• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak obě děti po obídku, Kuba už spí, a Anička právě zalehla :wink:
7. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem okoukla fotečky zpětně kdo co kdy kde a jak.. a musím zareagovat aspoň v tom, páč se vždy ráda pokochám :slight_smile:
shlédla jsem Tobíka talls. Je prostě úžasný dlouhovlasý blonďáček a na těch kolínkách, no je to dupka a jak chrapoší s ta'tkou :dizzy_face:
Lobi Lukášek je taky vlasatec a velice šikovný. Nicméně mamky sekne Vám to na těch společných fotkách na "pláži" . Prostě sexoidnímamkokobry :wink: :grinning:
Puzzi Honzík na videu je bjoží! Honzíkova cesta mi samozřejmě neunikla, sic nestíhačka, ale jako šmírák bych se uživila :grinning: v tom bazénu neměl chybu, jak si to tam krásně užíval. A tys u kadeřnice jo? To je fajn, taky bych si nechala říct :slight_smile: příjemné zvelebování domečku vinšuji :slight_smile:
Petruš teď vočíhnu ty vaše :slight_smile: no ale nevím kaj sou, odkaz na picasa :confused: Jéé tys tak spala o víkendu? se máááš, u nás te'd opět hrůza, ostatně jako vždy. Dnešní noc projisotu spal MM v pokojíku, aby byl schopen ráno do práce :grinning:
Nikul ten tchán teda :grinning: :grinning: si člověk řekne, jak se někomu v hlavě zrodí takové myšlenky.. vidíš to a o takovou svajbu si přišla :grinning: Nikolce se v nové sedačce určitě bude líbit.
To Honzík už si jezdí v Romerce a je maximálně spokojený, člověk na něj i vidí :slight_smile: ale on je pohodář :slight_smile:
Už cvičíte Vojtovku? Nikolka je šikovná, taky bych vůbec nesrovnávala.. každé dítě potřebuje svůj čas, jedno umí to a ono, některé dříve, některé později. a tvoje Nikča je šikovná!
Leni Matýsek je bobínek, fotky hezké a říkáš 8,5 kg? tak to už jsou s Honzíkem skoro stejně :grinning:
Sraz? přijedu, pokud bude možno. Konec září jedem do Jablonce za ségrou, takže když to bude v době kdy budu moct, tak proč ne.
Cvachno hezký byteček to joo, a't vám to klapne! kačka je pusinka roztomilá, ty vlásky má fakt boží :dizzy_face:
vanilko Tomík se pěkně rozjel :slight_smile:
jaji čaj, pěkná rodinka :dizzy_face:
Héééj ženské brzděte, nestíhám! už tu nejsem
7. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne uz prdolka spinka dve hodky :slight_smile: Jsem stihla aspon trosku pouklizet ruzny papiry a casopisy a kraviny, co tu se jen povalovaly :wink:

Marti super s tim dlouhym spanim. Zacni Marketce taky suskat do ouska a treba poslechne i tebe :wink:
Pospi dobre, ze Riskovi je lepe. A chudinka Janicka, ze nemuze zabrat. Snad odpolko se to nejak jeste vyvrbi, ne?
7. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda toto mě tak se...e, jsem měla už kopu napsanou a jak jsem vlezla Monče do alba, tak se mi to smazalo .... do prčic .... Moni, pokojíček famózní, fakt paráda !
Tak znovu:
Simčo, neboj , Tobík se rozjede ... Markétka měla stagnaci 2 měsíce a poslední měsíc se teda dějou věci, ji nestačím hlídat .... držím palce s tou hypotékou, my máme úvěr ze stavebního spoření a platíme už 2 roky furt jen úroky ...
Cvachna: držím palce s bytem, je mo hezkej a slušná cena, hodně slušná, pak nám dej vědět, jak jste dopadli....my jdeme na pokračovací plavání už teďka ve čtvrtek, musím malé ještě koupit plíny do vody, jsem dneska zapomněla. Plavečky jsou jí malý, už je prdeláček. ... k té provizi, slyšela jsem že se platí tak 20%, jak u které realitky.
Miruš, paráda, tak zase do Popradu, je krásný počásko, tak si to tam užijte. Já jedu zítra na celý den k mojí mamce, už se moc těším, bude tam švagrová s dětma - ta rozumná, tak pokecáme, posledně se tam malé moc líbilo, má si s kým hrát...
Jáji, tak s tím skřípáním zubama si užijete ... moje mamka takle měla na prázdninách kluka od mýho bráchy a ten skřípe a chrápe ... mamka byla na mrtvici !!!!
Vanilko, ten dudlík na řetízku to mě už taky napadlo, ale už se mi to nikde nechce kupovat ... já letitá matka líná :grinning: prostě v kočárku dudlík nemá, jen když si chce lehnout a spát, tak jí ho dám, protože jinak ho nepotřebuje, jen dělá blbostě! ... Vanilko, teda ten tvůj tchán je fakt divnej ... jsem neviděla, aby se chlap a ještě k tomu děda tak montoval do krmení vnoučat ... nějakej divnej ne, to chce aby mu bylo blbě nebo co? Copak děti takle v kuse pořád musí něco jíst? Vždyť se pak nikdy nenají pořádně ... teda to bych už byla vytočená, bych se asi nezdržela ...
Majdo, ahoooooj, všechno jen Hanýskovi k 9 měsícům! a prvním zoubkům!
Puzzi, pochvala Honzíkovi za cvičení ... .Puzzi, dnes jsem malou hned po probuzení dala na nočník ... a vyčůrala se, děsnej smích, když začal hrát .. .tak v tom budeme pokračovat ... .. jinak asi máme jiný chodítko, vyfotím ho a dám do alba ...
7. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, malá včera spala jen jednou ale zato přes 2 hodiny, tak uvidím dneska, usnula před 11, a pořád spinká a já jdu krájet ty jablka atd. Ať nefofruju s malou za zády, pak dělám kraviny a zvorám to ...
7. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Petronuška si může pozvat na hypnozu Martina manžela :grinning:
Já jsem koupila JAnce nočník včera v Tescu. Ona zatím sama nesedí, ale jak začne, ať můžem vyzkoušet. Je to holka, třeba bude rychlejší než Riška. U něho nočníkování moc úspěch nemělo, on je svéhlavička od mimina, ve 2letech si začal říkat ze dne na den sám.

Petronuš, už spí anebo je tam aspoň ticho. ODpo bych chtěla jet k sestřence, zavést jí CD s fotkama z dovo.
7. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole, Magdi, já si tu čovinu taky zpívám od ranního kurwopění:grinning: MM ze mě chcípá... :grinning: Domu, pijeme tomu.... Semi holsen lejspiš.... Kuwa to je jak finština :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu dočítat
7. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, dík za chválu fotek, no seš dobrá s takovým doreagováním :wink: Na sraz dorazíš? Super, to by byla bomba se poznat i my, co se ještě neznáme :slight_smile:
No vidíš, Marti, úspěch s nočníkem :slight_smile: Zatím jsou asi malý na odpleňování, tak nemáme kam spěchat, můžeme je tam zkoušet posazovat a chválit za úspěchy a třeba pak v létě na to bude vhodná doba odplenit :slight_smile: Dneska byl Honzík na nočníku ráno v devět, než jsme jeli na cvičení a od tý doby má jednu plenu, neboť cvičení a okamžite spáneka spí doteď.
Taky jsem kupovala nový plavky, podržte se, velikost 92! 86 totiž neměli, ale jsou ok :slight_smile:
Lao, Megn, ta finština v Superstar byla dost dobrá, souhlas :grinning:
7. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, kamarádce holka vůbec na nočník nechtěla, taky svéhlavá, a ve 2 letech taky ze dne na den přestala s plínama ve dne i v noci ... jsem nechápala ...

Holky, do srazové diskuze jsem hodila odkaz na stránky, kde jsou různé penziony vhodné pro pobyty s dětmi, koukněte, jestli by se vám tam něco nelíbilo. Je to rozdělené podle oblastí (Jižní Čechy, Jižní Morava, Praha a okolí atd.)
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=97064&vOffset=30&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
7. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, gratuluju k zubíkům :wink: Snad bude Honzíček brzo svékožný :dizzy_face:

Pospi, super, že je Riška lepší! No a probuzení na dvě hovna :confounded: Ti chlapi.... :grinning:

Puzzi, tak jste si cvíčo užili! :dizzy_face: Paráda!!! Taky musím vymyslet nějakou aktivitu...
7. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus :grinning: se smeju nad tvym prispevkem :grinning:
Puzzi jaka ze to velikost? :astonished: :grinning: Tak hlavne, ze sedi, ne? :grinning:

Jaydi uz je vzhuru :slight_smile: a vyspinkanej do ruzova, tak snad to vydrzi. Jdu mu dat obed :wink:
7. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzíkovi do Havířova a Tomáškovi Vanilkovi vše nej k dnešním nározkám. :wink: :dizzy_face:

Puzzi, odplenit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je zase slovo do pranice :grinning: :wink:
7. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se taky pridam:

Malince a Slaveckovi ke vcerejsim 9M vse nej :slight_smile:
A dneska Hanysovi a Tomimu vse nej :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe vy jedete, jakože jsem šla do kuchyně pracovat a teď mám co dočítat vrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
děkujeme za gratulku k 9.měsíčninkám :slight_smile: taky všem přeji ke krásným 9M dodatečně všem těm co již měli a dnes Tomíkovi od Vanilky k 8M..
joo holky k zoubkům prvním.. ony ještě nejsou venku, tak ještě nejní k čemu.. ale už asi brzy budou ni? dole má jakoby takovou jizvičku, no nevím jak to popsat.. ale vy zkušené co máte už prcky se zubákama asi víto co myslím. :grinning:
lauš co mládě, lepší?
pospi a Riška zasejc marůdkuje? :confused:
7. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Promiň, musíš se první podívat a pak psát a nebo jak už to napíšeš, tak pošli a pak se podívej a zas piš :sweat_smile:

My jsme platili provizi ve výši jednoho nájmu + majitelům jeden nájem + kauci ve výši jednoho nájmu majitelům

jia: Tak Kuba taky skřípe zubama, se divím, že si je nevylomí :grinning: ale je to strašnej zvuk :confounded:
7. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky se přidávám Málince a Slávkovi ke včerejším a Hanýskovi a Tomimu k dnešním třičtvrtěročninám :slight_smile:
Marti, stránka s penziony super, teď jde o to najít nejschůdnější lokalitu pro všechny. Vysočina? Český ráj? Střední čechy? Jižní Morava možná? Východní čechy taky jsou cca uprostřed?
7. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Vy jste toho teda zase nakecali koukám jak příjde podzim a plískanice tak se bude zase kecat do aleluja a já budu totál mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás je teď jedna hrůza! Soninka se začla v noci kojit po půl až hodině někdy ani mezi kojeníma nestíhám usnout..nic nepomáhá, nabídnout čaj ani nic a navíc se budí s řevem :zipper_mouth: jsem totálně mrtvá!!už jsem chvílema i v noci přemýšlela že odstavim, že tohle se nedá! samo že neodstavim ale teda je to fakt masakr..totálně netušim o co jde když ve dne spí klidně 2-3h v kuse...včera byla z té noci sama tak unavená, že byla vzhůru asi hodinu totál nevrlá a pak spala přes tři hodiny....teda fakt doufám že to bude brzo za náma! Protože jak je matka nevyspalá odnáší to manžel a ten má taky jen jednu trpělivost že....

Jaji jejda jsem si hned řekla šestá nemoc ale on už jí měl :fearful: no ale já znám i lidi co měli 2x neštovice tak třeba to bude podobný případ..ta spála snad proboha nééé!
7. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odplenit je fakt super :grinning:

Taky gratulka k 9 měs.
7. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls - teda vy toho dnes máte! jinak jak ses ptala na to naše sražení tak krom úterního maratonu zatím nic nemáme tak si řekni spíš ty kdy a kde by se ti to hodilo a třeba vám vyjdou i příští pondělí ty světýlka :wink:
7. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi: Tý jo, to je šílený s tou nocí. :unamused:
7. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé také všem oslavencům gratulujemeeee!
7. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mo kdyby s jednou ona už je to takhle asi 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem myslela, že odplenit je normoš výraz, to jsem výjimečně nevymyslela, to už znám odněkud :slight_smile:
Jumi, to bylo už víc nocí nebo jen jedna? Hrozný :confounded:
7. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, už 3. noc. Člověk by řekl zuby, ale že zrovna jen v noci a přes den pak krásně spí, ale tak můžou to bejt zuby, nevim...
7. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi tohle mám každý den... sice ne co půl hodinu, ale co hodinu.. někdy spím v kuse i dvě hodiny :grinning:
u nás to teď je kvůli zubům.. třeba u vás taky UŽ?

Puzzi jak to děláte s velikostmi 92? vždyť to je na délku ni? :grinning:
7. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiež gratulujem olávencon. :slight_smile:
Jumi to je blbé s tou nocou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My tiež noc dnes nič moc. Zuzka poplakávala od 23:00 do 1:00, blbé zuby. :angry: A o 7:15 už vstala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale potom spala od 9:00 do 11:30. :slight_smile:
Teraz sa tu hrá. :slight_smile:
Momou kránu izbičku ste spravili. :slight_smile:
Cvachna držím palce s bytom, je krásny. :slight_smile:
Marti, že hypnotizér. :grinning: A uži si ničnerobenie so švagrinou. :slight_smile:
Ja musím ešte dobaliť a zajtra idem ku kaderníčke, aby som bola za peknú. :sunglasses:
7. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, kuji za optání :dizzy_face: V rámci možností to jde....
Neboj, ony se vyklubou. Dnes mi řekla Dr., že se mu nemám bát dát na bolest nurofen (posledněto fakt pomohlo), tak kdyby to Honzíčka moc trápilo, tak mu to zkus dát...
Puzzi když já už jsem na důvod zuby alergická protože na ty se svádí všechno už od těch 3,5m kdy ji koukal kus zubu a i dr mi řekla že už leze a přitom nemá ještě ani jeden... :stuck_out_tongue_closed_eyes: samo mě to taky napadlo, ale je divný že ve dne v pohodě spí jak andílek..no prostě zas nějaký období který přejde ale chvílema se mi zdá že se toho konce nedožiju :zipper_mouth:
Magdi musím se přiznat že na tebe v noci často myslim, že tohle hanýsek dělá často...jak vy to teď máte se spaním (teda když vám zuby zrovna nelezou z huby) jěště furt se kojí tak často? a spí s váma a nebo sám ve své postýlce?
7. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, plavky 92 na dýlku dobrý :grinning: Normoš má Honzík teď 86, tak akorát ještě trochu rezervička. A vaše ostatní děti mají velikosti dle cm? Honzík má teď 76 cm a velikost 86, vždy to tak měl cm o skoro 10 míň než velikost.
Megn, to se ještě se zubama zhoršily noci? Uf :confounded:
Miruss, blbý zuby, fakt žejo! Zítra kadeřnice, co máš v plánu?
7. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek