• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi my máme vel 74/80 jak co ale nevim kolik Soninka měří ale bodýčka máme kvůli plenám vždy o velikost větší než kalhoty..
7. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, Honzík má taky často body o číslo větší než tepláky, např. teď body 86 akorát a tepláky 86 mírně větší. A to má Pampersku, tak nevim, asi má Honzík krátký nohy :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi zajtra ideme do Popradu. :slight_smile:
Zuzka nosí 74 a teraz som jej dokúpila 80, ale to ešte nenosí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi důvod zuby alergická :grinning: ti věřím. Ale Sonička už má nárok, určitě ji něco tíží.. Snad se s tím brzy popere. Jinak ji nic není, teplota atak?
Jo holky přiznávám, včera jsem byla už na prášky, páč jsem totálně byla vyplivlá, nevyspalá a to přes den Honzík spává docela dost, ale teď co ho trápí ty zuby tak ne.. půl hod maximálně. Včera na noc jsem mu dala Panadol lauš, zabral.. vzhůru byl sice ve 20:15, tak se mnou na chvíli koukal na SuperStar :grinning: pak ve 22, tak jsem ho nakojila, ikdyž teda moc ho k prsu nechci dávát :frowning2: ale nebyla jiná možnost.. pak o půl druhé, načež jsem se teda vyspala za ty 3 hodiny, páč tři hodiny v kuse byly až moc u nás

Holky když se plánuje ten sraz.. bude s námi někdo chtít spát? :grinning: :grinning: cestovní postýlku nemám.. asi ani nebudu kupovat. Honzík spí 3/4 noci se mnou :angry: :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiškote, co blázníte... nj, tárovka dorazila, ta to tu vždy rozfrčí :grinning: Majdi a brečí Honzík v noci? My s vámi s Jankou klidně budem :wink:
7. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi krátký nohy, nebo tepláky jsou velké :grinning:
Miruss užijte si Popradu, pěkně spočni a užij rodiny :dizzy_face:
lauš to je fajn.. a TM jak na tom.. a ty OK?
7. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jance dávám něco ještě 68, něco 74. Dneska jsem jí zkusila body po Riškovi 80, ale má to hooodně volné :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, Riška byl marod jen včera, dneska kypí zdravím :angry: :wink: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi spustí ječák, do té 22-23 jsem ho jakžtakž oblbla čajem, teď už nechce ani čaj.. takže ho asi budu brávat k té telce, včera se tak uklidnil. Přece ho hodinu po jídle, nebudu kojit :angry: snad po zubech se dá trošku do laťe

Honzík velikost 74 +, musím ho změřit, ale on bude asi pr'tavec po MM straně.. tipuji max.73 cm. tam jsou všichni prcci. Moje strana je vyšší.
7. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi se brzy zotavil :grinning: koukla jsem na foto Janičky.. Je moc pěkná ta naše nevěsta :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky důvod zuby ráda nemám, tak sorry :sweat_smile:, však ale sama píšu, že je divný to spaní přes den ok.
Holky, ale zajímá mě, jestli když dáváte velikost x, jestli vaše dítě na dýlku fakt měří x anebo jestli měří x-10 jako je to u Honzíka :sweat_smile:
Megn, tvůj Honzík v noci a můj přes den by byl prototyp dítěte na blázinec, ale dát dohromady našeho Honzíka noc (ne že by super vždy, ale dobrý) a tvýho na den, tak je to paráda :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti vaši prcci teď spinkaj, že tady tak fičíte? ten můj spal dopoledne 2 hodiny.. asi dospával teď ty poslední dny..
a teď šmejdí po bytě, bez mé přítomnosti, ale jdu ho zkontrolovat kde co vykoumal
7. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, takže Hanýs Megňák má velikost oblečení dle cm, jak je to možný, že Honzík potřebuje o tolik větší? Máte děti v oblečení tak jako ani narvaný ani plavající, předpokládám.
7. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi teda takovehle noci? au au.... snad to bude lepsi uz dneska vecer :pensive: Deti to maji docela dobry, oni se dospi pres den, ale treba kdyz je neco boli, taky to nemuze byt nejlepsi pro ne. :frowning2:
Megn, jj, můj prcek spí, od 11, takže asi brzo bude finíto a já zmizím :sweat_smile:
Tyy voe, jsem to nejak nepostrehla, ze jste na dalsi strance :grinning:
7. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, postřéh :grinning: Rychle rychle dočítej, makej makej, ať seš na konci :grinning:
7. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ono asi jak co, třeba má kalhoty 80ky strašně dlouhé, ale v pase akorát..
prostě tvůj Honzík je kus, ale mooc krásnej, tak potřebuje větší že :slight_smile: po kom je takový blonďáček?
7. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi slušný výkon ten spánek. ten můj apač teď v koupelce... ááá je. Kuwa fix, už byl pod hajzlem (záchodovou mísou) :angry: :grinning:
no jo blbec, nezavřela jsem dveře... že vždy ho musí zajímat vše nepřístupné

petruš :grinning:
7. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, dík :sweat_smile: Blonďáček asi po mě, já byla blonďatá asi do 10ti let. A MM byl taky blonďák jako mimino. Akorát neměl modrý oči.
7. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, lepší pod hajzlem než v hajzlu :grinning:
7. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Magdi nechceš dát k prsu :fearful: ...no já jsem vnucovala hneček a poslala mě někam takže já holt prso dávám až do zblbnutí..mně nijak nenapadá co jinak..jinak Soninka se nějak od červnové dovolené přesunula do naší postele na 100% a když zmíním že by mohla jako už do své tak se to MM děsně dotkne že jsem na ní zlá a že jako jemu se to líbí že ji tam máme...
Soňouš teď spí ale ve dvě razíme na světýlka a já peru věšim vařim vytírám atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nejraději bych spala!
Petronuš a číháš furt na té předcházející a aktualizuješ a aktualizuješ :grinning: To se mi už taky stalo :grinning: :wink:

Majdi, jj, Janka spí a Riška sleduje pohádky. Ale nudí se. Už ať je zítra ve školce :sweat_smile: Díkes za pochvalu fotos :wink: Co Hanýsek objevil? :sweat_smile: :grinning:

Puzzi, Jance oblíkám to, v čem se může dobře hýbat a neplandá to na ní :wink: Taky nám velikosti oblečení odpovídají dle Jančiny výšky :wink:
MM mi právě donesl růžového Honzíka, tak ať to vydrží!
Zatím čau :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi prso nechci z toho důvodu, že u něj je v noci furt.. chci ho prostě nějak odnaučovat.. kolikrát jak jsem zoufalá, tak bych ho nejraději odstavila, ale jak, copak to jde? Třeba dnes ráno jsem měla jednu bradavku úplně bolavou, už se aklimatizovala a je připravená na noc.. MM chce Honzíka odstěhovat do pokojíku.. si nedovedu představit jak to uděláme.. bude plakat, ječet, ryčet až se bude zalykat.. však to znáš.
Jumi hezky se mějte a jak dorazíš ze světýlek spočni..
7. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, bobe, člověka nebavka svět, jak není vyspaný, co? Takže taky dovolenkuješ, cítíš se ve dne jako po flámu, jak nám to vysvětlila Miruss :grinning: Ať se vám světýlka vyvedou. :wink:

Majdi, takže objevitel záchodu :grinning:

Puzzi, Honzík ti spí dlouhou, se máš. Jančin spánek trvá většinou 45min nebo 1,5 hod.
7. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi růžového :grinning: :grinning: si ho měl TM nechat no ne? :grinning: jo tak s blonďáčkem.. však ty máš tuším vlásky světle hnědé že?
Pospi na co tak kouká Riška? A co ti jeho kamarádičkové?
7. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kukněte na sraz
7. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi jo záchodu a smrduté štětky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čučí na Minimax. Kamarádíčkové dobroš. Teď tvoří super 4 kluků ve školce, ale aspoň tam rád chodí. :wink:
7. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek