc hezky a vesele :slight_smile: Na hlasovani se podivam po docteni, jo? :wink:
Lobi vyborne vyspani :grinning: Fakt skoda, ze tohle se nestane o vikendu, co? :angry:
Cvachna byt vypada super a hlavne ty veci pro deti tam se mi libi. Tak at vam to dobre dopadne :wink:
Je pekne levnej teda :wink: U nas se pronajimaji 3pokojove tak od 900eur mesicne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Talls tak hodne stesti v bance. At vam to dopadne dobre :slight_smile: Taky prejem dobre porizeni na kyclich :wink:
Laus tak at to Vitecka brzy prejde :wink:
Vanil ja davam chleba Jaydimu tak, ze mu kousky odlamuju. Jinak by to dopadlo jako u vas :wink:
Ahoj Magdi,tak super se zoubkama, at Honzikovi brzy vyrostou :slight_smile:
Se tu chlamu nad tim Michalem Davidem :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak Tomi sa zobudil po hodine aj pol, chvilu som pocula sustanie vo vysielacke, som myslela ze sa iba prevaluje, ale ked to neprestavalo tak som ho isla pozriet a samozrejme on na nohach a uz aj chytal vysielacku, mam ju vzdy zavesenu na vreckari.
Idem mu dat uvarit vajicko, dnes bude broko, kvetak, cuketa a zltko. Snad bude smakovat.

Zatial pa
7. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky, jsme zpět z cvičení. Musím říct, že cvičení super, ostatní mámy a děti taky fajn, Honzík to zvládl dle mých lepších očekávání, tak snad to půjde :slight_smile: Ze začátku před cvičením tam lezl s dětma a tak, pak ve cvičení po chvíli už ho organizované hraní nebavilo, takže se prokňoural do závěru, ale snažila jsem se ho upoutávat a tak 50% se účastnil. Rozhodně dobrá akce a náplň dopoledne, pak v autě usnul a spí. Už byl taky unavenej, tak i proto nic moc nálada, ale to je těžký, to se nedá naplánovat.
Petruš, jasný s chodítkem, ono i na hraní bez chození je to super ty čudlíky atd. :slight_smile:
To chápu, že lidi tipujou, že je Jaydimu víc, podle schopností už je podle mě jako roční.
Marti, a co takhle dát Markétce na nočníku přes nohy nějakou židličku, hračky a bude si připadat jakože normálně sedí. Já takhle dávala dnes Honzíkovi sváču a během ní toho hodně vyčůral. Taky ho pak můžu nechat na zemi u tý stoličky a umejt talířek atd. Tu velkou jídelní židli jsem rozebrala na stoleček a židličku. A ráno mi zas udělal radost velkou haldou hovínek v nočníku, ani nechápu, že mu to jde, asi se mu prostě na nočníku dobře kadí :sweat_smile:
Markétka má ale asi jiné chodítko než Honzík a Jaydi, my máme to vozítko, jak se o něj dítě musí držet a opírat, vy máte to, do kterého se dítě strčí a nevypadne, nebo ne?
Tyjo, vstávat v 8,45 je úžasný!
Talls, neboj, Tobi se posadí, pak ho začneš na nočník a uvidíš, třeba posedí a budou úspěchy. Ono stejně to zatím není takový to, že bez plen a řeknou si, že se jim chce, to bych ráda do léta, uvidíme.
Jaji, lepší pád na čumák než dozadu buch rána do hlavy, takhle spadl párkrát Honzík - a dnes ráno ze stoje, to byl řev.
Vanil, 20 km bomba a hlavně, že se Tomimu v kočáru líbí!
Momou, moc krásnej pokojík, fakt hezký, veselý. Já koupila včera v KIKA Medvídky Pú na stěnu, dnes jsem nalepila ráno metr a budu pokračovat.
Lobi, to ranní zaspání je sranda, zákon schválnosti, že zrovna Luky tak dlouho vyspával :sweat_smile:
Cvachno, držím palce na pronájem! My chodíme s Honzíkem plavat, ale ne do kurzů, chodíme sami do bazénu, resp. teď jsme byli poprvé v sobotu.
Talls, držím palce na tu hypo!
Haha, cákání ve vaně musí bejt super, Honzík na zádech ve vaně není moc zvyklej, tak vždy celej zkamení a zkoprní a až pak se pokouší o kopy, radši to má ale potom vsedě.
Jaji, Honzík taky někdy skřípe zubama a často přímo neskřípe, ale skousne a dělá hrozně srandovní ksicht :grinning:
Lao, chudák Vítek, že se mu to vrátilo.
Vanil, tvůj tchán je hroznej, bych odtamtud asi občas naštvaně odešla!
Honzík si rohlík žmoulá nebo ukousne kousek a nějak to rozmělní. Výjimečně mu trochu zaskočí, ale kuckne a jede dál.
Megn, gratuluju k prvním zubům!
7. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
vanil...mudr tvrdila že angína, dneska jdem na kontrolu, jsem zvědavá z čeho je osypanej :confused: Jinak to skřípání fakt děs, ale jen pro mě, on se taky tváří jakoby nic :grinning:

jinak rohlíku se taky bojím až budem dávat :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi super, ze jste si to rano uzili a Honzik byl v celku dobrej :wink: A stim kadenim a curanim fakt super. Ja jeste porad nemam nocnik :fearful: ale snad tak az moc to jeste nevadi, ne? :wink:
7. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ahojte ... malá spinká, byly jsme ráno hned nakoupím, vařím zeleninovou polívku , tak snad vás stihnu i dočíst ... jsem ve městě koupila malé dvě čepičky, takový teplejší na podzim, fakt parádní ... ať nejezdíme v šátku, občas je dost chladno ...
MM by mohl fungovat jako hypnotizér .... včera malé šuškal do ucha, ať spí do 8mi a ona se opravdu v 8 probudila ... takle to udělal i den předem, to chtěl spát do 8,30 a vstávali jsme v 8,45 ... nechápu jak se to tak stane .... šuškal jí i to, aby se narodila 2.12. a ona se tak fakt narodila ... si ze mě dělají asi srandu nebo co ....
Holky, včera jsem u té kámošky zobala česnekový brambůrky, no blbec, vím, že mi to nedělá dobře, večer mi bylo neskutečně zle, až jedlá soda zabrala ... jak stará, tak blbá, fakt.

Moni, to jsem zvědavá, na ten pokojík, jaká jsi šikula !!!! Přebírání oblečení to si ještě pamatuju, jsem vždycky nechápala, kde se ty hadry pořád u nás berou ...
7. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
toto jsem sesmolila ráno kolem 8hod, ale neodeslala:
Lobuš, tak u nás opačný problém. Richard si natočil budíka na 6,50 :rolling_eyes: nevím, proč, když je Janka každý den cca 6,30 vzhůru a v 6 mu zahrála SMS :angry: Myslela jsem, že ho připleštím. Janka začala okamžitě v postýlce zpívat, oči navrch hlavy, tím vzbudila Rišku v pokojíku, u nás jde všechno hodně slyšet. Takže obě děcka jsou mrzuté, Janka se teď vzbudila jen po půlhoďce, má na celý den rozhozené spaní. V11 musím pro oběd, a snad se mi podaří zaplatit školku.
7. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, pošli mi taky hypnotizéra :grinning: :wink:
7. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, pošli mi taky hypnotizéra :grinning: :wink:

Jaji, a nejsou to potničky?

Holky, díkes za optání na Rišku. Už je naprosto v poho, zítra valí do školky. Byli jsme si pro oběd, Riška si dal jen polívku a já zdlábla špenát s masem s br.knedlíkem, mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Janka spala ráno, jak jsem vám psala půl hoďky a teď nemůže usnout. Jako rozhozené spaní na ultimum kvůli blbému probuzení :rolling_eyes: :angry:

Puzzi, super, že se vám cvíčo líbilo :wink: Rychleji ti ty dny budou ubíhat :sweat_smile:

Vanil, dobrou chuť Tomíkovi :wink: Téééda, to jsi sepsala elaborátek :grinning: :wink:

Cvachna, přeju ať vám pronájem vyjde a domeček třeba i klidně dříve :wink: :slight_smile:

Majdi, čus bus :slight_smile: Hanýsek bude zubejdík, konečně :wink: My ale taky furt nic. Vždy si říkám, že to je určo zubama, nějaký její stav, ale asi ne, bo žádný zub nemá :sweat_smile: A písnička byla super, jsem se včera chlamala u Superstar jak sviňa. Se Slovákama to bude si myslím bomba. Vždyť tady si taky s holkama skvěle rozumíme a nejen po jazykové stránce :wink: :dizzy_face:

Jdu usměrnit princeznu, místo spaní zpívá, asi přebrala :grinning:
7. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík se vzbudil v půl dvanáctý po půlhodině s brekem, tak jsme ho tam nechali chvíli brečet a on zas usnul, uf!
Pospi, na zabití ta sms v šest a rozhozený spaní potom, fakt to vyspání se do růžova je základ všeho. Na hlad se snadno nají, ale na únavu není nic.
Petruš, jasně že to neva s nočníkem, ale kup ho, JAydi je nezmar, ten ti z něj možná bude slejzat, budeš ho muset zhypnotizovat, aby seděl :slight_smile:
Marti, TM dost dobrej s hypnózou, tak super, víš jak na Markétku :grinning:
Já taky musim někde koupit podzimní čepici pro Honzíka, mám pro něj teplou zimní a dvě balvlněný z jara, ale čouhá mu z nich čelo, jsou malý.
7. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek